PDA

View Full Version : TSL 23. Hafta | Fenerbahçe - Bursaspor

Emurafu
23.Şubat.2007, 05:29
Arkadaslar son dönemlerde bu tür konularda hepimiz sag duyulu davranıyoruz..Tartısma cıkarmamaya calısıyoruz..Ama nedense birileri gelip çomak sokup duruyor..Lütfen sözlerimize dikkat edelim..Yarın biz yenilirsek Fenerbahçeliler hatta Beşiktaslılar sevinecek..bu her yerde böyle..

Bursaspor'u tebrik ederim..

Bu arada benim maç hakkında analizimde silinmiş sanırım;)

Sekopej
23.Şubat.2007, 05:31
Neden kaybettik ve kötü oynadık denmiyorda Bursa'yı tebrik edip veya kadroyu eleştirip veya veya veya veya veya başka şeyler söyleyipte işin ucunu hakem bizi yaktıya getiriyorsunuz.

Buna bir eleştiridir bu. Gelip birşeyleri yarım saat tartışmak için yönetici olmam mı gerekiyor?

Burada kimse mağlubiyeti hakeme bağlamadı, neden kaybettiğimiz ortada, ben mesaja yazacak birşey yok diye girdim çünkü sahada olumlu yapılmış birşey yoktu ki...

Sen öyle bir yazmışsın ki sanki biz hakem katletti diye konuşmuşuz burada. Ben sadece geçen hafta ortalığı yıkan sizlere brşeyler söyledim. Federasyon, hakemler Fenerbahçe'yi tutsa bugün bir şekilde kazanırdık, bunu siz anlayın diye yazdım.

Ayrıca yöneticlikle bir alakasını da anlamadım.;)

EreN
23.Şubat.2007, 05:34
Aslında kafanızdan şunu silin, biz yöneticiyiz diye bizim bir ayrıcalığımız yok. Ama siz ayrıcalığımız varmış gibi davrandığımızı sanıyorsunuz. Yok öyle birşey bunu bilin öncelikle...
Ayrıca hakem gerçekten berbat bir yönetim sergiledi ve oyuna direk olarak etkisi vardı bundan emin olabilirsiniz. Ama sorun şu ki Fenerbahçe 'de kazanmak adına hiç birşey yapmadı..

RaSenGan
23.Şubat.2007, 05:39
Fenerbahçe tam kadro çıksaymış yenseymiş.:) Yedeklerde iş yok Fenerbahçe'nin.Alex girince Fenerbahçe alır dedim ama olmadı.Hakeden kazanmış.Tebrikler Bursa'ya.

DisCo
23.Şubat.2007, 05:45
Bursa'nın hakkını veriyorum ama gerçekten maç içersinde hakem hiç de iyi bir yönetim göstermedi bence.

Sonuç gayet normal, boş kaleye kaçan net 3 gol ve 1 tane verilmeyen penaltı bahane olamaz. Penaltıya penaltı değil diyenle futbol adına bir tartışmaya girmem çünkü iki farklı açıdanda topu gören oyuncunun topa elini uzattığını ve herhangi bir vücut hareketinin eli o konuma getirmesinin istek dışında mümkün olmadığını hemen herkes biliyordur. Onun dışında hakem berbattı 10/6 anca verebilirdim gözlemci olsam. Bursaspor ise toplu hücum, toplu defansı güzel yaptılar sonucunuda aldılar zaten.

Bence etkilemeyecektir derbiyi eğer derbi maçı bişeyler etkileyecek olsa 5-1 etkilerdi.

Hakem bence penaltı olmayan bir pozisyonu vererek maçı bitirdi o anda..
Ali bilgin'e çok fazla faul yapıldı bunun dışında fenerbahçe zaten çok çok çok kötü oynadı mağlubiyeti sonuna kadar hak etti.

Bursa ise formsuz olmasına rağmen ilerde hep iki üç kişi ile bastı,alan daralttı zaman zaman hatalar yapsada şanslarınında yardımıyla sabrederek ikinci golü buldular.

Tebrikler.

Yorumlarda benim eleştirmeme yol açan mesajlar yukarda yer alıyor.

Aynen eleştirdiğim gibi "tebrik ederiz ama hakem sonucu belirledi" olayı resmen gözümüze çarpıyor.

Biz gelip burada hakem ne yaptı diyemiyoruz. Ama Sekopej kardeşim gelip dakikalarca bizim düşüncemize ve gözle görülen şeylere ısrar ediyorsun. Birisi sana gelip yahu kışkırtıyorsun al sana ceza puanı yada mesajlarını silerek seni engellemiyor. Eren ise madem olaya girdin. Fenerbahçe savunma bakanı olarak göze çarpıyor. Bu sadece benim değil herkesin düşüncesi. Sizin özel alanlarınız varsa biz kullanıcılarda kendi aramızda konuşuyoruz. Sadece benim sesim çıkıyor diye problemli görmeye devam edebilirsiniz.

Konu dağılsın istemiyorum. Ancak bu kısımları göz önünde bulundurursanız sevinirim.

PesimiSTyLa
23.Şubat.2007, 05:50

Aynen eleştirdiğim gibi "tebrik ederiz ama hakem sonucu belirledi" olayı resmen gözümüze çarpıyor.

Biz gelip burada hakem ne yaptı diyemiyoruz. Ama Sekopej kardeşim gelip dakikalarca bizim düşüncemize ve gözle görülen şeylere ısrar ediyorsun. Birisi sana gelip yahu kışkırtıyorsun al sana ceza puanı yada mesajlarını silerek seni engellemiyor. Eren ise madem olaya girdin. Fenerbahçe savunma bakanı olarak göze çarpıyor. Bu sadece benim değil herkesin düşüncesi. Sizin özel alanlarınız varsa biz kullanıcılarda kendi aramızda konuşuyoruz. Sadece benim sesim çıkıyor diye problemli görmeye devam edebilirsiniz.

Konu dağılsın istemiyorum. Ancak bu kısımları göz önünde bulundurursanız sevinirim.

Valla dogrusunu söylemek gerekirse katılıyorum. Katılmamak elde degil. Gerci bu baska bi konu içinde konuşulabilir ;;)

Emurafu
23.Şubat.2007, 05:57
Fenerbahceli arkadaslar belki bana kızabilir ama içimde kalmasın:)..

Kazım nasıl bir futbolcu..Maçı hiç umursamıyor..Top'la kendi kendine oynuyor. Takım 1-0 yenikken oyundan alınıyor..Cıkarken yürüyerek çıkıyor..En sonunda taraftar ıslıklayınca kosmak zorunda kaldı..

Ali bilgin,İlhan futbolunun üstüne hiç koymamıslar..Yasin ve Can çok pozisyon hatası yapıyor..Can'ın maç içersinde kontrol hareketleri devam ediyor....Can keske kiralansaydı..Seneye fenerbahceye daha çok katkı saglardı bence..

Fenerbahce ortasaha çok top kaybı yaptı..Bazı oyuncular hiç hırslı degildi..Oynamayan oyuncu kendisine sans verilince biraz hırslı olur..Sanırım bazı oyuncular formadan ümidini iyice kesmiş..

Zico bursa'nın kazanmasına büyük katkı sagladı..Lugano,Kezman,Selçuk bunlar kesin oynaması lazımdı..
Yasin ve can zaten uyumsuzlar..Lugano ve Yasin iyi ikili olusturabilirdi..Lugano nasıl yorulacaksa;)..Ortasahada bir selcuk olsa pas kaybı az olabilirdi.Kezman oynamak ve gol atmak için can atıyor oynatmaması hata oldu.

10 oyuncu'nun dinledirilmesi büyük hata..Bursalılar ilkonbiri görünce onlarada bir güven geldi kesin..

Bursapor'u tebrik ederim..

Ligin kaderi Galatasaray'ın elinde gibi..Kupada Fenerbahce Ligde Beşiktas maçlarını kazanırsak önümüz çok açılır düsüncesindeyim..

goosfraba
21.Şubat.2008, 22:21
http://img216.imageshack.us/img216/176/fenerbgq3.jpg

GodfatheR
21.Şubat.2008, 22:32
Moralliyiz,güçlüyüz,Sevilla maçının havasıyla rahat kazanırız.Skor tahminim 2-0 veya 3-1.

Fıratcan Alçınkaya
22.Şubat.2008, 00:57
Bursanın bu haftalar şiddetle puana ihityacı var ama Saraçoğlundan puan alması imkansız denecek kadar az...

Jesus_FB
22.Şubat.2008, 02:07
bu maça biraz yedek ağırlıklı çıksak iyi olur Zico ilk yarıda buna benzer hareketler yapmıştır şimdi de tam zamanıdır bence

Cengo
22.Şubat.2008, 09:04
Fenerbahçe ilk golü attığı anda maç biter..

a.arıcı-11
22.Şubat.2008, 14:22
ilk 15 dkda golü bulursak farka gideriz Jesus_FB ye katılıyorum takımda biraz değişikliğe gidilmeli bence hele ki çarşamba günkü gs maçını düşünürsek;
carlos(zaten sakat)<=>vederson
deivid<=>kazım
kezmanla semih 45 er dk oynamalı
aurelio <=> maldonado
selçuk<=> kemal ile değişmeliler bu maçta hem yedekler şans bulmuş olur hemde takımı dinlendirmiş oluruz

nerazzuri
22.Şubat.2008, 14:26
Tam 37 maç önce Kadıköydeki serimize son vermişlerdi. Şimdi 37 maç sonra tekrar Kadıköydeler İnş. bir süpriz olmaz.

LaigLeNoiR
22.Şubat.2008, 16:06
F.Bahçe ile Bursaspor 78.kez

Fenerbahçe ile Bursaspor, yarın yapacakları maçla birlikte, lig tarihinde 78. kez karşı karşıya gelecek. Yeşil-beyazlı takımın Birinci Lig'e yükseldiği 1967-68 sezonundan itibaren karşılaşan Fenerbahçe ile Bursaspor arasındaki rekabette, sarı-lacivertli ekibin galibiyet sayısında açık ara üstünlüğü bulunuyor. İki takım arasında şimdiye kadar yapılan 77 maçtan 39'unu Fenerbahçe, 10'unu Bursaspor kazanırken, 28 maç da berabere sonuçlandı. ''Sarı Kanaryalar''ın attığı toplam 119 gole, ''Yeşil Timsahlar'' 58 golle karşılık verdi. Sezonun ilk yarısında Bursa'da yapılan maç 1-1 sonuçlandı.
-İSTANBUL'DAKİ MAÇLAR-
Fenerbahçe ile Bursaspor, şimdiye dek İstanbul'da 36 lig maçında karşılaşırken, sarı-lacivertliler galibiyetlerde rakibine büyük üstünlük kurdu. İstanbul'daki lig maçlarında Fenerbahçe 24, Bursaspor ise 1'i geçen sezon olmak üzere sadece 2 galibiyet alırken, taraflar 10 maçta da eşitliği bozamadı. Sarı-lacivertliler, İstanbul'da 71 gol atarken, kalesinde 25 gol gördü. Bu arada, iki takım arasında 1977-78 sezonunda İstanbul'da oynanması gereken maç Ankara'da yapılmış ve sarı-lacivertli takım karşılaşmadan 1-0 galip ayrılmıştı. Öte yandan, Fenerbahçe'nin cezası nedeniyle 2002-03 sezonunda yine Ankara'da yapılan maçı Fenerbahçe 7-1 kazanmıştı.
-EN FARKLI SKORLU GALİBİYETLER-
Fenerbahçe, Bursaspor karşısında tarihinde en farklı skorlu galibiyetini, 2002-03 sezonunda Ankara'da yaptığı maçta 7-1'lik skorla aldı. Bursaspor ise lig tarihinde 10 kez yendiği rakibi karşısında şimdiye dek en fazla 2 farklı skorlarla maç kazanabildi. Yeşil-beyazlılar 1970-71 ve 1990-91 sezonlarında sahadan 2-0 galip ayrıldı.

22.02.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

Bordo61Mavi
22.Şubat.2008, 17:27
Fenerbahce kadrosunu degiscek biraz, ortada bir karsilasma olur ama tabi kalite farki var. Fener alir

TürkuAz
22.Şubat.2008, 17:30
Fener havasını buldu, zaten takımda müthiş moral var. Een az 2 farklı galibiyet alır..

RoNNiE91
22.Şubat.2008, 17:36
Fener'in moraller üst seviyede.İlk yarıda 1 gol bulurlarsa maç kopar zaten.Kendi seyircisi önündeler üstelik.Kaybedeceklerini pek düşünmüyorum.

Fernando Gago
22.Şubat.2008, 17:51
Takımımız yorgun çok stresli ve zorlu bir maçı geride bıraktılar Zico ufak çaplı revizyon yapsa iyi olur aslında.Bu maçı ne olursa olsun kazanırız

BlackEagle19o3
22.Şubat.2008, 20:11
Bursa güçlü Fener'e direnemez bu maçı kaybedip küme düşme potasına daha da yaklaşırlar

yunusgs
22.Şubat.2008, 21:26
Fenerbahçe de moraller yerinde Bursaspor kendi sahasında zor puan alıyor son haftalarda Fenerbahçe karşısında şansları çok az.

Varonil
22.Şubat.2008, 22:34
İdeal ilk 11'in kilit oyuncuları uzun süredir yoğun bir maç temposundalar.Zico bu maçta kadroda bazı değişikliklere gidecektir.

Yasin,Kemal,Maldonado falan ilk 11'de başlar.

Maça gelirsek,Bursa iyi bir takım,iyi isimlerden kurulu bir takım.Kolay bir maç olmayacak.Ancak yinede kazanacağımızı düşünüyorum..

Maksic
22.Şubat.2008, 22:56
Fenerbahçe bu galibiyet serisini devam ettirecek güce sahip Kezman ve Semih çok formdalar bu maçta kesin gol atıcaklarını ve fark olucağını düşünüyorum

JunkChorn
22.Şubat.2008, 23:11
Bazı arkadaşlar çok büyük konuşuyor.İmkansız,yada işte en az iki fark gibi ben futbolda böyle şeylere inanmıyorum ikinci dakikada çat bir penaltı + kırmız kart?

Ne olacak?Demek istediğim Fenerbahçe maçı kazanır,ama bu kadar net konuşup kendinizi şartlamayın.

Maça gelirsek bence fenerbahçe bir kaç değişiklik yaparsa kazanacaktır.Ama hafta içi olacak olan maçtan dolayı bir süpriz de olabilir.

ordulu5252
23.Şubat.2008, 09:30
Yedek Kanarya, Bursa önünde
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/2/7_200424_23FAN12MALL-B-Y280.jpg

FENERBAHÇE
Volkan
Önder
Yasin
Can
Vederson
Colin Kazım
Kemal
Maldonado
Ali Bilgin
Semih
İlhan

BURSASPOR
Vega
Ömer Aysan
Ömer E.
Egemen
Veli
Bekir Ozan
Mustafa
Cihan
Romaschenko
Zuniga (Sinan)
Tum

PAF takımları maçı 14:00’te
Fenerbahçe ile Bursaspor PAF takımları, saat 14:00’te Dereağzı Tesisleri’nde karşı karşıya gelecek. İki hafta önce gençleştirilen Fenerbahçe PAF takımı, önce Gençlerbirliği Oftaş’ı 3-0, ardından da deplasmanda Çaykur Rizespor’u 2-0 mağlup etmişti.

Fernando Gago
23.Şubat.2008, 09:37
Kadro çok güzel

GReeN BeReT
23.Şubat.2008, 09:53
Yedek ağırlıklı kadro ile sahaya çıkan Fenerbahçe biraz daha zorlanacaktır.Bursaspor sahaya en az beraberlik için çıkıyor.Sonuçta Fenerbahçe kazanır.

a.arıcı-11
23.Şubat.2008, 10:28
semih-ilhan çift forvet oyanaycak bol pozisyonlu bir maç olucak gibi kazım damgasını vurucaktır

World Hollow o1
23.Şubat.2008, 10:37
Bursaspor bizi yenmezse iyidir, hayatımdaki en kötü takımı görüyorum..

eXcitinG
23.Şubat.2008, 10:45
İLhan ParLak sağ açıkta oynayacak gibi gözüküyor. ALi biLgin ise daha önce oLduğu gibi ALex in görevini üstLenecek. Çok garip bir maç oLacak. Bursaspor böyLe maçLarda çok daha farkLı oynar. Ne kadar formsuz ve zayıf oLsada. Süpriz yapabiLirLer.

ordulu5252
23.Şubat.2008, 11:56
Bursaspor büyük takımlara karşı elinden gelen gayreti gösteriyor ve büyük takımları zorluyor...

Fenerbahçe'nin bence bu kadro ile çıkması yanlış çünkü karşısında zorlu ve hırslı bir Bursaspor var Fenerbahçe bir kaza kurşununa gidebilir Zico'nun önlem alması lazım....

Zor bir maç olacak Fenerbahçe bu kadro ile çıkarsa zorlanır SÜPRİZ BİR SONUÇ ÇIKABİLİR...

TR.CaPTaiN
23.Şubat.2008, 12:08
Edu'nun Türk versiyonu Can'dan bugün bombalar bekliyorum.

ordulu5252
23.Şubat.2008, 12:35
<H1>Aybaba F.Bahçe Yenilmeyecek Bir Ekip Değil

</H3>Teknik Direktörümüz Samet Aybaba, Fenerbahçe`nin çok güçlü bir kadrosunun bulunduğunu, ancak yenilmeyecek bir takım olmadığını belirterek, Oyuncularım, sahaya inanarak çıkıp oynarsa çok farklı ve zevkli bir maç olacağını düşünüyorum dedi.

Aybaba, ligde kalan her maçı güçlü-güçsüz takım ayırmaksızın final olarak gördüklerini, Fenerbahçe ile de normal bir lig maçı oynayacaklarını, 90 dakika sonunda 3 puanı hanesine yazdıran taraf olmayı hedeflediklerini söyledi.

Ligde bulunan durumdan kurtulmak için puan veya puanlara ihtiyaç olduğunu vurgulayan Aybaba, ``Bizim kazanmaya ihtiyacımız var. Fenerbahçe`nin çok güçlü bir kadrosu var ama yenilmeyecek bir takım değil. Oyuncularım sahaya inanarak çıkıp oynarsa çok farklı ve zevkli bir maç olacağını düşünüyorum`` dedi.

Aybaba, Oyuncularınız istediklerinizi sahaya yansıtıyor mu? sorusuna, Maalesef oyuncularım tam birlikteliği henüz sağlayamadı. Oynadığımız maçların kasetlerini daha sonra hep birlikte izleyip hatalarımızı gözden geçiriyoruz. Bir futbolcunun o günkü performansı düşük olabilir, o günkü maçta kötü oynayabilir. Bu durumlarda onu destekleyen futbolcular dikkatli olmalı. Arkadaşlarının açığını kapatmaya çalışmalı. Saha içi iletişimde sorunlar yaşıyoruz yanıtını verdi.

Ara transferde takıma katılan oyuncuların henüz beklenen katkıyı sağlayamadığına ilişkin değerlendirmeyi ise Aybaba, şöyle yorumladı:

Ümit Aydın, bonservisi ile birlikte bedelsiz olarak takıma geldi. Bu oyuncuyu transfer ederken kulübün mali durumunu da düşündük. Bazı oyuncularımız ligi bitmiş ülkelerden geldiler. Bir de şunu düşünmeliyiz, ara transferlerde hiçbir takım iyi oyuncusunu vermez. Bizden de bazı oyuncuları istediler, vermedik. Transfer döneminde 38 oyuncuyla görüştük. Birçok sorun yaşadık.

Aybaba, cumartesi günkü maçta Roberto Carlos`un sakatlığı nedeniyle forma giyemeyeceğinin anımsatılması üzerine, Fenerbahçe`deki oyuncuları birbirinden ayırmak zor. Güçlü bir kadroları var. Oynayacakları sistem belli. Biz de inançla mücadele edip güçlü rakibimizden puan veya puanlar almaya çalışacağız değerlendirmesinde bulundu.
Bursaspor.org
Resmi Site

Aybaba zorları seven bir teknik tirektör Bursalıların ondan beklentisi çok bakalım bu beklentileri başarabilicekmi....Şuan tehlikeli yerlerde Bursaspor.....

Bu arada Bursaporda maç sonunda güzel bir sonuç alındığı taktirde prim dağtılması bekleniyor....

a.arıcı-11
23.Şubat.2008, 13:35
İLhan ParLak sağ açıkta oynayacak gibi gözüküyor. ALi biLgin ise daha önce oLduğu gibi ALex in görevini üstLenecek. Çok garip bir maç oLacak. Bursaspor böyLe maçLarda çok daha farkLı oynar. Ne kadar formsuz ve zayıf oLsada. Süpriz yapabiLirLer.
-----------------volkan-----------------
önder------can------yasin------vederson
----------maldonado-----kemal------------
kazım---------------------------------ali
------------ilhan----------semih-------------
taktik bu olucak alanya maçının taktiği yani ilhan sağ açık oynamıyacak ali bilgin sol açık oynar

GeNç KaRTaL
23.Şubat.2008, 16:51
Bence Zico bu kadar yedek ağırlıklı bir 11 ile çıkmaz Bursa karşısına.Bir kaç değişiklik yapar en fazla.

Fenerbahçe maçın favorisi.Morallerinin üst düzey olması,kendi sahasında olması ve daha kaliteli bir kadroya sahip olması favori olmasında etkili etmenler..

Bursa'da çok kötü takım değil.Maçın başında dağılmazlarsa bir beraberlik koparabilirler.Kadıköy'de bir kez daha seriyi bozmaları dileğiyle..

scar face
23.Şubat.2008, 17:16
Oyuncuların dinlenmesi ve fazla sans bulamayan isimler için iyi bir maç kazanacağız diyorum.

fenerbahce_1907
23.Şubat.2008, 19:10
F.Bahçe çok farklı bir 11 ile sahada

Turkcell Süper Lig'de 23.hafta mücadelesinde Fenerbahçe, Bursaspor ile karşı karşıya geliyorKadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak mücadeleyi Bünyamin Gezer yönetecekMaç öncesinde ilk 11'ler belli olduF.Bahçe'de teknik direktör Zico sahaya yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkıyor

F.Bahçe

Volkan
Önder
Yasin
Can
Vederson
Colin Kazım
Kemal
Maldonado
Ali bilgin
Semih
İlhan

Bursaspor
Vega
Ömer
Egemen
Ömer Erdoğan
İsmail
Cihan
Mustafa
Serkan
Bekir
Tum
Romaschenko

Sekopej
23.Şubat.2008, 19:22
4-4-2 oynayacağız muhtemelen, Kazım ve Ali kanatları iyi kullanabilir, Galatasaray maçı öncesi uzun süredir oynayan takımın dinlenecek olması iyi olacak. Sonuçta bu oynayan oyuncular da Fenerbahçe takımının oyuncuları. Hem onların ne durumda olduklarını da görebiliriz.

Kemal birkaç maç iyi oynamıştı bakalım bugün nasıl oynayacak? Kazım da artık patlama yapacaksa yapsın ve Deivid'den formayı alsın.:p

GeNç KaRTaL
23.Şubat.2008, 19:25
Bu kadar yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkacağını sanmıyordum Zico'nun.Bu kadro ilede taraftarı önünde kazanacak güçte.Bursa daha düşük kalitede bir 11 ile çıkan Fenerbahçe karşısında puan/puanlar almalı.Yeterki maçın başında oyundan kopmasın Bursa.

Sekopej
23.Şubat.2008, 19:33
Dün Zico'nun açıklamalarından sonra ben bekliyordum. Bu zorlu dönemde çok sık maç yapacağız ve oyuncularım iyi performans sergilese de onları her maç oynatmak onların sağlığı için iyi değil dedi. Galatasaray maçında dinç bir takım görmek için bugün onları dinlendiriyor. Haftaya da bu kadrodan 4-5 oyuncu yine oynayacaktır.

Varonil
23.Şubat.2008, 19:40
Kadro gayet güzel.4-4-2 oynayacağız büyük ihtimalle.Bugün özellikle İlhan'ı ayrıca seyredeceğim.İnşAllah seyir zevki yüksek bir karşılaşma olur.

Bu arada Maldonado ısınırken dizinde hafif bir sakatlık geçirdi,soyunma odasına gitti.Kötü bir durum yoktur umarım.Mehmet Aurelio ısınmaya başladı Maldonado yerine..

a.arıcı-11
23.Şubat.2008, 19:53
maldonado kadrodan çıkartıldı mehmet ilk 11 de

KaF KeF
23.Şubat.2008, 20:05
Çok değişik bir 11...Bakalım neler getirecek..

Lucas Neill
23.Şubat.2008, 20:33
Bursa Sinan'ın 28 de attığı penaltı golüyle öne geçti.

GeNç KaRTaL
23.Şubat.2008, 20:34
Bursa'da Sinan oyuna girdi,penaltı yaptırdı ve penaltıyı gole çevirdi.Sinan Fenerbahçe'yi seviyor.Maçın başında oynaması gerekiyordu.Neyse inşallah bu skoru koruyabilir Bursa.

Bu arada 23'tede Cihan 2'ye 1 pozisyonda bencillik yapıp pozisyonu harcadı,yazık oldu.

TR.CaPTaiN
23.Şubat.2008, 20:36
Edu'nun Türk versiyonu Can'dan bugün bombalar bekliyorum.

İlk bombayı patlatarak penaltı yaptı.

BlackEagle19o3
23.Şubat.2008, 20:37
Tum 2'yi atamadı müsait pozisyonda

GeNç KaRTaL
23.Şubat.2008, 20:39
Tum çok net bir pozisyondan yararlanamadı.Resmen boş kaleye atamadı.Ah bee Tum..

Bursa 2.golü bulsa çok iyi olacak..

fenerbahce_1907
23.Şubat.2008, 20:43
Bu sinan'a uyuz oluyorum ya hersene 34 macın 32 sinde yatar gelir 2 maçta bize 1 yıllık oyun oynar:mad:

Aykan19o3
23.Şubat.2008, 20:49
Bursaspor iyi bir oyun sergliyor.. Böyle oynarlarsa maç daha farklı bitebilir..

fenerbahce_1907
23.Şubat.2008, 20:53
İlk yarıda 1 penaltımız verilmedi galiba dinlediğim radyodaki spiker öyle diyordu.

Fıratcan Alçınkaya
23.Şubat.2008, 20:54
Bursa bu kadroya bu maçı kaybetmez heralde 1-0'dan sonra şu an için harikiri yaptı valla FB...

Emurafu
23.Şubat.2008, 20:57
Zico kaş yapim derken göz çıkartacak gibi;)

Sevilla maçında oynayan oyunculardan sadece Volkan ilkonbirde..:)
Ali bilgin nasıl bir topçu anlamadım..Dökülüyor resmen...Yedekler için iyi bir sans ama bu fırsatı degerlendiremiyorlar..Bursasporlu oyuncular maçadaha çok hazır oldukları için iyi oynuyorlar..Fenerbahcenin tempo yapmasına izin vermiyorlar..Taktik faullerle oyunu sogutmaya calısıyorlar..Tum çok net 1 gol kaçırdı..Fenerbahcede daha çok ilhan'la gol bulmaya calısıyor..Semih sahada hiç yok..Çünkü Alex yok:)...Alex'siz pozisyona giremediler..Zico 2.yarı Alex'i kesin sokacaktır..

Zico'nun bazı kilit oyuncuları oyuna sokması lazım..en basta ali bilgin çıkmalı..neyse 2.yarıya dönelim:D

TR.CaPTaiN
23.Şubat.2008, 21:05
Kaybedeceğimiz olası puan veya puanların telafisi vardır ama Türkiye kupasında atlanacak turun telafisi yoktur. Umarım as takımdan oyuna alınan olmaz. Fenerbahçeli futbolcular sahada yok, taraftarlar tribünde yok. Bursaspor taraftarını tebrik ederim.

BlackEagle19o3
23.Şubat.2008, 21:08
Evet Fenerliler yine tribünden şikayetçi.Bursa seyircisi daha baskınmış...

Fernando Gago
23.Şubat.2008, 21:10
Çok kötü oynuyoruz yenilmesek yine iyi :)

BlackEagle19o3
23.Şubat.2008, 21:18
Alex ve Uğur oyunda, Kemal ve İlhan kenarda

GeNç KaRTaL
23.Şubat.2008, 21:28
Alex girdi için Fenerbahçe toparlanır,çevirir bu maçı.

Alex'in frkiği çataldan döndü.Gol potansiyeli çok fazla bu adamın.Alex ile Semih'te kıpırdanabilir..

barahir
23.Şubat.2008, 21:31
deivid oyuna girecek birazdan

Fenerbahce Şükrü saracoğlundaki son yenilgisini Bursaspor'dan 1-0 lık skorla almıştı ve o golun sahibi de Sinan'dı.. Sanırım tarih tekerrür edicek benim fazla ümidim yok.

Aykan19o3
23.Şubat.2008, 21:33
Fenerbahçe kontrolü eline aldı.. Bursaspor defans yaparsa gol yer, kontrollü defans yapıp kontrollü atak yaparsa 2. golü bulur.

BlackEagle19o3
23.Şubat.2008, 21:46
Sinan attı 2-0 oldu.Artık bu saatten sonra 1 puan bile çok zor.Tebrikler Bursa...

Roberto Baggio
23.Şubat.2008, 21:49
Aslanım Sinan Kaloğlu....

gerrrard
23.Şubat.2008, 21:50
Gol oldu yine Sinan yine Sinan. Maç böyle biter.

Aykan19o3
23.Şubat.2008, 21:50
Helal Olsun sana Sinan.. Kontra - Atak ile çok iyi geldi Bursa. Sinan çalımlarla ceza sahasına girdi, vurdu ve 0-2 oldu..

fenerbahce_1907
23.Şubat.2008, 21:52
Sinan da aslan oldu ya ne diyim artık.Adam senede sadece 2 maç oynuyo nedense başka takımlara böyle oynamıyor:mad:

PesimiSTyLa
23.Şubat.2008, 21:54
Koçum sinan Kaloglu aslan olamaz :n: Bursa dan hazz etmesemde bizim için iyi oldu . Puan farkını acmak acısından ele gecmiş cok önemli fırsat .

Universal
23.Şubat.2008, 21:56
Bursa Taraftarı, Kadıköy'de Oley çekti. Bu herşeyi açıklıyor. Fenerbahçe'li yedekler niye yedeğiz diye bir kendine sorsun, yanıtlarını bu maçta alırlar. 37 maçtır kaybetmeyen Fenerbahçe Bursa önünde başladığı bu seriye gene bir Bursa maçında kaybediyor...

Lucas Neill
23.Şubat.2008, 21:57
Sinan Sinan süpersin...İyi oldu bu mağlubiyet...Gs yarın yenerse çok iyi olcak...

Fernando Gago
23.Şubat.2008, 21:58
İyi yönünden bakarsak Galatasaray maçı öncesi revaheti üstümüzden atmış olduk :D yani umarım öle olur

GeNç KaRTaL
23.Şubat.2008, 22:02
Tv seyretmeye gittiydim,reklamda geldim skora bakmaya.Kesin Fenerbahçe maçı çevirmiştir dedim.2-0 lık sonucu görünce çok sevindim.Tebrikler Bursa,Helal olsun Sinan Kaloğlu.Böylece Fenerbahçe ile aramızdaki puan farkı 1'e indi.

Sekopej
23.Şubat.2008, 22:09
Aslında pek konuşulacak birşey yok, İlhan maçın başında gol atabilse sonuç farklı olabilirdi ama olmadı. Tek üzüldüğüm nokta 37 maçlık seri bozuldu, yoksa bu puan kayıplarının telafisi mutlaka olur.

Galatasaray maçında diri bir takım olacağı için bu maçın feda edilmesi de bir nebze doğru. Bir de Vederson çok kötü, Carlos'un yokluğunda bizi çok çıldırtacak, diğer kötü oynayan oyuncular zaten oynamıyorlar o nedenle sorun yok.

Bursaspor'u da yaptığı mücadeleden dolayı, aldığı galibiyetten dolayı tebrik ederim.

Bir de Aziz Yıldırım'a sesleniyorum, seneye forvet alacaksak bu Sinan Kaloğlu olsun. Bizde oynamasa bile bize karşı oynamaz da en azından gol yemeyiz.:zuhaha

TürkuAz
23.Şubat.2008, 22:14
Fener'in bu yenilgisi çok iyi oldu. Moraller pek bozulmaz, sanmıyorum ama yine de derbiyi etkileyecektir çok azda olsa. Yarın kazanırsak harika olacak..

JunkChorn
23.Şubat.2008, 22:17
Bence etkilemeyecektir derbiyi eğer derbi maçı bişeyler etkileyecek olsa 5-1 etkilerdi.

Ali bilgin'e çok fazla faul yapıldı bunun dışında fenerbahçe zaten çok çok çok kötü oynadı mağlubiyeti sonuna kadar hak etti.

Bursa ise formsuz olmasına rağmen ilerde hep iki üç kişi ile bastı,alan daralttı zaman zaman hatalar yapsada şanslarınında yardımıyla sabrederek ikinci golü buldular.

Tebrikler.

TürkuAz
23.Şubat.2008, 22:20

Tebrikler.

Galatasaray'ı da etkileyecektir o hüsran zaten. İnkar eden mi var ?

Bence pozisyon kesinlikle penaltıydı, Fener zaten kötü oynadı. Bursa hakkıyla aldı maçı.. :)

GodfatheR
23.Şubat.2008, 22:21
Öncelikle Bursaspor'u tebrik etmek lazım ve Fenerbahçe'li oyuncularıda bu kadar kötü bi Fener uzun senedir seyretmemiştim.YAZIK.

Maça iyi başlamıştık oysaki İlhan 2 net pozisyonu kaçırdı onlardan birini atsa maçı rahat koparabilirdik.Ardından Can gereksiz bir penaltı yaptı 0-1.İlk yarıda çok net bi penaltımız verilmedi orda 1-1 olsa güvenimizde yerine gelicekti skoru da eşitliycektik.Ama olmadı Can,Yasin,Kemal,A.Bilgin,İ.Parlak,Önder ve Vederson bugün Fenerbahçe'nin oyuncuları olmadıklarını gösterdiler.

Bu mağlubiyette en büyük suç Zico'nundur tamam önemli bir maç öncesinde rotasyon yapılır,oyuncu dinlendirilir ama 10 oyuncu birden değil Zico inşallah bunu öğrenmiştir.Bu kadar değişimi bi anda yapmaz.

Sekopej
23.Şubat.2008, 22:26
Bursa'nın hakkını veriyorum ama gerçekten maç içersinde hakem hiç de iyi bir yönetim göstermedi bence. Geçen hafta lig bitti, Oğuz Sarvan vs, vs diye isyan edenler görmüştür umarım. Hakem takdir haklarını genelde Bursa'dan yana kullandı, geçen hafta denildiği gibi bir durum olsa bu maçı öyle ya da böyle alırdık.;)

Mağlubiyetin sorumlusu hakemdir veya hakem maçın içine etmiştir demiyorum, zaten sahada çok kötü bir Fenerbahçe ve çok iyi mücadele eden bir Bursaspor vardı.:)

EreN
23.Şubat.2008, 22:29
Tribünlerin durumu normal, bilet fiyatları çok pahalı ve 1 haftada 3 maçı kaldırması çok zor. Buna rağmen sayı olacak 30 Bini geçmişiz..

Sonuç gayet normal, boş kaleye kaçan net 3 gol ve 1 tane verilmeyen penaltı bahane olamaz. Penaltıya penaltı değil diyenle futbol adına bir tartışmaya girmem çünkü iki farklı açıdanda topu gören oyuncunun topa elini uzattığını ve herhangi bir vücut hareketinin eli o konuma getirmesinin istek dışında mümkün olmadığını hemen herkes biliyordur. Onun dışında hakem berbattı 10/6 anca verebilirdim gözlemci olsam. Bursaspor ise toplu hücum, toplu defansı güzel yaptılar sonucunuda aldılar zaten.

GodfatheR
23.Şubat.2008, 22:36
Ayrıca ligin telafisi var diyenleri anlamıyorum haftalar gittikçe daralıyo yarın rakibimiz kazansa 4 puan ve rakiplerimizle deplasmanda oynuyacağız.Bu mağlubiyet şampiyonluk yarışında büyük bir yara inşallah bu 3 puanı sezon sonu aramayız.

Addolorato
23.Şubat.2008, 22:38
bu mağlubiyet güzel oldu fenerbahçe cephesinden bakıldığında en azından rehavete girmeyeceksiniz ve bence iyi bi seri yaparsınız

Lucas Neill
23.Şubat.2008, 22:42
Sinan 2. golde dağıtmış savunmayı güzel gol olmuş...

Fıratcan Alçınkaya
23.Şubat.2008, 22:42
çok gereksiz bir maçı kaybetti Fenerbahçe bizim için iyi oldu üst taraftaki bir takımın puan kaybetmesi herkesin aklı GS,Sevilla maçlarında kadroda yedek Bursa da kümeden kaçıyor sonuç kaçınılmaz...

Aşk-ı Şehir
23.Şubat.2008, 23:08
Zico intihar gibi bir şey yaptı. Ama takımıda başka türlü dinlendirmesi zordu. Bursaspor kazandı.Tebrikler Bursaspor! Benim içinde iyi oldu. İddaa bakımından :p

DisCo
23.Şubat.2008, 23:14
Neden kaybettik ve kötü oynadık denmiyorda Bursa'yı tebrik edip veya kadroyu eleştirip veya veya veya veya veya başka şeyler söyleyipte işin ucunu hakem bizi yaktıya getiriyorsunuz.

Buna bir eleştiridir bu. Gelip birşeyleri yarım saat tartışmak için yönetici olmam mı gerekiyor?

EreN
23.Şubat.2008, 23:14
Serkancım aslında hepimiz biliyoruz ;;)

JunkChorn
23.Şubat.2008, 23:44
Aynı mevzu her maçta oluyor Burak abi Leverkusen maçında da veya veya nedenlerine bağlandı bir örnek vermek istedim lütfen yanlış anlaşılmasın.

Sekopej
23.Şubat.2008, 23:45

Ben sanırım onu 2. mesajımda yazdım, sonradan aklıma geldi, yoksa hakemle ilgili de 1 cümle ile diğer mesajda belirtecektim. 90 dakika maçı izlediysen ne demek istediğimi anlamışsındır sanırım. Tekrarlayayım, geçen hafta ortalığı yıkan sizlerdiniz ben de öyle bir durum olsa hakem bugün maçı bu kadar kötü olmamıza rağmen bize kazandırabilirdi diyorum.

Burada kimse çıkıp da Fenerbahçe haketti diyemez, hakettiği oyunu oynamadı çünkü, hakem mi çıkıp golü atacaktı derler adama...

Diğer eleştirine gelirsek, bizim mesajlarımızda uyarı butonu çıkıyor mu bilmiyorum ama çıkıyor olması lazım. Oradan bizim yazdığımız mesajları da rağpor edebilirsiniz. Bizim de kendi içerimizde bir sistemimiz var, rahatsız oluyorsanız her yöneticiyi bir üstüne şikayet edebilirsiniz. Adminlerimiz bu konuda sizleri dinleyecektir ve bir uyarı veya ceza verilmesi gerekiyorsa verecektir.

Ayrıca ben tartışmaktan kaçınmam, yöneticim diye de tartışmıyorum, ben yönetici olmadan önce nasılsam şimdi de öyleyim. Arkamdan konuşup, şurada şunu yazdı, burada bunu yazdı diye birbirinize söyleyeceğinize direk gelin benim mesajımdan rahatsız olduğunuz yerleri yüzüme söyleyin. Kendi aranızda birbirinizi doldurmayın, bana biri de gelip neden bunu yazdın demedi, burada çoğu kişinin msni var, oradan bile söyleyebilirsiniz, eleştiriye açık biriyimdir, benim mesajlarımı da herkes beğenmek zorunda değil.

Aranızda benim hakkımda konuşuyorsanız ne olduğunu bilmek isterim, sonra birbirinizin dolduruşuna gelip, hiçbirşeyden haberim olmadan kötü yönetici pozisyonuna düşmeyeyim, çünkü yöneticilik konusunda oldukça tarafsız olduğumu düşünen biriyimdir.

Konuyal alakasız şeyler oldu ama kusura bakmayın arkadaşlar.:)

eXcitinG
23.Şubat.2008, 23:53
YazdıkLarınıza dikkat edin. KaLbinizi kırmayaLım. Bir maç kazanıLdı ya da kaybediLdi diye oLayLarı farkLı boyutLara çekmeyin. FutboL bu kazanacaksında kaybedeceksinde. NasıL her zaman kazanamıyorsan, arada kaybettiğinde de konuşacağın keLimeyi biLeceksin. Daha kadro açıkLandığında beLLiydi Bursasporun maçı kazanacağı. HeLe birde bu gün GençLerbirLiği de kazanınca, karşısında da Bursa kendiLerinin kapasiteLerinde oyuncuLarı buLunca fırsatı değerLendirdiLer. TebrikLer Bursaspor, Fenerbahçe ye de ŞampiyonLar Liginde başarıLar.

EreN
23.Şubat.2008, 23:55
Hadi ben neyse de Serkan içimizdeki en tarafsız yönetici :D
Arkamdan küfür etmedikten sonra her türlü eleştiriyi yapabilir hatta bana söyleyebilirsiniz ki kendimizi hatalı yanlarımızı düzeltebilelim dimi?

Sekopej
23.Şubat.2008, 23:56
Şunu ekleyeyim, konu dışı mesajlar artık burada atılmasın. Bir eleştiri varsa ki yazdıklarınıza göre bir şikayetiniz var, ilgili bölümde konu açarak belirtirseniz daha sağlıklı olur ve sonuca daha rahat ulaşırız.

LaigLeNoiR
23.Şubat.2008, 23:59
Tebrikler Bursaspor.

Geçmiş olsun Fenerbahçe.

Beşiktaş adına sevindirici bir sonuç.Galatasaray ve Sivasspor'un da puan kaybetmesi dileğiyle.

Özeti izleyebildim bir posizyonda bariz elle oynuyor Bursa'lı bir oyuncu o posizyon da net penaltı.

yunusgs
24.Şubat.2008, 00:01
Fenerbahçe bile bile lades yaptı ve yedeklerle çıkarak yenilgiyi maç başlamadan kabul etti Bursaspor da yüreğiyle mücadele ederek tarihin tekerrür etmesine sebep oldu Tebrikler Bursaspor.

eXcitinG
24.Şubat.2008, 00:02
Bundan sonra maç kritiği dışında mesaj atanLara gereken yapıLacaktır. Maç hakkında konuşun.

GeNç KaRTaL
24.Şubat.2008, 00:14
Sahadaki 11 ler bakımından maç 2 anadolu takımının karşılaşması gibi olmuş.Karşılıklı bulunan pozisyonlar ve dengede giden bir maç.Zico daha öncede aynı şeyi yapmıştı o zaman yedekler daha hırslıydı,daha iyiydi.Ama şunuda unutmamak lazım.Bir çoğu uzun süre forma giymemiş olmanın verdiği dezavantajdan gerçek oyun kimliklerini ortaya koyamadılar.Tabii bir arada sürekli oynamamış olmalarınında etkisi var.(Zaten hiç oynayamıyorlar:D)

Zico'nun yaptığı bu hamle pahalıya patlar mı ileride göreceğiz.Şunu yapabilirdi;Daha as kadroya yakın bir 11 ile çıkıp maçı erkenden koparmaya çalışıp sonrada skorun üstüne yatabilirdi.Bu maçta kaybedilen 3 puan ileride aranabilir.Geçen seneden farklı bir şekilde bayağı çekişmeli geçiyor bu sezon.İlk 5 zor puan kaybediyor görüntüsünde..

DisCo
24.Şubat.2008, 00:31
Bu durumla ilgili fikrimi Fm'de değiştirdim. Çok önemli maç öncesi oyuncuları dinlendirir hem ligdeki maçı hemde önemli diye nitelendirdiğim maçı kaybederdim. Sonra anladım ki önündeki maçı kazanmaya bakacaksın.

Galatasaray - Fenerbahçe maçı ne olur bilinmez. Ancak o maçta giderse hem kupadan elendiği gibi ligdeki puan farkıda - yarın galip gelirsek- açılmış olacak. Bu puan farkı kapanır yorumlarına katılıyorum ancak en kötüsünden bakarsan Beşiktaş'a kaybetme lüksünü Galatasaray'a vermiş oldular.

World Hollow o1
24.Şubat.2008, 01:02
Bursaspor bizi yenmezse iyidir, hayatımdaki en kötü takımı görüyorum..

Belliydi Tebrikler Fenerbahce... :n:

Yedek takımın yapacagı buydu zaten.. :D

El Comandante
24.Şubat.2008, 01:16
Tebrikler Bursaspor.(:
Eger yarinki maci alirsak puan farki 4e cikiyor,bu büyük bir avantaj.Ligin kaderi Galatasaray´in elinde.

RoNNiE91
24.Şubat.2008, 02:49
Tebrikler Bursaspor.İyi oynamadıkları halde kazandılar.Fenerbahçe takımındaki değişikliğin bedelini ağır ödedi.Kendi sahasında altın değerinde 3 puan bıraktılar.

World Hollow o1
24.Şubat.2008, 03:01
Tebrikler Bursaspor.İyi oynamadıkları halde kazandılar.Fenerbahçe takımındaki değişikliğin bedelini ağır ödedi.Kendi sahasında altın değerinde 3 puan bıraktılar.

Altın degerınde 3 puan olsaydı, gumuslerı degıl bızde altınlarımızı oynatırdık.. :)

Varonil
24.Şubat.2008, 09:10
Öncelikle Tebrikler Bursaspor.Hakettiler,kazandılar.

Atılan mesajlara bakıyorumda hep Zico'nun kadroyu değiştirdiğine tepki gösterilmiş .Dün aslar çıksaydı,yenilseydi o zaman da "Bu oyuncular Sevilla maçının yorgunu neden dinlendirmedin,rejenere etmedin" denecekti? Maçı kaybetsek bile bence Zico kadroyu değiştirerek doğru olanı yaptı.Bu yenilgi Galatasaray maçını etkilemeyecektir.O maça daha diri bir takım olur.

Maça gelirsek,Fenerbahçe atak organizasyonları yaparken hücumda çoğalamadı,bütün toplar Bursa defansında kaldı.Birde kanat adamları da kötü olunca takım toptan kitlendi.Bursa zaten 3-4 defa kaleyi yokladı,2'si gol oldu(1'i penaltı orası ayrı)

Biraz da oyuncuları değerlendirmek istiyorum,gerçi takım genel olarak kötüydü ama Kazım,Ali Bilgin,Vederson,Can çok vasattılar.Aurelio kötünün içinde en iyisiydi.Deivid,ALex girdikten sonra biraz kıpırdanma olur diye bekledim ama. :confused:

Maldonado maç öncesi ısınırken sakatlandı,çok ciddi bir şeyi yoktur,Galatasaray maçına oynayacak duruma gelir umarım. :)

Sonuç olarak bu yenilgi ile tek kaybımız 37 maçlık seri oldu.Oyuncuların her türlü rehavetine karşılık tokat gibi bir etki yapmıştır bu maç.

a.arıcı-11
24.Şubat.2008, 10:38
başımıza ne gelirse bu bursadan geliyo zaten:)
valla benimde tek üzüldüğüm şey 37 maçlık serinin bitmesidir puan kaybı kapanır biz ligin bitmesine 17 maç kala 11 puan gerideyken şampiyon olduk 11 maç kala 4 puanlık farkıda kapatırız
yeterki inanalım

YusufT
24.Şubat.2008, 11:51
Ilhan parlak yine benden iyi golcü olmaz diye haykirdi... Ilhan adi üstünde bir kere Parladi, sonra söndü. zaten bastan beri Fenerbahceye gitmesi büyük hataidi.

Burak Duran
24.Şubat.2008, 12:29
maclarin kadrosunu gordum ve bursa maci kesin aldi dedim.. ve aynen oyle oldu.. super oynadilar ve hak ettikleri bir galibiyet aldilar tebrikler bursa

TürkuAz
24.Şubat.2008, 13:27
İlhan Parlak'ın kaçırdığı pozisyonları gördükçe gülüyorum. Bir insan bu kadar mı beceriksiz olur ? Ama oyuncuları şişirmekte üstümüze olmadığı için başarısızlığına bile kılıf bulmayı iyi biliyoruz.. :)

Fenerbahçe as kadrosuyla çıksaydı sonuç çok farklı olurdu bence, yine de tebrikler Bursa.

Emurafu
24.Şubat.2008, 13:59
Zico'nun önemli bir hatası daha var..Takım 1-0 yeniliyor zico cift forvetten tek forvete dönüyor..Bursalılar cıkan ilkonbiri görünce hırslandılar..Biz bunları yeneriz demişlerdir..Samet hoca çok rahat motive etmişdir..
Şimdi ankaragücü maçı var haftaya zico ozamanda yedek kadro cıkacakmı hayır..
Bu arada Tum'un bos kaleye kacırdıgı golü gördüm..Zoru başarmış:D

yunusgs
24.Şubat.2008, 15:18
Bursaspor gerçekten süper mücadele verdi ama bence İlhan Parlaktan Fenerbahçenin çok birşey beklememesi lazım eski İlhan Parlak değil bence o.

Memedov
24.Şubat.2008, 18:37
Bu sinan'a uyuz oluyorum ya hersene 34 macın 32 sinde yatar gelir 2 maçta bize 1 yıllık oyun oynar:mad:

Adamın işi bu Fenerbahçe' ye gol atmak, ekol haline getirdi bunu.:)

Sonucu tahmin etmek zor değildi Fenerbahçe cidden çok kötü oynadı, İlhan Parlak yakaladığı pozisyonları değerlendirebilseydi şuan da Bursaspor' un galibiyetini değil İlhan Parlak' ın atmış oldugu golleri ve gösterdiği performansı konuşuyor olurduk.

Sonuç beklediğim gibi oldu Tebrikler Bursa.

Universal
24.Şubat.2008, 19:19
Bursaspor'a iyi oynadı diyenler var. Maç sonunda Fenerbahçe'nin top ile oynaması %60'dı. Onu bırakın Fenerbahçe Sevilla'da ki kadrosu ile çıksa Bursaspor kaleye şut bile çekemezdi.

Memedov
24.Şubat.2008, 19:47
Bursaspor'a iyi oynadı diyenler var. Maç sonunda Fenerbahçe'nin top ile oynaması %60'dı. Onu bırakın Fenerbahçe Sevilla'da ki kadrosu ile çıksa Bursaspor kaleye şut bile çekemezdi.

Bu şunu gösteriyor ki, Fenerbahçenin yedekleri hazır degil. Sevilla maçında ki kadrodan bir kaç oyuncu sakatlansa yerlerini doldurmak güç olacak. Ki Fenerbahçe gibi büyük bir takımın bu duruma düşmeside hiç hoş olmaz. Senin dediğine göre Fenerbahçe yedek kadroyla çıktı ama demek ki o yedek futbolcular Fenerbahçe formasının ne kadar kıymetli oldugunun farkında degiller ve o kadar da bilinçsiz bir futbol oynadılar dün akşam.