PDA

View Full Version : TSL 23. Hafta | Galatasaray - Kasımpaşa

IcedEarth
23.Şubat.2007, 05:47
Leverkusen maçındaki hezimet ve bu akşam Fenerbahçe'nin puan kaybetmesi bu maçın önemini 5 kat arttırdı. Bir yenilgi daha kaldıramayız. Bu nedenle bu maç bol gollü bir galibiyetle sonuçlanır. Tahminim 4-1. Lincoln oynarsa gol atar.

Aşk-ı Şehir
24.Şubat.2007, 03:01
Barusso ön liberoya Emre sağa geçti.:) Kalli bizim forumdamı dolaşıyor ne. :p Lincoln bir şeyler yapmaya çalışıyor ama yapamıyor. 2.yarı bakalım ne olacak. Barusso'da uzaktan yokladı kaleyi bir kaç defa.:)

TürkuAz
24.Şubat.2007, 03:03
oyun dengesi nasıl arkadaşlar kim iyi oynuyor?
Tempo çok düşük, sezonun ilk yarısındaki GB Oftaş - Galatasaray maçı gibi. Oyun dengesi ise ortada diyebiliriz. Galatasaray biraz daha fazla oynuyor topla..

Universal
24.Şubat.2007, 03:03
Kasımpaşa'ya tek oy veren benim. Kazanacağını düşünmeye başladım. 1-0 öne geçseler G.Saray çevirmekte çok zorlanacak.

Aykan19o3
24.Şubat.2007, 03:04
Kasımpaşa beklediğimden daha dirençli çıktı :)

Universal
24.Şubat.2007, 03:04
Yukarıda ki yorumu yazarken Kasımpa 1-0 öne geçti. İlk yarı skoru: G.Saray: 0-1 :Kasımpaşa...

GodfatheR
24.Şubat.2007, 03:05
Çok güzel bi frikik gölüydü.

Aykan19o3
Derken gol geldi :) Kasımpaşa 0-1 önde. Galatasaray çöküşte..

WebMaster91
45'te firkikten yedik..Şanssızlık..

TürkuAz
24.Şubat.2007, 03:06
Tebrikler Galatasaray, tebrikler Kalli.. :)

Aşk-ı Şehir
24.Şubat.2007, 03:06
Erhan müthiş bir gol attı. Ama bir şey var. Hakem 1 dakika uzatma verdi. Faul olduğunda ise dakikalar 46:30'u gösteriyordu.

KaF KeF
24.Şubat.2007, 03:07
Güzel attı Erhan..
Kasımpaşa bu skoru korumaya çalışırsa yenilir..İlk yarıdaki gibi oynaması lAzım...

anilton
Kasımpaşa beklenenin aksine çok iyi oynuyor...

Barbaros çok iyi oynuyor.Keşek alsaydık,Cisse'ye çok iyi alternatif olurdu...

El Comandante
Pozisyonun uzaktan yakından faulle ilgisi yok,hakem faul caldi ve gitti gol oldu.
Zaten biz de kötü oynuyoz,2.yari da sihirli bir degnek degmezse takima bu macta puan kaybederiz.

EreN
24.Şubat.2007, 03:08
Sabahtan beri top ortada dönüyordu e belliydi bir duran topun eline bakacağı gölün, duran top Kasımpaşa'ya geldi onlar attı..

Aykan19o3
24.Şubat.2007, 03:10
İlk yarı 0-1 bitti.

Kasımpaşa'dan gol beklemiyordum ilk yarıda hele hele frikikten hiç beklemiyordum :)

WebMaster91
24.Şubat.2007, 03:10
Erhan müthiş bir gol attı. Ama bir şey var. Hakem 1 dakika uzatma verdi. Faul olduğunda ise dakikalar 46:30'u gösteriyordu.
Bu hiçbir şekilde yediğimiz golün mazereti olamaz..

Sekopej
24.Şubat.2007, 03:12
Maç alıştığımız Galatasaray maçları gibi değil, koşam, pres yapan bir Galatasaray yok bugün sahada. Hakem de dakika başı düdük çalıyor ve tempo da oluşamıyor bir türlü. Aslında çalınmaması gereken çok pozisyonda düdük çaldı.

Emre orta sahaya neden koyulur hiç anlayamadım ama neyse ki çok geçmeden onu geriye aldı. Song biraz gibi geldi bana, 2 tarafta da öyle göze batacak bir oyun sergileyen oyuncu yoktu.

Gol ise çok güzeldi ama Kasımpaşa için bence iyi olmadı. Şimdi Galatasaray 2. yarıya baskılı başlayacak ve ilk dakikalarda gol bulabilirse maçı farklı bile kazanacaktır. Kasımpaşa'nın kaybedecek birşeyi yok, defansa gömülmezse bu maçtan belki puan çıkarabilirler. Ama Galatasaray Galatasaray gibi oynamaya başlarsa işleri çok zor.

TürkuAz
24.Şubat.2007, 03:14
Kasımpaşa 2. yarı kapanırsa maçı çevirme ihtimalimiz yüksek, aksi takdirde maç sabaha kadar oynansa böyle gider..

EreN
24.Şubat.2007, 03:15
Galatasaray'lı arkadaşlar bence futbolculara hiç mi hiç kızmasınlar! Hatırlayın sevilla maçı öncesi bizim berabere kaldığımız maçta futbolcuların kafası tamamen Sevilla maçındaydı. Şimdi durum gs de aynı, bu maça pek kafa olarak hazır çıkmamışlar besbelli fenerbahçe maçına odaklanmışlar. Ama ikinci yarıda büyük takım olmanın gereğini yerine getirecekler gibi duruyor yoksa haftaya beşiktaş maçı var

Sekopej
24.Şubat.2007, 04:29
Serkan abi bana göre maçın yıldızı Barbaros'tu. Müthiş oynadı. Müthiş servisler yaptı ileri uç elemanlarına.

Evet onun da hakkını vermek lazım, Fatih kritirk müdaheleler yaptığı için benim aklımda daha çok o kalmış ama dediğin gibi Barbaros da takımı iyi hücuma çıkardı, defasnta da oldukça yerinde müdaheleleri vardı.

Ama şunu da söylemek istiyorum Kasımpaşa da kazanacağına inanmıyordu sanırım. Evet iyi oynadılar, pozisyon buldular ama çoğu pozisyonu da orta yyapamadan, şut çekemeden harcadılar. Bu kafayla oynarlarsa ligde kalmaları çok zor, gerçi kalacağını düşünen sayısı çok azdır ama bu galibiyet bile onları kurtaramaz.

TR.CaPTaiN
25.Şubat.2007, 02:29
Tebrikler Galatasaray taraftarına.

http://img218.imageshack.us/img218/6301/20080225091037mx4.jpg (http://imageshack.us)

goosfraba
21.Şubat.2008, 22:23
http://img352.imageshack.us/img352/3056/gsvy7.jpg

Nedvedmania
21.Şubat.2008, 22:29
Leverkusen maçının acısı bu maçtan çok fena çıkıcak. Oyuncularda olumdu tepki yapıcaktır bu yenilgi.Hırslanıp şampiyonluğa çok daha fazla yükleniceklerdir.

M.Scofield
21.Şubat.2008, 22:38
Zor maç olmaz bakalım yine tamamen türkmü olcaz

Emurafu
21.Şubat.2008, 22:40
Kasımpasa fizikmen iyi degil..Korkulacak bir oyuncuları yok bence..Bu maç'ı alırız..Arda yerine Lincoln oynayacaktır..Barusso kesin oynayacaktır ki oynamalı..Kalli revizyon yapabilir..Fenerbahce ve Beşiktas maçı futbolcular için daha önemli olacak..Taraftara özür borçları var..

anilton
22.Şubat.2008, 00:41
G.Saray Avrupa'ya veda etti.Bütün ağırlığını lige verecektir.Dolayısıyla rahat alır G.Saray...

Roberto Baggio
22.Şubat.2008, 00:43
Büüüyüük bir revizyona girer Kalli efendi şimdi halbuki ne suçu var futbolcuların Barusso,Rigo ve Lincoln oynamalı artık...

Fıratcan Alçınkaya
22.Şubat.2008, 00:54
Leverkusen maçının akabinde böyle kolay bir maç gelmesi GS için hediye oldu kazanırlar... Kasımpasa gecen hafta moral buldu aslır biraz maça ama tecrübesiyle alır maçı GS...

DisCo
22.Şubat.2008, 01:28
Kasımpaşa'yı yense ne olur yenmese ne olur diyeceğim ama önümüze bakmamız lazım. Geçmişle dalga geçsekte veya geçmişle övünsekte geride kalıyor.

Lig açısından kazanmamız gereken bir maç hem Fenerbahçe maçı öncesi moral olacağı gibi Beşiktaş maçı önceside kayıpsız bir haftayı geride bırakmalıyız.

Fark olur veya zor olur demeyeceğim ancak Galatasaray ne yapıp edip kazanacaktır.

a.arıcı-11
22.Şubat.2008, 14:25
gsnin bu maçı rahat alacağı kanısındayım leverkusen hezimetinden sonra lige ağırlık verecekler neredeyse küme düşmeyi garantileyen kasımpaşa cimbomu zorlamaz

Bordo61Mavi
22.Şubat.2008, 17:22
Buyuk bi supriz olmassa Galatasaray, Kasimpasa yi yenecektir. Hemde farka giderek.

TürkuAz
22.Şubat.2008, 17:27
Kazanırız diye düşünüyorum. Lincoln, Nonda, Barusso, Song oynasın artık.

RoNNiE91
22.Şubat.2008, 17:49
Galatasaray Leverkusen maçının hırsını çıkarır diye düşünüyorum.Üstelik kendi seyircileri önündeler.Puan kaybedeceklerini düşünmüyorum.

Fernando Gago
22.Şubat.2008, 17:54
Futbolcular moralsiz , taraftar moralsiz Kasımpaşa geçen hafta azda olsa umutlandı.Kasımpaşa için büyük şans ence bu maçta puan alabilirler bence

uAsamet91
22.Şubat.2008, 19:41
Kasımpaşa kötü takım..Kasımpaşa umutlansa bile kapasitesi Galatasaray'ın çeyregi kadar değil hiç birşey yapamazlar.Galatasaray farka gider 5-0

Onurap
22.Şubat.2008, 20:00
İçimde zor kazanıcaz gibi bi his var hatta berabere bitebilir gibi..Hem takımın moralsiz ve yorgun oluşu hemde kasımpaşanın morallenmesi etki edebilir..

BlackEagle19o3
22.Şubat.2008, 20:08
Fark olmaz ama Galatasaray kazanmasını bilir.Karşılarında güçlü bir takım alsa moralsiz bir Gs'den belki puan alabilirdi ama K.Paşa'nın bunu başarması çok zor.2-0 biter tahminen...

Cyzio
22.Şubat.2008, 20:10
Leverkusen maçındaki skora rağmen GS kazanır..

GeNç KaRTaL
22.Şubat.2008, 20:13
Leverkusen maçı sonrası ligte Kasımpaşa ile karşılaşmak gerçekten büyük şans Galatasaray için.Zorlu 2 derbi maç öncesi alınacak galibiyet o maçlara olan konsantreyi artıracaktır.

Song,Barusso,Nonda ve Lincoln'ün katılımıyla Galatasaray kendi seyircisi önünde farklı bir galibiyet alacaktır.

Bu maçta taraftarın göstereceği katılımda önemli.Bence o stadın tamamen dolması gerekiyor bu maçta..

yunusgs
22.Şubat.2008, 21:28
Leverkusen maçının telafisi ve Fenerbahçe maçı öncesi moral bulmak için kazanmamız gereken bir maç ve de kazanırız bence.

Lucas Neill
23.Şubat.2008, 23:56
Fb'nin puan kaybetmesi nedeniyle alacağımız galibiyetin önemi daha da arttı umarım güzel oyunla bol gollü bir galibiyet alırız.

Emurafu
23.Şubat.2008, 23:58
Arkadaslar düsündügümüz gibi kolay maç olmayacak..Herkez Galatasaray rahat yenecek.Fark atacak diye bekliyor..Kasımpasa baya hırslı..Dikkat etmemiz lazım..Büyük konusmaya gerek yok..1-0 olsun bizim olsun;)

Ayhan aut Barusso in
Arda cezalı Lincoln İn
Serkan aut Sabri(Song) in

Ben bu degişiklikleri bekliyorum...

Lucas Neill
24.Şubat.2008, 13:34
Ümit'in yerine Nonda'nın, Emre'nin yerine Song'un oynaması bekleniyomuş.Kaledede Aykut oynayabilirmiş...

ordulu5252
24.Şubat.2008, 13:45
Kasımpaşa maça geçen haftadan moralli çıkacak Galatasaray ise UEFA'nın üzüntüsü ile çıkacak...Kasımpaşa maça etkili başlayabilir maça...

Galatasaray işi taraftarın desteği ile ilk 30 dakikada işi bitirecektir ama Kasımpaşaspor maçı rahat oynayacaktır zaten bundan sonra kaybedecekleri fazla birşey yok....Bu rahatlık bakalım kimin lehine kimin alehine olacak???

Emurafu
24.Şubat.2008, 13:50
Kimse muhtemel kadroda Topal'ı yazmamıs..Mehmet topal sakatmı????

Onurap
24.Şubat.2008, 13:52
Ya şu h.şükürüde kesemediler gitti adam kaleye şut çekemiyor artık.Madem alan boşaltıyor rakiple boğuşuyor.Serveti koyalım forvete..

Emurafu
24.Şubat.2008, 13:56
Hakan'ın yaptıgı liderlik bize en az 9 puan kazandırdı..Gençleri çok iyi atesliyor..Hakan sayesinde rahat pozisyona giriyoruz..neyse

Ben mehmet topal'ı merak ediyorum sakatmı diye..

ordulu5252
24.Şubat.2008, 13:58
GALATASARAY
Orkun
Sabri
Emre
Servet
Hakan
Barış
Barusso
Lincoln
Ayhan
Nonda
Ümit

KASIMPAŞA
Tolga
Fatih
Askou
Alparslan
Ömer
Özgür
Desire
Barbaros
Murat
Erhan
Merthan

Leverkusen deplasmanında yaşadığı hezimet sonrası UEFA Kupası’na mendil sallayan Galatasaray’da, rota Süper Lig’e çevrildi. Ali Sami Yen Stadı’nda Kasımpaşa ile kozlarını paylaşacak olan Sarı-Kırmızılılar’da hedef puan farkını açmak. Kritik mücadelede kart cezalısı Arda Turan forma giyemeyecek. Almanya’daki tarihi mağlubiyete rağmen, “Gençlerle yola devam” diyen Kalli’nin kadroyu büyük ölçüde koruyacağı, fakat Lincoln ile Barusso’yu ilk 11’e almayı düşündüğü öğrenildi. Forvette de yorgun Hakan Şükür’ü dinlendirip Nonda’yı sahaya sürmeyi planlayan Alman hocanın sağ bekte Sabri’ye şans vermesi bekleniyor. Cezalı Arda’nın dışında sakatlıkları süren Uğur Uçar, Hasan Şaş ve Tobias Linderoth maç kadrosunda yer almayacak.M.Topal ise dinlendirmesi bekleniyor.

Emurafu
24.Şubat.2008, 14:04
Şimdi Ögrendim Mehmet topal.Agrıları artmış bu yüzden dinlendirelecekmiş..
Topal'a zaten bu aralar çok yük bindi..Zaten bizde önlibero oyuncusu bol:D..Fenerbahce maçında topal bize lazım;)Yoksa saglam Topal'ı kesmek salaklık olur:)

ordulu5252
24.Şubat.2008, 14:18
Mehmet Topal Glatasary'ın kaç haftadır yükünü tek başına orta sahada çekiyor UEFA-LİG-KUPA maçları derken adam yoruldu..
Feldkamp'ın bu maçta dinlendirmesi en mantıklı olanı zaten yorgunluğu UEFA maçında belli oldu....Bu arada Topla 18 kişilik kadroda var...

Emurafu
24.Şubat.2008, 19:23
İlkonbir belli oldu !!

Hakan,Barış ve Topal'ı dinlediriyormuş....Arda zaten cezalı.
Hakan,barış.Topal bunlara çok yük binmişdi iyi oldu..Volkan'da dinlensin..

.........Orkun..........
Song....Emre...Servet...H.Balta
Barusso......Ayhan.......Carusca
..............Lincoln................
........Nonda........Ümit..........

Hemen hemen herkezin istedigi kadro çıkmış..Carusca sürpriz oldu yanlız..

C h A o S
24.Şubat.2008, 19:25
Kalli güzel kadro kurmuş.Barusso'yu da izleyelim bakalım nasıl bi oyuncuymuş.Song'da uzun bi aradan sonra ilk 11'de.ÇOk özledik kendisini :)

erdemzorer10
24.Şubat.2008, 19:35
harika bir 11 olmuş..kasımpaşa da artık ligin bu dakikasından sonra savunmaya gömülmeyecektir dolayısıyla onlar da pozisyon bulabilir..bol pozisyonlu bir maç olacaktır diye düşünüyorum..

Universal
24.Şubat.2008, 19:40
Dün Bursa'ya yenildikten sonra Kasımpaşa'da galibiyet beklemeyi başladım; ama G.Saray pafları ile çıksa Kasımpaşa'yı yener. Geçen hafta 34 haftada bir olacak bir Denizli galibiyeti aldılar. Bu hafta gol bile atacaklarını düşünmüyorum. G.Saray'da 4-5 gol bekliyorum.

GeNç KaRTaL
24.Şubat.2008, 20:04
İyi kadro ama Carrusca nerden çıktı şaşırdım doğrusu.Bu kadroyla rahat kazanır Galatasaray..

El Comandante
24.Şubat.2008, 20:14
Barusso sag bek,Emre ön libero.
Vallahi biktik bu Kalli´nin fantezilerinden !

EreN
24.Şubat.2008, 20:24
Yahu bu emre ön libero Barusso bek gibi oynuyor?! niye böyle bana garip geldi

Aşk-ı Şehir
24.Şubat.2008, 20:30
Eren Kalli şov yapıyor yine.:) İşi gücü geyik muhabbeti.

Kasımpaşa etkili bir oyun sergiliyor. Lincoln ve Barusso şu ana kadar iyi oynuyor.

TürkuAz
24.Şubat.2008, 20:45
Kasımpaşa'ya maç vereceğiz resmen, bu kadar sıkıntılı Galatasaray görmedim ben. Allah yardımcımız olsun..

a.arıcı-11
24.Şubat.2008, 20:47
oyun dengesi nasıl arkadaşlar kim iyi oynuyor?

GeNç KaRTaL
24.Şubat.2008, 21:02
Maç beklenenin aksine kolay geçmiyor.Bunda 2 takımında katkısı var.Kasımpaşa'nın dirençli oyunu ve Galatasaray'ın o boğucu oyununu sergileyememesi..

İNşallah maç böyle biter.

barahir
24.Şubat.2008, 21:07
Tamam kim ne olduğunu biliyo zaten. Herkesin yorumu kendine kalsın.. Tartışma çıkmasın şimdi..

Maça gelince umarım böyle biter de sürprizler haftası olarak kayıtlara geçer..

Universal
24.Şubat.2008, 21:14
İddaa'da süpriz arıyıp, Kasımpaşa'ya oynayacaktım vazgeçtim. Zaten iddaa'dan para kazanamdık bu hafta. İkii kupon tek maçtan yattı. Bu maçı bilerek iyi bir sonuç elde edebilridim. Kasımpaşa'nın kazanacağını düşünüyorum.

Redrum
24.Şubat.2008, 21:16
Ya adamların yediği gol kadar gol atmışız, adamların attığı kadar gol yemişiz, 46ya 17. Biz birinci onlar sonuncu. Bu kadar uçurum olan iki takım arasındaki maçın skoruna bak hele!!!

WebMaster91
24.Şubat.2008, 21:16
46'de Emre Güngör yerine Serkan Çalık girdi..

GeNç KaRTaL
24.Şubat.2008, 21:17
İddaa'da süpriz arıyıp, Kasımpaşa'ya oynayacaktım vazgeçtim. Zaten iddaa'dan para kazanamdık bu hafta. İkii kupon tek maçtan yattı. Bu maçı bilerek iyi bir sonuç elde edebilridim. Kasımpaşa'nın kazanacağını düşünüyorum.

Maç daha bitmediki Batuhan abi.Galatasaray 1 tane atarsa gerisi gelir.Kasımpaşa'nın bir hata bile yapmaması lazım.Birde 2 yi bulsalar çok iyi olacak.O kazanmaktanda zor.:D

WebMaster91
24.Şubat.2008, 21:23
Carrusca çıktı Hakan Şükür oyunda..

Aşk-ı Şehir
24.Şubat.2008, 21:26
Kasımpaşa oynaması gerektiği gibi oynuyor ve bugün maçı şu ana kadar Kasımpaşa haketti. Bakalım kalan dakikalarda ne olacak.

WebMaster91
24.Şubat.2008, 21:29
Ümit'in şutu direkte patladı..Şans bizden yana değil bugün..

Aykan19o3
24.Şubat.2008, 21:33
Galatasaray 3 forvet oynuyor..

Ümit,Nonda,Hakan Şükür

Kasompaşa iyi dayanıyor valla :)

SaRPeR1903
24.Şubat.2008, 21:37
Galatasaray bastırıyor.Büyük ihtimalle beraber biter maç .

T_A_N_E_R
24.Şubat.2008, 21:41
boyle bi firsati tepersek yazik olacak walla, en karli besiktas cikacak

WebMaster91
24.Şubat.2008, 21:46
Kasımpaşa tamamen kendi yarı sahasına kapandı..Son 10 dakikada artık bir gol bulmamız lazım..

Aşk-ı Şehir
24.Şubat.2008, 21:55
Kasımpaşa maçı hakeden taraftır. Oynaması gerektiği gibi oynamıştır. Galatasaray'da ruh yok bi kere.

TürkuAz
24.Şubat.2008, 21:56
Tebrikler Kasımpaşa. En azından yapman gerekeni yaptığın için..

Universal
24.Şubat.2008, 21:58
Tebrikler Kasımpaşa. Beklemediğim bir galibiyet desem yalan olurdu. Haftanın süprizi oldu. Tahmin yarışmasında da Kasımpaşa'ya verdim.

Aykan19o3
Tebrikler Kasımpaşa, zoru başardılar..

Galatasaray'ın şampiyonluk yarışında aldığı en derin yaradır bu.

WebMaster91
Ve maç bitti..
0-1..

World Hollow o1
Geçmiş olsun GS..

Kasımpaşa'ya çok lazım olan 3 puanı aldı kesin bu puanla kümede kalacaktır.. :n:

KaF KeF
24.Şubat.2008, 21:59
Bravo Kasımpaşa....Fark açılmadı..
2 Hafta üst üste galibiyet aldı Kasımpaşa...Tebrikler...

Aşk-ı Şehir
24.Şubat.2008, 22:00
Tuttuğum takımın kaybetmesine üzülmedim diyebilirim.:) Özel bir nedenden dolayı Kasımpaşa'nın kazanmasına sevindim bile.:D

GReeN BeReT
24.Şubat.2008, 22:01
Kasımpaşa'ya tebrikler.Galatasaray Fenerbahçe'nin puan kaybettiği bir haftada yenmeliydi.Feldkamp'ın tercihleri epey tartışılır.

IcedEarth
24.Şubat.2008, 22:05
Son icraatını yap sevgili Özhan Başkan. Bu icraatın en büyük icraatın olacaktır. Yanında Feldkamp'ı da götür. Lütfen!!!

Professeur
24.Şubat.2008, 22:06
Galatasaray için çok önemli bir 3 puan kaçtı.Fenerbahçe'nin kaybettiği bir haftada 3 puan alıp puan farkını arttırmalıydı.Kasımpaşa'yı da tebrik ediyorum.Kümede kalmak için belki de hesaplarında olmayan bir 3 puan aldılar.Böylece kümede kalmak için az da olsa umutlandılar.

Sekopej
24.Şubat.2008, 22:06
Sahanın yıldızı Fatih Akyel sanırım. Hiç hata yapmadan oynadı bugün. Kasımpaşa'da hızlı bir forvet olsaydı skor daha değişik olabilirdi. Galatasaray'da konsantrasyon sorunu vardı sanırım çünkü ayaklarındaki topu hep rakibe verdiler. Kasımpaşa hiç geriye yaslanmadan oynadı ve hakettiği bir galibiyet aldı, tebrikler.

Fenerbahçe'nin yedeklerle çıktığı maçı kaybetmesinden sonra Galatasaray'ın da puan kaybetmesi çok iyi oldu. Dün telafisi olmaz diyenler için üzgünüm telafi oldu üstelik çok da kısa süre içinde. Şimdi haftaya oynanacak maç büyük önem taşıdı, Beşiktaş da artık iyice yaklaştı ve bir galibiyetle lider olabilecek duruma geldiler. Lig asıl şimdi başlıyor, büyük heyecan bizleri bekliyor bakalım neler olacak?

M.Scofield
24.Şubat.2008, 22:07
faulle alakası olmayan bir pozizyondan golu yedik ve iğrenç futbolla maçı kaybetmiş olduk

Aşk-ı Şehir
24.Şubat.2008, 22:08
Serkan abi bana göre maçın yıldızı Barbaros'tu. Müthiş oynadı. Müthiş servisler yaptı ileri uç elemanlarına.

GodfatheR
24.Şubat.2008, 22:08
Kasımpaşa harika top oynadı ayağa oynadı,hızlı çıktı ve bi çok gol pozisyonu harcadı gölü frikikten buldu maçı aldı.

GS'da ki düşüş sürüyo futbol adına hiçbirşey yapmadılar bugün belli ki B.Leverkusen maçından çok etkilenmişler ya da başka bi neden var.

Kasımpaşa'nın bugünkü futbolunu gördükten sonra ligde kalabileceklerini düşünüyorum.15 puanları var 22 puanlı Rize'den çok daha iyi futbol oynuyolar.Ayriyetten Kasımpaşa'dan Dezire'yi ve kaleci Tolga'yı çok beğendim.Fatih'te bugün eksiksiz oynadı.Son olarak şampiyonluk yarışı iyice kızıştı Bjk bu haftadan çok karlı çıktı.

shamur1
24.Şubat.2008, 22:09
Dün ben burda gerçekleri yazdım diye mesajım silindi. Silinsin önemli değil ben her zaman gerçekleri sölüyorum hiçbişiyene dokunmadan Neyse..

Ee noldu bugun ? Benim dün dediklerime gelmedimi olay ..

Dün Bursaspor Fenerbahçe'yi yendi diye sevinenler tamam bizde yarın Kasımpaşa'yı yeneriz aradaki puanı 4'e çıkarırız. Aslanım Bursa .. Aslanım Sinan Kaloğlu diyenler.. Şimdi Aslanım Erhan Küçük'ü kimler diyecek..

Vieri
24.Şubat.2008, 22:09
Son zamanlarda izlediğim en iğrenç maçtı. Kasımpaşa gibi atak becerisinden yoksun bir takıma lig lideri sıfatıyla çıkıp kaybediyorsan gerçekten bazı şeyleri oturup konuşmanın vakti geldi Galatasaray'da. Kalli Dede oyunculara hırs yükleyeceğine özellikle Fener'in önüne sunduğu imkana rağmen taraftarı fark beklerken mağlup oldu. Doğru dürüst organize atağın bile olmadığı bu maçta galatasaray'ın futboluna sıfır veriyorum. Kanatlar, orta saha, kaleci hepsi çok vasattı, hele lincoln maçta en çok hata yapan adamdı ve nasıl oyunda kaldı anlamadım... Kasımpaşa atak yapamadı ama dirençli davrandı, skoru korumaya çalıştı ve istediği değerli 3 puanı kazandı.. tebrikler...

RoNNiE91
24.Şubat.2008, 22:18
Tebrikler Kasımpaşa.İmkansızı başardılar.Hiç böyle bir skor beklemiyordum.Bu hafta en kârlı Beşiktaş oldu.

LaigLeNoiR
24.Şubat.2008, 22:20
Geçmiş olsun Galatasaray.

Tebrikler Kasımpaşa.

Güzel bir sonuç daha bizim adımıza :)

Dün Fenerbahçe maçından sonra da söylemiştim.Sivas ve G.Saray'da puan kaybederse tam olacaktır demiştim.Dileğim kabul olmuş.

Aşk-ı Şehir
24.Şubat.2008, 22:21
Erhan müthiş bir oyuncu gerçekten. Geçen sene canlı izleme fırsatı bulmuştum. Müthiş yırtıcı bir oyuncu.Defansın arkasına sarktımı çok etkili oluyor. Bugünde duran toptan attığı gol gerçekten harikaydı.:)

Fıratcan Alçınkaya
24.Şubat.2008, 22:23
5-1'den sonra moral olarak düşüşdeydi GS ve üzerinden baskı olmayan Kasımpaşa'ya kaybetti ligin en kolay maçında puan bıraktı...

PesimiSTyLa
Sadece kasımpasayı Tebrik ediyoruum. Tabi Kalli yi de unutmamak lazım !!!

anilton
Tebrikler Kasımpaşa...

Bizim için mükemmel bir hafta oldu.Derbinin önemi kat kat arttı.Yenersek G.Saray'ın önüne geçeceğiz.Teşekkürler Erhan,Teşekkürler Kasımpaşa...

Varonil
24.Şubat.2008, 22:30
Tebrikler Kasımpaşa.Hakettiler ve kazandılar.

Eminim bu skoru maç öncesinde Kasımpaşa'lı oyunculara sorsak onlar bile inanmazdı.Galatasaray şu an çökmüş bir durumda,ligin dibindeki Kasımpaşa'ya karşı böyle kötü bir oyun oynanıyorsa artık birşeylerin oturup,konuşulup tartışılması gerekir.

Kasımpaşa'da Erhan ve Barbaros maçın yıldızı oldu bence.Özellikle Erhan,çok iyi bir santrafor.Yırtıcı,defansı çok yıprattı bugün.Golü de çok güzeldi..

Doqus
24.Şubat.2008, 22:50
GaLatasaray Son 100 YıLın En Kotu FutboLunu Oynadı Hatta FutboL BıLe Denmez Buna

Emre On Lıbero Barusso Sağda Carrusca Sahada Bu Nası Kadro

LıncoLn ; Adam Yerden KaLksabıLse Bi BeLki Bı SeyLer Yapmaya ÇaLıştığını GorebıLırız

Ayhan Cok Cok Kotuydu

Dun Bosuna Sevınmıs Olduk Hem Kndı Evımızde YenıLmezLık Serimiz,MağLubıyet Sayımız Hepsı Bıttı

YusufT
24.Şubat.2008, 23:06
Kasimpasa'da bi oyuncu var, Brezilya U20 takiminda oynamis, Andre Moritz. Ben bu adami cok begeniyorum.

Galatasaray bügün futbol oynamadi, Kasimpasa ise oynadi. Tebrikler Kasimpasa. Simdi Galatasaray bomba gibi basladigi 2.yariya, Cok tempolu, organize ataklar gelistiren Galatasaray, yinemi düsüse geciyor?

Fenerbahce macinda görecegiz...

Nedvedmania
24.Şubat.2008, 23:15
Nasıl bişey bu ya avrupada 5-1 yeniliyoruz ondan sonra ne güzel ligin sonuncusuyla oynuyoruz belki moral olur kazanırsak ama gene kaybediyoruz

Özhan, Kalliyide al git !

GeNç KaRTaL
24.Şubat.2008, 23:55
Leverkusen sonrası toparlanmak için uygun bir maç dedik Kasımpaşa maçı için ama bir çok kişi yanıldı..

Bugün Galatasaray ligte son haftalarda rahat maç kazanan takım değildi.Kasımpaşa'nın istediği Galatasaray'dı.Valla hiç iyi sinyaller vermiyor takım..İlerideki olası 2 derbi mağlubiyeti camiayı karıştırabilir.Dikkat!

Kasımpaşa bugün beklenilenden dirençliydi.Birde duran toptan gol buldular.Her şey istedikleri gibiydi.Bu galibiyet için onları tebrik ediyorum.Ayrıcada teşekkürler..

Bu haftanın en karlı takımı biz olduk.Tam 11 puan kazandık.İnşallah haftaya lider oluruz..

Fernando Gago
25.Şubat.2008, 00:01
Kasımpaşayı ve maçta olağanüstü oynayan Fatih Akyel'i kutluyorum.Galatasaray büyük sıkıntıya gitti çarşamba günüde hüsran bir sonuç olursa Kallinin durumu iyice kritikleşir.

Ayrıca böyle güzel frikik golleri görmeyeli uzun zaman :)

scar face
25.Şubat.2008, 00:09
Maçta çok güzel bir frikik golü vardı gerçekten Tüm Kasımpaşalılar harika oynadılar.Dün Bay Zico'nun kumar yüzünden cok zor duruma düştük ve yenildik ama Kasımpaşa çok önemli bir galibiyete imza attı.

Emurafu
25.Şubat.2008, 14:12
Kasımpasa bence harika marika oynamadı...Sadece Galatasaray'ı bozdular..Mücadele ettiler..Dünkü Galatasarayda iş yoktu..Sahada ne pres vardı ne mücadele..Dolayısı ile kasımpasalılar rahat rahat top çevirdiler...

Galatasaray ilk yarı ve ikinci başı biraz pres yaptı..Hemen top kaptırmaya basladılar..Kasımpasaya baskıda kuramadık..

Fatih Akyel 1 sezon yatar..Bizim maçlarda devleşir..Gecen sene Trabzon maçının hatırlayın..Fatih kac tane net golümüzü kurtarmısdı..Bize karsı ayrı bir hırsla oynuyor..

Erhan bence bizi hiç zorlamadı..1gol attı birde vole cekti adını baska duymadım..İlerde zorlayan desire vardı..Fatih akyel maçın yıldızı..

Yinede Kasımpasa'yı akıllı oyunlarından dolayı tebrik ederim..

Maçın basında kadrolara bir baktıım..Güzel bir kadro maç bir basladı barusso sag bek,Emre önlibero..Kalli'nin fantazileri işte..

Ya bu barusso her topu neden uzaktan vuruyor..Takım oynuna çok katkısı yok..Barusso birde çok agresif..Kontrolsüz fauller çok yapıyor..Fenerbahce maçında barusso falan oynatılmaz..

Bu sene frikikten gol yeme rekoru kıracaz sanırım..Kardeşim barajı geçen her top gol oluyor..Mondragon varken 5 sene'de 1 gol yedik..Orkun'la kale gitmez..

Gelelim sahadaki futbolculara,Hiçbir maç oynamadan kazanılmaz..Nasıl olsa biz yeneriz havasında cıktılar maça,Sahada hiç pres yoktu..

Lincoln deli etti beni..İnsallah kalli yüzünden böyle oynuyordur..Umarım kalli gidince düzelir...

Carusca sahanın en yumusak topcusu bizim paf takımda bile zor oynar..Ya bir oyuncu aldıgı para'yı hakeder..Biraz koş be kardeşim..Hiçbir gelişme görmedim..

Bizim için fenerbahce ve beşiktas maçları çok büyük önem kazandı...Eger iki maçı kazanırsak gençlere güven gelir..ve moralimiz yükselir..