PDA

View Full Version : Kiwi

deniz.91
17.Nisan.2007, 00:36
Gerçekten süper bir video izlediğimd eyaklamşım biraz

LaigLeNoiR
22.Şubat.2008, 15:42
Müthişsin kanka.Eline koluna sağlık bu video için.

İnanılmaz etkilendim ben gerçektende.

Nedvedmania
22.Şubat.2008, 16:32
edit: ipten kurtulmaya çalışıyor zannettim ama kendisi ipi çekiyormuş :)

Nedvedmania
22.Şubat.2008, 16:48
yok yok yanlış anlamışım :D düzelttim mesajı zaten.

DisCo
22.Şubat.2008, 17:25
Anladığım kadarıyla söyliyim.

Bu kuşumuz kanatları olmadığı için uçamıyor. Bir uçurumun aşağısına kendi imkanlarıyla bir orman kuruyor. Daha sonra uçurumdan atlayarak ormanın içerisinde uçuyormuş gibi oluyor ve duygulanıyor. Devamı çekilmemiş ancak galiba sonu ölümüyle bitiyor.

Yani arzuladığı birşey için ölüyor ve imkansızlıklara rağmen bunu gerçekleştiriyor. Birşeyleri başarmak için gösterilmesi gereken azmi iyi anlatıyor.

YusufT
23.Şubat.2008, 19:16
Anladığım kadarıyla söyliyim.

Bu kuşumuz kanatları olmadığı için uçamıyor. Bir uçurumun aşağısına kendi imkanlarıyla bir orman kuruyor. Daha sonra uçurumdan atlayarak ormanın içerisinde uçuyormuş gibi oluyor ve duygulanıyor. Devamı çekilmemiş ancak galiba sonu ölümüyle bitiyor.

Yani arzuladığı birşey için ölüyor ve imkansızlıklara rağmen bunu gerçekleştiriyor. Birşeyleri başarmak için gösterilmesi gereken azmi iyi anlatıyor.

Yaklasik böyle düsünüyorum. Diger ihtimal daha var :D Dünya'yi agac dikmekle kurtarmaya calisiyor :D

BeeTLeJuiCe
23.Şubat.2008, 19:20
Bunun bi sürü devam videosu var. Her animasyoncu değişik şekilde bitirmeye çalışmış kiwi'yi.

Çok önceden bildiğim ve çok hoşuma giden bir animasyon. Bunu her izleyişimde bu animasyon, tasarlama, modelleme vs vs işine gircem diyorum sonra üşenip vazgeçiyorum. :)

GeNç KaRTaL
23.Şubat.2008, 19:36
Anlamadım doğrusu.

CeSC FaBReGaS
23.Şubat.2008, 19:43
Gerçekten çok güzel bir videoymuş.Bunu bize sunan kişiye çok teşekkür ediyorum.

yunusgs
25.Şubat.2008, 23:34
Evet Coşkun abi çok anlamlı bir video bir şeyi başarmak için sonuna kadar uğraşmalıyız eline sağlık abi videoyu yayınladığın için teşekkürler.

LaigLeNoiR
26.Şubat.2008, 00:55
Videoyu izleyince bende anlamı çıkarmıştım az çok.Coşkuna sordum işin aslını ve tahmin ettiğimden de mükemmel.

Bu tür videolar varsa lütfen paylaşalım arkadaşlar.