PDA

View Full Version : Vergi

OnuldinhoHizmet
22.Şubat.2008, 18:09
Arkadaşlar Ben Editörden kendime yeni bir kulub yaptım finans ını iyi olması için bir futbolcuyu abartılı bir fiyat belirttip r.madrid e gönderileceğini belirttim herşey güzel gidiodu ama sezon bitti ve 3 ay içerisinde tam 260milyon dolar vergi ödedim elimdeki para bir anda bitti bunun editörden nasıl düzelte bilirim???

tosunpasa
22.Şubat.2008, 18:43
Başlık düzeltildi. Tüm harfleri büyük başlıklar kullanmayınız!

yunusgs
22.Şubat.2008, 21:08
Boşver ya kullanma editör normalden oyna kafan rahat olsun.

shadowrefree
23.Şubat.2008, 14:49
evet yaa hile karışınca zevk alınmıyor...

haaa kulubü kurarsın...dandik oyuncularla bir ligin en altından başlarsın amenna...bir iş adamı gibi mesela...ama böle para tuzakları falan hiç hoş olmuyor oyunda...yani şahsen ben rahat oynayamıyorum...

a.arıcı-11
25.Şubat.2008, 15:15
valla dediğine hiç bulaşmadım oyunda hep tırnaklarımla kazıdım ve en üst seviyeye çıktım ve şu an man utd nin başındayım ama bendede buna benzer bi sorun var kulübün 993 milyon € borcu var ve her 7.5 milyon € faiz 2.5 milyonda vergi ödüyom finansın belkemiği kırlıdı kırlacak neyse hayırlsı diyelim

ibo
25.Şubat.2008, 16:39
Haydan gelen, huya gider nede olsa :p Editör hiç kullanmadığım bişey diyemem ama Eren nickli yöneticimiz sana yardımcı olabilir o editör kullandı tsi takımı için.

EreN
25.Şubat.2008, 18:04
Editörden varolan kayıtlı oyuna etki edemezsin fakat FM modifier'ler var indirip kurarsan kayıtlı oyununu açtıktan sonra finansı ve oyuncuları istediğin gibi değiştirebilirsin.
Ayrıca bu vergi olayı anormal bir durum, dediğim gibi editörden oyuncu göndermek yerine finansın rakamlarını bol sıfırlı yaparsan sorun olmaz..