PDA

View Full Version : 8.02 yamasında fenerbahceyi neden bu kadar kötü yapmışlar?

fmhastasi
24.Şubat.2008, 18:32
fenerbahceyi cok kötü yapmıslar.mateja kezmanın özelliklerini ve itibarını cok kötü yapmıslar.ugur boralık özellikleri iyi degil gercekteki kadar.aynı sekilde selcuk sahin özellikleri o kadar kötüki oyuna basladıgınızda satılık listesinde yer alıyor dorudan.

8.02 yamasında ne yapmalı fenerbahceyi alan arkadaslar sizlere soruyorum.kimleri yolluyorsunuz?ve kimleri alıyorsunuz?takımı nasıl buldunuz?

TürkuAz
24.Şubat.2008, 18:37
fenerbahceyi cok kötü yapmıslar.mateja kezmanın özelliklerini ve itibarını cok kötü yapmıslar.ugur boralık özellikleri iyi degil gercekteki kadar.aynı sekilde selcuk sahin özellikleri o kadar kötüki oyuna basladıgınızda satılık listesinde yer alıyor dorudan.

8.02 yamasında ne yapmalı fenerbahceyi alan arkadaslar sizlere soruyorum.kimleri yolluyorsunuz?ve kimleri alıyorsunuz?takımı nasıl buldunuz?
Arkadaşım sen ya bizimle kafa buluyorsun, ya da farklı bir yama ile oynuyorsun. 8.0.2 'de Fenerbahçe kötü yapılmıştır diyorsan ciddi olamazsın.

Fenerbahçe'nin bazı oyuncuları tam da gerektiği gibi aktarılmış oyuna, onun dışında şikayet etmen bile çok saçma olur. Fiyaskonun daniskası geri kalanlar..

El Comandante
24.Şubat.2008, 18:41
Fenerbahce ligin en iyi takimi OYUNDA.
Ugur Boral,Kezman ne zaman istikrarli olmuslar ki,sen onlarin iyi özellik almasini bekliyon ?

Fenerbahcenin eskigi yok,bence biraz abartisi var oyunda. ;)

Gncl1905
24.Şubat.2008, 18:49
Hakkaten arkadaşım Fenerbahçe en güçlü takım şuanda oyunda.Kezman bence o kadarı bile fazla Kezman bir son zamanlarda gol atmaya başladı ben ondan önce geçen senede bu senede fazla gollerini görmedim.Habere saç baş yoldurdu birşey yapmadı oyunda özellikleride gayet fazla gerçeğe göre.

fmhastasi
24.Şubat.2008, 18:52
ben bir cok futbolcumu elden cıkarmaya bakıyorum siz nasıl iyi diyorsunuz?

selcuk suanda fenerbahcede banko adam.ama oyuna basladıgımızda transfer listesinde yer alıyor buna ne diyeceksiniz?böyle sacmalık olurmu?

alex zıplama özelligi cok iyi olmasına rağmen oyuna cok düsük aktarılmıs.alex gercekte ne kadar iyi pozisyon alıyor ama oyunda pozisyon alması rezil.

edu ve lugano yu hemen satmaya calısıyorum.cünkü saldırganlıkları ve yavaslıkları cok abartı ve basa bela oluyorlar.

kısacası ben begenmedim.bana öneriniz ne olur?kadroyu ne sekilde düzenlim?cok kararsızım gercekten..

BeeTLeJuiCe
24.Şubat.2008, 18:55
Nasıl olmasını istiyorsan, Nasıl daha gerçekçi daha iyi olur diyorsan, Fenerbahçe Araştırması başlığı altında yazarsın. Bu şekilde FM 2009'da daha iyi bir Fenerbahçe ile oynarsın.

Fenerbahçe Araştırma Sayfası (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=56654&page=3)

TürkuAz
24.Şubat.2008, 19:01

selcuk suanda fenerbahcede banko adam.ama oyuna basladıgımızda transfer listesinde yer alıyor buna ne diyeceksiniz?böyle sacmalık olurmu?

alex zıplama özelligi cok iyi olmasına rağmen oyuna cok düsük aktarılmıs.alex gercekte ne kadar iyi pozisyon alıyor ama oyunda pozisyon alması rezil.

edu ve lugano yu hemen satmaya calısıyorum.cünkü saldırganlıkları ve yavaslıkları cok abartı ve basa bela oluyorlar.

kısacası ben begenmedim.bana öneriniz ne olur?kadroyu ne sekilde düzenlim?cok kararsızım gercekten..

Selçuk banko adam değil, mecburiyetten oynayan bir futbolcu. Zaten vasatı geçebildiğini pek görmedik, biraz objektiflik..

Alex'in ne kadar iyi zıpladığını diyorsun, ama henüz dediğin kadar zıplamayı göremedik Alex'te..

Diğer sorunlara gelince, bazen editör kafasına göre belirliyor oyuncuların özelliklerini, yani buradan kaynaklanan bir hata değil.. [rassal olayı]

fmhastasi
24.Şubat.2008, 19:07
Selçuk banko adam değil, mecburiyetten oynayan bir futbolcu. Zaten vasatı geçebildiğini pek görmedik, biraz objektiflik..

Alex'in ne kadar iyi zıpladığını diyorsun, ama henüz dediğin kadar zıplamayı göremedik Alex'te..

Diğer sorunlara gelince, bazen editör kafasına göre belirliyor oyuncuların özelliklerini, yani buradan kaynaklanan bir hata değil.. [rassal olayı]
sizi anlamakta güclük cekiyorum.alex attıgı kafa gollerinin hepsinde olağan üstü zıplama özelliği var.goller dışında normal kafa topu mücadelelerinde de beklenmedik bir şekilde top alıyor.

selcuk basbaya banko.suan ki formuyla appiah gelse,maldonada iyilesse yine selcuk oynar.selcuk bence genelde vasatı hep gecmistir.hatta iyide oynamıstır.

cemir05
24.Şubat.2008, 19:07
bence fener gördüğüm en abartılı takımlardan biri.

kazmavs
24.Şubat.2008, 19:13

ya arkasım biraz mantıklı düşün be selcuk nası bi banko adam banko dedigin her maçta oynar 22 maç yapmış fenerbahce kaçında oynamış bu banko adam

alexin nası zıplaması cok iyi ben bi tane yüksekten kafa golü hatırlıyorm oda zdravkova elleriniş bastırdı yukarıya dogru cıktı

lugano sakin bi tipmi hiç sarı kırmızı görmüyomu

peki bunları sölemişsin bide şunları söyleseydin objektif oldugunu düşünürdüm

alexin vurdugu her şut nası gol yani uzaktan atıyo cok güzel köşeleri buluyo kabul ama nasıl hepsi yani anlamak mümkün degil önliberoma kaka'yı weriyorum tutuyo alexi tutamıyo zaten profillerine baktıgında alex kakadan fizik dışında cok daha iyi

deividin kafası 18 oluşu neden seni rahatsız etmiyo deivid bu kadar iyi bi oyuncumu sampiyonlar liginde gol krallıgıına yarıştı oyunda peki gercekte ne kadar bu yarışa katılabilir

ali bilgin,deniz barıs,ilhan parlak gibi oyunculara sanki türkiyedeki tek potansiyeli olan adamlar gibi davranılmasını neden yazmadın neden hoşuna gitmeyeni yazıyosunda hoşuna gideni yazmıyosun

bu fener yüzünden türkiye liginden zevk alamıyo insan gecen sene 70 puanla şampiyon olan fener 85 90 lara kadar cıkabiliyor halbuki şuanda 23 maçta 590 puanı war ve kalan 11 maçının hepsini kazansa bile 85i bulamıyo bunları neden yazmıyosun???

Aykan19o3
24.Şubat.2008, 19:34
Bana göre Fenerbahçe'nin eksiği yok artısı var oyunda.

Beşiktaş kariyerimde en dikkat çeken takım Fenerbahçe.

EreN
24.Şubat.2008, 19:49
Arkadaşlar ekstradan topik açmak yerine
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=56654 > burdan devam arkadaşlar..