PDA

View Full Version : Crash Dumps ve FM.exe Çözümü

Vieri
25.Şubat.2007, 15:21
piyasada fm2008 için çalışan Türkçe paketleri bizlerin 2005 yılında çıkarttığımız paketler. FM2007 paketleri değil. 2008 için ise çalışmalarımız sürmekte ve beklenmedik bi zamanda çıkartmayı planlıyoruz

OnuldinhoHizmet
26.Şubat.2007, 17:33
yaw aynı sorun birden bende de oldu sezonun başındayım gs yi seçtim ilk hazırlık maçımda verdi bende tekrar açıp tatile gittim diğer hazırlık maçında da verdi myeren in dediği gibi yaptım düzelmedi nasıl olacak şimdi???

myeren
26.Şubat.2007, 18:10
doğru yaptığına eminmisin bide şöyle dene indirdiğin bi dil dosyasını language deki italian diliyle değiştir dene böyle olacaktır ama daha sonra yine bu hatayı verirmi bilemem

OnuldinhoHizmet
26.Şubat.2007, 18:25
walla gardaş şuan bende sadece hazırlık maçlarında verio onlarda önemli değil zaten genede saol

myeren
26.Şubat.2007, 19:52
sen şanlısın valla bendede sadece avrupa maçlarında veriyo at. madrid le kariyer açtım her avrupa maçında hata veriyo dilleri değiştirip durmaktan bıktım ama hatayı verdiğinde dili değiştirmek ve maçı yaptıktan sonra eski dile geçmek kısa vadeli bir çözüm

a.arıcı-11
26.Şubat.2007, 20:43
valla ben 8.02 de ilk sezonu bitirdim fenerle allah nazarlardan saklasın almadım o hatayı ben yine ençok 5 aralık 2009 dan tırsıyorum...

OnuldinhoHizmet
26.Şubat.2007, 22:02
ben 8.0.2 kullanırken sorun yoktu ama yenilenen 8.0.2 ile hata verdi hatta eski sürümle erzurumspor ile 2011 sezonuna giriyordum save mi kaybedince yeni kariyerimi gs de açim dedim yeni sürümü yükledim ve hata çıktı...

myeren
25.Şubat.2008, 22:20
Evt. arkadaşlar Sega nın bile bulamadığını söyleyenler vardı ancak ben bu çözümün nereden kaynaklandığını buldum daha önce bir çok çözüm üretmişlerdi bunlar Skin dosyası Crash dumps dosyası çeşitli yamalar programlar felan filan hepsi boş çıktı benimkide tam çözüm sayılmaz ama nereden kaynaklandığını buldum

ve açıklıyorum bu hatalar Dil Paketlerinden kaynaklanıyo daha doğrusu benim gözlemlediğim Kadarıyla Turksportal Türkçe 2007 yamasının 2008 de kullanılmasından kaynaklanıyo istersenin bu çözümü nası ürettiğimi açıklayım

tarih 25 Şubat 2008 8.0.2 versiyonun da fenerbahçe ile bir kariyer başlattım transferler hazırlık maçları derken sonunda şampıyonlar ligi önelemesi geldi Liverpool çıkmıştı bana ve bir lig maçının ardından bu maçı oynucaktım buraya kadar herşey kusursuzdu ancak tam maça girecekken crash dumps hatası aldım kara kara yinemi bu hata kurtulamıcam bu hatadan derken internetten bir türkçe dil paketi indirdim italyancayı iyi kötü bildiğim için bunu italian yapıp dillerin içine attım ve kusursuz bir şekilde maçı yaptım yine eski haline türksportal türkçe yamaya döndüm ve 2. maç geldiğindi bir crash dumps daha aldım tmm dedim bu hata dilden ve indirdiğim türkçe yamayı english yapıp dillere attım yine kusursuz bir şekilde oyunu oynadım
ve bunu bir çözüm olduğunu düşünüp türksportal da yayımalamak istedim

şimdi benimde bi ricam var turksportalın 2007 türkçe versiyonu FM 2007 de Hatasız çalışıyodu ben bu hatayı FM2008 de almaya başlamıştım şimdi benim ricam şu Fm 2007 ye yapılmış türkçe çalışması 2008 de çok başarılı ancak languege klasöründe bir dosyanın içinde dil paketi olmasının bu hatayı getirdiği kanaatindeyim ve bu dil paketi normal 10.000 ila 20.000 kb arası olan boyutlardaki dil paketlerinden olsa yani normal bir dil dosyası olarak atsak bu sorun çözülecek bunu normal bir dil dosyasına dönüştürlmesini rica ediyorum

bir çok fm sever bu hatalar yüzünden oyunu oynayamaz ve bırakır hale geldi şimdi türksportal editörleri benim bu tespitim sonucunda birşeyler uygulamaya karar verirse hız kesmeden fm oynamak istiyoruz

Not: Bu hata oyunu farklı zamanlarında çıkabiliyor hatanın çıktığı zamana aldanmayın

GeNç KaRTaL
25.Şubat.2008, 22:36
Turksportal daha Fm 08 için resmi yama çıkarmadı.Piyasadaki türkçe yamalar dediğin gibi 07 için Turksportal tarafından hazırlanan yamanın 08'e uyarlanmasıdır.08 için Türkçe resmi yama çıkardığında Turksportal o zaman anlaşılır senin dediğin olaydanmı kaynaklandığı crash dumpsın..

şimdi benimde bi ricam var turksportalın 2007 türkçe versiyonu FM 2007 de Hatasız çalışıyodu ben bu hatayı FM2008 de almaya başlamıştım şimdi benim ricam şu Fm 2007 ye yapılmış türkçe çalışması 2008 de çok başarılı ancak languege klasöründe bir dosyanın içinde dil paketi olmasının bu hatayı getirdiği kanaatindeyim ve bu dil paketi normal 10.000 ila 20.000 kb arası olan boyutlardaki dil paketlerinden olsa yani normal bir dil dosyası olarak atsak bu sorun çözülecek bunu normal bir dil dosyasına dönüştürlmesini rica ediyorum

myeren
26.Şubat.2008, 19:14
peki sizden ricam bu yapılan dil baketlerinin normal dil dosyası biçiminde olan 10.000 ila 20.000 kb arasında olarak tabir ettğim şekilde olanı yokmu varsa bun sunarsanız süper olur geçici olarak kullanmak için