PDA

View Full Version : Futbolcular çok yoruluyor.Birisi bana nolur yardım etsin.

izzet
10.Şubat.2006, 02:06
Arkadaşlar herkese merhaba.Ben henüz üye oldum ve bu konuda bilgi almak istiyorum.Çıldırmak üzereyim.Hangi tkımı alırsam alayım,hangi sistemi uygularsam uygulayayım,oyuncuların kondüsyonları berbat duruma geliyor.Daha maçın ilk devresi bittiğinde %60'lara düşen kondüsyonlar ve haliyle oluşan sakatlıklardan bıktım usandım artık.Workload'ı mediuma hatta light'a bile düşürsem hiçbir sonuç alamadım.Bana yardımcı olursanız size minnettar olurum.Bi ömür boyu duamı alırsınız. ;;)

Lütfen...

besiktas1903
10.Şubat.2006, 02:11
bence senin antrimanin agir day dir. ya da cok hafif dir we condisyonlari onunyuzunden az dir.

nekop
10.Şubat.2006, 02:24
abi güzel bi antreman probramı yükle vieri training iyidir kullanabilirsin

izzet
10.Şubat.2006, 02:26
taktikleri indiriyorum ama sorun oluyo.Hata raporu veriyo.Benim pc'den kaynaklanıyor sanırım.Ya üstünkörü bi tarif edecek birisi yok mu?Burda cm/fm'nin kitabını yazmış arkadaşlar var.Bi yardımcı olsnız çok sevinicem inanın.

besiktas1903
10.Şubat.2006, 02:27
evet vieiri training iydir http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/antreman/ burda onu download yapa bilirsin. bu tut masza murat caglar ya de ozyzco trainingi dene

besiktas1903
10.Şubat.2006, 02:31
http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/antreman/?tsi=indir&id=28309 buraya gir ve sorna dosya link lerde rapidshare bas sorna indir re bas, srona asaya scrol yaparsan free yaziyor oraya tikla, srona gine asaya scrol yap ve orda code yazcan diyiyor(3harf ya numara) o codu yaz ve indir meye baslarsin.

izzet
10.Şubat.2006, 02:37
dostum,rapidshare'i kullanıyorum,indiriyorum da,indirdiğim dosyayı açarken hata veriyo.Sorun orda.Vieri training'i ve Murat Cağlar training'i açamadım bi türlü.Benim pc'de sorun var.Bana sadece yorulmamaları için ne yapmam gerekli onu söyleyin yeter.Bu aradailginiz için teşekkür ederim.Sizi sıkmıyorumdur umarım.

besiktas1903
10.Şubat.2006, 02:40
bilgilerine gir burda sports interactive dosyasi var, ondan sorna football manager dosyasina gir ve sorna shedules, vieri trainingi shedules dosyasinin icine koy ve oyunu ac. antramana git ve ordan bu trainingi ekle.

hollanda otturuyorum onun yuzunden turkcem cok iy deyil ve tarif zor ediyorum cunku bilgisayarim ve oyunumda hollandaca

senin antremanin belki cok agir ya da hafif oldugu incin senin oyuncular yorula bilir. vieiri traininge kulanirsin bu sorun cozulur.

cureshot
10.Şubat.2006, 14:37
sadece antremanla alakalı da olmayabilir adamlara tight marking filan yaptırıyorsan da kondisyonlar çabuk tükenebilir sezon öncesi çok fazla kondisyon yüklemediysen adamlara

eXcitinG
11.Şubat.2006, 17:28
cok sorunLu bır arkadasımız yardımcı oLmak gerek :)

emirduman
11.Şubat.2006, 17:52
Arkadaşım, ne çok kasmak onların kondisyonlarını iyi hale getirir ne de hiç kasmamak...

Yerinde, antrenman özellikleri iyi ayarlanmış bir antrenman programıyla -ki sana "Vieri" antrenman paketini öneririm- oyuncuların kondisyonları yeniden düzeltebilir ve toparlıyabilirsin..

Ayrıca sezon öncesi idmanlarında oyuncularına iyi bir kondisyon yüklemeyi unutmamalısın, hazırlık maçları yapmayı da unutma....

Nedvedmania
11.Şubat.2006, 18:08
takıma geldiğin günden 10-15 gün sonra hazırlık maçlarına çık 10-15 gün önceden olan hazırlık maçlarını iptal et bende de öyle oluyodu iptal ettim oyuncularımın kondüsyonu güzelleşince hazırlıkmaçı yaptırdım

nekop
11.Şubat.2006, 18:32
abi bol bol hazırlık macı yaptır ama büyük takımlarla olsun ben genelde liverpool, barcelona, leverkusen gibi takımlarla yapıyorum sezonun sonlarına kadar komdisyon sıkıntısı cekmiyorum ama trainingde önemli

strikerserdar
01.Temmuz.2006, 17:13
beyler nasıl kondisyon yüklüyoruz biri bana anlatabilirmi

CeNTeR_TR
01.Temmuz.2006, 17:25
sezon oncesı en az bı 5 mac yapman lazım + sezon oncesı ıdman programını artırman lazım o zman duzelır

Omerdinho
01.Temmuz.2006, 18:00
antrenmanlari hafiflet + milli maclardada sadece 45 dakika oynamasini söyle belki duzelirler

S-B-Z
02.Temmuz.2006, 01:28
evet çok fazla değil ama antrenmanları biraz azalt.çok azaltırsan bu defa özellikleri yerinde sayacaktır.bazen de dinlendir oyuncuyu rahat maçlarda 1-2 hafta oynatma zaten belli bi süre sonra normale dönüyo..