PDA

View Full Version : TSL 24. Hafta | Ankaragücü - Fenerbahçe

goosfraba
27.Şubat.2007, 22:54
http://img175.imageshack.us/img175/2843/ankaragucufo6.jpg

Onurap
27.Şubat.2007, 23:00
Fenerbahcede çok eksik var ama f.bahce bu yüzden daha iyi konsantre olup maçı kazanabilir.Ama ankaragücünede bu ayrı bir cesaret ve gaz verebilir :)Her ihtimale açık bir maç..

ThersoN
27.Şubat.2007, 23:12
Kaleci Serdar'ın performansı etkili olacak diye düşünüyorum.Carlos'un oynayıp oynamadığını tam olarak bilmiyorum ama, Ankaragücü; Fenerbahçe'nin eksik halini değerlendirebilir diye düşünüyorum. Ankaragücü gol bulur ama Fenerbahçe alır maçı

BeeTLeJuiCe
27.Şubat.2007, 23:20
Şu maçı neden gündüz oynatmazlarki :) Havalar ısındı gidebilirim belki maça.

Enteresan bir maç olacak bizim için. Yeneceğimizi düşünüyorum.

Volkan,Lugano,Gökhan,Semih cezalı, Deniz, Maldonado sakat.

Serdar
önder yasin edu vederson
deivid mehmet aurelio selcuk ugur
alex kezman

Bu 11 ile çıkarız heralde.

Fıratcan Alçınkaya
27.Şubat.2007, 23:28
rakip biraz daha dişli olsa FB puan bırakırdı derdim ama kazanır FB...

Varonil
27.Şubat.2007, 23:39
Zor bir maç olmaz.2 maçtır süren kötü gidişimizi bu maçta bozarız.Sakatlıklar ve cezalı oyuncular etkileyecektir doğal olarak.Uzun süre sakatlıktan çıkmış Serdar'ın performansı önemli olacak gerçekten ;;)

Fernando Gago
27.Şubat.2007, 23:42
Rakiplerimizden en az birinin puan kaybettiği haftada mutlaka kazanmamız lazım.Bu kötü gidişatın durması ve Sevilla maçı öncesi kazanmamız gerekir

Universal
27.Şubat.2007, 23:45
Bütün oyuncularımız eksik olsas bile. Paf kadro ile çıkmak zorunda olsak bile. Biz bu maçı kazancağız. Camiada taraftarından oyuncusuna herkes inanıyor.

Ankaragücü defans çok aksaklıklar veriyor. Semih bu hafta cezalı olduğu için yok. Kezman tek forvet olacak ve Ankaragücü defansına karşı iyi işler çıkaracaktır. Ankara'da taraftar desteğimiz ile bu maçı kazancağımıza inanıyorum.

TürkuAz
27.Şubat.2007, 23:53
Fenerbahçe bu maçı mutlaka almak isteyecektir çünkü Galatasaray'ın puan kaybetme olasılığının DİĞER HAFTALARA göre biraz daha yüksek olduğu bir hafta bu.

Fener rahat alır diyorum, 2..

BlackEagle19o3
28.Şubat.2007, 00:03
Fenerbahçe'de çok eksik var, aynı zamanda moralisizler.Ankaragücü taraftar desteği ile bu maçtan puan çıkartır...

ordulu5252
28.Şubat.2007, 00:09
Zico Bursapor'dan ders aldığı için takımın tamamını bu maçta değiştirmez...
Zico yine Sevilla maçını düşünerek bazı oyuncularını bu maç dinlendirecektir...Galatasaray maçı+Ankaragüzü maçı yorgunluğu olursa oyuncuları kötü etkiler...
Cezalıların olması ise diğer bir can sıkıcı durum....
Ankaragücü bu maçta bir süpriz yapıp beraberlik alacağını düşünüyorum...

yunusgs
28.Şubat.2007, 00:18
Bir yanda 2 maçın moral bozukluğu.Bir yanda büyük eksiklikler.Bir yanda moralli Ankaragücü.Bence Sevilla maçını da düşünerek Fenerbahçe fazla saldırmayacak.Ankaragücü 1 puan alır berabere biter.

Universal
28.Şubat.2007, 00:27
Fenerbahçe'de çok eksik var, aynı zamanda moralisizler.Ankaragücü taraftar desteği ile bu maçtan puan çıkartır...

Moralsiz olduklarına katılmıyorum. Şuan birlik ve beraberlik içinde çalışıyor. En moralli günümüzden bile daha moralliyiz. Elimizde ki hırs ile Ankaragücünü yeneceğiz.

RoNNiE91
28.Şubat.2007, 03:43
3 oyuncusu cezalı Fenerbahçe'nin.3 isimde önemli isimler.Morallerde düşük ama gene de Ankaragücü'nün kazanabileceğini pek düşünmüyorum.Ya beraberlik ya da Fenerbahçe alır.

GeNç KaRTaL
28.Şubat.2007, 06:32
Ankaragücü'nün Galatasaray'dan fark yediği maçı hatırlayınca Fenerbahçe'nin onca eksiğe rağmen bu maçta zor puan kaybedeceğini düşünüyorum.Ama Zico Sevilla maçını düşünürek bazı hamleler yaparsa ve Ankaragücü'de kendini aşarsa belki bir puan kaybı yaşayabilir Fenerbahçe..-ki bunu çok istiyorum,Gs'yi yenersek lider olabilmemiz için-

PesimiSTyLa
28.Şubat.2007, 06:44
Fenerbahcenin burada pun kaybedecegini sanmıyorum. Hatta söyle bir iddaa atayım ortaya macı 4-1 gibi bi skorla fb alacaktır.

Bu tür maclar takımları ateslendirir ve cok daha iyi mücadele ortaya koyarlar.

Sekopej
28.Şubat.2007, 07:37
Takımın moralsiz olduğunu düşünmüyorum çünkü dün gece her şeye rağmen iyi mücadele ettiler. Son maç takımda kenetlenmeyi sağladı, taraftar da maçtan sonra takımı çağırıp desteğini gösterdi.

Alex'e dünkü maçtan sonra Sevilla maçı hakkında soru sordular ve verdiği cevap önümüzde Ankaragücü maçı var oldu. Oyuncular ne kadar zor olsa da Ankaragücü maçına iyi konsantre olacaktır. Ayrıca cezalı ve sakat oyuncularla Zico takımda revizyona gitmiş olacak, kısaca söylemek gerekirse kazanırız, sıkıcı maç olur.

LaigLeNoiR
28.Şubat.2007, 19:19
A.Gücü çekinmiyor

Ankaragücü, Turkcell Süper Lig'in 24. haftasında sahasında oynayacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını tamamladı. Ankaragücü, güçlü rakibiyle yapacağı maçın hazırlıklarını Cemal Aydın Spor Kompleksi'nde teknik direktör Hakan Kutlu yönetiminde yaptığı son antrenmanla tamamladı. Isınma hareketleriyle başlayan antrenmanda futbolcular, dar alanda top kapma çalışmasının ardından, yarı alanda taktik amaçlı çift kale maç yaptı. Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmana, sakatlıkları bulunan Jaba, Engin ve Burak katılmadı. Futbolcuların maç öncesinde bir hayli neşeli ve hırslı oldukları görüldü.
Ankaragücü Teknik Direktörü Hakan Kutlu, camia için önemli bir maç oynayacaklarını belirterek, "Oynadığımız son 9 maçta galibiyet alamamıştık. Gençlerbirliği ve Galatasaray maçları haricinde oynadığımız 7 maçta da çok iyi futbol oynamış ancak galip gelememiştik. İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçıyla bu gidişata son verdik. Önümüzde camia için çok önemli bir Fenerbahçe maçı var. Ligdeki konumumuz ve camiaya getireceği hava bakımından çok önemli bir maç oynayacağız. Sahadan 3 puanla ayrılarak, rahat bir nefes almak istiyoruz" diye konuştu.
Fenerbahçe'nin Galatasaray ile oynadığı maçtan 3 gün sonra karşılarına çıkacak olması ve 3 futbolcusunun kırmızı kart görerek Ankaragücü maçında cezalı duruma düşmesinin avantaj yaratıp yaratmayacağıyla ilgili bir soruya ise Hakan Kutlu, "Fenerbahçe'nin geniş bir kadrosu var. Elbette, birazda olsa bizim avantajımız olur. Fenerbahçe, oynamayan oyuncularını kadrosunda yer alan diğer futbolcularla telafi edecek kadro derinliğine sahip. Fenerbahçeli futbolculara özel önlem almayı düşünmüyorum. Takım olarak bir oyun tarzımız var. Bu oyun tarzını sahaya yansıtmak istiyoruz" şeklinde cevap verdi. Sarı-lacivertli futbolcular Elyasa ve Murat Erdoğan, 9 maç sonra galip gelmenin takıma moral kazandırdığını belirterek, Fenerbahçe'nin eksiklerinden yararlanarak sahadan galibiyetle ayrılmayı planladıklarını söyledi.
Ankaragücü'nde sakatlıkları bulunan Jaba, Engin ve Burak'ın yanı sıra sarı kart cezalısı Krita da, Fenerbahçe'ye karşı forma giyemeyecek. Ankaragücü'nün Fenerbahçe karşısında sahaya, Serkan, Elyasa, Tolga. Lamas, Gökhan, İbrahim Ege, Cem Can, Murat Erdoğan, Bebbe ve Diawara 11'yle çıkması bekleniyor.

29.02.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : İHA

GebzeLi1907
28.Şubat.2007, 20:24
Çok eksiğimiz oLmasına rağmen, Ankaragücü'nün döküLen savunmasını aşmakta güçLük cekeceğimizi sanmıyorum..BeLki 1-2 GoL yeriz bu macta ama yediğimizden fazLasını atarız,üst oLur..

Universal
01.Mart.2007, 01:04
Ankaragücü'nün Galatasaray'dan fark yediği maçı hatırlayınca Fenerbahçe'nin onca eksiğe rağmen bu maçta zor puan kaybedeceğini düşünüyorum.Ama Zico Sevilla maçını düşünürek bazı hamleler yaparsa ve Ankaragücü'de kendini aşarsa belki bir puan kaybı yaşayabilir Fenerbahçe..-ki bunu çok istiyorum,Gs'yi yenersek lider olabilmemiz için-

Zico hamle yapmayacaktır. Zaten Volkan, Roberto Carlos, Lugano, Semih ve Gökhan Gönül gibi isimler yok. Paf'tan gelen oyuncular ile ilk onsekizlik kadro tamamlanacak. Bu nedenle süpriz olmaz. Fenerbahçe sahaya çıkar ve son yirmi dakikaya eğer iki farklı önde girerse Alex ve Kezman gibi isimleri sakatlanmaması için saha kenarına çekebilir.

Mr.CordiaL
01.Mart.2007, 05:41
Birçok eksik ve moral bozukluğu ile puan kaybı olması ihtimali yüksek geliyor bana. Berabere biter kanımca ...

JunkChorn
01.Mart.2007, 05:49
Şu maçı neden gündüz oynatmazlarki :) Havalar ısındı gidebilirim belki maça.

Enteresan bir maç olacak bizim için. Yeneceğimizi düşünüyorum.

Volkan,Lugano,Gökhan,Semih cezalı, Deniz, Maldonado sakat.

Serdar
önder yasin edu vederson
deivid mehmet aurelio selcuk ugur
alex kezman

Bu 11 ile çıkarız heralde.

Dedin ya hava ısındı akşam soğuk yok;)

Bende maçta olacağım sanırım.Bilet fiyatlarından haberin var mı ?

Bence berabere biter.

TR.CaPTaiN
01.Mart.2007, 05:57
Fenerbahçe'yi bu maçta bekleyen en büyük tehlike zemin.

Universal
01.Mart.2007, 05:59
Dedin ya hava ısındı akşam soğuk yok;)

Bende maçta olacağım sanırım.Bilet fiyatlarından haberin var mı ?

Bence berabere biter.

19 Mayıs'ta hiç maç izlemedim. Bu yüzden stad konumunu bilmiyorum; ama fiyatlar uygun işte bilet fiyatları:

K.arkası Fenerbahçe: 23,00 YTL
K.arkası MKE.Ankaragücü: 23,00 YTL
Maraton MKE.Ankaragücü: 28,00 YTL

http://www.biletix.com/event.htm?id=JAG05

Ankarada ki hava sıcaklığı ise buradan ulaşabilirsiniz:

http://www.meteoroloji.gov.tr/2006/tahmin/tahmin-iller.aspx?m=ANKARA

Yarın gündüz sıcak bir hava bekliyor; ama akşama doğru soğuyacağı ortada. Bütün Ankarada ki taraftarımzıı buradan maça gitmelerini istiyorum. Hep Destek Tam Destek...

aysem
01.Mart.2007, 06:36
bu macta ankaragücünü favori görüyorum ilk olarak 8 mactır yenemiyorlardı gecen hafta belediye deplasmanında 2-1 skorla şeytanın bacagını kırdılar fenerbahcede ise bence cok sorun war kaleci serdar kac aydan beri oynamıyor sakatlıktan yeni cıkmıs ne verebileği belli değil gs yenilgisi moralleri bozdu önlerindede belki fb tarihinin en önemli sevilla macınca cıkcaklar futbolcuların aklı o macta olabilir ama futbol bu belli olmaz

ordulu5252
01.Mart.2007, 15:38
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/2/7_201366_fener280.jpg

MKE ANKARAGÜCÜ
Serkan
El Yasa
Tolga
Lamas
İlkem
Gökhan
Murat E.
Murat D. (İ.Ege)
Cem Can
Diawara
Bebbe

FENERBAHÇE
Serdar
Önder
Edu
Yasin
Vederson
Deivid
Selçuk
Aurelio
Uğur
Alex
Kezman

Ankaragücü ile zorlu bir 90 dakikaya çıkacak olan Fenerbahçe'de 17 sağlam oyuncu kaldı.Teknik direktör Zico, Başkent'e PAF takımından Uğur Kuru ve Erdi Bakırcı'yı da götürdü.

Fenerbahçeli oyuncular bu maça yorgun çıkacaklar fakat Ankaragücü aynı aç kurtlar gibi Fenerbahçeyi bekliyorlar...Eğer bugün Ankaragücü kalecisi Serkan gününde olursa Fenerbahçe zorlanır ve oynu forse edemez...

Universal
01.Mart.2007, 21:33
bu macta ankaragücünü favori görüyorum ilk olarak 8 mactır yenemiyorlardı gecen hafta belediye deplasmanında 2-1 skorla şeytanın bacagını kırdılar fenerbahcede ise bence cok sorun war kaleci serdar kac aydan beri oynamıyor sakatlıktan yeni cıkmıs ne verebileği belli değil gs yenilgisi moralleri bozdu önlerindede belki fb tarihinin en önemli sevilla macınca cıkcaklar futbolcuların aklı o macta olabilir ama futbol bu belli olmaz

Akıllar Sevilla maçında olacak diyorsun. Genelde o maçta akılları olanlar o maçta forma giyme ihtimali olanlardır. Zaten bütün aslarımız ya sakat ya cezalı o yüzden Alex, Kezman ve Aurelio dışında kimse o maçı düşünmez. Bu oyuncularda tecrübeli oldukları için pek düşüneceklerini sanmıyorum.

Ankaragücü'nün tek kalecisi değil defansıda gününde olmalı. Şuan Türkiye'de ki en kötü defans blokuna sahip olan takım A.Gücü bu yüzden Kezman eğer orada çok fazla hareket ederse sayısızca gol pozisyonuna girecektir.

Futbol bu belli olmaz demişsin orada katılıyorum. :icon_biggrin:

EreN
01.Mart.2007, 21:56
Ne kadar övünsek az, ankara deplasman sayılmaz :)

scar face
01.Mart.2007, 22:43
Kazanmak için sahaya cıkarsak alırız,akıllar Sevilla da ya da Gs derbisinde kalmıssa işimiz zorlaşır.Kezmandan gol bekliyorum...

fenerbahce_1907
02.Mart.2007, 01:36
A.GÜCÜ

. Serkan
. El Yasa
. Tolga
. Lamas
. İlkem
. Cem Can
. İbrahim Ege
. Murat Erdoğan
. Murat Duruer
. Gökhan
. Bebbe

F.BAHÇE

. Serdar
. Önder
. Yasin
. Edu
. Vederson
. Colin Kazım
. Selçuk
. Kemal
. Uğur
. Alex
. Kezman

KaF KeF
02.Mart.2007, 01:38
Yine Süprize yakın bir kadro...

Ne kadar övünsek az, ankara deplasman sayılmaz...

Sekopej
02.Mart.2007, 01:44
Kazım ve Kemal'in oynaması sürpriz oldu, diğerlerini bekliyorduk zaten. Sanırım oyun kötü giderse Deivid'i ve Aurelio'yu oyuna alır. Serdar yaklaşık 1 ay kadar önce Oendik maçında oynamıştı, uzun zamandır da takımla idmanlara çıkıyor, kalede pek sorun olacağını sanmıyorum.

Burak Duran
02.Mart.2007, 02:28
degisik bir kadro agucu kontrollu oynuyor fener biran once gol atmaya bakiyor eger agucu kontrollu oynamaya devam eder ve hizli cikarsa gol ve goller buluabilir.. fenerin eksiklerinden faydalanmasi lazim kanimca

TR.CaPTaiN
02.Mart.2007, 02:36
Süper Lig'de 4 takımı olan Başkent'e bu stat, bu zemin yakışmıyor.

uAsamet91
02.Mart.2007, 03:08
İlk yarı 0-0 sona erdi.

Fernando Gago
02.Mart.2007, 03:11
Zemin berbat durumda , çok kötü bir maç izliyoruz böyle giderse ne gol olur nede gollük atak ...

DisCo
02.Mart.2007, 03:13
Berbat bir zemin, etkili olmaya çalışan Colin, kötü hakem kararları, oyunu çirkinleştirmeye çalışan bir iki Ankaragüclü oyuncu...

Hiç zevk alamadım.

Maç berabere biter diye düşünüyorum.

Emurafu
02.Mart.2007, 03:43
Fenerbahçe çok kötü oynuyor..Ankaragücü oyuncuları 2 kez fenerbahceyi 3'e 1 falan yakaladılar
Zemin kötü gerçekten..Yeşil bir alan yok:)Ankaragücü kontradan 4 tane gol pozisyonu yakaladı..Gökhan ve Murat kritik pasları verse..Ankaragücü ummadıgı golleri atardı..

Gökhan çalımları atıyor ama bir türlü iyi orta yapamıyor..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ankaragücü kaçırmaya devam ediyor..Fenerbahce pozisyonu yok..Alex baya etkisiz sesi cıkmıyor nerdeyse..

Said süper pas verdi..Bebbe serdar ile karsı karsıya net gol kaçırdı..Ankaragücüne güven geldi.Çok adamla fenerbahcenin üstüne gidiyorlar..

Gökhan yine 1 gol kacırdı.Serdar kurtardı..

El Comandante
02.Mart.2007, 03:58
Ankaragücü bariz daha iyi oynayan taraf,net goller kaciriyorlar.

yunusgs
02.Mart.2007, 04:12
Maç bitti 0-0 :)

Fıratcan Alçınkaya
02.Mart.2007, 04:13
oley be yarın kazanırsak lideriz...

C h A o S
02.Mart.2007, 04:14
Maç bitti.Bu önemli haftada Fenerbahce çok kritik bi puan kaybı yaptı.Derbi haftasında bu puan kaybı çok önemliydi.

El Comandante
02.Mart.2007, 04:15
Bu puan kaybina ben tam sevinemedim dogrusu cünkü mac Ankaragücü´nün hakkiydi,rahat kazanabilirlerdi.Bebbe o golleri atsaydi tabi ki ...

Neyse bu da iyidir diyelim,yarin Bjkyi yenersek sampiyonluk icin büyük avantaj elde edecez.

PesimiSTyLa
02.Mart.2007, 04:15
fenerbahce zor dönemde bu beraberlik bizim için iyi oldu. Yarın kazanamayıp, berabere de kalsak aradaki puan farkı azalmayacak. Macı izlemedim o yüzden macı dinledigim kadariyla fb iyi bi oyun göstermemiş.

RaSenGan
02.Mart.2007, 04:16
Fenerbahçe büyük şansı değerlendiremedi.Lider olabilirdi.Zemin çok kötüydü.Tebrikler Ankaragücü'ne.Kazanabilirdi ama olmadı.Olsun 1 puan bile yeter.

Sekopej
02.Mart.2007, 04:17
Son 15 dakika oynanan oyunu 90 dakika boyunca oynasalardı da heyecanlı bir maç izleseydik keşke.:p

Sanırım bu maçta bizi sevindiren Sevilla maçı için sakatlık olmaması ve Serdar'ın kaleye hazır olarak geçmesi oldu. Başka da olumlu birşey pek yoktu bizim adımıza. Kaybettiğimiz 2 puanı ileride aramayız umarım.:)

GodfatheR
02.Mart.2007, 04:20
Tebrikler Zico Sevilla sevdasına 2 haftadır yakıyosun bizi.Deıvıd'i 85 te oyuna sokuyo inanılır gibi değil,Kemal'i oyundan almak için 60 dakika bekliyo.Tebrikler Fenerbahçe'li futbolcular dakika 88 kılı kıpırdamıyanlar tebrikler.

Bu kadar kötü oynadığımız ve maçı sonuna kadar haketmediğmiz bi maçta hakem demek istemiyorum ama maçın ilk 10 dakikasında 2 duran topta 39 numara İlkem Önder'i nası çekiyo bi bakın yav güreşte bile faul bu hareket.

İki rakipten en az birinin puan kaybedeceği bi haftada bu isteksizlik gerçekten büyük başarı tebrik etmek lazım oyuncularıda teknik direktörüde.

EreN
02.Mart.2007, 04:22
İyi oynayan falan yok maçta, resmen ikinci liglere yakışacak bir maçtı.. sıkıldım açıkçası maçta ve bizim yedeklerin ne kadar kötü olduğunu gördüm...Revizyon şart oldu artık..

DisCo
02.Mart.2007, 04:24
2. yarıda yakaladığı pozisyonlarla Ankaragücü galip gelebilirdi olmadı. Fenerbahçe 2 puan kaybetti ancak yarın ki maçı düşünürsek kazansaydı 6 puanlık maçtı. O açıdan önemli bir puan kaybı yaşadı.

El Comandante
02.Mart.2007, 04:24
Fenerbahce´nin yedeklerinde is yok gercekten.Biz kac hafta yedek kadroyla oynadik,hatta 11 Türk futbolcuyla maclara ciktigimiz oldu,halen yedek futbolcular var takimda ama lideriz.Fenerbahce de durum öyle degil,yedeklerle oynadiklarinda hep puan kaybediyorlar,oynanan futbol rezalet.Alex olmadiginda kötü oynuyorlar.
Bence Fenerbahce sampiyon olmayacak sezon sonu...

Varonil
02.Mart.2007, 04:32
Sıkıcı bir maçtı.Sahanın zemini çok kötüydü.Maçın hakkı falan yok.2 takım da berbat oynadı.

Ankaragücü önce oynatmamaya oynadı.Hücum olarak derinlemesine toplarla gol aramaya çalıştılar.Gökhan Emreciksin,Bebbe etkili olmaya çalıştı.İbrahim Ege Alex'e maç boyu adam markajı ile oynadı.

Fenerbahçe'de Alex etkisiz kalınca,kanatlarda Uğur ve Kazım'da vasatı aşamayınca oyun kitlendi.Deivid belki daha erken girebilirdi,Ali Bilgin yerine Aurelio da girebilirdi.

Sonuç olarak bu beraberliği 2 takım da haketti.Akıllar biraz da olsa Sevilla maçında gibiydi Fenerbahçe'li oyuncularda.Bu beraberliğin telafisini gelecek hafta yapacağımızı düşünüyorum..

Emurafu
02.Mart.2007, 04:32
Ankaragucu inanilmaz firsatlari harcadi hakikaten, Mesela skor 1-0 olsaydı yorumlar farklı olurdu..Ankaragücünde kontra'ya yatkın geniş alanları seven bir forvet olsaydı maçı rahat alırlardı...Gökhan,Murat,Bebbe birisi gol atamıyor biri pas veremiyor..Fenerbahce çok kontra yedi..Ankaragüçü kaçan 3 puan'a üzülsün..

Saha zemini gerçekten çok kötü idi

Volkan demirel o attıgı tekmeyi agır ödeyecek gibime geliyor;Serdar diger 2 lig maçındada iyi oynarsa volkan formayı ozaman biraz zor görür..Geçen sezon gibi..

Yarınki Derbi maçı büyük önem kazandı..

Fernando Gago
02.Mart.2007, 04:33
Böyle bir oyuna 1 puan bile iyidir.Şampiyonluktan gittikçe uzaklaşıyoruz.Rıdvan Dilmen'in dediği gibi Zico Fenerbahçe ile dalga geçiyor

GebzeLi1907
02.Mart.2007, 04:39
Zico GaLatasaray'ın önüne aLtın tepsiyLe iki haftadır ŞampiyonLugu sunuyo hadi hayırLısı

Bu maçLarın teLefasi yok..Artı umutLarımı azaLtan bir karşıLaşma oLdu böyLesine önemLi bir hafta iki rakibin birbiyLe oynuyor sen sahada sergiLediğin futboLa bak..

İspanya'dan da kötü bi sonucLa dönersek sezon sonu zor geLir artık kanser oLuruz herhLde..

GeNç KaRTaL
02.Mart.2007, 05:41
Zemin kötü,Fenerbahçe as kadrosundan bir çok isim yok,Ankaragücü bildiğimiz gibi dengesiz oynamadı-Tabii Fenerbahçe'ninde dolayısıyla zemininde katkısı vardı-Ankaragücü bulduğu pozisyonları değerlendirse maçı kazanabilirdi.Olmadı.Neyse bizim istediğimiz oldu nihayetinde.Gs'yi yenersek lideriz.

Onurap
02.Mart.2007, 05:55
Ankaragücü daha derli topluydu ikinci yarıda yakalaığı net pozisyonlarla maçı kazanabilirdi.Özellikle defansta lamas oldukça iyidi savunmayı topladı.Fenerbahcenin yedekleri hazır olmadını birkez daha gösterdi özellkle önder kesinlikle bi daha g.gönülden formatı alamaz artık unutsun..Gs için iyi bir sonuç oldu yarınki maçın önemi arttı.

mert_fox
02.Mart.2007, 06:00
Fenerbahçe için bir yenilgi üstüne bir beraberlik kötü oldu.

aysem
02.Mart.2007, 06:00
fenerin puan kaybetmesi iyi oldu gs kazanırsa bence sampiyonluk yolunda büyük avantaj yakalar hadi hayırlısı

El Barto
02.Mart.2007, 06:13
Özetini izledim maçın Ankaragücü gerçekten çok zorlamış Fenerbahçe'yi galibiyeti kaçıran taraf olmuş. Bebbe'nin kaçırdığı golü Aygün bile atardı yani o derece. :p

Rakip puan kaybetti şimdi gözler İnönü'de. ;;) Fenerbahçe'nin puan kaybetmesi Galatasaray'ı yenersek daha bir anlamlı olacak.

Sevilla karşısında başarılar Fenerbahçe toparlanırlar umarım.

LaigLeNoiR
02.Mart.2007, 10:35
Derbi haftasında F.Bahçe'nin puan kaybetmesi galiba F.Bahçe dışındaki liderlik için oynayan takımların işine yaradı.

Tebrikler Ankaragücü.

Universal
02.Mart.2007, 18:51
Zemin berbat, 1960-70 yıllarda ki gibi cimsiz sahalarda futbol oynuyoruz sonra galibiyet bekliyoruz...

İlk yarıda futbol yoktu. İki takımda sanki bitsede gitsek havasındaydı. Depar atan bir oyuncu göremedim. Taç atmaya giderken bile 15-20 saniye geçiyor. Sanki bir takım önde bana bir puan yeter gibi düşünüyorlar.

İkinci yarı iki takımda hızlandı; ama sonucu değiştirecek oyun yoktu. Ankaragücü kontra atak yakaladı; ama ondada kaleci Serdar Kulbilge'yi geçemediler. Serdar gerçekten o uzun süre sakat olmasına rağmen formundan bişey kaybetmedi. Keşke yedek kadrolarımızda Serdar gibi formlarını hep yukarıda tutabilse...

Bu maçtan şu anlaşıldı ki Fenerbahçe'nin yedek oyuncuları beş para etmez. Selçuk başta olmak üzere hepsi satılmalı. Kazım, Kemal, Önder gibi oyuncular F.Bahçe gibi bir takımda oynayabilecek oyuncular değil. Selçuk bir iyi bir kötü oynuyor. Bize böyle değil istikrar sağlayacak oyuncu lazım. Selçuk Sevilla ve G.Saray maçı dışında hiçbir maçta iyi oynamadı.

Hakeme diyecek söz yok, iki penaltımızı varmedi. İlk penaltı çok netti. İlkem Önder'i formasını yırtacak gibi çekiyor ve topa vurmasını engelliyor hakem seyretmelle mümkün. Gene İlkem gene aynısını yapıyor ve gene penaltı verilmiyor. Tabii penaltı verilmedi diye puan kaybetmedik kötü oynadığımız için kaybettik buda düşünülmeli...

Zico yeter artık. Bu hafta ligi üçüncü bile bitirme ihtimalin olacak. Daha bu sezon liderlik yaşayamadık. Uyan artık uyan, G.Saray ve Beşiktaş deplasmanın var buraya puan avantajı ile gitmen gerekiyor...

ordulu5252
02.Mart.2007, 20:01
Fenerbahçe'liler bu maçtan beraberlik aldıklarına sevinsinler...
Ankaragücü 60.dakikadan sonra 4 pozisyon yakaladılar hepside %100 lük golerdi ama hiç birini değerlendiremeddiler...
Ankara gibi bir ilin bu kadar kötü bir sahasının olmasını kınıyorum....
Kaleci Serkan ise yüzümü kara çıkarmadı bir kere daha helal olsun....
Aziz Yıldırım ile Cavcav birbirlerine saymadıkları laf kalmamaıştı maçı yan yana izlediler BU İKİLİYİ ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL....

Aykan19o3
02.Mart.2007, 22:06
Fenerbahçe beklediğim gibi puan kaybetti.. Şampiyonluk yolunda bir darbe daha aldılar..