PDA

View Full Version : TSL 24. Hafta | Kayserispor - Denizlispor

goosfraba
27.Şubat.2007, 23:02
http://img20.imageshack.us/img20/8560/kayserisprfb3.jpg

yunusgs
28.Şubat.2007, 00:06
Kayserispor çok formda.Denizlispor ise geçen hafta mağlup oldu.Kayserispor kendi saha ve seyircisi önünde bu maçı kazanır.

Fıratcan Alçınkaya
28.Şubat.2007, 00:08
Kayserispor başarılı formunu devam ettirir...

RoNNiE91
28.Şubat.2007, 03:40
Kayserispor'un bu maçı kendi sahasında vereceğini sanmam.Gene kazanırlar.

fenerbahce_1907
28.Şubat.2007, 05:35
Kayseri şu anda ligin en formda takımı,sahalarındada sanırsam bu sene maç kaybetmediler seyirci desteği ile bu maçı rahat alırlar.

GeNç KaRTaL
28.Şubat.2007, 06:39
Bir maç bu kadar banko olamaz..

Sonuç belli,Kayseri yener..(Daha önce maç öncesinde Kayseri'nin lig maçlarına yorum yapmadım,uğursuz gelebilirim.:icon_biggrin: )

LaigLeNoiR
28.Şubat.2007, 19:24
Kayseri - Denizli maçı 1-10 YTL

Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, Denizlispor ile yapacakları maçta biletlerin 1, 2 ve 10 YTL olarak belirlendiğini bildirdi. Yücel Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün Fortis Türkiye Kupası'nda Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'u 2-0 yenerek moral bulduklarını ve yarı finale yükseldiklerini söyledi: Şahin, şöyle konuştu:
''Kayserispor, ligde de kupada da iddiasını sürdürüyor. Kupada yarı finali geçip, final oynamak, lig sıralamasında da daha üst sıralara çıkmayı hedefledik. Denizlispor ile bu hafta kendi sahamızda yapacağımız maçı da kazanıp ikinci yarıdaki galibiyet sayımızı 7'de 7 yapmak istiyoruz. Taraftarlarımızdan tribünleri doldurmalarını bekliyoruz.''
Şahin, Kayserispor-Denizlispor karşılaşmasının giriş ücretlerini yönetim kurulu kararıyla ucuzlattıklarını da kaydederek, ''Denizli maçının bilet fiyatlarını, kale arkası için 1 YTL, açık tribün için 2 YTL, kapalı tribün için de 10 YTL olarak belirledik. Biletler satışa çıktı. Bu maçı şenlik havası içerisinde kazanmak istiyoruz'' dedi.

http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

deniz.91
01.Mart.2007, 03:51

Sonuç belli,Kayseri yener..(Daha önce maç öncesinde Kayseri'nin lig maçlarına yorum yapmadım,uğursuz gelebilirim.:icon_biggrin: )

Bu maçı almamızı hiç bişey etkilemeyemz:)

El Comandante
01.Mart.2007, 05:01
Kayseri ligin en formda takimi gercekten,bu maci da zorlanmadan alirlar.

remake
02.Mart.2007, 22:26
Su anda skor 1-1. Kayserinin bu maci almasi lazim...yoksa totom yatiyor.

Lucas Neill
02.Mart.2007, 23:48
Herkes maç öncesi Denizlispor'u küçümsemiş Kayseri rahat alır, banko falan demiş ama sonuç 1-1 Denizlispor'un deplasmanda aldığı 1 puan çok iyi.

yunusgs
03.Mart.2007, 00:12
Tebrikler Denizlispor Kayseri gibi bir deplasmandan 1 puan almak iyidir.

GeNç KaRTaL
03.Mart.2007, 00:44

Valla istemeyerek oldu.İçime doğdu herhalde..:icon_biggrin:

Tebrikler Denizli.Kritik 1 puan aldılar.Kayseri üsttekilerin kayıp yaşadığı/yaşayacağı bu haftada bu şansı teptiler..