PDA

View Full Version : TSL 25. Hafta | Gençlerbirliği - Beşiktaş

goosfraba
06.Mart.2007, 02:11
http://img254.imageshack.us/img254/3226/genclerbrlgsw5.jpg

El Barto
06.Mart.2007, 02:17
Galatasaray'ı yenmenin morali ile çıkacağımız Ankara deplasmanında Beşiktaş'ı zorlayacak tek şeyin saha oldugunu düşünüyorum.

Beşiktaş kazanır.

anil luque
06.Mart.2007, 02:19
bende sahadan cekınıyorum ama bu vakıtten sonra buz pıstınde oynasak gıkımızın cıkmaması lazım buraya kadar gelmısken bırakmak olmaz.. Beşiktaşım kazanır..

anilton
06.Mart.2007, 02:41
Dört sene sonra gelen bir liderliğimiz söz konusu.Bunu kolay kolay bırakacağımızı sanmıyorum.Üç puanı alırız Gençlerden...

BlackEagle19o3
06.Mart.2007, 02:47
Ben çok çekiniyorum bu maçtan.İnşAllah puan kaybetmeyiz.

Fıratcan Alçınkaya
06.Mart.2007, 03:01
kazanırız bu forvet karşı durucak takım değil GB..

GodfatheR
06.Mart.2007, 03:22
Beraberlik bekliyorum.Zemin kötü GB formda Bjk gibi 0-0 kitlenir gibi.

Aykan19o3
06.Mart.2007, 03:23
Uzun zaman sonra gelen liderliği kolay kolay bırakmayız..

3 puanı alırız..

yunusgs
06.Mart.2007, 03:27
Gençlerbirliği son zamanlarda toparlandı.Ve kendi sahasında etkili oynuyor.Beşiktaş ise çok moralli 137 hafta sonra gelen liderliğin etkisi ile.Gençlerbirliği ise ateş hattından uzaklaşmak istiyor.Kıran kırana geçer bence bu maç ve gol olmaz 0-0.

GeNç KaRTaL
06.Mart.2007, 04:13
Lider Beşiktaş bu maçtan galibiyet ile ayrılan taraf olacaktır.Böyle düşünmemin sebebi ise moralli olmamız ve liderliğe uzun bir süre kavuştuktan sonra bırakmamak istemeyişimizdir.Biz G.Birliği'nden daha iyi takımız.Bu maçı kazanacak güçteyiz.İnşallah bir aksilik olmaz ve hem kazanırız hemde liderliğimizi sürdürürüz..

Universal
06.Mart.2007, 04:27
Gençlerbirliği rahatlamak için, Beşiktaş liderlikde kalmak için oynayacak. Mücadele gücü yüksek bir maç olacak. Cuma maçlarında beraberlik havasıda koktuğu için beraberlik diyorum.

shadowrefree
06.Mart.2007, 09:10
kilidi bjk defansının çözecek olacağı bir maç...gençler hem gündem hem de önderin dediği gibi rahatlamak için oynuyacak...bjk de liderlikde kalmak için...bjk nin en kötü handikapı olan defans zaafı ve 3 takımın ensesinde olduğundan dolayı bu baskıyı kaldıramayacağını düşünüyorum...buna rağmen holoskunun gelişiyle nobrenin form tutması da artı bir avantaj...oyumu beraberlikden yana kullanıyorum...

eXcitinG
06.Mart.2007, 16:41
6-0 ALırız.

Ilhan
06.Mart.2007, 19:51
Mesut hoca ile yeni bir yükselişe geçti yanlış hatırlamıyorsam Gençlerbirliği. Ama yavaş top oynuyorlar. Beşiktaş'ta kilidi Delgado ile Nobre çözer. Ve Hayrettin abinin dediği gibi fark atarız.

semih5
06.Mart.2007, 20:05
besikts liderligi birakmaz ve bu maci kazanir

Onurap
06.Mart.2007, 20:33
0-0 biter bence.Bu orta saha ile bejiltaş deplasmanda kapanan takımlara karşı zorlanır..

uAsamet91
07.Mart.2007, 00:18
Genclerbirligi kazanır bence 4-2

eXcitinG
07.Mart.2007, 00:27

Hadi ben 6 dedim saLLadım. Sen böyLe diyerek iyice uydurmuş oLuyorsun :D

Fernando Gago
07.Mart.2007, 00:43
Gençlerbirliği bu aralar formda Beşiktaş için zor bir deplasman olacak ama kazanacaklarını düşünüyorum 1-0 Nobre :)

BlackEagle19o3
07.Mart.2007, 03:30

Yok artık Lebron James:icon_neutral:

Lig tarihindeki 70 maçta Beşiktaş'ı sadece 5(yazıyla beş) kere yenebilen G.Birliği bu maçta Lider Karakartal'ı yenecek hem de 4 gol atarak:icon_neutral:.Neyse seni hayallerin ile başbaşa bırakıyorum:icon_razz:

aykut_gencfb
07.Mart.2007, 03:43
bu maç berabere biter gençler bjk yi zorlayacaktır.....bjkliler maçın kolay geçeceğini sanmasın...nobre açar kilidi açarsa

RoNNiE91
07.Mart.2007, 04:45
Gençlerbirliği aşağı sıralarda.Eski güçlerinde değiller.Bu maçıda zorlanmadan kazanır ve liderliği sürdürürüz.Ankara'da taraftarımız bizi yanlız bırakmaz :)

Fıratcan Alçınkaya
07.Mart.2007, 05:36
0-0 biter bence.Bu orta saha ile bejiltaş deplasmanda kapanan takımlara karşı zorlanır..

o yüzdenmi deplasmandaki en iyi takım BJK...

BoBo-Nobre-Holosko üçüde sahada...

anilton
07.Mart.2007, 05:38
Gençlerbirliği aşağı sıralarda.Eski güçlerinde değiller.Bu maçıda zorlanmadan kazanır ve liderliği sürdürürüz.Ankara'da taraftarımız bizi yanlız bırakmaz :)

Deplasman yolları taştan...:D

Bende Ankara'dayım yarın Allah izin verirse.Sabah 09:00'da yolculuk var...:icon_lol:

PesimiSTyLa
07.Mart.2007, 05:49
İçimden bi his bjk nin puan kaybı yasayacagını söylüyor. gb kazanamaz ama bi beraberlik cıkarabilirler. inşAllah yanılmam :p

NOT: Bir de bjk puan kaybedebilir diyenlere cıkısmaya gerek yok, sadece yorum görüş ;;)

LaigLeNoiR
07.Mart.2007, 18:15
Lider Ankara virajında

İnönü'de Galatasaray’ı devirip 137 hafta sonra liderlik koltuğuna oturan Beşiktaş, bugün Ankara’da Gençlerbirliği’yle karşılaşıyor. Zorlu mücadele öncesinde ilginç bir istatistik dikkat çekiyor. 1993-1994 sezonundan bu yana, 24. haftayı lider bitiren takımlar, ligde mutlu sona ulaşıyor. Rakamlara göre, geçen hafta zirveye kurulan Siyah-Beyazlılar şampiyonluk yolunda en şanslı takım olarak dikkat çekiyor.
Eksikler can sıkıyor
İstatistikler, Beşiktaş’ı şanslı gösterse de Kartal’ı, Ankara’da zorlu bir 90 dakika bekliyor... Sakatlığı bulunan Serdar Kurtuluş, Cisse ve İbrahim Kaş’ın yokluğunda Siyah-Beyazlılar kadro kurmakta sıkıntı yaşıyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın, Ali Tandoğan’ı defansta, Toraman’ı da orta alanda görevlendireceği bildirildi. Bu arada Gordon Schildenfeld de kafileyle Ankara’ya götürüldü.
GENÇLERBİRLİĞİ
Recep
Erhan
El Saka
Traore
Hakan
Burhan
Mehmet Nas
Kerem
Mehmet Çakır
Okan
Isaac
BEŞİKTAŞ
Rüştü
Ali
Gökhan
Baki
İ.Üzülmez
Serdar Özkan
İ.Toraman
Tello
Delgado
Holosko
Nobre
STAT: 19 MAYIS
YAYIN: LİG TV
Saat: 20.00
HAKEMLER: Yunus Yıldırım
Hazırlıklar tamamlandı
Beşiktaş, deplasmanda Gençlerbirliği ile oynayacağı zorlu karşılaşmanın hazırlıklarını tamamladı. Siyah-Beyazlı futbolcular, teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen idmana 5’e 2 pas ve şut çalışması ile başladı. Daha sonra çeşitli taktiksel varyasyonlar üzerinde duran başarılı çalıştırıcının, Başkent’teki zorlu karşılaşmanın kadrosunu denediği bildirildi.
Yıldırım’la Kartal gülüyor
Liderin zorlu Başkent deplasmanında, Yunus Yıldırım düdük çalacak. Siyah-Beyazlılar bu sezon Yıldırım yönetiminde çıktıkları 3 karşılaşmada 9 puan topladı. Kara Kartallar, Denizli, Bursa ve Ankaraspor’u devirmişti. Gençlerbirliği ise Yıldırım’ın yönetimindeki maçlarda Fenerbahçe’ye 2-1 yenilirken, Konyaspor’u 6-1 gibi farklı bir skorla geçmeyi bildi.

07.03.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Fanatik

Ilhan
07.Mart.2007, 18:52
Diziliş süper. Defansı da sağlam, ofansı da. Alacak bu maçı Beşiktaş, alacak...

DeNiZ_1903
07.Mart.2007, 19:31
Zorlanmayız gibime geliyor... 3-1 diyorum .

eXcitinG
07.Mart.2007, 21:51
Bobo sakatLıktan çıktı, düzeLdi diyorLardı oynicaktı hani ?

Bobo artık yavaş yavaş form tutmaLı. Lig şimdi başLıyor ve geLecek haftaLarda ona ihtiyacımız oLacak, tam onun havasında, onun stiLine uyacak rakipLer var. Umarım bu maçta sonradan da girse form tutmaya başLar.

ordulu5252
08.Mart.2007, 00:29
Bu maç gerçekten Beşiktaş adına çok zorlu maç olacak Beşiktaş mutlaka Gençlerbirliğinden bu maçta gol yiyecektir.....
Beşiktaş'ın karşısında düşmemeye oynayan bir gençlerbirliği oynayacak...
Gençlerbirliği'nin karşısında ise morali Beşiktaş olacak...
İlk golü atan kazanır bana göre maç ama SÜPRİZ BİR ŞEKİLE BERABERE BİTEBİLİR....

GeNç KaRTaL
08.Mart.2007, 04:29
Maçta hala 0-0 lık skor sürüyor.Bir gol atmamız lazım.Delgado'nun bir topu direkten döndü.Gol olsa rahatlayacaktık.Bugün forvetlerimiz etkili değiller..

Fietra 10
08.Mart.2007, 04:52
dk 78.. 1-1 devam ediyor maç..

Nedvedmania
08.Mart.2007, 05:00
son dk golü gelir bence

GeNç KaRTaL
08.Mart.2007, 05:05
Bence gelmeyecek ve 1-1 bitecek.Off Beşiktaş'ım o kadar süre liderliğe kavuşmuşken bu kadar erken bırakılır mı..:(

Fietra 10
08.Mart.2007, 05:09
90+4 golüyle Bjk 2-1 kazandı..

Aykan19o3
08.Mart.2007, 05:10
Goool BoboBoboBobo İşte bu süper oldu, golden 2 dakika öncede penaltı pozisyonu vardı, hakeme en iyi cevabı Bobo verdi..

Helal olsun sizlere Şampiyonluğa inandık.

Onurap
08.Mart.2007, 05:11
Şansın bu kadarı :) ne diyeyim :)

fenerbahce_1907
08.Mart.2007, 05:12
Yok böle bişey yine gecen seneki olaya döndü kötü futbol son dk gelen golleri.Neyse fazla konuşucak bişi yok Beşiktas'da bu şans varken şampiyonlugun en büyük adayıdır.

KaF KeF
08.Mart.2007, 05:12
KAÇ maç oldu böle yaw?90+'larda...:D:D

Tebrikler Beşiktaş..

Fernando Gago
08.Mart.2007, 05:14
Şans Beşiktaş'ın yanındaydı

Nedvedmania
08.Mart.2007, 05:17
son dk golü gelir bence

demedimmi gelenek haline geldi :)

LaigLeNoiR
08.Mart.2007, 05:19
Heheh şansa bala kazandık yine dimi :)

90.dakikada net penaltımızı vermedi orta hakem.Yan hakem ısrarla bayrağını kaldırdı sahanın içine girdi ancak orta hakem nuh dedi peygamber demedi.

Her neyse hakem salladı LİDER'i ancak yıkamadı.Tam da o sıralarda 19 Mayıs Stadındaki Beşiktaşlı taraftarların "ŞAMPİYON OLMAMIZ ENGELLENEMEZ" tezahüratları yükseliyordu.

Tebrikler Beşiktaşım.Yine lideriz.

Teşekkürler Gençlerbirliği.

Emurafu
08.Mart.2007, 05:19
Beşiktas ortasahada top yapamadı...Ortasahayı hep rakibe verdi.Denkıbir oyun oldu..Zaten topla oynamada Gençlerbirligi üstündü..Beşiktas Gol pozisyonuna girmekte zorlandı..Beşiktas sonuçta kötü oynadı ama büyüklügünü ve tecrübesini konusturarak maçı kazanmasını bildi...Hakem kulaklık ile neden irtibata geçmedi..

Tebrikler Beşiktas..

PesimiSTyLa
08.Mart.2007, 05:21
Bu gün sanslı olan bjk idi. Önemli bir 3 puanı koydular ceplerine.

GeNç KaRTaL
08.Mart.2007, 05:22
Yunus Yıldırım yine bir hakem faciası örneği yaşattı ama Allah'tan Bobo sahneye çıktı.Onu ve gollerini özlemişiz..Eğer o golü atmasaydı yine sezon başındaki hikayeye dönecektik.Biz buna ilahi adalet diyoruz.

Ayrıca Ertuğrul hoca bu maçtan gelecek haftalar için umarım gerekli mesajları almıştır.Liderliği kaybetmememiz çok iyi oldu.Artık rakiplerimizin puan kaybını bekleyeceğiz.

Bu arada baskettede yenip liderliğimizi sürdürdük.Bugün bizim için çifte bayram var.Onca cefadan sonra bunu hak ediyoruz bence..

RoNNiE91
08.Mart.2007, 05:23
Tebrikler Beşiktaş'ım.Zorda olsa kazanık ve liderliği sürdürdük.Umarım haftaya Trabzon maçında böyle oynamayız.

Onurap
08.Mart.2007, 05:30
Penaltı değildi bence maçtan sonraki görüşlerde öyle çıkacaktır televizyonlarda..

El Barto
08.Mart.2007, 05:30
Her maçı böyle kazanalım. ;)

Sekopej
08.Mart.2007, 05:32
Ben sizin bir yerlerinizden tutup size birşeyler yapmayayım dikkat edin!!!

Liderler ve liderliklerini sürdürüyorlar, buna sevinmeyecekler de başka neye sevinecekler. Bu hafta Fenerbahçe lider tamamlasa lider olduk diye sevinmeyecek miydik? 9 hafta daha liderliklerini sürdürürlerse zaten şampiyon oluyorlar o nedenle liderliğin sürmesine sevinmek kadar normal birşey yok.

Maçı izlemediğim için yorum yapmayacağım, sadece durum nedir diye içeri gittim ve BJK golü attı, uğursuzluk bende diye çıktım. Maçı BJK kazanmış, demek ki bende sorun yokmuş.:p

Tebrikler Beşiktaş...

fenerbahce_1907
08.Mart.2007, 05:33
Mertcancım mazur görün bizi 137 hafta sonra lider olmuşuz :)

O kadar tadını çıkartalım dimi.O golü atmadan önce sanıyorum liderlik için hesap yapıyordun :smismileyiw2:

Hesap falan yapmıodum Murat abi zaten yenilseniz bile Gs kazanır lider olur diyordum ama sinirlenmedim diyemiycem gerçektende çok sinirlendm:D.

mert_fox
08.Mart.2007, 05:33
Şans Beşiktaş'ın yanındaydı

Katılıyorum.Tebrikler Beşiktaş.

LaigLeNoiR
08.Mart.2007, 05:34
Penaltı değildi bence maçtan sonraki görüşlerde öyle çıkacaktır televizyonlarda..

Yan hakem bas basbağırıyor penaltıyı çal diye.Hem bayrağı çekmiş hem kulaklık söylemeye çalışıyor ancak onu takmıyor orta hakem.Böyle bir hakkı da var.Yok değil.

Her neyse sonuçta kazandık,lideriz mutluyuz :)

Umarım liderliğimiz sezon sonuna kadar sürer:)

Onurap
08.Mart.2007, 05:43
Yan hakem bas basbağırıyor penaltıyı çal diye.Hem bayrağı çekmiş hem kulaklık söylemeye çalışıyor ancak onu takmıyor orta hakem.Böyle bir hakkı da var.Yok değil.

Her neyse sonuçta kazandık,lideriz mutluyuz :)

Umarım liderliğimiz sezon sonuna kadar sürer:)

Olabilir,nihayetinde son kararı hakem verir ben eline çarptığında göremedim açıkçası sonra kasti bi şeyde yok..Sonuçta bejiktaş zor deplasmanı zorda olsa kazandı..Gollerde kaleciyi hiç beğenmedim zaten o ne biçim duruş çık yumrakla be adam ne duruyon öle..

LaigLeNoiR
08.Mart.2007, 05:46
Hakemi tartışmak istemiyorum galibiyetten sonra.Verilebilir bir penaltı idi.Yan hakem çok ısrar etmişti.

Ancak orta hakem vermedi.Saygı duyarız.

Bugün Delgado'yu hiç beğenmedim çok fazla pas hatası yaptı.

El Barto
08.Mart.2007, 05:47
El topa değil top ele gitmiştir penaltı yok. ;)

DisCo
08.Mart.2007, 05:53
Ankara gibi bir şehirde stad zemini böyle olursa diğer yerlerde nasıl olur kimbilir.

Zaten futbol standartı düşük bir ligimiz var daha da kötüleşmesi için ne varsa yapılıyor.

anil luque
08.Mart.2007, 06:51
El topa değil top ele gitmiştir penaltı yok. ;)
ama aurelio topu ayagından acıp kurtarayım derken yere atlayınca penaltı var öylemi geçelim bunları lütfen..
kazandıgımız için mutluyum ama şampiyonluga oynayıp da böyle 3 puan almak bize yakışmıyor yani işimizi garantiye almamız güzel oyunla 3 puan almamız lazım. 2. yarının ilk 10 dakikasındakı oyunumuzu macın genelıne yayabılsek karsımızda durabılecek takım dusunemıyorum ama yapamıyoruz ıste ınsallah ılerleyen zamanlarda bunun ustesınden gelırız. Tebrikler BEŞİKTAŞIM..

El Barto
08.Mart.2007, 06:57
ama aurelio topu ayagından acıp kurtarayım derken yere atlayınca penaltı var öylemi geçelim bunları lütfen..
kazandıgımız için mutluyum ama şampiyonluga oynayıp da böyle 3 puan almak bize yakışmıyor yani işimizi garantiye almamız güzel oyunla 3 puan almamız lazım. 2. yarının ilk 10 dakikasındakı oyunumuzu macın genelıne yayabılsek karsımızda durabılecek takım dusunemıyorum ama yapamıyoruz ıste ınsallah ılerleyen zamanlarda bunun ustesınden gelırız. Tebrikler BEŞİKTAŞIM..

Şimdi bukadar fevri olmamak lazım. Gördüğümüz en ufak birşeye böyle fevri cevaplar verirsek halimiz nice olur...

Zira bende Beşiktaşlıyım ve pozisyonun penaltı oldugu kanısındayım. Pozisyona penaltı değil diyen arkadaşların sıraladıgı bahaneleri "gerçekçi"! bir hale getirmek içün yazılan cümleyi ters anlayıp bana Aurelio falan diyorsun...Geçelim bunları!!!

Son dakikada da olsa kazanmak güzel. Bir an önce daha oturmuş bir takım havası içerisinde maçları kazanmamız lazım.

Fıratcan Alçınkaya
08.Mart.2007, 07:15
4-2 biter diyenler haydi teletubites gibi sarılarım yağlarımızdan kurtulalım...

Süper Lig Lideri Beşiktaş...

eXcitinG
08.Mart.2007, 07:41
Bu kadar zor kazandık bu kadar erken bıraksaydık çok yazık oLacağı gibi bu kadar bekLemenin anLamıda kaLmayacaktı.

TebrikLer Beşiktaşım. Bobo yu da özLemişiz hani :)

ordulu5252
08.Mart.2007, 07:42
Dediğim gibi zor maç olacak ve Beşiktaş %100 gol yiyecek demiştim....
İlk yarıda Beşiktaş'ın orta sahası kötü idi buda Gençlerbirliği'nin 10.dakikadan sonra atak oynamasına neden oldu.....
Gerçekten Beşiktaş çok şanslı takım...UMARIM BU ŞANS SENE SONUNA KADAR DEVAM ETMEZ...

LaigLeNoiR
08.Mart.2007, 07:58
Bobo'nun golden sonraki büyük sevincide görülmeye değerdi.

Özlemişiz hakikaten Bobo'yuda...

eXcitinG
08.Mart.2007, 08:06
FutboLda şans vardır ama şansı yaratan faktörLerde insanLardır. BöyLe şans feLan diyerek bir yere varamayız. Bazı takımLar kaç tane attı bu sezon 90 dan sonra kaç puan topLadı bişey dedik mi. FutboL duasında var zaten son düdük çaLmadan maç bitmez. Düdük çaLana kadar mücadeLe ediceksin. ŞampiyonLukLar böyLe kazanıLır. Son dakikaya kadar mücadeLe edip emeğini son dakikada da oLsa aLıyorsan doğru yoLdasın demektir :)

ordulu5252
08.Mart.2007, 08:16
Bobo'nun golden sonraki büyük sevincide görülmeye değerdi.

Özlemişiz hakikaten Bobo'yuda...

İŞTE BOBO'NUN GOL SEVİNCİ:

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_o3_Sevinc_BJK055.jpg

Bu gol BOBO için çok moral olacak eski performansına dönebilir.....VE aklını toparlar sadece ligle ilgilenip yabancı takımlarla ilgilenmez....
Bu arada gol atan oyunculara prim verilecekmiş büyük ihtimale:

İŞTE HABER:

Hafta içerisinde Beşiktaş'ta gol atan futbolculara prim vereceğini açıklayan İbrahim Üzülmez, gol atan futbolcuların primlerinin ödenip ödenmediği konusundaki bir soruya, "İstanbul'da bakarız" cevabı verdi.

BlackEagle19o3
08.Mart.2007, 15:55
Çok iyi bir oyun oynamadık ama maçın en net pozisyonları yine de bizdeydi.Dedlgado'nun direkten dönen topu tamamen şanssızlıktı.Bazılar Beşiktaş kötü oynayıp balla kazanıyor demiş,böyle kazandığımız maçlarınb sayısı en fazla 2-3 tanedir;)Ayrıca gs'li arkadaşlarını bizden daha çok son dakika golü atmalarına rağmen bize şanslı demelerine de şaşırdım;)Neyse biz kazanmaya,siz de şans,bal demeye devam edin...Ayrıca son dakikada gelen gol bence İlahi adalet.Bobo'ya yapılan hareket %100 penaltı, kimseyle tartışmam.Haftaya 3 puanla başlayıo rakiplerimizin puan kaybını bekleme güzel olacak:DKaldı 9 hafta Şampiyon GeLiyor Şampiyon...

EreN
08.Mart.2007, 16:20
4-2 biter diyenler haydi teletubites gibi sarılarım yağlarımızdan kurtulalım...

Süper Lig Lideri Beşiktaş...

Sen teletabiti de mi izliyorsun can :D

Bu arada tebrikler beşiktaş liderliğini korudu,
şimdi şans faktörü muhakkak var ama o top dakika 94 bile olsa kendi kendine uçarak bobo'nun önüne gelmedi ya? belli bir atak var, amaç gol atmak.. dakika kaç olursa olsun gol nasıl olursa olsun-nizami olmak şartıyla- şans faktörü sadece ufak bir ayrıntıdır.;;)

anilton
08.Mart.2007, 17:52
Öncelikle yan hakemini oraya "saksı"olsun diye koyan Yunus Yıldırım'a en içten sevgilerimi gönderiyorum...(belkide o yan hakem bugün,yarın çıkıp "Bana saksı muamelesi yapamazsınız,ben saksı değilim" deyip,istifa edebilir:D:D:D)

Maça gelince,Beşiktaş çok ballı,çok şanslı diyen arkadaşlar var.Maçın 90. dakikasına kadar hem futbolcusuyla hemde taraftarıyla maçı bırakmadan,maça asılarak ve inanarak golü bulmanın kaçta kaçı şansdır?Şans olmadan hiç bir maç kazanılamaz ki zaten.Maçı 5-0 alırsanda o gün şanslısınıdır,90'da attığın golle kazanırsanda şanslısındır...

Kötü futbol özellikle deplasmanda benim için hiç önemli değil.Üç puan alalım deplasmanlardan yeter.İnönü'de ligin ilk yarısında yaptığımız hataları yapmayız ve şampiyonluk ipini göğüsleriz deplasmanda puan kaybı yaşamazsak...

Bu arada Allah'tan son dakika golü geldi yoksa,Ankara'dan İstanbul'a 6 saatlik yol çekilmezdi...:)

Emurafu
08.Mart.2007, 20:01
AHMET ÇAKAR:

Gelelim Yunus Yıldırım'a. Bana göre çok, hem de çok iyi maç yönetti. Hem maçı yönetti hem de maçı yakabilecek bir yardımcı hakem kararını refüze ederek doğruyu yaptı. 90. dakikada Serkan Akarca, penaltı kararı verdi. Bayrağı kaldırdı ve göğsüne götürdü. Pozisyon ona göre penaltıydı. Bunu Beşiktaşlılar da farketti ama Yunus Yıldırım pozisyonu öyle iyi gördü ki "Kabul etmiyorum böyle yardımcı hakem penaltısını" dedi ve pozisyonu devam ettirdi. Çok da doğru yaptı.

Universal
08.Mart.2007, 21:22
Gençlerbirliği Mesut Bakkal ile iyi çıkış yakaladı. Bu maçtan galibiyet alacaklarını düşünüyordum. İzlerkende hep son dakika golü bekledim; ama beklediğim takım değil Beşiktaş attı. Tebrikler Beşiktaş. Gençlerbirliği defansı ise son dakikada kornerden gelen topu hatalı şekilde uzaklaştırıldı.

Birde penaltı bekliyordu Beşiktaşlılar; ama pozisyonun penaltı ile alakası bile yok. Bu pozisyona penaltı vermek hatadan öteye gitmezdi.

yunusgs
08.Mart.2007, 22:30
Beşiktaşı tebrik ediyorum şampiyonluk yolunda önemli bir engeli geride bıraktılar.Bence hem Bakinin eline çarpan top hem de Gençlerbirliği oyuncusunun eline çarpan top penaltı değildi hakem güzel bir maç yönetti.

Nedvedmania
08.Mart.2007, 22:39
Evet pozisyonun penaltı ile alakası bile yokdu

anilton
08.Mart.2007, 22:44
Neyse bizim zaten penaltılara ihtiyacımız yok,kesin penaltıydı da demiyoruz.Çünkü belli olmuyor Ligtv görüntülerinde pozisyon tam olarak.Ama yardımcı hakem ısrarla penaltıyı işaret ettiğine göre iyi gördü pozisyonu demekki.Neyse Yunus bey kendi insiyatifini kullandı sonuçta,bişey diyemeyiz...