PDA

View Full Version : TSL 25. Hafta | Trabzonspor - Kasımpaşa

goosfraba
06.Mart.2007, 02:19
http://img248.imageshack.us/img248/9793/trabzonqm4.jpg

yunusgs
06.Mart.2007, 03:21
Trabzonspor geçen hafta Konyaya kaybetti.Kasımpaşa ise çıkışta.Gençlerbirliği ile berabere kaldılar.Bence bu hafta da beraberlik olur ya da kazanacak bir takım olursa bu da Trabzonspor olur.

shamur1
06.Mart.2007, 03:21
Kasımpaşa'yı yenmek zor olmasa gerek. Hadi çocuklar alacaksınız bu maçı :)

Bordo61Mavi
06.Mart.2007, 04:32
Kendi taraftarlarimiz onunde bari maclari kaybetmiyelim

Fietra 10
06.Mart.2007, 07:07
Kasımpaşa geçen hafta kazansaydı bayagı umutlanıyodu fakat olmadı..Artık zevk ve kendilerini göstermek için oynayacaklar..taraftarımız önünde sürpriz olmaz..

Fıratcan Alçınkaya
06.Mart.2007, 07:41
Gökdeniz yok biraz zor organize olacak TS, Kasımpaşa şu an ligin en tehlikeli takımı bence.. Yinede TS kazanma ihtimali daha fazla...

shadowrefree
06.Mart.2007, 08:48
trabzon bana kalırsa kolay bir galibiyet alıcak kasımpaşa önünde...çünkü avrupaya gitmek istiyorlarsa kazanmaları gerek...bu baskı altında oynuyacak olmaları ligin mütevazı takımı kasımpaşa karşısında zorlanacağını sanmıyorum...kasımpaşa kendini kurtarmak için geç kaldı...düşmeyi ilk garantililecek takım bence...hem de ligin bitmesine 3-5 hafta kalada garantiliyebilir...

byunuss1
06.Mart.2007, 18:38
yensek ne olcak yenilsek ne olcak.. bi önemi yok

shamur1
06.Mart.2007, 21:05
Avrupa defteri zaten kapandı artık. Kayseri ile aramızda 13 Puan var . Üstelik Kayseri'de çok formda. Ligi 6.sırada bitireceğiz %90 . Prestij için kalan maçları almamız gerekiyor. Bu maçıda kazanmamız gerek zaten .

Fernando Gago
07.Mart.2007, 00:47
Trabzon için kolay bir maç olacağını düşünüyorum .

RoNNiE91
07.Mart.2007, 04:34
Konyaspor maçının acısını çıkarırlar bence.Kasımpaşa'nın Trabzon'u zorlayacağını pek düşünmüyorum.

Cengo
07.Mart.2007, 12:01
Kasımpaşa'nın kurtulması için 7-8 maç kazanmaları lazım, hırsla oynuyorlar, ilk yarı gol atamazsa Trabzonspor çok zorlanır..

Bordo61Mavi
09.Mart.2007, 22:42
Yattara'nın kullandığı serbest vuruşta Kasımpaşa savunması Hüseyin'i unutuyor, Hüseyin'in kafa vuruşu ağlarla buluşuyor...

yunusgs
09.Mart.2007, 23:00
Evet Trabzonspor 1-0 önde artık maçı kazanır Trabzonspor.

GReeN BeReT
09.Mart.2007, 23:07
İlk yarı 2-0 bitti.Haydi beyler 4-5 olursa büyük moral olur.

Bordo61Mavi
09.Mart.2007, 23:10
Barisin gol atmasina cok sevindim, kendisi Euro 2008 e gitmek istiyor, bizde istiyoruz. Bu gol baslangici olur ve devamida gelir ins. Bu formla devam etsin sezon sonuna kadar o kadroda yer alacagin dan eminim.

Milli tecrubesi zaten var, 17 yas alti, 18 yas alti, 20 yas altinin hepsinde oynadi, cogunda ise kaptan olarak cikti.

KaF KeF
09.Mart.2007, 23:41
Tolganın Hatasını iyi değerlendiren ErHAN Skoru 2-1'e getirdi..

Bordo61Mavi
10.Mart.2007, 00:08
3 Puan bizim, her ne kadarda tam haketmediysek. Devami gelmesi lazim, en azindan arkadakiler ile farki acalim.

GeNç KaRTaL
10.Mart.2007, 00:18
Tebrikler Trabzon.Kasımpaşa son dakikalarda bastırmış ama olmamış.Keşke bir kaç kırmızı görseydi bu hafta Ts'liler.:icon_biggrin:

shamur1
10.Mart.2007, 00:40
Tebrikler Trabzon.Kasımpaşa son dakikalarda bastırmış ama olmamış.Keşke bir kaç kırmızı görseydi bu hafta Ts'liler.:icon_biggrin:

Aşkolsun :) Sanki takımda adam kaldı da tam kadro çıksak nolacak.

İlk yarı iyi oynadık gerçekten ama ikinci yarı bunu devam ettiremedik. Maç için konuşulacak tek isim Barış Memiş. Gerçekten bu çocuk bağıra bağıra geliyor. Takımda en istekli olan Barış Memiş'ti. Eğer kendini biraz daha geliştirirse Gökdeniz Karadeniz'in daha teknik ve bitirici bir halini düşünün..

Maçın en ilginç anı ise 61. dakikada Tolga Zengin'in kesilen ortayı elinden kaçırması ve yine 61 numaralı Erhan Küçük'ün topu filelere göndermesiydi :)

Ne zamandır diyorum Trabzonspor araştırmasına katkıda bulunuyorum Umut Bulut'un saç baş yoldurması 20 olmalı :) Ersun Yanal 70 dakika tahammül edebildi ona ben olsam 2.yarı hemen alırdım ..

Moawad ise ilk maçı olmasına rağmen sırıtmadı. Sağlam oynadı ayağına hakim bir oyuncu.

Kazandık mutluyuz :)

Fietra 10
10.Mart.2007, 00:52
Sezon bitine kadar bi iyi bi kötü oynarız 6.sırada da bitiririz ligi..Ne yapacagımız belli değil..Manisa maçında 45 dk yarı sahada hapset takımı Kasımpaşa maçında 20 dk yarı sahana hapsol..Rakipler korksun bizden sagımız solumuz değil:)

Cyzio
10.Mart.2007, 01:39
Maç 2-0' gelince sonunda rahat bi maç izleceyeceğiz dedim.Ama çok geçmeden sahadaki takımın TS olduğunun farkına vardım.Kalede kaleci sıfatıyla bulunan Tolga'nın inanılmaz hatasıyla Kasımpaşa maça ortak oldu.Tolga'nın ben neden hala bu takımda anlayabilmiş değilim.Hata yapmadığı maçları saysak daha mantıklı sonuçlar elde ederiz heralde.İkinci yarı zate felakettik 2 pası zor yaptık.Kanatlardan otoban gibi bekler aval aval toplara bakıyorlar.Her kesilen orta yeni bir heyecan yaratıyor.Neyseki maçın sonunu kazasız belasız getirdik.Bu maçta Barış ve Ayman'ı beğendim.Moawad'ın ilk maçıydı sırıtmadı.En azından ortaları bakarak yaptı..

GeNç KaRTaL
10.Mart.2007, 01:45
"Sadece maçı kazandık"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Kasımpaşa karşısında sadece maçı kazandıklarını, fakat karşılaşmanın birkaç dakikalık bölümü haricinde, bu sezon en kötü maçlarından birini oynadıklarını söyledi. Yanal, 2-1'lik galibiyetleriyle sona eren maçın ardından yaptığı değerlendirmede, ikinci yarıda yedikleri hatalı gol sonrası panik ve güvensizlik yaşadıklarını ifade ederek, ''İstemediğimiz bir futbol sergiledik. Bu tür maçlar zaman zaman olabiliyor. Kasımpaşa, Galatasaray karşısında galip gelmişti. Bizim de iyi oynadığımız ve kazanamadığımız maçlarımız vardı. Galip geldiğimiz için mutluyuz ama oyunun mazeretinin olduğunu düşünemiyoruz'' diye konuştu.

Yanal, golcü oyuncu konusunda sayı olarak yetersiz olduklarını ve bunun eksikliğini hissettiklerini de kaydetti.

09.03.2008

Kaynak : AA

Lionel Andres Messi
10.Mart.2007, 02:03
barış memişin gol atmasına sevindim her hafta banko oynamalı bence.kanatlarda forvet arkası hatta forvet bile oynar.onu izlemek çok güzel.

shamur1
10.Mart.2007, 04:02
Seneye bize öncelikle 1 değil 2 tane forvet kesinlikle lazım ! Umut bu haliyle yedek bile olamaz. Öyle bir pas veriyor ki atacağı yerdeki futbolcuyla alakası yok. Bazen entrasan işler yapsada süreklilik bakımından bizi sırtlayacak oyuncu değil.

Malum kulubun borcuda çok tek yapılacak iş gelsin yeni ikiz Gürcülerrrrrrrr :)

http://img511.imageshack.us/img511/3752/iboac9.jpg http://img171.imageshack.us/img171/9642/memisni9.jpg

Çok yakışıyorlar birbirlerine :)

Fıratcan Alçınkaya
10.Mart.2007, 04:20
Kasımpaşa da mumun ışığı git gide sönüyor... TS kadrosu yetersiz olduğunu tekrar gördük yine... Herşeye rağmen 3puan herşeyden güzeldir...

shamur1
10.Mart.2007, 04:25
Evet ya allah korusun bir de Gökdeniz satılırsa vay halimize. Kesin küme düşeriz :(

Alınma sakın ustam takılıyorum sana :)

Bordo61Mavi
10.Mart.2007, 04:33
Az once macin goruntulerini izledim, Umut Bulut forvet oyuncusu degil. Tayfun bile daha iyi kafa vuruyo toplara. Umut belki ... bi ihtimal ... forvet arkasi oyniyabilir. Sac bas yoldurmasi kesinlikle 20