PDA

View Full Version : oyun açarken lig seçimi mevzusu?

zihnii
06.Mart.2007, 02:32
arkadaşlar playable olarak seçtiğim ligler haricinde view-only olarak lig seçersem oyunun hızını etkiler mi? ayrıca load all players from dan seçtiğim ülkeler oyunun hızını çok etkiliyormu?

shadowrefree
06.Mart.2007, 02:49
her açtığın lig oyunun hızını belli bir miktar düşürür...ama RAM ın iyise en az 1 gb kadarsa 9-10 tane açabilirsin...

load all players için tam birşey bilmiyorum ama sanırsam her sene yeni çıkan oyuncular o seçtiğin ülkeden daha çok ağırlıklı çıkıyor...

GebzeLi1907
06.Mart.2007, 03:05
Ne kadar fazLa oyuncu oLursa oyunda onunLa bagLantıLı oLarak oyunun hızıda düşer,bunu göze aLarak yap secimLerini..

HOZDEMIR
15.Mart.2007, 00:41
Arkadaşlar Benimde Bir Sorunum Var Lig Seçimi Hakkında, Yardımcı Olursanız Sevinirim... Oyuna Birkaç Lig Seçerek Başladım Oyuna Devam Ederken Ek Ligler Seçebiliyormuyum ? Şimdiden Teşekkürler

sui generis
15.Mart.2007, 01:18
hayır oyunu actıktan sonra lig secemezsin

tosunpasa
15.Mart.2007, 01:21
Arkadaşlar Benimde Bir Sorunum Var Lig Seçimi Hakkında, Yardımcı Olursanız Sevinirim... Oyuna Birkaç Lig Seçerek Başladım Oyuna Devam Ederken Ek Ligler Seçebiliyormuyum ? Şimdiden Teşekkürler

Hayır, oyuna başladıktan sonra ek ligler seçemezsiniz.. Oyuna başlarken seçtiğiniz ligler üzerinde oyun içinde ne ek yapabilirsiniz ne de çıkarabilirsiniz. Başta ne seçtiyseniz onunla devam edersiniz yani :)

HOZDEMIR
15.Mart.2007, 01:56
Hayır, oyuna başladıktan sonra ek ligler seçemezsiniz.. Oyuna başlarken seçtiğiniz ligler üzerinde oyun içinde ne ek yapabilirsiniz ne de çıkarabilirsiniz. Başta ne seçtiyseniz onunla devam edersiniz yani :)
teşekkürler..:yildiz: