PDA

View Full Version : [802 için] Total Dominasyon - Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!!!

Pages : 1 [2]

mustafatih
02.Temmuz.2007, 19:43
ofans yapmasakda ıse yarar gıbı

ozguraktas1992
03.Temmuz.2007, 06:23
Abi Deplasmanda Taktik Üzerinde Ne Gibi Değişiklikler Yapmalıyız?

therush5
03.Temmuz.2007, 08:01
Bu taktikle Sevilla'da oynuyordum.Takım çok kötü gidiyordu.Ligin 1. yarısını 7. bitirdim Sevilla ile sonra çift forvete döndüm.Ligde 3. yüm şu an.Herkez çok beğenmiş ama ben bir türlü başarılı olamadım birde kornerden aşırı gol yıyorum bu taktikle.Yani taktiği pek başarılı bulmadım ama taktiğin cift forvet versiyonunu bekliyorum senden.

ThersoN
03.Temmuz.2007, 08:34
bu taktikten başarı çıkarmayı beceremeyen arasında ben de varım :D, gerçi benim takım daha takım denecek duruma gelmedi ama :D, yaklaşık 20 maç kadar bu taktikle oynadım, baştan çok iyiydi fakat daha sonra daha önceden yendiğim takımlara yenilmeye başladım ondan sonra değiştirdim

GReeN BeReT
03.Temmuz.2007, 08:36
Arkadaşlar kornerden fazla gol yememek istiyorsanız ben size bir şey tavsiye edeyim.Sadece bir adamınıza ileride kalmasını emredin.2 oyuncunuz yakın direkte dursun.Gerisine karışmaya gerek yoktur. :)

ogcj_me
03.Temmuz.2007, 10:07
ya çok beğenmedim bu taktiği hele en iyisi kesinlikle değil

deniztetik
03.Temmuz.2007, 16:16
Tek kelime ile muhteşem.
Catanzaro ile Seri A ya kadar çıkmıştım klasik4-4-2 ile fakat takım ilk 18 maçta yerlerde sürünüyordu 20. sıradaydı. Allah razı olsun küme düşmekten kurtuldum 17. sırada bitirdim ve 18. ile aramda 10 puan vardı.
Takıma sanki sihirli bir değnek dokundu. İlk başlarda klüp böyle oynaır mı bu takım dedi 2 maç kaybettim ama inat ettim bakalım nolacak diye sonra takım şaha kalktı geleni geçeni yendim tabi inter-roma-milan büyükler harici :)
Çok ama çok teşekkür ederim.

ezeeze
05.Temmuz.2007, 03:33
özellikle iç sahada taktik gerçekten çok sağlam top hep sizde istediğiniz gibi evire çevire yeniyosunuz rakibinizi ama deplasmanlarda çok zor gol atıyorum nerdeyse işlemiyo taktik defasn çizgisini biraz geri alınca dışarda gol yeme sorunum çözüldü gibi ama yinede deplasman için kesinlikle bazı değişiklikler lazım çözüm bekliyorum ayrıca takımım arsenal hem de kadroda dani alves silva barzagli ve akinfeev war

Gangstaa
05.Temmuz.2007, 03:53
şampiyonlar ligi macında bayernle deplasmanda ajaxa 3-0 yenıldım bu taktıkle

symphonic
05.Temmuz.2007, 05:31
iyi günler ilhan abi senin verdiğin taktiği (full sürümü) kullanıyorum ve dediğin gibi oynadığım takıma monte etmeye çalışıyorum fakat biraz acamiyim.fenerbahçeyim ve

nihat

alex cani
(villereal)
juan arango aurelio

maldonado

carlos edu yasinçakmak önderturaci

volkan

şeklinde oynuyorum malum havadan pek etkili olamıyorum ve nihatın bitiriciliğide oyunda tartışılmaz bir kalitede olunca yerden her top nihata şeklinde oynamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursan çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler....(ilhan abi dedim ama arkadaslar sizde yardımcı olabilirsiniz :))

oxiganem
06.Temmuz.2007, 00:00
üstadlar ben juventusla 36.haftaya kdr interle başabaş götürdük...36.haftaki maçta maçı kim alırsa şampion olacaktı.Bu taktikle resmen Quresmalı Nasrili Adrianolu İbrahimoviçli Ebuoeli Crespolu intere top oynatmadı ve maçı aldık teşşkr ederim bu taktik için bi maçta kullandım ama dier maçlardada favorimdir...herkese öneriorum

FurkaN0093
07.Temmuz.2007, 07:28
çok sper bi taktik çok teşekkürler,özellikle oyunculara özel mentality pass style gibi şeylerin katkısıyla daha ii oluyor ..

cenkbey
10.Temmuz.2007, 04:21
selamlar dosyayı nereye koyacağız

Agueiro
12.Temmuz.2007, 03:54
taktik mukemmel arkadaslar zenit kariyerimde son 10 macda gol yemedim 10 9 galibiyet 1 beraberlik:D

cemir05
12.Temmuz.2007, 17:26
abi emeğine sağlık ama bu taktiği oldum olası hiç sevmedim. taktiğin en başka göze görünüşü güzel olacak. buna baktığım zaman hiç estetik bir görüntü yok. emeğine sağlık yinede:)

onrvrl
12.Temmuz.2007, 23:15
Galatasaray İle Ali Sami Yen de FenerBahçe ye 6-0 yenildim :S Biraz daha çalış su taktiğe :(

oxiganem
18.Temmuz.2007, 23:10
ilhan abi ben çift forvet yapmak istiorum bana bişeyle önerirmisin ne yapmam gerek...

eXcitinG
19.Temmuz.2007, 18:00
iyi günler ilhan abi senin verdiğin taktiği (full sürümü) kullanıyorum ve dediğin gibi oynadığım takıma monte etmeye çalışıyorum fakat biraz acamiyim.fenerbahçeyim ve

nihat

alex cani
(villereal)
juan arango aurelio

maldonado

carlos edu yasinçakmak önderturaci

volkan

şeklinde oynuyorum malum havadan pek etkili olamıyorum ve nihatın bitiriciliğide oyunda tartışılmaz bir kalitede olunca yerden her top nihata şeklinde oynamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursan çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler....(ilhan abi dedim ama arkadaslar sizde yardımcı olabilirsiniz :))

Atak oyuncu kuLLanırsın. Bunu Nihat oLarak beLirLersin. Dediğin gibi Nihat havadan etkisiz oLduğundan ve sprinter bir forvet oLduğundan Takım komutLarından ''Atak oyuncuya Pas'' şekLini koşu yoLuna diyerek ayarLarsan takımın topu aLdığında topu Nihat a uLaştırmak için sürekLi yerden oynamayı düşünecektir.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ilhan abi ben çift forvet yapmak istiorum bana bişeyle önerirmisin ne yapmam gerek...

Çift forvet oynamak istiyorsan diziLişi kLasik 4-4-2 e çekmen gerekir. Orta sahada ki soL mc yi Forvete kaydırıp, AML ve AMR de ki oyuncuLarı da ML ve MR e çekersen çift forvetLi sistemden bu anLayış iLe daha fazLa verim aLırsın. Hatta ML ve MR de ki oyuncuLarın okLarını da en iLeriye kadar gönderebiLirsin.

Clayman
20.Temmuz.2007, 19:01
Arkadaşlar ben de size bir öneride bulunmak istiyorum. Total dominasyonun 8.0.2 için olan versiyonunda forvet pozisyonu için Pandev'i öneririm. Önceden 8.0.0 için Palacio önerilmişti ama son versiyonda özellikleri biraz düşmüş fakat Pandev çok daha süper pozisyonlar yakalıyor. Kariyerimde 5 maçta 9 golü var şuan. Şiddetle öneririm...

eGowiCh
21.Temmuz.2007, 04:58
Taktik iç saha maçlarında çok başarılı, ancak maalesef aynı başarıyı dış saha maçlarında yakalayamıyor.

Aston Villa ile oynuyorum ve sezonun sonlarına yaklaştım, 11 ile 12. sıra arasında gidip geliyorum, ne iniyorum, ne yükseliyorum. İç saha maçlarında rakibimi eze eze yeniyorum, fakat dış saha maçlarında ise pek bir şey yapamıyorum. Kadromun da yeterli olduğunu düşünüyorum.

GK: Scott Carson
DR: Guy Demel
DL: Pierre Wome
DC: Martin Laursen
DC: Curtis Davies
DMC: Nigel Reo-Coker
MC: Gareth Barry
MC: Claudio Marchisio
AMR: Andrey Arshavin
AML: Ashley Young
FC: John Carew

Bu kadroya rağmen başarılı değilim. Kornerlerden inanılmaz fazla gol yiyorum. Taktiğin bence eksikleri var, kornerler ve savunma konusunda zaafları var. Ön liberonun defansa çok fazla yardım etmediğini görüyorum oyunda ve stoperler çok fazla açık veriyorlar. Ignashevich, Mellberg, Boulahrouz gibi stoperleri de denememe rağmen sonuç değişmedi.

Bir de taktik ile ceza sahasına yakın yerlerden kesinlikle serbest atış kazanamıyorum. Frikik olsun diye iple çekiyorum ama maalesef hiç frikik kazanamadım.

matrockmamy
21.Temmuz.2007, 05:50
bence stoperlerin boylarına bi bak.
bnim takımın boy ortalaması çok düşük.
alex,wijnaldum,henri gibi bodurlar var ama defansta samba var ;) bu taktikle 10 küsür maç yaptım kornerden yemedim

kalecin de önemli. ani çıkışlar, hava üstünlüğü, top kontrolü..

eXcitinG
21.Temmuz.2007, 16:25
Taktik iç saha maçlarında çok başarılı, ancak maalesef aynı başarıyı dış saha maçlarında yakalayamıyor.

Aston Villa ile oynuyorum ve sezonun sonlarına yaklaştım, 11 ile 12. sıra arasında gidip geliyorum, ne iniyorum, ne yükseliyorum. İç saha maçlarında rakibimi eze eze yeniyorum, fakat dış saha maçlarında ise pek bir şey yapamıyorum. Kadromun da yeterli olduğunu düşünüyorum.

GK: Scott Carson
DR: Guy Demel
DL: Pierre Wome
DC: Martin Laursen
DC: Curtis Davies
DMC: Nigel Reo-Coker
MC: Gareth Barry
MC: Claudio Marchisio
AMR: Andrey Arshavin
AML: Ashley Young
FC: John Carew

Bu kadroya rağmen başarılı değilim. Kornerlerden inanılmaz fazla gol yiyorum. Taktiğin bence eksikleri var, kornerler ve savunma konusunda zaafları var. Ön liberonun defansa çok fazla yardım etmediğini görüyorum oyunda ve stoperler çok fazla açık veriyorlar. Ignashevich, Mellberg, Boulahrouz gibi stoperleri de denememe rağmen sonuç değişmedi.

Bir de taktik ile ceza sahasına yakın yerlerden kesinlikle serbest atış kazanamıyorum. Frikik olsun diye iple çekiyorum ama maalesef hiç frikik kazanamadım.

Zaten iLhanda tek zaafının kornerden geLen topLar oLduğunu söyLemişti. Gerçi bu durumu haLLetmiş bir haLi de onda mevcut asLında.

DepLasmanLarda başarıLı oLmak icin biraz daha savunmayı önde kuran bir sistem deneyebiLirsin, aynı şekiLde orta sahanın da biraz daha iLeriye çıkmasını sağLarsan kendi evinde asLan kesiLen takımLara karşı başarı şansın artar.

Duran top fazLa kazanamaman doğaL bir durum. Orta saha oyuncuLarın daha çok geriden geLip atakLara katıLdığı için ve kanat kombinasyonu ön pLanda oLduğundan ceza sahası önLerinde zaten fazLa varyasyonun yok. Eğer boL boL serbets vuruş kuLLanmak istiyorsan AMC Li ve Oyun kurucuLu bir sistem buLman gerek. Bu şekiLde daha çok serbest vuruş kazanabiLiyorsun.

temperedwave
22.Temmuz.2007, 00:50
güzel taktik romayla şampiyonlar liginde karsılaşabilirim:D ondan bu taktik c planı
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

http://img80.imageshack.us/img80/235/adszzv6.th.jpg (http://img80.imageshack.us/my.php?image=adszzv6.jpg)

yeni taktikle ilk maçım...takım çok atak oynuyor...benimde çok hoşuma gidiyor...deplasmandaki formunuda merak ediyorum taktiğin...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
konuyla alakasız ama tosunpaşa ve 10672196 sevgili yöneticilerim resmi nasıl büyük koyabiliyorsunuz?...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
konuyla alakasız ama tosunpaşa ve 10672196 sevgili yöneticilerim resmi nasıl büyük koyabiliyorsunuz?...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img362.imageshack.us/img362/9383/adszad7.th.jpg (http://img362.imageshack.us/my.php?image=adszad7.jpg)

ikinci maç...

yıl 2021 msj yı yazalı 4 ay olmus şimdi allah bilir 2080 desindir:D

TheTrooper
22.Temmuz.2007, 22:04
valencia da bu taktikle kötü bir sezon geçiriyorum.Evimde getafeye yenildim.

Hatred
23.Temmuz.2007, 07:28
Bende bu taktiği Fenerbahçede denedim hiç olumlu sonuçlar alamadım.Tabii hiçbir transfer apmadım piaatti hariç.Onuca AML oynatıyorum.Appiah,maldonada gibi oyuncular olmasına rağmen doğru düzgün pozisyon bulamıyorum.Bazen maç motoru sahayı göstermeden 25 dakika geçiyor.Pasları kısaya aldım yine fayda yok.Büyük takımlara karşıda hep pozisyon yiyorum hiçbir varlık gösteremiyorum.Önerebileceğiniz herhangi birşey varmı ?

ForeverFener
23.Temmuz.2007, 08:29
valencia da bu taktikle kötü bir sezon geçiriyorum.Evimde getafeye yenildim.

Ben valencia yla sezonu 3. bitirmiştim bu taktikle.Yani ben kendi taktigimi yapsam yine en azından 3.yapardım.Bu taktigin pek işe yarar bi tarafını göremedim desem yeridir sanırım...

TheTrooper
23.Temmuz.2007, 18:27
Kupa maçında ismini ilk defa duyduğum bi takıla golsüz berabere kaldım.Buyrun görüntüsü:
http://www.fmscreenshots.com/images/h25oz8nzhatohsq7b7yr.jpg (http://www.fmscreenshots.com/)

eXcitinG
23.Temmuz.2007, 18:35
TotaL dominasyon daha çok kendi yarı aLanında kısa pasLarLa iLe top çevirip, rakibin dengesiz yakaLandığı anLarda hücuma çıkma feLsefesi benimsediği için zayıf rakipLer karşısında normaL manteLitesi iLe oynayıp zorLanman doğaLdır. Çünkü bütün maç boyunca savunmayı düşünecek rakipLer karşısında sürekLi kısa pas iLe oynayıp boş aLan buLmak zor oLabiLir. BöyLe rakipLere karşı daha fazLa hücum manteLitesi benimseyip, biraz daha önde savunma kurgusu oLuşturup, daha doğrudan top ve daha hızLı tempo beLirLersen daha başarıLı oLabiLirsin.

TheTrooper
23.Temmuz.2007, 18:37
maçta 60.dakikada tempoyu fulledim.atağı fulledim.defansı ileri çektim.yine olmadı.

GReeN BeReT
23.Temmuz.2007, 18:38
Kupa maçında ismini ilk defa duyduğum bi takıla golsüz berabere kaldım.Buyrun görüntüsü:
http://www.fmscreenshots.com/images/h25oz8nzhatohsq7b7yr.jpg (http://www.fmscreenshots.com/)
İstatistikler ve ev sahibi görüntüleri ile ilgili resim de koyabilir misin?

eXcitinG
23.Temmuz.2007, 18:41
maçta 60.dakikada tempoyu fulledim.atağı fulledim.defansı ileri çektim.yine olmadı.

FM de geneL oLarak böyLe bir sorun var zaten biLiyorsun. Yani maç içerisinde yaptığın taktikLerin oyuna etki göstermesi yok gibi birşey. O yüzden bunLarı maç başLamadan önce rakibini anaLiz ederken uyguLarsan daha verimLi oLur.

TheTrooper
23.Temmuz.2007, 18:48
http://www.fmscreenshots.com/images/6a27w4ciqcvvidj6e4c.jpg (http://www.fmscreenshots.com/)
http://www.fmscreenshots.com/images/funbexyn4om1kfvoe8w5.jpg (http://www.fmscreenshots.com/)

GReeN BeReT
23.Temmuz.2007, 19:08
Çoğu tek forvetli sistem gibi Total Dominasyon'da da en ilerideki oyuncu hava toplarında etkili olmalıdır.David Villa galiba 1.75 boyunda bir oyuncu idi.Fm 08'de gördüğüm kadarıyla şöyle bir durum oluyor.İleride topu saklayabilecek,rakip savunmayla boğuşabilecek forvete sahip olmazsanız takım geride çok pas yapıyor boşluk oluşmasını bekliyor.Oluşmazsa da sırf karşı kaleyi yoklamış olmak için şut atıyor.Bunu önlemek için ya Fernando Morientes'i forvette oynatabilirsin.Tabi David Villa büyük bir oyuncudur,ondan vazgeçemem der isen
http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=1195057&postcount=344

Hayrettin abinin kısa boylu forvetlerle etkili olabilmek için bu mesajda önerdiği bir şey var.Onu deneyebilirsin.
Kişisel düşüncelerimdir.%100 doğrudur ve etkili olur diye garanti veremem.Sonra gelip kızmayasın :D Kolay gelsin sana :)

TheTrooper
23.Temmuz.2007, 19:34
Öylede denedim.Ama sonuç alamadım.Neyse sizi daha fazla rahatsız etmeyim.

cess41
26.Temmuz.2007, 00:36
Herkese selamlar.Siteye devamlı uğramama rağmen sadece bilgi alıp kaçıyodum,mesaj yazmıyordum,bir nevi teknoloji hırsızlığı diyelim :) Asıl olaya gelirsek İlhan arkadaşımız uğraşmış didinmiş ve iyi veya kötü kendine göre bir taktik yaratmış.Ben daha denemedim ama oyunculara verilen komutlara baktığımda iyi bir taktik olacağını düşünüyorum,tabi doğru oyuncuları doğru yerlerde kullanarak.Bu taktikte takımdaki oyuncuları dayanıklılığının yüksek olması ve defanstaki oyuncuların top kapma,yer tutma ve özellikle hız seçenekleri yüksek olması başarıyı getirecektir diye düşünüyorum.Hemen bu taktiği uygulamaya koyuyorum.İlhan arkadaşımıza herşeyden önce emeği nedeniyle teşekkür ediyorum.Diğer arkadaşlara da taktiğin üzerine ekledikleri adına teşekkürü borç bilirim.

setmenteros
28.Temmuz.2007, 02:49
tesekkürler hocam deniyorum hemen

Ilhan
28.Temmuz.2007, 16:39
Herkese selamlar.Siteye devamlı uğramama rağmen sadece bilgi alıp kaçıyodum,mesaj yazmıyordum,bir nevi teknoloji hırsızlığı diyelim :) Asıl olaya gelirsek İlhan arkadaşımız uğraşmış didinmiş ve iyi veya kötü kendine göre bir taktik yaratmış.Ben daha denemedim ama oyunculara verilen komutlara baktığımda iyi bir taktik olacağını düşünüyorum,tabi doğru oyuncuları doğru yerlerde kullanarak.Bu taktikte takımdaki oyuncuları dayanıklılığının yüksek olması ve defanstaki oyuncuların top kapma,yer tutma ve özellikle hız seçenekleri yüksek olması başarıyı getirecektir diye düşünüyorum.Hemen bu taktiği uygulamaya koyuyorum.İlhan arkadaşımıza herşeyden önce emeği nedeniyle teşekkür ediyorum.Diğer arkadaşlara da taktiğin üzerine ekledikleri adına teşekkürü borç bilirim.

Ben de sizlere güzel sözlerinizden ötürü teşekkür ediyorum. İmzamda belirttiğim üzere total dominasyonun yaz versiyonunu çıkaracaktım ama şu an için vaktim yok. Ağustos ayından sonra yeni taktiği piyasaya süreceğim:)

cess41
28.Temmuz.2007, 19:25
Valla taktik on numara,üstüne tanımam.Bende kendime göre bi antreman taktiği geliştirdim.İkisi bir arada güzel işler çıkarıyorum.Yaz versiyonunu en kısa zamanda bekliyorum :) Birde arada şu crash dump hatası çıkmasa :confused:

thebayezid
30.Temmuz.2007, 02:11
tam bi klasik ii kanatlar ve bitirici bi forvetler gol sorunu olmaz ii stoper ler ve on libero ile kolay kolay gol yemez

garydelgadov
02.Ağustos.2007, 09:26
iLk maçımda readinge 3-1 yeniLdim,2 kontra 1 korner.Biraz kötü durumdayım ama üstüne gideceğim taktiğin.

Ilhan
04.Ağustos.2007, 17:28
Taktiği kendinize göre editlemeye gayret edin. Son versiyonunu imkan bulunca yayınlayacağım yeni konu açarak.

Nedvedmania
04.Ağustos.2007, 17:37
Vallaha çok umutlu bir şekilde bu taktiği yükledim ama nedense hiçbir takımda ( Ankaraspor - Antalyaspor - Galatasaray ) başarılı olamadım ve 2. yarının ortalarına doğru kovuldum :D

defans çizgisini geri çektim biraz işe yaradı gibiydi ama sonra tekrar çöktü. Bu arada birşey dikkatimi çeki Kayseri sporda bu taktiği kullanıyor :D

Ilhan
04.Ağustos.2007, 17:39
Vallaha çok umutlu bir şekilde bu taktiği yükledim ama nedense hiçbir takımda ( Ankaraspor - Antalyaspor - Galatasaray ) başarılı olamadım ve 2. yarının ortalarına doğru kovuldum :D

defans çizgisini geri çektim biraz işe yaradı gibiydi ama sonra tekrar çöktü. Bu arada birşey dikkatimi çeki Kayseri sporda bu taktiği kullanıyor :D

Sadece genel komutlarla değil oyuncu komutlarını da değiştirmeyi deneyebilirsin.

Nedvedmania
04.Ağustos.2007, 17:51
Onlarıda senin yaptığın gibi yaptım zaten :)

Ilhan
04.Ağustos.2007, 17:55
Peki o zaman tamam, taktik sana uymadı diyelim:)

Nedvedmania
04.Ağustos.2007, 18:08
Yeni versiyonu bekliyorum artık :)

Onurap
08.Ağustos.2007, 00:02
Saha boyutunu dar yapmak sanırım taktik için büyük avantaj sağlıyor sahayı dar yaptıktan sonra daha iyi sonuçlar almaya başladım.

Nerailen
08.Ağustos.2007, 06:39
Fiorentina ile kariyere başladım bugün.Sitedeki tüm taktiklere baktım sizinkinde karar kıldım.Transferler falan herşey çok iyi gidiyordu ta ki hazırlık maçlarına kadar.İlk hazırlık maçım Fc Sion ile idi.Maçı 2-0 önde götürüyordum.Top hakimiyeti falan bizde idi bu tarafı taktiğin hoşuma gitti.Maçı 3-2 kaybettim.Yediğim 3 gol'ün 2'sini kornerden kafa ile yedim kalanınıda orta açılarak gene kafa ile yedim.2. hazırlık maçım Sochaux ile idi.Onuda aynı şekil 3-2 kaybettim.Bu kötü gidişe bir son vermem lazım.Ne yapmalıyım?Duran toplardan gol yenmesi dışında taktikten çok memnunum:)

Not: Önceki sayfalara baktımda önceki 'total dominasyon' taktiğinin defans özelliklerinden bahsedilmiş onun gibi yapın vs. diye.Birisi açıklarsa nedir ne değildir.
Şimdiden teşekkür ettim.

garydelgadov
08.Ağustos.2007, 08:06
hocam sorun gaLiba bende -herkese uyuyor bana uymuyor- taktiğin üstüne gittim yeniLmek pahasına ama kumardan hiç kazanarak ayrıLmadım ve istifaya gitti durum.KaLiteLi oyuncuLarım var savunma hattında ama biLmiyorum.Çok konta iyyorum.Çok kornerden goL yiyorum.Nedne böyLe biLemedim.Ligde bu taktiği kuLLanan bir sürü takım var ve hiçbirini yenemedim.AnLamadım gitti.

ThersoN
11.Ağustos.2007, 21:57
http://img210.imageshack.us/img210/9250/adszeo1.jpg (http://imageshack.us)
http://img210.imageshack.us/img210/9250/adszeo1.6fc569f5df.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=210&i=adszeo1.jpg)
son harika

toutatis
13.Kasım.2007, 11:24
Bu taktik ile bir türlü başarılı olamadım. Matias Fernandez, Elano , Fazio lu kadroma rağmen çok gol yiyorum ve puan kaybediyorum.

Ama beğenenlerin sayısı da çok fazla. Bu yüzden eline sağlık demeliyim sanırım :)

sardokar
28.Kasım.2007, 22:56
Bu taktik ile bir türlü başarılı olamadım. Matias Fernandez, Elano , Fazio lu kadroma rağmen çok gol yiyorum ve puan kaybediyorum.

Ama beğenenlerin sayısı da çok fazla. Bu yüzden eline sağlık demeliyim sanırım :)

aynen
Recreativo ile oynuyorum bir türlü oturmadı takım.
Sürekli defansta açık veriyorum.Ligden düşmemek için çabalıyorum.

enes2605
01.Aralık.2007, 09:48
super taktık gercekten newcastlede denedım suan20 mac oynadım 2. sıradayım

Exellence1905
18.Nisan.2008, 22:52
Benim bi sorum olacak.Bir arkadaşa sizin yaptıgınız ilk taktigi denedigimi,ilk maçların hepsini kazandıgımı sonradan da sürekli puan kayıplarına başladıgımı anlattım.Arkadaş,taktigi diger takımlar çözmüştür dedi.Bu sefer 8.0.2 için yaptıgınız yani bu taktigi denedim.İlk kariyerim Dortmund kariyeriydi.5 maç üstüste kazanıp sonradan yine puan kayıpları üstüste almaya başlayınca.Benimde aklıma böyle birşey geldi.Acaba böyle birşey varmıdır ? Yani takımlar zaman geçtikçe bu taktigi çözüyorlar mı ?
bnce ondan kaynaklanmıyo hep kazanacaksın die bir şey yok takımda sakat oyuncu olur form düşüklüü olur vs.
abi 802 yi yeni yükledim ve taktiğini denedim süpersin ellerine sağlık valla gs 802 de o kadar kötü yapılmasına rağmen namağlup liderim çok teşekkürler...:yildiz:

ForeverFener
19.Nisan.2008, 00:35
bnce ondan kaynaklanmıyo hep kazanacaksın die bir şey yok takımda sakat oyuncu olur form düşüklüü olur vs.
abi 802 yi yeni yükledim ve taktiğini denedim süpersin ellerine sağlık valla gs 802 de o kadar kötü yapılmasına rağmen namağlup liderim çok teşekkürler...:yildiz:

Ya tabi mutlaka her maçı kazanmak zorunda degilim ama,Frankfurt-Hertha Berlin-Werder Bremen-Leverkusen-Nürnberg gibi daha ligin başında zorlu bir fikstürden 5 galibiyetle çıkmışken ardarda puan kayıplarının başlaması da biraz saçma gelmiyor mu size ?

KisrA
21.Nisan.2008, 00:07
Eline Sağlık Kardeş.Mükemmel Bir Taktik Yapmışsın.

Şunu da Diyim Bu Sisteme Uyan 2 Forvet Gördüm Biri Drogba Diğeri ise Adebayor.Adebayor Mükemmel bir form grafiği çiziyor

İşte Taktikle Aldığım Sonuçlar ve Puan Durumu

http://i198.photobucket.com/albums/aa77/Mc_ToReTo/Arsenalfikstur.jpg

http://i198.photobucket.com/albums/aa77/Mc_ToReTo/League.jpg

OMANA
21.Nisan.2008, 10:20
drobga da adebayorda gerçekten tek forvet oynamaya en müsait oyuncular güçlüler çok koşuyorlar...

zaten taktiğin en güzel yanı gerçekçiliği ...eğer oynadığınız bölgeye uygun oyuncu seçmezseniz total dominasyondan istenilen verim alınamıyor.

.ama şunu söyleyim..tabiki drobga ve adebayor bu sistem için biçilmiş kaftan oyuncular ama bir ço takımın bu oyuncuları alamayacağını düşünüysek..ben daha ucuz ama çok yetenekli olarak saiveti tavsie ederim..mükemmel fizik süper bitiricilik...tabi oda çok ucuz değil ve oyun ilk açıldığında yaşı çok genç...türkiye ligindende mehmet yıldız orta bütçeli takımlar için ideal bir tercih olur...

birde benim gördüğüm total dominasyonda...sağ ve sol bekler sıklıkla hucumda olduğu için geriye dönüşü çok iyi oyuncular olması lazım..bunun için strengt stamina ve hız özellklerine önemle dikkat edilmeli....

ForeverFener
23.Nisan.2008, 20:11
Inter 3-0 Roma
Milan 2-1 Roma
Juventus 1-0 Roma

Bunlar Roma kariyerimin ilk 3 maçıydı.Çok zorlu deplasmanlardan çıktım.Yorumları sana bırakıyorum İlhan

Ilhan
23.Nisan.2008, 20:18
Benden bu mesaja yorum beklemek demek beni tanımamak demektir.

KaF KeF
23.Nisan.2008, 20:24
Abi mesela turnuvadasın...Final maçı,ilk maçı 1-0 Kazandık..2.Maç rakip sahada..3 gol birden yiyerek geriye düşüyorsun...ilk yarı böyle bitiyor...2.Yarı için taktikde neler değiştirirsin?

ForeverFener
23.Nisan.2008, 22:19
Benden bu mesaja yorum beklemek demek beni tanımamak demektir.

Abicim ss koymayı bilmiyorum ki.Beceremedim :(

Defuser
23.Nisan.2008, 22:55
Abicim ss koymayı bilmiyorum ki.Beceremedim :(

Zannımca orada "bir iki maç için yorum beklemeyin" demek istedi.

edit: Saçmalıyor da olabilirim :D

Aykan19o3
28.Nisan.2008, 23:52
Abi taktik harika her kariyerimde oyuncuları taktiğe oturtup harika sonuçlar alıyorum :)

Birde birkaç sorum olucak korner taktiğiyle ilgili..

Atletico Madrid kariyerimde ligin ilk yarısı bitti ve kornerlerden 2 defansımla sadece 5 gol bulabildim

Bi türlü tam olarak etkili olamıyorum kornerlerde. Kornerde Agüero ( Yakın Direkte Dur ), Pablo ( Kaleciyi Sıkıştır ) , Perea ( Yakın Direğe Saldır ) Bu 3 oyuncu bi türlü etkili olamıyor :S

Sence korner taktiğinin dahada etkili olabilmesi için neler yapmalıyım ?

shamur1
29.Nisan.2008, 00:07
Yanlışlık var orda. En iyi kafa vuran oyuncun Kaleciyi sıkıştıracak.. Tek forvetin uzak direğe saldıracak ve 2. dc oyuncun yakın direğe saldıracak.

Aykan19o3
29.Nisan.2008, 00:09
Yanlışlık var orda. En iyi kafa vuran oyuncun Kaleciyi sıkıştıracak.. Tek forvetin uzak direğe saldıracak ve 2. dc oyuncun yakın direğe saldıracak.

Oyuncu komutlarında Agüero'nun yakın direkte dur ama eğer senin dediğin gibi daha etkili oluyorsa onuda denerim :)

Ilhan
29.Nisan.2008, 00:12
İki DC'nizden sağdaki Challenge GK, soldaki flick. Tek forvetiniz de flick. DR-DL back if needed. Geri kalan da forward. Kornerleri 6 yard box'a attırın:)

shamur1
29.Nisan.2008, 00:54
Oyuncu komutlarında Agüero'nun yakın direkte dur ama eğer senin dediğin gibi daha etkili oluyorsa onuda denerim :)

Tabi en iyi kafa vuran oyuncun derken defanstakı oyuncu bu.

Her026
29.Nisan.2008, 18:01
İki DC'nizden sağdaki Challenge GK, soldaki flick. Tek forvetiniz de flick. DR-DL back if needed. Geri kalan da forward. Kornerleri 6 yard box'a attırın:)
Forward yerine stand on far post yaparsanız daha etkili oluyor.

stewie972
29.Nisan.2008, 20:45
roda takımında denedim ve malesef çok başarılı olamadım. ilk sezon transfer yapmadım belkide oyuncular taktige uyumlu degildi. yinede paylasımınız için tesekkürler. bu arada medya 8. bitirmemi bekliyordu 13. bitirdim ligi.

OnuldinhoHizmet
03.Mayıs.2008, 13:26
ben bu taktiği birçok kariyerimde denedim ama anlamadığı birşey var bu taktikle oyuna başladığım zaman hazırlık maçlarında adeta uçuyorum ligin başları iyi geçiyor ama 8-9 maç sonra yatıyor adeta futbolcular taktik değiştiriyorum ve gene coşuyorlar ama diğer birşey ise başka bir taktikle sezon başlayıp kasım ayı gibi bu taktiğe geçince de durdurulamıyorum bu taktiği sadece GS ile denedim tam ayrı ayrı 5 sezonda ve hepsinde bir sezon geçirdim bu taktikle başlayıp gittiğim sezon 3. bitirdim bu taktikle başlayıp sonra başka taktikle devam ettim şampiyon oldum başka taktikle başlayıp bu taktikle devam ettiklerimde ise açık ara şampiyonluk geldi...

Coupet
03.Mayıs.2008, 14:16
üst liglerdeki güçsüz takımlarla denediğimde başarı gelmedi ama alt liglerin iddialı takımlarıyla iyi sonuçlar aldım.

narakan1969
05.Mayıs.2008, 01:59
Hocam şimdilik 2 maçta denedim ve sonuçlar ;

http://img153.yukle.tc/images/746201.JPG (http://www.yukle.tc)
http://img142.yukle.tc/images/206502.JPG (http://www.yukle.tc)

Ilhan
05.Mayıs.2008, 22:31
Hangi takımsın:)

Coupet
05.Mayıs.2008, 23:23
ben wigan'da denedim ama birkaç maç sonra kötü sonuçlar almaya başladım. daha önce de denemiştim yine birkaç maç gitti. büyük takımlar için eminim çok iyidir ama daha ufak takımlarda pek tutmuyor gibi. ya bir de bir şey soracağım. bu takımlar taktiğimi çözüyor ya daha sonra unutuyorlar mı aynı takımda bile olsam. unutuyorlarsa nekadar sürer. yani başarılı olmuş ve çözülmüş taktiği tekrar nezaman kullanabiliriz?

Her026
06.Mayıs.2008, 00:11
Bence küçük takımlarda daha çok işe yarıyor.Nedeni ise topu kendi ayağımızda tutabileceğimiz güvenli bir taktik.Tempoyu slow komutuna üst düzey paslaşma yeteneği olan oyuncularda istemiyor.Çünkü yeterli düşünme vaktine sahip oluyor.Büyük takımlarda top sizde hep ama fazla saldıramıyorsunuz.

ForeverFener
06.Mayıs.2008, 01:18
Hangi takımsın:)

İkisindede aynı olan takım A.Demirspor olduguna göre ...:):)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Zannımca orada "bir iki maç için yorum beklemeyin" demek istedi.

edit: Saçmalıyor da olabilirim :D

Senin canın sagolsun be kardeş :)

bjk_melo_151
06.Mayıs.2008, 10:26
Mersin 2.Lİg B'de en çok gol kaçıran hatta rekor kıran bir takım amma şanssızmışsın:)

fm26mer
07.Kasım.2010, 23:08
Fm 2010 da uyguladığım çok sağlam bir taktik.

Bucaspor 1 (http://i830.photobucket.com/albums/zz222/omeraktas/gt.png)

Bucaspor 2 (http://i830.photobucket.com/albums/zz222/omeraktas/omeraktas/92.jpg)

garydelgadov
24.Temmuz.2012, 05:52
Arşivinde hala bulunan varsa alabilir miyim linki? :D

almlyf69ali55
31.Temmuz.2012, 16:53
aynen rica etsem linki yenileyebilirmisin