PDA

View Full Version : TSL 26. Hafta | Ankaraspor - Galatasaray

goosfraba
12.Mart.2007, 02:10
http://img401.imageshack.us/img401/1894/ankarasporsp9.jpg

DisCo
12.Mart.2007, 02:21
Galatasaray açısından çok önemli bir karşılaşma. Çember daralırken puan kaybı hiçte iyi olmaz. En azından Beşiktaş'ın derbi diye adlandırdığımız maçları varken bu puan farkını açmamız gerekiyor. Hücum konusunda sıkıntı çekiyoruz. Uğur'un olmayışından mıdır yoksa Uğur'un olmamasının getirdiği psikolojimidir bilmiyorum. Lincoln artık son haftalarda kendini göstermeli ve aldığı paranın hakkını vermelidir. Sakatlık sonrası oyuncularmıza baktığımda sakatlık hala sürüyormuş gibi bir halleri var. Saç, sakal vs. neyse. Son olarak zemin durumu var. Gerek pozisyon bulmamızda gerekse sakatlık konusunda bize problem çıkarabilir.

Zorlandığımız bu tarz deplasmanlardan genellikle farkla dönüyoruz. Yine öyle olması dileğiyle.

GodfatheR
12.Mart.2007, 03:17
Ben maçın kitleneceğini 0-0 biteceğini düşünüyorum.

TürkuAz
12.Mart.2007, 03:18
Galatasaray'ın her maçında rakipten sürpriz bekleniyor nedense, anlamıyorum..

Moral bulduk geçen hafta, rakip kötü durumda zaten. Kazanacağız diyorum.

a.arıcı-11
12.Mart.2007, 03:24
maç 19 mayısta oynansaydı kesin olarak maç 1/0 biter derdim ama zemin işleri tamamen değiştiriyo neyse maça gelecek olursak ankara ligden kopmamaya çalışıyo ve puan almak için saldıracaklar ama bence gs rahat kazanır

RoNNiE91
12.Mart.2007, 04:36
Ankaraspor pek de iyi durumda değil.Galatasaray'da son hafta yenerek moral kazandı.Galatasaray'ın puan kaybedeceğini pek düşünmüyorum açıkçası.

BlackEagle19o3
12.Mart.2007, 04:59
Ankara'spor kümede kalma mücadelesi veriyor.Fikstürü de baya zorlu.Bu maçı kazanmak isteyeceklerdir.Zemin de kötü zaten.Gs zorlanır ama yine de kazanır diyorum.Skor olarak da 2-1 düşünüyorum.Çünkü De Nigris'in golü var:)

Nedvedmania
12.Mart.2007, 06:17
Neca nın olmaması bize fayda sağlıyacaktır . Bence 2-0 veya 3-0 kazanırız.

Umarım diğer maçları Ankara'm kazanırda kümede kalır :)

shadowrefree
12.Mart.2007, 08:09
kayserinin geçen haftaki performansı beni hayal kırıklığına uğrattı...gs feldkamp a rağmen kazanmaya devam ediyor ama bu hafta kötü saha şartları var ankaranında şiddetle puanı ihtiyacı var...maç berabere bana kalırsa...

El Barto
12.Mart.2007, 15:37
Ankaragücü yazıyor Hop ankette. ;;) Bir el atıver.

Maça gelincede Galatasaray kazanır gibi geliyor ancak Ankaraspor bu maçta en azından beraberlik çıkartırsa süpriz olmaz. Fakat süpriz olacagına ihtimal vermiyorum ve zorda olsa Galatasaray diyorum.

Fıratcan Alçınkaya
12.Mart.2007, 15:46
80 günde devri alem olur, 80 gün bu maçtan Ankarapsor puan çıkaramaz...

yunusgs
12.Mart.2007, 22:24
Fıratcan abimin yazısı herşeyi açıklıyor zaten hayran kaldım bu yazıya.Bu maçı kazanırız ve şampiyonluk yolundaki kalan 4 deplasman maçımızın 1inden kayıpsız bir şekilde kurtuluruz.

yunusgs
12.Mart.2007, 22:39
http://img408.imageshack.us/img408/5195/adszjk0.png (http://imageshack.us)

Sakatlığı atlatan yıldız oyuncu, "Şampiyonluk yarışında takımımı yalnız bırakmak istemiyorum" dedi.
12.03.2008

Galatasaray'ın tecrübeli ismi Hasan Şaş'ı hırs bastı. Uzun süren sakatlık dönemini atlattıktan sonra takımla birlikte çalışmalara başlayan Hasan, "Artık sahaya çıkmak istiyorum" dedi. İdmanlardaki istekli tavırlarıyla dikkat çeken tecrübeli futbolcu, "Artık iyileştim. Bir an önce futbol oynamak istiyorum. Ligde ve Türkiye Kupası'nda mutlu sona doğru ilerlerken arkadaşlarımı yalnız bırakmak istemiyorum. Ankaraspor karşılaşmasında oynamak en büyük isteğim. Kondisyon eksiğimin olduğu doğru. Ama bu açığı tecrübemle kapayacağıma inanıyorum" diye konuştu. Hasan'ın bu hırsının farkında olan Karl Heinz Feldkamp'ın ise ilk 11'de sahaya sürmese bile, yıldız oyuncuya Ankaraspor maçının ikinci yarısında şans vermesi bekleniyor.

KAYNAK:FANATİK

TürkuAz
12.Mart.2007, 22:42
Hasan Şaş'ın dönmesi kesinlikle çok iyi oldu bizim için. Konsantrasyonu, hırsı ve tecrübesiyle kalan haftalarda lazım bize..

King_91
13.Mart.2007, 00:02
80 günde devri alem olur, 80 gün bu maçtan Ankaraspor puan çıkaramaz...

her şeyi açıklıyor zaten...ankaraspor zaten galatasaray ile baş edebilecek bir takım değil ve zor günler geçiriyor,bir de üstüne neca yok..

ThersoN
13.Mart.2007, 01:30
Fazla hırs yapmasın abi :D, bazen çok geri tepiyor :)

goosfraba
13.Mart.2007, 01:35
Bu tür konuları maç konularının altında belirtelim arkadaşlar ! Maç konusu ile birleştiriliyor.

yunusgs
14.Mart.2007, 20:25
http://img149.imageshack.us/img149/3937/adlt4.jpg (http://imageshack.us)

Kritik hafta öncesi Arda ve Hakan Şükür'ün sakatlıkları Cim Bom'da şok etkisi yaptı.
14.3.2008

Sağ ayak bileğinde ödem oluşan Arda Turan dünkü antrenmana katılmazken, ikili mücadelede belinden sakatlanan Hakan Şükür çalışmayı yarıda bıraktı...

Durumları Belirsiz

Galatasaray'da çifte şok... Önceki akşam yapılan taktik çalışmada aldığı darbe sonucu sağ bileğinde ödem ve ağrı oluşan Arda Turan’ın tedavisine dün devam edildi. Genç yıldızın antrenmana katılamadığı açıklandı. Bu gelişmenin ardından bir kötü haber de Hakan Şükür’den geldi. İdmanın sonuna doğru girdiği ikili mücadelede belinden sakatlanan Kral, çalışmayı tamamlayamadı. Şükür’ün Ankaraspor sınavında oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak.

Müjde Topal’dan geldi

Sakatlığı nedeniyle Kayserispor karşısında görev yapamayan Rigobert Song, Ankaraspor deplasmanına da yetişemiyor. Takımdaki tek sevindirici haber Mehmet Topal’dan geldi. Genç futbolcu, dün sabahki tedavisinin ardından antrenmanın tümüne katıldı. Galatasaray’da Ankaraspor mücadelesinin hazırlıkları bugün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştirilecek son idmanla tamamlanacak.

KAYNAK:FANATİK

Ya sakatlıklardan dolayı ne zaman yüzümüz gülecek.:uzgun:

ThersoN
15.Mart.2007, 02:03
Özhan Canaydın: "Florya'ya gitmeyin"

Galatasaray başkanı Özhan Canaydın, yönetim kurulu üyelerinden Florya'yı ziyaret etmemelerini istedi.
Galatasaray'ın yeni başkanının kim olacağı merakla beklenirken, başkan Özhan Canaydın, kulübün yönetim kurulu üyelerinden Florya'ya gitmemelerini istedi.

Akşam'da yer alan habere göre, Özhan Canaydın “Futbol takımımız çok kritik bir dönem yaşıyor. Bu süreçte genel kurulla ilgili çalışmalar ve kongre havası futbolcular üzerinde olumsuz etki bırakabilir. Onun için 22 Mart’taki kongremiz sona erinceye kadar yönetim kurulu üyelerinin Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gitmemelerini rica ediyorum” diyerek bu konudaki hassasiyetini dile getirdi.

Galatasaray'da başkanlık için Adnan Polat ve Nazım Durak yarışacak

GeNç KaRTaL
15.Mart.2007, 05:51
Favori Galatasaray.Ankara iyi savunma yaparsa 1 puan kazanabilir.De Nigris'ten gol bekliyoruz..

PesimiSTyLa
15.Mart.2007, 06:27
Kazanacagımız bir mac olacagını düşünüyorum. Artık kritik haftalar basladı o yüzden önemli mac. 1-3 aliriz gibime geliyor. Goller: Nigris (ank) - ümit (2 ) , Arda :)

Onurap
15.Mart.2007, 21:45
Normalde kazanıorız ama bu ahmet akcan uğursuzu yüzünden kazanamayacağımız gibi geliyor..Adam vestiyer gibi duruyor bütün maç..

yunusgs
15.Mart.2007, 22:51
Arkadaşlar sevindirici bir haber var:

Arda,Hakan Şükür ve Mehmet Topal maçta oynuyor.

Onurap
15.Mart.2007, 23:59
h.şükür hariç sevindirici haber :)

Emmanuel
16.Mart.2007, 00:23
Kalli'nin olmadığı maçlarda berabere kalıyoruz ama bence bu sefer kazanıp döneceğiz. Ayrıca ilerde Nonda ve Ümit Karan oynamalı..

yunusgs
16.Mart.2007, 01:30
Onbirler belli oldu:

ANKARASPOR:Senecky, Hamilton, Emre, Tayfun, Erhan Albayrak, Özer, Hürriyet, Adem, Tita, Mehmet Yılmaz, De Nigris

GALATASARAY:Aykut, Sabri, Emre, Servet, Hakan Balta, Barış, Mehmet Topal, Lincoln, Arda, Nonda, Ümit Karan

Emurafu
16.Mart.2007, 01:42
İlkonbir güzel..Nigris'e dikkat etmemiz lazım..Yan toplarda nigris çok iyi..Emre Aşık'ta ayrı bir hırs olabilir..Zor deplasman kim nederse desin, galibiyet çok önemli,..Ahmet Akçan maç içersinde oyuna iyi müdahale edemiyor..Oyuncuların özverisi çok önemli..

Şükür'ün oynaması iyi olabilirdi..Şükür bu tür durumlarda gençleri iyi motive ediyor..Onun yaptıgı konusmalar takımı çok etkiliyor..

Ankaraspor'dan alacagımız 3 puan önümüzü açabilir..Önümüzdeki 2 hafta maçlar samiyede olacak..
Deplasmanda tek zorlu maçımız sivas maçı kalacak..Arda iyi oynarsa..Hırslı olursa gol pozisyonuna kolay gireriz..Lincoln'den gol bekliyorum..Sanki bir arapası olacak lincoln gol atacak gibime geliyor..

GeNç KaRTaL
16.Mart.2007, 01:53
Ankara'da Risp sakat mı acaba.:confused:

yunusgs
16.Mart.2007, 01:56
Risp zannedersem devre arasında satıldı Şemsi abi.Zor maç olacak ama 1-0 olsun bizim olsun.Ligin ilk yarısında ASY'de oynadığımız maçtada puan kaybetmiştik ve 0-0 bitmişti.

GeNç KaRTaL
16.Mart.2007, 02:01
Ankara satın aldı devre arasında Yunus.

Emurafu
16.Mart.2007, 02:01
Gökçek: "Özer'i G.Saray'a vermeyeceğiz"

Ankaraspor Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Gökçek, sezon sonunda Galatasaray'a transfer olacağı konuşulan Özer Hurmacı ile ilgili net konuştu. Gökçek, Galatasaray'ın ligin ilk yarısının ardından yatırma sözü verdiği parayı yatırmadığını yani verilen sözü tutmadıklarını, bu nedenle Özer Hurmacı'yı G.Saray'a vermeyeceklerini söyledi.

15.03.2008

Kaynak : Sporx.com Hiç üzülmedim.Sezon basında Özerin gelecegini düsününe çok sevinmişdik(Youtube göre çok iyi oynuyordu)..Bize gelecegi belli oldu için özeri hep alıcı gözü ile izledim...Bana ümit vermedi.

Özer bence o kadar iyi degil..Youtube ile alakası yok..Bu sene çok izledim maç içersinde çok silik oynuyor...Ben Özer'in abartıldıgını düsünüyorum..Bizim takımda ilkonbirde agırlıgını koyacak bir oyuncu degil..Bence yedek olur..Alamadıgımız için bunları demiyorum..İzleyen baska arkadaslar varsa bana katılır..Özer trabzonda Yattara'nın yedegi olur:;)

Bellimi olur belki sezon sonu yine alırız..Haldun üstünel kiralık demişdi çünkü..

Addolorato
16.Mart.2007, 02:07
galatasarayda kalli sakat ve bu maçta palto ceket gömlek falan giyemeyecek onun için bu maçın berabere biteceğini düşünüyorum!

Onurap
16.Mart.2007, 02:08
Ohh Be Zaten 1.5 Mn Euro Vermek Enayİlİk Olurdu..

yunusgs
16.Mart.2007, 02:36
Kötü oynuyoruz bu futbolla kazanamayız.

PesimiSTyLa
16.Mart.2007, 02:40
Etkili oynamaya basladık ve nonda nın pasında ümit golü attı. 0-1

Tam zamanında geldi gol. Bastırmaya yüklenmeye basladık golü bulduk. 2. golü de buldugumuz an rahatlarız.

yunusgs
16.Mart.2007, 02:41
Evet sonunda gol geldi bu deplasmanı atlatırsak çok rahatlayacağız sonra 2 maç evimizde oynayacağız.1-0 Ümit Karan.

TürkuAz
16.Mart.2007, 02:46
Helal be Ümit, aynen böyle devam.. (:

yunusgs
16.Mart.2007, 02:46
Eğer bu maçı alırsak Ahmet Akcan siftah yapacak ve ilk kez maç kazanacak.

batuhanry
16.Mart.2007, 02:47
Sabri oyun dışında , sağbeklerimizden ne istiyor bu lig be! İnşallah oyuna devam edebilir.

yunusgs
16.Mart.2007, 03:04
İlk yarı 1-0 sona erdi.Haydi gayret aslanlarım 2.yarıda böyle bitsin.

GeNç KaRTaL
16.Mart.2007, 03:14
Ankara çeviremez bence.Galatasaray kazanır.1 gol daha bulabilirler..

TürkuAz
16.Mart.2007, 03:51
Lincoln kesinlikle gol yapabileceği bir pozisyonu kaçırdı, umarım aramayız bunu..

batuhanry
16.Mart.2007, 03:59
Aykut'a helal olsun ya...Pozisyonu görmedim ama spiker bi anda delirdi :)

RaSenGan
16.Mart.2007, 04:04
Sağlı Sollu geliyor Ankaraspor.

Ümit çıktı Bouzid girdi.

batuhanry
16.Mart.2007, 04:06
+5 geldi.bi kaza golü yemeyiz inşallah:o

RaSenGan
16.Mart.2007, 04:09
Son 1 dakika.Gol yemeyiz inş.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ve maç bitti.3 puan bizim.

batuhanry
16.Mart.2007, 04:12
Oh ya çok iyi oldu son dakikalarda öldüm öldüm dirildim :) Neyse puan kaybı yaşamadık güzel oldu.Son 8 maç kaldı.İnşallah diğer haftalarıda 3 puanla kapayıp şampiyon oluruz.

Eray Dengiz
16.Mart.2007, 04:13
servet sağolsun golü yiyoduk aykut inanılmaz çıkardı.valla bu adam işi biliyor, orkun fln bir daha zor görür kaleyi..

PesimiSTyLa
16.Mart.2007, 04:16
Ankara ligde kalmak için direnecekti öyle oldu , zor oldu ama 3 puanı almayı bildik. Bravo Cimbom'um.

Emurafu
16.Mart.2007, 04:16
Kimse yunus yıldırımı konusmuyor...

Yunus yıldırım,Lincoln'le ne sorunu var merak ettim???

Lincoln'ü ittiler(Penaltı yok),Sırtına çıktılar,Tekme attılar,Bilegine bastılar faul yok..

Yunusu yıldırım 2.yarı belli bölümlerde bizi ince ince doğradı..

Maçın yıldızı: Servet(Hataya ragmen) Ümit(Çok kosdu) ve Aykut

Aykut o topu nasıl cıkardı hala saskınım:)..Servet 1 hata yaptı ama çok iyi oynadı her topu kesdi..

Lincoln'de çok düzelme var..Hakem bence lincoln'nün önünü kesdi..

EreN
16.Mart.2007, 04:17
Ben söyleyeyim. Bu hakemlerle lig zor biter.
Yine de Lincoln'e özel bir tarife uygulamadı size katılmıyorum. Lincoln kendini çok sık yere bırakan bir futbolcu ve bugünde hemen hemen aynısı oldu. Futbol içinde birebir mücadelelerde nizami olan bir çok pozisyonda lincoln'ü kıvranırken gördük. O kadar kıvranmaya hemen pas geldiği gibi ayağa kalkabilmesi pek olası değil.
Tam bir yumuşak dokulu brezilya futbolcusu. Aynı darbelerin 3 katı Nonda'ya geldi ve nonda sadece 2 kere yere düştü :) diyeceksiniz ki ooo fizik farkı çok. Ama her pozisyonda da bu kadar çok fark etmez o fizik.
Son olarak servet'e özel bir alkış ve kınama. Adam sahanın her yerindeydi, GS'nin kurtarıcısı oldu!! ama yahu servetcim tamam iyi hoşta karşındakilerde futbolcu ve insan.. dikkat biraz.

Emurafu
16.Mart.2007, 04:21
Valla eren suan öyle sinirliyim ki:(..

Lincoln'e yapılan onca kasaplığa faul vermek için Lincoln'ün ayağının çatırt diye kırılması mı gerekiyor? Hiçbir şey anlamadım ben bu işten. Bu adam nasıl futbol oynasın böyle olunca
Yazık valla yazık Lincoln oynamaya calısıyor hakem ise seyrediyor...

Onurap
16.Mart.2007, 04:24
hele bi pozisyonda sıon dakikalarda adam bastı resmen tekmeyi midesine sonuç devam anladık hakem kör yan hakem ne iş yapar..

Aydin
16.Mart.2007, 04:25
Lincoln dayanaksız bir oyuncu. penaltı bence yoktu. ama resmen dayak yedi maçta o ayrı. son dakikalardaki pozisyon ise acayipti. yunus yıldırımı geçelim, yardımcı hakemin pozisyona davranması lazımdı.

TürkuAz
16.Mart.2007, 04:27
Hakemler Galatasaray'a çalışıyor deniliyordu sanıyorum, gerçekten öyleymiş demek ki..

Geçmişler olsun Lincoln !

anilton
16.Mart.2007, 04:30
hele bi pozisyonda sıon dakikalarda adam bastı resmen tekmeyi midesine sonuç devam anladık hakem kör yan hakem ne iş yapar..

Yan hakem,Yunus Yıldırım'ın kendisine uymayacağını bildiği için pozisyona müdahele etme gereğini duymamıştır...

EreN
16.Mart.2007, 04:30
Servet bu formuyla milli takımı sırtlar gibi geliyor..

TürkuAz
16.Mart.2007, 04:32
Aykut'a helal olsun ayrıca, kaleyi garantilemiştir böylece. Hakkıdır..

Emurafu
16.Mart.2007, 04:33
Aydın haklısın çok gücsüz ona bende katılıyorum.Gereksiz yatmalarıda oldu bunada katılıyorum.Tamam zor bir pozisyon olsa hakem lincoln'ne inanmadı derim..Erhan'ın tekmesi,Hamilton hava topunda itmesi,Bence 2.pozisyonu penaltı idi. Hakemin bunların görmemesi ilginç..Hele Erhan'ın tekmesini yardımcı hakem nasıl görmedi

Nigrise yapılan penaltı'da olabilir..Lincoln'ne yapılanda penaltı bence..Yunus yıldırıma bosuna penaltı özürlüsü demiyorlar:)

Bugün iyimi oynadık?? Hayır kötü oynadık kazanmasını bildik..Servet çok iyi oynadı ya..Hata yaptı ama baya kritik top kesdi..Bugün Ankaraspor'u Servet,Aykut,Karan üçlüsü ile yıktık bence..

Topal'da,Arda'da sakat sakat olmasına ragmen iyi oynadılar..

Eren@
Ümit karan'da milli takımı hakediyor bence..Bu aralar çok formda..

anilton
16.Mart.2007, 04:38
Tebrikler G.Saray...

Çok önemli bir virajı kayıpsız geçti.Arkadaşlar Lincoln'e faul verilmeyen bir kaç harekete dayanarak hakemin yanlı yönetim gösterdiğini söyleyemeyiz heralde.Lincoln gerçekten çok güçsüz ve ayakta durmak için hiç bir çaba göstermiyor.Düşmeye odaklanmış sanki.Belkide hakemin faul vermemmesi bundan ötürüdür.Maçın başında Nigris ile Aykut'un pozisyonu varmış.İzleyemedim,pozisyonu açıklayabilirseniz sevinirim?

Servet,Servet,Servet...

Bu adamla dalga geçenlerin yüzlerini görmek istiyorum.İnşallah bir sakatlık falan olmaz.Euro 2008'de C.Ronaldo ilede,Nani ilede aslanlar gibi mücadele eder.Finallerdeki en önemli futbolcularımızdan biri olacak.Maşallah...

EreN
16.Mart.2007, 04:41
Emrah sana katılmıyorum, iki pozisyonda penaltı değildi bence. Çok cuzi müdahaleler.

M.Scofield
16.Mart.2007, 04:46
lincoln gerçekten bügün dayak yedi ama bazı pozizyonlardada kendini yere biraktı. Mehmet topal yine şahane oynadı.

ordulu5252
16.Mart.2007, 04:46
Bence maç konuşulmamalı HAKEM konuşulmalı....
Maçı Galatasaray oynamaya çalışıyor hakem Galatasaray'ı durduruyor.....
1.Lincoln'nun ilk pozisyonu penaltı idi
2.Ümit Karan'nın sol kanata köşe direğinin orda topu sıkıştırırken tam Ümit'e o pozisyonda 3 kere faol yapıldı....
3.Lincol'nun sağ kanata tekme yemesi
4.Lincoln'nun itilmeleri
5.Nonda hava topuna çıkıyı adam kambura yatıyo Nonda faol yaptı oluyo...

HAKEM 4-5 HAFTA DİNLENDİRİLMELİ VE 4-5 HAFTADA BU MAÇI İZLEME BEN NE YAPTIM NE ÇALMADIM DİYE BAKMALI

İlk yarıda etkisiz bir Servet vardı Emre ilk yarıda harikalar yaratı...İkinci yarıda Servet kendine geldi ama 85-86.dakikada hatası gol olsa idi belkide itiltici adam olacaktı..
Ümit Karan ise çok çalıştı...
Nonda ise etkisizdi....

Emurafu
16.Mart.2007, 04:51
Anilton@,

Servet baya kendini toparladı..Denizlideki servet gibi:)..Kac aydır biz servet'i burda överken millet dalga geciyordu..

Ayıbogan servet diye özel tazaruhat yapıyorlar:)..Samiyende her maç servet adına özel tezaruhat ve alkıslar var:)

Anilton sence Ümit karan milli takıma cagrılmalımı??Hazır formda iken(90 dakika kosuyor)

anilton
16.Mart.2007, 04:57
Ü.Karan her zaman milli takımda olmalı aslında,H.Şükür'de öyle.Ü.Karan her an gol potansiyeli olan bir futbolcu.Son zamanlarda dediğin gibi çok koşmaya,sorumluluk almaya başladı.Ben bunu finallere gitmeyi ne kadar çok istediğinin bir göstergesi olarak görüyorum.F.Terim'de bunu görecektir umarım...

ordulu5252
16.Mart.2007, 04:57
Lincoln eski performansına dönüyor...Taraftar ise artık eski Lincoln'e kavuştu gol sevincinde ise DİKKAT edin oyuncular Lincol'ne sarılıyor...
MAÇ SONUNDA LİNGGOL:
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=35410 (http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=35410)

DisCo
16.Mart.2007, 05:02
Güzel bir galibiyet oldu bizim adımıza. Önümüzdeki 2 maçın sahamızda olması bizi daha avantajlı duruma getirecek. Artık rakiplerimizin kaybetmesini bekleyeceğiz. Aykut'unda güzel oyunu ve maç sonlarındaki mütevazi ve samimi konuşmalarını tebrik etmek lazım.

De Nigris'in pozisyonuna gelince müdahele var ama oyuncuyu düşürecek şiddette değil. Zaten devam edemeyeceğini anlayınca kendini bırakıyor. Pozisyonu izleyen düşüşünden bunu görebilir.

ordulu5252
16.Mart.2007, 05:07
MAÇTAN FOTOLAR:

http://www.galatasaray.org/images/2008/03/15/15032008_01.jpg

http://www.galatasaray.org/images/2008/03/15/15032008_03.jpg

http://www.galatasaray.org/images/2008/03/15/15032008_04.jpg

http://www.galatasaray.org/images/2008/03/15/15032008_05.jpg

http://www.galatasaray.org/images/2008/03/15/15032008_06.jpg

http://www.galatasaray.org/images/2008/03/15/15032008_07.jpg

http://www.galatasaray.org/images/2008/03/15/15032008_14.jpg

Emurafu
16.Mart.2007, 05:31
Hakem Erhan'ın sarı kartı oldugu için faul vermemiş(Ntvde söylediler)..Çünkü faul verse sarı kart vermek zorunda kalacaktı..Dolayısı ile Erhan kırmızı görecekti..Neyse olan oldu..

Önümüz açıldı bence..Önümüzdeki 2 hafta maçlar samiyende olacak..

Karan çok iyi form tuttu..Kesinlikle milli takıma alınmalı..

GeNç KaRTaL
16.Mart.2007, 05:46
Bugün Galatasaray ne yapıp edip bu maçı kazanırdı.Çünkü şampiyonluk yolunda önemli bir virajdı.Nitekim 1 gol attılar ve 3 puanı kazandılar.Ankara son dakikalardaki o pozisyonu değerlendirebilse belki 1 puan alabilirdi ama Aykut buna izin vermedi.

Ümit Karan'ın golünde Nonda'nın verdiği pas çok önemliydi.Gerçekten çok iyi oyuncu Nonda..

Tebrikler Galatasaray.İyi oynamasada 3 puanı alıp rakiplerinin sonucunu bekleyecek pozisyona geçti..

YusufT
16.Mart.2007, 05:47
15 ve 22 ankarali futbolcular elle oynadi, helen 15.dakikada ceza sahasinin icinde. 1-2 penalti ve 1 kirmizi kart vermesi gerekiyordu hakemin..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
15 ve 22 dakikada ankarali futbolcular elle oynadi, helen 15.dakikada ceza sahasinin icinde. 1-2 penalti ve 1 kirmizi kart vermesi gerekiyordu hakemin..

DisCo
16.Mart.2007, 06:01
Galip geldik hakem ne vermiş vermemiş önemi yok diyeceğim ama sadece kaybedince hakem hakem diye bağıranları hiç sevmiyorum.

Bu maçı ilk yarının 7 dakikası dışında tamamen izledim. Hakemin maça etki edecek bir kararı yoktu. Havada uçuşan penaltılara burada görünce yanlış maçmı izledim diye düşündüm.

Lincoln hazır olmadığı halde oynatılıyor. Her pozisyonda yerlerde faul verilmeyincede bu adamı çekemiyorlar diyoruz. Bir oyuncu her pozisyonda yerde olmaz. Faul yapılıyor buna katılıyorum ama dokundukları anda düşerse ve buda cezasahasında olursa işte penaltı verilmedi diyoruz. Yok öyle birşey.

Linconl'ün bileğine basıldı ortasahada hakem kart vermedi, Arda da bastı bir oyuncunun onada vermedi. Nonda'nın pasında itilerek Lincoln düştü ki bence birşey yoktu. hakem vermedi, pozisyonunda devamında şarjı fazla olan bir itmeyle De Nigris düşüren Servet vardı hakem orda da vermedi. El denilen pozisyonlardan birinde adamın göğsüne çarpıyor. Diğerinde ise Ümit kafaya çıkarken faul yapıyor yapmasa dahi kafa vuruşunda Erhan'ın eline çarpan top kasıtlı değildi. De Nigris kendini attı penaltıyı vermedi. İstese gayet rahat verirdi.

Sonuçta kazandık. Kalecimiz güvenli, defansımız iyi oynadı. Golcüler formda. Ayhan'da iyiydi bugün. Deplasmanda 3 puan. Hakeme gelirsek hatası vardı. Lincoln'e köşe direğin orada gelen tekme,diz karışımı darbe gibi. Ama maça baktığımızda yuh buda verilmez mi be yaktı bizi diyecek bir pozisyon yoktu.

ordulu5252
16.Mart.2007, 06:12
"Feldkamp için oynadık"

Ankaraspor maçında sakat olduğun ayağına darbe alarak yerini Ayhan'a bırakan Arda Turan maç sonrası yaptığı açıklamada, iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Bu galibiyeti ona armağan ediyoruz" dedi
Gazetecilerin, teknik direktörleri Feldkamp'ın sağlık kontrolü nedeniyle Almanya'da bulunmasının kendilerini nasıl etkilediğini sorması üzerine milli futbolcu, "Hocamızın yaşı ilerledi. Hastalıklı insanlar için bu normal bir durum. Aslında biz onun için oynadık. Bu galibiyeti ona armağan ediyoruz" dedi.

yunusgs
16.Mart.2007, 06:23
Öldüm öldüm dirildim bu maçı kazanmak çok güzel oldu.Tebrikler Aslanlarımıza.

Aykut=Gerçekten refleksleri çok iyi bir kaleci artık kaleyi Orkun'a bırakmaz ve son haftalarda bize çok faydası olur.

Servet=Her ne kadar hata da yapsa defansın vazgeçilmezi bence.Helal sana Servet.

Mehmet Topal=Tam bir dinamo.Her yerinde vardı sahanın defansta orta sahada hücuma destek verirken tebrikler Mehmet aynen devam.

Lincoln:Kendini bulmaya başladı artık.Yalnız hakem 1 kere bile olsa faul çalmalıydı bizi çileden çıkarmamalıydı.Adama tekme bile attılar.

Ümit Karan:Tam bir golcü klası tartışılamaz attığı 1 golle şampiyonluk yolunda çok önemli bir 3 puanın mimarı oldu.

İlk kez Ahmet Akcanla kazandık ve kaldı 3 deplasman maçımız.Gençlerbirliği,İBB ve Sivasspor bunları alırsak iddaa ediyorum şampiyonuz çünkü diğer maçlar Sami Yende.

Son olarak umarım böyle devam ederiz şimdi 2 tane evimizde maç yapacağız rakiplerimiz ise çok önemli maçlar oynayacaklar umarım bu 2 haftayı da kayıpsız geçeriz.

El Comandante
16.Mart.2007, 17:55
Bjknin Trabzon ile maci oldugu hafta da,böylesine önemli bir haftada puan kaybetmemek iyi oldu.Takimimizi kutlarim,iyi mücadele ettik.Aykut kaleyi artik garantiledi,cok büyük bir hata yapmazsa kale onundur.

Servet,Mehmet Topal,Ümit Karan,Arda,Emre Güngör,Hakan Balta bu formlariyla Milli takimi hakediyorlar,bence Euro 2008 de bunlar olmali.
Emre-Servet ikilisinin uyumuna dikkat ediyordur ve görüyordur Fatih Hoca.

Emurafu
17.Mart.2007, 01:26
GS TV'de yayınlanan Aktüel programının konuğu Lincoln'dü.

Dün maçta aldığı darbeler yüzünden daha ilk devre sonunda, bacağının iki yerinde ödem oluştuğunu söyledi. Penaltı pozisyonu ile ilgili olarak ise, rakip oyuncu ile maçtan sonra da konuştuklarını ve onun da pozisyonun penaltı olduğunu kabul ettiğini söyledi. Hakemin penaltıyı görmemesini anlayabileceğini, çünkü çok hızlı bir pozisyon olduğunu, ancak görülmemesi mümkün olmayan pozisyonlarda da düdük çalınmamasını anlayamadığını söyledi.

Cassio de Souza Soares Lincoln maçta aldığı darbeler nedeniyle sol uyluk arka adale grubunda gelişen yaygın ödem nedeniyle bu sabah sağlık merkezinde tedavi edildi. Bugün MR tetkikleri yapılacak olan Lincoln’un sakatlığının düzeyi bu tetkiklerden sonra belli olacak.

galatasaray.org

Onurap
17.Mart.2007, 01:54
hürriyet gibi bi kazma,futboldan anlamayan bir herf vardı..İlk maçtada aynısını yapmıştı..

yunusgs
17.Mart.2007, 05:01
Ya yinemi sakatlık Lincoln'e Türkiye'de futbol oynatmayacaklar.

Cengo
17.Mart.2007, 09:16
Bjknin Trabzon ile maci oldugu hafta da,böylesine önemli bir haftada puan kaybetmemek iyi oldu.Takimimizi kutlarim,iyi mücadele ettik.Aykut kaleyi artik garantiledi,cok büyük bir hata yapmazsa kale onundur.

Servet,Mehmet Topal,Ümit Karan,Arda,Emre Güngör,Hakan Balta bu formlariyla Milli takimi hakediyorlar,bence Euro 2008 de bunlar olmali.
Emre-Servet ikilisinin uyumuna dikkat ediyordur ve görüyordur Fatih Hoca.

Mehmet Topal iyi alternatif, Ümit Karan iyi alternatif, Arda seçilir, Emre Güngör yetersiz,seçilmemeli, Hakan Balta sol bek olmadığı için.

Servet hala kötü bir oyuncu, fizik üstünlüğü ile top kapması iyi olduğu anlamına gelmez, Galatasaray kontra yemediği için ve birebirde yetenekli (yaratıcı) oyuncu kıtlığı olan ligimizde Servet Nesta gibi gözükür.
Ankaraspor'un orta sahasına bak, Adem Koçak, Hürriyet Göçer = Sıfır Yaratıcılık

Tita'da serilik var ama o da gerilemiş.Neca ve Özer dışında topa seri, dikine oynayan oyuncu çok.

Hemen hemen her takım böyle ligde, doldur doldur Servet indirsin, doldur doldur Servet indirsin.

Kimseyle dalga geçilmez ama Servet de bunu söyleyenleri hiç yanıltmıyor, hala oyun bilgisi zayıf, hala kritik top kesmeleri (tackling) zayıf, hala dengesiz, hala ilk adımı yavaş.

Servet Baki gibi, fizik farkı var sadece, kuzguna yavrusu şahin görünürmüş, boşuna anlatmaya gerek yok.Keißling'e yaptığı penaltı ve Leverkusen maçındaki yaptıkları yeter zaten nasıl bir oyuncu olduğunu anlatmaya.

Nani, C.Ronaldo dağıtır Servet'i, yazık olur, stoper yok, devşirmek en iyisiydi, stoper kolay yetişmez.Rezil olacağıma Fransa gibi devşiririm şampiyon olurum, 50 sene sonra devşirme oyuncuyu değil şampiyonu hatırlarlar.

Niye pohpohluyorsunuz ki onu da anlayamadım, basın yapsa bunu anlarım oyunculara heves gelir ama burası normal bir forum altı üstü, sanırım ligin kalitesiz olduğunu unutup biraz iyi oynayan herkesi iyi görme sorunu.

ps. Lincoln'ün ayağına basma yok, pilot kamera açısı yanıltıyor, yer kamerasında basmadığı, bırakın basmayı değmediği bile açıkça görünüyor.Teşebbüsten verilir mi orası ayrı konu ama faul yok orada.

Aydin
17.Mart.2007, 10:38
Servet eski servet değil. kendini geliştirdiği açıkça belli. rahat rahat seçilir milli takıma bir sakatlık olmazsa ve bu performansını devam ettirirse.

El Comandante
17.Mart.2007, 16:48
ABOOO sen hala Servet´i Milan macindaki Servet saniyorsun,Fb dönemindeki Servet saniyorsun.Ben de Servet´i begenmezdim eskiden,ama adam kendisini cok gelistirdi,su anda TÜrkiyenin en iyi Türk defansi konumunda.Havadan gecit vermiyor,onu kolay kolay gececek bir futbolcu tanimiyorum ben.Dün Ankara macinda son saniyede basit hata yapmis olabilir ama hafif yorgunluk,hafif te konstantre kaybi diyebiliriz bu hata icin.Sen Servet´i Galatasaray da izle bence,eski kasetleri acip ta Servet hakkinda bilgi verme bize. :)

Hakan Balta sol bekte te oynayabiliyor.Galatasaray da defalarca oynadi orada ve siritmadi,güzel oynadi.Yani onun yerine kim alinacak baska ? Ibrahim Üzülmez ? Vederson mu ? Yok artik !

Mehmet Topal alternatif falan degil,banko oynayacak.Aurelio-Topal ikilisi göbekte olmali.Euro 2008 de bu ikili cok katki saglayacak bize.

Emre Güngör´ün neresi yetersiz anlamiyorum ki.Servetle olan uyumu ortada,Galatasaray da oynadigi maclar ortada.Hizli,oyun kurabilen,kademede iyi.

GeNç KaRTaL
18.Mart.2007, 03:25
Servet'te gerçekten çok gelişme var.Onun sayesinde artık Galatasaray Song olmayınca sıkıntı çekmiyor.Maç içinde o tür hatalar olabilir.Bunu en büyük oyuncularda yapıyor.Yeter ki sürekli olmasın.Bu da zaten yok.

Addolorato
18.Mart.2007, 04:54
Feldkamp Ümit'in çok hakkını yedi ama golcü dediğin böyle olur sahaya çıkar işini yapar az süre almasına rağmen 11 golü var ayrıca anlamadığım şey bu kadar golcü bir futbolcu neden milli takımda düzenli forma şansı bulamaz???

Onurap
18.Mart.2007, 04:58
f.terim gıcıkta ondan..

Emurafu
18.Mart.2007, 05:17
Bu arada Ümit karan alternatif falan degil..Gerekirse milli takımda ilkonbirde oynamalı..İyi bir ümit karan gol yolalrında her zaman etkili olur..Kaldıki karan suan çok formda..

Hakan balta'yı norvej,Bosna,İsvec maçlarında gördük..Daha fazla konusmaya gerek varmı hayır:)

Servet,Baki gibimi??Buna en iyi cevabı beşiktaslı arkadaslar verir..

Servet hakkında konusmak istemiyorum..Milli takımın suanda banko oyuncusu..Busene taraflı tarafsız herkezin begenisini topluyor..Kendisini baya geliştirdi..

Emre bana göre yetersiz degil.Ha direk ilk oynaması suanda tabikizor..Ama sans verilirse elinden gelenin en iyisini yapar..

Mehmet topal suan tartışmasız,Aurellio'nu yedegi..Maçları izlerken baska gözle bakmayın.

Lincoln'e yapılan müdahale var..Tayfun ceza sahasında ayagına bastı penaltı idi..Tayfunda penaltı dedi..Üstelik Gstv de gördüm..Dizi'nin kapugu soyulmuş kıpkırmızı..Tabiki gücsüz ona katılıyorum..Ama yunus yıldırımda iyice abarttı:)(Hamilton itmesi,Erhan tekmesi)onları hiç konusmuyorum..

Emurafu
11.Mart.2008, 20:14
Maçın 19 mayıs stadyumunda oynanmaması sevindiririci malum zemin çok kötü:)..Ankaraspor'da neca yok..

Fernando Gago
11.Mart.2008, 20:48
Bu maçı Galtadsaray kazanır Ankaraspor'u zor günler bekliyor ligden kopmaya başladı