PDA

View Full Version : Reputation Seçeneği Ekleme

Fıratcan Alçınkaya
12.Mart.2007, 21:00
Reputationun ne demek olduğunu herkes bilir yinede bilmeyenler için herhangi bir yazılan mesajı beğenip ya da beğenmeyip tıpkı alıntı yapar gibi o mesaja kısa yorum yazmak bu yorumda + | - şekilde kullanıcının kontrol panelinde gözükür... Yaygınca kullanılan +1903,1905,1907 vs. gibi şeylerinde sonu gelmiş olur...

Arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz?
Sisteme geçme olasılığı varmıdır?

Vieri
12.Mart.2007, 21:04
hayır yok. bununla alakalı daha önceden duyurularda açıklama yapılmıştı. Forumlarımızda, Rep sistemi kullanılmayacaktır

SiR ToMaSRoSiCkY1
12.Mart.2007, 21:14
Bence forumun aldığı karar çok iyi.Kötü bir seçenek olucak.Forumda boş konulara sebep olucak.Çünkü çoğu kişi benim repim daha yüksek olsun diye gaza gelip boş konular açıcak.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bence yönetimin aldığı karar çok iyi.Kötü bir seçenek olucak.Forumda boş konulara sebep olucak.Çünkü çoğu kişi benim repim daha yüksek olsun diye gaza gelip boş konular açıcak.

Yalan mı söylüyorum?Çünkü hepimizin içinde azda olsa en iyi olma hırsı var.

shadowrefree
13.Mart.2007, 01:23
evet herkes gaza gelip ilgili ilgisiz konu açıp yorum yazmak için yorum yapacaklar...bu forum kirliliğini dahada arttıracak bana kalırsa...

TürkuAz
13.Mart.2007, 01:26
Millet birbirinden rep isteyecek böyle olunca. Saçmalık

shadowrefree
13.Mart.2007, 01:29

arkadaş bir öneri sunmuş beğenirsin beğenmezsin neden karşındakini hem kırıcı hem tahrik edici ortamı geren yorum yapıyorsun ki..ne gerek var...

Vieri
13.Mart.2007, 01:30
Bence forumun aldığı karar çok iyi.Kötü bir seçenek olucak.Forumda boş konulara sebep olucak.Çünkü çoğu kişi benim repim daha yüksek olsun diye gaza gelip boş konular açıcak.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yalan mı söylüyorum?Çünkü hepimizin içinde azda olsa en iyi olma hırsı var.

yukarıdaki mesajımı bir daha okursan böyle bir sistemin olmayacağını anlarsın ;)

DisCo
13.Mart.2007, 01:31
Bizlerin hazırladığı oyun yamaları başlığında böyle birşey olabilir.

Universal
13.Mart.2007, 02:32
Teşekkür Butonu eklenebilinir mi? Güzel yorum yazanlara sadece sana katılıyorum diye mesaj yazacağına teşekkür eder. Veya dosya alanında teşekkür mesajları yerine teşekkür butonu konulmuş olur.

Mirza
13.Mart.2007, 03:29
Herkesin karşılıksız paylaşım yapması gerekiyor bu şu anda da böyle sanıyorum.
Teşekkür butonu,reputation vs. vs. gibi bir şey getirilir ve bunlar mesaj sayısı gibi sayılırsa paylaşımların kalitesi düşer zannediyorum.

Gerek Futbol bölümü ve gerek diğer bölümlerdeki üslubuna biraz daha dikkat edebilirsen çok iyi olur. Futbol bölümünde yazdığın mesajları kendi takımının taraftaları bile raporluyor, artık mesajlarını 2 defa okuyup yaz lütfen.

M.Budak'ın mesajlarından sonra konu çözüme kavuştu heralde.