PDA

View Full Version : repelrle ilgili bi soru

umutcanerkut
11.Şubat.2006, 21:30
ya ben bisi merak ediorum mesala karşılaştım bı durum oldu bı arkadasımıs konu açmıstı c.ack sormak ıcın tabı dırek çöp kutusuna baktımdada arkadasın sadce 1 mesajı vardı ama repı + idi yanı yesıldı bu neden olabılır bıde kontrol panelımde mesala bı uye mesaj yolluo konuyu çok sevdım dıe yanı rep yolluo ama bu renksıs olarak gosukuo ne yesıl nede kırmızı son olarakta bu bı duyuru olarak solıcem kısısel seyler oalrak rep yolluolar mesela imzanı sevmedim tarzı yada avatarı spr nasıl yaptın bunlar geçerlı olarak gozukuo bunun nedenı nedır?

VoLkaN BaROs
15.Şubat.2006, 12:25
Gereksiz Mesaj Alanına mesajı göndermek ile rep'in bir bağlantısı yok. Rep sizlerin o kişiye vereceğiniz itibar puanı.

Sönük olan repler sana itibar puanı getirmez. Bu o kişinin rep gücünün olmamasıyla alakalı. Rep gücü yoksa isterse 10 rep yollasın değeri sıfırdır.

Gönderilen yorumlarla rep gücünün bir alakası yok. Dediğim gibi o kişinin rep gücü varsa o güç değerinde sana etkisi olur.

Son olarak da forum kurallarımızı (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358) okumanı tavsiye ediyorum ;)

B. Yeni Konu Açmak ve Mesaj Göndermek

Yöneticilerin yasakladıkları kelimelere aralarına nokta, virgül koyarak veya aralıklı yazarak mesajlarınızda kullanmak yasaktır. Bu hak sadece Turksportal Yöneticilerine aittir.

umutcanerkut
15.Şubat.2006, 13:42
once ozur dilerim volkan abi sağolasın solediin için ayrıca

aberkay37
07.Mart.2006, 17:29
bende be sansürlü iken b e yazmıştım bir daha kullanmam bende uyarı için teşekkürler

Maymuncuk
08.Mart.2006, 12:50
başka konularda da sölemiştim ayrıca bir yönetici ile de konuşmuştum yine söliim..

Bende ki olumsuz rep puanlarımın bazıları aynen şöle:"Resimlerimin olduğu konuda "yakışmadı" diye"heralde sünnet resmimi beğenmedi..
ve böle daha var..Onun için aslında bir bakıma önemli olan rep puanlarını saçma mesajlar için önemsemiyorum..

comandante
08.Mart.2006, 18:17
ya repi önemsiyorum ama açtığım bi konu hakkında modlardan biri rep yollamış olumsuz.sebebini de yazmamış.ve aynı konu da bir kaç arkadaşa daha yollamış:D:Döm ile sebebi sordum cevap alamadım.neyseeee:D

aberkay37
08.Mart.2006, 19:05
rap puanı nerde belli oluyor

PhotoGrapher
08.Mart.2006, 21:11
rap puanı nerde belli oluyor

Yukaridaki bar da Kontrol paneline gir sag da en altta (Abone Olunan Konularin Altinda);)