PDA

View Full Version : Tarih: 29.Mayis 2008, Yer Almanya, Rakip: Finlandiya

YusufT
17.Mart.2007, 00:44
evet Milli takimimizin Finlandiya ile hazirlik maci var :icon_razz:

Finlandiya Milli Takimin T.D. Stuart Baxter(Helsingborgun eski T.D) söyle diyor: "Yazin hazirlik maci icin cok güclü bir rakip ariyorduk, ve sonunda bulduk. Türkiye suan Avrupanin en iyi takimlarindan biri, bu mac bizim icin Dünya kupasi elemeleri icin iyi hazirlik maci olacak".

" Aslinda tarafsiz bir ülkede oynuyoruz, ama sanki Türkiyeye gidiyoruz. Türkiyenin Almanyada bir sürü taraftari var ve inaniyorumki bu mac onlarin ilgisini cekecektir. Bu macin iki taraf icinde gelecek turnuvalar icin cok iyi hazirlanma olacaktir, bize Dünya kupasi elemelerine, Türkiyedede Euro 2008 icin.

Huuhkajat kohtaa Turkin toukokuussa http://www.palloliitto.fi/mp/db/tiedotteet/foo/IMG/108157/kuva0_kk/029172 (http://www.palloliitto.fi/mp/db/tiedotteet/image/GET?num=108157&KUVANO=0)

Suomen A-maajoukkueen, Huuhkajien, otteluohjelma täydentyy kovatasoisella maaottelulla. Suomi kohtaa 29. toukokuuta EM-lopputurnaukseen valmistautuvan Turkin. Ottelu pelataan Saksassa ja ottelun tarkempi pelipaikkakunta selviää myöhemmin.

http://www.palloliitto.fi/common/t.gif
Ohjelma valmis

- Halusimme kevään ohjelmaamme kovan pelin ja sen myös saimme. Turkki kuuluu tällä hetkellä Euroopan eliittiin. Tämä ottelu on hyvä lisä valmistautumiseen syksyn MM-karsintoihin, Suomen A-maajoukkueen päävalmentaja Stuart Baxter sanoi.

- Periaatteessa kohtaamme heidät puolueettomalla kentällä Saksassa – mutta käytännössä he pelaavat kotona. Turkilla on todella paljon faneja Saksassa, joten kiinnostusta varmasti on. Uskon, että tämä peli palvelee molempia joukkueita hyvin: meitä MM-karsintavalmistautumisessa ja Turkkia valmistautumisessa EM-lopputurnaukseen.

Huuhkajien MM-karsintoihin valmistava peliohjelma on Turkki –ottelun myötä valmis. Suomi kohtaa 26. maaliskuuta vieraskentällä Bulgarian. Turkki kohdataan 29. toukokuuta Saksassa ja Valko-Venäjä Helsingissä (ottelustadion päätetään myöhemmin) 2. kesäkuuta. Ohjelman täydentää ottelu Suomi-Israel 20. elokuuta Tampereella.

MM-karsinnat alkavat Suomen osalta 10. syyskuuta, kun Saksa haastaa Huuhkajat Olympiastadionilla.

Kaynak: Finlandiya futbol Federasyonu

deniz.91
17.Mart.2007, 00:48
Daha maça çok var gereksiz konu olmuş bence

goosfraba
17.Mart.2007, 00:54
Evet yaklaşık 1 buçuk ay var. Maça 2 hafta kala açılır. Kilit.

goosfraba
28.Mayıs.2007, 03:02
Devam edebilirsiniz.

Cyzio
28.Mayıs.2007, 03:41
Her ne kadar fazla savunmacı futbolu sevmesemde artık günümüz futbolunda savunma oyuncularının iyi olması ve bu oyuncuların topu iyi oyuna sokmaları gerekiyor.Malesef Milli takımımızda bu hiçbir zaman olmadığı için her maç abuk subuk gol yermiyiz korkusu yaşıyorum.Bu sorun nasıl çözülür o da ayrı bir konu.Ama her ne olursa olsun ortasahamız çok kuvvetli bundan maksimum şekilde yararlanmalıyız.Forvetimizde de Nihat ve Halil gibi kendilerini oynadıkları liglerde kabul ettirmiş oyuncularımız var.Bu da olayın sevindirici tarafı.Bu yorumum maça yönelik olmasada genel sıkıntılarımızı yazma gereği duydum..

Maça gelince Finlandiya elemelerde beklenilenin çok üstünde bir performans gösterdi.Sıkıcı bir futbol oynasalarda istedikleri sonuçları alıyorlar.Bizim açımızdan ise son derece önemli bir maç moral açısından mutlaka kazanmalıyız.Büyük ihtimalle idael 11 ile oynayacağız.Umarım iyi bir futbolla galip geliriz ve umutlarımızı tekrar yeşertiriz..

YusufT
28.Mayıs.2007, 16:03
Finlandiya artik defansif degilde ofansif oynuyor, Baxter geldiginden beri, ama bizim yapamadigimiz takim oyununu iyi yapiyorlar.

yunusgs
28.Mayıs.2007, 17:46
Son hazırlık maçımız artık bu maçta sistemimizi oturtmalı ve Porketiz maçında oynayacağımız kadroyla çıkmalıyız maça.

ShevAnil
28.Mayıs.2007, 19:33
Portekiz Maçında 4-5-1 ile oynamalıyız dolayısıyla bu maçtada 4-5-1'i denemeliyiz bence, umarım euro 2008 deki kadromuz sahaya Çıkartılır.. Volkan,İbrahim Kaş,Servet Çetin,Gökhan Zan,Hakan Balta,Hamit (Sabri),Aurelio,Emre,Tuncay,Yıldıray,Nihat 11'i İyi Olurdu Sanki.

gerrrard
28.Mayıs.2007, 19:40
Beraberlik kokan bir maç. Berabere kalırız.

Melekovic
28.Mayıs.2007, 19:53
Bence gereksiz bir hazırlık maçı.Konuyu yanlış anlamadıysam eğer 23 kişilik kadroyu veriş süremiz Finlandiya maçı öncesinde doluyor imiş.Öyle bir şey olursa Finlandiya sert oynar ya bir kaç oyuncu sakatlanırsa?

Umarım bu süre ile ilgili haber ve yapılan polemikler asılsızdır.Çünkü 24 saat ek süre talep etmişiz Finlandiya maçı sonrasında verelim sakatlarımızı görelim diye,Uefa'dan kabul görmemiş

anilton
28.Mayıs.2007, 23:23
Artık deneme süreci falan filan sona erdi.Bu maçta turnuva kadrosuyla sahaya çıkmalıyız;

------------------Rüştü----------------

Sabri-------G.Zan-----Servet----H.Balta

----------------Aurelio-----------------

------Hamit--------------Emre---------

------Tuncay------------Arda---------

--------------Nihat--------------------

YusufT
28.Mayıs.2007, 23:27
Artık deneme süreci falan filan sona erdi.Bu maçta turnuva kadrosuyla sahaya çıkmalıyız;

aynen.

Mika Väyrynen maci dört gözle bekledigini söyledi ayrica Türkiye ile oynamamiz cok iyi oldu, Avrupanin en iyi takimlarindan biri ile oynuyoruz diye aciklamalarda bulundu :)

M.Väyrynen'i Türkiyede birgün görmek isterim :icon_wink:

Aykan19o3
29.Mayıs.2007, 04:23
Kesinlikle bu maç artık kadroyu oturtmalıyız.. Nasıl oynayacağımızı merak ediyorum

Professeur
29.Mayıs.2007, 04:27
Giden isimler belli oldu!
28.05.2008 15:59
2008 Avrupa Şampiyonası Finalleri öncesi kadro sayısını 20+3'e indiren Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, kadro yapısı itibariyle İbrahim Kaş, Yıldıray Baştürk ve Halil Altıntop'u kadrodan çıkarmak zorunda kaldıklarını açıkladı.A Milli Takım'ın kamp yaptığı Klosterpforte Oteli'nde bir basın toplantısı düzenleyen Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, kadro yapısı itibariyle İbrahim Kaş, Yıldıray Baştürk ve Halil Altıntop'u kadrodan çıkarmak zorunda kaldıklarını belirterek, "Üzüldüler tabiki ama birilerinin ismini vermemiz gerekiyordu.

Kadro yapısı itibariyle böyle bir karar vermek zorunda kaldık. Kadroyu oluştururken birbirinin alternatifi olabilecek oyunculara daha ağırlık vermeliydik. İleri uçta Nihat ve Semih'e oranla Halil'in fazla şans bulamayacağını düşündük ve böyle bir karar verdik. Yıldıray da uzun süre bizimle beraber olamadı. Tabii o da üzüldü. Oyun çerçevesi içerisinde baktığımız zaman hem Emre, hem Arda hem Yıldıray gibi oyuncuların bir arada oynamaları zor olacaktı. Sağ kanatta da Hamit ve Sabri olduğu için İbrahim Kaş'la ilgili kararımız bu yönde oldu" dedi.
Tümer Metin'in kadrodan çıkarılmaması nedeniyle gelebilecek eleştirilerle ilgili olarak Fatih Terim, "Tümer sürekli bana soruluyor. Son maçta iyi oynamamış olabilir ama gruplarda oynadığımız 12 maça da bakarsak Tümer'in çok faydalı olduğunu görürüz. Ayrıca, kadroda sol ayaklı oyuncu çok az.

Bu bölgede Emre'ye bir şey olduğu takdirde Tümer'i takıma koyabilirim. Geriye bakıp geriye takılmanın bir anlamı yok. Ben hiç kimeseyi şu takımda oynuyor diye almam. Dün ve bugün benim için çok zordu. Herkes bu kadronun bir parçasıdır ama 20+3'ü biz koymadık. Ben adil olduğumu ve titiz davrandığımı düşünüyorum. Özellikle yaptığımız 2 hazırlık maçında farklı kadroları sahaya sürdüm. Tümer'i gayet iyi biliyorum. Kimsenin endişesi olmasın. Türk Milli Takımı Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde elinden gelenin en iyisini yapacaktır" şeklinde konuştu.
Fatih Terim, Yıldıray Baştürk'ün mevkisinde çok adam olduğu için kadrodan çıkarıldığını söyleyerek, "Yıldıray gibi bir futbolcuyu yedek tutmak istemediğim için kadro dışında bıraktım. Bazı oyuncuları yedek bırakıp daha fazla üzmektense böylesini daha uygun gördüm. Yıldıray da her oyuncu gibi Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde olmak istediği için üzülecektir doğal olarak. Kendisiyle uzun bir müddet sakatlıklar nedeniyle beraber olamadık.

2002 Dünya Kupası'nda iyi oynayanlardan biriydi ancak Ayhan, Emre, Mehmet Topal, Aurelio, Tümer gibi oyunculara aynı anda şans veremeyecektik. Bu şans verememe nedeniyle moral bozukluğu yaşayabileceğini tahmin ettiğimiz için kadrodan çıkarmayı uygun gördük" ifadelerini kullandı. Kadrodan çıkarılan Halil Altıntop ve İbrahim Kaş'ın da mükemmel oyuncular olduğunu dile getiren Terim, "Sakatlık nedeniyle Gökhan Gönül ayrıldı, ona bile söylemek kolay olmadı. Ama baktğımız zaman söylemek zorundayız" diye konuştu.
"ZOR BİR GECEYDİ VE ZOR BİR SABAHTI"
Kamp öncesi de kafasında planladığı kadrodan çıkarmayı düşündüğü isimlerin bu oyuncular olup olmadığı sorusuna Terim, "Kafamdaki isimler değişti, hepsi değil ama değişen var. Biz burada bazı şeyleri incelerken bir çok unsuru bir araya getiriyoruz. Şu bir gerçek ki, zor bir geceydi ve zor bir sabahtı. Herkes oyanamak ister, ama bu olacaktı. Kimseyle ilgili duygusal bir düşüncemiz veya garezimiz olamaz. Bugün olmayanlar, yarın aramızda olacaktır. Bu normaldir" cevabını verdi. Emre Güngör'ün kadroya sonradan eklenmesine rağmen kadrodan çıkarılmamasının hatırlatılması üzerine Terim, "Emre Güngör, Servet'e veya Gökhan'a bir şey olduğunda alternatif olacak" dedi.
Fatih Terim, Emre Belözoğlu'nun performansıyla ilgili bir soru üzerine, "Emre çok önemli bir oyuncu. Geçen sezon kendi takımında oynamaması veya az oynaması bir handikap. Ancak her geçen gün kuvvetleniyor. 10 gün sonra yani Avrupa Şampiyonası Finalleri başladığı zaman daha iyi olacağını düşünüyorum. Ümit ediyorum ki, sakatlık gibi bir sıkıntımız olmaz. Sahanın içinde çok önemli işler yapacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.
"YARIN SERVET DE BİZİMLE BERABER OLACAK"
Yarın Finlandiya ile yapacakları hazırlık maçında Servet'e de şans vereceğini kaydeden Terim, "Yarın ümit ediyorum ki Servet de bizimle beraber olacak. 15-20 gün oldu. Servet'i yarınki maçta denemekten ziyade onun oynamasını istiyoruz. Kendisinin kalabildiği kadar sahada kalmasını istiyorum. Ayrıca, yarınki maçta Hamit'in de son durumuyla ilgili bilgi sahibi olabiliriz" dedi.
Fatih Terim, yarınki maçta oyun düzeninde küçük değişiklikler yapacaklarını söyleyerek, "Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde mümkün mertebe rakibin yüzünü kaleye döndürmemeli ve özelikle adam markajında dikkatli olmamız gerekiyor. Bazen defanstan çıkışlarımızda biraz sorun oluyor. Çıkışlarda hata yaparsak tehlikeli olabilir. Amacımız, defanstan çabuk çıkıp topu ikinci alanda oynamak. Ve de galipken oyunu tutma gibi bir özelliğimiz olmalı. Zaman zaman topa basmanın yararı var. Oyuncularımıza ayrıca, 18 içinde topun değil adamın önemli olduğunu hatırlatıyoruz" diye konuştu.
Milli Takımın 23 kişilik kadrosu şu şekilde;
- Volkan Demirel (Fenerbahçe)
- Rüştü Reçber (Beşiktaş)
- Tolga Zengin (Trabzonspor)
- Sabri Sarıoğlu (Galatasaray)
- Gökhan Zan (Beşiktaş)
- Emre Aşık (Ankaraspor)
- Servet Çetin (Galatasaray)
- Hakan Kadir Balta (Galatasaray)
- Uğur Boral (Fenerbahçe)
- Emre Güngör (Galatasaray)
- Mehmet Aurelio (Fenerbahçe)
- Mehmet Topal (Galatasaray)
- Emre Belözoğlu (Newcastle United)
- Tümer Metin (Larissa)
- Hamit Altıntop (Bayern Münih)
- Ayhan Akman (Galatasaray)
- Arda Turan (Galatasaray)
- Tuncay Şanlı (Middlesbrough)
- Kazım Kazım (Fenerbahçe)
- Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazan)
- Nihat Kahveci (Villarreal)
- Semih Şentürk (Fenerbahçe)
- Mevlüt Erdinç (Sochaux)

Kaynak : İHA

a.arıcı-11
29.Mayıs.2007, 17:28
Bu maçı kimse izlemez.çünkü aynı saatte Kurtlar Vadisi'nin yeni ve inanılmaz heyecanlı bir bölümü var.Yine milli maçın reytingini geçer gibime geliyor.

Burak Duran
29.Mayıs.2007, 22:52
valla ne olursa olsun ben maci izlerim :)

YusufT
30.Mayıs.2007, 01:04
Finlandiyanin ilk 11 belli oldu.

1. Peter Enckelman
2. Ari Nyman
3. Toni Kallio
4. Juha Pasoja
5. Toni Kuivasto (C)
6. Mika Väyrynen
7. Roman Eremenko
8. Markus Heikkinen
9. Mikael Forssell
10. Alexei Eremenko jr.
11. Joonas Kolkka

Universal
30.Mayıs.2007, 03:07
Bu maç kötü oldu. Bu kadar kısa süre varken ve kadromuz kesinleşmişken oyuncularımız sakatlanabilinir. Umarım bu gerçekleşmez.

Maç skoru önemli değil, takım birbirine alışmalı ve defans olarak güven vermeliyiz.

anil luque
30.Mayıs.2007, 03:18
fatıh hoca ınsallah mutlak galıbıyet parolası falan dusunmuyordur turnuva oncesı eksıklerımızı gormek adına son fırsat cok ıyı degerlendırmek lazım..

Lionel Andres Messi
30.Mayıs.2007, 03:20
aaritalo oynuyor mu:n:

anil luque
30.Mayıs.2007, 03:27
bende onu sorcaktım aslında ya kadroda gozukmuyor :)

PesimiSTyLa
30.Mayıs.2007, 03:30

Fatih Terim ortasaha 3 lüsünü Topal - Aurelio - Emre yapacagım demişti dün. Muhtemelen dr de hamit olacak. Kalede de volkan oynayabilir. Diger isimlere katılıyorum.

Emurafu
30.Mayıs.2007, 04:44
Servet bu sezon nerdeyse her maça sakat sakat cıktı..Tam hazır degil:)

LaigLeNoiR
30.Mayıs.2007, 05:07
1-0 öndeyiz.

Tuncay attı.

Hamit ve Sabri oldukça iyi duruyorlar Sağ Kanatta.

YusufT
30.Mayıs.2007, 05:11
Mevlüt cok istekli :) Sabri yine cok calisiyor.

Ghonedre
30.Mayıs.2007, 05:13
mevlüt çok iyi ya iyi oynuyoruz ama daha da iyi olabilir

Universal
30.Mayıs.2007, 06:30
Kazım ortaladı, Semih attı 2-0. İyi bir oyun oynadık. Gittikçe takım birbirine ısınıyor.

Aykan19o3
30.Mayıs.2007, 06:32
Güzel oyun oynuyoruz.. 2. yarı ilk yarıya göre daha temposuz olsakta düzelicektir..

Geliyoruz ! ;)

LaigLeNoiR
30.Mayıs.2007, 06:32
2.yarıdaki oyunumuzu hiç beğenmedim çok kötüyüz.

İlk yarıda fena değildik.Yeterli değiliz bence EURO 08 için.

Universal
30.Mayıs.2007, 06:33
Portekiz için yetertiz. Ama ümit verici bir oyun. Geliyoruz, bekle Portekiz.

Aykan19o3
30.Mayıs.2007, 06:37
Portekiz için yetertiz. Ama ümit verici bir oyun. Geliyoruz, bekle Portekiz.

Katılıyorum eğer Portekiz'in kilit isimlerini durdurursak ilerde golü bulabilecek potansiyel var takımda(::)

Since-1907
30.Mayıs.2007, 06:40
pas hatalarını gidermeliyiz portekiz finlandiya gibi orta sahada karşılamaz ileride basıp top kayıpları yaptırmaya çalışır. bunu da giderirsek portekizi yeneriz..

aysem
30.Mayıs.2007, 07:06
imparator arda'yı oynatmayacakmış gibi duruyor bence büyük kayıp olur bu arada nihat pivot forvet olamıyor 2 maçtır çok etkisiz

Sheriff
30.Mayıs.2007, 07:08
Mevlüt sağa yakın oynadı fena değildi, daha da iyi olmasını umuyorum tabiki.. Ancak biraz heyecan vardı sanki.. Kazım'da yine oldukça verimliydi oynadığı süre içerisinde.. Emre herzamanki gibi orta sahada takımı hücuma çıkaran adamdı, iyidi.. Aurelio da daha savunmaya dönük oynadı üzerine düşeni her zamanki gibi fazlasıyla yaptı.. Hakan Balta topu hücuma sokmaya çalıştığında genelde isabetli paslar bulamadı, daha çok garanti oynadı pasların çoğunda geriye oynadı.. Sabri iyi bindirmeler yaptı, bir ara kendini aşmaya kalktı ama beceremedi.. Tuncay her zamanki gibi çok koştu boş koştu ama yinede verimliydi, golde çok iyi yer tuttu.. Servet savunmada pek açık vermedi, bir kaç pozisyonda ofsaytı bozdu.. Gökhan Zan'da bir kaç pozisyonda arkasına adam bıraktı.. Volkan genelde hatasız oynadı bir pozisyonda topu iyi uzaklaştıramadı yumruklamaya çalışırken, sanırım o pozisyonda da faul çalındı.. Nihat istekliydi ancak hücum bölgesinde topla fazla buluşamadı.. Hamit'de genelde olumluydu, hücuma da savunmayada katkı yapmaya çalıştı..
Genel olarak takımımız iyi ancak hedefimiz varsa daha iyi olmalıyız..

anilton
30.Mayıs.2007, 07:25
İdeal kadroya çok yakın bir kadroyla çıktık maça.Finlandiya'nın ileride basmaması ve oyunu kendi yarı sahasında kabullenmesi bizim açımızdan iyi oldu.Top yapma imkanı bulduk.Bu sayede daha iyi bir görüntü verdik diğer maçlara göre.Ancak Finlandiya maçı Portekiz maçı için bir ölçü değil.Portekiz muhtemelen önde basacaktır.Hamit'in orta alanda biraz daha hareketli olması gerekiyor,Emre çok iyi oynuyor gereksiz topla oynamalarını en aza indirgemeli.Aurelio bildiğimiz Aurelio.Portekiz maçında Emre,Hamit,Aurelio kilit oyuncular olacaktır bence.Bunlar görevini layıkıyla yaptıkları taktirde(yani hem hücuma,hemde savunmaya destek vererek,sürekli koşarak oynadıkları,hareketli oldukları sürece) hücum hattımız görevini yapacaktır.Arda,Gökdeniz,Tuncay,Mevlüt,Nihat,Kazım ,Semih hangisi oynarsa oynasın bir diğerini aratmayacaktır.Bunların hepsine güveniyorum.Benim tek korkum orta sahamızın hareketsiz kalıp,yeterince basamaması ve oyunun iki yönünü oynayamaması.Hamit ve Emre'nin idmanlarda buna biraz daha çalışmaları gerektiğini düşünüyorum....

Sheriff
30.Mayıs.2007, 07:30
imparator arda'yı oynatmayacakmış gibi duruyor bence büyük kayıp olur bu arada nihat pivot forvet olamıyor 2 maçtır çok etkisiz
Arkadaşlar pivot forvetle oynamıyoruz zaten, gördüğünüz gibi her top aradan ayağa atılmaya çalışıyor..

BeeTLeJuiCe
30.Mayıs.2007, 07:33
Portekiz maçında da buna benzer bir kadro ile çıkarız diye düşünüyorum.
Bence bu kadrodaki tek değişiklik Mevlüt-Semih değişikliği olur heralde. Nihat bugün bu yüzdende istediği oyun şeklinde oynayamadı. Kadroda da ona uyacak tek forvet Semih olduğuna göre mutlaka 11 başlamalı diye düşünüyorum.

ShevAnil
30.Mayıs.2007, 08:33
Bugünkü Kadromuz İyidi, Maç Boyunca Nihat Kayboldu ilk Yarıdaki OLağanüstü Oyunumuz Umutvericiydi.. Mevlüt MUhteşemdi bu Heyecanı Atınca Dahada İyi Olacak Sanırım.

Bordo61Mavi
30.Mayıs.2007, 09:27
Mevlutu siz bi bekleyin turnuvada tam havasini bulsun

YusufT
30.Mayıs.2007, 15:43
2.golde Ardanin pasi süperdi :)

Sabri sag kanadi domine edebilir Portekiz macinda, hersey kendisine bagli.

Mevlüt tam istedigi toplari alamasada, iyi oynadi.
Semih cok yavas kaliyor, daha hizli oynarsa harika olacak.

Yinede milli takimi begenmedim, kötü Finlandiya karsisinda sadece 2 tane gol bulduk, oyunda cok iyi degildi.

eXcitinG
30.Mayıs.2007, 16:13
Oynadığımız futboL tatmin edici bir futboL değiLdi. BöyLe oynarsak işimiz çok ama çok zor. ÖzeLLikLede 60 dan sonra bütük takım döküLmeye başLadı. Bu fizik kondisyon oLayını da çözmemiz gerek. Sanırım turnuva yakLaştıkça idman seviyesi azaLacak ve oyuncuLar kendiLerine geLecektir ama böyLe oynamamaLıyız. ÖzeLLikLe Emre daha basit oynamaLı, topu aLıyor adam geçmeye çaLışıyor bakıyor oLmuyor tekrar geri dönüyor takımı yavaşLatıyor, aLıp vermeLi Emre böyLe oynarsa pozisyona giremeyiz. Zaten bu oynadığımız sistemin en önemLi özeLLiği hızLı pas yapıp en kısa sürede hücuma çıkmak ama Emre böyLe topLarı ezerse oLmaz. ÖzeLLikLe Turnuvada Nihat Semih ve Arda üçLüsü iLe maça başLamaLı, oyun gidişatına göre Tümer ve Tuncay dan yararLanmaLıyız. Savunma ise bu gün iyidi. Gökhan Zan da yanında ne yaptığını biLen bir savunma adamı iLe oynayınca daha bir kendine güvenerek oynuyor. Servet in savunmada oLması ise insanı otomatik oLarak rahatLatan başka bir unsur.

Burak Duran
30.Mayıs.2007, 19:21
Takim ilk yari kondisyonu yerindeyken gercekten iyi oynadi ve bence turnuvada bu futbolun ustune koyacaktir. Kondisyon antremanlari yuzunden 60 sonra tokezledik ve futbol olarak tabiri caizse dokulduk. Portekiz maci icin bence olumlu sinyaller verdik... Fatih hoca portekiz macinda kanatlarda mutlaka hizli ve teknik oyunculari kullanmali. Defans kurgusu yavas yavas oturuyor bence portekiz macinda c.ronaldo tutulabilirse gol pozisyonu vermeyiz ben takimdan umutluyum ayrica tek forvet oynanmali diye dusunuyorum

deniz.91
30.Mayıs.2007, 20:34
İlk yarıyı beğendim ancak ikinci yarı iyi oynayamadık ilk yarıdaki performansımızı maça yaymalıyız