PDA

View Full Version : Paragöz Cesar Delgado

eran
12.Şubat.2006, 01:29
Ben bu futbolcuyu oyunun başında Real Madrid,Bayern Münich gibi büyük kulüplerin elinden kapmıştım.Bonservisi pek pahalıya mal olmadı ama kendisine senelik 3milyon euro bayıldım.İlk iki sene baya iyi bi performans gösterdi.Ama bu sezon tahamül edilemeyecek kadar kötü performans gösterdi.Ve ben satmaya karar verdim.Boca Juniors'la güzel bi bonservis bedeline anlaştım.

Olay bundan sonra başlıyor.Bu adam Boca Juniors'a imza atma şartı olarak benden sözleşmesinin sonuna kadar ödemelerinin yapılmasını(3milyon euro) ve ayrıca her yıl 1.6milyon euro istedi.Yaw bu adam kafayı mı yemiş???

mami_LEE
12.Şubat.2006, 03:18
biliyorum o oyuncuyu ama kulübü çok para istiyo oyuncu kolay ikna oluyo . . .

eran
12.Şubat.2006, 04:21
Kulübünden 5 milyon euroya aldım.Boca JUniors'a 14 milyon euroya satacaktım ama adam saçmalayınca transfer iptal oldu işte...

mami_LEE
12.Şubat.2006, 04:27
hımm ama oyuncu pek paragöz değil bana göre . . .

francesco10
12.Şubat.2006, 05:04
yok abi bu adam paragöz , ztn butür adamları transfer ederkende belli oluo hakkaten bak gözü futbol oynamakta piyasa yapmak olan seçimini büyük takımlardan yana kullanırken , delgado ve çoğu genç oyuncu kim parayı basarsa oraya gidio

bide eran o msj ı koyabilirmisn foruma bende daha önce hiç olmadıda üslubunu merak ettm msj daki

mami_LEE
12.Şubat.2006, 05:07
o herkeste var da kim çok verirse ona gidiyo :)

francesco10
12.Şubat.2006, 05:16
ahaa az önce delgado yu milan la roma isterken borussia m'gladbach a gitti ama ben adu için barcelonayla kapıştm ve 16 yaşındaki çocuğa haftalık 75.000 euro verdm ama o barcelonaya gitti
sakın manyakmısn die düşünmeyin alamıcağımı bildiğim için teklif yapmadan oyunu savelemiştm bide kabul eder falann o kaddar para veremem takım içindeki dengeleri gözetmek lasım:)
ben atletico madrid im bu arada

eran
12.Şubat.2006, 18:02
Ya olay bu adamın kim parayı çok verirse ona gitmesi değil.Benim onu başka kulübe satışımın şartı olarak benden 2yıl boyunca toplam 9.2milyon euro istemesi.Resmen mağdur olmamasına rağmen tazminat istiyor.

koray_capello
12.Şubat.2006, 18:16
iyide o birtek cesar delgado için değil eğer bir futbolcu gitmek istemiyor ve sen onu zorla göndermeye çalışıyorsan yapıyorlar arasıra öyle şeyler .bide şey önemli gideceği klüp senin klübünden daha küçükse yapıyorlar büyük klüple anlaşırsa yapmıyo.ben alıştım artık youla yı her gönderişimde yapıyo bende kabul ediyom o gerizekalıyı görmemek için herşeyi yaparım

eran
12.Şubat.2006, 18:26
iyide o birtek cesar delgado için değil eğer bir futbolcu gitmek istemiyor ve sen onu zorla göndermeye çalışıyorsan yapıyorlar arasıra öyle şeyler .bide şey önemli gideceği klüp senin klübünden daha küçükse yapıyorlar büyük klüple anlaşırsa yapmıyo.ben alıştım artık youla yı her gönderişimde yapıyo bende kabul ediyom o gerizekalıyı görmemek için herşeyi yaparım
Haklısın.Zatn Boca ona benim verdiğimden daha düşük bir ücret verdiği için böyle bir şeyle karşıma çıktı.

jee_han_86
12.Şubat.2006, 22:42
Benzer bir şey bana da oldu Roma da Panucci yıllık 4milyon dolar alıyodu ama ben oynatmadım ve satış listesine koydum bi takımın kontratını kabul etti ama benden de 1.5mil dolar istedi ben de mecburen verdim

drciwan
13.Şubat.2006, 11:18
ben de sivok'u maccabi haifaya satmak istedim.adam benden o an aldığı paraya yakın para istedi. dedim öyle olcana bende yedek olarak dursun. satmaktan vaz gectim :p

smnfrh
13.Şubat.2006, 13:27
bende de altan aksoy yaptı ama gerçektede öyleymiş gs den para alamayınca rize ye geçti

ridvanu
13.Şubat.2006, 14:02
vay be bakalım daha neler öğrenicez
benim başıma gelmedi hiç böyle bir olay

love_sonna_gota
14.Şubat.2006, 16:35
tevezde de böyle sorunlar oluyor parayı beğenmiyor

VİCTOR BROWN
15.Şubat.2006, 14:10
[quote=eran]Ben bu futbolcuyu oyunun başında Real Madrid,Bayern Münich gibi büyük kulüplerin elinden kapmıştım.Bonservisi pek pahalıya mal olmadı ama kendisine senelik 3milyon euro bayıldım.İlk iki sene baya iyi bi performans gösterdi.Ama bu sezon tahamül edilemeyecek kadar kötü performans gösterdi.Ve ben satmaya karar verdim.Boca Juniors'la güzel bi bonservis bedeline anlaştım.

Olay bundan sonra başlıyor.Bu adam Boca Juniors'a imza atma şartı olarak benden sözleşmesinin sonuna kadar ödemelerinin yapılmasını(3milyon euro) ve ayrıca her yıl 1.6milyon euro istedi.Yaw bu adam kafayı mı yemiş???[/quo

Bende jose Guerrero (Bayern den 20 M$ ALDIM Fenere) satmak istedim.Çünkü Tevez gelcekti.Adamı zar zor 7M$ a Middelsebrough' a sattım.Sözleşmesinin bitmesine 4 yıl vardı.Gitmek için şart koştu, sözleşme sonuna kadar 3M$ istedi herif yaaa,ayıptırrrr amaaaa..........:)