PDA

View Full Version : Feldkamp dönmeyecek!

fenerbahce_1907
18.Mart.2007, 23:54
Milli Takımlar Eski Menajeri Can Çobanoğlu’ndan şok açıklamalar. Kanal A'da yayınlanan Sporvizyon Programına konuk olarak katılan Can Çobanoğlu, Teknik Direktör Karl Heınz Feldkamp’ın Galatasaray’a dönmeyeceğini söyledi.

Çobanoğlu, bacağındaki lenf damarlarının iltihabına bağlı olarak ateşlenerek rahatsızlanan Feldkamp’ın durumunun ciddi olduğunu belirterek, “İlk kez bu programda açıklıyorum. Feldkamp Galatasaray’a dönmeyecek. Önemli bir yerden duyum aldım. Feldkamp dönemi kapanmıştır.” dedi.

Özhan Canaydın’ın başkanlık yaptığı dönemin Galatasaray için büyük bir talihsizlik olduğunu vurgulayan Çobanoğlu, “Yönetim son derece başarısızdır. Futbol takımının ligdeki konumu ise mucizedir. Yöneticiler, Feldkamp gittiği zaman yerine kimin görev alacağının planlamasını yapmamıştır. Bu bir yönetim zaafıdır. “ şeklinde konuştu.
Kaynak : Sporx.com

GeNç KaRTaL
19.Mart.2007, 16:33
Eğer şu kritik dönemde takımın başında olamazsa gerçekten çok kötü olur Galatasaray için.Sezon sonu zaten takımın başında olmayacağı belli ama şu kritik dönemde takımın ona ihtiyacı var kesinlikle..

El Comandante
19.Mart.2007, 17:39
Gelmesin daha iyi,Bülent Korkmaz,Bülent Ünder gibi adamlar bos.Onlari getirsinler,bu dönemde taktik önemli degil,hirs önemli,duygu önemli,motivasyon önemli,tecrübe önemli.Bülent Korkmaz böyle yillari futbolcuyken cok yasadi,Galatasarayliligi yeter. (:

DisCo
19.Mart.2007, 19:18
Şimdi şu var. Kalli başarılı yada başarısız konu bu değil. Ancak bu adam 50'li yaşlardan beri Galatasaray'ın başında olur. Şampiyonluk alır kaybeder ama takımdan gönderilmez. 80'li yaşlara gelir hala takımda durur anlarım. Ama sen yaşı bu durumda olan bir hocayı hedefleri olan bir takıma getiriyorsun. Yaşlılığın kaldıramayacağı şeyler vardır. Bir hocanın takımının başında olması gereken en önemli yer maçtır. Antremanı kendi kendilerine de yaparlar. Ama maç ortamı farklıdır. Bu adama maçta birşey olsa bu takım nasıl etkilenir düşünmüyorlar, hasta olduğunda yaşından ötürü daha zorlanacağını düşünmüyorlar.

Sonuç olarak Kalli'nin yaşı sadece örneği olduğu için yorumlarımızda geçiyor. Çok genç bir hoca olur ama yine problemleri vardır takıma zarar getirir. Kısacası problemleri olan kişileri takımların başına getirirken iyice tartıp düşünmek gerekir.

a.arıcı-11
19.Mart.2007, 20:05
Gelmesin daha iyi,Bülent Korkmaz,Bülent Ünder gibi adamlar bos.Onlari getirsinler,bu dönemde taktik önemli degil,hirs önemli,duygu önemli,motivasyon önemli,tecrübe önemli.Bülent Korkmaz böyle yillari futbolcuyken cok yasadi,Galatasarayliligi yeter. (:
arkadaşım dugularını anlıyorum ama senin dediğin olmaz şimdi galatasarayın başına bu bülent korkmaz gelse song gibi ve özellikle hakan şükür gibi belli bir geçmişi ve kariyeri olan oyuncular onlara teknik direktör olarak saygı duyar ve onların sözünü kallininki gibi dinlermi 5 sene önce beraber top oynadığı hakan ondan emir alırmı galatasaray bu sorunu hagiyi getirince yaşamadımı kariyerli oyunucuyu takımda tutmak için başına kariyerli hoca vericeksin bak mesela ortega-lorant örneğine
şimdi fenerin başına bülent uygun gelse biraz kaba bir tabirle carlos,alex,kezman onu sallarmı hiç adamlar kendi havasında takılır biiri diyecek ben şlde en çok oynayan topçulardanım öteki ben brezilyaya kaptanlık yaptım diğeri ben psv de chelsea de oynadım bu hocamı yönetecek beni diyecek olaya biraz böyle bak;;)

Emurafu
19.Mart.2007, 20:52
Eger gercekten gelmeyecekse;Bülent Ünderi getirmek en mantıklısı..Uefa kupasını almamızda onunda çok büyük payı var..Zaman zaman Terim'e baya yardımcı oldu..Bülent ünder suanda takımı çok iyi tanıyor..Baran'ın dedigi gibi taktik önemli degil..Kral'a çok iş düsüyor..

eXcitinG
19.Mart.2007, 22:27
Daha önce de aynı davranışLarı sergiLemişti FeLdkamp, bu sefer de aynısını yaparsa şaşırmam yani :)

ThersoN
19.Mart.2007, 22:55
Daha önce de aynı davranışLarı sergiLemişti FeLdkamp, bu sefer de aynısını yaparsa şaşırmam yani :)
alışkanlık abi :D

goosfraba
20.Mart.2007, 00:05
Feldkamp döneceğini söyledi, diğer konudan konuşabilirsiniz. Bu da gma gider.