PDA

View Full Version : TSL 27. Hafta | Fenerbahçe - Kasımpaşa

goosfraba
21.Mart.2007, 00:01
http://img20.imageshack.us/img20/3559/fenerbahcekasimpasatt9.jpg

shadowrefree
21.Mart.2007, 00:05
fener bu maça çift forvet çıkacak eğer semih düzelirse ve kazanması gereken bir maç muhakkak kazanacaklardır...

yunusgs
21.Mart.2007, 00:22
Kolay bir maç.Fenerbahçe kendi saha ve seyircisi önünde zorlanmaz.3-0 kazanır.

Cengo
21.Mart.2007, 00:23
Fark olur, İddaa oranı düşüktür herhalde

anilton
21.Mart.2007, 00:40
Kasımpaşa'da gözle görülür bir yükseliş var ama F.Bahçe rahat alır...

DisCo
21.Mart.2007, 01:52
Kasımpaşa yükselişe geçsede gücünün Fenerbahçe'ye yetmeyeceğini düşünüyorum. Maçta büyük olasılıkla Kasımpaşa ilk golü bulan taraf olacaktır.
1-0 olduktan sonra Fenerbahçe durumu eşitleyip farka götürecektir.

RoNNiE91
21.Mart.2007, 04:19
Fenerbahçe alır heralde.Her ne kadar Kasımpaşa iyi bir futbol oynasada o baskıya dayanabileceklerini düşünmüyorum.

Universal
21.Mart.2007, 04:28
Bir kaç arkadaştan aldığım habere göre, maçtan önce Kasımpaşa alkışlanacak ve maç sonunda ise ligde kalmaları için tezahurat yapılıp destek verilecek nedeni ise,

http://www.hizliresim.com/2008/3/20/2157.jpg

Sevilla Maçı Sonra Kasımpaşaspor Kulübünün İnternet Sitesi

El Comandante
21.Mart.2007, 04:37
Fenerbahce Kasimpasaspor´u yener,fark atar.

Fıratcan Alçınkaya
21.Mart.2007, 04:37
Üst biter...:) Kasımpaşa çok istekli ama sürpriz olmaz büyük ihtimalle...

El Barto
21.Mart.2007, 04:43
Galatasaray'a yaptıgını Paşa'nın Fener'e yapabilşeceğini sanmıyorum. Fenerbahçe iyi konsantre olabilirse maça farklı kazanır ancak konsantre olamasada zorlanmaz.. :)

Onurap
21.Mart.2007, 04:51
f.bahçe kazanır ama kolay olacağını düşünmüyorum...

PesimiSTyLa
21.Mart.2007, 05:00
Sürpriz olacagını sanmıyorum, fenerbahce bu macı alacaktır. skor tahmini yapayım: 3-1 :)

TR.CaPTaiN
21.Mart.2007, 08:35
Bana göre Kasımpaşa kaş yapayım derken göz çıkarmıştır o görüntü çok yanlıştır. Fakat Fenerbahçe'ye verdikleri desteği biliyoruz ve Kasımpaşa'nın alkışlanması güzel olur. Maça gelirsek zor bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

a.arıcı-11
21.Mart.2007, 23:25
zorlanacağımızı düşünüyorum konsantrasyon eksikliği çekebilriz

Fernando Gago
21.Mart.2007, 23:47
Bi şekilde bu maçı alırız erken gol bulursak farka gidebiliriz.Kezman kart sınırında umarım sarı kart görmez

eXcitinG
22.Mart.2007, 00:57
3-0 Kasımpaşaspor kazanacaktır diye düşünüyorum. ÖyLe hissediyorum nedense :)

a.arıcı-11
22.Mart.2007, 02:23
Fenerbahçemizin Turkcell Süper Ligi'nin 27. haftasında Kasımpaşaspor ile oynayacağı karşılaşmada ilk 11'imiz şöyle:
Serdar, Lugano, Vederson, Kezman, Aurelio, Alex, Selçuk, Uğur, Edu, Gökhan, Deivid

anil luque
22.Mart.2007, 02:36
bence fenerbahce beklenıldıgı kadar kolay bır galıbıyet alamayacak belkı cok zor bır ıhtımal ama puan kaybı bıle yasayabılır.. bu macın ayrı bır onemıyse fenerın onemlı oyuncularının kart sınırında olması..

Fernando Gago
22.Mart.2007, 02:39
STAT: Şükrü Saracoğlu
HAKEMLER: Hüseyin Göçek, Serkan Ok, Aleks Taşçıoğlu, (4. Hakem) Deniz Çoban

FENERBAHÇE: Serdar, Gökhan, Edu, Lugano, Vederson, Deivid, Aurelio, Selçuk, Uğur, Alex, Kezman
TEKNİK DİREKTÖR: Arthur Zico

KASIMPAŞA: Tolga, Fatih, Askou, Ömer, Alpaslan, Erhan, Merthan, Barbaros, Özgür, Murat, Desire
TEKNİK DİREKTÖR: Uğur Tütüneker

anil luque
22.Mart.2007, 02:41
su desire'den bıseler beklıyorum dogrusu potansıyel var gibi elemanda..

Emurafu
22.Mart.2007, 02:43
Maça ilgi yokmuş sanırım..
Fenerbahce rahat alır gibime geliyor..

Desire'yi bende begenmeye basladım..Güclü baya nerden buluyorlar böyle adamlar..Tehoue'yide bunlar bulmusdu:)

Desire'yi ilk duyunca desire job sanmısdım:n:

GodfatheR
22.Mart.2007, 02:45
Kazanırız ama zorlanırmıyız zor erken gol atarsak maç 4-0 5-0 a gider.

GeNç KaRTaL
22.Mart.2007, 03:07
Fenerbahçe güçlü kadrosuyla Kasımpaşa karşısında galibiyete ulaşır bence.Kasımpaşa'da yükselişte ama Fenerbahçe ile mukayese edilemeyecek bir kadroları var.G.Saray maçındaki gibi bi süpriz yapamazlar.Çünkü karşılarında istediği zaman ligde kısa sürede çok kolay skor üstünlüğüne geçen bir Fenerbahçe var.0-0 a oynasınlar..:icon_biggrin:

TürkuAz
22.Mart.2007, 03:08
Her hafta Fener'i favori görüyordum ancak bu sefer içimde umutsuzluk var Fener açısından. Umarım yanılmam.. :)

Onurap
22.Mart.2007, 03:13
Bence kasımpaşa erken gol yemezse kolay teslim olmayacak..Ama fenerbahce ne yapıp edip kazanır.6 haftalık 0 puanlık lorant dönemi ziyan olmasaydı belkide kasımpaşa şuan ligde kalması muhtemeldi..

yunusgs
22.Mart.2007, 04:08
Kasımpaşa ilk yarıda orta sahayı çok iyi kapattı.Gerçekten Bizim maçtaki gibi yaptılar.2.yarıda frikikten 1 gol atarlar ve maçı kazanırlarsa şaşırmam.

anilton
22.Mart.2007, 04:21
Deivid sarı kart gördü ve bizim maçta cezalı duruma düştü...

yunusgs
22.Mart.2007, 04:28
Deivid sarı gördü cezalı duruma düştü.Desire sakatlandı yerine Ademoviç girdi.Ayrıca Barboros da sarı kart gördü.

El Comandante
22.Mart.2007, 04:39
Kezman zoru basardi,bos kaleye auta atti.Fenerbahce bu pozisyonu arayabilir.

TR.CaPTaiN
22.Mart.2007, 04:42
Asist genç yıldız Gökhan'dan gol KrAlex'ten.

Fernando Gago
22.Mart.2007, 05:03
2-0 oldu Helal Olsun SEMİH girdi ve oyunu deiştirdi...

shadowrefree
22.Mart.2007, 05:04
o değilde semih girio çıkıo atıyor...ama adam hala ilk 11 de başlayamıyor...tabi çift forvete dönmeside gollerin gelmesinde büyük etken...

Fernando Gago
22.Mart.2007, 05:06
3-0 Deivid ... Haftaya Deivid'in yokluğunu çok arayacağız

shadowrefree
22.Mart.2007, 05:17
deplasmanda olacağımız için pek fazla aramayacağız...neden derseniz deivid in defans yönü zayıf...büyük ihtimal maldonado oynatacak onun yerine chelsea maçı önceside hiç olmazsa biraz takıma alışır...

Sekopej
22.Mart.2007, 05:21
İlk 60 dakika iyi mücadele den bir Kasımpaşaspor karşısında iyi oynasa da ileride çoğalamadığı için pozisyon bulamayan bir Fenerbahçe vardı. Bu sürede gol olabilecek 1-2 pozisyon olsa da değerlendiremedik.

Semih girdikten sonra Alex biraz daha geriye geldi ve topla daha çok buluşur oldu. Rakibi geçip dikine top sürdü, önünde topu atabileceği seçenek fazla olduğu çin daha rahattı.

Semih de ilk gol öncesi rakibi çok güzel geçip pasını vardı, Gökhan da kendi vurmak yerine asist yapmayı tercih etti ve golü bulduk. 2. golün başlangıcında da Semih var. Alex'e pası verip içeriye koşuyor ve fırsatçılığını gösterip yine golünü attı. Golden sonra ben işimi yaptım çıkabilirim enstantanesi de bizlerde tebessüm oluşturdu.:) Ve bu adam 14 golle krallıkta lider olmasına rağmen milli takıma bu oyununa rağmen seçilemiyor...

Kezman bugün azcık şanslı olsa belki de hatrick yapabilirdi. Ama yine de iyi mücadele etti. Zaten bu mücadeleci oyunu nedeniyle hala ilk 11'de başlıyor.

Maldonado artık bu takıma monte edilmeli. Ve ligde 3 büyükler dışında çift forvet oynamalıyız. Oyuna 60. dakikadan sonra başlıyoruz ve 40 dakika bize yetiyor. Ve bunu bile bile Zico yine de 60 dakikayı çöpe atıyor.

Neyse sonuçta kazanan haklıdır, biz de Zico'yu ve oyuncularımızı tebrik ediyoruz. Derbi öncesi farklı kazanarak moralimizi arttırdık. Deivid'in cezalı duruma düşmesiı bir bakıma iyi olabilir, Chelsea maçında Gökhan oynamayacağı için belki Önder'i beke çekip Gökhanı önünde oynatabilir ve Önder'in takıma alışmasını sağlar.

shadowrefree
22.Mart.2007, 05:26
İlk 60 dakika iyi mücadele den bir Kasımpaşaspor karşısında iyi oynasa da ileride çoğalamadığı için pozisyon bulamayan bir Fenerbahçe vardı. Bu sürede gol olabilecek 1-2 pozisyon olsa da değerlendiremedik.

Semih girdikten sonra Alex biraz daha geriye geldi ve topla daha çok buluşur oldu. Rakibi geçip dikine top sürdü, önünde topu atabileceği seçenek fazla olduğu çin daha rahattı.

Semih de ilk gol öncesi rakibi çok güzel geçip pasını vardı, Gökhan da kendi vurmak yerine asist yapmayı tercih etti ve golü bulduk. 2. golün başlangıcında da Semih var. Alex'e pası verip içeriye koşuyor ve fırsatçılığını gösterip yine golünü attı. Golden sonra ben işimi yaptım çıkabilirim enstantanesi de bizlerde tebessüm oluşturdu.:) Ve bu adam 14 golle krallıkta lider olmasına rağmen milli takıma bu oyununa rağmen seçilemiyor...

Kezman bugün azcık şanslı olsa belki de hatrick yapabilirdi. Ama yine de iyi mücadele etti. Zaten bu mücadeleci oyunu nedeniyle hala ilk 11'de başlıyor.

Maldonado artık bu takıma monte edilmeli. Ve ligde 3 büyükler dışında çift forvet oynamalıyız. Oyuna 60. dakikadan sonra başlıyoruz ve 40 dakika bize yetiyor. Ve bunu bile bile Zico yine de 60 dakikayı çöpe atıyor.

Neyse sonuçta kazanan haklıdır, biz de Zico'yu ve oyuncularımızı tebrik ediyoruz. Derbi öncesi farklı kazanarak moralimizi arttırdık. Deivid'in atılması bir bakıma iyi olabilir, Chelsea maçında Gökhan oynamayacağı için belki Önder'i beke çekip Gökhanı önünde oynatabilir ve Önder'in takıma alışmasını sağlar.

ne güzel üstad şiir gibi anlatmışsın...yalnız deivid atılmadı...sarı kart cezalısı duruma düştü...

buradan da fatih terim i kınıyorum...semih gibi bir forveti nasıl milli takıma almaz...hangi akla sığınarak yapıyor bunu...

zico da neden hala tek forvette ısrar edip bize kabir izdirabı çektirir bilmem...

EreN
22.Mart.2007, 05:27
Deivid'in sarı kartı çok saçmaydı, defalarca aynı pozisyon olsa bile kart vermez hakem..
Güzel bir galibiyetti, geç oldu güç olmadı.

LaigLeNoiR
22.Mart.2007, 05:30
Tebrikler Fenerbahçe'ye.

İlk 75 dakika boyunca sahada yürüdüler 15 dakika top oynadı Fenerbahçe 3 gol buldu :)

Sekopej
22.Mart.2007, 05:30
Evet cezalı durumu düştü, yanlış olmuş.:p

Ben Maldonado alınınca Zico'dan Selçuk-Maldonado-Aurelio 3'lüsünü denemesini bekledim ama ya buna fırsatı olmadı ya da düşünmüyor. Haftaya Deivid yerine Maldonado'da olabilir, neyse onu konusu açılınca orada yazarım.

GodfatheR
22.Mart.2007, 05:35
Sahada isteksiz,arzusuz bi takım vardı ama Semih daha oyuna girmemişti.Girdi ve ilk golde müthiş bi arapas attı,2.golü kendi yazdı attığı golden sonra gidip kulübüye oturması çok ilginç ve güzel bi espiriydi inşallah Zico mesajı almıştır.

DisCo
22.Mart.2007, 05:37
Kasımpaşa sahaya iyi yayıldı ve ortasahada üstünlük kurunca oyun istediği gibi gelişti. Kezman istekliydi ama şansı yanında olmayınca girilen az pozisyonlarıda değerlendiremedi. Semih'in Gökhan'a verdiği müthiş pası es geçmemek gerekir. Ancak Alex topa vururken kaleci aman zaten gol oldu öylesine atlıyorum tarzında kurtarmaya çalışınca Fenerbahçe 1-0 öne geçti. Amaç sıkı sıkı duran kilidi açmaktı bunu başarınca devamında yine kalecinin hatasından gelen 2. gol ve son dakikalarda artık kopmuş maçın finişini Deivid'in yapmasıyla maçı noktaladık.

Selçuk yine kötüydü. Cezasahasında kademeye girdiği bir pozisyonda dışında hep faullerde başroldeydi.

Bir oyuncu kart sınırında olunca psikolojikmidir nedir gidip illa cezayı aldıracak sarı kartı görüyor.

Son olarak Semih'in attığı gol sonrası yedek kulübesine oturarak Zico'ya gönderme yapması ise çok hoş bir eleştiri tarzıydı.

Jesus_FB
22.Mart.2007, 05:38
Kezman bugün şansızdı ve birazda beceriksizdi.
Zico riski neredeyse hiç sevmeyen bir adam karşısındaki rakip kim olursa olsun önce gol yememeyi düşünüyor o yüzden hep tek forvet ve kalabalık orta saha ile başlıyor eğer birde gol atarsa sistemle hiç oynamıyor tek forvet ile bitiriyor ama 55 dakika boyunca gol olmazsa hemen çift forvete dönüp işi bitiriyor. Çünkü kadro buna çok müsait. Böyle düşününce gayet mantıklı herşey. Açıkcası ben bile fm oynarken buna benzer hareket ediyorum :)

Yalnız Maldonado'yu artık oynatması lazım ilk 11 de sadece 1 kez oynadı biraz takıma alışması lazım sanırım Chelsea maçlarında da yine Selçuk ilk 11 başlayacak. Selçuk görevini yapıyor yapmıyor değil ama ekstra işler yapmaya gelince tıkanıyor ondan daha fazlasını istemek hataya yol açmak olur. Şu ana kadar çok izleyemesekte Maldonado selçuk'a göre daha derli toplu ayağına daha hakim bir oyuncu izlenimi verdi bu yüzden ondan daha çok verim alacağını düşünüyorum. Umarım Chelsea maçlarında onu ilk 11'de oynatır.

Kasımpaşa'da Barboros'u beğendim bir ara Beşiktaş'ın gündemindeydi sanırım sezon sonu oraya gider.

Haftaya oynanacak derbide Deivid olmayacak bu bizim açımızdan kötü oldu deivid pozisyon yaratabilen ve defansı zorlayan biri haftaya İnönüde işimiz çok zor olacak.

Universal
22.Mart.2007, 05:38
Kasımpaşa'nın maç başında ileride basan defansını önde tutan ve Fenerbahçe'nin ceza sahasında kalabalık duracağı ortada idi. Nitekim de öyle oldu. Çok net pozisyonlar bulamamlarına rağmen ve topla %45 çivarında oynamasına rağmen Fenerbahçe'den daha etkili oynadılar.

Fenerbahçe ise bu bölümde Kasımpaşa'yı tarttı. Tek forvetin dezavantajı ile ileride top tutamadı. Kezman'a gelen uzun toplar ile gol aradı ve net bir pozisyon bulamadı.

Zico ise geçen hafta Konya'da yaptığını bu hafta bir kopyala yapıştır sistemi gibi tekrarladı. Dakikalar altmışı gösterdiğinde Selçuk'u çıkardı ve Semih'i alıp gol aramaya başladı. Bunun etkisi hemen gözüktü. Gökhan ve Vederson kanatlardan çıkışı Alex'in ortadan bastırışı Fenerbahçe'yi pozisyonlara soktu. Kezman bu bölümde çok fazla top ile buluştu ama üç direk arasından o topu bir türlü sokamadı. Semih ise ilk golde defansın yaptığı hatada topu Gökhan'a gönderip kademeyi alt üst etti ve Gökhan'ın ortası Alex'in usta bitiriciliği mükemmel bir golü hazırladı. Sonraki pozisyonlarda tekrarcılığını gösterip bunu gol ile süsledi.

Fenerbahçe sezon başında yapmadığını yeni yeni yapmaya başladı kontra atakları iyi değerlendirip gol atabiliyor. Manisa ve Konya maçından sonrada bunu gösterdi ve Kasımpaşa maçında da bunu tekrarlayıp Deivid ile golü buldu.

Deivid ise amatörce bir sarı kart gördü. Maçta gerilim ortamı olmadığı halde gereksiz bir faul ile Beşiktaş maçına cezalı duruma düştü. O topu bıraksa defans mutlaka karşılayacaktı. Bunun pişmanlığı maçı gol atmasına rağmen asık surat ile bitirdi. Eksikliğini hissedeceğiz; ama yerine oynayan oyuncu umarım Deivid'i aratmaz.

Jesus_FB
22.Mart.2007, 05:40
Son olarak Semih'in attığı gol sonrası yedek kulübesine oturarak Zico'ya gönderme yapması ise çok hoş bir eleştiri tarzıydı.
Kesinlikle katılıyorum çok yaratıcı bir protesto oldu :)

Universal
22.Mart.2007, 05:43
Evet cezalı durumu düştü, yanlış olmuş.:p

Ben Maldonado alınınca Zico'dan Selçuk-Maldonado-Aurelio 3'lüsünü denemesini bekledim ama ya buna fırsatı olmadı ya da düşünmüyor. Haftaya Deivid yerine Maldonado'da olabilir, neyse onu konusu açılınca orada yazarım.

Burada yazdığın sistem, üç ön libero mu? Böyle bir sistemde Fenerbahçe'nin nasıl gol bulabileceğini merak ediyorum. Çift ön libero için o kadar laf söylenirken böyle bir sistem hem oturmuş sistem için hemde oturmuş kadro için bir darbe olur.

Sekopej
22.Mart.2007, 05:51
Ben bunu Fenerbahçe ilk Maldonado'yu aldığında düşünmüştüm ve sadece düşüncemde kaldı.:p Önlerinde Alex ve ileride Semih-Kezman. FM'de buna uygun çok güzel taktikler yapasım geldi.:D

Şu an için bu pek mümkün gözükmüyor. Ama Devid yerine yine Maldonado oynayabilir. Neyse tekrar diyorum Beşiktaş maçı konusu açılınca orada tartışırız 1 hafta bunu.:p Antremanlarda ne deniyormuş habelerini de öğrendikten sonra daha sağlıklı şeyler konuşuruz.

Universal
22.Mart.2007, 05:58
Serkan böyle bir taktik ile neler yapabileceğini merak ediyorum FM'de; ama şuanki taktik ile inanılmaz işler başarılabiliniyor. :)

Maldonado'nun orada oynaması, Appiah'ın oynamasından daha ütopya bir fikir olur. Onun yerine Gökhan ileride arkasında Önder oynayabilir. Böylece Chelsea maçı içinde Önder'e iyi bir deneyim olur.

Sekopej
22.Mart.2007, 06:03
Ben de Önder-Gökhan'ı istediğimi ilk mesajımda yazmıştım. Ama Zico bu, belli olmaz. Kazım da oynayabilir.

Universal
22.Mart.2007, 06:13
Mutlaka bunu Zico'da düşünüyordur; ama tabii ki böyle bir uygulamayı yapmak içni doğru bir maç değil. Büyük bir Risk olabilir. Büyük ihtimalle Kazım'a şans verecektir. Kazım ise hiç umamama rağmen iyi bir maç çıkarmasını istiyorum. Hiç olmassa olumlu paslar versin. R.Carlos ise sahaya dönüyor, o mevkide oynatılabilinir. =)

Cengo
22.Mart.2007, 06:25
Haftaya derbiye,

------------------------ Kezman ----------------------------

-------------------------- Alex -----------------------------

Uğur -------------------- Aurelio -------------------- Gökhan

----------------------- Maldonado --------------------------

Carlos --------- Edu ------------ Lugano -------------- Önder

----------------------- Serdar ------------------------------

... şeklinde çıkarız sanıyorum.

İlk 45 dk.da Kasımpaşa çok kapandı, ceza sahası önüne kadar yığıldılar, çok koştular Fenerbahçe oyununu bozmak için.İleri kaldıklarında önde bastılar, Fenerbahçe'nin kanatlardan yüklenmesine de nizami ölçülerde sert oynayarak izin vermediler.

Fenerbahçe yan pas yapmaya başlayınca uyku getirdi, dikine oynayamadı çünkü ne zaman Deivid'e, Kezman'a, Alex'e top gelse 2 kişi pres yaptı.
İlk yarı Fenerbahçe herhalde %55-60 arası topla oynamıştır, pas rekoru bile kırılmış olabilir ama çoğu yan pas.Fenerbahçe defansı yine harika, hatasız oynadılar.

Vasat takımlara karşı Fenerbahçe çift forvet oynamalı, Kezman top ezmeye devam etti; Kezman çakılı forvet değil, markaj altında kaybolur, 2+2=4 denklemi gibidir bu.Yine de kaçırdığı pozisyonlarla saç baş yoldurdu o ayrı mesele.

Semih girdiğini ana kadar kadar Alex'in çabaları ile Fenerbahçe ileri çıktı, Semih gelince pivot oynadı Fenerbahçe, Kezman - Semih - Alex üçgeni dikine bol bol paslaştı, Kasımpaşa dağıldı çıkamadı ceza sahası önünden, doğaldır Kasımpaşa kontrada bile santraforu ile pivot oynayan bir takım, ne bekliyorsunuz ki? :D
Zico bunu göremedi, kocaman bir eksi.

Takım ezbere oynuyor bu artı, Maldonado'nun Selçuk yerine oynaması takımı hızlandırır Maldonado top gelmeden pas atacağı oyuncuyu seçiyor ve temiz, ayağa iyi pas atıyor, tekniği bir önlibero için gayet iyi.Selçuk'un kararsız ve top tekniği zayıf hali çıldırtıyor, her geride aldığı topta yüreğimi ağzıma getirdi yine.

Deivid saçmaladı, komedi, böyle bir durumda ucuz bir sart görülmemeli, sorumsuzluk onun gibi tam profesyonel bir oyuncuya hiç yakışmadı.

Fenerbahçe iyi oynamadı gibi gözükse de rakibin kapanmasının etkisi var, Fenerbahçe aşırı zorlamadan standart bir oynadı, zaten maç boyu topu topu bir pozisyon verdi Kasımpaşa'ya, o da kademe hatası değil, pozisyon şansı.

Semih harikalar yaratıyor, oyun bilgisi ile mükemmel iş yapıyor, ilk goldeki pası şahane bir asist, Alexvari.
İkincisinde hemen pası verdi Alex'e ve iyi yer tuttu, Alex pas verse yine asist olabilirdi, mükemmel vurdu tek şutu.
Pivot oynuyor, zayıf gibi gözükmesine rağmen oldukça dayanıklı, tv fiziksiz gibi gösteriyor herhalde, o kadar da değil.Rakibin omuzuna rağmen düşmüyor pek, zorluyor pozisyonu ama pozisyon sezgisi ve doğru yer tutma sayesinde çok etkili, markaj yaparken zorlanıyor rakip savunma, zira aldığı pası bile olumlu kullanıyor hep.Fenerbahçe hiç beklemediği bir anda ideal tek santraforunu buldu, bu çok güzel :)

Saha ağırdı herhalde ama yine de Kasımpaşa iyi direndi, baştan böyle oynayabilseler ligde kalabilirlerdi, artık çok zor.

ps. Semih'in gol attıktan sonra yedek kulüne oturup kameralara poz vermesi çok hoştu, ehauhe çok eğlendim orada ...

Jesus_FB
22.Mart.2007, 06:30
Pivot oynuyor, zayıf gibi gözükmesine rağmen oldukça dayanıklı, tv fiziksiz gibi gösteriyor herhalde, o kadar da değil.Rakibin omuzuna rağmen düşmüyor pek, zorluyor pozisyonu ama pozisyon sezgisi ve doğru yer tutma sayesinde çok etkili, markaj yaparken zorlanıyor rakip savunma, zira aldığı pası bile olumlu kullanıyor hep.Fenerbahçe hiç beklemediği bir anda ideal tek santraforunu buldu, bu çok güzel :)

Maç bittikten sonra bir görüntü dikkatimi çekti belki sende görmüşsündür. Maç biter bitmez F.Akyel ile Semih formaları değiştirdi o sıra Semih'in ne kadar vücud geliştirdiğini gördüm önceki senelere göze baya bir kalınlaşmış. O yüzden yere daha sağlam basıyor.

Bu arada Alex bugün FB kariyerindeki en çok pas hatası ile oynadığı maçlardan birini oynadı :)

Universal
22.Mart.2007, 06:34
Cengiz abi, Semih'i çok iyi anlatmışsın. Bazı arkadaşlar Milli Takım'ın Forveti olamaz diyorlardı, bu günkü oyunu ile olabileceğini kanıtladı.

LaigLeNoiR
22.Mart.2007, 07:54
Semih son 1 senedir kendisini inanılmaz geliştirdi.Ben kendisini hiç beğenmezdim ancak bu sene çok formda ve çok gelişti.

Tarık abinin de dediği gibi Semih'i bende gördüm forma değiştirme sırasında ve ben inanamadım inanılmaz vücut yapmış.

TR.CaPTaiN
22.Mart.2007, 09:00
Yedek kulübesinden krallığa ulaşan ilk oyuncu olacak belki de Semih.

http://img502.imageshack.us/img502/6398/alexdesouzawe9.jpg (http://imageshack.us)

EreN
22.Mart.2007, 09:33
Bu arada alex double double yaptı :D
10 asist 10 gol.

GeNç KaRTaL
22.Mart.2007, 15:43
Geçen haftaki maçın bir benzeri olmuş bu maç.Geçen hafta Konya golü atar atmaz oyuna girmişti Semih,bu maçta gol olmamasına rağmen girdi.Aradaki tek fark bu.:icon_biggrin: Maçın başındada dediğim gibi Fenerbahçe kadrosundaki daha kaliteli oyuncularla maçı almış.Tebrik ediyorum..

Ligdeki bir çok hoca Fenerbahçe'nin taktiğine çözüm getirmişti.Ama şimdilik B planına yani Semih'in girmesine karşı onlarda bir B planı hazırlamak zorundalar..

Semih demişken.Milli takım konusunda gözümden kaçmış.Semih kesinlikle milli takımda olmayı hak ediyor..

Ayrıca Deivid'in olmamasına sevindim.Bu sezon bize hiç boş geçmedi çünkü.:icon_biggrin:

VahdeTrabzon
22.Mart.2007, 16:32
kasmpaşa oyununun karslıgını alamadı

a.arıcı-11
22.Mart.2007, 18:28
semih bu şekilde gol kralı olursa heralde gene giunesse gireriz gibime geliyo (en az dakika ve gol krallığı:zuhaha)
deividin cezalı olmasına seviniyorum çünkü adam sırf kendi saçı yok diye millete saç baş yolduruyor:D inanılmaz toplar kaybediyo bence gelicek hafta kazım oynar maldonado da selçuğun yerine oynar
--------------------serdar------------------------
gökhan--------lugano------edu--------carlos
-----------maldonado-----aurelio-----------
kazım---------------------------------uğur-------
------------------KRalex
-------------------kezman(semih)----------
11'i ile oynarız yani en iyisi bu(duydunmu zico:D)

Universal
22.Mart.2007, 19:41
Kezman bugün çok kaçırdı. Ya kaleci çıkardı ya direkten döndü. Fenerbahçe'de ki bir maçta yakalyacağı en fazla pozisyonu yakaladı. Umarım haftaya bu kaçırdıklarını derbide atar. Maça gene Kezman ile başlaması lazım. Çünkü rakip savunmayı yorabiliyor. Semih'de oyuna dahil olunca takır takır oynuyor.

asatilla
22.Mart.2007, 19:41
Ben özellikle kasımpaşa'yı sahaya çıkarken taşıdıkları pankarttan dolayı tebrik ediyorum.Fenerbahçe'ye gelince çift forvete dönünceye kadar birkaç pozisyonu değerlendiremedik.Zico alışılmış değişikliği yapınca ataklarımız arttı ve sonuç olarak golleri bulduk.Semihi göstermiş olduğu performanstan dolayı tebrik ediyorum.Ayrıca Fatih Terim'in neden milli takıma çağırmadığını da anlamış değilim Fatih Terim'i kınıyorum...

Onurap
22.Mart.2007, 20:33
F.bahçe 2. yarıda maçı kopardı..Semihin girmesi oyunun kaderini değiştirdi..

fmsmyrna
22.Mart.2007, 23:29
Fenerbahçe'de bakıyouz Semih-Kezman-Deivid-Alex bu dört oyuncu 44 gol atmış geriye kalan 15 golü de diğer isimler forvetlerimiz bence yeterli bu tabloya bakarsak.Maç içinse normal bir galibiyetti Semih'in girmesi pozisyon sayısını arttırdı.