PDA

View Full Version : TSL 27. Hafta | Galatasaray - Denizlispor

goosfraba
21.Mart.2007, 00:06
http://img20.imageshack.us/img20/2791/gsdenizlipm9.jpg

yunusgs
21.Mart.2007, 00:21
Şampiyonluk yarışında özellikle Sami Yende puan kaybetmemiz gerekir.Taraftarımızın desteği ile Gençlerbirliği maçını telafi etmek için bence kazanırız.Skor olarak da 1-0 ya da 2-1 kazanırız.

TürkuAz
21.Mart.2007, 01:12
Fazla zorlanmayız diye düşünüyorum, GB maçı kıstas olmamalı..

DisCo
21.Mart.2007, 01:43
Leverkusen maçından şimdiye kıstas alırsak bu takımda iyi gitmeyen birşeyler var. Zor pozisyona giriyoruz. Eskisi gibi kaleyi yoklayan, çok pozisyona giren Galatasaray'ı izleyemiyoruz. Takımda bütün yük Servet, Topal, Ümit Karan üzerine binmiş durumda. Kanatlardan gidemiyoruz. Ortadan oyunu kuracak oyuncumuz yok. Ümit Karan birşeyler yapmaya çalışıyor ve tek başına olmasına rağmen yinede puanları takımımıza kazandırıyor. Zor maç olucak en azından kazansak bile vasat bir futbol ona buna çarpan topa dokunarak gol atacağız.

Umarım yanılırım. Ama bildiğim tek birşey var. Bu dönemi iyi atlatmamız gerekiyor. İleriki maçlar için kredi kazanma şansını yakalayabiliriz.

Emurafu
21.Mart.2007, 02:09
Samiyende her zaman maçın havası farklı oluyor..Ayrıca bu lig maçı telafisi yok..Kral,Karan,Topal oynayacak..Golü erken atarsak rahat maç olur..Kazanacagımız düsünüyorum..

En önemlisi yeni baskan belli olacak..

Adnan polat bugün söyle konusdu:Önümüzdeki son 8 maç oyuncuların geleceklerini tayin edecek dedi..

RoNNiE91
21.Mart.2007, 04:21
Galatasaray yoluna emin adımlarla devam etmek istiyorsa Gençlerbirliği maçındaki gibi oynamamalı diye düşünüyorum.Ama sonuçta maç Ali Samiyen'de.Galatasaray ne yapıp eder kazanır bence.

El Barto
21.Mart.2007, 04:53
Galatasaray zoırlanmaz bu maçta. Ümit Karan yine kurtarır Galatasaray'ı. Sonuna kadar yarışta var olur Galatasaray.

PesimiSTyLa
21.Mart.2007, 05:04
Bu macı kazanacagımızı düşünüyorum. Sami Yen de kalan maclarımızı kayıpsız atlatmalıyız. 3-1 veya 2-0 alacagız gibi bir hissim var.

a.arıcı-11
21.Mart.2007, 23:30
denizli ligin başındaki denizli değil gs kazanmaya yakın ola taraf diye görüyorum

Onurap
22.Mart.2007, 03:05
Rahat kazanacağımız bir maç olacağını düşünüyorum 2-0 alırız...

Emurafu
22.Mart.2007, 05:27
Yeni baskan takıma +motivasyon olacak..

NONDA YEDEK'E ÇEKİLİYOR !!

Gençlerbirliği karşısında ortaya konulan futbolla eleştirelere hedef olan Galatasaray'da kadroda değişikliğe gidileceği, Nonda'nın yedeğe çekilerek forvette Ümit Karan-Hakan Şükür ikilisinin görev yapacağı öğrenildi.[/B]

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/3/7_204289_7_201796_nonda280.jpg

Sakatlıkları bulunan oyunculardan Hakan Şükür ile Mehmet Topal’ın tedavilerinin ardından, Servet’in sağ ayak bileğindeki, Ayhan’ın da kasık bölgesindeki ağrılara rağmen antrenmanın tamamında yer aldıkları belirtildi. Ayrıca, kasık bölgesinde ağrıları bulunan Hasan Şaş’ın ise sağlık ekibi tarafından bugün dinlendirildiği ifade edilirken, Song’un tedavisine devam edildiği ve takımdan ayrı çalıştığı kaydedildi.

Mehmet Topal'ın sakatlığının geçtiği ve Denizlispor karşısında takımdaki yerini alacağı bildirildi. Savunmada Sabri - Emre - Servet - Hakan Balta dörtlüsünün bozulmayacağı, orta sahanın solunda Volkan Yaman'a şans verileceği ifade edildi. Arda'nın bu maçta da forma giyemeyecek olan Lincoln'ün yerine forvetin arkasında görev yapacağı belirtildi.Gençlerbirliği maçındaki performansıyla dikkat çeken Serkan Çalık'ın sol dizinde ağrılarının bulunduğu ancak buna rağmen karşılaşmada görev alabileceği öğrenildi. Sakatlığı nedeniyle Ankaraspor ve Gençlerbirliği maçlarında forma giyemeyen Song'un tedavisininse sürdüğü, buna rağmen büyük olasılıkla Denizlispor maçının 18 kişilik kadrosunda yer alabileceği öğrenildi.

Fanatik

En dogru karar..Nondada acayip düsüs var..
Takımda zaten hoca yok..Ahmet Akcanı'da saha içersinde takan yok..Bu durumda Kral'a büyük iş düsecek..Kral 5 dakika takım konusması yapsa yeter..Bakın sonra goller nasıl geliyor;)

RaSenGan
22.Mart.2007, 05:33
Bu maçı almalıyız kesinlikle..Ve alıcağımızada inanıyorum.Lincoln bu maç kendine gelmeli.

Cengo
22.Mart.2007, 07:00
Deplasmanda olsa Galatasaray zorlanırdı ama içeride kazanma şansı çok fazla Galatasaray'ın.Yalnız çok kötü oynuyorlar haftalardır.

Denizli fizik takımı, iyi bir takım olmadıkları ortada, berabere kalma şansları var ama bu Galatasaray'ın kötü oynaması ile olabilecek bir şey.Kazanabileceklerini hiç sanmıyorum, Gs kötü oynarsa 0-0a gider maç.
Gs %55 - %45 Denizlispor şanslar bence.

GeNç KaRTaL
22.Mart.2007, 15:46
Gs seyircisi önünde etkili ve baskılı oynuyor.Eğer maçın ilk 25 dakikasında kuracakları baskı ile golü bulamazlarsa Denizli'nin işi kolaylaşır.Denizli'de Yusuf faktörü önemli.Denizli çok kötü takım değil.Gösterecekleri performans ile puan alabilirler.Yalnız Denizli'nin puan alması için gol yemeden mutlaka 1 gol atması lazım.Çünkü Galatasaray her zaman gol atma potansiyeline sahip..

anil luque
22.Mart.2007, 18:39
denızlı son 3 macında 7 puan topladı yanılmıyorsam kayserı deplasmanından baslayan bır yukselıslerı var ve kadroları da fena degıl caner, serhat gibi genc oyunculara yusuf gıbı bır kaptan abılık yapıyor.. maca gelecek olursak, galatasaray dunku fenerbahce macında oldugu gıbı bır galıbıyet bulabılır yanı 70 dakıka hıcbırsey yapmayıp sonlara doru bulacagı bır golun denızlıyı cozmesı uzerıne gerısını getırebılır ama denızlı mac sonlarını cok daha ıyı oynayan, daha dırenclı bır ekıp gs puan kaybı yasayabılır ve umarım oyle olur..

Fernando Gago
22.Mart.2007, 20:33
Erken gol bulup maçı rahat kazanacaktır GS ...

GeNç KaRTaL
23.Mart.2007, 18:13
Denizli şu maçta 1 puan alsa çok iyi olacak.En azından Gs ile fark açılmasın..

BlackEagle19o3
23.Mart.2007, 22:38
Dünkü puan kaybımızın ardından Denizli bu maçtan mutlaka puan çıkartmalı, ancak pek umudum yok açıkcası...

yunusgs
23.Mart.2007, 22:44
BAŞKAN'A HEDİYE!

http://img72.imageshack.us/img72/2926/adszzx2.png (http://imageshack.us)

Sarı-Kırmızılılar bugün Sami Yen'de Denizlispor'u devirip, yeni patron Adnan Polat'a ilk hediyesini vermek ve zirve takibini sürdürmek istiyor.
23.3.2008

Bir taşla iki kuş vuracaklar!

Denizlispor ile bugün 19.00’da Ali Sami Yen Stadı’nda kozlarını paylaşacak olan Galatasaray’da hedef, bir taşla iki kuş vurmak! Ege temsilcisini devirerek, kulübün yeni patronu Adnan Polat’a ilk zaferini tattırmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, bir yandan da zirve takibini sürdürmenin planları içinde. Hafta içindeki Türkiye Kupası mücadelesinde Gençlerbirliği’ne 1-0’lık skorla yenilen Cim Bom’da, teknik direktör Kalli yine takımın başındaki yerini alamayacak.

Kadroda üç eksik kaldı...

Galatasaray'da sakatlığı süren Cassio Lincoln, Tobias Linderoth ve Uğur Uçar, maç kadrosuna dahil edilmeyecek. Gençlerbirliği deplasmanında dinlendirilen Rigobert Song, Mehmet Topal, Hakan Şükür ve kart cezalısı olduğu için forma giyemeyen Ümit Karan, Denizlispor karşısında yardımcı antrenör Ahmet Akcan’dan görev bekleyecek. Üst sıralarda tutunma mücadelesini sürdüren konuk ekipte ise eksik yok.

GALATASARAY
Aykut
H. Şaş
Servet
Emre
H. Balta
Barış
M. Topal
Ayhan
Arda
Ümit
Şükür

DENİZLİSPOR

Souleymanou
Bülent
Kratochvil
Fatih Y.
Carlos Alberto
Hasan
Abraham
Serhat
Moreira
Yusuf
Selahattin

STAT:Ali Sami Yen
YAYIN:LİG TV
SAAT:19.00

HAKEMLER:Aytekin Durmaz
Alper Ulusoy
Erhan Sönmez

Kısa...Kısa...

Hazırlıklar tamamlandı
Sarı-Kırmızılılar, Denizlispor mücadelesinin hazırlıklarını dün akşam saatlerinde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basın ve taraftara kapalı olarak gerçekleştirilen bir antrenmanla tamamladı. Antrenör Ahmet Akcan’ın, son taktik çalışmada özellikle uzaktan şutlar ve kanat organizasyonları üzerinde durduğu öğrenildi. Cim Bom tesislerde kampa girerek maç saatini beklemeye koyuldu.

Emre’nin yeri garanti
Devre arasında Ankaragücü’nden transfer edilen ve Sarı-Kırmızılı formayı giydiği ilk günden beri başarılı bir grafik çizen Emre Güngör, yerini neredeyse garantiledi. Yardımcı antrenör Ahmet Akcan’ın, iyileşmesine rağmen Song’u kulübede bekleteceği ve 23 yaşındaki stoperi sahaya süreceği öğrenildi.

Uğur: Çok mutlu oldum
Konyaspor deplasmanında Batista ile çarpışarak sakatlanan, geçirdiği ameliyatın ardından sezonu kapadığı açıklanan, fakat son yapılan tetkiklerde lig bitimine 3 hafta kala sahalara dönebileceği bildirilen Uğur, mutluluktan uçuyor... Genç oyuncu, “Moralim çok bozuktu. Bu habere ne kadar sevindiğimi anlatamam. Formamı o kadar özledim ki, maçları izlerken gözüm doluyor” dedi.

KAYNAK:FANATİK

GebzeLi1907
23.Mart.2007, 22:44
Maçta erken goL geLmesse DenizLi'nin direnci artabiLir maça daha fazLa asıLabiLir..GaLatasaray'ın son zamanLarda pek istikrarLı oLdugu söyLenemez DenizLi'nin de horozLanabiLeceğini düşünürsek BeraberLik koparabiLrLer bu maçtan hatta dün akşamki gibi bir süpriz beLkide...DenizLi iLk yarıyı goL yemeden kaparsa oLma ihtimaLi yüksek bu söyLediğimin..Yinede Gs nin eLinde bir anda maça etki edebiLen oyuncuLar takım çok kötü dahi oLsa maça cevirebiLecek potansiyeLLeri var..
Her şeye rağmen kısacası :) DenizLi bugun erken bi goLLe geriye düşmezse bugun puan çıkarabiLir burdan...

Emurafu
23.Mart.2007, 22:52
Yunus senin verdigin kadroya göre..Sag bek Hasan olacak gibi..Umarım böyle bir hata olmaz.

yunusgs
24.Mart.2007, 00:45
Evet Emrah abi ama Hasan fıtık diyorlar nasıl oynayacak bence Song olmalı orada.

anilton
24.Mart.2007, 01:21
Bu haftayı puansız geçtikten sonra bizim bu maçta G.Saray'ın puan kaybetmesini beklemekten başka çaremiz yok.Çok zor ama imkansız değil...:)

C h A o S
24.Mart.2007, 01:40
GALATASARAY
Aykut
Servet
Sabri
Emre
Okan
Volkan
Barış
Mehmet Topal
Arda
Hakan
Ümit

DENİZLİSPOR
Hamidou
Bülent
Roman Kratochvil
Fatih
Carlos
Güray
Serhat
Hakan
Tomas
Yusuf
Sezar

yunusgs
24.Mart.2007, 01:43
Kadrolar Belli Oldu:

Galatasaray

Aykut
Servet
Sabri
Emre
Okan
Volkan
Barış
Mehmet T.
Arda
Ümit
Hakan

Denizlispor
Hamidou
Bülent
Roman Kratocvhil
Fatih
Carlos
Güray
Serhat
Hakan
Tomas
Yusuf
Sezar

%100 yerli ile oynuyoruz ama ben Okan'ın nerede oynayacağını kestirmiş değilim.

El Comandante
24.Mart.2007, 01:44
Bu Barusso´yu niye aldik biz ? Hicbir macta oynadigini görmedim yav.

kazanabiliriz ama bugün liderligi elimize gecirecegimizi sanmiyorum,tek farkla kazaniriz ancak.

anilton
24.Mart.2007, 01:44
Arda ile Barış kanatlarda Okan ile Topal göbekte oynar büyük ihtimal...

Onurap
24.Mart.2007, 01:49
Bence okanı sağda oynatacak..Çünkü kupa maçında orda denemişti..Barışı sağ açık oynatmasın beceremiyor..

ThersoN
24.Mart.2007, 01:49
Kazanmak zorundayız!

yunusgs
24.Mart.2007, 01:53
Okan sağda oynarsa Sabri ve Barış nerede oynayacak.

a.arıcı-11
24.Mart.2007, 02:05
okan dediğiniz okan buruk demi gs başka okanmı aldı yoksa?
eğer buruksa adam ne zamandır top oynamıyo bu gün aksayabilr

Onurap
24.Mart.2007, 02:08
Okan sağda oynarsa Sabri ve Barış nerede oynayacak.Sabri bek barış ortada oynar

batuhanry
24.Mart.2007, 02:41
Yedik .

GebzeLi1907
24.Mart.2007, 02:41
DenizLi Attı ... Hasan YiğiT...Gs ' nin üstünde öLü topragı var çok kötü oynuyoLar..DenizLi gayet iyi..

yunusgs
24.Mart.2007, 02:42
Ah Kalli ah şimdi başımızda olacaktın nasıl yeniyorduk ya neden tüm şanssızlıklar bizi buluyor.

TürkuAz
24.Mart.2007, 02:42
Hasan attı, Allah kolaylık versin..

El Comandante
24.Mart.2007, 02:44
Sabri aldigi her topa vurursa mesafe tanimaksizin,Kalli takimin basina olmazsa ve yerine cansiz manken Ahmet Akcan gecerse,takimdaki futbolcular disiplinden uzak kalmissa ve 2 yildir oynamayan Okan takima girmisse bu sonuc normal bence.

El Barto
24.Mart.2007, 02:44
Denizli dayanabilir umarım ama ben pek inanmıyorum. Ha gayretler horozlar. :)

Bu arada Okan Gs'de miydi hala yahu. :)

yunusgs
24.Mart.2007, 02:46
Ya Ahmet Akcan acaba hiç mi anlamıyor futboldan hiç hücum yapamıyoruz doğru düzgün.Bu kötü futbolla bu maç böyle biter :(

GebzeLi1907
24.Mart.2007, 02:47
DenizLi dayanır gibi :) Gs ne taraftar oLarak nede Futbolcu oLarak hiç bi etkinLik gösteremiyor....
toparLanıp kendiLerine geLmezLerse DenizLi 3 puanı aLabiLir burdan ama DenizLi'nin Arda Ümit gibi oyuncuLara çok dikkat etmesi Lazım..

yunusgs
24.Mart.2007, 02:48
1-1 oldu Okan attı :D

batuhanry
24.Mart.2007, 02:49
Gooooooooooooooooooolllllll Okan !

IcedEarth
Okan golünü atarak dönüyor lige ;)

fenerbahce_1907
Okan gol atmıs ya yuh:confused:

GebzeLi1907
24.Mart.2007, 02:50
Okan Attı..Arda ya dikkat dedik adama goLü getirdi pozisyon yok bişey yok..

Fıratcan Alçınkaya
Okan yaşıyomu ya daha :n:

TürkuAz
Okan attı, 1-1 oldu.. :)

Umarım maçı çevirebiliriz..

El Comandante
24.Mart.2007, 02:52
Okan rezil oynarken cikti golünü atti,eskiden de böyle kafa golleri atardi. (:

Fernando Gago
24.Mart.2007, 02:52
Okan kafa golü attı yaa :D

Aykan19o3
24.Mart.2007, 02:54
Bu maç böyle giderse süper olur, İnşallah böyle gider :D

batuhanry
24.Mart.2007, 02:55
Baskımız iyice arttı!

El Comandante
24.Mart.2007, 02:56
Galatasaray baskili oynuyor,ilk yari bitmeden 2.atariz insAllah.

PesimiSTyLa
24.Mart.2007, 02:56
Golü yedikten sonra uyandık adeta. Şimdi daha iyiyiz, taraftar da destegi arttırdı. İlk yarı bitmeden öne gecersek harika olur !

yunusgs
24.Mart.2007, 02:57
Baskıyı arttırdık soyunma odasına gitmeden önce 1 gol atarsak süper olur.

IcedEarth
24.Mart.2007, 03:02
İlk yarı 1-1 lik skorla bitti. Ama yediğimiz golden sonra oynadığımız oyun umut verdi. Bu maç böyle bitmeyecektir. En az 1 gol daha olacaktır.

batuhanry
Krotocvil sakatlandı çıktı.

TürkuAz
Maç böyle biter, lider Fenerbahçe.. :|

yunusgs
24.Mart.2007, 03:05
Ben 2.yarı 1 gol daha bulacağımızı düşünüyorum.

RaSenGan
24.Mart.2007, 03:10
İkinci yarı çok baskımızı dahada arttırarak bu maçı almalıyız.Okan'ın oynadığını bilmiyodum.Gol bile atmış :D Gol ve goller bularak bu maçı almamız şart yoksa liderliği unutalım..

yunusgs
24.Mart.2007, 03:11
2.Yarı Nonda-Hakan Volkan-Hakan B. Serkan-Barış değişiklikleri yapılabilir.

Fıratcan Alçınkaya
24.Mart.2007, 03:16
la ne ilginç bi lig okan-r.carlos kafa golü atıyor ya :zuhaha

GS 2.yarı atar bir tane kazanır...

El Comandante
24.Mart.2007, 03:17
Okan hayatinda ilk defa kafa golü atmiyor ki. (:

Gencliginde de böyle golleri atardi :D

EreN
24.Mart.2007, 03:20
Gs kazanır gibi duruyor. Daha iyiler.
Fakat kafama takılan birşey var. Yusuf'a çıkan sarı kart neden Arda ve Ümit'e hiç çıkmadı.

yunusgs
24.Mart.2007, 03:21
Taraftarlarımızın biraz daha sahneye çıkmaları lazım onların desteğine 2.yarı daha çok ihtiyacımız var.Hakan da takımı daha iyi motive etmeli.

shadowrefree
24.Mart.2007, 03:21
feldkamp olsa okan zor oynardı sanırsam...:)

GebzeLi1907
24.Mart.2007, 03:22
Okan Kafa goLLerine aLışık Euro 2000 de de itaLya ya sanırım attığı bi kafa goLü vardı :)

İkinci yarı başLadı pek tempo var denemez maçta...

yunusgs
24.Mart.2007, 03:22
Kratochvil'in topuğu çıkmış ilk defa duydum bunu geçmiş olsun.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ah Hakan ah böyle maçlarda bali kaçırma Ahmet Akcan sok Nonda'yı.

batuhanry
24.Mart.2007, 03:33
Bu arada bir zorunlu değişiklik daha Denizli'den .

IcedEarth
24.Mart.2007, 03:35
Böyle oynamaya devam edersek şampiyonluk hayal.

GebzeLi1907
24.Mart.2007, 03:44
GS kıpırdanmaya başLadı baya..DenizLi diren biraz daha..!! SakatLıkLar kötü oLdu denizLi için..

IcedEarth
24.Mart.2007, 03:45
Bir gol daha gelsin artık ya. Bastırın aslanlar.

Tehlikeli bir noktadan serbest vuruş kullanacağız. Ama hiç umudum yok.

GebzeLi1907
24.Mart.2007, 03:56
Arda cıktı rahatLamadım desem yaLan oLur :) Ama Nonda girdi karamboLLerde noLur biLinmez..

IcedEarth
24.Mart.2007, 03:56
Arkadaş bu Hamidou da bizle oynadığı her maçta süper oynuyor ya :mad:

shamur1
24.Mart.2007, 03:58
Aykut,Emre,Servet,Volkan,Sabri,Barış,M.Topal,Okan, Arda, H.Şükür,Ü.Karan

Şu kadro şampiyonluğa oynayabilecek bir kadromu .. Galatasaray bu maçı kazansa bile şampiyonluk çok zor çok..

83' Skor 1-1

IcedEarth
24.Mart.2007, 04:01
Aykut,Emre,Servet,Volkan,Sabri,Barış,M.Topal,Okan, Arda, H.Şükür,Ü.Karan

Şu kadro şampiyonluğa oynayabilecek bir kadromu .. Galatasaray bu maçı kazansa bile şampiyonluk çok zor çok..

83' Skor 1-1
Oynayamayacak bir kadro mu ???

IcedEarth
24.Mart.2007, 04:04
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooool! Servet attı. 11 Aslan'ın en mücadelecisi attı golünü. Galatasaray sadece Denizli'yi değil, şanssızlığını da yeniyor.

RaSenGan
Gol be Gol 2-1 oldu.Aslanım Servet.Maç biter böyle.

GebzeLi1907
İte kaka attı yine ya Allah'ım ya şansa bak...:mad:

MeMo
24.Mart.2007, 04:07
Anladığım kadarıyla şansa bir gol olmuş :(

PesimiSTyLa
24.Mart.2007, 04:07
Koçum servet koçum be ! Macı izlemeyi kapattım umudu kestim sporx e bi baktım gol olmuş :n: Helal olsun servet zaten santrafor oynuyordu :D

Aşk-ı Şehir
24.Mart.2007, 04:08
Servet işte adamım. Adam karizmasıyla böyle maç kazandırır takıma. :n:

Aykan19o3
24.Mart.2007, 04:10
Denizlispor kalecisi o hatayı yapmasaydı bu maç berabere biterdi :(

Yazık oldu :(

yunusgs
24.Mart.2007, 04:11
İşte be tebrikler Aslanlarımıza şanslı da olsak golleri beklenmedik isimler de atsa maçı aldık artık Feldkamp'ın başımızda olmasını ve rahat galibiyetler almayı istiyoruz.

GReeN BeReT
24.Mart.2007, 04:12
Galatasaray ikinci yarı resmen tek kale oynadı.Maç Galatasaray'ın hakkıydı.Servet'i özel olarak tebrik ediyorum.Çok güzel bir mücadele örneği gösterdi.Galatasaray'ın başarılarının devam etmesi dileğiyle.

EreN
24.Mart.2007, 04:14
Saçma bir gol. Gs çok atak yaptı ama tamamı içi boş şişirme ataklarıydı. Denizli ise yenilmeye oynadı desem yeridir.

Eray Dengiz
24.Mart.2007, 04:16
son söz servetindir.

Fernando Gago
24.Mart.2007, 04:52
Şans yine Galtasaray'ın yanında

GebzeLi1907
24.Mart.2007, 04:53
KaLeciLik Nankör mesLek Hamiodu o kadar iyi oynadı direndi goLde oLmucak işLer yaptı yaktı takımı...
Maçın hakkı berabrLikti Gs yükLendi ama düzgün oLgun geLiştirdiği atakLar yoktu hep şişire şişire oynadı..Servet biLe Santrafora geçti kaç forvete döndü Forvet sayısı arttırmakLa maç kazanıLmaz asLnda ama işte bu maçta Şans gs nin yanındaydı..
Gs iLk yarı goLü yiyine kadarda yedikten sonrada çok kötüydü ikinci yarıda çok kötü başLadı denizLi daha etkiLi görünüyodu başLarda ama 60 dan sonra şişrmeLer başLadı denizLi iyice kapandı denizLi'Nin 2 oyuncusu sakatLanarak çıkmak zorunda kaLdı buda zaten kısıtLı kadroLarı oLan takımın pLanı çok etkiLedi bence..

Sonuc olarak 3 puanı Gs aLdı tebrik etmek lazım bu maç berabere bitse çok güzel oLacaktı asLnda ya neyse :)

M.Scofield
24.Mart.2007, 04:54
nasıl şansdır anlamadım, denizlinin bir tane pozizyonu yokk tek oyuyoruz ve şans oluyor

PesimiSTyLa
24.Mart.2007, 04:56
2. yarı tek kale oynuyorduk ve gol geldi. Tebrikler Cimbom um. Tebrikler Servet ! Çok pozisyon kacırdık ve en sonunda gol geldi.

Servet in yanında Arda da cok mücadele etti, koştu , bastı . 3 puanı aldık, mutluyuz !
.
.
.

YusufT
24.Mart.2007, 05:02
Golde Hamidouvun yapacagi birsey yokki, Ümit Karan ne adam bee, yine Türkiye ligindeki en iyi Türk forvet oldugunu gösterdi

BeeTLeJuiCe
24.Mart.2007, 05:05
Golde Hamidou'nun yapacağı birşey yok :s Sanki Ümit kalecinin uzanamayacağı köşeye vurmuş gibi söylemeyin. Yumruklamak yerine yada daha kuvvetli aşırmak yerine topa dokundu ama direğe takıldı.

Fernando Gago
24.Mart.2007, 05:06
Golde Hamidouvun yapacagi birsey yokki, Ümit Karan ne adam bee, yine Türkiye ligindeki en iyi Türk forvet oldugunu gösterdi

Başka golü mi izledin nasıl yapacağı bir şey yok :confused::confused::confused:

shamur1
24.Mart.2007, 05:07
Hakan'ım artık bıraksa şu futbolu ya. Yazık ediyor kendine..

Galatasaray yeni başkanına 3 puanı hediye etti. Haftaya lider giren Beşiktaş ise 4.sıraya indi.

RoNNiE91
24.Mart.2007, 05:08
Nasıl Hamidou'nun yapacağı birşey yok.Elinden kaydı top resmen.Ümit Karan topa vuramadı o durumda.Devamında gol oldu.

DisCo
24.Mart.2007, 05:27
Öncelikle Adnan Polat'ın gol olunca şok olmasıyla başlamak istiyorum. İzledim izledim doyamadım vallahi. :icon_biggrin:

Şimdi maça gelelim.

Maç öncesi Güvenç Kurtar galibiyet için geldik. Şuan Sevilla ile oynasakta yine galibiyet için çıkacağız dedi. Maç boyunca kapandıkça kapandı. Sonra da iyi oynayan taraf bizdik diyor. Galibiyete oynama kapanarak olmaz. Neyse.

Galatasaray çok ahım şahım bir top oynamadı. Vasatın biraz üstündeydi. Tabi bir kısmada değineceğim. Galatasaray'ın 20 şutu var. 12'si kaleyi bulmuş. Gereğinden fazla pozisyona girdik. Pozisyon yoktu felan demek yanlış bir değerlendirme olur. Bir atağa pozisyon denmesi için illa karşı karşıya kalıpta kalecinin kurtarması gerekmez. Pozisyon vardı ama son vuruşlar beceriksiz olunca herkeste böyle bir izlenim uyandı. 2. yarı tek kaleye döndü. Son anlara doğru Ümit Karan'ın karşı karşıya kalacağı pozisyon ofsayt olmamasına rağmen kesilince ilahi adalet devreye girdi ve kalecinin hatasından bir golü attık.

Çok şükür önemli bir 3 puan aldık.

Sonlara doğru çok üzüntülü ve sinirliydim ama 1 dakikada dünyam şenlendi diyebiliriz. Buda futbolun güzelliği olsa gerek.

PesimiSTyLa
24.Mart.2007, 05:43
Son anlara doğru Ümit Karan'ın karşı karşıya kalacağı pozisyon ofsayt olmamasına rağmen kesilince ilahi adalet devreye girdi ve kalecinin hatasından bir golü attık.

Sonlara doğru çok üzüntülü ve sinirliydim ama 1 dakikada dünyam şenlendi diyebiliriz. Buda futbolun güzelliği olsa gerek.

Burak süper bi noktaya deginmişsin ; onu belirtmeyi ben unutmuştum. Pozison ofsayt degildi (::)

Sonlara dogru ben de senin gibi duygular içindeydim, hatta macı kapattım sporx e bi girdim ki Servet atmış :n: Bir anda dünyam degişti :icon_biggrin:

yunusgs
24.Mart.2007, 05:59
Ya herkes şişirme atak diyor ama teknik direktörsüz oynamak kolay değil bunuda not olarak düşelim.

DisCo
24.Mart.2007, 06:03
Ya herkes şişirme atak diyor ama teknik direktörsüz oynamak kolay değil bunuda not olarak düşelim.

Olur mu canım. Maçı izleyenler gördüler. Denizlispor'un yardımcı antrenörüydü galiba. Kale arkasına gidip Hamido'ya birşeyler söyledi. . O arada kaleciye hata süsü vererek Galatasaray'a bir gol attır demiştir. Ama diğer takımların şampiyon olması engellenemez.

Her zaman bir bahane bulunur değil mi? :uzgun:

YusufT
24.Mart.2007, 06:27
Top elinden kaymadi, iyice bakin bi...

topu yumraklamaya calisti, ama top düsündügü yere gelmedi, normal bir posizyon alma hatasi..

scar face
24.Mart.2007, 06:34
Çok komik bir gol.Gs golü atınca üzülmedim vallla kahkahalar attım:)

DisCo
24.Mart.2007, 06:34
"Işıklar gözümü aldı"

Souleymanou yediği hatalı golü LİG TV'ye anlattı. Maçtan sonra açıklamalarda bulunan Souleymanou ışıkların gözünü aldığını ve bir anda konsantrasyonunu kaybettiğini söyledi.

"Futbolda hatalar oluyor. Üzülüyoruz. 1 puan alabilirdik. Şansımız yoktu. Yolumuza devam edeceğiz" açıklamasını yapan Souleymanou o anı şöyle anlattı: "Işıklar gözümü aldı. Topu tutmaya çalışırken direğe çarptı. Top elimden kaydı. O top da Servet'in önüne düştü ve gol oldu"

Çok büyük bir hata yaptığının farkında olduğunu belirten tecrübeli kaleci "Futbolda hep böyle hatalar oldu. Golü yedim. Geldi, geçti... Lig daha bitmedi. Önümüzdeki maçlara bakacağız" açıklamasını yaptı.

(Ligtv.com.tr)

LaigLeNoiR
24.Mart.2007, 07:29
Yahu bu Denizli'nin G.Saray'dan çıkarı nedir anlamadım :)

Bir kaç sene önce F.Bahçe'yi yenerek G.Saray'ı şampiyon yapmışlardı şimdi de son dakikada hatalı bir golle yenildiler G.Saray'a bu senede G.Saray şampiyon olursa artık Denizlispor'a bir kaç oyuncu bedava gönderirler :D

Her neyse işin şakası bir yana tebrikler G.Saray'a...

El Comandante
24.Mart.2007, 07:34
Son dakikalara girince bütün Galatasaraylilar telasliydi,sinirliydi ama yine de icimizde bir ümit vardi.Yani Servet bile 35 dakika forvette oynadi :D Rakip 3 pas yapamadi,yani golü atacaktik,gec gelmesi bizi telaslandirdi ama yine de son dakikada gelen golün keyfi de baska oluyor yahu :D Zevkten 4 köse oluyor insan :D

Servet herzamanki gibi yüregiyle oynadi,zaten Türkiyenin en formda defansi,en iyi Türk defansi oldugu futbolu bilenler tarafindan belirtiliyor.Bakti adam Denizli kaleden cikamiyor takimima katki yapayim diye forvete yardimda bulundu.Ben olsam ben de öyle yapardim,yani Denizli ceza sahasi disina cikamadi,istisna pozisyonlar disinda.

Servet´in golünde Mehmet Demirkol güzel bir yorumda bulundu:O topu Türkiyede kimse takip etmez,ne bizim forvetlerimiz ne denizli defansi,kimse takip etmezdi ama Servet yüreginin sesini dinledi ve topu takip etti,atti golünü :D
Hakeme deginmek istemiyorum,bizim hakkimizi yemesine ragmen maci kazanmamizi engelleyemedi !

Macta en cok Serveti,Mehmet Topali,Ardayi,Emreyi,Aykutu,Ümiti begendim.Okan ve Volkan vasatti bana göre,öbür isimler döküldü tel tel.

Neticede 3 puan aldik,liderle puanimiz esitlendi,fikstür avantajimiz var.Sampiyonluk sarkilari söylemeye yavastan baslayalim. (:

shamur1
24.Mart.2007, 08:16
Yahu bu Denizli'nin G.Saray'dan çıkarı nedir anlamadım :)

Bir kaç sene önce F.Bahçe'yi yenerek G.Saray'ı şampiyon yapmışlardı şimdi de son dakikada hatalı bir golle yenildiler G.Saray'a bu senede G.Saray şampiyon olursa artık Denizlispor'a bir kaç oyuncu bedava gönderirler :D

Her neyse işin şakası bir yana tebrikler G.Saray'a...

Denizli o sezon Fenerbahçe'yi yenerek Galatasaray'ı sevindirdi ama o maçtaki tek golü atan Mustafa Keçeli'de 2 senedir bizi üzüyor . Piyango bize vurdu yani :) Hamidouyu istiyoruzzz :)

goosfraba
24.Mart.2007, 08:17
Daha erken Baran bence şarkıları söylemek için :) Hatırlarsan Daum'a şampiyonluk pastası kesmişlerdi? Ne oldu o sezon? Galatasaray şampiyon oldu :) Herşey için erken daha.

El Comandante
24.Mart.2007, 08:20
Yahu sampiyonluk sarkilari derken bir gelenektir bu,tribünler son haftalara dogru sampiyonluk tezahüratlarina falan baslar,anla iste. :) Bizim fikstür avantajimiz var,bence sampiyon olacagiz,ama emin konusmamak lazim tabi ki.:)

GebzeLi1907
24.Mart.2007, 08:25
Fener'le oynucaksınız ne avantajı var :) En büyük Dezavantajınız ayrıca,bizLe [LiderLe] oynamıcak oLsanız hadi bi nebze avantaj var diyeLim..

Siz yavaştan söLemeye başLayın,yavaş yavaş söyLemeye devam edin :)

El Comandante
24.Mart.2007, 11:02
Fenerle kendi sahamizda oynayacagiz :) Sizle oynamamiz pek bisey farketmez,bizim futbolcur istedikten sonra yenemeyecegimiz takim yok Türkiyede.

Teknik direktör olmadan,en iyi oyuncularimiz olmadan lider ile ayni puandayiz.Bu diger takimlarin baslarina gelseydi adim gibi eminim lige coktan havlu atmislardi.Bu da bizim kalitemizi gösteriyor. ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.sporx.com/images/galeri/29/5537/B_42b09d79d4f60ab0d9131e85ff03a910.jpg
http://www.sporx.com/images/galeri/29/5537/B_6abb11279f85d9ef80c2405574d6d2e7.jpg
http://www.sporx.com/images/galeri/29/5537/O_232f93e011c9c3014355fffbc3e8ff58.jpg
http://www.sporx.com/images/galeri/29/5537/B_2ea569880c22c3c2bcb47d16f28a6fa9.jpg
http://www.sporx.com/images/galeri/29/5537/B_c9f533b98b4948813404a68ea9e2b035.jpg
http://www.sporx.com/images/galeri/29/5537/B_f4a4641091e573697c23fb6ccb4fcea5.jpg
http://www.sporx.com/images/galeri/29/5537/B_a6cbea372b9a0b97065db939a6ee5509.jpg
http://www.sporx.com/images/galeri/29/5537/B_48116b12e052821b3f878a49195e50ca.jpg
http://www.sporx.com/images/galeri/29/5537/B_a024f24039cb6a94871e3cfaa3e92feb.jpg
http://www.sporx.com/images/galeri/29/5537/B_5dec103e9299c1edda04efac00ff797b.jpg

yunusgs
24.Mart.2007, 21:38
MUTLU SON!

http://img528.imageshack.us/img528/1727/72551922mj0.jpg (http://imageshack.us)

Ahmet Akcan, Kalli'nin yokluğundaki üç maçlık seriyi galibiyetle tamamladı.
24.3.2008

İkinci dönemi...

Galatasaray'da bu sezon teknik direktör Kalli’nin sık sık rahatsızlanması sebebiyle hocalık görevini üstlenmek zorunda kalan yardımcı antrenör Ahmet Akcan, ikinci dönemini galibiyetle noktaladı. Ligin başında Feldkamp’ın yokluğunda çıktığı A.Wien ve Oftaş karşılaşmalarından 0-0’lık beraberliklerle ayrılan Akcan, bu kez Galatasaray’ın 3 maçında sorumluluk aldı. Akcanlı Cim Bom, Ankaraspor’u 1-0 yenerken, Türkiye Kupası’nda Gençlerbirliği’ne mağlup oldu.

‘Haklı galibiyet’

Teknik adamlığı yarından itibaren tekrar Kalli’ye devredecek olan Ahmet Akcan, Denizlispor galibiyetine en çok sevinen isimlerin başında geliyordu. Maçın ardından oyuncularını gösterdikleri performanstan dolayı kutlayan Akcan şunları söyledi: Görevde bulunduğum süre içinde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Çok kritik bir galibiyet aldık. Ancak şu var ki, oyunun büyük bölümünde 3 puanı daha çok isteyen taraf bizdik. Sadece gol biraz gecikti.

Güvenç hocanın
yüzü gülmüyor

Güvenç Kurtar’ın Galatasaray’a karşı bir türlü şansı tutmuyor... Görev aldığı çeşitli takımlarda 16 kez Sarı-Kırmızılı ekibe karşı zafer planları yapan tecrübeli hoca, dünkü maçla birlikte 13 mağlubiyet, 3 de beraberlik elde etti. Kurtar maçtan önce, Ayhan kulübede oturduğu için sevindiğini söylemişti. Galatasaray’ın galibiyetinin, Ayhan oyuna girdikten sonra gelmesi, Kurtar’ın endişesinin ne denli haklı olduğunun bir kanıtı gibiydi.

Ve Kalli Dönüyor!

http://img528.imageshack.us/img528/9656/adszsw5.png (http://imageshack.us)

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp'ın bugün İstanbul'a ayak basacağı belirtildi.
24.3.2008

Kayserispor müsabakasının ardından yeni doğan torununu görmek için gittiği Almanya’da rahatsızlanan ve takımını yalnız bırakan Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp’ın bugün İstanbul’a ayak basacağı belirtildi. Deneyimli çalıştırıcının öğle saatlerinde Türkiye’ye indikten sonra Ahmet Akcan ile görüşerek takımının son durumu hakkında bilgi edineceği vurgulandı. Feldkamp’ın durumunun iyi olduğu ve antrenmanlara da çıkacağı kaydedildi

BlackEagle19o3
25.Mart.2007, 07:18
Denizli 1-0 öne geçtiğinde ne güzel de sevinmiştim.Ama son dakikadaki ''şans'' golü Fenerlilerin ve Beşiktaş'lıların hayallerini yıktı.Bizim son dakikada attığımız anormal olmayan gollere bal diyenler benim bu gole şans dememe kızmıyorlardır umarım;)

Fernando Gago
25.Mart.2007, 07:22
Feldkamp'ın yokluğunda Hakan Şükür durumu iyi idare etti Okan Ümit derken kazaya uğramadılar ...

Fıratcan Alçınkaya
25.Mart.2007, 07:24
bir yerde patlar GS nin lastiği her zaman hamido olmaz kalede...

yunusgs
25.Mart.2007, 07:28
Yapma Fıratcan abi başımızda her zaman Ahmet Akcan da olmayacak ama.

BlackEagle19o3
25.Mart.2007, 07:28
Sizle oynamamiz pek bisey farketmez,bizim futbolcur istedikten sonra yenemeyecegimiz takim yok Türkiyede.

Bir de buraya takıldım.İstedikten sonra herkesi yeneriz tripleri.O zaman Bjk da Fb de istedikten sonra herkesi yener.Bir de şampiyonluk yolunda çok büyük bir avantajınız yok bence.Fikstür konusuna gelince Beşiktaş'ın fikstürü de rahat.Benzler fikstürler diyebilirim.Sivas Deplasmanları,içerdeki Fb maçları falan;)Taraftarın şampiyonluk havasına girmesi olayı son haftalar yaklaştıkça 3 büyük kulüp taraftarının hepsinde var merak etme.Hepsi takımına güveniyor.Beşiktaş ve Fb taraftar forumlarına falan da göz atarsan onların Gs taraftarından inanç olarak bi farkı yok:icon_wink:Ya da Beşiktaş taraftarının her maçtan sonra ''.....Şampiyon Beşiktaş'' diye bağırması da örnek verilebilir.

Denizli maçında da oynana ahım şahım bir futbol yoktu.Çok net diyebileceğimiz kaç pozisyon sayarsınız.Hakan-Ümit ikilsii durgun.Emre-Servet-Mehmet Topal çabalıyor o kadar.Yani kendinizi kaf dağında görmeyin.Bence Gs bu büyük(!) fikstür avantajına rağmen ligi 3 .biterecek...

DisCo
25.Mart.2007, 07:44
Yapma Fıratcan abi başımızda her zaman Ahmet Akcan da olmayacak ama.

Yunuscum direk sana demiyorum ama senin lafından yola çıkarak bir konuya değineceğim.

Kalli takım başında olur yerden yere vurulur. Takım başında olmaz Ahmet Akcan'la maça çıkarız. Zorlandık ama Ahmet Akcan olmicak her zaman denir. Yani Kalli gelicek herşey düzelicek anlamına gelen lafları duyuyoruz.

Şimdi bu Kalli iyi mi değil mi? ben bir türlü karar veremedim.

Şampiyonluk iddiasına gelince bütün takımlar vasat futbol oynuyor. O açıdan futboluna bakıpta bu bu bir adım öndedir denemez. Fikstüre gelince her takımın fikstürü aynı zorlukta diye düşünüyorum. Birbirleriyle oynadıkları gibi ligde kalma mücadelesi verecek takımlarla da maçlar oynanacaklar. Tek bir açıdan değerlendirebiliriz. Olurda Bjk-Fb derbisini Fenerbahçe kazanırda aynı haftayı Galatasaray'da 3 puanla kapatırsa Beşiktaş açısından şampiyonluk zora girebilir diyebiliriz.

GeNç KaRTaL
25.Mart.2007, 07:44
Hamidou resmen hayallerimizi yıktı..

Birde golün son dakikada olması ve şans eseri meydana gelmesi çok manidar gerçekten.Biz atınca ballı oluyorduk nedense..

Bunada şey deniliyor.Biz hak ettik zaten.Şuursuzca saldırmayla afedersiniz ama maç falan hak edilmez.Kaç tane adam gibi organize atak var..Gs bu maçı şansıyla kazanmıştır demek istemesemde bize şansla kazandınız deniliyorsa bu maçı Gs şansıyla kazanmıştır..Hamidou orada o hatayı yapmasa o maç 1*1 biterdi.

Ayrıca Servet'in uzun süre forvet oynamasını değerlendirmeyi düşünmeyip kapanan Denizli takımınada teşekkürler.İnsan hiç mi Gs'nin açıklarından yararlanmayı düşünmez.Bu mantaliteyle hiç bir yere varamaz böyle kulüpler..

Galatasaray'ı tebrik ediyorum.Çok önemli bir galibiyet elde ettiler.Umarım bu etkisiz oyunlarını ileriki haftalarada taşırlar..

PesimiSTyLa
25.Mart.2007, 07:47
bir yerde patlar GS nin lastiği her zaman hamido olmaz kalede...

Beşiktasın patladığı gibi mi? :rolleyes::u:

M.Scofield
25.Mart.2007, 07:52
şans golu ne kadarda zorunuza gitti aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz

Fıratcan Alçınkaya
25.Mart.2007, 07:59
Beşiktasın patladığı gibi mi? :rolleyes::u:

yok BayArena'da patladığı gibi...

Bunun sonuna koyacak smiley bulamadım...

PesimiSTyLa
25.Mart.2007, 08:07
Her macı böyle kazanalım. Her mac bu sekil 3 puan alalım cok zevkli oluyor ;;) Hayalleriniz yıkılsa da....

DisCo
25.Mart.2007, 08:07
Takım dediğin 10. saniyede de atar. Son dakikada da atar. Bugüne kadar bu tarz gollere asla şans demedim. Demeyen birisi olarakta şu farktan bahsetmek istiyorum. İBB maçı Holosko'nun golü defans hatası ve gol oldu. Deivid, Konya maçında sendeledi, düştü ve düşerken pası Semih'e verdi. Kaleci orada izleyeceğine topu almalıydı. Kaleci hatası. Hamido gelen topu tutamadı ve Servet tamamladı. Kaleci hatası. Bütün goller yapılan hatalardan yeniyor.

Şans golü ise şudur. Olimpiyat stadı dev derbide Prates şutu dağa taşa çekti. Top oradan Hakan Şükür'ün kafasına çarpıp Fenerbahçe ağlarına gitti. Maç 2-2 oldu. Şans budur. Yoksa son dakikada atılan gole veya oyuncuların hatasından gelen gole şans denmez.

Fıratcan Alçınkaya
25.Mart.2007, 08:12
ne dendiğini yazıcamda forumda yazılmayacak cinsten o yüzden boşverin... Holosko'nun attığı golü biz her hafta yiyoruz zaten varsında bidene biz atak...
Hamidonun yediği golün hiç bir açılıklaması yoktur saçma sapan bir gol oldu son dakikalarda neyse lig bitimine daha var çok yol alınır daha ligde ...

PesimiSTyLa
25.Mart.2007, 08:26
İzleyin kararı siz verin !..

Türkiye Souleymanou'yu büyük bir dramla tanımıştı. 2005-06 sezonunun 17. haftasıydı, Denizlispor İstanbul'da Fenerbahçe'nin konuğuydu. Sarı lacivertli takım maçı 6-2 kazanıyordu. Herkes maçtan önce cezası iptal edilen Semih'in 4 gol atmasını tartışacaktı ama gündem bir anda değişmişti.

Denizlispor kalecisi Souleymanou maçın ardından soyunma odasında takım arkadaşlarını şoka uğratan bir açıklama yapmıştı: "Maçtan kısa süre önce biricik kızım öldü. Ama ben sizi yalnız bırakmamak için bunu kimseye söylemedim, maçta yediğim goller için özür dilerim". Denizlispor soyunma odası adeta buz kesmişti, herkes yenilen 6 golü unutmuş, takım arkadaşlarının yaşadığı büyük dramı ve takımı için yaptığı fedakarlığı düşünüyordu.

İşte o Souleymanou, bu hafta bir kez daha gündeme geldi. Galatasaray ile oynadıkları maçta birbirinden güzel kurtarışlar yapan Souleymanou, son dakikalarda yaptığı akıl almaz hata ile maçın kaderini değiştirdi.

Ardından da spekülasyonlar birbirini kovaladı. Çünkü Türkiye'de gazetecisinden yöneticisine, futbolcusundan taraftarına kadar herkesin en iyi bildiği şey rakibini şikeyle, satılmışlıkla suçlamaktı. Galatasaraylısı, Fenerbahçelisi, Beşiktaşlısı, Trabzonsporlusu, akla gelebilecek her takımın taraftarının en kötü alışkanlığıydı bu.

Bu seferki söylentinin kaynağı, Denizlispor Kaleci Antrenörü Mustafa Kocakaya'nın maçın bitimine yaklaşık 20 dakika kala, kulübeden kale arkasına kadar gelip Souleymanou ile konuşmasıydı. Görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla Kocakaya, Souleymanou'ya vakit geçirmesini, topu oyuna yavaş sokmasını ya da ayağa oynamasını söylüyordu. Ama son dakikalarda gelen inanılmaz kaleci hatası söylentileri de beraberinde getirdi. İnternet sitelerine hücum eden rakip taraftarlar, Souleymanou'ya "Gol ye" talimatının verildiğini öne sürüyordu.

Peki gerçekten böyle olabilir miydi? Kızının ölümünde bile takımını yalnız bırakmayacak kadar sporcu ahlakına sahip bir futbolcu olan Souleymanou bu suçlamayı hak ediyor muydu?

Sizler için maçın görüntülerini derledik.

Kaleci Antrenörü Mustafa Kocakaya'nın Souleymanou ile konuşmasından itibaren maçta yaşanan pozisyonları toparladık. Souleymanou'nun o konuşma sonrası yaptığı kurtarışları, zaman geçirmek için başvurduğu yolları yayınlıyoruz.

Eğer Souleymanou öyle bir talimat alsaydı, yani diyelim ki bilerek gol yiyecek olsaydı kalesine gelen bir şutu içeri almak yerine böyle dikkat çekecek bir hata yapmasına gerek var mıydı? Diyelim ki bilerek gol yiyecek olsa, rakibinin önüne topu bırakmak yerine, Sabri'nin sert şutunda yemez miydi o golü?

Kaynak ! : http://www.ligtv.com.tr/TurkcellSuperlig.aspx?r=1&hid=35860 (http://www.ligtv.com.tr/TurkcellSuperlig.aspx?r=1&hid=35860)

Videoyu da izleyebilirsiniz !

anilton
25.Mart.2007, 08:33
Hamidou'nun böyle bir şey yapacak kadar kişiliksiz olduğunu sanmıyorum.Söylenebilecek tek şey var;şanssızlık...

GebzeLi1907
25.Mart.2007, 08:39
Evet Hamidou direktif aLdı goLü yedi demek çok yanLış oLur söyLemiştim zaten KaLeciLik nankör mesLek diye maçta o kadar direndi ama işte DenizLi'nin şansszLıgı mı diyip gs nin şansımı diyim öne çıktı acayip bi goL oLdu...

Sekopej
25.Mart.2007, 08:48
Eğer kaleci maçı verdi diyen varsa hiç kusura bakmasın bu onun ahmaklığıdır sadece. Ayıp yahu bu kadar mı kolay birilerini karalamak...

Biraz kendine fazla güven şımarıklığından kaçırdı bence topu elinden. O dakikaya kadar çok iyiydi ve havaya girdi, nasılsa tutarım diye çıktı, maçtan sonra açıklaması da var ışık gözümü aldı diye, ve topu tutamadı gol oldu.

Kalecinin hatasıdır, bilerek yapılmış birşey değildir asla. Burada tamam hatayı da konuşalım ama asıl Servet'in o pozisyonu takip edip, Ümit'in kötü şutununda kaleciyi sıkıştırıp hataya zorlaması ve sonrasında da golü atmasını konuşalım.

El Comandante
25.Mart.2007, 08:54
Ne güzel oluyor,son dakikada sans golü atip puan kaybetmemiz icin dua eden insanlari kahretmek,üzmek.

Keske her hafta böyle goller atsak.

DisCo
25.Mart.2007, 08:57
Olur mu canım. Maçı izleyenler gördüler. Denizlispor'un yardımcı antrenörüydü galiba. Kale arkasına gidip Hamido'ya birşeyler söyledi. . O arada kaleciye hata süsü vererek Galatasaray'a bir gol attır demiştir. Ama diğer takımların şampiyon olması engellenemez.

Her zaman bir bahane bulunur değil mi? :uzgun:

Bu tarz gündem olacağını maçtan hemen sonra söylemiştim. Bugünde okuduğum kadarıyla Adnan Polat'ın gol sevinci ile Hamido'nun açıklaması üzerinde durulmuştu. Hani Adnan Polat şaşıyor ama aa hiç bilmiyodum gol olacağını nasıl oldu yahu :icon_twisted: gibisinden olduğu iddia edildi. Hamido'nun ışıklar gözümü aldı demesi ise dolarların partıltısıdır diye değiştirildi. Allah akıl fikir versin.

ShevAnil
25.Mart.2007, 09:06
Diğer Zirve Takımının Attığı Şans Gollerinden Sonra Bizde Bir Şans Golü Atmışız ne var Bunda bukadar Büyütülecek Anlıyamıyorum? Bu Golü Bukadar Büyüten Arkadaşların Korktukları Galatasaraymı Acaba??

shadowrefree
25.Mart.2007, 10:18
Bir Fener atamadı şans golü bea...:)

shamur1
25.Mart.2007, 10:29
Zaten Beşiktaş'lılar ile Galatasaray'lılar böyle tartışa dursun , sezon sonu bir bakmışın Fenerbahçe şampiyon olmuş.

Bordo61Mavi
25.Mart.2007, 12:40
Fenerbahce zaten sampiyon, hakediyoda

extensor
25.Mart.2007, 14:50
Biraz kendine fazla güven şımarıklığından kaçırdı bence topu elinden. O dakikaya kadar çok iyiydi ve havaya girdi, nasılsa tutarım diye çıktı, maçtan sonra açıklaması da var ışık gözümü aldı diye, ve topu tutamadı gol oldu.

hiç birşey yüzünden kaçırmadı o topu ne ışık ne kendine aşırı güven nede şımarıklık

zaten hamidonun topu elleri arasında tutamama gibi bir problemi var ben sana 40 tane örnek sayarım böyle

denk gelirde denizlispor maçı izlersen 90 dk içinde dikkatle izle mutlaka bir yan top olacak ve hamidou o topu elinden düşürecek

GeNç KaRTaL
25.Mart.2007, 15:18
Yani hala şans golü,şans golü diye diretiyorsunuz ya.Bravo gerçekten..