PDA

View Full Version : Disiplin Eksikliği?

WebMaster91
26.Mart.2007, 05:21
Arkadaşlar benim size bir sorum olacak..Liverpool'u yönetiyorum ve 2. sezonumdayım, fakat bazı oyuncularda "ufak kaygı"lar olmaya başladı..Hepsinde de "Hocasının disiplin eksikliğinden dolayı endişeli" yazıyor..Steven Gerrard, Jaime Carragher, Igor Akinfeev başta gelenler..

http://i218.photobucket.com/albums/cc236/lord_srkn/adsz-16.jpg

Sizce bunu nasıl giderebilirim?

tosunpasa
26.Mart.2007, 06:50
Antrenmana gelmeyen, maçta kırmızı kart gören, kötü performans gösteren oyunculara v.s uyarılar, cezalar verirsen -tabii haklı olarak- bu sorunun giderilmiş olacaktır diye düşünüyorum.

Xipe Totec
kardeş sanırım verdiğin-vermediğin uyarılardan kaynaklanan bir olay..
mesela kırmızı kart gören yada antremana gelmeyen oyunculara uyarı verme seçeneği gelince no action deyip geçiyosan böyle bir durumla karşılaşmış olabilirsin..

Fernando Gago
Oyunu oynamadığım için net bir şey söyleyemem ama şöyle bir şey olabilir . Kırmızı kart gören bir oyuncuya maçtan sonra ceza verebiliyorsun veya uyarabiliyorsun onla ilgili bir sorun olabilir veya antremana gelmeyen oyuncular oluyor ve göz yumuyorsan ondan kaynaklanabilir

WebMaster91
26.Mart.2007, 06:53
Kırmızı kart cezalarına genelde itiraz ediyorum, ondan olabilir mi ki? :D..

Fernando Gago
26.Mart.2007, 06:54
Kırmızı kart cezalarına genelde itiraz ediyorum, ondan olabilir mi ki? :D..

Oyuncunu uyar , sürekli kart görüyorsa 1 hafta ceza ver ben genelde böyle yapıyorum hiç sorun çıkmadı :D

WebMaster91
26.Mart.2007, 07:00
Oyuncunu uyar , sürekli kart görüyorsa 1 hafta ceza ver ben genelde böyle yapıyorum hiç sorun çıkmadı :D
Bundan sonra itiraz edersem ceza alacam zaten :D..O yüzden artık uyarı, ceza felan bir şeyler deneyecez :D..

yunusgs
26.Mart.2007, 07:14
Takımı maç sonu şöyle bir adam akıllı kız bak nasıl disiplin fazlalığı diyecekler o zaman :D

WebMaster91
27.Mart.2007, 01:43
Takımı maç sonu şöyle bir adam akıllı kız bak nasıl disiplin fazlalığı diyecekler o zaman :D
Onu da yapıyorum :D..Hatta bazı maçlar hem devre arasında hemde maç sonunda yapıyorum :D..Eve gidip oyunu açınca bakıcam artık ilerledikçe kırmızı gören olursa direkt 1 hafta maaşını kesicem :D..
Özellikle Gerrard, Carragher felan :D..

mustinimo
02.Nisan.2007, 09:30
tam konu açmaya yeltenmiştim ki başlığı gördüm. vay be. biz adamlara kıymayalım onlar bizden endişe duysun. asistan kız diyodu ben none deyip geçiyodum :D hatta bi keresinde kırmızı kart yedi 1 maç oyuncum. itiraz ettim 2 oldu. bi daha ettim 3 oldu. :S sonra o oyuncu bende disiplin eksikliği var diye endişe duydu. tabi ben Türk duygusallığıyla senin arkandayım mesajı veriyorum ama yok oyun bu anlamıyolar :D