PDA

View Full Version : Bu hatanın sebebi ne???

akcan07fb
30.Mart.2007, 07:11
öncelikle eğer bu hatanın çözümü forumda varsa boşuna konu açtığım için özür dilerim ama biraz bakındım forumda ama bulamadım.

benim sorunm oynadığım oyun açılmıyo:uzgun:

oyuna giriyorum açmak istediğim oyuna tıklıyorum dolmaya başlamadan masaüstüne atıp
"the save game couldn't be loaded" diyo. başka kayıtlı oyun açarkense sorun olmuyo.
bunun sebebi ne olabilir ve çözümü var mı save oyunumu kurtarabilir miyim?:confused::(

Onurap
30.Mart.2007, 07:30
kayıtlı oyununuzu sildiniz veya yerini değiştirdiniz mi?birde son oyunu yükleden değil kayıtlı oyunu aç seçeneğinden girmeyi deneyin..başka çözümü oplacağını sanmıyorum..

akcan07fb
30.Mart.2007, 07:34
kayıtlı oyununuzu sildiniz veya yerini değiştirdiniz mi?birde son oyunu yükleden değil kayıtlı oyunu aç seçeneğinden girmeyi deneyin..başka çözümü oplacağını sanmıyorum..

silmedim veya değiştirmedim.
öteki dediğini de yaptım ama olmadı:(
bikaç kez daha gelmişti başıma çok gıcık oluyorum ya soğuyacam bu yüzden oyundan. başka çözüm önerisi olan???:confused:

DisCo
30.Mart.2007, 07:38
Kayıtlı oyunun adında Türkçe karakterler yer alıyor mu?

akcan07fb
30.Mart.2007, 09:39
Kayıtlı oyunun adında Türkçe karakterler yer alıyor mu?

hayır oyunumun adı:
Ramazan Akcan

Mr.CordiaL
30.Mart.2007, 10:06
Oyunu save'lerken elektirkler fillan kesildiği zman oluyor öyle. Çözümü de yok sanırm ...

sui generis
30.Mart.2007, 14:14
evet bilgisayarı oynun acıkken oyundan cık demeden kapattıysan yada elektrlkler gittiyse oyun birdaha acılmıyor. cozumu de yok.

tosunpasa
30.Mart.2007, 20:17
Save Game'in bozulmasının çözümü yoktur.