PDA

View Full Version : XML Hatası?

BaFraLı
02.Nisan.2007, 17:53
Arkadaşlar oyunu dün oynadım.Kaydettim ve bu gün load gameden oyuna tıkladığımda
The Save Game Could Not be loaded.Yazısı geliyor ve kayıtlı oyun açılmıyor.Oyundada baya ilerlerdeydim.Oyunu Açmam için bi çözümü varmı?

GReeN BeReT
02.Nisan.2007, 18:27
Galiba Save dosyası bozulmuş.Bildiğim kadarıyla Save dosyalarının bozulmasının çözümü yoktur.

BaFraLı
02.Nisan.2007, 18:40
Galiba Save dosyası bozulmuş.Bildiğim kadarıyla Save dosyalarının bozulmasının çözümü yoktur.

tüh gitti o zaman güzelim oyun..

Melekovic
02.Nisan.2007, 18:47
Malesef bu olayın geri dönüşü yok.Mümkün olduğu kadar aynı adlı dosyanın üzerine kaydetmemeye çalış.O bozulmaya yol açabiliyor.Kayıt sırasında bir bozukluk olabiliyor anlık.

Yapılabilecek en iyi yöntem 3 haftalık ya da aylık aralarla oyunu kaydetmek ve farklı isimlerle kaydedip 3 kayıtlı oyun bırakmak ve daha eskilerini silmek.

Bu arada oyunu kayıt ederken mesaj kutusu kısmına getirip kaydetmeye ozen gosterin.Diger konumlardayken kaydettiginizde bazen oyunda hatalara yol acabiliyor skinler ve grafiklerde hata vererek .Oyun yinede acılıyor sonra kaydedip duzeltebiliyorsunuz ama sağlıklı olması açısından aklınızda bulunsun.

DisCo
02.Nisan.2007, 20:02
Arkadaşlarımında belirttiği gibi istemeyerekte olsa kariyerin noktalanmış oldu. Çünkü bunun bir geri dönüşü bulunmuyor. Kayıt yaparken mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlar vardır ama ben bu işin biraz şans işi olduğunu düşünüyorum.

Bozulmayan save'lerin çıkması dileğiyle. :0:

tombul taho
02.Nisan.2007, 20:55
bunun bir XML hatasıyla alakası yok yalnız onu belirteyim. ayrıca arkadaşlar belirtmişler zaten. görevli yönetici arkadaş konuyu kapatabilir.