PDA

View Full Version : TSL 29. Hafta | Gençlerbirliği - Galatasaray

goosfraba
04.Nisan.2007, 00:13
http://img217.imageshack.us/img217/7817/genclerkv0.jpg

PesimiSTyLa
04.Nisan.2007, 00:45
Bu dk dan sonra Puan kaybına tahammülümüz yok. GB deplasmanı zor bi deplasman inş kazanacagız. İnanıyoruz...

shadowrefree
04.Nisan.2007, 00:53
Gençler durumu itibariyle, moralsiz Galatasaray ı ve bir öceki maçtaki alınan skor ile yeneceklerini düşünüyorum. Ama en kötü ihtimal beraberlik.

Fernando Gago
04.Nisan.2007, 01:06
Gençlerbirliği'nin acil puana ihtiyacı var Galatasaray Ankara'ya önemli eksiklerle gidiyor bu maçta Gençlerbirliği puan çıkarır Berabere biter diye düşünüyorum ...

yunusgs
04.Nisan.2007, 01:17
Zor bir maç.Şampiyon olmak istiyorsak asla puan kaybı yapmamamız lazım.Gaziantep maçındaki gibi oynarsak kesin yeniliriz.Umarım iyi bir futbol oynarız maçı kazanırız ve sadece 2 deplasman maçı bırakmış oluruz geriye.Benim fikrim ise kazanabiliriz yönünde.İstersek kazanırız.Forvetlerimiz becerikli,Lincoln istekli olursa ve Arda'nın da katılacağını düşünürsek 1-0 kazanırız diye düşünüyorum.

BlackEagle19o3
04.Nisan.2007, 01:23
Gençlerbirliği kupa maçındaki sürprizine bir tanesini daha ekler.Bu maçı kaybetmezler.Gs iyi oynamıyoz son zamanlarda;)

shadowrefree
04.Nisan.2007, 01:27
Bakalım Kalli bu maçta kimi nerede oynatarak yeni birşeyler yaratmaya çalışacak ya da macerayı bırakıp normal bir dizilişle mi çıkacak?

Aslında bu yanlış tamamen Adnan POLAT ın zamanlama hatası teknik direktör ile verdiği demeç. Kalli ligi kaybetse ne kaybedecek. Kazansa ne kazanacak. Geçmişte yapamadığı herşeyi Galatasaray gibi bir takımda yapıyor.

a.arıcı-11
04.Nisan.2007, 02:56
zemin kötü olacak gençlerin puana ihtiyacı var gsde işler pek yolunda gidiyor diyemeyiz özellikle teknik ekip arasında son denizli maçında servetin pozisyonu için tartışmışlar sanırım ama her ne şartta olursa olsun gs kazanır diyorum

TürkuAz
04.Nisan.2007, 03:18
Rakip zor, zemin kötü, takımda kötü giden birşeyler var. Hiç umudum yok, kaybederiz..

Fıratcan Alçınkaya
04.Nisan.2007, 03:22
GS nin eksikleri felan da var GB de can havli ile oynayacak puanlar paylaşılır diyorum...

Emurafu
04.Nisan.2007, 03:41
Bu maçta çok önemli eksikliklerimiz yok..Sanırım Tam kadro gidecegiz..Maçta en çok çekindigim Zemin:)..Kupadaki maçı örnek almayın derim:)..Çünkü bu maçın telafisi yok.

RoNNiE91
04.Nisan.2007, 03:46
Gene aynı stad,gene aynı zemin.Artık Ankara 19 Mayıs stadına bir çeki düzen verilmeli 3 takıma ev sahipliği yaparken.Maça gelince berabere biter veya Galatasaray kazanır gibime geliyor.Kupa maçı örnek alınmamalı.

GeNç KaRTaL
04.Nisan.2007, 05:13
Bu maçta bir beraberlik bekliyorum ama Gs yinede ne eder eder alır bu maçı fikride ağır basmıyor değil.Bu maçta puan kaybetseler çok iyi olur.G.Birliği düşme potasında ve bu maça asılacaklardır.Gs son haftalarda iyi oynamıyor.Zeminde kötü ama kötü oynadıkları maçlarda kazanmasını biliyorlar..

YusufT
04.Nisan.2007, 23:01
büyük takim dedigin kötü zemin filan dinlemez, büyük takimsa cikip oynayip kazanacaklar, amaa stadin zemini kötü degilki, cünkü zemin diye birsey kalmamis orda..resmen rezillik.. Baskent'tediki stadinin zeminine bakin..

Insallah burayada güzel bir Stad yaparlar. Söyle 24-40 bin kisilik iyi olur.

gerrrard
04.Nisan.2007, 23:08
Maalesef büyük bir ihtimalle puan bırakacağız. :(

King_91
05.Nisan.2007, 04:25
Buyuk ihtimalle kalli biryerlerde saçmalayacak ve biz yine puan kaybedeceğiz..

barahir
05.Nisan.2007, 04:27
G.Saray'ın puan kaybetmesini umuyorum ve bunu can-ı gönülden istiyorum.. çok mu duygusalım ne:)

Varonil
05.Nisan.2007, 05:21
Galatasaray bu maçta kupa maçındaki yenilginin telafisini yapacaktır diye düşünüyorum.Tek dezavantaj zemin olur Sarı-Kırmızılılar için .. ;)

bySilver
05.Nisan.2007, 05:36
KaLLi Hakan' ı oynatır şimdi Gs bu macta puan bırakacak rüyamda gördüm 2-1 GB yeniodu :D

ordulu5252
05.Nisan.2007, 05:54
http://www.futbol724.com/home/uploads/img4783afb715d0c.gif

Lincoln'den galibiyet sözü (http://www.futbol724.com/home/modules/AMS/article.php?storyid=1359)
Galatasaray'ın Brezilyalı oyuncusu Lincoln Gençlerbirliği maçını mutlaka kazanacaklarını söyledi. Yönetici Haldun Üstünel ile görüşme yapan oyuncu, yönetiye de Gençlerbirliği maçı için galibiyet sözü verdi.

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Cassio Lincoln, camiaya şampiyonluk sözü verdi. Çarşamba günü, kendisiyle sürekli olarak ilgilenen yönetici Haldun Üstünel'le dertleşen Brezilyalı oyuncu, "Sezonu şampiyon olarak tamamlayacağız. Buna şimdiden söz veriyorum" dedi. Şu ana kadar bekleneni veremediğini kabul eden Lincoln, başlıca sebeplerden birinin de çok tekme yemesi olduğunu savundu. Kendisine yönelik sertlikten yakınan ünlü futbolcu, hakemlerin de bu konuda yeterince hassas davranmadığını öne sürdü. Lincoln, Üstünel'e şunları söyledi: "Türkiye liglerinde oynanan tüm maçlara bakın. Bu zamana kadar benden çok tekme yiyen futbolcu var mı? Top daha ayağıma gelmeden bacağıma, baldırıma tekmeyi basıyorlar. Bu yüzden sakatlık dönemlerim oldu ve bir türlü toparlanamadım. Ama artık final haftalarına giriyoruz. Kendimi göstereceğim."

'EN BÜYÜK YILDIZ SENSİN'
Türkiye'ye geldiği günden bu yana Lincoln'le ilgilenen ve yıldız oyuncunun her türlü sorununa çözüm getirmeye çalışan Üstünel'in ise, "Senin kaliteni biliyor, iyi niyetine güveniyoruz. Zaten beklentilerimizin hep üst seviyede olmasının nedeni de bu. Türkiye'deki en kaliteli futbolcu sensin. Bugüne kadar kendini gösteremesen de son haftalarda maçlara ağırlığını koyacağından şüphemiz yok. Muhteşem bir finalle kendini affettirebilirsin. Kendine güvenini kaybetme, yeter" diyerek Brezilyalı oyuncuya moral verdiği öğrenildi.

Bu maç Galatasaray açısından zor olacak artık Galatasaray'ın puan kaybetme lüksü yok....
Kalli bu maçta bazı değişikler yapacakmış:
1.Hakan Şükür'ün yerine NONDA
2.Orta sağanın sağ kanatına BARIŞ
3.ARDA tekrar ilk onbire dönecekmiş...
Galatasaray açısından zorde denilsede bu maça GALATASARAY kolay kazanır....:icon_razz:

GeNç KaRTaL
05.Nisan.2007, 06:24
Servet'in durumu ne? Yetişebilecekmiymiş bu maça?

El Comandante
05.Nisan.2007, 09:01
Baris zaten her hafta oynuyor,ama formu düsük.Bu gibi haftalarda tecrübeli,takimi iyi atesleyebilen futbolculara ihtiyac var.Hasan Sas sag kanatta olmalidir.

Cengo
05.Nisan.2007, 09:43
Nonda son maçında neler kaçırdı öyle, Karan dışındaki üç forvet kesinlikle çok formsuz, çok kötü oynuyorlar.

Galatasaray puan kaybedebilir, eğer kaybederse lig biter o anda zaten.

İşin Gençlerbirliği yanı çok kötü, oldukça zor bir fikstür var küme düşmemeleri için puan almaları şart.

06.04.2008 Gençlerbirliği - : - Galatasaray TSL
12.04.2008 Gençlerbirliği - : - Gaziantepspor TSL
15.04.2008 Galatasaray - : - Gençlerbirliği FTK
20.04.2008 Trabzonspor - : - Gençlerbirliği TSL
27.04.2008 Gençlerbirliği - : - İstanbul BŞB TSL
04.05.2008 Fenerbahçe - : - Gençlerbirliği TSL
11.05.2008 Gençlerbirliği - : - Sivasspor TSL

Gaziantep toparlandı, oldukça iyi oynuyorlar,çok iyi oynuyorlar ikinci yarı, Galatasaray, Trabzon, Fenerbahçe ortada, İBB çıkışta, tam bir kontra takımı, saldıran takımları sahadan siliyorlar, Sivasspor şampiyonluk yolunda.

Daha fazla nasıl zorlaştırılabilirdi bilmiyorum, dehşet kötü bir fikstürleri var.O yüzden kesin puan arayacaklar, herşey olabilir.

Saat yazmışsınız ama tarih yazmamışsınız, hangi gün maç? (:

PesimiSTyLa
05.Nisan.2007, 09:48
Saat yazmışsınız ama tarih yazmamışsınız, hangi gün maç? (:

SS de yazıyor 6 nisan pazar günü :)

El Comandante
05.Nisan.2007, 09:49
Maç Info
Maç: Turkcell Süper Lig - 29. Hafta
Stat: 19 Mayıs
Tarih: 6 Nisan Pazar / 20.00
Hakem: Kuddusi Müftüoğlu
Hava Durumu: Maç günü Ankara’da hava güneşli olacak. Beklenen en yüksek sıcaklık 13, en düşük ise 9 derece.
Canlı Yayın
TV: Lig TV

:)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayrica Genclerbirligi oynadigi son 5 macta 1 beraberlik,4 maglubiyet aldi.

shadowrefree
05.Nisan.2007, 20:53
Gençlerbirliğinin 5 maçta 1 beraberlik 4 mağlubiyet aldığı kötü oynadığını göstermezki şiddetle puana ihtiyacı var. Ayrıyetten Antepte son haftalarda çok iyi futbol oynuyordu ama bir türlü tabelaya yansıtamıyorlardı.

YusufT
05.Nisan.2007, 21:05
Hadi Lincoln saclarini yaptir, beyaz kramponlarini giyi ve showa basla :)

Alicanfmfan
06.Nisan.2007, 05:15
Puan kaybına tahammülümüz yok Allah'ın izniyle İstanbul'a 3 puanla döneriz.Kalli'nin böyle bir dönemde gitmesi kötü oldu o zaman ilk yarının sonunda bıraksaydı.Belkide öndeydik...

Emurafu
06.Nisan.2007, 05:38
Kalli gitti ama;Lincoln'ün hemen patlama yapacagını sanmıyorum..Bence 2 veya 3 hafta umudu keselim derim;)

Oyuncular yarın hırslı olacaklardır..Kral takımı iyi motive etse yeter..

YusufT
06.Nisan.2007, 09:48
Yemin ederim patlama istemiyorum şu maç için,yeterki beyaz kramponlarını giysin,saçlarınıda adam gibi yapsın

GReeN BeReT
06.Nisan.2007, 09:51
Galatasaray Kalli'nin gidişinden olumlu yönde etkilenecektir.Saçma saçma mevkilerde çıkmamanın rahatlığıyla oyuncular iyi bir performans sergiller.Galatasaray kazanır.

Emurafu
06.Nisan.2007, 18:17
Oyuncularda bence rahatlama oldu..Song götürülmedi sakat çünkü..Servet durumu kritikmiş...Benim bildigim servet yine sakat sakat cıkar ve oynar..

Bu arada Zemin çok kötü..Oftas maçını gördüm..Zeminde çim kalmamıs..

Sekopej
06.Nisan.2007, 18:25
Nehir kumu yerine deniz kumu kullanılmasından dolayı bu durum meydana çıktı. 3 takım aynı anda da kullansa doğru seçimler yapılsaydı çimde herhangi bir sorun olmazdı.

Sezon bitmeden birşey yapılamaz hatta sezon sonu da eğer bütçe buna ayrılmadıysa birşey yapılamaz. Çok sulama yapılır, çimler yine çıkar ama uzun ssüre dayanıklı olamaz. Tüm sahanın en az 50 cm kadar kazılıp tabanın ve taşıyıcı tabakanın yenilenmesi gerekiyor. Bu da masraflı bir iş.

Maça gelirsek, Kalli istifa etmese Gençlerbirliği kazanır diyecektim ama Kalli'nin ayrılmasıyla oyuncular daha rahat olacaklardır. Tabi teknik direktörsüz olmak bir dezavantaj. Gençlerbirliği kazanamasa da puan alır diyorum.

El Comandante
06.Nisan.2007, 20:50
Takim artik iyice kenetlenmeli sampiyonluga,sadece yürekleriyle oynasinlar,gerisi zaten gelir.Baska etkenler engelleyemez bizi.

Universal
06.Nisan.2007, 20:57
G.Saray dünkü maçı protesto eden bir pankart ile çıkacamış. G.Saray lehine bir hata olursa acaba o pankartı haftaya oynanacak maçtada açarlar mı? En büyük isteğim G.Saray lehine maçta hata olması...

scar face
07.Nisan.2007, 00:25
G.Birliği bu maca puan almak için cıkacak baska düşünceleri yok bugün Ankaraspor,Bursaspor,Antepspor kazandı en azından 1 puan alamazlarsa düşme tehlikesini iyice hissedecekler.

Emurafu
07.Nisan.2007, 01:14
Hasan,Karan,Hakan önderliginde futbolcular toplantı yapmışlar..Bu maçı kazanmamız lazım..Ölümüne oynayın demişler..

Anlasılan takım baya hırslı olacak..

Son Dakika:D

Soru : Bu sezon bitmeden yeni teknik direktör takımın başına gelecek mi? Ayrıca düşündüğünüz ve görüştüğünüz isimler var mı?

Adnan Polat : Gazetelerde birçok teknik adamın ismi geçiyor. Medyaya 100 isim söylerseniz 3-4 tanesinin tutmamasına imkan yok. Michael Laudrup bunlardan biriydi; bu konuda Bayram Tutumlu’yla da görüştüm ama ben medyaya bu konuda açıklamalar yapacağını hiç beklemiyordum. Açık konuşmak gerekirse kendisinin Türkiye’ye geleceği konusunda çok fazla ümitli değilim; zaten kendisi Getafe’de şu anda son derece başarılı ve büyük kulüpler de ona talip. Bu tip yeni çıkış yapan genç antrenörlerin tercih ettiği ülkeler İtalya, İspanya, İngiltere oluyor. Bizim düşüncemiz Gençlerbirliği maçının hemen ardından bir teknik adamı Galatasaray’ın başına getirmek. Gelecek olan teknik adam 5 lig ve 2 kupa maçı için değil; muhtemelen bu sezon ve aynı zamanda önümüzdeki sezon sonuna kadar görevi yürütecek bir teknik adam olacaktır; bunu da önümüzdeki hafta netleştireceğimizi tahmin ediyorum. Benim düşündüğüm hoca profili hem eğitimci, hem de yarışmacı bir hoca çünkü Galatasaray çok genç bir takım. Bu profile uyan hoca sayısı çok da fazla değil; bu isim yerli de olabilir yabancı da.

Kaynak:Gstv

Genç olarak; Avcı,Laudrup'ta da(Polat baya bir övmüş onu buda ilginç:) Alman Lothar veya Götz olmasında:;)

batuhanry
07.Nisan.2007, 01:53
Galatasarayımızın ilk 11'i

1-Aykut
2-Sabri
3-Emre
4-Servet
5-Volkan
6-Okan
7-Mehmet Topal
8-Lincoln
9-Arda
10-Nonda
11-Ümit Karan

NisRoc
07.Nisan.2007, 01:55
Gençlerbirliği bu maçı kaybederse eğer çok kötü olacak onlar için. 2 takımda 3 puan için ölümüne saldıracak :) Favori Galatasaray..

Alicanfmfan
07.Nisan.2007, 02:26
Ben Galatasray'ımızın başına bir tane daha alman gelmesini istemiyorum gelecekse lucescu ya da abdulah avcı gelmelidir...

gerrrard
07.Nisan.2007, 03:02
Nonda'nın atamadığını ninem bile atardı be !

Universal
07.Nisan.2007, 03:04
Gençlerbirlğini penaltısı verilmedi, Sabri rakip oyuncuyu çok net itti.

BeeTLeJuiCe
07.Nisan.2007, 03:06
Önce yağan dolu, daha sonra yağan sağnak yağaş falan filan, berbat olsan saha daha da berbat bi hal aldı. Çamur deryasında futbol oynamaya çalışıyorlar. Bu sahada ne kadar futbol oynanırsa oynuyor oyuncular. Gene bu zeminde güzel oyun sergiliyo iki takımda.

İlk yarıda aklımda kalan Nonda'nın kafa ile dışarı attığı pozisyon. Maçtaki en net pozisyondu sanırım.

Birde Sabri'nin Hakan'a yaptığı müdahale bana penaltı gibi geldi. Sabri çok agresif bugün sarı kart gördümü bilmiyorumda eğer sarı kartı varsa kırmızı, yoksa sarı kart görecektir.

Ayrıca Son saniyelerde Gençler'in 5'e 4 yakaladığı pozisyonda Kuddusi Müftüoğlu maçı bitirdi bence devam ettirmesi gerekiyordu.

gerrrard
07.Nisan.2007, 03:08
Gerçektende rakibimiz olan G.Birliği'nin penaltısı verilmedi. Sinir oluyorum şu Sabri'ye yahu.

goosfraba
07.Nisan.2007, 03:10
sacrameNt:

O tartışma dün bitti. Lütfen bir daha dile getirmeyin. Hakem hatası bu maçta da oldu mu? Oldu. Olsun, olmayacak diye birşey yok ama sakin olmasını da becerin. Aksi takdir de ceza sistemini kullanmamız kaçınılmaz olacak.

Onurap
07.Nisan.2007, 03:11
Gençlerbirlğini penaltısı verilmedi, Sabri rakip oyuncuyu çok net itti.

Oha o penaltıysa bizimde 5 penaltımız verilmedi.. :0:

Jesus_FB
07.Nisan.2007, 03:13
Bu sahada nasıl gol olur çok merak ediyorum. GS kalan son haftalarda böle bir zeminle karşılaştığı için gerçekten şansız.

PesimiSTyLa
07.Nisan.2007, 03:13
Macın ilk dakikalarında ardanın soldan yerden kestiği pozisyonda, okan ümite bıraksa golü bulabilirdik. Nonda nın kacırdıgı pozisyon gercekten cok kötüyü. Arda harika kesti aama nonda cokk rahat pozisyonda aut a attı topu. Lincoln un uzaktan sutu ve içeri girip zayıf topu diger etkili pozisyonlarımızdı. GB de 1 tane önemli pozisyon yakaladı uzaktan vurus auta gitmişti...

Saha zemini berbat. adeta camur deryası ... Ankara gibi TR nin baskentine bu stad zemini hiç yakışmıyor... 2. yarıda kesinlikle gol bulmalıyız... Bulabiliriz de biraz daha dikkatli olmalıyız...

EreN
07.Nisan.2007, 03:15
Fenerli ve Bjkli arkadaşlar maç gs'nin maçı sakın tahrik edecek şeyler yapmayın. Rica ediyorum.

Maç için ise saha çok kötü. Bizde oynadım bu sahada ve çok çektik açıkçası.
Fakat maçta şu an daha etkili olan gençler gibi gözüküyor. Ayrıca çok net bir penaltısı verilmedi gençlerin. Omuz omzua mücadelede eller işin içine girerse en ufak hareket bile penaltı veya fauldur. bkz. Baki ve kazım'ın pozisyonu. ki burda eller direk itiyor.

DisCo
07.Nisan.2007, 03:16
Galatasaray maça iyi başladı. Güzel bir mücadeleye sahne oluyor. Tabi Gençlerbirliği'de bu mücadeleye karşılık veriyor. Zemin kötü ve yağmur yağması nedeniyle çamur haline geldi. 2. yarı zemin futbolcuları zorlayacaktır. Maçta kaleye atılan şutlar var ama en net pozisyonu Galatasaray Nonda ile yakaladı.
Son dakikada penaltı pozisyonu oldu bir daha izleyip öyle yorum yapacağım. Çünkü tam çözemedim. Sabri oyuncuyu itiyor burada hemfikirim ama Sabri'nin itmesi ile o oyuncu normal şartlarda düşer mi ona bakacağım. Çünkü birbirlerine takılır gibi oluyorlar Gençlerbirliği oyuncusu geri geri giderken Sabri onu itiyor ve oyuncu dengesiz bir şekilde gerilediği için gelen itme ile kendini yer buluyor. Bir daha izleyip yorumu mu yaparım. Maç sonunda da olaylar oldu. Hakemin Gençlerbirliği atağını kesip ilk yarı düdüğünü çalması tepki çekti. GB oyuncusunun ayırmaya çalışan Ümit Karan'a verdiği tepki üzerine bu iki oyuncuda tartıştı.

Umarım 2. yarıda daha iyi bir oyun gerçekleşir. Galatasaray maça küfüre karşı olan bir pankartla çıktı tebrik etmek lazım.

El Comandante
07.Nisan.2007, 03:17
Sabrinin pozisyonu penalti mi ? Komik olmayin lütfen,okadar kolay penalti calinmaz ! Ligde ozaman her macta 2-3 penalti olurdu.

Hakem Galatasaray lehine hata yapsin da hemen gidip foruma yazayim,öbürlerini susturayim,zeytinyagi gibi su üstüne cikayim olayina girmeyin,abes ve komik kaciyo. :)

anilton
07.Nisan.2007, 03:17
Ben maçı izlemiyorum ama tartıştığınız pozisyon bu arkadaşlar heralde;

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/42409_3_080406200045.jpg
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/42409_4_080406200045.jpg
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/42409_5_080406200045.jpg
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/42409_6_080406200045.jpg

El Barto
07.Nisan.2007, 03:19
Bir kara kucak olmuş :n:

EreN
07.Nisan.2007, 03:20
Tff kurallarına göre eller işin içine girince pozisyon faul olur. anılton'un resimleri açık ve net. Ayrıca pozisyonda topa yakın olanda GB'li oyuncu.

El Comandante
2.resimde gördügünüz gibi Sabri adami hafiften tutunca adam birakmis oynamayi,sonra da cok kolay yere düsmüs.Videosunu izleyin,daha net anlarsiniz.

Alicanfmfan
Tipik bir 2'li mücadele G.Saray'lı oldugum için söylemiyorum penaltı deil o zaman ce zahası içinde kimse müdahelede bulunmucak topu aglarından çıkaracaklar .Komik !!!

TürkuAz
07.Nisan.2007, 03:22
Maç berabere biter, gol sesi çıkmadan tabiki..

El Barto
07.Nisan.2007, 03:23
Yapmayın yahu baksanıza Sabri topu bırakmış adamı itiyor. Pes artık bunada birşey yok diyorsanız dünkü maçtan sonra Deivid'in pozisyonu penaltı değil demeye hakkınız oldugunu sanmıyorum. ;;)

EreN
07.Nisan.2007, 03:23
Baran video halinde izleyince bariz bir şekilde adamı çizgiye doğru ittiğini görüyorsunuz. Ama bu sizin görüşünüzdür. Bana göre net bir penaltı. Çünkü topa hakim olabilme olasılığı sabriden çok daha fazla.

Universal
07.Nisan.2007, 03:24
Sabri'nin adamdan kurtulmak için ne kadar sert ittiği yüzünde ki ifadeden de belli oluyor; ama bu tip kararlar resimlerde pek belli olmaz. Bana göre penaltı, hele dünkü o pozisyondan sonra bu kesinlikle penaltıdır.

EreN
07.Nisan.2007, 03:28
Lincoln çok iyi bugün ama anlamadığım birşey var k i GS'li oyuncular nerden buluyorlar bu kadar rahat pozisyon harcama lüksünü? Arda'nın kaçırdığı gol.. Nonda keza.. biraz daha dikkatli olmaları lazım.
Bu arada lincoln kendini her zamanki gibi çok fazla yere bırakıyor.

Direkten dönen top şansızlık. Ama taktik bir ortaydı bu ;;)

gerrrard
07.Nisan.2007, 03:30
Off off şansa bak ya direkten döndü !

tosunpasa
07.Nisan.2007, 03:32
Tff kurallarına göre eller işin içine girince pozisyon faul olur. anılton'un resimleri açık ve net. Ayrıca pozisyonda topa yakın olanda GB'li oyuncu.

Aynen katılıyorum Eren abi.. Ben kendim futbol oynayan birisiyim ve böyle pozisyonlara amatör ligde bile penaltı veriliyor. Gözle görülür şekilde çizgiye itiyor adamı ve eller Eren abinin dediği gibi işin içine girince pozisyon gereği faul ya da penaltı olur..

Alicanfmfan
07.Nisan.2007, 03:34
Galatasaray'ımız bu tempoyu korursa son dk'de olsa gol atıcaktır...İnanıyoruz

batuhanry
07.Nisan.2007, 03:34
birde direkten dönen topumuz var. bir şanssızlıktır gidiyor...

EreN
07.Nisan.2007, 03:35
Barış girdi. Gs birazdan Hakan'ı da alıp uzun top'a başlayacak demektir bu. Eğer hakan girmezse barış bu sahada ne yapar pek bilmiyorum.

batuhanry
07.Nisan.2007, 03:35
sabri çıkıyor barış giriyor.

El Comandante
07.Nisan.2007, 03:36
Dünyalari kaciriyoruz resmen.

Universal
07.Nisan.2007, 03:37
Galatasaray o kadar gol kaçırdı ki, o kadar akın akın geldi ki, Kalli'nin gitmesi yaramışa benziyor. G.Saray'lı oyuncular diğer maçlara göre daha iyi oynuyorlar. Ama bir kural vardır atamıyana atarlar diye, bakalım Gençlerbirliği bundan yararlanabilecek mi?

anilton
07.Nisan.2007, 03:37
G.Saray yükleniyor,bakalım gol bulabilecek mi?

Alicanfmfan
07.Nisan.2007, 03:38
Hakan Şükür girmesin....Servet Forvete çıkıp gol arasın Okan ın yerine hakan balta girsin stopere yakın oynasın servet gol arasın :D:D

Universal
07.Nisan.2007, 03:39
Saha zemini çok kötü, topun hızını etkiliyor, Türkiye'nin başkentinde ve bu stadda oynayan üç Süper Lig takımı var iken böyle bir stad yakışmışyor. Bu stadlarla kim ilgleniyorsa derhal çimleri değiştirmesi gerek.

El Comandante
07.Nisan.2007, 03:41
Gençler taraftarı 2,5 ytl bizimkiler 25 ytl ye izliyormuş.
Böyle stadta böyle fiyatlar.Gercekten cok yazik ...

Ama yine de taraftarlarimiz doldurmus stadi,macin basindan beri susmak bilmediler.

Alicanfmfan
07.Nisan.2007, 03:41
Tempo arttı.Goller kaçıyor.Birde atsak rahatlıyacagız

anilton
07.Nisan.2007, 03:45

Ama yine de taraftarlarimiz doldurmus stadi,macin basindan beri susmak bilmediler.

25 yine iyi Baran,bizim maçta 35'ti...

Alicanfmfan
07.Nisan.2007, 03:46
Dakikalar ilerliyor haydi cimbom'um bir gol.Haftalardır oynamayan H.Şaş oyunda !!!

EreN
07.Nisan.2007, 03:47
Eğer ümit itirazlara aynen devam ederse kırmızı bile görebilir.

El Comandante
07.Nisan.2007, 03:47
25 yine iyi Baran,bizim maçta 35'ti...

Rezillik iste,böyle zihniyet var mi ?

anilton
07.Nisan.2007, 03:48
Rezillik iste,böyle zihniyet var mi ?

Bu ülkede İlhan Cavcav gibi yöneticiler oldukça devam eder bu zihniyet...

Alicanfmfan
07.Nisan.2007, 03:49
Son 12 dakika ya giriyoruz galiba yanıldım gol mol atamıyacagız yazık .

EreN
07.Nisan.2007, 03:50
Baran yine 25 ytl iyi bizde yanlış hatırlamıyorsam 60 ytl'idi ve bizde full doldurmuştuk.

Universal
07.Nisan.2007, 03:50

Federasyon tarafından belirlenen bir kural var, kendi taraftarına o tribünden sataacağın bilet fiyatı ile rakip taraftara satacağın bilet fiyatı aynı olmak zorunda.

Gençlerbirliği yönetimi bunu nasıl sağlamış anlamıyorum. Zaten 2.5 YTL bile yaptığı bilet fiyatları tribünler boş. Bu arada G.Saray taraftarı bu parayı verip gitmeseydi Gençlerbirliği bu fiyatı yaptığına pişman olurdu tek G.Saray taraftarı değil bütün büyük takımların taraftarları gitmemeli ki Anadolu Takımları pahalı bilet satmasını engellenmeli. Düşün birde bu şampiyonluk maçı olsa o bilet fiyatı 100 YTL bile olabilirdi.

Alicanfmfan
07.Nisan.2007, 03:52
Nonda çıkıyor.H.Şükür oyunda olmadı bu gol aradıgımız dakikalarda olmadı bu deişiklik Kalli'ye de bahane bulamıyoz...

anilton
Baran yine 25 ytl iyi bizde yanlış hatırlamıyorsam 60 ytl'idi ve bizde full doldurmuştuk.

Maraton o Eren,sizin maçta kale arkası 30'du,bizim maçta 35,G.S'nin maçında 25.İlhan Cavcav yine bize yapmış kazığını...

goosfraba
Baran GB düşme potasında, ondan stada seyirci çekmek için böyle fiyatlara düşürülüyor. Ama rakip takım taraftarına bu fiyata bilet satmaları normal.

EreN
07.Nisan.2007, 03:53
Aman tanrım sahaya bak.
Gs atacak birazdan öyle duruyor oyuna göre. ama feci kontralar da geliyor.
İsaac'in karşı karşıya kaldığı pozisyonda ofsayt yok. Kendi yarı alanında bildiğim kadarıyla ofsayt olmuyor.

Alicanfmfan
07.Nisan.2007, 03:54
Son 8 dek uzatmalarıda sayarsak son 10 dk Haydi Aslanım at bir gol.Zor gibi gözüküyor.Son saniyede bir gol olursa tur atarım :)

El Comandante
07.Nisan.2007, 03:56
Baran GB düşme potasında, ondan stada seyirci çekmek için böyle fiyatlara düşürülüyor. Ama rakip takım taraftarına bu fiyata bilet satmaları normal.

Bence hic normal degil,rakip taraftarlar nasilsa stadi doldurur,fiyatlari 4-5 kat arttirayim diyorlar.Ama kendi stadlarina(tabi buna stad denirse) bakildiginda 2.5 YTL bile verilmez mac izlenmek icin.

batuhanry
07.Nisan.2007, 03:58
Gol falan beklemiyorum artık . seneyi düşünmeye başladım bile . sene başında bu kadar iyi bir takım varken şimdiki oyuna bak yazık ya büyü falan mı yapıldı diye bile düşünüyorum artk. umarım seneye daha iyi takım oluruz...fbninde şampiyonluğu hayırlı olsun.bu dakikaya kadar inandım ama bende inancımı yitirdim artık.

EreN
07.Nisan.2007, 04:00
Lincoln iyi yer tuttu.
Ve golü attı. Saha berbat. berbat ötesi.

Universal
07.Nisan.2007, 04:01
İddaa'da Gençlere çifte şans vermiştim bu haftada elimiz boş kaldı.

Lincoln yapacağını yaptı ve attı. G.Saray artık kazanacaktır.

MeMo
07.Nisan.2007, 04:01
İnşallah tüm rakiplerle puan farkı 5 olucak eğer yanılmıyorsam :)

Derken attı GS

anilton
07.Nisan.2007, 04:02
Kalli yok,Lincoln var...

gerrrard
07.Nisan.2007, 04:03
Lincooln beee. Çok güzel vurdu. 3 puanı kurtarırız umarım.

Universal
07.Nisan.2007, 04:03
Bu hafta üç büyüklerin maçlarında hep +5 oynandı ve Gençlerbirliği kendi sahasında ise üç büyüklere karşı hep son dakikalarda yediği gol ile kaybetti.

PesimiSTyLa
07.Nisan.2007, 04:04
Bende kesin bir ugursuzluk var denizli macı da bu macta 0 0 diye kapattım. Sporx e girdim bi baktım gol olmuş :zuhaha

Lincoln atmış. bugun cok iyi oynadı lincoln harikasın ulAn ...

Universal
07.Nisan.2007, 04:05
Mehmet Naz kontra atağa kalkıyor ve saha zemininden düşüyor, artık Ankara Kulüpleri şu stadlarını yaptırsınlar. Kendi cezalarını çekiyorlar.

GodfatheR
07.Nisan.2007, 04:07
Yan hakem kendi yarısahasında ki Isaac'a ofsayt çaldı..

Alicanfmfan
07.Nisan.2007, 04:08
Lincoln'ü Sion maçından beri böyle istekli görmemiştik .Tekrar teşekkürler çocuklar :)

Universal
07.Nisan.2007, 04:09
Gençlerbilriği hakemin etkisi ile üç puanı kaybetti. Verilmeyen penaltı, ofsayt olmayan ofsayt. Sağlık olsun. Dün ağlayanlar bugünde Gençlerbirliği için ağlasın. G.Sarayın galibiyetine sevinmesin. İki yüzlü olmadıklarını orata koysunlar.

EreN
07.Nisan.2007, 04:09
Öncelikle tebrik ederim ama dünkü maçtan bir farkını görmediğimi de belirtiyorum.
Verilmeyen net penaltı. Kendi yarı sahasından çalınan ofsayt. Bence maçın kaderini bunlar etkiledi.

El Comandante
07.Nisan.2007, 04:10
Lincoln´un son dakikadaki frikigi gol olsaydi tadindan yenmezdi.

Lincoln lincoln lincoln lincoln !

Kalli gider,Lincoln ile hayat yeniden baslar !

Alicanfmfan
07.Nisan.2007, 04:11
Yan hakem kendi yarısahasında ki Isaac'a ofsayt çaldı.Bakalım bugün cıyak cıyak ağlayanlar sşimdi ne diyecek ben söyliyeyim "hakem öyle görmüştür.".

Ne diyecegiz biliyor musun ? Sizin dediginizi ''KAZANDIK'' !!!

TürkuAz
Hemen kulp bulmayın beyler, bırakın da keyfimizi yaşayalım. Ayrıca dün ki maçta yapılan rezalet bu maçta görülmedi. Hakem hatalıydı ancak dün de sizin dediğiniz gibi FUTBOLDA HATALAR HER TAKIMA OLUYOR ! ;;)

Aslanım Lincoln, sonunda senden bekleneni verdin..

Fernando Gago
Galatasaray'ı tebri Ederim hakemlerimiz kararları ile bir maça daha damga vurdu

LaigLeNoiR
07.Nisan.2007, 04:12
Yine son dakikalarda gelen bir gol ve şampiyonluk yarışı...

Ne diyeyim.Maçın hakkı kesinlikle beraberlikti..

Tebrikler Galatasaray...

Bu arada G.Saray tribünlerinden "CHELSEA,CHELSEA" tezahüratları yükseliyor:)

El Comandante
07.Nisan.2007, 04:14
Ne macin hakki beraberlikmiydi ?

Murat hade Allah askina yav,istatistiklere bak bi.Tek kale oynadik resmen.

Taraftarlar süperdi,hepsini tebrik ederim.

puskas
07.Nisan.2007, 04:15
gercekten lincolnu bukadar istekli hiç görmemiştim super oynadı tek kelime ile mucadele etti cok top kaptı orta sahada dusuncede hemen mucadeleye devam etti tebrikler lincoln tebrikler galatasarayyyyyyyy

Eray Dengiz
07.Nisan.2007, 04:15
ankara deplasman sayılmaz...

LİN10

Lionel Andres Messi
07.Nisan.2007, 04:16
Öncelikle tebrik ederim ama dünkü maçtan bir farkını görmediğimi de belirtiyorum.
Verilmeyen net penaltı. Kendi yarı sahasından çalınan ofsayt. Bence maçın kaderini bunlar etkiledi.
dünkü maçta nolmuş ki.

lincoln tebrikler 3 puanı aldık.şampiyon alacağız inşallah.

Universal
07.Nisan.2007, 04:16
Murat ne yapsınlar kendileri hakem ile anca Fenerbahçe yeniyorlar, Chelsea'den medet umuyorlar. Onlarda haklı... Ama halbuki sadece bir takıma gönül verilir...

Ne macin hakki beraberlikmiydi ?

Murat hade Allah askina yav,istatistiklere bak bi.Tek kale oynadik resmen.

Taraftarlar süperdi,hepsini tebrik ederim.
Dünde bizim hakkımızdı hakem diye tutturdunuz. Bugünde tuttursanıza tabii sizin lehinze olunca iyi oynadık kazandık hadi canım hadi...

LaigLeNoiR
07.Nisan.2007, 04:17
Tek kale mi Baran ?

Ciddi misin yahu.Maçı 90 dakika izledim ve Nonda'nın ilk yarıdaki posizyonundan başka net posizyon hatırlamıyorum.Gençlerbirliğinin ise 2.yarıda en az 5 net gol posizyonu vardı.Buna rağmen beraberlikti maçın hakkı diyorum sen hala bana Allah aşkına diyorsun ne diyeyim.

Gözünüzü hırs bürümüş resmen:) Bozmayalım.Kazandınız.Sevinin...

gerrrard
07.Nisan.2007, 04:17
Gerçektende böyle bir galibiyetimizin olmasını istemiyordum. Net penaltı verilmedi G.Birliği adına. Bu galibiyet tabikide güzel olmadı ama zaten hakeden taraf Galatasaray'dı. ;;)

GodfatheR
07.Nisan.2007, 04:18
Tek kalemi oynadınız yav bırakın M.Çakır iki tane pozisyonda bomboş yandaki adama verse iş çoktan bitmiş olacaktı.Ayrıca bida Mustafa'nın vurduğu var tek kale buysa evet tek kale oynadınız.

PesimiSTyLa
07.Nisan.2007, 04:20
Bu zeminde bu müthiş mücadele cok iyiydi. GB nin dogru durust bir pozisyonu yoktu. uzaktan sutlarla etkili olmaya calıştılar olmadı. direkten dönen toplarımız, kacırdıgımız toplar, hep biz üstündük. macın hakkı beraberlik fln degildi. hakeden bizdik kazandık.

Hakem İsaac in pozisyonunda ofsayt kararını yanlış verdi. Penaltı pozisyonu tartışılır... Keske ofsayt pozisyonunda yanlış karar vermeseydi bunu istemezdim ...

Oyunumuzla, mücadelemizle tarlada oynadıgımız macın hakkı kesinlikle bizimdi öyle oldu ; ama hakemin ofsayt kararı beni üzdü...

TürkuAz
07.Nisan.2007, 04:23
Murat ne yapsınlar kendileri hakem ile anca Fenerbahçe yeniyorlar, Chelsea'den medet umuyorlar. Onlarda haklı... Ama halbuki sadece bir takıma gönül verilir...

Dünde bizim hakkımızdı hakem diye tutturdunuz. Bugünde tuttursanıza tabii sizin lehinze olunca iyi oynadık kazandık hadi canım hadi...
Önder doğru düzgün konuş. Hakemle maç kazanacak olan "ŞEREFSİZ" takım Galatasaray değildir. Herşey ortada. Konuştukça batıyorsun..

Ayrıca avrupa maçlarına gelince ; zamanında hem İngiliz hem İtalyan olupta ÇATLAYANLAR şimdi kalkmış "Türk takımını destekleyin" ayaklarına yatıyorlar. Geçin bu ayakları..

El Comandante
Okanin kacirdigi pozisyon.
Nondanin bos kaleye topu auta atmasi.
Ardanin kacirdiklari,2 kere falan kaleciyle karsi akrsiya kaldi.
Lincolnün süper sutunu kaleci zorlukla cikarmisti.
Servetin 2.kafa topunda top az farkla auta cikmisti.
Sonunda gelen gol.

Genclerbirliginin pozisyonlari ortada,geldiler ceza sahasi cizgisinden,disindan öyle ciliz sut cektiler.

Kimse hakemi ortaya atipta dünü unutturmasin ! Bugün hakem hata falan yapmamistir,bu sizin dünden kalan kompleksinizdir.Galatasaray hakem hatalariyla kazanir insAllah diyordunuz dünden beri,zaten hakem süper yönetseydi bile hakemi ortaya atacaktiniz.

GECINIZZZZZZZZ !

Lincoooooooooln Lincoooooooooooooooooln !

LaigLeNoiR
Emre gerçekten beni şaşırtıyorsunuz.Sizden bu kadar fanatikçe yorumlar beklemiyordum.

G.Saray'ın bana net posizyonunu saysanıza allah aşkına ?

G.Birliği'Nin 2.yarıda doğru dürüst posizyonu yokmuş.Ben birşey demiyorum.Bu konuya da bir daha girmeyeceğim.Sağlığım açısından...

PesimiSTyLa
Tek kale mi Baran ?

Ciddi misin yahu.Maçı 90 dakika izledim ve Nonda'nın ilk yarıdaki posizyonundan başka net posizyon hatırlamıyorum.Gençlerbirliğinin ise 2.yarıda en az 5 net gol posizyonu vardı.Buna rağmen beraberlikti maçın hakkı diyorum sen hala bana Allah aşkına diyorsun ne diyeyim.

Gözünüzü hırs bürümüş resmen:) Bozmayalım.Kazandınız.Sevinin...

Yuh Muro abartma yahu. ne 5 net pozisyonu :s aynı macı mı izledik? Organize bi atagı var mıydı gb nin ? Hep hakan ile uzaktan sut attılar.. İlk yarıda nonda ve macın basında arda nın soldan yerden ortasında okan dokunmasaydı bu da gol olabilirdi = 2 net pozisyon ;;)

İkinci yarı zaten tek kaleydik. Böyle bir tarlada mücadele ettik ve oynadık; ki futbol oynayan bizdik. Dedigim gibi hakem İsaac ın pozisyonunda hata yaptı, o pozisyon beni de üzdü...

MeMo
07.Nisan.2007, 04:24
Yav Baran tahrik edip durma.Büyük harfler ünlemler falan.Bu nasıl bir üslup.Burda rakip takım taraftarları var.

Mr.CordiaL
Dünkü hakeme o kadar laf yapanalr hata yaptıkalrını anlamışlardır sanırım. Hatalar taraflı deil ....

Fernando Gago
Önder doğru düzgün konuş. Hakemle maç kazanacak olan "ŞEREFSİZ" takım Galatasaray değildir.

Kim bu şerefsiz takım ?

Eray Dengiz
07.Nisan.2007, 04:25
ya bırakın bu fanatikçe yorumlarmış fln ayaklarını arkadaşlar..herkesin bu forumda ne olduğunu hepimiz biliyoruz...

haftalardır susuyorum, sadece okuyorum ağzımı açtırmayın beni emektar fln dinlemem banına kadar giderim...

PesimiSTyLa
07.Nisan.2007, 04:26
Emre gerçekten beni şaşırtıyorsunuz.Sizden bu kadar fanatikçe yorumlar beklemiyordum.

G.Saray'ın bana net posizyonunu saysanıza allah aşkına ?

G.Birliği'Nin 2.yarıda doğru dürüst posizyonu yokmuş.Ben birşey demiyorum.Bu konuya da bir daha girmeyeceğim.Sağlığım açısından...

Hacı ne fanatik yorumu :s tam yorumlarımı okumadın galiba ?

Nonda , Ardanın yerden ortası = ilk yarı 2
okan direk, ümitin sagdan girip vurusunun kurtarılması, lincoln un serbest vurusu direk, Lincoln un golü, hakan ın kontradan yararlanamaması = 5
-----------------------------------------------------------
9 pozisyon etti . Varsa yanlışım affola...

Universal
07.Nisan.2007, 04:26
Kimse hakemi ortaya atipta dünü unutturmasin ! Bugün hakem hata falan yapmamistir,bu sizin dünden kalan kompleksinizdir.Galatasaray hakem hatalariyla kazanir insAllah diyordunuz dünden beri,zaten hakem süper yönetseydi bile hakemi ortaya atacaktiniz.

GECINIZZZZZZZZ !

Kendi kendini yalanlıyorsun:

hakem İsaac ın pozisyonunda hata yaptı, o pozisyon beni de üzdü...

Hani hakem hatası yoktu... E? Sen yaptı diyorsun. Yazarken önceki mesajlarını okumanı tavsiye ederim. :)

Zaten o penaltıyı vermeyen hakeme ben sadece yazıklar olsun derim. G.Saray'ın nasıl kazandığı ortada...

İki net hata...

LaigLeNoiR
07.Nisan.2007, 04:27
Vallahi hepinize bravo.

Yenen takım istediği kadar istediği şekilde konuşmaya hakkı var.Bunu anladım ben.

Tebrikler Galatasaraya :)

EreN
07.Nisan.2007, 04:28
Arkadaşlar size ben daha birşey demiyorum. TEBRİKLER diyorum. AFERİM diyorum. AYNEN DEVAM diyorum.
durmak yok bizi tınlamamaya devam...

Sekopej
07.Nisan.2007, 04:29
Verilmeyen penaltı, alakası olmayan pozisyonda çalınan ofsayt. Ve kazanan Galatasaray.

Bu yorumlara kızıyorsunuz değil mi arkadaşlar? Ama ortada hata var mı var, dün var mıydı vardı?

Gerçekleri değiştirebilir miyiz, değiştiremeyiz. Sonuçta hakem maçın sonucuna etki etmiştir bence. Kabul edin, dün saldırırken sizin de başınıza gelebileceği aklınıza gelmedi ama çok geçmeden bugün geldi. O nedenle hiç saldırmayın oraya buraya.

Fenerbahçeli arkadaşlar, olayı büyütmeyin, aklı başında olan herkes görüyor ne olduğunu. Eğer ceza almak istemiyorsanız, sakin sakin mesaj yazın...

Universal
07.Nisan.2007, 04:30
Cavcav hakem düdüğünü bıraksın dedi. Cumhuriyetimz ile yaşıt olan takımımıza dinamit üstüne dinamit koydular dedi. Cavcav'a ikinci kez katıldım.

shamur1
07.Nisan.2007, 04:33
Yazık şu Türk Futboluna . 2 Gündür şampiyonluğa oynayan takımlarının maçlarından çok hakem hataları konuşuluyor. Futbolumuz bunlara kaldıysa oh ne ala ..

eXcitinG
07.Nisan.2007, 04:34
Yeter. İki gündür birbirinize demediğiniz kaLmadı. Ne oLuyor sizLere yahu ?

Görende sizLeri birbirine düşman iki miLLetin çocukLarı sanar. Ayıp.

Sekopej
07.Nisan.2007, 04:34
Türkuaz ve Eray Dengiz okur grubuna alındı.

BeeTLeJuiCe
07.Nisan.2007, 04:35
Tek kelime ile Gençlerbirliğine bugün yazık oldu. 1 puan ile ayrılabilirlerdi. Şans Galatasaray'ın yanındaydı Lincoln'ün golüyle kazanmayı bildiler tebrikler.

Dünkü muhabbet tekrar dönecek galiba, hakem hakem hakem diye. Bana göre hakem hata yapmıştır evet, bence Sabri'nin pozisyon penaltıydı, yanlış bir ofsayt kararı vardı. Ama karar nedir 1-0 Galatasaray kazandı. Biz buda avazımızın çıktığı kadar bağırsak nolcak?

Oghuse
Tebrikler Galatasaray zaten alışkın olduğunuz galibiyetlerden;;).Gençlerbirliğini de oynadığı futbol ve sergilediği mücadeleden dolayı kutluyorum.

Evet iyi oynadık Hakettik ve kazandık..

M.Scofield
size göre iyi oyun net pozizyon bulmaktan ibaret

Fietra 10
07.Nisan.2007, 04:36
Diyorumda anlamıyosunuz..hala birbirinizle sidik yarışı yapıyosunuz..bi gün Gs'ye bi gün Fb'ye olan Anadolu takımlarına oluyor size değil merak etmeyin..

EreN
07.Nisan.2007, 04:36
Bay Önder okur grubuna alınmıştır.

Oghuse
07.Nisan.2007, 04:37
size göre iyi oyun net pozizyon bulmaktan ibaret

Herkesin iyi anlayışı farklıdır..Benimki de bol pozisyon bulmak.. ::)
Görünüşe göre bu anlayış bi çok kişi göre de böyle..

Lionel Andres Messi
07.Nisan.2007, 04:37
serkan abi yazıp sonra editlediğin mesaj şakaydı dimi :-)

perpetua
07.Nisan.2007, 04:41
Dunku hakem olaylarindan sonra bugun Kuddusi Muftuoglu'dan farkli bir yonetim bekleyen varmiydi acaba?

EreN
07.Nisan.2007, 04:44
Dunku hakem olaylarindan sonra bugun Kuddusi Muftuoglu'dan farkli bir yonetim bekleyen varmiydi acaba?

Anlayamadım abi cümleyi hangi anlamda kurduğunu.

shamur1
07.Nisan.2007, 04:47
Diyorumda anlamıyosunuz..hala birbirinizle sidik yarışı yapıyosunuz..bi gün Gs'ye bi gün Fb'ye olan Anadolu takımlarına oluyor size değil merak etmeyin..

Doğru söze ne hacet.. Dün Fenerbahçe bugun de Galatasaray hakem hatalarıyla 3 puanı cebe indirdiler. Peki ya Kayserispor , Gençlerbirliği nolacak ? Ayrıca bunlar ilk kez olmuyor. Sadece büyük takımlarla oynadıkları zaman bu hakem hataları göze çarpıyor oysa Anadolu takımlarına karşı hakemler kaç kez hata yapmış ? Kaç kez hakem hatalarıyla maç kazanmışlar düşünmek lazım. Dün bir bugün iki. Noluyor yahu bu Hakemlere ? Bunun önüne kim geçecek.. Avrupa'da da hakem hataları oluyor Arsenal'e de , Derby'e de , Everton'a da . Ama bizde nedense hep büyük takımların lehine oluyor bu hakem hataları.

Sekopej
07.Nisan.2007, 04:48
serkan abi yazıp sonra editlediğin mesaj şakaydı dimi :-)

Elbette, burada böyle bir şeyi ciddi şekilde yazacak kadar dangalak değilim herhalde. Onu yazanlara ceza verirken kendim de aynı hareketi yapar mıyım?

Galatasaraylı arkadaşlardan gören varsa alınmasınlar üzerlerine, ilk mesajı atana o şekilde tepki vermek istedim ama yanlıştı sonra da sildim zaten mesajı.:)

Varonil
07.Nisan.2007, 04:49
Bir Fenerbahçeli olarak dünkü galibiyetimizin ardından,bugünde Galatasaray'ın kazanmasını istiyordum.İyi oynadılar,hakettiler,kazandılar.Tebrikler Galatasaray.

meddah
07.Nisan.2007, 04:50
Eyyam Eren, eyyam.
Dün bilerek veya bilmeyerek Fenerbahçe lehine işleyen hakem hataları, bugün ister istemez Galatasaray lehine işleyecekti.

TR.CaPTaiN
Resmi siteden saldırma komşuna gelir başına.

meddah
Eyyam Eren, eyyam.
Dün bilerek veya bilmeyerek Fenerbahçe lehine işleyen hakem hataları, bugün ister istemez Galatasaray lehine işleyecekti.

EreN
07.Nisan.2007, 04:53
Eyyam Eren, eyyam.

abi lig stilini değiştirelim o zaman. 3 takımlı lig sistemine geçsek fena olmaz.

puskas
07.Nisan.2007, 04:55
arkadaşlar boşuna tartışıyonuz.cunku penaltıları verilseydi mac 1-1 bitecekti.eğer dunku maca gelince tamamen hakem kazanması yani 1-0 yenilecektiniz bizimde burda aldığımız 1 puan o zaman altın değerinde olacaktı hadi bakalım buna ne diyeceksiniz

EreN
07.Nisan.2007, 04:59
Futbol'u seviyorum.. Tartışmayalım artık. Sizde futbolu sevin.

Sekopej
arkadaşlar boşuna tartışıyonuz.cunku penaltıları verilseydi mac 1-1 bitecekti.eğer dunku maca gelince tamamen hakem kazanması yani 1-0 yenilecektiniz bizimde burda aldığımız 1 puan o zaman altın değerinde olacaktı hadi bakalım buna ne diyeceksiniz

Abi lütfen sen yapma yahu. Penaltı olmasa kalan dakikalarda başka gol olabilirdi.

Gençlerbilirği penaltı atıp öne geçse kazanacaktı derim. Böyle uzar gider...

2 maçta da hata oldu mu, oldu, sonuca etki etti mi, etti.

Daha ne yazalım...

Mr.CordiaL
Dün hakemlere bi araba laf yapanlar, bugün kendi lehine bir kara verilince hakemlerden konuşmuyor. Neden acaba ?

Ilhan
07.Nisan.2007, 05:00
Yahu şu forumda birbirleri ile oynaşan 12-13 üye var. Bu üyeler arasında çok sevdiklerim de var aslında. Ama yeter artık, bizi sinirlendirmeyin canlarım, acımam, alırım okur grubuna, hatta atarım.

Taraftarlığınızı arkadaş arasında yapın, taraftar forumlarında yapın. Burada yapmayın.

KaPaLı
07.Nisan.2007, 05:01

1-1 ? Dk kaçta oldu penaltı ? Maçın başıydı sanrm bide İsaac ofsaytla kesildi 2-0...neysee 3 puan hayırlı olsun fark tekrar 2...

GodfatheR

Süper bi mantık yalnız bu çok mu düşündünüz bunu merak ediyorum.Tamam arkadaşlar tatışmaya gerek yok.Kazanan takımın içi rahatsa zaten bize söyliyecek bişey kalmıyo.

eXcitinG
Herşey bir yana geneL oLarak bu hafta hakemLer haftası deniLebiLir.

Gözönünde oLmayan ama çok konuşuLabiLecek oLan birde Bursa Manisa maçı var.

Bursa Manisa maçında yaşanan hataLar bu çok konuştuğumuz iki maçta ki hataLar yanında aynı ciddiyette sayıLabiLirdi ki ama Bursa bundan en azından puan oLarak etkiLenmedi. Eğer etkiLenseydi Şu anda gündem daha da farkLı oLurdu.

EreN
07.Nisan.2007, 05:02
İlhan abiyi sinirlendirmeyi. En son sinirlendiğinde 7 üye okur oldu. Bende güme gidiyordum :D

shamur1
07.Nisan.2007, 05:03
Bu hakemler böyle devam ederse forum da adam kalmayacak .. Artık sadece FUTBOL İstiyoruz !

Alicanfmfan
Galatasaray'ımız 3 puan aldı ama.Sabri'nin yaptıgı hareketi izledim ve kesinlikle penaltı olduguna karar verdim.isaac ın pozsiyonunda ofsayt yok ama nondaın 2 pozisyonundad ofsayt yoktu gençlerbirlginin atagı keisldi ilk yarıda hakem maçı bitirdi.Bunu fb maçındaki hakem neden yapmadı ???

puskas
isaac yuzde yuz attımı peki yani ya gol olmasaydı golu senmi sayacaktın.boşuna tartışıyosunuz dunku hakem tamamen fenerliydi .dinleyin tvdeki yorumları kendileri soyluyorlar zaten

Mr.CordiaL
07.Nisan.2007, 05:04
Herşey bir yana geneL oLarak bu hafta hakemLer haftası deniLebiLir.

Gözönünde oLmayan ama çok konuşuLabiLecek oLan birde Bursa Manisa maçı var.

Bursa Manisa maçında yaşanan hataLar bu çok konuştuğumuz iki maçta ki hataLar yanında aynı ciddiyette sayıLabiLirdi ki ama Bursa bundan en azından puan oLarak etkiLenmedi. Eğer etkiLenseydi Şu anda gündem daha da farkLı oLurdu.

Olan Gençler'e oldu Hayrettin Abi. Kendileri için çok kritik bu haftada böyle bir puan kaybı ...

anilton
07.Nisan.2007, 05:04
Beşiktaş'ım güme gidiyor sonuç olarak.Dün ve bugün yapılan hatalar olmasa büyük ihtimalle Fb'de,Gs'de puan kaybedecek ve hepimizin kabul edeceği üzere büyük fikstür avantajına sahip olan Beşiktaş'ım avantajlı duruma gelecek.Tamam kötü oynuyor olabilirz ama bizim kötü oynamamız hakemlerin bizi yakmalarını gerektirmez...

Aydin
07.Nisan.2007, 05:05
Dün ortalığı yaygaraya veren Galatasaraylılar görmüştür umarım futbolda herşeyin olabileceğini. bugün her zamanki gibi kuddusi show vardı yine. hakemler büyük takımları kayırmaya başlıyorlar. finali gs-fb maçına ayarlayacaklar herhalde. gerçi fena da olmaz.

Mr.CordiaL
07.Nisan.2007, 05:07
Dün ortalığı yaygaraya veren Galatasaraylılar görmüştür umarım futbolda herşeyin olabileceğini. bugün her zamanki gibi kuddusi show vardı yine. hakemler büyük takımları kayırmaya başlıyorlar. finali gs-fb maçına ayarlayacaklar herhalde. gerçi fena da olmaz.

Evet Aydın Abi, şimdi böyleyse derbiyi düşünmek bile istemiorum ...

puskas
07.Nisan.2007, 05:09
derbide patlama olur zaten site yazan yazana.yenilen taraf kim neler soyleyecek

mgokalparslan
07.Nisan.2007, 05:12
eğer penaltı verilseydi ve maç 1-0 olsaydı maçın seyri değişirdi.Belki lincoln golü atamazdı.burada gs nin golünü sayıyorsun.
dünkü maçta penaltı olmasaydı maçın seyri belki yine değişirdi ama burada nedense semih in golünü saymıyorsun?

puskas
07.Nisan.2007, 05:15
semihin golunde 2 top içerde
hakem durdurması gerekirdi
diğer top cıkana kadar
tabi saymıycam kardeşim

mgokalparslan
07.Nisan.2007, 05:19
o topun ne amaçla kimler tarafından atıldığı belli ve bunun kararı hakemin takdirine bağlıdır.ayrıca gs maçında isaac in kendi sahasında çalınan ofsayt pozisyonunu da ekleyince gb 2 oluyor

El Comandante
07.Nisan.2007, 05:24
Arkadaslar hatalardan cok oynanan futbolu da konusalim bence.
iki takimda o rezil sahada cok iyi mücadele ettiler.90 dakika bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri vardi.Iki takimda puanlari cok istediler ama Galatasaray tecrübesiyle,Lincoln ile kazanmayi bildi.

Macta bizim takimdan Lincoln´ü,Mehmet Topal´i,Servet´i,Arda´yi,Emre´yi ve Aykut´u begendim.Zaten Lincoln haricindeki bu 5 futbolcu Galatasarayin hep en iyi oyunculari oldular.Yürekleriyle oynamalari yeter.

Lincoln gaza geldi,keske cezali duruma düsmeseydi.Ama biz ona güveniyoruz,sampiyonluk yolunda özellikle Fenerbahce macinda bize cok katkilari olacaktir.Lincoln´ün geri döndügünü,o mücadeleci futbolu oynamak gercekten büyük bir keyif.Ligimiz büyük bir yildizdan mahrum kaliyordu Feldkamp sayesinde,o gitti Lincoln costu. (:

LaigLeNoiR
07.Nisan.2007, 05:24
Beşiktaş Yabancı Hakem İstiyor " konusu vardı.Kilitlenmiş o yüzden buraya yazıyorum.O zaman F.Bahçe'li ve G.Saray'lı arkadaşların çoğu karşı çıkmıştı.Sanıyorum bu fikirler değişti :)

puskas
07.Nisan.2007, 05:25
peki gsnin verilmeyen 2 ofsayt calındığı pozisyonlara ne demeli nonda orda bi bas vericek ve gol atacaktık belkide zaten 2 defans kalmışlardı hemde pozisyon ofsayt değildi.hem senle tartışmaya gerek duymuyorum tamam hakem hatalıydı ama.dunku macta daha cok hakem yuzunden kazandınız bunu sende kabullen kardeşim

SYLaR
07.Nisan.2007, 05:27
lig al gülüm ver gülüme göndü.

penaltı pozisyonunu konuşmaya gerek yok.%100 penaltı.sabri'den kurtulduğumuz gün bayram ilan etmemiz gerekir.sahada takıma zarer vermekten başka bi işe yaramıyor.orada o pozisyonu yapacağına hızlısın topa yetişip uzaklaştırsana

özetlerde görülene göre galatasaray daha iyi oynamış gözüküyor.okan'ın pozisyonu,nonda'nın kafası,okan'ın direkten dönen kafası,lincoln'ün direkte patlayan serbest vuruşu

puskas
07.Nisan.2007, 05:30
biz daha iyi oynadık ama pozisyonunuz varmı diyenler cıkıyor hala.

mgokalparslan
07.Nisan.2007, 05:33
bugünkü maçta hakemin kararlarını herkes gördü.demek ki temkinli konuşmak lazımmış.dünkü maçta da tam bir rezalet vardı.bunun gibi son dakikalarda ve maçın skoruna etki eden bir çok pozisyon oldu.ama hiçbir zaman dünkü maçtaki kadar tepki görmedi.
ayrıca bahsetmek istediğim bir konu var.bildirilerde ligin şampiyonu neredeyse atandı gibi bir ifade var.acaba ligin en iyi top oynayan takımı,ikinci yarıda neredeyse maç başına 3 gol ortalamasıyla oynayan,bir kaç istisna maç hariç önüne gelene 3-4 gol atan takım fenerbahçe değil mi?objektif bir şekilde bakınca şampiyonluğu en çok hak eden kim sizce? ve yine bu açıklamayı yapan takımın oynadığı maçlardaki oyunlar,lehine verilen kararların saçmalığı görmezden gelinebilir mi?ligin 28 haftası temiz de bir tek dünkü maç mı kara leke?
sonuç olarak dünkü fenerbahce maçında resmen rezalet yaşandı.ama bunları kara leke,ligin şampiyonu atandı gibi yazacak kadar üstelik kendi geçmişini de göz önünde bulundurmadan bir bildiri yayımlamak sizce ne kadar doğru?

eXcitinG
07.Nisan.2007, 05:35
Lig öyLe bir haL aLdı ki hakemLeri de yenen Şampiyon oLacak. Sadece rakibi değiL bundan sonra hakemi de yenmek gerek birde bu çıktı başımıza :D

puskas
07.Nisan.2007, 05:38
dunku kadar iyi oynasaydı genclerbirliği.o zaman hakkıydı.kimse itraz etmezdi.burda biz iyi oynadık pozisyonlar hep bizdendi.tamam verilmeyen penaltıları ofsaytları ama bizim yokmu peki.bizimde var.eğer kayseri gibi oynamış olsaydı genclerbirliği bişey demezdik zaten ama iyi oyuna 1 puan bile alamadan donen bir takım.bırak sen hatta 3 puan alacakları yerde.şampiyon diyorlar cunku.şimdiye kadar boyle hakemden kazanan bir takım olarak fener şampiyon sayarlar tabi

Aşk-ı Şehir
07.Nisan.2007, 05:40
Sabrinin hareketi penaltı. İsaac'in ve Nonda'nın pozisyonları ofsayt değil. Hakem yanlış kararlarda bulunmuş. İyice moda oldu bu aralar hakem hataları hadi hayırlısı. Ama maçın adamıda Lincoln olmuş. Son aylardaki hatta oynadığı ilk iki maçtan sonra ki en iyi performansıydı.

puskas
07.Nisan.2007, 05:45
evet burda artık hiç bişey yazmıycam.önemli olan lincolnun super oynamasıydı.hayatımda gorduğum en iyi lincolndu.çok savaştı kazanmak için her turlu hırs lincolndeydi.tebrikler lincolnnnn diyelim daha doğru olurrr

mgokalparslan
07.Nisan.2007, 05:46
dunku kadar iyi oynasaydı genclerbirliği.o zaman hakkıydı.kimse itraz etmezdi.burda biz iyi oynadık pozisyonlar hep bizdendi.tamam verilmeyen penaltıları ofsaytları ama bizim yokmu peki.bizimde var.eğer kayseri gibi oynamış olsaydı genclerbirliği bişey demezdik zaten ama iyi oyuna 1 puan bile alamadan donen bir takım.bırak sen hatta 3 puan alacakları yerde.şampiyon diyorlar cunku.şimdiye kadar boyle hakemden kazanan bir takım olarak fener şampiyon sayarlar tabi

durduk yere tahrik ediyorsun yani şimdiye kadar böyle kazanmışız öyle mi? ayrıca gençlerbirliği gayet iyi oynadı kaç tane pozisyon buldu.kayseri ilk yarı çok iyi oynayıp kapandı ikinci yarı resmen yattı.ivankov,saidou,aydın toscalı nın zaman geçirmek için sonra tazı gibi koştuklarını görmüşsündür umarım.ve biz iyi oynadık diyorsun,topla oynama ve pozisyonlara bakarsan senin yorumuna göre dünkü maçı da fener haketmiş oluyor ki bence de öyle

anil luque
07.Nisan.2007, 05:48
öncelikle şampiyonluk yolundaki rakibimiz kazandıgı ıcın uzuldum onu belırteyım.. daha snra basta EreN olmak uzere :) mac hakkındakı yorumları ogrendım sımdı de maratonda ozetını ızledım gercekten utandım böyle kötü bir hakemin ligimizde düdük calmasından dolayı.. :( maalesef bu hataların onune gecılemıyor ısteyerek veya ıstemeyerek bu hatalar yapılıyor her hafta butun arkadaslar soyluyor bende soyluyorum dilimizde tüy bitti inşallah bundan sonra hakem hataları konusulmaz..

ThersoN
07.Nisan.2007, 05:50
feldkamp takım başında olsa alamazdık bu maçı :D, neyse her şeey rağmen hayırlısı olsun!

eXcitinG
07.Nisan.2007, 05:53
FeLdkamp ın gidişi iLe birLikte LincoLn geri döndü. GaLatasaray asLında hiç birşey kaybetmedi. Bir süper yıLdızı geri kazandı..

perpetua
07.Nisan.2007, 06:11
Anlayamadım abi cümleyi hangi anlamda kurduğunu.

Meddah'in da yazdigi gibi.. Eyyam.. baska bir sey degil...

Besiktas macini izlemedim ama Besiktas macinda da, Besiktas'in lehine buyuk hatalar yapilmis olsa sasirmazdim...

Sonucta bunu hakemlerin bir bakima birbirini korumasi olarak goruyorum, kulup yoneticilerinin dunku hakem olayini fazla uzatmamasi icin bir sus payi olarak goruyorum.

Yazik degil mi 15. siraya oturan Genclerbirligi'ne? Yazik degil mi Kayseri'ye beraberlik ile kasasina koyacagi 90,000 YTL veya galip gelse kasasina koyacagi 260,000 YTL'den mahrum oldugu icin? Bu Kayserispor bizi seneye avrupa kupalarinda belki temsil etmeyecek mi (Kupa'yi kazanirsa)? Ufak gorulebilecek o para bile kadrosunda bir oyuncu daha bulundurmaya, veya oyuncularini mutlu olmasini saglayacak bir prim vermeye yaramayacak mi? Ne hakki var hakemlerin boyle manipulasyon yapmaya?

aykut_gencfb
beyaz sayfa die dünkü fener maçınında yapılan hakem hataları hakkında bildiri yayınlayanlar ne diecekler merak ediyorum....sabrinin pozisyonu penaltı deilse ne?kendi sahasından çıkan adam ofsayt denilio kaleciyle karşı karşıya kalcak adam dediim gibi bu bildiriyi yayınlayanlar ne diecekler acaba

EreN
Biraz önce Maratonda söylediler‚ MHK Başkanı son zamanlarda ciddi hatalar yapılıyor‚ kulüpler serzenişte hakları‚ biz bunları biliyoruz hepsinin kökünü kazıyacağız‚ bağlantılarını keseceğiz
demiş.... ...

NisRoc
07.Nisan.2007, 06:15
YABANCI HAKEM İSTİYORUZ! MHK RENGİNİ BELLİ ETTİ! BU NE BÖYLE YAA!! :D

Demekki neymiş ? Hatalar oluyormuş..

Neyse, sahada LincoLn show vardı. Kalli'nin gitmesi Galatasaray'ın yararına oldu.

DisCo
07.Nisan.2007, 06:23
Dün Fenerbahçe maçı için hayatımda böyle maç izlememiştim dedim ama bugün olacaklardan haberim yoktu.

Bir fikrim vardı söylersem tepki çeker diyordum çünkü Fenerbahçe maçında yaşanan olaylardan sonra art niyetli söylediğim düşünülebilirdi. Ama şimdi rahatlıkla söyleyebilirim. İnsan kendi takımının maçından korkar hale geldi. Ben yorum yaparken golleri gördün mü nasıl attıkta yendik demenin dışında birşey konuşmak istemiyorum. Bu sebeblede maçları korkar halde izlemeye başladım. Acaba birşey olacakta haksız galibiyet mi alacağız veya bir hatalı kararla haklı puanımız mı gidecek derken iyice stress almıştı.

Bugün gerçekten iyi mücadele ettik. Takımımız eskiye oranla isteyen taraftı ve pozisyon konusunda da sıkıntı çekmedik. Bu duruma Gençlerbirliği'de katkı yapınca ben maçtan zevk aldım diyebilirim. Maçtaki seyircimizde mükemmeldi. Ali Samiyen'deymiş gibi hissettim. Lincoln'ün gelen golüde bize galibiyeti getirdi ve Lincoln'ün atması daha önemliydi. Buraya kadar herşey güzel ama 2 hata var ki tadımızı tuzumuzu kaçırdı.

Ben o pozisyonda aklım başka yerde olduğu için ve akabinde tekrarı az olduğu için tam birşey diyememiştim ama penaltı nedir diye sorarsanız tarifinde görsel olarak bu pozisyonu göstermek sanırım abes kaçmaz. Sonra aklımın almadığı bir ofsayt pozisyonu var ki aman aman. Hani oyuncu öndemi arkada mı kestiremezsin. Böyle durumlar olabilir ama koskoca ortasaha çizgisi var ve hepsi ortasaha çizgisinin gerisinde. Bunu görmemek için kör olmak gerek denir ya kör olsan dahi hissedersin. Çözümlenmesi bu kadar net bir pozisyon.

Mhk başkanı ve yardımcısından açıklama geldi. Maraton'da söylediler. Yarın yazılı açıklama geelecekmiş. Bence yarını beklemeye gerek yok bu iki hakeminde şimdiden görevlerine son verilmesi lazım. Çünkü böyle hakemler yüzünden hak yendiği gibi bizde forumlarda birbirimize düşüyoruz.

Sonuç mu? Bu hafta iki takımın hakkı yendi ve diğer iki takımda haksız yere yükseldi. Kurtlar Vadisini izleyenler bilir. Ortada görünenler vardır ama devleti bilinmeyenler yönetir. Aynı şey MHK içinde de var. Görünürde Oğuz Sarvan ve ekibi var ama bilinmeyen kişilerin bağlantıları sonucu bu hakemler böyle davranıyor.

Son olarak Lincoln ile ilgili Bahri Havadır bir bilgi iletti. Yönetimden birine Kalli ile yollar ayrıldıysa Gençler maçında patlama yapacağım demiş. Bu durumu yorumlarsak Lincoln takımına ihanet etmiştir.

Jesus_FB
07.Nisan.2007, 06:37
Kalli gitti Lincoln geri döndü diyenler var ve buna sevinenler var. Benim yıldız diye aldığım oyuncu 25 maç yatıp, kapris yapıp oynamayacak, sonra td gitti diye yeniden doğacak süper oynamaya başlayacak. Kusura bakmayın ama yerim ben öyle yıldızı

yunusgs
07.Nisan.2007, 06:39
Dün akşam da hakem hatası vardı bu akşamdı maçlar aynıydı.Keşke 2 takımda kaybetseydi ve Anadolu Takımları kazansaydı gönül bunu isterdi.Hakemi bir kenara koyuyorum güzel bir futbol oynadık bu zeminde net goller kaçırdık ama sonunda kazandık umarım haftayada Trabzon'u yeneriz ve hakemler konuşulmaz.

YusufT
07.Nisan.2007, 06:45
Hakemler yine berbatti, yan hakemleri degistirelim yeter..

Maci kazanmayi hak ettik, 2 top direkten döndü, ama Genclerinde penaltisi verilmedi.. En azidan hakem attirmadi golü :)

EreN
07.Nisan.2007, 06:46
Müftüoğlu skoru belirledi: 0-1
Ağır sahada Galatasaray karşısında büyük özveriyle mücadele sergilememize karşın maçın neticesine etki eden isim hakem Kuddusi Müftüoğlu oldu. Karşılaşmanın ilk yarısında penaltımızı es geçen ve atağa kalktığımız gol pozisyonunda devreyi belirleyen düdüğü çalarak‚ emeğimize engel olan Müftüoğlu maça damgasını vurdu. Rakibimiz şansının yardımıyla da son dakikada bulduğu golle sahadan galip ayrıldı.

Kaynak : Gençlerbirliği resmi sitesi

DisCo
07.Nisan.2007, 06:55
Bu açıklamaya hak vermekle beraber hakemin ilk yarıyı bitirişi ile ilgili kısma ve şans golü kısmına katılmıyorum.

PesimiSTyLa
07.Nisan.2007, 07:01
Bu açıklamaya hak vermekle beraber hakemin ilk yarıyı bitirişi ile ilgili kısma ve şans golü kısmına katılmıyorum.

Aynen. ataga kalktık dedikleri pozisyonda dakikalar 46.02 yi gösteriyordu. Uzatmalar da 1 dk olduguna göre bunu tartışmakk anlamsız. Şans golü de komik olmuş. Zaten bircok gol kacırdık bu en sonuncu girdi. Bunun sansla fln alakası yok...

GeNç KaRTaL
07.Nisan.2007, 07:06
Saha zemini gerçekten çok kötüydü.Üstüne birde yağmur yağınca oyuncular çamur deryasında oynamak zorunda kaldılar.2 tarafta iyi mücadele etti.Gs'nin daha net pozisyonları vardı Gb'ye göre.Son dakikalarda son zamanlardaki formunun aksine iyi performans gösteren Lincoln'ün golüyle şampiyonluk yarışında çok önemli bir 3 puan elde etti.

Maça yine hakem hataları damgasını vurdu.Sabri'nin ittiği pozisyon %100 penaltıdır.Bunu tartışmam bile söz konusu değildir.İsaac'in poziyonuda net.Ama yapacak bir şey yok.Maç bitti ve Gs 3 puanı hanesine yazdı.İnşallah kalan 5 maçımızda bizim başımıza böyle bir hakem yardımı gelmez..

Lincoln için bir şeyler söylemek istiyorum.Bugün baya mücadele etti,golünüde attı.Eğer önceden Kalli var diye gerçek performansını göstermiyorsa takımına ihanet etmiştir.Zaten Schalke Lincoln sorunlu bir adam olmasa böyle kolay bırakmazdı onu.Ya da başka taliplerde çıkardı.Neyse artık yeni gelecek hoca onunla iyi geçinmeye bakacak..

Ayrıca tartışmalar olmuş.Okur grubuna alınan arkadaşlar olmuş.O arada Anadolu takımlarının hakkının hep yenildiğinde bahsetmiş Emrah abi (shamur) Çok doğru söylemiş.Yıllardır hep büyük takımlar kollanmıştır.Hatalar hep leyhlerine yapılmıştır.Benim hatırladığım tek bir maç vardır anadolu takımlarının hakkının çiğnenmediği.Zaten ondan sonrada devamı gelmedi.O maçta 5 kırmızı yediğimiz Samsun maçıdır..

Del Piero_10
07.Nisan.2007, 08:04
Dünkü maça gelen tepkileri bitirmek için bugün Galatasaray lehine kararların verileceği zaten belliydi.Federasyon gerçekten amatörce hareket etti.

Del Piero_10
07.Nisan.2007, 08:08
demiş.... ...

Bu durumda kendi köklerini de kazımaları gerekebilir.Çünkü hakemlerin bağlantıları varsa bunun MHK'den habersiz olması imkansız.

EreN
07.Nisan.2007, 08:13
Fakat özgürcüm bu mhk yeni ve belki ulusoy dönemindeki dönen dolapları ufak ufak temizlerler.

remake
07.Nisan.2007, 08:29
Vicdanini onune alip dusunen hicbir buyuk takim taraftari bu hakem hatalarindan memnun degildir sanirim. Maci 3 GS'li arkadasimla izledik ve onlar bile keske kaybetseydik dediler.

Futbolun, sporun tadi centilmence, esit sartlar altinda cekismekte yatmakta. Kazanmak tabiki guzel ama bu sekilde kazanmanin ne anlami olabilir ki?

Umarim seneye daha adil bir lig izleriz.

DisCo
07.Nisan.2007, 09:13
Vicdanini onune alip dusunen hicbir buyuk takim taraftari bu hakem hatalarindan memnun degildir sanirim.

Memnun olmak mümkün değil ki. Fenerbahçe veya Galatasaray bu sezonu şampiyon kapadı diyelim.

2007-2008 Şampiyonu Fenerbahçe veya Galatasaray olacak ama sürekli bu maçlar hatırlatılıp şampiyonluğa gölge düşürülecek. Oysa tertemiz hiç bir teredüte yer olmayan şampiyonluk hepimizin istediği şeydir.

Aşk-ı Şehir
07.Nisan.2007, 18:00
Siz Kuddusi Müftüoğlu'nu dün izlediniz kötü diyosunuz. İnanın dünkü maçta Kuddusi Müftüoğlu kendi standartı üzerinde maç yönetti. Eski adıyla TFF 1.lig'in bu sezon başı 4.haftasında oynanan Malatyaspor-Eskişehirspor maçını izleseydiniz inanın bana sinir krizi geçirirdiniz. Kuddusi Müftüoğlu süper ligin en kötü hakemlerindendir. Geçmiş senelerde bir çok takımın canını yakmıştır ve ne hikmetse (!) kendisi hala süper ligde düdük çalmakta.

Fıratcan Alçınkaya
07.Nisan.2007, 18:40
GB penaltısı verilmedi ve Isaac orta saha çizgisinin gerisinden çıkıp gelmesine rağmen haaakem ofsayt verdi ve %80 lik golünü yedi Gß'nin karşı karşıyaya kalıcakdı ama kısacası 70milyonun önünde emek hırsızlığı yapıldı...

Ama GS o balçıkta iyi oynadı topları direkten döndü bastırdı bastırdı Lincoln sonunda güzel ßir gol attı Kalli gitte Lincoln kendine geldi..

Aşk-ı Şehir
07.Nisan.2007, 20:31
GB penaltısı verilmedi ve Isaac orta saha çizgisinin gerisinden çıkıp gelmesine rağmen haaakem ofsayt verdi ve %80 lik golünü yedi Gß'nin karşı karşıyaya kalıcakdı ama kısacası 70milyonun önünde emek hırsızlığı yapıldı...

Ama GS o balçıkta iyi oynadı topları direkten döndü bastırdı bastırdı Lincoln sonunda güzel ßir gol attı Kalli gitte Lincoln kendine geldi..

İşte maçın özeti bu.:)

DisCo
07.Nisan.2007, 20:34
Birde yeni kural çıkmıştı. Maçın özetine buda eklenmeli. Her maç sonuna 5 dakika uzatma verin. (::)

BlackEagle19o3
07.Nisan.2007, 23:53
Bu hafta ligin zirvesinde iki takım da hakem hatalarıyla kazandı ve olan yine Beşiktaş'ıma oldu.Beyaz Sayfa2dan kast bu değildi herhalde?!Neyse tebrikler Gs önemli bir galibiyet aldılar ama daha fazla gidemezler bu hakem hataları ile ve bu son dakika golleri ile.Oynanan bi oyun da yok!2.lik için Bjk,Gs çekişcek gibi geliyor bana;)

ShevAnil
08.Nisan.2007, 00:56
Oynanan Oyunmu Yok Maçı nasıl İzledin Merak Ettim Açıkçası??
1. Belli 2.yi bekliyoruz ;)
Stada Rağmen Çok iyi Top Oynadık