PDA

View Full Version : TSL 29. Hafta | Sivasspor - Beşiktaş

goosfraba
04.Nisan.2007, 00:18
http://img241.imageshack.us/img241/2624/sivasfy0.jpg

Fıratcan Alçınkaya
04.Nisan.2007, 00:23
kazanıcaz inş. ilginç bir kadro olucak büyük ihtimalle...

anilton
04.Nisan.2007, 00:25
Bu saaten sonra kaybedecek bir şeyimz yok.Saldırıp kazanmamız lazım...

İnşallah üç puanı alıcaz...

shadowrefree
04.Nisan.2007, 00:40
Sivasspor eline geçen fırsatı değerlendirecek düşünüyorum. BJK bu maçı kaybederse Avrupa yada gidemez diye düşünüyorum.

eXcitinG
04.Nisan.2007, 00:56
Sivasspor kazanır. Beşiktaş Fenerbahçe maçından sonra saLLadığı havLuyu bu maçtan sonra artık tamamen Ringin ortasına bıraktır.

Fernando Gago
04.Nisan.2007, 01:04
Sivasspor bu maçı kazanır Delgado da yokmuş Beşiktaş'ta Serdar Özkan'ın ve Bobo'nunda cezalı olduğunu düşünürsek Ofansif anlamda zayıf bir Beşiktaş olacak defans zaten en iyi oyununun oynasa bile çok kolay yedirtiriyor Sivas bu maça Fenerbahçe maçındaki gibi aşırı motivasyonla çıkmazsa rahat kazanır

BlackEagle19o3
04.Nisan.2007, 01:19
Bu maçı alırsak çok az olan şampiyonluk umutlarımızı sürdürürüz.Beraebre kalırsak artık hedefimiz 2.lik olur.Eğer yenilirsek herşey biter bizim için.Ligi de 4.bitiririz muhtemelen.Bence bu maçı kazanmak zorundayız ve kazanacağız.Futolcular da bu maçın öneminin bilincindedirler zaten;)

yunusgs
04.Nisan.2007, 01:20
Beşiktaş kaybederse 3.olması bile zora girer.Kazanmak zorunda Beşiktaş ama defansta inanılmaz hatalar yapıyorlar.Sivasspor ise kendi sahasında çok iyi bence maç berabere bitecektir.

shadowrefree
04.Nisan.2007, 01:24
Ertuğrul Sağlam ın bu maçta BJK yi ne kadar kaldırabildiği açığa çıkacak. Takımı nasıl hazırladığı ve motive ettiğini görecez. Kazanırsa BJK kazanır. Kaybederse Ertuğrul Sağlam kaybeder.

fenerbahce_1907
04.Nisan.2007, 01:45
Sivas'ın kazanıcagını düşünüyorm,Sivas bu maçı kazanırsa şampiyonluk umutları iyice artmaya başlar.Bjk kaybederse 4.olur.En iyisi berabere bitsin,bizim için en yararlı skor olur.

LaigLeNoiR
04.Nisan.2007, 01:50
Biz olamayacaksak şampiyonun Sivas olmasını isterim.Bu yüzden de kazanıp da şampiyon olamayacaksak Sivas kazansın:)

KaPaLı
04.Nisan.2007, 01:56
Beşiktaş tamam çok büyük takım ama Sivas'ın oyun tarzını unutmayın tam beşiktaş savunmasını zorda bırakacak kontratak oynuo sivas araya veya ters kanada atılan paslarla.

Bu maçta Delgado - Baki - Bobo yok beşiktaşta ortasahada oyun kurmada çok zorlanacaktır çünkü Delgado görevi görecek Ricardinho kadro dışı ..

a.arıcı-11
04.Nisan.2007, 02:52
sivas kazanır diyorum çünkü kazanırlarsa 3.lük garanti olacak ve tabiki beşiktaşın kötü defansı arasında mehmet yıldız uğur yıldırım ve chetkov gibi etkili futbolcular çok pazisyon bulur diyorum ve bunlarıda değerlendirir beşiktaşın tek kozu ise holoskonun yapacağı driblingler olacaktır başka türlü organize atak yapmaları zor görünüyor delgado olmadan

fmsmyrna
04.Nisan.2007, 03:12
Çok zor bir maç iki takım içinde kader maçı olabilir.Ben Beşiktaş'ın kadrosunda pek alternatifi olmadığını düşünüyorum.Sivasspor 'takım' oluşuyla kazanıyor.Eğer yine aynı şekilde olurlarsa kazanabilirler.

TürkuAz
04.Nisan.2007, 03:15
Sivasspor iyi hava yakalamış ve evinde moralsiz Beşiktaş karşısında zorlanmaz bence. 1 diyorum..

RoNNiE91
04.Nisan.2007, 03:52
Tahrik edici sözler kullanmayalım lütfen.Ben yönetici değilim,sizi uyarmak benim görevim değil ama bunu sizinde düşünmeniz lazım.

Maça gelince bir kere kesinlikle iki taraf içinde rahat bir maç olmaz bana göre.Yani tek kale oynayıpta 5-0 kazanmaz herhangi bir taraf.Beşiktaş'ın artık kaybedecek birşeyi yok.İlginç bir kadro göreceğiz.Umarım kazanırız.

GeNç KaRTaL
04.Nisan.2007, 04:54
Zor maç olacak.Bu maçı kazanıp yeni bir seriye başlayıp rakiplerin puan kaybını bekleyebiliriz.Ve sezonuda 3.tamamlayabiliriz en kötü.

Ama kaybedersek bu sefer havluyu tamamen atarız diye düşünüyorum.

Bu maçın favorisi Sivas ama içimden bu maçta iyi oyun farklı bir galibiyet alacakmışız diye geçiyor..

KaF KeF
04.Nisan.2007, 05:00
Sivas Mutlak Favori...Formdalar ve Moraller üst düzeyde..Beşiktaş için aynı şeyleri söylemek mümkün değil.Sivas Seyirci desteğinide arkasına alrak maçı kazanır..

BlackEagle19o3
04.Nisan.2007, 23:20
Beşiktaş ne durumda olursa olsun, hiçbir anadolu takımı Beşiktaş karşısında mutlak favori olamaz!Sadece avantajlı olabilir.Sivas şu ana kadar önemli maçlarda büyük bi performans gösteremedi.Mesela 4-1 lik Fb mağlubiyeti,Gs deplasmanındaki kötü oyun ve rakibin rahat galibiyeti...Neyse oyuncularımız gereken cevabı sahada vereceklerdir!Beklediğim 11;
Rüştü
S.Kurtuluş(Gordon,İ.Kaş)
G.Zan
Toraman
Deli İbo
Cisse
Aydın
Tello
Ali Tandoğan
Holosko
Nobre

Delgado'nun yokluğunda Aydın şans bulacaktır.S.Özkan'ın yokluğunda ise Tandoğan Mr oynar...Sağ bekte ise S.Kurtuluş tamamen hazır hale geldi ise o oynar.Oyanayamazsa İ.Kaş alternatifi ve Gordon'un oynatılıp Toraman'ın sağ beke kaydırılması ihtimalleri var...

anilton
05.Nisan.2007, 00:07
Maça büyük ihtimalle şöyle bir kadro ile çıkacağız...

---------------Rüştü-----------------

Toraman----Zan--Gordon----İ.Üzülmez

Tandoğan---Cisse---Tello------Aydın

----------Holosko---Nobre------------

Güvendiğim ve bu hafta bize maçı kazandırmalarını beklediğim dört isim var bu kadroda.Cisse,Aydın,Holosko ve Nobre.Diğerleri Allah'a kalmış...

eXcitinG
05.Nisan.2007, 00:14
Maçı kazandırırsa Toraman ve İbo kazandırır ;;) Sezon başından beri kanayan yaramız o böLgeLer.

Varonil
05.Nisan.2007, 00:41
Bu maç UEFA'nın resmi internet sitesinde de yer bulmuş arkadaşlar.. :):)

President Mecnun Otyakmaz said "money is not that important" with his low-budget Sivasspor side still in the running for the Turkish title as they face Beşiktaş JK on Sunday.

Flash in the pan
When Sivasspor ended the autumn campaign in Turkey at the top of the Süper Lig table – albeit level on points with champions Fenerbahçe SK – most still regarded their success as a flash in the pan. A 4-1 defeat by Fenerbahçe in January and draws against strugglers Gaziantepspor, Çaykur Rizespor and Vestel Manisaspor represented confirmation for some that their success was not built to last.

Not over yet
However, just as they were being written off, Bülent Uygun's side have turned the corner, following a 3-0 win against Konyaspor with an impressive 4-0 triumph at bottom side Kasımpaşa SK, with Bulgarian striker Ivan Cvetkov scoring all four goals. Third in the table, they now meet fourth-placed Beşiktaş at home, and with league leaders Fenerbahçe and Galatasaray SK still within two points of them, their title ambitions are not over yet.

Wise guidance
Given their relative impoverishment in comparison to Turkish football's established élite, that remains a startling achievement, but it is no mystery for club president Otyakmaz. "We have a very limited budget but we are competing with the biggest teams in Turkey," he said with pride. "Financial problems can force your hand, but if you handle things correctly, then money is not that important."

Slow progress
Slow, steady progress has been the key for Sivasspor. "Any success we have has not come from out of the blue," said Otyakmaz. "Consistency is very important. I have been president for four years and this is my seventh year at the club. Bülent Uygun was a player and general manager at Sivasspor and now he has been coach for one-and-a-half years. Our star players Mehmet Yıldız and Hayrettin Yerlikaya have been here for nearly nine years."

Injury concerns
Whether they can continue to defy logic may depend on how Sivasspor respond to some key injuries. While Australian goalkeeper Michael Petkovic's return to fitness has given them a lift, defender Sedat Bayrak, midfielder Yasir Elmacı and Israeli striker Pini Balili will not play again this season, while top scorer Mehmet, midfielder Sezer Badur and defender Mamadou Diallo may all miss the Beşiktaş game.

Lean and mean
The 28-year-old Cvetkov may thus have a crucial role to play, having more than doubled his tally since joining the club from Sparta Rotterdam last season with his haul at Kasımpaşa. If he can spearhead another memorable result against Beşiktaş, the Black Eagles will be effectively out of the title race, and the top two will have every reason to fear the lean, mean, Sivasspor machine as the season reaches its climax.

uefa.com

deniz.91
05.Nisan.2007, 02:15
Bu maçı BJK alamzsa 4. bitiri bence Sivas alamazsa şampiyonluk yarışındna kopar

Universal
05.Nisan.2007, 02:32
Zevkli bir maç olacağından eminim; ama tek üzüldüğüm nokta Sivasspor gibi şampiyonluğa oynanyan bir kulübün sahasının zemini çok kötü olması oynanacak futbolu etkiliyor. İki takım içinde dezavantaj olacaktır. Beşiktaş tabii bu sahaya alışık olmadığı için dahada zorlnacaktır.

Sivasspor, sezon başından beri hep yarıştan kopacak kopacak deniliyordu; ama bir türlü kopmadılar ve şampiyonluk yolunda büyük adımlar ile ilerliyorlar. Sivasspor'un pazar günkü maçta tek yapması gereken, son iki maçda büyük yara alan ve belkide mantıksal olarak son şansı olan bu maçı kazanamak isteyen Beşiktaş. İki kulübün hedefide galibiyet olduğu için kıran kırana bir maç seyredeceğiz. Maç Sivasspor'un evinde olması ve Beşiktaş'ın moral olarak kötü olması nedeni ile bu maçı Sivas'ın kazanacağını düşünüyorum; ama Fenerbahçe gibi Beşiktaş'da farklı bir galibiyette alabilir...

GeNç KaRTaL
05.Nisan.2007, 06:03
Toraman bekte oynamasın.Orada iyi değil bence.Dm de daha iyi oynuyor.Sağ bekte mümkünse Serdar Kurtuluş oynasın artık..

Cengo
05.Nisan.2007, 09:57
Maç derbi kadar önemli oldu, işe bak.

El Comandante
05.Nisan.2007, 10:00
Sivasspor su anda Besiktastan daha iyi oynayan,daha moralli bir ekip durumunda.Bu gibi maclarda moral ve motivasyon önemlidir.Besiktasta moraller cok düsük,dibe vurmus durumda.Ama bu mac onlarin lige tutunabilmeleri icin son sanslari.Görüsüm Sivasspor maci kaybetmez.

El Barto
06.Nisan.2007, 01:14
Olsada olur olmasada olur bir maç. Sivas kazanır Beşiktaş mıoralsiz eksik vs...
Sivas forvetleri çok sağlam Beşiktaş defansı dökülüyor.Sivas'ın en kısa oyuncusundan bir kafa golü bekliyorum. ;)

Sivas kazansın Şampiyonlar Ligi için umudunu sürdürsün gönlümden geçen açıkçası. :)

deniz.91
06.Nisan.2007, 05:55
Sivası tdsinden dolayı sevmiyordum ama şuandan itibaren tüm düşüncelerim değişti.İnşallah bu seozn sivas şampiyon olaack.Tüm engellere rağmen.İnşallah haftayki KS - Sivas maçınıda sivasspor alırda yarışa devam ederler

scar face
06.Nisan.2007, 05:57
Maçın gollü geçeceğini düşünüyorum en azından toplam 3 gol olsun:)

GeNç KaRTaL
06.Nisan.2007, 05:58
Bu maç için yönetimimizin ilk yarıda yerine getiremediği sözü yerine getirmesini bekliyorum.Paf takımla çıkalım bu maça.Nede olsa bi anlamı kalmadı artık bari sözlerini geçte olsa yerine getirmiş olsunlar..

anilton
06.Nisan.2007, 06:06
Bu maç için yönetimimizin ilk yarıda yerine getiremediği sözü yerine getirmesini bekliyorum.Paf takımla çıkalım bu maça.Nede olsa bi anlamı kalmadı artık bari sözlerini geçte olsa yerine getirmiş olsunlar..

Hayır Şemsi tam tersi.Bu maçta çıkıp Beşiktaş gibi oynayıp Sivas'ı yenmeliyiz.Bazı şeyler Şampiyonluktan çok daha anlamlıdır...

GeNç KaRTaL
06.Nisan.2007, 06:32
Hayır Şemsi tam tersi.Bu maçta çıkıp Beşiktaş gibi oynayıp Sivas'ı yenmeliyiz.Bazı şeyler Şampiyonluktan çok daha anlamlıdır...

Tepkimizi dediğim şekilde koymamızın daha anlamlı olacağını düşünüyorum.Valla benim bugünkü olanlardan sonra tüm hevesim yok oldu.Belki ondan böyle düşünüyorumdur..

El Barto
06.Nisan.2007, 07:02
Neyse Gençler konu çok dağıldı

Sivasspor - Beşiktaş ;;)

goosfraba
06.Nisan.2007, 07:05
Bence de konu dağıldı. Daha fazla uzatmayalım. Konuyu özüne döndürelim !

goosfraba
06.Nisan.2007, 07:07
Birbiriyle bağlantılı bütün mesajlar silindi. Konuyu uzatmayalım, dediğim gibi özüne döndürelim.

anilton
06.Nisan.2007, 07:08
Bu maçta çıkıp büyük Beşiktaş gibi oynayacağız.Bizim mağlubiyetimizi bekleyip kıs kıs gülmenin planlarını yapanlar üzülecek malesef...

Fıratcan Alçınkaya
06.Nisan.2007, 07:09
ya bnm fair play içeren mesajımdan ne istediniz :zuhaha

İçimden bir ses kazanıcağımı söylüyor gerçi çoğunlukla bunu söyler ama, GS de çalkantılı bir dönemde en azından lig 2.aşkına...

ShevAnil
06.Nisan.2007, 07:10
Sivasspor Açıkçası Beklediğimden Daha Çok Orada Kaldılar Bu Maçta Galibiyet/BEraberlik Koparabilickelerini Düşünüyorum.. Açıkçası Bunu Fazlasıyla Hakediyorlarda..

GeNç KaRTaL
06.Nisan.2007, 07:13
Şimdi yaptığımız boş tartışma için son bir şey demek istiyorum.Bu sezon hakem hatalarından dolayı acayip derecede canımız yandı.Bundan dolayı yine Sivas maçı öncesi yönetim paf takımla maça çıkma kararı vermişti ama sözünde durmamıştı.Şimdi yine bir Sivas maçı ve yine hakem hataları konuşuluyor.Ben ilk maçta söylenen sözün geçte olsa yerine getirilmesi fikrindeyim.Böyle düşünmemin sebebide Fenerbahçe-Kayseri maçında yaşanan olaylardır diye belirttim.(Maçı Fb tv den dinliyordum,kendi kendimede hesaplar yapıyordum.Ama Fenerbahçe golü atınca ve maçın özetini seyredince hakemin maça damgasını vurduğunu görünce acayip moralim bozuldu ve tüm hevesim kaçtı) Arkadaş gelmiş hala Fenerbahçe maçından bahsediyor.Fenerbahçe bu maçı kaybetseydi ve bizde yarın kazansaydık arada fark 2 olacaktı.Yani size yenilmemize rağmen şampiyon olma şansımız yüksek olacaktı.Ama yok illa maydonoz olacak ya,sıva yağ gibi üste çıkacak ya al senin olsun şampiyonluğun.Şerefli 2.liklerin takımı olduk.Şerefli 4.lüklerin takımı unvanınıda taşımak benim için bir şereftir..

Fernando Gago
06.Nisan.2007, 18:27
‘SİVAS MAÇINA ÇIKMAYACAĞIZ’

DEMİRÖREN: Başkanım, Türk futbolunu Aziz Yıldırım’ın ele geçirmesine izin vermeyeceksiniz, değil mi? Sizin böyle düşünmediğinizi bildiğim için rahat rahat söylüyorum... Bu hakem resmen F.Bahçe’ye maçı kazandırdı... Olmayan penaltı verdi, golü 95. dakikada attırdı, Semih’in ofsaytını görmedi... Görevli gelmiş oraya! O Tolunay’a sarılmak istiyorum.

DOĞAN: Tepkinizi anlıyorum ama bu konuda açıklamayı MHK Başkanı Oğuz Sarvan yapacak...

DEMİRÖREN: Yeter mi bu? Biz Sivas maçına çıkmak istemiyoruz... Maçlarımızı 24 saat sonra, pazartesi oynayalım... Herkes tepkimizi görsün, bu ayıbı anlasın...

DOĞAN: Olur mu öyle şey Allah aşkına... Ceza alırsınız...

DEMİRÖREN: Bana kalsa maça çıkarmam takımı... O zaman yine zararını biz çekeceğiz... Ceza alacağız... Şimdi çıksam, ’Bu hakem satılık’ dersem, PFDK bana 6 ay cezayı yapıştıracak... Yine kirli oyunları oynayanlar kazanacak...

DOĞAN: Sakin olup, düşünelim. Maça çıkmamayı kabul edemeyiz, siz oynayın, biz gerekeni yaparız.
(Vatan)

anilton
06.Nisan.2007, 18:31
‘SİVAS MAÇINA ÇIKMAYACAĞIZ’

DEMİRÖREN: Başkanım, Türk futbolunu Aziz Yıldırım’ın ele geçirmesine izin vermeyeceksiniz, değil mi? Sizin böyle düşünmediğinizi bildiğim için rahat rahat söylüyorum... Bu hakem resmen F.Bahçe’ye maçı kazandırdı... Olmayan penaltı verdi, golü 95. dakikada attırdı, Semih’in ofsaytını görmedi... Görevli gelmiş oraya! O Tolunay’a sarılmak istiyorum.

DOĞAN: Tepkinizi anlıyorum ama bu konuda açıklamayı MHK Başkanı Oğuz Sarvan yapacak...

DEMİRÖREN: Yeter mi bu? Biz Sivas maçına çıkmak istemiyoruz... Maçlarımızı 24 saat sonra, pazartesi oynayalım... Herkes tepkimizi görsün, bu ayıbı anlasın...

DOĞAN: Olur mu öyle şey Allah aşkına... Ceza alırsınız...

DEMİRÖREN: Bana kalsa maça çıkarmam takımı... O zaman yine zararını biz çekeceğiz... Ceza alacağız... Şimdi çıksam, ’Bu hakem satılık’ dersem, PFDK bana 6 ay cezayı yapıştıracak... Yine kirli oyunları oynayanlar kazanacak...

DOĞAN: Sakin olup, düşünelim. Maça çıkmamayı kabul edemeyiz, siz oynayın, biz gerekeni yaparız.
(Vatan)

Deniz bende okudum bu haberi ama tamamen yalan.Vatan gazetesinin Beşiktaş ile ilgili yazdığı yazıların %90'ı yalan.Diyelim ki doğru;bu konuşmayı mı dinlediler?:)

SaRPeR1903
06.Nisan.2007, 18:47
Vatan Gazetesi'nin Beşiktaş haberlerinin % 100'ü yalan.Bugün Beşiktaş çıkar sahaya takır takır oynar.Bu maçtan puan veya puanlar çıkarır.Gerçi bu dakikadan sonra ne önemi varsa.

anilton
06.Nisan.2007, 20:10
Beşiktaş maça 15 dakika geç çıkabilir

Beşiktaş'ın dün akşam oynanan F.Bahçe-Kayserispor maçını yöneten Hakan Sivriservi'ye tepkisi dinmiyor.

Maçın ardından gece yarısı internet sitesine koyduğu tepki açıklamasıyla yetinmeyen Beşiktaş bugün Sivasspor maçına 15 dakika geç çıkmaya hazırlanıyor.

NTV Spor televizyonundan Hakan Gündoğar'ın haberine göre, yöneticiler bugün oynanacak Sivasspor maçında sahaya geç çıkmanın muhtemel cezai müeyyidelerini araştırıyor. Konunun henüz tam netlik kazanmadığını haberinde belirten Gündoğar, "Yöneticilerle konuştuk. Onlarda Hakan Sivriservi'ye tepkilerini göstermek için maça geç çıkmayı düşündüklerini ancak kesin kararlarını vermediklerini söylediler. Büyük ihtimalle sahaya geç çıkacaklar. Böylece hakeme tepkilerini göstermeyi planlıyorlar" dedi.

Kaynak:Sporx.com

El Comandante
06.Nisan.2007, 20:47
Yerinde bir protesto olur,haklilar cünkü.

Fıratcan Alçınkaya
06.Nisan.2007, 20:54
Bakın arkadaşlar ne paylaşıcam sizlerle...

Tarih:23 Mart 2008

ßurak Abinin benden alıntı yaptığı mesaj kaygılarımda ne kadar haklı olduğumu gösteriyor ve bu kadar takımımı desteklediğim için çok mutluyum...

18 yaşındaki bir insanın geleceği taa ne zamandan gördüğünün bir delili...

http://img214.imageshack.us/img214/9755/adszyb6.jpg (http://imageshack.us)

Universal
06.Nisan.2007, 20:59
Beşiktaş dünkü maçı protesto eden bir pankart ile çıkacamış. Beşiktaş lehine bir hata olursa acaba o pankartı haftaya oynanacak maçtada açarlar mı? En büyük isteğim Beşiktaş'ın lehine maçta hata olması...

anilton
06.Nisan.2007, 21:12
Beşiktaş dünkü maçı protesto eden bir pankart ile çıkacamış. Beşiktaş lehine bir hata olursa acaba o pankartı haftaya oynanacak maçtada açarlar mı? En büyük isteğim Beşiktaş'ın lehine maçta hata olması...

Böyle bir şeyi temenni etmen bile çok kötü.Hakem sıfır hatayla yönetsinde ben Sivas'ın 5 - 0 kazanmasını kabullenirim...

Fietra 10
06.Nisan.2007, 21:13
3 takım yiyor birbirini ama unuttugunuz bişey var her zaman olan diğerlerine oluyor..;)

a.arıcı-11
06.Nisan.2007, 21:15
Beşiktaş eğer maça 15 dk geç çıkarsa hakem maçı tatil etmek zorunda.
Bu konuda benimde bilgim yoktu eski Fedarasyon Temsilcis olan babama sordum verdiği cevap:
-Kurallara göre tatil edilir ve kararı Fedarasyon verir ama dünkü maçtan sonra hakem o yürekliliği gösteremeğebilir. dedi

anilton
06.Nisan.2007, 21:20
Beşiktaş eğer maça 15 dk geç çıkarsa hakem maçı tatil etmek zorunda.
Bu konuda benimde bilgim yoktu eski Fedarasyon Temsilcis olan babama sordum verdiği cevap:
-Kurallara göre tatil edilir ve kararı Fedarasyon verir ama dünkü maçtan sonra hakem o yürekliliği gösteremeğebilir. dedi

Zaten kesin değil.Sadece düşünülüyormuş,cezai müeyyidesi araştırılıp öyle karar verilecekmiş.Eğer tatil edilecekse uygulansın ama hükmen yenik sayılma durumuda varmış heralde...

remake
06.Nisan.2007, 21:20

Uzun suredir mesaj yazmiyordum ama her sene ligin son 5-6 haftasina girilirken turksportal kayniyor. Ben de bir parcasi olayim dedim.

Bizim lehimize hakemler ne zaman kasten hata yapmis ki Sivas macinda yapsinlar. Internette gordugum kadariyla Fenerbahceli arkadaslar durmadan yan pas yapiyorlar sozu GS'ye BJK'ye getirmeye calisiyorlar. Halbuki dunki maci yeneten hakemini niyeti asikardi. Bizim sezon basindan beri hatali hakem kararlarindan cektiklerimiz gibi.

Sivas macina donersek, bana Sivas kazanabilir gibi geliyor. Su bir gercek bizim takimimiz baski altinda oynayamiyor. Genc olduklarindandir. Saglik olsun. En azindan sezon sonunda alnimizin akiyla 2., 3., 4., veya artik kacinci bitirirsek, olduk diyebiliriz.

Simdilik kahveye gidiyorum. Mactan sonra gorusmek dilegiyle esenlikle kalin. :schaf:

anilton
06.Nisan.2007, 21:25
Sivasspor
Petkoviç
Saidi
Murat
Hayrettin
Abdurrahman
Sylla
İlhan
Musa Aydın
Mohamed Ali
Mehmet Yıldız
Cvetkov

Beşiktaş
Rüştü
İ.Kaş
İ.Toraman
Schildenfeld
İ.Üzülmez
Ali
Cisse
Tello
Aydın
Holosko
Nobre

SAAT: 15.00
STAT: 4 EYLÜL
HAKEM: Barış Şimşek
YAYIN: Lig TV

06.04.2008

Kaynak : Sporx.com

Aykan19o3
06.Nisan.2007, 21:41
'' Gerçek Beşiktaş '' gibi oynayalım farkımızı atalım, en güzel tepkiyi vermiş oluruz..

LaigLeNoiR
06.Nisan.2007, 22:14
Bu kadroyla yeniliriz.

GeNç KaRTaL
06.Nisan.2007, 22:21
Sivas maça etkili başladı.Böyle oynarsak bu maçı Sivas kazanır..

sitte
06.Nisan.2007, 22:24
BJK zamanında başladı mı maça bari...

GeNç KaRTaL
06.Nisan.2007, 22:24
Holosko ile öne geçtik.Bu çok iyi oldu valla.Bu maçı kazanalım en azından 2. olup Cl'ye gitme şansımızı devam ettirelim..

LaigLeNoiR
06.Nisan.2007, 22:26
Beşiktaş daha üstün oynuyordu zaten gol de erken geldi...

Fıratcan Alçınkaya
06.Nisan.2007, 22:27
Holosko 12.golü oldu ...

LaigLeNoiR
06.Nisan.2007, 22:29
Vay be Holosko'ya bak bee :)

TürkuAz
06.Nisan.2007, 22:30
Beşiktaş erken coştu.. :D

GeNç KaRTaL
06.Nisan.2007, 22:31
Holosko 2-0 :)

Maçtan önce yaptığım yorumda bu maçı rahat kazanacakmışız gibi bir his var içimde demiştim.Şu an ki durum yanlış düşünmediğimi gösteriyor.İnşallah farka gider maç ve kalan maçlar için moralli duruma geliriz..

Cyzio
06.Nisan.2007, 22:31
Cvetkov atar şimdi 4 tane:D

TürkuAz
06.Nisan.2007, 22:33
Yanlış bilgi verdim kusura bakmayın.. :D

Fıratcan Alçınkaya
06.Nisan.2007, 22:35
oeee ßeşiktaş'ım oleyy...

Beşiktaş büyük takımdır, devdir siyah-beyaz çubuklu forma karşısında asla bir anadolu takımı favaroi olamaz...

shamur1
06.Nisan.2007, 22:42
Fıratcan fazla uçma istersen .. Ayrıca Bjk çubuklu formayla oynamıyor şuan :)

Favorim Beşiktaş'tı ve 2-0 öndeler. Çok rahat bir maç olacak artık. Sivas'ın bizden çaldığı 3 puan elbette biryerden çıkacaktı bigün.. Tebrikler Beşiktaş..

Fıratcan Alçınkaya
06.Nisan.2007, 22:44
uçmuyom hiçbir andaolu takımı olamaz... Biliyom ben işin action kısmına söledim çubuklu formayı...:)

Sivas FB maçındaki gibi oldu kaldıramadılar...

Cyzio
06.Nisan.2007, 22:47
Beşiktaş büyük takımdır, devdir siyah-beyaz çubuklu forma karşısında asla bir anadolu takımı favaroi olamaz...

Tabi canım bizde yedik..

Fıratcan Alçınkaya
06.Nisan.2007, 22:50
puan tablosuna bakarsan ya da aradaki maçlara daha iyi gider...

shamur1
06.Nisan.2007, 22:55
:) Fıratcan daha bu sene eşitlediniz galibiyet sayılarını. Tabi bizi kastediyorsan :)

El Barto
06.Nisan.2007, 22:56
2-0'ı bulmuşuz erken hadi bakalım. Ancak bu maç böyle bitmez.

Fıratcan Alçınkaya
06.Nisan.2007, 23:10
TS 4.büyüktür Anadolu takımı değildir bana göre bence sizde görmeyin benim yazdım mesajlarada cevap vermeyin(bu içerikdeki tabi) yarası olan gocunur lafını üzerinize çekmeyin işe coğrafi bakarsak FB ilk şampiyondur Anadoludan... Kastım TS değildi... Kastım 1.sayfada yazılan Sivas Mutlak favori mesajları...

Shamur son maç öncesi eşitti ya sanki biz öne geçtik ama yanlışmı hatırladım yoksa... :p

shamur1
06.Nisan.2007, 23:16
Hayır canım biz 1 maç öndeydik 27-26 idi . 27-27 oldu eşitlendi şimdi :)

GeNç KaRTaL
06.Nisan.2007, 23:20
2.yarı başladı.Sivas'ta Uğur ve Sergio oyunda.

3.golü bulursak rahatlarız yoksa yine stresli bir maç bizi bekler..

Ah be Aydın atsan çok iyi olacaktı..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2.yarıya etkili başladık.Umarım bu kaçan golleri aramayız..

Bugra19o3
06.Nisan.2007, 23:26
2.yarı Holosko Show var...İki tane Tello İle Bir Tanede cisse İle Net Pozisyonumuz var..Bu Pozisyonların Mimarı Holosko ;;)

EreN
06.Nisan.2007, 23:33
Açıkçası maçın erken başlayacağını unutmuşum beşiktaş 3-0 veya 3-1 alır diye yazmaya girmiştim ki skoru gördüm :)

GeNç KaRTaL
06.Nisan.2007, 23:38
Cisse sarı kart gördü ve haftaya oftaş maçında cezalı duruma düştü.

Sivas çok boşluk bırakıyor ama biz değerlendiremiyoruz.1 gol atsak maçı garantiye alacağız..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ah be tello yapma tello.Bir maçıda stres altında olmadan bitirelim istiyoruz.Çok mu şey istiyoruz?

deniz.91
06.Nisan.2007, 23:44
Sivas tüm kritik maçları keybediyr böyle olursa şampiyonluk hayal

GeNç KaRTaL
06.Nisan.2007, 23:54
Off 10 kişi kaldık.Bari gol yemesek.Bu skor 2li averaj için önemli..

fenerbahce_1907
Beşiktaş 10 kişi kaldı.İbrahim Kaş kırmızı kart gördü.

ZiyaSerdar
Yok bir maçı bile rahat kazanamayacağız anlaşıldı İ.Kaş kırmızı kart gördü

EreN
06.Nisan.2007, 23:57
İbrahim sert bir hareket sonrası haklı olarak sarı kart gördü, öncedende kartı varmış görmedim nasıl bir kart ama kırmızı kart gördü..

GeNç KaRTaL
07.Nisan.2007, 00:03
Tello çıktı Serdar Kurtuluş oyuna girdi.

Bu arada 5 dakika uzatma var.Fazla gibi sanki.:confused:

Fıratcan Alçınkaya
07.Nisan.2007, 00:05
8.kez k.k yedik...:)

inş. bir kza olmaz kalan dklerde...

scar face
07.Nisan.2007, 00:07
Mehmet Yıldız attı üst oldu:)

GeNç KaRTaL
07.Nisan.2007, 00:08
Yedik ya.:mad: Ne güzel 2 li averajta üstünlüğü ele geçirmiştik..

Fıratcan Alçınkaya
07.Nisan.2007, 00:10
oley be kazandık...:)

Tebrikler KaRTaL...

scar face
07.Nisan.2007, 00:10
Beşiktaş Aydın ve Holoskoyla cok etkili oynadı istediğini aldı mac öncesindeki inter-toto falan tartısmaları kesildi.:)
Sivas yine büyük bir macta varlık gösteremedi rüya gibi bir sezon geçirdiler ama o rüyanın sonunu görmek imkansızlastı.Seneye de Mehmet Yıldızı satarlarsa orta seviyede bir takım haline geri dönerler.

Fıratcan Alçınkaya
07.Nisan.2007, 00:12
Kanka daha Sivas-GS maçı var biz sıramızı savdık fikstür kolay puan eşitliği olmaz kanımca ama 90+5 neden uzadı anlamak zor...

Neyse kazandık mutlyuz...

PesimiSTyLa
07.Nisan.2007, 00:13
Yalnız Holosko Hayrettin mücadelesi foul degil gibiydi ki Holosko golü atmıştı.. Kart pozisyonunda acmamıştım...

bjk nin 2li averajda avantajı kaybetmesi iyi olmadı...

shamur1
07.Nisan.2007, 00:25
Beşiktaşlılar Belediye ve Fenerbahçe maçına çok yanacaklar.. Bırak 2 maçı sadece Feneri yenseydiler bu geri kalan 5 kolay maçada bakarsak şampiyon olurlardı.

a.arıcı-11
07.Nisan.2007, 00:26
maçı izlemedim Beşiktaş 2-1 kazanmış Beişiktaşlı arkadaşları tebrik ederim.Cisse'nin gelicek hafta cezalı olması kötü olmuş,ikili averaj bence fazla önemli olmayacak Beşiktaş puan farkıyla Sivasın önüne geçer artık.

Sİvas bu kritik maçıda kaybetti zaten dünkü maçtan sora şampiyon belli oldu:@
Arkadaşım uzatma istersen hem bu maç Sivas-Beişiktaş maçı bu yorumu Fenerbahçe-Kayseri topicine yapman daha mantıklı olur.Ayrıca sürekli kendinle çelişiyorsun dün hem bir mesajında bu konuyla ilgili son mesajım diyorsun sonra 50 kere daha mesaj atıyorsun.Sana karışamam nereye ne mesaj yazıcaksan yazarsın özgür bir bireysin ama kendinle çelişmen komik durumlara düşmene sebebiyet veriyor.

Beişktaşlı arkadaşları tekrar tebrik ediyorum.

anilton
07.Nisan.2007, 00:29
Maçtan önce bu topic açıldığında en çok zoruma giden çoğu kişinin Sivas'ı mutlak favori görmesiydi.Ama bişey yazmayıp maç sonunu bekledim ve dileğim gerçek oldu.Sivasspor hiç bir zaman ne kadar eksik olsakta,ne kadar formsuz olsakta,ne kadar moralsiz olsakta Beşiktaş karşısında mutlak favori olamaz.Beşiktaş'ın formasını koysan Sivas önünde favoridir...

Her neyse maçta Sivas'ın uzaktan atılan şutları dışında pek pozisyon vermedik.Zaten ilk 15 dakikada aradığımız golleri bulduktan sonra oyunu rolantiye aldık ve ayağa paslarla rakip kalede pozisyon üretmeye çalıştık.İnanılmaz pozisyonlar kaçırdık.Aydın,Tello,Cisse,Holosko,Nobre kaçan golleri sayamadım bile.Nitekim Sivas 90+5'te defansın bir anlık duraksamasında golü buldu.Aydın'a değinmek istiyorum.Tek kelimeyle mükemmel bir yetenek.İnanılmaz rahat ve bileklerine çok hakim.Verdiği bütün paslar düşünce ve yetenek dolu.Bugün son dakikalarda yaptığı hareketler görülmeye değerdi.Ah birde gol olsaydı.Maçın yıldızı bana göre Holosko'nun ilk golünün asistini yapan Aydın'dı.Bir diğeride Holosko,nazar değmesin çok formda...

Hakeme gelirsek.Son dakikalara kadar gerçekten çok iyi bir maç yönetti.Bize verdiği bütün sarılar doğruydu.Bu bizim bugün sert oynamamızdan kaynaklandı.Kırmızıda doğruydu.Ama gel gelelim Holosko'nun Hayrettini hallaç pamuğu gibi atıp temiz golünü faul diye iptal etmesi,Holosko'ya boş yere sarı kart vermesi ve +5 dakika uzatması olmadı.Türk hakemleri boşuna Avrupa'da görev beklemesin...

BlackEagle19o3
07.Nisan.2007, 00:34
Son dakikada yenilen gol hiç de iyi olmadı!Hakem Holosko'nun nizami golünü vermeyip,üstelik 5 dakika gereksiz uzatma verince ikili averajda kuracağımız olası üstünlüğü kaybettik.Aydın harika oynadı bugün:)Kara Kartal'ın sarı kanadı:pHolosko zaten inanılmaz bir oyuncu.Nasıl elimizde tutacağız diye düşünüyorum bu adamı.Defans bu maçta elinden geleni yaptı.Yakaladğımız fırsatların yarısını değerlendirsek maç çoktan kopar tarihi fark olurdu ama olsun böyle bir deplasmanda 3 puanı almışız nankörlük yapmayalım:DTebrikler Beşiktaş'ım...Bu maçtan sonra dünkü hakem hatalarının bizi ne kadar çok etkilediğini tekrar fark ettim.Şu an arada 3 puan fark olcaktı ve bizim zor maçımız kalmadı.5te 5 yapmamız muhtemel.Fb'nin ise Gs ve Ts maçları var daha.Sezon başından beri yapılan hataları hatırlıyorum ve bir ah çekiyorum.Şimdi büyük avantaj yakalamıştık!Neyse ''Çıkmamış Candan Ümit Kesilmez!'';)...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Maçtan önce bu topic açıldığında en çok zoruma giden çoğu kişinin Sivas'ı mutlak favori görmesiydi.Ama bişey yazmayıp maç sonunu bekledim ve dileğim gerçek oldu.Sivasspor hiç bir zaman ne kadar eksik olsakta,ne kadar formsuz olsakta,ne kadar moralsiz olsakta Beşiktaş karşısında mutlak favori olamaz.Beşiktaş'ın formasını koysan Sivas önünde favoridir...

Ben de bunu söylemiştim maçtan önce zaten ama bazıları anlamamış olcak ki Sivas'ı favori göstermeye devma ettiler;)

Sekopej
07.Nisan.2007, 00:39
Beşiktaş maça çok iyi başladı, Holosko 2 güzel gol attı. Sivasspor ilk golü o şekilde yiyorsa hiç şampiyonluğu falan düşünmesinler.

Erken gelen gollerden sonra fark olur diye bekledim ama değerlendiremedi Beşiktaşlı oyuncular. Aydın'ı ben de çok beğendim ama hala eksikleri var. Daha yaşı genç kendini geliştirirse Türk futbolu 1 yıldız daha kazanabilir.

Hakem kartlarına doğruydu ama Sivas'a da vereceği pozisyonlar oldu. 80. dakikadan sonra maçı bıraktım, ondan sonra olmuş olanlar.:p

Zorlu deplasmandan 3 puanla döndüğü için Beşiktaş'ı tebrik ediyorum.

GeNç KaRTaL
07.Nisan.2007, 00:44
Bu maç için içimde bir umut vardı.Bu maçı rahat kazanırıız,hatta fark bile olur diye içimden geçiyordu.Girdiğimiz net pozisyonları değerlendirebilseydik içimden geçen gerçekleşecekti ama olmadı..

Bu maçta Aydın ve Holosko üst düzey oynadılar.Diğerleri ise idare eder
cinsten oynadılar..Bu 2 oyuncumuz oynadıkları oyunla kendilerini belli ettiler.. Son dakikada yediğimiz golde savunmanın uyuması sonucu yedik golü.Umarım ileride başımıza sorun açmaz bu gol..

Sivasspor ise bugün etkili değildi.Kritik maçlarda böyle oynayarak şampiyonluğu elde edemezler.Bu yenilgiye rağmen üstümüzdeler.Sonuna kadar devam ederler diye düşünüyorum.Şampiyonluk şansları az ama 2.olmak gibi idealleri olabilir..

Dün Kayseri puan alabilseydi Fenerbahçe'den şampiyonluk umutlarım yeşerecekti yeniden ama fazla umutlu değilim açıkcası.En azından 2.olup Şampiyonlar ligine gidebiliriz.Artık kalan maçlarımızı kazanıp rakiplerin puan kaybını beklemekten başka şansımız yok..

Hakem hakkında fazla konuşmayacağım.Holosko'nun sayılmayan golünde ve uzatma dakikalarında hatalıydı bence..

Galibiyetimizden ötürü takımımı tebrik ediyorum..

Varonil
07.Nisan.2007, 00:44
Beşiktaş maçın başından sonuna kadar iyi oynadığı maçı hakederek kazandı,tebrikler.Holosko'nun golleri çok güzeldi.Sivas'ın şampiyonluk için daha en az 40 fırın ekmek yemesi gerekiyor.

anilton
07.Nisan.2007, 00:46
Bu arada Cisse; "20 numaralı oyuncu(M.Ali) bana çok kötü sözler söyledi.Irkçı hakaretlerde bulundu.Atılmamak için oyundan çıktım."

Eğer doğruysa yazıklar olsun sana Mohammed Ali..

Hepimiz Zenciyiz!!!

http://img.blogcu.com/uploads/baskinoran_hepimiz20zenciyiz.jpg

GeNç KaRTaL
07.Nisan.2007, 00:56
M.Ali'nin yaptığı hareket gerçekten kötü bir hareket.Kendisini kınıyorum.

EreN
07.Nisan.2007, 00:57
Ülkemizde ırkçılık yapan defolsun gitsin! eğer doğruysa ceza gelmeli. Yazıklar olsun.
Tutup durduk yere cisse yalan söyleyecek değil ama yanlış anlamışta olabilir?

DisCo
07.Nisan.2007, 01:18
Beşiktaş'ı tebrik ediyorum. Zor bir dönemde güzel bir galibiyet oldu.

Aykan19o3
07.Nisan.2007, 01:28
M.Ali havalanmış biraz. Cisse'ye eğer ırkçı sözler söylediyse yazıklar olsun.

Maça gelirsek Holosko'nun golleri bizi uçurdu. Zirve yarışına yeniden girmemizi sağladı bu galibiyet..

DisCo
07.Nisan.2007, 01:36
Aslında bence Cisse'nin yaptığı ayıp.

Ne anlamda söylüyorum bunu. Oyuncuların birbirine küfretmelerini veya ırkçı sözleri desteklemiyorum yanlış anlaşılmasın.

Ya bu konuyu gündeme getirmiceksin yada getirdiğinde anlatacaksın. M. Ali ona ne söylemiş veya nasıl anlamış böyle birşey dediğini belirtmesi gerekirdi. Bunu açıklaması gerekir ki kimse zan altında kalmasın. M. Ali'de öyle birşey söylemedim. Sadece tartıştık, benim takımımda da zenci oyuncular var dedi.

Gelde çık işin içinden. Bence federasyon bu işin üstüne gitmeli ve iki oyuncuyuda çağırıp ifadelerini almalıdır. Bu tarz söylemlerle işin içinden çıkamadığımız gibi kimseyide suçlayamayız.

Son olarak vurguluyorum. Bu tür şeyleri asla tasvip etmiyorum.

Fernando Gago
07.Nisan.2007, 02:31
Zor bir deplasmandan galip ayrılan Beşiktaş'ı kutlarım fikstür avantajı onların eline geçti

Alicanfmfan
07.Nisan.2007, 02:36
M.Ali'nin yaptıgı gerçekten kötü .Türkiye kupası maçında beşiktaş-rizespor maçında ibrahim toroman suat ustaya ALLAH'IN LAZI DEMİŞTİ.O günde ibrahim toraman'ı eleştirmiştim.Şimdi de böyle bir şey demişse m.Ali'yi kınıyorum ayıptır...

shamur1
07.Nisan.2007, 02:51
Suat Usta'da aynı şekilde İbrahim Toraman'a cevap verdimi acaba ? Allah'ın Kürtü diye ?

RoNNiE91
07.Nisan.2007, 03:52
Tebrikler Beşiktaş'ım.Bu zor deplasmanıda geçtik.Keşke son dakikada golü yemeseydik.İkili averajda öne geçmiş olurduk.Gene de kazandık.

Çok da pozisyon kaçırdık.Aydın'ı çok beğendim ayrıca bu yaşına rağmen.Daha da iyi olur umarım ileride.Artık fikstürümüz rahatladı.Önümüzdeki maçlarda takımıma başarılar diliyorum.

LaigLeNoiR
07.Nisan.2007, 04:20
M.Ali'nin yaptıgı gerçekten kötü .Türkiye kupası maçında beşiktaş-rizespor maçında ibrahim toroman suat ustaya ALLAH'IN LAZI DEMİŞTİ.O günde ibrahim toraman'ı eleştirmiştim.Şimdi de böyle bir şey demişse m.Ali'yi kınıyorum ayıptır...

Suat Usta'da aynı şekilde İbrahim Toraman'a cevap verdimi acaba ? Allah'ın Kürtü diye ?

Ne güzel ortalığı ateşliyorsunuz vallahi tebrikler size...

anilton
07.Nisan.2007, 04:21
Dün ve bugün üç tane maç izledim...

Beşiktaş'ımla gurur duyuyorum...

eXcitinG
07.Nisan.2007, 04:27
HoLosko ve Aydının harika performansı iLe Beşiktaş kazandı ve yarışta sonuna kadar matematik devam ettiği sürece oLacağını gösterdi.

HoLosko şu an itibari iLe bırakın 5 miLyon u 15 miLyonLuk işLer yapıyor. Gerçekten Metin, ALi, Feyyaz, İLhan ve Noumadan sonra taraftarın gönLüne yerLeşecek unutuLmazLar arasında oLabiLecek bir isim. Umarım bu performansını devam ettirir. Ama ben ondan umutLuyum. İçinde ki Beşiktaş sevgisi oLduğu sürece bu performansı artarak devam edecektir.

Aydın için ise artık umarım ErtuğruL hoca bazı şeyLEri görmüştür ve şu pırLanta gibi çocuğu ne pahasına oLursa oLsun sezonun geri kaLan maçLarında oynatır. Ama teLLo dan ama DeLgado dan hatta İbrahimden vazgeçip şu çocuğu oynatırda hem Beşiktaş hemde Türk futboLu kazanır. Aferin Aydın.

GeLecek sezon için artık DeLgado ve Rico nun bu takıma ve sistemine bir katkıda oLmayacağı beLLi oLmuştur. Bu iki adamdan da artık vazgeçip şu anki sistemimize uygun adamLara bakmamız gerek ve mümkün kaLmadıkça bundan sonra ki maçLara deLgado iLe başLamamaLıyız. Daha rahat ve daha iyi oynuyoruz.

Eğer DeLgado kaLacak ise ona göre sistem değişikLiğine gideLim ki bu yıL yaşadıkLarımız yaşanmasın.

GüzeL bir gaLibiyet, iyi oyun, yoLa devam.

TürkuAz
07.Nisan.2007, 04:29
Tebrikler Beşiktaş, tebrikler Holosko. Beklemiyordum açıkçası böyle bir galibiyet.. :)

RoNNiE91
07.Nisan.2007, 04:38
Dün ve bugün üç tane maç izledim...

Beşiktaş'ımla gurur duyuyorum...

Aynen dediklerine katılıyorum Anıl abi.Bende takımımla gurur duyuyorum.

anilton
07.Nisan.2007, 05:29
Maçtan Görüntüler...

http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=17578
http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=17579
http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=17580
http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=17581
http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=17582
http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=17583
http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=17584
http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=17585
http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=17586
http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=17588
http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=17589

anil luque
07.Nisan.2007, 05:42
mactan once herkes sıvas'ın rahat kazanacagını dusunuyordu, fanatik iddaa ekinde bile 6 yazar arasından sadece 1 kişi bjk demişti :D ama sivas buyuk macları kaldıramıyor bunu unuttular bır de holoskoyu :) tebrıkler besıktasım..

shamur1
07.Nisan.2007, 05:47
2 gündür yapılan kıyaklardan sonra , umarım çok az ihtimali olsa da Beşiktaş şampiyon olur Ligin sonunda.. Her ne kadar güzelim fikstürü heba etseler de..