PDA

View Full Version : TSL 29. Hafta | Trabzonspor - Denizlispor

goosfraba
04.Nisan.2007, 00:19
http://img217.imageshack.us/img217/6518/trabfl0.jpg

shamur1
04.Nisan.2007, 00:39
Denizlispor ile 34. randevu

http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/081107mac13.jpg

Takımımız ile Denizlispor, yarın Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapacakları karşılaşmayla birlikte ligde 34. kez karşı karşıya gelecekler.
Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 33 lig maçında, Bordo-Mavili ekibimizin galibiyetlerde 21-5 üstünlüğü bulunuyor. 7 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldılar. Takımımız, 51 kez rakip fileleri havalandırırken kalesinde 24 gol gördü.

Sahamızda yenilgi yok

Takımımız, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yaptığı lig maçlarında rakibine hiç yenilmedi. Ekibimiz, sahasında 16 maçta, 13 galibiyet ve 3 beraberlik elde etmeyi başardı. Takımımız, söz konusu maçlarda 30 gol atarken kalesinde 6 gol gördü.

shadowrefree
04.Nisan.2007, 00:43
Trabzonspor deplasmanda oynasaydı gözüm kapalı 1 basardım. Ama evinde farklı dışarıda farklı Trabzonspor. Evinde kaplanı andırırken deplasmanda kediye dönüyor. Kedi yakıştırması yakışmamış olabilir. Futbol olarak değil elde ettiği sonuçlar olarak yorumladım. Denizlispor un karşısında bu sefer Gençlerbirliği gibi bir takım yok. Antremansız yenebileceği bir takım değil Trabzonspor.

yunusgs
04.Nisan.2007, 01:14
Valla Denizlispor'lu oyuncular birbirine acayip derecede kenetlenmişler.Geçen Gençlerbirliği maçının özetini izlerken her golden sonra sevinç yumağı oluşturdular hatta taraftarlarla beraber sevindiler.Ama Trabzonspor zor rakip.Bence bu maç berabere biter.Skor olarak da 1-1 biter diye düşünüyorum.

shamur1
04.Nisan.2007, 02:04
Denizlispor'da Yusuf Şimşek kadro dışı

http://www.sporstudyo.com/images/news/6801.jpg

Yeşil-siyahlı takımda, kaptan Yusuf Şimşek, Zafer Demir, Caner Celep, Hasan Yiğit ve Gökhan Güleç, antrenmanlarda yetersiz görüldükleri gerekçesiyle kadro dışı bırakılarak Trabzon'a götürülmedi.
Teknik direktör Güvenç Kurtar, Trabzon'a hareket öncesinde, gazetecilere yaptığı açıklamada, karşılaşmaya iyi hazırlandıklarını söyledi.

Maç hazırlıklarını tamamlayarak, karşılaşma için yola çıkacaklarını ifade eden Kurtar, ''Hazırlandık, gidiyoruz. Allah yardımcımız olsun. 25 kişiyiz. Tabi ki kadroya giremeyenler olacak. Antrenmanlarda iyi çalışmayanların performansına baktık'' dedi.

Kaptan Şimşek ve kadro dışı bırakılan diğer futbolcularla ilgili sorular üzerine Kurtar, şunları kaydetti:

''İsteksiz olanları kadroya almadım. Kazanan takımın kadrosunu bozmayacaktım ama isteksiz ve oynamayacak olanları kadroya almadım. Yusuf'un benimle hiç bir sorunu yok. Restleştiğimiz söyleniyor, böyle bir şey olabilir mi? Takımın teknik direktörüyüm, futbolcuyla restleşebilir miyim? Yusuf aleyhinde bugüne kadar bir beyanat vermedim. Onlar veriyorsa demek ki onların bir sorunu vardır. Moralsiz olan Hasan Yiğit ve Gökhan Güleç'e de moral izni verdik. Pazartesi günü antrenmanda iyi çalışırlarsa hak ederlerse alırlar formalarını. Hiç kimse resmi olarak kadro dışı bırakılmış değil. 18 kişilik kadromuz var, onlarla gidiyoruz.''

Yeşil-siyahlı kafile, kara yoluyla İzmir'e hareket etti. Denizlispor heyeti, daha sonra uçakla Trabzon'a gidecek.

Fietra 10
04.Nisan.2007, 02:17
Yusuf,Zafer Demir ve Caner Kadro dışı Denizlide..Ayrıca Selahattin'inde Trabzon deplasmanına verilen bu kararı boykot etmek amacıyla gelmeyeceği söylenenler arasında..Denizli'de sular durulmuyor daha da kaynıyor..Ligde de rahatlar..Taraftarımız önünde yenilmedik hiç Denizli'ye bence yine bi süprizle karşılaşmayız..Kazanırız..

TürkuAz
04.Nisan.2007, 03:23
Denizlispor iyi futbol oynuyor ancak peşinde şanssızlık var bu hafta. Trabzon evinde böyle bir şansı kaçırmayacaktır..

RoNNiE91
04.Nisan.2007, 03:49
Yusuf'un olmaması Denizli için büyük bir eksik.Trabzon bu fırsattan yararlanmalı ve Denizli'yi yenmelidir.

shamur1
04.Nisan.2007, 20:32
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/270806denizli3.jpg

Ayaktakiler : Hüseyin,Jefferson,Stepanov,Murat Ocak,Fatih Akyel

Oturanlar : Szymkowiak,Hasan,Gökdeniz,Ferhat,Yattara, Marcelinho

Ne kadroymuş be :) Geçen sezon Avni Aker'deki oynanan maçın ilk 11'i. Maçı 1-0 kazanmıştık Marcelinho'nun golüyle. Lazaroni'nin çıkardığı forvetsiz bir takımdı. İlerde Yattara ve Marcelinho vardı. Umut ve Ersen Martin yedekti :)

Şimdide bugun oynanacak olan maçın ilk 11'ine bakıyoruz :) Sadece geçen seneden Hüseyin ve Yattara var.

TRABZONSPOR

Tolga
Jabi
Tayfun
Çağdaş
Mustafa
Yattara
Hüseyin
Ferhat
Ayman
Barış
Umut

DENİZLİSPOR

Souleymanou
Carlos Alberto
Burak
Fatih Yiğen
Murat
Güray
Abraham
Serhat
Çağlar
Musa
Christian (Selahattin)

Stat: Hüseyin Avni Aker
Yayın: Lig TV
Saat: 20.00
Hakemler:
Hakan Özkan Adil Sinem Serkan Gençerler

Fıratcan Alçınkaya
04.Nisan.2007, 21:35
çok eksiği var Denizlinin takımda çalkantılı TS affetmez heralde...

anilton
05.Nisan.2007, 00:15
Denizlispor çalkantılı bir döneme girdi.Takımın beyni Yusuf kadro dışı.Bu futbolcularıda etkilemiştir mutlaka.Trabzon'dan rahat bir galibiyet bekliyorum...

bySilver
05.Nisan.2007, 03:30
DenizLi krizde Trabzon rahat aLır maçı.

yunusgs
05.Nisan.2007, 04:02
Maçta ilk yarı sona erdi.Trabzonspor 1-0 önde.Golü 42.dakikada Umut attı.Trabzonspor buradan maçı alır artık.

Varonil
05.Nisan.2007, 04:36
51.ci dakikada Barış'ın attığı golle Trabzonspor 2-0 önde şu anda.Maçta artık son yarım saat oynanıyor ..

yunusgs
05.Nisan.2007, 05:13
Maç bitti tebrikler Trabzonspor prestij maçıda olsa kazanmasını bildi Trabzonspor.

YusufT
05.Nisan.2007, 05:20
Barisi Trabzonsporda (A takimda) oynamadan önce övüyordum.

Bügünde güzel bir gol, iyi oynadi..

Umut Bulut Ankaragücündeki günlerine dönüyör! Son haftalarda fena oynamiyor..

yunusgs
05.Nisan.2007, 05:28
Barış gerçekten çok yetenekli bir futbolcu Milli Takımımıza çok yarar sağlayabilir eğer kendini harcamazsa.

bySilver
05.Nisan.2007, 05:33
Barış ''Abi'' Çok güzeL bi goL attı Gelecegin Gökdeniz'i oLacak..

shamur1
05.Nisan.2007, 05:45
Ortasahada Hüseyin olmayınca takım takır takır top oynadı. Biz hep diyorduk Hüseyin bu takımın hızını kesiyor diye sağa dön sola dön geriye dön ama ileriye oynama. Neyse yerine oynayan Hasan Üçüncü çok iyi oynadı. Yattara , Barış Memiş ve Umut'da yine ön plandaki oyunculardı. 2.yarı biraz daha becerikli olabilseydik 3-4 olabilirdi skor.

Ayrıca Barış Memiş'in golü gerçekten görülmeye değerdi. Maç içinde de çok güzel oynadı.Sağda Yattara , solda Barış Memiş keyif vermeye devam ediyor. Trabzonspor ve Türk futbolu yeni bir yıldız daha kazanıyor. Ama Ersun Yanal'ın çok çok iyi oynadığı ve güzel de bir gol attığı maçta 70.dakika da onu oyundan alması gereksiz bir değişiklikti.

anilton
05.Nisan.2007, 06:05
Barış'ın golü gerçekten takdire şayan bir goldü.O topa gelişine ayak içi o kadar iyi vurabilecek on tane futbolcu yok Süper Ligde.Kendisini ilk kez Trabzon'da düzenlenen Karadeniz Oyunlarında Futbol Turnuvasında izlemiştim.Zaten her şey açıkça belli oluyordu.Sağ kanadı tek başına hallaç pamuğu gibi atıyordu Barış her maç...

Bu vesileyle bir şeye deyinmek istiyorum.Geleceğimiz gerçekten çok parlak.90-91 doğumlu futbolcular inanılmaz başarılılar takımlarında ve Genç Milli takımlarda.Barış'ın gol atması benim için Delgado'nun gol atmasından çok daha anlamlı ve değerli...

ordulu5252
05.Nisan.2007, 06:06
GOLLER:http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/?s=0&v=2252&h=29#maclar

Barış Memiş'in performansını kutluyorum.....

shamur1
05.Nisan.2007, 06:15
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040408mac4.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040408mac9.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040408mac11.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040408mac12.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040408mac13.jpg

GeNç KaRTaL
05.Nisan.2007, 06:19
Bu maçı Trabzon'un kazanacağını düşünüyordum.Çünkü Denizli çok zor günler yaşıyor şu günlerde ve Trabzon kendi evinde galibiyete daha yakın taraf oluyor genelde..

Tebrikler Trabzon..

YusufT
05.Nisan.2007, 06:26
Shamur@

Umut Bulut'u nasil buldun :) galiba pek sevmiyorsun kendisini, bende sevmiyorum Trabzonsporda oynadigindan beri, adami deli ediyordu, ama son haftalarda Ankaragücündeki Umut geri gelmis gibi geldi bana..

Fietra 10
05.Nisan.2007, 06:51
Maç beklediğim gibi geçti..Daha etkili olan taraf bizdik maç boyunca..hakettiğimiz bi galibiyeti aldık ve Galatasaray deplasmanına moralli gideceğiz..

Ayrıca attıgımız iki golde gerçekten çok güzeldi..İlk golde tek paslarla sonuca gitmemiz,ikincisinide Barış'ın harika plasesi..

Birde Yattara'nın takımda belli bi sorumluluga sahip oldugu her geçen hafta dahada belli oluyor..kendisi artık Sürmeneli de oluyor:)

shamur1
05.Nisan.2007, 06:55
Shamur@

Umut Bulut'u nasil buldun :) galiba pek sevmiyorsun kendisini, bende sevmiyorum Trabzonsporda oynadigindan beri, adami deli ediyordu, ama son haftalarda Ankaragücündeki Umut geri gelmis gibi geldi bana..

Umut bu gece iyiydi gerçekten. Genel olarak sevmesemde en azından var gücüyle çalışıyor, elinden geleni yapıyor . Özellikle bitmek bilmeyen direncini çok beğeniyorum. Son vuruşlarda biraz daha becerikli olsa bizlerde bu kadar çileden çıkmayız. Ama Umut'un da hakkını yememek gerekir ki Ankaragücü'nde oynarken tek forvet oynamıyordu . Trabzonspor'da ise son 2 senedir nerdeyse çoğu maçta tek forvet oynadı. Tek forvet oynamak kolay değil tabi. Mutlaka yanında bitirici bir golcü olması lazım. Çünkü Umut'un hızı ve mücadeleci yapısından ancak bu şekilde yararlanabiliriz.Yinede bizleri bazen delirtsede 2 senede tek forvet oynayarak 25'ten fazla gol atmasını da küçümsememek gerekir.

El Comandante
05.Nisan.2007, 10:16
Bu hareketler mi kızdırdı?

Çalımları ve estetik hareketleriyle dikkat çeken Yattara Denizlispor maçında da bu hareketleri tekrarlayınca Kotchoni'yi kızdırdı. Maçın 55.dakikasında boş durumda ve etrafında rakip yokken topla hareketler yapan Yattara'ya Kotchoni'den sert bir müdahale geldi. Hakem Hakan Özkan bu müdahalede faul olduğu kanaatine varmazken saha bir anda karıştı.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=36460

Bordo61Mavi
05.Nisan.2007, 11:32
Cristiano Ronaldo aynisini yapiyo, Yattara yapinca niye kizdirmis oluyor.

Ayrica Erdincin oynamamasi beni cok sevindirdi, ilk defa defansimizi rahatlikla izledim. Huseyinin yonetimle sorunlari var, gonderilecek buyuk ihtimal. Yeni kaptan belirsizligini koruyo, bugun Yattara yerine Hasana verildi

10_Osmanozc
05.Nisan.2007, 18:02
Barış ''Abi'' Çok güzeL bi goL attı Gelecegin Gökdeniz'i oLacak..
Aman aman ağzından yel alsın.Bizim ondan istediğimiz geleceğin Barış Memiş'i olsun yeter.

Rahat ve eğlenceli bir maçtı.Misafir tribünde tek başına 80 dk. duran Denizlispor taraftarına buradan selam ediyorum.:)

shadowrefree
05.Nisan.2007, 20:38
Barış Memiş gerçekten çok güzel gol attı. İnş. kariyerini etkileyecek kötü kararlar vermez.

Fernando Gago
05.Nisan.2007, 21:09
Barış harika gol attı gelecek var Barış'ta

nekop
06.Nisan.2007, 22:28
Rahat bir maç oldu geçen hafta Yattara'sız tek bir atak yapamazken bu hafta ofansif olarak oldukça etkiliydik Barış her geçen hafta daha iyiye gidiyor nedense futbol stilini Rıdvan Dilmen'e benzetiyorum ayrıca Yattara'nın yaptıgı showda gayet dogaldı avrupada seyirciyi çoşturmak adına neredeyse her maç yapılan şeyler bunlar Denizlisporlu oyuncunun sırf hedefinin Yattara oldugu için kırmızı kart görmesi gerekirdi diye düşünüyorum.Neyse bir prestij maçını daha kazandık haftaya Galatasaray maçını bekliyoruz artık...

shamur1
06.Nisan.2007, 22:52
Hüseyin hasta olduğu için 18 kişilik kadroda yer almamış.. Liginde bitmesine 5 hafta kaldı bol bol dinlensin Hüseyin . Hüseyin'siz bir takımı izlemek şu kadroyla bile keyif veriyor ..

Fietra 10
07.Nisan.2007, 05:27
Hüseyin hasta olduğu için 18 kişilik kadroda yer almamış.. Liginde bitmesine 5 hafta kaldı bol bol dinlensin Hüseyin . Hüseyin'siz bir takımı izlemek şu kadroyla bile keyif veriyor ..

kesinlikle..birde birşey ekleyeceğim Ersun hocam şu Ferhat'ı sag kanata hapsetmeyi bırak..orta sahada hiç değilse birşeyler yapıyor..yedekte olsa kesinlikle orta sahada düşünülmeli Ferhat..