PDA

View Full Version : birşey indiremiyorum

nihat54elif16
04.Nisan.2007, 03:06
Lütfen dikkat! Dosyayı indirmebilmek için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.

Üye Girişi yaptıktan sonra burada görünecek butona tıklamanız yeterli olacaktır.
bunu yazıyor ve ben forma bu kullanıcı adımı kullanarak giriyorum ama linki göremiyorum ne yapabilirim
şimdiden saolun

DisCo
04.Nisan.2007, 03:11
Öncelikle şu var. Foruma giriş yapman yetmez.

Lütfen dikkat! Dosyayı indirmebilmek için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.

Üye Girişi yaptıktan sonra burada görünecek butona tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu yazı ile karşılaştığın sayfada da aynı kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmalısın.

Ancak şunuda eklemek istiyorum. Daha iyi hizmet adına sunucular geçici bir problem bulunmaktadır. O açıdan indirilecek linki görseniz bile gerekli indirme işlemini yapamayacaksınız.

Şayet benim yaptığım yamalardan indirecekleriniz olursa alternatif link gönderebilirim. Başka arkadaşlarımızın yamaları ise onlardan alternatif link rica ediniz. Ama dediğim gibi şuan karşılaştığınız problemin çözümü yukarda anlattığım gibidir.

ermanka026
04.Nisan.2007, 05:38
Ben de siteden 8.0.2'nin geliştirilmiş sürümünü indiremiyorum.Ne yapmamız lazım?

DisCo
04.Nisan.2007, 21:34
Ancak şunuda eklemek istiyorum. Daha iyi hizmet adına sunucular geçici bir problem bulunmaktadır. O açıdan indirilecek linki görseniz bile gerekli indirme işlemini yapamayacaksınız.

Neden indiremediğiniz kısmı yukarda anlattım. Ne yapmamız lazım konusuna gelince.

Sizlere yardımcı olabilmek için dosyayı rapid'ten yüklemeyi 3-4 defa denedim. Dosya boyutu 89 MB olduğu için haliyle uzun sürüyor. Yüklemelerin hepsi yükleme esnasında sunucu bulunamıyor hatası verdi. Hatta bir denemede 72 MB bitmişti çok az kalmışken bu hatayı verdi.

Eğer alternatif linki bulabilirsem 8.0.2'nin başlığından paylaşırım.

Sekopej
04.Nisan.2007, 22:54
Ben de siteden 8.0.2'nin geliştirilmiş sürümünü indiremiyorum.Ne yapmamız lazım?

Biraz önce dosyayı sunucuya attım. Artık sorunsuz indirebilirsiniz.

Konuyu açan arkadaşın sorununun çözümü verilmiş. Eğer yine sorun yaşarsa bana ulaşabilir.

İndirmekte sorun yaşadığınız dosyaları görürseniz lütfen bana ulaşın. Çoğu dosyayı sunucya attık, çoğu şu anda indirilebilir durumda.

tosunpasa
04.Nisan.2007, 23:24
Serkan abi gerekli şeyleri söylediğine göre konuyu kilitliyorum :)