PDA

View Full Version : Kura Çekimleri

katotti
04.Nisan.2007, 05:06
arkadaşlar şampiyonlar ligi kura cekimlerini göremiyorum ben direk sonucu veriyo ne grup ne de tur kuralını cekemiyorum izleyemiyorum.dünya kupası ve avrupa sampiyonaları da aynen öle neden acaba bi fikriniz war mi ? bi bir sorun mudur çözümü war mı teşekkür ederim

SAİT71
04.Nisan.2007, 09:44
Belki oyunda atlıyosundur. Bendede oluyor bazen. Şl Kura çekimi yapılacak diyor ve buton geliyor. Ben farkında olmadan devam edince otomatik sonuçlar geliyor. Belki böyle olmuş olabilirmi diycem ama...

katotti
04.Nisan.2007, 18:33
yok ya özelikle bekliyorum hatta ön eleme maclarından sonra yavas yavas ilerliyorum ama yine de gruplar cekildi rakipleriniz sunlar bunlar diyor :(

grubu geciyorum ondan sonra ki turda da cekilmiyo direk rakipiniz bilmem kim oldu diyor.

fastest te oynuyordum (can't interrupt) sonra en yavasa indirdim yine aynı sey oluyo kafayı yicem

DisCo
04.Nisan.2007, 18:56
Sanırım oyunda şöyle birşey vardı. Mesela Dünya Kupası için grup maçları oynandığında bu maçların oynanmasını bekliyorum. Özellikle 19 yaş milli maçlarında skorları görebilmek için uzun uzadıya bekliyorsun ama istersen bu maç skorlarını beklemeden yani detay olmadan geçebiliyorsun.

Şuan tam olarak nerden yapıldığını hatırlayamadım ama sen acaba böyle bir ayar yapmış olabilirmisin. Detaya girmeden direk kuraları sana bildiriyor olabilir.

Tabi bu kesin böyledir diye birşey yok sadece bir yorum getirmek istedim.

SAİT71
04.Nisan.2007, 21:19
Buradan olabilirmi acaba, ayrıntılarını buradan ayarlıyorsun lig ve kupaların...

http://i26.tinypic.com/aeqhy0.png

Eğer Şampiyonlar Ligi'nde None seçiliyse onu Later Stages'e getir..

http://i25.tinypic.com/jkcai0.png

DisCo
04.Nisan.2007, 21:23
Evet bahsettiğim yerin görüntüsü bırakılmış. Burayı bir kontrol edersen belki sorununa çare olabilir.

katotti
04.Nisan.2007, 21:34
bende su sekilde arkadaslar

SAİT71
04.Nisan.2007, 21:41
Kardeş şampiyonlar Ligi'ni Later stages yap bi bakalım sorunun çözülecekmi:icon_redface:

katotti
04.Nisan.2007, 21:55
ama onun yapmama izin vermiyo sadece main olarak ayarlamıs sanırım otomatik diğerlerini later none yapabiliyorum ama onu değiştiremiyorum ??:(