PDA

View Full Version : System Of A Down

TheTrooper
05.Nisan.2007, 05:16
Öncelikle selamlar.System of a down deyince hemen kötü gözle bakanlar olabilir.Bu konuyu sadece merak için açtım.Son günlerde bayqağı dinlemeye başladım bu grubu.Ancak duyduğum şeylere göre bu grup türklere hakaret ediyomuş.Bunlar hakkında bilgisi olan varmı?ve grup hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Aydin
05.Nisan.2007, 05:59
Atatürk'e, Türklere küfür eden bir grup. yutuba grubun adını yazsan böyle bir klibini bulabilirsin.

Türkler ve köpekler giremez diye pankart açılıyor her konserlerinde.

KaF KeF
05.Nisan.2007, 06:01
İğrenç bir grup...Sevmem..Onları dinleyeni hiç sevmem...![Yanış Anlama Sakın..]

ThersoN
08.Nisan.2007, 04:29
Müzik forumlarında araştır bence

TheTrooper
05.Temmuz.2007, 05:30
Ben dinliyorum ama türküm.Napcaz hadi bakalım.
Ne alaka yani.Her dinleyen şerefsiz mi oluyor.Tamam bende metallica dinleyenlere şerefsiz diyorum.Sizde onu dinlemeyin.
Sevmediğini belirtebilirsin.Ama dinleyen bilmemnedir diye hakaret yağdıramassın.

ms1907
05.Temmuz.2007, 05:35
İsmini duyduğumda iğrendiğim bir grub...

El Barto
05.Temmuz.2007, 05:37
Arkadaşlar uslubumuza biraz dikkat edelim lütfen.

Ayrıca yanlışa yanlışla karşılık vermeyin haklıyken haksız duruma düşmeyin arkadaşlar.

Fıratcan Alçınkaya
05.Temmuz.2007, 05:39
Ben dinliyorum ama türküm.Napcaz hadi bakalım.
Ne alaka yani.Her dinleyen şerefsiz mi oluyor.Tamam bende metallica dinleyenlere şerefsiz diyorum.Sizde onu dinlemeyin.
Sevmediğini belirtebilirsin.Ama dinleyen bilmemnedir diye hakaret yağdıramassın.

dostum ßir noktayı atlıyorsun Metalica Nothing diyor :) diğeri Türk Irkına sövüyor bu ßüyük farkı görmen lazım...

TheTrooper
05.Temmuz.2007, 05:42
Ben Metallicayı grup olsun diye söyledim.Ayrıca hangi şarkıda türklere sövmüş.Tüm şarkılarının anlamlarını getireyim koyuyum buraya en fazla bir iki tanedir.Tek biliğim holy mountains.Ayrıca onlar halka deil hükümete seslendiklerini söylediler.Bilip bilmeden her şarkıda sövüyor diyorsunuz.Hemde ben bu konuyu politikalarını konuşmak için değil müziklerini tartışmak için açtım.

Fıratcan Alçınkaya
05.Temmuz.2007, 05:44
ßizi ilgilendirmez sen memnunsan sorun olmaz, iyi geceler iyi dinlemeler...

KaF KeF
05.Temmuz.2007, 05:45
Atatürk'e, Türklere küfür eden bir grup. yutuba grubun adını yazsan böyle bir klibini bulabilirsin.

Türkler ve köpekler giremez diye pankart açılıyor her konserlerinde.

Bak Aydın Abi ne Yazmış ..;)

nerazzuri
05.Temmuz.2007, 05:53
dinle kardeşim gelipde burda meydan okuma. Zaten damarlarında biraz Türk kanı olsa bu şarkıları dinlemezsin en azından yediremezsin kendine.

Konunun kapatılmasını rica ediyorum yoksa tartışma büyüyecek. Tutamayacağım kendimi :)

Sekopej
05.Temmuz.2007, 05:58
Müziği beni ilgilendirmez. Birisi çıkıp Atatürk'e Türkiye'ye küfrediyorsa bunu asla anlayışla karşılayıp, sanat yapıyorlar demem. Bu konuyu da kapatırım.

KeremErken
26.Nisan.2008, 20:46
ufacık bir türklük kanı olan bu şerefsiz grubu dinlemez.her şarkıda türklere dokundurma yapıyor ve direk olarak küfür ediyor.dinleyen türkleri kınıyorum...