PDA

View Full Version : oyun kaydedilemedi

ERSELKULALI
05.Nisan.2007, 21:39
arkadaşlar son bir ayda başıma gelen bir olay bu

oyunu kaydediyorum ama oyun kaydedilemedi diyor ve bu dosyanın birsürü yedeği ortaya çıkıyor ne yapabilirim?

Sekopej
05.Nisan.2007, 21:46
Farklı kaydet diyerek başka isimle kaydetmeyi dene ve yine farklı kaydet diyerek başka dizine kaydetmeyi dene.

Bunları denediysen ve yine olmuyorsa baka şeyler deneyelim.

ERSELKULALI
06.Nisan.2007, 00:07
zaten kayıtlı oyun çok sık bozulduğudan 2 kez kaydediyorum ikisinde de böyle...

DisCo
06.Nisan.2007, 05:48
Bilgisayarında yeterli kapasite var mı? önce ona bakmanı öneririm.

Ayrıca resimli bilgilendirme yapabilirsen daha rahat yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Kaydedilmediği ile ilgili aldığın hata mesajı var mı? Yoksa sadece kaydedilmedi mesajımı aldın. Son olarak oyunu açtığında hiç ilerlemeden farklı kaydet seçeneği ile kayıt yapabiliyormusun.

ERSELKULALI
06.Nisan.2007, 23:26
yerim çok :D
resim alamıyorum çünkü kaydederken doluyo ve bir an için oyun kaydedlilemedi diyor.
aslında oyun kaydediliyo ama bir sürü yedeği oluşuyo ben bunu istemiyorum
8.02 olamdan önce böyle birşey yoktu

sui generis
06.Nisan.2007, 23:58
bendede bazen oluyodu farklı kaydet dıyınce kaydedıyordu

DisCo
07.Nisan.2007, 01:07
Oyunu kaydediyorsa şunu öneririm.

Oyunu farklı kaydet seçeneği ile kaydettikten sonra eski kaydı sil. Sanırım birdaha problem olmayacaktır.

DisCo
12.Nisan.2007, 20:57
Ayarlar kısmında Otomatik Kayıt Modu ---> Tek Dosya'mı diye bir kontrol edermisin. Sanırım birden fazla kayıt dosyasının olma sebebi budur.

mku
19.Eylül.2007, 01:01
selam arkadaslar benim sorunumda ''oyun kaydedilemedi'' sorunu oyunu yükledim ligleri kurdum cıkmam lazım kaydet diyorum oyun kaydedilemiyor,farklı kaydet diyorum yine olmuyor yardımlarınızı bekliorum