PDA

View Full Version : Ateşli taraftarlar

zzzeeeggg
07.Nisan.2007, 05:46
Fm 2008 ateşli taraftarlar hangisi ??? takımı aldım 2 sene art arta şampiyon yaptım ve şampiyorlar liginde şampiyon yapmama rağmen taraftarın beni sevmesi yani favorisi olmam %45 artacağına %40 düşürdü o kadar siniir oldumki takımı bıraktım.

BAna önerebilceğiniz ateşli taraftarı olan takımlar hangi ligden olursa olsun:icon_mad:

goosfraba
07.Nisan.2007, 06:04
Fenerbahçe :)

Türkiye kupasını alınca taraftar size tapıyor.

yunusgs
07.Nisan.2007, 06:04
Beşiktaş,Liverpool.

DisCo
07.Nisan.2007, 06:31
Başarılı bir kulübü çalıştırıyorsan zaten başarıya doydukları için sürekli başarılar sonucunda ancak dediğin şey gerçekleşebilir. Mesela önemli bir noktaya değinilmiş. Fenerbahçe'ye Türkiye kupasını aldırırsan seyirci ile bağın artıyormuş. Çünkü Fenerbahçe kupayı uzun süredir alamıyor. Terse çevirirsek Fenerbahçe'nin bu kupayı defalarca aldığını düşündüğünde bu kupayı alman önemli olacaktır ama taraftarı o kadar etkilemeyecektir.

Takım konusunda gelince ben Tottenham ile oynuyorum ve güzel bir taraftarı var. Mutlaka başka önerilerde gelecektir.

Fietra 10
07.Nisan.2007, 06:49
Athletic Bilbao,Real Betis ve Livorno..

Bu üç takımda taraftar konusunda oldukça ateşli..:) 3'ünden hangisi diye sorarsın kadro kalitesi ve beklentileri aşabilecek bir görüntüye sahip olan Betis'i öneririm..Sobis gibi yıldızı da var..onu satarak 11 bile dizebilirsin:)

YusufT
07.Nisan.2007, 07:04
Crystal Palace.. "Fakirlerin yasadigi yerde, hersey bu takim icin"..

noescape85
07.Nisan.2007, 07:49
M.city ikinci yıl getireceğin bir lig şampiyonluğu bir avrupa kupası, birde yerel kupa, seni zirve yapar ; favorilerde en başa oturursun, son sıraya! değil..

Hatta stadın dışına heykelini diktirmeyi bile düşünürler =) keşke o haber geride kalmasaydıda ss verebilseydim.

Dersenki bu istediklerinle m.city çok zor, 8.02 data ile oyun açın m.city'de verdiği transfer parasını barcada ikinci yıl bile alamıyorduk eski datalarda =)
Tam rakam hatırlamasamda 130 üstü 135 milyon dolar gibi bir para...

Elindeki harika oyuncularında cabası, taraftar sana aşık olsun istiyorsan, çok yerinde bir seçim olacaktır..

cemir05
07.Nisan.2007, 23:51
Fenerbahçe :)

Türkiye kupasını alınca taraftar size tapıyor.

normaldir adamlar hayatlarında kaç kere türkiye kupası görmüşler ki :D:D:D

shadowrefree
08.Nisan.2007, 00:06
Ben 25 yaşındayım bu kupayı aldığımızı bir türlü göremedim. Göremezsem gözlerim açık gider mi acaba?:D

Can Oksuz
08.Nisan.2007, 01:30
normaldir adamlar hayatlarında kaç kere türkiye kupası görmüşler ki :D:D:D

:D:D:D

beşiktaş liverpool livorno bnların dısında 2. ligden karşıyaka eskişehir adanademirspor gibi takımları söyleyebilirim

cemir05
08.Nisan.2007, 02:02
Ben 25 yaşındayım bu kupayı aldığımızı bir türlü göremedim. Göremezsem gözlerim açık gider mi acaba?:D

futbolu seviyorsan kesin gözün açık gider abi:D

aldırma gönül aldırma:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaşlar anladığım kadarıyla orduspor ve gençlerbirliği'de güzel taraftarları var.

amatör kümede ama AMASYASPOR'unda süper taraftarı vardır. onu göz ardı etmeyin lütfen. amasya'ya saygı :D

imran
08.Nisan.2007, 02:19
eskişehirspor u öneririm yada sevilla

anil luque
08.Nisan.2007, 02:20
cavese :) boca ve tabi ki BEŞİKTAŞ..

Han12
08.Nisan.2007, 06:37
2. ligden bi takım al anadolu'dan küçük bi şehrin ve ya bir kasabanın ikinci sezon 1. ligde kal şehrin anahtarını al :D

El Barto
08.Nisan.2007, 06:41
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=54053

Sabit başlığı kullanalım arkadaşlar.

Bir dipnot:
Kulüp Turksportal en ateşli taraftara sahip kulüp. :zuhaha