PDA

View Full Version : TSL 30. Hafta | Galatasaray - Trabzonspor

goosfraba
09.Nisan.2007, 22:18
http://img526.imageshack.us/img526/8596/gswi8.jpg

a.arıcı-11
10.Nisan.2007, 00:00
son zamanlarda artık pek olmasada GS Trabzona Ali Samiyende hep fark atar.Bu maçı Cimbom kazanır diyorum ve hatta 2-0 biter diyorum

anilton
10.Nisan.2007, 01:05
G.Birliği maçında sahanın en isteklisi,en iyisi olan Lincoln cezalı.Olsaydı bu maçta seyircisi önünde çok iyi işler yapar diye düşünüyordum.Ama G.Saray mutlak kazanmak zorunda,üç puana yakın olan taraf G.Saray,beraberlik ise olası bir sonuç olur benim için...

Fernando Gago
10.Nisan.2007, 01:10
Galatasarayda teknik ekip acemi olmasına rağmen iddiasız Trabzonspor engeline takılmazlar Bence Licoln bu maçta oynasa daha da farklı olabilirdi seryircinin stadı doldurması açısından

Fıratcan Alçınkaya
10.Nisan.2007, 01:14
TS ßiraz zorlarsa yenilmez bence tabi hakem büyük bir yanlış yapmazsa...

aysem
10.Nisan.2007, 01:27
bu macı gs rahat alır artı cevat hocaya acemi diyoruzda gb macında yaptıgı değişiklikleri herkes gördü bence sabri yerine mali yada barıs özbekle çıksa daha iyi olur

BlackEagle19o3
10.Nisan.2007, 01:31
Galatasaray Trabzon'u genelder yeniyor.Bu maçta da farklı kazanırlar;)

Fietra 10
10.Nisan.2007, 01:34
2003-2004'te iddiasız Galatasaray nasıl bizi yendiyse bu sezonda iddiasız Trabzonspor Galatasaray'ı yener inşallah..

YusufT
10.Nisan.2007, 01:36
Cevat Güler kocluk yapiyor takimda, antrenör olarak ise acemi.

Trabzonda Yattara büyük is düsüyor, ama yinede Galatasaray bu maci 2-0 yada 3-1 alir. Fark bile ata bilir, Trabzonun defansi masallah buna cok uygun.

yunusgs
10.Nisan.2007, 01:53
Trabzonspor için prestij maçı evimizde oynadığımız tüm maçları kazanmak zorundayız bence takılmayız 2-0 yeneriz diyorum.

Bordo61Mavi
10.Nisan.2007, 04:49
Benim hic UMUDum olmasada Trabzonsporun son haftalarda UMUTU var.

Yattara da son haftalarda cok formda bu macta devam ederse 1 puan kapabiliriz ama Favori Galatasaraydir

El Barto
10.Nisan.2007, 04:56
bu maçı sabaha kadar oynasalar sabaha kadar galatasaray kazanır. Aksi bir sonuç çıkmayacağı kanısındayım. Kritik noktalarda Galatasaray Trabzonspor'u hep yendi bu senede değişen birşey olmayacak.

RaSenGan
10.Nisan.2007, 05:16
Bu maçı büyük ihtimal kazanırız ve kazanmalıyızda.Lincoln'ün yokluğunu az çok hissederiz ama bu maçta Ümit Karan sırtlar bizi.

Emurafu
10.Nisan.2007, 05:42
Biletler bugün cıktı ve tükenmek üzeremiş:;)..Kapalı üst bitmiş..

İşden geç çıktıgım için maçın 2.yarısını izleme imkanım olacak pffff:uzgun:

Çok zor bir maç olacak..Galatasaray eger erken gol atarsa maç bizim için rahat olur..Suanda oyuncular ve taraftarlar kenetlenmiş durumda..
Bu arada Lincoln olmaması çok kötü..Tamda havasını bulmuşdu..Neyse darısı belediye maçına::D:D

Volkan yaman-Hakan balta arkalı önlü oynarsa..Yattara bence etkili olamaz Arda'da forvet arkası oynar gibime geliyor..Hasan şaş sürprizide olabilir..

Maç skor tahminim;3-1,Karan iki tane atacak gibime geliyor:)

İnsallah bu sefer stressiz maç olacak:D..Yinede dikkat etmemiz lazım..KONSANTRASYON

King_91
10.Nisan.2007, 06:03
Trabzon'un bir iddiasının olmaması bizim için büyük bir artı.Lincoln oynasa bizim için büyük bir ateşleyici olabilirdi ama gününde bir arda da aynı şeyleri yapabilir.ben kalli'nin gitmesiyle gelen gazın devam edeceğini düşünüp 1-0 da olsa kazanacağımızı düşünüyorum

Aykan19o3
10.Nisan.2007, 06:04
Trabzonspor iddialı değil. Galatasaray çok çaba sarfederek bu maçı alır.

Skor tahminim 2-1

DisCo
10.Nisan.2007, 08:03
Trabzonspor'un güvendeği oyuncular var ama en çok Umut ve Yattara ön plana çıkıyor. Galatasaray bu oyuncuları etkisiz hale getirecektir. Maçı 3-0 veya 4-1 kazanacağız diye düşünüyorum.

PesimiSTyLa
10.Nisan.2007, 08:14
Oyuncularımız Feldkamp ın gidişiyle moral kazandı. GB macındaki o sahadaki verdikleri mücadele ortada. Feldkamp da olmadıgı için tüm yük futbolcularda. yapılacak bi hata onların üstüne kalacak; o yüzden cok mücadeleci oynuyorlar. Cevat hoca acemi ama feldkamptan cok daha akılcı müdaheleler yapmıştı. Bu macta artık sabri kesinlikle kulübeye cekilmeli; zira takıma cok zaraar veriyor. Hatta eger mümkünse Song sag bek oynayıp, Emre ve Servet stoper oynasın.

Galibiyete yakın tarafız; ama trabzon da küçümsenecek bir rakip degil. Herkes Yattara ve Umut TS de kilit isim olur demiş bence de Trabzonda Barış Memiş kilit isim olur; zira son haftalarda formda. Galibiyete yakınız, umarım 3 puanı alırız...

shadowrefree
10.Nisan.2007, 08:45
Trabzonspor büyük maçlarda farklı bir görüntü çiziyor. Herkes rahat kazanırız diyor. Ama karşıdaki rakip Trabzonspor. Asla onlar bir iddaamız yok laylom havasında çıkmayacaklar. Yinede Galatasaray ın maçı alacağını düşünüyorum. Göründüğü gibi kolay olmayacak tabiki.

Bordo61Mavi
10.Nisan.2007, 10:24
Galibiyete yakin olan taraf tabiki GS ama bizim etkili oyuncularimiz var. Iyi bir performans gosterirseler beraberlik aliriz heralde.

Farkli galip gelebilirde Galatasaray, arkadaslar yazmis bende katiliyorum. Ilk gol erken gelirse Galatasaray rahat alir

GeNç KaRTaL
10.Nisan.2007, 13:58
Galatasaray bu maçın favorisi durumunda.Taraftarlarının önünde olmaları ve hedeflerinin olması bu maçı kazanmak için bir adım öne çıkarıyor onları.

Trabzon'da ofans olarak güvendiğim isimler var ama beni bu maçta savunma düşündürüyor.Eğer Trabzon çok iyi oynarsa bu maçtan galibiyet ya da beraberlik çıkarabilir.Bence maçın kaderi Trabzon'un takım olarak göstereceği performansa bağlı..Bu maçıda ciddiye alacaklardır bence.

Haydi Trabzon..:icon_biggrin:

Varonil
10.Nisan.2007, 15:54
Trabzonspor Galatasaray'a karşı ALi Sami Yen'de hep kaybediyor uzun süredir.

Galatasarar bu maçın favorisi,kazanacaklardır maçı..

a.arıcı-11
10.Nisan.2007, 21:15
bu maçı sabaha kadar oynasalar sabaha kadar galatasaray kazanır. Aksi bir sonuç çıkmayacağı kanısındayım. Kritik noktalarda Galatasaray Trabzonspor'u hep yendi bu senede değişen birşey olmayacak.
Daha doğrusu Trabzon kilit maçlarını hep kaybetti 95-96 da bizle oynadıkları maç 2004 te Gs maçı ve daha aklıma gelmeyen nicesi.Trabzondan hiç umudum yok GS 2-0 alır

shamur1
10.Nisan.2007, 22:17
Bu sene hiçbir büyük maçı kazanamadık. Ayrıca 2005 sezonunda biz şampiyonluğa oynarken iddaasız Galatasaray Avni Aker'de 4-2 yenmişti bizi. Aynı şeyi neden biz yapmayalım . Koskoca bir sezon boş geçti böyle maçların havası bi başkadır. Neden kazanmayalım ki akıllı oynadıktan sonra ..Galatasaray öyle aman aman bir top oynamıyor. Trabzonspor adına maçın kilit noktası Defansımız ve Yattara . Ha tabi umarım Hüseyin yine oynamaz. Neyse güzel bir maç olacağı kesin umarım hakemler maçın sonucu etkileyecek Hatalar yapmaz.

uAsamet91
11.Nisan.2007, 00:17
Trabzona patlıyacagız 4 -0

ShevAnil
11.Nisan.2007, 00:23
Herkez Rahat Kazanırız Yazmış, Umarım Kazanırız ama Sanki maç 1-1 bitecekmiş Gibi Bir His var =)

Trabzonspor
11.Nisan.2007, 21:20
bu maç bence ortada gecer çünkü trabzonsporun bır ıddaası yok gs bastırı hızlı olan umutu defansın arkasına kacırıp goler bulunabılır.hem trabzonspor kafa olarak daha rahat cıkacak maça galatasaray ise seyrcsnin baskısı altında oynucak buda olumsuz bı hava yaratabılır oyuncular içn lincolnün olmaması trabzonspor açısından iyi inş trabzıonspor kazanır.

Lucas Neill
12.Nisan.2007, 05:37
Serkan Çalık yarın menisküs ameliyatı olcakmış o yüzden yer alamıcakmış maçta...

aykut_gencfb
12.Nisan.2007, 05:45
gs bastıracaktır mutlaka ama trabzon biras şanslı olursa puan çıkaracaktır galibiyette uzak deil trabzon açısından

uAmurat91
12.Nisan.2007, 05:46
Bende kazanacağımızı düşünüyorum, takımda moraller kötü de değil zaten..

Fernando Gago
12.Nisan.2007, 06:22
Lincoln yok yarın Arda da olmazsa takım oyun kurmada baya zorlanır

ShevAnil
12.Nisan.2007, 07:36
Lincoln Nezaman Vardıki.. Arda'da Ağrılarıyla Oynuyacakmış. Çok Zor Maç Olacak Çook..

Nedvedmania
12.Nisan.2007, 07:56
Lincoln Nezaman Vardıki.Son maçımızı birdaha izle istersen (::)

gerrrard
12.Nisan.2007, 08:06
Sonuçta bu yola kadar Lincoln'süz geldik. Pek hissedilmez eksiği. 1 maç ile olmaz bu işler.

DisCo
12.Nisan.2007, 09:08
Lincoln bu son maçları kazandırarak aldığı paranın hakkını vermelidir. Seyircimiz önünde oynaması süper olurdu ama İBB maçında ve akabindeki Fenerbahçe maçında Lincoln şov izlemeyi umuyorum. Gol atıp birde formadaki logoyu göstermiyor mu?

Bordo61Mavi
12.Nisan.2007, 12:10
Mactan once yazacagim son yorum cunku iste olacam.

Insallah

-Hakem iyi yonetir maci, ufak tefek hatalar kabul edilir
- Taraftarlar arasinda olay cikmaz, saha kapatma gibi gereksiz cezalar uygulanmaz
- Bol golu mac olur ve sonunda daha iyi olan kazanir.

Bol sanslar Galatasarayli arkadaslar, bizede kolay gelsin :D

shamur1
12.Nisan.2007, 17:57
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/4/7_207250_12FAN16ARDA-B-Y280.jpg

Şampiyonluk yarışındaki şansını sürdürmek isteyen Galatasaray, prestij mücadelesi veren Trabzonspor karşısında mutlak 3 puan arıyor. Lincoln yok, Arda ise ilk 11'de.

SINIRDAKİLER
Galatasaray Ayhan, Ümit, Uğur
Trabzonspor: Jabi, Tolga Seyhan

SAKATLAR
Galatasaray: Lindoroth, Uğur
Trabzonspor: Serkan, Moawwad

CEZALILAR
Galatasaray: Lincoln
Trabzonspor: Yok

GALATASARAY
Aykut
Volkan
Servet
Emre
Sabri
Ayhan
Okan
M.Topal
Arda
H.Şükür
(Nonda)
Ümit

TRABZONSPOR
Tolga
Jabi
Tayfun
Çağdaş
Mustafa
Hüseyin
Ayman
Ferhat
Barış
Umut
Yattara

STAT: Ali Sami Yen
SAAT: 19.00
HAKEMLER: Yunus Yıldrım
Alper Ulusoy
Volkan Narinç
YAYIN: Lig TV

Prekazi ile Arçil geliyorTurkcell Süper Lig’de bu akşam oynanacak olan Galatasaray-Trabzonspor maçını iki takımın eski futbolcuları Cevad Prekazi ile Arçil Arveladze de izleyecek. Efes Pilsen’in organizasyonuyla İstanbul’a gelecek olan her iki eski futbolcunun, karşılaşmayı Galatasaray ve Trabzonsporlu taraftarlarla birlikte Taksim’de bir lokantada televizyondan takip edecekleri açıklandı.

ShevAnil
12.Nisan.2007, 18:13
Beşiktaş'ıdna Kaybetmesinden Sonra İnşallah Kazanırız..
Nedvedmania ; Sözüm Sana Değil Yanlış anlama, 1 Maçı Kazandırabilir ama Sezon içi İstikrarı warmıydı.. Seyirciyide Anlıyamıyorum 11 tane Aslan Parçası futbol oynuyor Lincoln Isınmaya Gidiyor.. Lincoln Lincoln Lincoln ne yaptıki Bu adam Diğer Futbolculara Saygısızlıktan Başka birşey Değildir Bu.. Daha Fazla Zarara Girmeden Lincoln Gönderilmeli..

YusufT
12.Nisan.2007, 18:18
Tek forvet, arkasinda Carrusca'yi oynatsan... ama nerdee..

Carrusca oyun kurucu mevkisinde rahatca oynar ve Alex gibi direk skora katki yapan oyuncu..

DisCo
12.Nisan.2007, 18:28
Bu adamın performansını ilk başlarda beğenmeyeniniz yoktur heralde. Yanlış hatırlıyor olabilirim ancak lige gollerle başlamış ve Uefa ön eleme maçında da hem içerde hem dışarda gol atmıştı. Demek ki bu adam kalitesiz değil, takıma uyumda sağlamıştı. Peki sonra ne oldu.

Lincoln'un sakatliklar haricinde oynatilmadigi donemlerdeki psikolojisini biliyorum. Ve bu oyuncunun 12 Subat Sali gunu antrenmani terkederken bina koridorunda 'Yeter artik benden ne istedigini anlayamiyorum' cumlesiyle dile getirdigi serzenisini de...

Bunun yanında Lig Tv muhabiri Bahri Havadır şunu dile getirdi. Lincoln gidip yönetime Kalli'ye veda edildiyse Gençler maçında patlama yapacağım demiş.

Kısaca Kalli psikolojik olarak bu adamı çökertti ve önünü kesti, Lincoln'de oynamayarak Kalli'yi çökertti.

Bu haftaya kadar öyle böyle geldik. Isıran, koparan bir takımdık, yeri geldi zar zor kazandık veya hakemle puan aldık. Bu kalan süreçte sadece Lincoln değil herkes Galatasaray'ın şampiyonluk yolunu açmak için uğraşmalıdır.

goosfraba
12.Nisan.2007, 20:03
Tek forvet, arkasinda Carrusca'yi oynatsan... ama nerdee..

Carrusca oyun kurucu mevkisinde rahatca oynar ve Alex gibi direk skora katki yapan oyuncu..

Şampiyonluğa giden bir takımın, maç eksiği bulunan Carrusca'yı oynatması ne kadar doğru olur?

YusufT
12.Nisan.2007, 20:10
Şampiyonluğa giden bir takımın, maç eksiği bulunan Carrusca'yı oynatması ne kadar doğru olur?

Oldukca dogru olur. maci yönlendirecek oyuncu lazim, al sana Carrusca.. ama Sende haklisin mac eksigi bulunan oyuncusu direk koyamazsin kadroya..

ama 60 dk. sonra eger mac daha beraberse Carrusca oyuna girebilir.

M.Scofield
12.Nisan.2007, 21:21
Son haftalarda çok kötü oynuyoruz işimiz çok zor, ne zaman uzun pas yapmayı kesersek o zaman iyi bir oyun görürüz.Biletlerinde tamamı satılmış tribülerin dolu olması bizim için büyük avantajlı

El Comandante
12.Nisan.2007, 21:26
Paf macinda Trabzonspor´u 2-0 yenik duruma düstügümüz macta 3-2 yendik.

10_Osmanozc
12.Nisan.2007, 21:32
Ne Lincoln ne de Arda tek istediğim Serkan Ç. olmasın.Bir futbolcu ne kadar yeteneksiz olursa olsun 61 numaralı formaya giydiği zaman bize gol atıyor.

El Comandante
12.Nisan.2007, 21:38
Serkan Calik dizindeki problemden dolayı ameliyat oldu,sezonu kapatti.

Nedvedmania
12.Nisan.2007, 23:44
1 Maçı Kazandırabilir ama Sezon içi İstikrarı warmıydı.. Seyirciyide Anlıyamıyorum 11 tane Aslan Parçası futbol oynuyor Lincoln Isınmaya Gidiyor.. Lincoln Lincoln Lincoln ne yaptıki Bu adam Diğer Futbolculara Saygısızlıktan Başka birşey Değildir Bu.. Daha Fazla Zarara Girmeden Lincoln Gönderilmeli..
1-Diğer maçlarda Kalli vardı , o yüzden oynamıyordu bak şimdi kallinin gittiği ilk maçta canını dişine takarak oynadı ve gol attı.
2-Taraftar lincolü kendisine daha yakın hissediyor ve lincolnü tekrar takıma kazandırmak istiyor bu nedenle Lincoln e daha çok destek veriyoruz.

Lincolnden sonrada Servet gelir . Servet attağa kalktığı anda bile "Serveeet Serveeet " diye bağırıyoruz :)

a.arıcı-11
12.Nisan.2007, 23:49
Arda'nın son durumu ne oldu beyler sakatlandı falan deniyordu?

El Comandante
12.Nisan.2007, 23:50
Arda macta oynayacak.

Gncl1905
13.Nisan.2007, 00:35
Galatasaray'ın kazanacağını düşünüyorum.Arda da iyileşmiş :)

İnşallah bugün çifte zafer yaşarız(Futbol-Basketbol).

fenerbahce_1907
13.Nisan.2007, 01:29
GALATASARAY
Aykut
Sabri
Emre
Servet
Volkan
Okan
Mehmet Topal
Arda
Ayhan
Ümit Karan
Hakan Şükür

TRABZONSPOR
Tolga
Ferhat
Mustafa Keçeli
Tayfun
Çağdaş
Hasan
Hüseyin
Ayman
Yattara
Barış
Umut

ShevAnil
13.Nisan.2007, 01:58
Okan'dan gol Bekliyorum ;) Çok istekli ve Arzulu Oynuyor

batuhanry
13.Nisan.2007, 02:22
Ahh Okan kaçırdı :|

Ümit Karan ah be ah :|

anilton
13.Nisan.2007, 02:25
G.Saray maça etkili başladı...

PesimiSTyLa
13.Nisan.2007, 02:33
3 nett pozisyon bulduk. 1 gol bulsak arkası gelecek...

batuhanry
13.Nisan.2007, 02:33
Çok net bir pozisyondan yararlanamadık yine .

GeNç KaRTaL
13.Nisan.2007, 02:38
Maçın gidişatı Galatasaray'ın rahat kazanacağını gösteriyor..

Oghuse
13.Nisan.2007, 02:50
Galatasaray çok baskılı oynuyor bir gol gelmedi..

El Comandante
13.Nisan.2007, 02:51
Allahim cildiracagim,müthis oynuyoruz,tek kale oynuyoruz,gol atamiyoruz yav.

batuhanry
13.Nisan.2007, 02:51
Arda dehşet oynuyor . Yanlız ilk yarı atamazsak yine strese gireriz gibime geliyor .

uAmurat91
13.Nisan.2007, 03:01
Herşey var, gol yok. Umudumu yitirmeye başladım..

Alicanfmfan
13.Nisan.2007, 03:02
Harika bir galatasaray var sahada son haftalara nazaran.Pozisyonlar kaçırıyoruz bu sefer işin son dk'ye bırakmadan at bir tane cimbomum saten bir tane atsak arkası gelicek gibime geliyor...

anilton
13.Nisan.2007, 03:04
Trabzonspor 45 dakikalık bölümde sadece son 5 dakikada etkili olabilidi...

Cyzio
Sanırım tarihimizin en kötü derbisini oynuyoruz ilk yarınınböyle bitmesi mucize...

El Comandante
Ilk yari bitti.

Galatasarayin 8 net pozisyonu var,Trabzonun ise 1.

Müthis presli oynuyoruz,süper oynuyruz,gol gelmiyo.Nonda girmeli.

Alicanfmfan
13.Nisan.2007, 03:07
İlk yarıyı gol atıp kapasak tadından yenmezdi bizim için gol lasım.Gs 60.dk'den sonra oyundan düşüyor bu zamanda 1-0 önde girersek kaza golü yiyecegimizi düşünmüyorum.İnşallah kazanacagız

PesimiSTyLa
13.Nisan.2007, 03:08
en az 3 olurdu biraz daha dikkatli olsaydık. 2. yarı ilk 15 20 dk da baskı kurup, golü bulmalıyız...

Jesus_FB
13.Nisan.2007, 03:10
Galatasaray ilk 35 dk süper bir futbol oynadı Trabzonspor'u kendi yarı alanına hapsetti ama son 10dk yoruldular ondan sonrada Trabzon önemli pozisyonlar yakaladı.
Eğer mucize olmazsa galatasaray alır bu maçı Trabzon'u hiç beğenmedim.

YusufT
13.Nisan.2007, 03:10
mac simdi kolayca 6-0 olabilirdi, yuh yaani..

Fıratcan Alçınkaya
13.Nisan.2007, 03:14
TS yi ne hallere düşürmüşler ya inş. puan çıkarırlar...

Alicanfmfan
13.Nisan.2007, 03:15
mac simdi kolayca 6-0 olabilirdi, yuh yaani..

1-0 Olsun Bizim Olsun.O bile yeter vallahi...

EreN
13.Nisan.2007, 03:20
Trabzon berbat bir futbol oynuyor, çok karaktersiz bir futbol. Shamur' falan burda TS'ye sallarken haksızlık ediyor diyordum ama gerçekten ben bu takımın taraftarı olsam bende çok isyan ederdim.
GS her zamanki gibi baskılı oynuyor. Gol gelecektir.

LaigLeNoiR
13.Nisan.2007, 03:23
Satın satın 3-5 kuruş para edecek olan tüm Trabzonlu oyuncuları satın...

YusufT
13.Nisan.2007, 03:28
Gol gol gol !!! Arda Turan, dehset dehset!!!

uAmurat91
13.Nisan.2007, 03:29
Ardaaaaa işte budur be koçum benim..

PesimiSTyLa
13.Nisan.2007, 03:29
Helal arda be helal. Golde Ayhan ın payı büyük...

dedigim gibi 60 a kadar gol bulmalıydık bu gol iyi oldu . 2 yi bulup rahatlayalım..

YusufT
13.Nisan.2007, 03:30
yavas Yattara yavas..kirmizi karti es gecildi..

RaSenGan
13.Nisan.2007, 03:31
Aynen böyle devam.Daha çok atmalıyız.

batuhanry
13.Nisan.2007, 03:32
Ardam benim ya helal olsun sana !!

Tribünler coştu ! Hadi aslanlarım bir gol daha atalım rahatlayalım !!

El Comandante
13.Nisan.2007, 03:32
Arda Turan oleeeey.Süper oynuyor Arda,Aslanim benim !

Bu maci farkli alacagiz.

Alicanfmfan
13.Nisan.2007, 03:34
Ve baskı gol getirdi.Çok mutuluyum.İnşallah kaza golü yemden 90 dk'yi tamamlar.Rahat bir nefes alırız

YusufT
13.Nisan.2007, 03:44
oha Tolga neymissin sen bee, masallah...

Alicanfmfan
13.Nisan.2007, 03:46
Bu günün çalıskan isimlerinden okan yerini barıs'a bıraktı.Arda sakatlık geçiriyor inşallah bir problemi yoktur
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Son 10 dk'ye girdik heyecanlandım.İnşallah bir aksilik olmazda gs 3 puanı alır

PesimiSTyLa
13.Nisan.2007, 04:07
yuh yahu 6 dakika verildi :s

El Comandante
13.Nisan.2007, 04:09
Yav birak bu isi hakem,amacin belli.Galatasaray cok yoruldu,ilk yarinin sonlarina dogru yasadigimiz sIkIntiyi yine yasamamizi istiyor.Ona inat kazanacagiz !

YusufT
13.Nisan.2007, 04:12
Hakemin hedefi belli, Trabzona gol attirmak, yuh yaani..

6 dklik hic bisey olmadiki..

RaSenGan
13.Nisan.2007, 04:15
Ve maç bitti.Tebrikler Galatasaray'ıma.Tek kale oynadık resmen.Çok gol kaçırdık.1-0 olsun bizim olsun.

El Comandante
13.Nisan.2007, 04:16
Bitti be !

1-0 oldu bizim oldu !

Bu macta tarihi farkta atardik ta beceriksizdik,olsun gümbür gümbür geliyoruz !

Sekopej
Yahu hemen hakeme neden sallıyorsunuz ya da ona inat diyorsunuz? Trabzonspor'un bence ofsayt olmayan pozisyonunda golü vermedi. Size inat birşeyler yapsa orada golü verirdi. Bir de Okan çıktıktan sonra gol ofsayt mıydı diye sordu gibi geldi bana dudaklarından ve Hasan hayır işareti yaptı.

Galatasaray üstün oynadı ve kazandı, Yattara bugün hiç adam geçemedi, bu maçlarda oynaması lazım onun. Sanırım yeni MHK bu uzatmalar konusunda birşeyler dedi çünkü her maç böyle 5-6 dakika uzuyor.

Trabzonspor artık iyice bitmiş, seneye yepyeni bir takım kurulmalı. Galatasaray da hakettiği maçı kazandı tebrikler. Düğümü Sami Yen'deki maç çözecek bu gidişle.

uAmurat91
Hakkımızla kazandık. Tebrikler aslanlar..

PesimiSTyLa
13.Nisan.2007, 04:17
Bu kadar . Fark olacak macı 1-0 aldık. 3 puan biziim olsun. Kaldı 4.

batuhanry
13.Nisan.2007, 04:17
Süper bir galibiyet aldık . İnanç tam ! Kaldı artık 4 hafta , 4'de 4 yapıp şampiyon olacağız inşallah !!

Alicanfmfan
13.Nisan.2007, 04:18
Evet .Çok mutluyum bu kadar sıkmaya gerek yoktu atabilseydik farka gitcekti ama 1-0 da 3 puan kalan 4 maçımızdan 12 puan toplarsak şampiyonuz vede olacagız inşallah

EreN
13.Nisan.2007, 04:19
Bu maç değil 6 dakika 126 dakika uzasa TS bi gol bulamazdı. Bu kadar kötü futbol görmedim ben. GS'den fark yiyen konya bile fark yerken bu kadar kötü oynamadı.
Ayrıca siz otomatik pilota geçmişsiniz yendiğiniz maçta hatta rakibin golü verilmemiş bir maçta bile hakeme sallamaya başlıyorsunuz baran az yavaş gidin.
Maçı ts alsaydı veya berabere bitseydi felaket olurdu.

REsist JuvE11
13.Nisan.2007, 04:19
güzel oynadık presli oynadık ama su sabri nin bu takımda ne işi var..bu kadar beceriksiz bir topçu görmedim ben...

El Comandante
13.Nisan.2007, 04:21
Ofsayt mi ? Serkan abi o pozisyonu 100 kere gösterdi lig tv,kafasiyla dokunuyor Tsli futbolcu ceza sahasi icinde.%100 ofsayt .Ayrica pozisyon öncesinde Cagdas elle oynadi,hakemin gözü önünde,penaltiyi vermedi hakem.

EreN
13.Nisan.2007, 04:25
Amaan gol olsa ne olur baran o? ofsayt verilmese. Sence Ts maçı haketti mi? Bence hakeden taraf kazandı.

El Comandante
13.Nisan.2007, 04:27
Hayir Eren,sonucta siz Tsnin golü verilmedi diyince dedim ne oluyor :D Hakem kötüydü yine,Ts bir ara her kornerimizde 1 adamimizi yere indiriyordu,cok faullü oynadilar,bu mactan kirmizi cikabilirdi,hakem cikartamadi.

Sekopej
13.Nisan.2007, 04:27
Çağdaş'ın pozisyonunu 1 kere gösterdi orada dikkat etmediğim için göremedim. Ofsaytta ise kamera açısı yanıltabilir insanı ki yukardan çekildiği için değip değmediğini şap diye anlayamazsın.

Dediğim gibi ben de kararsızdım ama Okan ile Hasan'ın konuşmalarından öyle anladım.

Ama o golü vermiş olsa da Galatasaray galibiyeti getirecek golü mutlaka bulurdu. Bu maçta puan kaybetmezdi. Senin hemen hakeme sallaman benim hoşuma gitmedi, bu şekilde birşey kazanamazsınız, o nedenle ortamı gerecek mesajlardan kaçının.:)

Oyunu konuşalım diyeceğim, ortada Trabzonspor'un bir oyunu olmadığı için Galatasaray'ı konuşabiliriz.:p

M.Scofield
13.Nisan.2007, 04:30
Oynadığmız son 9 maçta sadece 3 gol yedik

EreN
13.Nisan.2007, 04:38
kaç gol attınız emre :D
Bu arada kamera açısı %101 yanlış o pozisyonda. Bilgisayarla adamı yok et ordan o zaman anlarsın anca. Amna kamera tam nokta anda durunca vurmuş gibi geliyor ama aşağı inerken ivmelenmede herhangi bir değişme olmuyor. Keza yönde öyle. Sürtse bile değişir yön

yunusgs
13.Nisan.2007, 04:39
Gerçekten yürekten kutlamamız lazım Aslanlarımızı.İlk yarı da ikinci yarıda tek kale oynadık.Müthiş bir galibiyet aldık.Başımızda doğru düzgün bir teknik direktör bile yok.Ama bu bizi pozitif yönde etkiliyor.Daha çok birbirimize sarılıyoruz ve kazanıyoruz.Yalnız keşke bu kadar çok gol kaçırmasaydık.Kalan 4 maçıda alıp şampiyon oluruz inşallah ki alacağımızada inancım tam.

DisCo
13.Nisan.2007, 04:41
İlk yarıyı kaçırdım ama devre arası yorumlarda Galatasaray'ın ilk 30 dakikada kurduğu baskıyı 2. yarıya yayabilirmi konusu konuşuluyordu.

2. yarı iyi oynadık diyebiliriz ama Trabzonspor'un birşey oynamaması da bunda büyük bir etkendi. Galip geldiğimiz için mutluyum. Zaman daralırken artık kayıp yapmamak gerekiyor. İşin diğer yönüde kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz yeterki İBB maçını kazanalım.

Maç pozisyonlarına gelirsek yanlış görmüşte olabilirim ama Çağdaş elle oynadı. Trabzonspor'un golünde ise belki yanılabiliriz ama birşey bizi doğru tespite götürür. O oyuncu kafa vurmasaydı top yön değiştirmez Servet'in sağına doğru değilde direk kucağına doğru gelirdi. Trabzonspor'un bir golü daha vardı. Onda da 2 kişi ofsayttı. Aykut topa çıkarken onla beraber yükselen 2 oyuncudan biri işte o ofsayta düşenlerden biriydi. Hakem iyi süzdü diyebiliriz.

Bu maçı aldık umarım sonunuda güzel tamamlarız.

anilton
13.Nisan.2007, 04:46
Tebrikler G.Saray...

G.Saray özellikle ilk yarıda çok iyi futbol oynadı.Buna Trabzon'un kötü oyunuda eklenince bir çok pozisyon buldu G.Saray ama yararlanamadı.İkinci yarıda ise maçın en iyi isimlerinden birisi olan Arda affetmedi.Önemli bir galibiyet aldı G.Saray.Zira F.Bahçe'nin yarın puan kaybedebileceğini düşünüyorum...

Ofsayt pozisyonuna gelince;pozisyon ofsayt,gol geçerli değil.Yani doğru karar bence...

M.Scofield
13.Nisan.2007, 04:47
kaç gol attınız emre :D

9 gol atmışız eren :D

Emurafu
13.Nisan.2007, 04:48
Ayhan ne oynadı be:D...Sahanın yıldızı Ayhan'dı bence(Attıgı çalımlar,Verdigi paslar)..Ondan böyle futbol beklemiyordum..Hele hakan balta'nın kacırdıgı gol:.Sanki atmak istemiyormuş gibi topa vurdu:D

Arda sakat sakat oynamasına ragmen iyi oynadı..

Tebrikler Aslanlar:)

Umut Bulut:Galatasaray maçı haketmedi;)..Ntv'de söyledi şimdi

Bu yoruma ne diyorsunuz..Gülsemmi ne yapsam karar veremiyorum...

extensor
13.Nisan.2007, 04:55
en sevdiğim takımla en sevmediğim takım oynadı
yorum yapmak bile gereksiz 8-9 tane defansif futbolcuyla oyanyıpta defansta yapılamıyorki maçı 0-0 a bağlayabilesin

gerçi ersun ne yapsın trabzon transfer komitesi düşünsün artık okadarını

bu arada yattaranın ne büyük bir balon olduğunu göremeyen genç arkadaşlarıma çok kızıyorum bu maçta kendini belli etti

iki topuk vurdu bi çalım attı diye futbolcu olunmaz bakın ne kadar zayıf bakın güçlü futbolcuları geçebildimi bir kez olsun

bakın bir kez araya top atabildimi veya rakibin arkasına sarkıp gol kovaladımı

bakın yanından geçen adamlara bir kez olsun ayağını uzattımı biraz olsun savunma yapmayı aklından geçirdimi

bakın arda turan topu kaptırdıktan sonra nasıl canla başla savaşırken yattara aynı durumda ne yaptı
bakın ne kadar amatör olunurmu topu kaptırınca arkadan bodoslama nasıl girdi

bakın bu adamdan kaptan olurmu ???

bakın trabzonda olursa olur :D

saygılar

shamur1
13.Nisan.2007, 05:19
en sevdiğim takımla en sevmediğim takım oynadı
yorum yapmak bile gereksiz 8-9 tane defansif futbolcuyla oyanyıpta defansta yapılamıyorki maçı 0-0 a bağlayabilesin

gerçi ersun ne yapsın trabzon transfer komitesi düşünsün artık okadarını

bu arada yattaranın ne büyük bir balon olduğunu göremeyen genç arkadaşlarıma çok kızıyorum bu maçta kendini belli etti

iki topuk vurdu bi çalım attı diye futbolcu olunmaz bakın ne kadar zayıf bakın güçlü futbolcuları geçebildimi bir kez olsun

bakın bir kez araya top atabildimi veya rakibin arkasına sarkıp gol kovaladımı

bakın yanından geçen adamlara bir kez olsun ayağını uzattımı biraz olsun savunma yapmayı aklından geçirdimi

bakın arda turan topu kaptırdıktan sonra nasıl canla başla savaşırken yattara aynı durumda ne yaptı
bakın ne kadar amatör olunurmu topu kaptırınca arkadan bodoslama nasıl girdi

bakın bu adamdan kaptan olurmu ???

bakın trabzonda olursa olur :D

saygılar

Senin bu Yattara ile zorun nedir ? Sürekli kötülemek için yer arıyorsun. Eminim maçtan öncede umarım Yattara iyi oynayamaz da koşarım foruma hemen Yattara'yı kötülerim diye dua etmişsindir . Baksana maç için tek kelime yazmamışın varsa yoksa Yattara , Yattara'nın kaptanlığı ve Türk uyruğuna geçmesi. Sürekli bu konularda yazıyorsun.Ayrıca son 3-4 haftadır iyi oynadığı zaman ortalıklarda yoktun , şimdi kötü anını yakalayınca başladın saldırmaya. Neyse sen böyle mutlu oluyorsan diyecek birşey yok..

Maça gelirsek maçtan önce de Hüseyin oynarsa bu maç çok zor olur demiştim. Ne kadar haklı çıktığımı gördüm bir kere daha. Denizli maçında çok iyi oynayan takımı Hüseyin tek başına engelledi yine. Hüseyin'in sahada olması Trabzonspor'un ileriye gitmesine engel oluyor dedim. Aynen gördük hala geriye dönerek oynayan bir oyuncu helede bu takımın kaptanıysa söylenecek fazla şey yok. 8 Defansif oyuncu bir Umut bir Yattara ile ancak bu kadar olur. G.Saray maçı haketti. O attığımız gol de verilseydi sevinmezdim zaten 1-1 bitse de kötü oynadık çünkü. Kaleci arayan yönetimin 6-7 tane banko oynayacak oyuncuları bir an önce bulması gerekiyor. Yoksa bu Ziya Doğan'ın eserini izlemekten gına geldi artık bizlere.

ThersoN
13.Nisan.2007, 05:21
Galatasaray'ı Arda güldürdü: 1-0

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'in 30. haftasında Trabzonspor'u 1-0 yendi. Puanını 67'ye yükselten sarı-kırmızılılar, maç fazlasıyla Fenerbahçe'nin 1 puan önünde liderliğe yükseldi.

http://www.ntvspor.net/Images/28734.jpg
http://www.ntvspor.net/i/blank.gif
NTVSPOR ve Ajanslar
Güncelleme: 21:22 TSİ 12 Nisan 2008 Cumartesi
Turkcell Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray, 30. haftayı kayıpsız geçti. Ali Sami Yen Stadı'nda Trabzonspor'u konuk eden sarı-kırmızılı takım, 50. dakikada Arda'nın attığı golle sahadan 1-0 galip ayrılarak 3 puanın sahibi oldu.

Ali Sami Yen Stadı'ndaki maça iyi başlayan Galatasaray, özellikle kanatlardan rakip kalede gol aradı. Trabzonspor kalesinde üst üste pozisyonlar yakalayan sarı-kırmızılı ekip, özellikle Ümit Karan ve Hakan Şükür ile net fırsatları değerlendiremedi.

Galatasaray karşısında savunma ağırlıklı bir futbol oynayan Trabzonspor ise, uzun toplarla kontratağa yönelirken, sarı-kırmızılı kalede tehlike yaratmakta zorlandı. Bordo-mavililer özellikle son dakikalarda önemli fırsatlar yakaladı ancak Umut son vuruşları istediği gibi yapamayınca devre golsüz eşitlikle sona erdi.

İkinci yarıya da istekli başlayan Galatasaray, 50. dakikada Arda'nın ayağından bulduğu golle karşılaşmada 1-0 öne geçti.

Sarı-kırmızılı ekip golden sonra daha dengeli oynamaya başlarken, Trabzonspor eşitliği sağlamak için Galatasaray kalesine daha fazla gitmeye başladı. Bordo-mavililerin Umut'un ayağından bulduğu gol ofsayt gerekçesiyle geçerli sayılmazken, bu pozisyonda verilen karara bordo-mavililer tepki gösterdi.

Kalan dakikalarda iki takım da girdikleri pozisyonlardan sonuç alamayınca mücadele Galatasaray'ın 1-0'lık üstünlüğü ile sonuçlandı.

ordulu5252
13.Nisan.2007, 05:22
Oyuncular gerçekten şampiyonluğa kenetlenmiş bir biçimde mücadele ediyorlar HEPSİNE HELAL OLSUN...
Özellikle maça antremansız çıkıp güzel bir performans gösteren ARDA'ya
Eski günlerine dönüş sinyalleri verip hırslı mücadelelesiyle OKAN'a
Yaşına rağmen Galatasaray uğruna oynayan HAKAN'a
Sanki 10 yıldır Galatasarylıymış gibi oynayan SERVET ve EMRE 'ye
Galatasarayı yalnız bırakmayan biletlerin hepsini tüketen TARAFTARIMIZA
VE DİĞER OYUNCULARA VE YÖNETİCİLERE
SONSUZ TEŞEKÜRLER....

Takım şampiyonluğa inanmış Şampiyonluk seslerini duyuyorum....

Emurafu
13.Nisan.2007, 05:38
Maçın en güzel iki fotosu :D:D:D

http://img409.imageshack.us/img409/1563/11kep5.jpg (http://imageshack.us)
http://img440.imageshack.us/img440/8725/23khn9.jpg (http://imageshack.us)

Forza Servet..!Kendini baya geliştirdi Helal Olsun..Servetin bu gelişimi örnek olmalı;)

Terim emre güngörü izliyormu acaba.Daha çok var ama.Bakalım milli takıma alacakmı en çok onu merak ediyorum..Emre topa çok iyi hamleler yapıyor..Song'u kesdi nerdeyse:;)..

Fernando Gago
13.Nisan.2007, 05:42
Galatasaray baştan sonra çok iyi oynadı Tebrikler ...

erdemzorer10
13.Nisan.2007, 05:45
sonuna kadar hakettiğimiz maçı 1-0 la da olsa kazanmayı başardık..tebrikler CimBom um..!

EreN
13.Nisan.2007, 05:53
Yalnız olurda GS-FB maçı berabere biterse gs umudu kessin derim, ts yenemez bizi

GeNç KaRTaL
13.Nisan.2007, 05:59
Galatasaray'ı tebrik ediyorum iyi oyunu ve 3 puandan ötürü.Böylece bu hafta itibariyle şampiyon adayları sayısı 2 ye düştü.Galatasaray-Fenerbahçe maçı düğümü çözer.Trabzon'un ise seneye işi zor.İyi bir revizyon yapmaları lazım..

Lionel Andres Messi
13.Nisan.2007, 06:02
hakettik,kazandık mutluyuz.fenerbahçeyi yenip şampiyon oalcağız.

Varonil
13.Nisan.2007, 06:04
Tebrikler Galatasaray.Hakettiler,kazandılar.Ts berbat bir futbol oynadı.Ayrıca Umut neden maçı Gs haketmedi demiş anlamadım..

Ligin finali hemen hemen belli oldu gibi.32.Haftadaki Galatasaray-Fenerbahçe maçının galibi şampiyonu ilan edecektir.

Fıratcan Alçınkaya
13.Nisan.2007, 07:52
Tebrikler GS...

TS galiba 40 yıldır tüm derbilerini bu sene kaybetti..

El Barto
13.Nisan.2007, 07:54
3 gün oynasalar Galatasaray kazanırdı bu maçı. Arda iyi bir oyun çıkarmış sanırım maçı izleme imkanım olmadı. Tebrikler Galatasaraya.

Bordo61Mavi
13.Nisan.2007, 12:34
Mustafa nin topa vurdugu anda Adnan ofsayt degildi, hatta top degdimi ona o bile supheli.

Video yu 10 defa izledim, egerki ben cok yorgun oldugum icin yanlis gormuyosam o pozisyon ofsayt degil.

Tabi Galatasaray bizi ezmis o baska biseyde, gecen hafta arkadaslar yazmisti Fener maci hakemle kazaniyo diye, Galatasarayda yan hakemle 3 puan aliyo :D

yani bi sana bi bana.

Emurafu
13.Nisan.2007, 18:09
Adnan Habertürk'de konusdu;Top kafamı sıyırdı. Hakem o kadar mesafeden bunu nasıl gördü anlamadım:)

Topun degdigi belli..Medya nedense hala birseyler üretiyor..Yahu sanki maçı hakemle kazandık gibi hava veriliyor..Maçı izleyen kime sorsanız maç Galatasarayın hakkı diyor..İlk yarı 4 veya 5 olurdu diyenlerde var..Neyse daha fazla uzamasına gerek yok..

Ayhan'ın oynadıgı futbolu çoooooook begendim..Hele Arda ferhatı her pozisyonda geçti..

DisCo
13.Nisan.2007, 18:19
Bence uzatmanın hiçbir anlamı yok. Herkes herşeyi biliyor. Yenilen bende olsam başkasıda olsa bahanesi hep hazırdır. Dendiği gibi olsun. Trabzonspor'un 2 ofsayt (!) olmayan golü kesildi ve kaybettiler. Bizde hakemle kazandık.

Trabzonspor
13.Nisan.2007, 18:52
federasyon gsnın fb nın arkasında olduğu sürece türkiyede başka sampiyon olmaz.tamam trabzonspor guzel oynamadı kabul ama attığımıxz golu barı ver.adam dakka başı gs faul verıo .bzim adamlar sürtünse faul olmaz boyle olmaz.

PesimiSTyLa
13.Nisan.2007, 20:19
Mustafa nin topa vurdugu anda Adnan ofsayt degildi, hatta top degdimi ona o bile supheli.

Video yu 10 defa izledim, egerki ben cok yorgun oldugum icin yanlis gormuyosam o pozisyon ofsayt degil.

Tabi Galatasaray bizi ezmis o baska biseyde, gecen hafta arkadaslar yazmisti Fener maci hakemle kazaniyo diye, Galatasarayda yan hakemle 3 puan aliyo :D

yani bi sana bi bana.

Arkadasım adnan kendi de dedi top kafama sürttü diye . Ne demek bu bi ufak da olsa temas var demek sonucu da ofsayt ;;)

Bir de Umutun ilk yarıdaki pozisyonu da ofsayt. oldu da aykut orada topu alamasaydı da gol olsaydı bu noolcaktı ?

+6 dakikalık uzatmada ayrı bir muamma...

Hakettigimiz macı kazandık. Fark bile olurdu, şanssızdık olmadı. Her ne olursa olsun 3 puanı aldık, hakettik , mutluyuz...

Emurafu
13.Nisan.2007, 20:20
federasyon gsnın fb nın arkasında olduğu sürece türkiyede başka sampiyon olmaz.tamam trabzonspor guzel oynamadı kabul ama attığımıxz golu barı ver.adam dakka başı gs faul verıo .bzim adamlar sürtünse faul olmaz boyle olmaz.

Arkadasım bu yorumuna katılmıyorum..Hakem dün topalın bana göre faul olmayan en az 3 pozisyonuna faul verdi..Üstelik attıgınız gol ofsayt neden versin.

Daha ilk yarıda maç fark olabilirdi..Hakem bence trabzonsporu ezdirmedi.Tam tersine lehine iyi düdüklerde çaldı..Maçın sonundaki 6 dakika uzatmaya nediyorsun..Daha fazla uzatmaya gerek yok..Maçı izlemeyen biri su yorumlara baksa kimbilir neler düsünür..

shamur1
13.Nisan.2007, 20:26
Tartışmaya gerek yok. Galatasaray maçı haketti ve kazandı. Hakem Umut'un golünü verseydi bile 1 puanı bile haketmemiş olacaktık . Dolayısıyla yenilmemize üzülmedim . Ama üsteki yorumlardaki Galatasaraylı arkadaşların hakemi eleştirmesine bir anlam veremiyorum. Geçen hafta hakemin sayesinde 3 puanı alırken nerdeydiniz ? 6 dakikalık uzatmaya laf ediyorsunuz. Toplam 5 tane oyuncu değişikliği yapıldı, ilk yarıda nerdeyse maç hiç uzamadı , oyunda bazı bölümlerde durdu . E normal yani 5-6 dakika uzatılması.

33 Yıldır 1.Ligde oynayan bir Trabzonspor tarihinde ilk kez bir sezonda hiçbir derbi maçını kazanamadı.

Şu anki olması gereken ilk 11

Jefferson-Serkan-Stepanov-F.Eller-M.Ocak-Hüseyin-Szymkowiak-Gökdeniz-Yattara-Marcelinho-Fatih Tekke

Birde şuanki ilk 11'e bakıyoruz

Tolga-Ferhat-Çağdaş-Tayfun-M.Keçeli-Hasan-Hüseyin-Ayman-Barış-Umut-Yattara

Gayet normal bu hale düşmemiz. 2 kadro arasında dünya kadar fark var.Çok değil 2 sene içinde ilk 11'in geldiği hale bakınca bu başarısızlık çok normal.Sözleşmeleri bitip gitseler gam yemiyecem ama hepside yönetim ve teknik adam acizliğinden dolayı satıldılar. Şimdi ise bizlere bu enkaz kadroyu bıraktılar. Ne diyelim bu hale getirenler allahından bulsun.

EreN
13.Nisan.2007, 20:36
Tartışmaya gerek yok. Galatasaray maçı haketti ve kazandı. Hakem Umut'un golünü verseydi bile 1 puanı bile haketmemiş olacaktık . Dolayısıyla yenilmemize üzülmedim . Ama üsteki yorumlardaki Galatasaraylı arkadaşların hakemi eleştirmesine bir anlam veremiyorum. Geçen hafta hakemin sayesinde 3 puanı alırken nerdeydiniz ? 6 dakikalık uzatmaya laf ediyorsunuz. Toplam 5 tane oyuncu değişikliği yapıldı, ilk yarıda nerdeyse maç hiç uzamadı , oyunda bazı bölümlerde durdu . E normal yani 5-6 dakika uzatılması.

Alışkanlık haline geldi bu hakem olayı :)

DisCo
13.Nisan.2007, 20:45
Tartışmaya gerek yok. Galatasaray maçı haketti ve kazandı. Hakem Umut'un golünü verseydi bile 1 puanı bile haketmemiş olacaktık. Ama üsteki yorumlardaki Galatasaraylı arkadaşların hakemi eleştirmesine bir anlam veremiyorum. 6 dakikalık uzatmaya laf ediyorsunuz. Toplam 5 tane oyuncu değişikliği yapıldı, ilk yarıda nerdeyse maç hiç uzamadı , oyunda bazı bölümlerde durdu . E normal yani 5-6 dakika uzatılması.

Galatasaray maçı haketti ancak hakeme laf eden biz değil yenilgiyi hazmedemeyenler. Bizde hakem nerde hata yaptı diye belirtiyoruz. Gözgöre göre ofsayt olan pozisyona ısrarla gol diyorlar. Aynı golü Galatasaray atsaydı ne olacaktı.

Adnan topa dokunmasa top yön değişir mi? Hadi Trabzonlusunuz anladım. Ama gözlerinizinde görme yeteneği kaybolmadı ya. Diğer atılan golde ise iki oyuncu ofsaytta. Top Aykut'a gelirken iki Trabzonlu onla topa çıkıyor. Sonuç mu? Topa çıkan Trabzonlulardan biri top oraya gelirken ofsayt olan 2 oyuncudan birtanesiydi. Trabzonlusunuz ama bunuda mı göremediniz. Ayrıca Çağdaş'ın penaltısını niye kimse demiyor. 2-0 olacaktı skor ?

Maçı iyice izlerseniz oyuncu değişikliklerinde hakem kronometresini durduruyordu. Durdurulan kronometrenin uzatması mı bu? Ayrıca ilk yarıda maçı uzatmadım dur 2. yarı sona kökleyeyım anlayışı olamaz. Şayet olsaydı ilk yarı uzatma verme olmazdı.

Sonuç olarak tarafsız yorum yapılmıyor. Bizde buna karşı geliyoruz. Madem hakem bizi kolladıysa penaltımız niye verilmedi, maç uzatması niye 6 dakika geldi deniyor. Haksız puan kazanırkende ben burdaydım şimdide en azından ben burdayım.

shamur1
13.Nisan.2007, 20:58
Başkalarının yorumları veya ne dedikleri benim hiç umrumda değil. Ben kendimden sorumluyum. Gollere ofsayt değil de demedim .Benim yazdıklarımdan bu anlamı çıkarıyorsan hata ediyorsun. Benim takımım sahada top oynamadan hakemin katkısıyla puan alacaksa eğer o puan haram olsun zaten . Biz bugünlere kadar böyle geldik. Hakemlerin katkılarıyla puan almaya alışmadık ki onun için bizim lehimize yapılan hakem hatalarına da tanık olmadım hiç.

DisCo
13.Nisan.2007, 21:05
Tartışmaya gerek yok. Galatasaray maçı haketti ve kazandı. Hakem Umut'un golünü verseydi bile 1 puanı bile haketmemiş olacaktık.

Gol için ofsayt düşünen birisi bu yorumu yapmamalı diye düşünüyorum. Hakem Umut'un golünü verseydi demek hakem Umut'un golü yedi demektir. Ofsayt olan bir golün verilmesi gibi birşey olamaz. Hani verseydi 1 puanı haketmedik demekse oynanan kötü futbola bir tepkidir.

Ben sonuç olarak şunu anladım. Bu hakem camiasında kötü niyet taşımayıpta hata yapanlar haklıdır. Doğruyuda verse yanlışıda verse kimse memnun kalmıyor. Takım berbat top oynuyor, üstüne attığı goller ofsayt olduğu halde hala maçın kaybediliş nedeninin hakeme bağlanması :) vallahi hakemlerin işi çok zor. Tabi yanlış anlaşılmasın hakemlerin diyorum maşaların değil.

cahitnuhoglu
13.Nisan.2007, 21:07
ben de bir trabzonsporluyum..dün takımım kötü oynadı ve yenildik,trabzonspor'un şu an bi amacı yok ve en önemlisi takımın gücü çok az,ama galatasaray'ı da gördük...adam gibi bir forvetimiz ve ortashamız olsaydı çok şey değişirdi,diyeceksiniz ki olsaydı kardeşim biz ne yapalım ama inşallah seneye olcak ve gelecek sene ne olacağını göreceğiz...

NisRoc
13.Nisan.2007, 21:33
TrabzonSpor'lular "Trabzonspor - V.ManisaSpor" maçını bi izlesin de ondan sonra hakem hakem diye konuşsunlar bi zahmet ;)

Maçı Galatasaray hak etti ve kazandı! Bıkmadınızmı şu hakemlere saldırma olayından ? Her takım yenilince hakemlere yüklenip BAŞARISIZLIKLARINI ört-bas etmeye çalışıyor..

shamur1
13.Nisan.2007, 21:48
Nisroc saçmalama ! Şu ortamda geçen haftaki Fenerbahçe-Kayseri maçından sonra senin konuşmaya hiç hakkın yok !

shamur1´isimli üyeden Alıntı
Tartışmaya gerek yok. Galatasaray maçı haketti ve kazandı. Hakem Umut'un golünü verseydi bile 1 puanı bile haketmemiş olacaktık.

Benim bu yazdığımdan Umut'un attığı golün ofsayt olmadığını çıkarıyorsan gerçekten daha üstünde durmaya gerek yok. Ben orda o gol verilseydi bile diyorum yani Umut'un attığı gol ofsayt değildi demiyorum .

Yahu valla sizlere anlam veremiyorum. Helede bir Fenerli arkadaş gelip bıkmadınızmı hakemlere saldırmaktan diyorya resmen gülüyorum buna.Yahu siz değilmiydiniz her sezon Ulusoy istifa istifa diye diye şampiyon olan takım ? Herşeye bahane bulanlar bizlermiydik ? Zamanında kulüpler birliğini tanımayan ve şuan kulupler birliğinin başında olan Başkan kimdir ? Örnekleri saymakla bitmez.

Galatasaray'ın şampiyon olduğu sene hani denizli maçı sonrası Galatasaray'ın şampiyonluğundan çok Aziz Yıldırım'ın istifa edecem senaryoları dönmedimi ? Her maç sonrası hakemlere , federasyona saldıranlar Fenerbahçe camiası deilmiydi ? Üstelik şampiyonda oluyorsun . Bu ne biçim bir çelişkidir.

Artık kendinize gelin ya. Ben bu maçın sonunda ne hakeme, ne başkasına suç buldum. Bizim sorunumuz bizi bu hale getiren yönetim ve teknikdirektördür. Ben öyle sağa sola saldırarak kendi başarısızlığımı bahanelere dayatan birisi değilim. Anlaştık mı ?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayrıca Nisroc söyle bakayım Manisa maçında ne olmuş ? 60 dakika 10 kişi oynadık . Bu mudur hakemin yardımı ? Yahu ne komik adamsın.

Cyzio
13.Nisan.2007, 21:56
Gol ofsayt olmasa ne olacak bu kadar kötü futbol oynadığımızı başka bi maçta görmedim.Hakeme değilde kendimizde suçu bulalım.Maç boyunca ne yaptık kaç pozisyona girdik bunları hiç araştırmıyoruz..

NisRoc
13.Nisan.2007, 21:59
Çağdaş, geçen haftaki Sabri pozisyonunun daha beterini yaparak adamı yere indirdiydi hakem devam ettirdi..
Tayfunun attığı gol BARİZ OFSAYT!..
Kırmızı karttada problem yoktu ?

Benim niye konuşmaya hakkım yokmuş anlamadım ? Yane hakem Fenerbahce lehine hatalı bi penaltı verdi diye biz susacakmıyız? ki itirazımızda yok yani :) Ha yanlış anlama benim burada kastettiğim, hakem hatası elbet olacak ama başarısızlığınızı hakeme atmayın.. Neyse ortam gerilmesin iyice.. Ne dersen susucam sende fazLa kasma istersen :)

Ha bu arada, ben ne demişim ?

"TrabzonSpor'lular "Trabzonspor - V.ManisaSpor" maçını bi izlesin de ondan sonra hakem hakem diye konuşsunlar bi zahmet "

"Ben bu maçın sonunda ne hakeme, ne başkasına suç buldum. Bizim sorunumuz bizi bu hale getiren yönetim ve teknikdirektördür. Ben öyle sağa sola saldırarak kendi başarısızlığımı bahanelere dayatan birisi değilim. Anlaştık mı "

Sen niye atladın ki ? :)

shamur1
13.Nisan.2007, 22:08
O maçı canlı izledim ben. Tayfun'ın attığı 2.golde ofsayt vardı ama anlık bir karardı yakalanması kolay değildi . Hakem bize kıyak yapacak olsaydı 60 dakika 10 kişi oynamamızı da engellerdi. Ne yani kırmızıyı vermese kim bişey diyebilirdi ? Kasıt olsa neden bizi 60 dakika 10 kişi bıraksın. Kasılacak bir olay yok canım Fenerbahçe'li olarak senin buraya gelip Trabzonspor lehine bıkmadınızmı hakemlere saldırmayı,başarısızlığını örtpas etmeye çalıştığınızı demen gerçekten çok komik. Bu ülkede en büyük bahaneleri her zaman sizler ürettiniz. Uzatacak halim yok bunları yazarak. Kendini kandırma.

Peskolik - Aptal aptal konuşmayın şurda TS'li arkadaşlarım

Sende şu konuşma tarzını bi değiş istersen.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
"TrabzonSpor'lular "Trabzonspor - V.ManisaSpor" maçını bi izlesin de ondan sonra hakem hakem diye konuşsunlar bi zahmet "

Sen niye atladın ki ?

Ben Trabzonlu ve Trabzonsporluyum. Gidip Kocaelispor maçlarını yorumlayacak halim yok. Elbette Trabzonsporlular diye hitap ettiğine göre cevabını verecem sana. ?

Senin gibi daha geçen hafta takımının Kayseri'yi hakemin sayesinde yenip 3 puan aldığı bir ortamda hakemleri korumaya yönelmiyecem tabiki de. Bütün yazdıklarımı baştan sona okuyun. Hakeme tek kelime etmedim . Galatasaray hak etti kazandı dedim. Nereye varmak istiyorsun ?

Bordo61Mavi
13.Nisan.2007, 23:03
Mactan once yazacagim son yorum cunku iste olacam.

Insallah

-Hakem iyi yonetir maci, ufak tefek hatalar kabul edilir
- Taraftarlar arasinda olay cikmaz, saha kapatma gibi gereksiz cezalar uygulanmaz
- Bol golu mac olur ve sonunda daha iyi olan kazanir.

Bol sanslar Galatasarayli arkadaslar, bizede kolay gelsin :D

Bunu demistim mactan once, yorumlara bakilirsa hakem hicte iyi bir mac yonetmemis.
Maci full izlemedigim icin taraftarlarin ne yaptigini bilmiyorum ama gereksiz bi haber gormedim.
Bol golu mac olmamis ama iyi olan kazanmis.

2 de 3 olmus, bi tek su hakemleri yola getiremiyoz

El Comandante
13.Nisan.2007, 23:08
Kaldi 4 !

4x3 = 12 puan -- > Sampiyonuz.;;)

Yürüyoruz bu yolda...

GeNç KaRTaL
13.Nisan.2007, 23:19
ÇAğdaş'ın pozisyonu penaltıydı deniliyor.Aynısı İbb maçında olduğunda 2 li mücadele deniyordu.Aralarında ne fark var.Birisinde Bobo sinirlenip rakibine hamle yapıyor,diğerinde ise Hakan Şükür kendisini yere bırakıyor.

Ayrıca hakem maç boyunca kalecilere yapılan faulleri hep es geçti.

DisCo
14.Nisan.2007, 03:00
ÇAğdaş'ın pozisyonu penaltıydı deniliyor.Aynısı İbb maçında olduğunda 2 li mücadele deniyordu.Aralarında ne fark var.

Ben farkı söyliyim. Bobo'nun pozisyonunda topa elle müdahale eden yoktu. Bizim dediğimiz pozisyonda ise var.

Trabzonspor
14.Nisan.2007, 03:02
Galatasaray maçının ardından basın toplantısında maç hakkındaki görüşlerini açıklayan teknik direktörümüz Ersun Yanal “Rakibin kazanması halinde yarışı devam ettirecek olması onlar açısından önemliydi. Her maç bizim için önemli tabii ama biz şuan hedefsiz bir takımız. Rakip motivasyonunun bu nedenle bizden fazla olması da bunda etkiliydi. İleri çıkışlar esnasında kaybettiğimiz toplarla rakibin baskısını hissetmiş olduk. Aslında rakibe çok pozisyon da vermedik. Ortada bir maç oldu. Ben bizim prestijimizin yanı sıra futbolcuların bireysel prestijinin de önemli olduğunu düşünüyorum. Ligi belirleyebilecek bir takım olmamıza rağmen, bunda gereken şekilde olamıyoruz. Bu nedenle de bu durumda sezonu en iyi noktada tamamlamak zorundayız.”dedi.

Ersun Yanal ayrıca planlanan yeniden yapılandırma çalışmaları hakkında şu ifadelerde bulundu. “Bu maçtaki performansımızı gelecek sezonu belirlemek için önemli bir ölçüt olarak görüyorum. Takımımız da yeni bir yapılanmanın içerisine gireceğiz. Özellikle oyunun iki yönünü oynayabilecek futbolcuları kadromuza katacağız. Gelecek sezon yapacağımız takviyelerle geniş ve alternatifli bir kadro kuracağız, kısıtlı kadrodan kurtulacağızGalatasaray maçının ardından basın toplantısında maç hakkındaki görüşlerini açıklayan teknik direktörümüz Ersun Yanal “Rakibin kazanması halinde yarışı devam ettirecek olması onlar açısından önemliydi. Her maç bizim için önemli tabii ama biz şuan hedefsiz bir takımız. Rakip motivasyonunun bu nedenle bizden fazla olması da bunda etkiliydi. İleri çıkışlar esnasında kaybettiğimiz toplarla rakibin baskısını hissetmiş olduk. Aslında rakibe çok pozisyon da vermedik. Ortada bir maç oldu. Ben bizim prestijimizin yanı sıra futbolcuların bireysel prestijinin de önemli olduğunu düşünüyorum. Ligi belirleyebilecek bir takım olmamıza rağmen, bunda gereken şekilde olamıyoruz. Bu nedenle de bu durumda sezonu en iyi noktada tamamlamak zorundayız.”dedi.

konusyo bakalım seneye ne olcak

deniz.91
14.Nisan.2007, 03:17
Sonuç daha farklı olabilrdi.GS tdsiz daha iyi bence

GeNç KaRTaL
14.Nisan.2007, 03:55
Ben farkı söyliyim. Bobo'nun pozisyonunda topa elle müdahale eden yoktu. Bizim dediğimiz pozisyonda ise var.

Ben başka bir pozisyondan mı bahsediyorum yoksa aynı pozisyondan bahsediyoruzda ben pozisyonda elle oynama olduğunumu hatırlamıyorum?

DisCo
14.Nisan.2007, 05:27
Arda ile Çağdaş'ın bir pozisyonu var. Sanırım söyleyen herkes o pozisyondan bahsediyordur çünkü onun dışında penaltılık bir pozisyon yoktu.

10_Osmanozc
14.Nisan.2007, 09:16
Benim Trabzonspor'lu olduğumu bilmeyen var mıdır bilemiyorum ancak bilmeyenler için bir kez daha tekrarlayayım;Trabzonsporluyum.Maçı seyretmedim.İnternetten Umut'un gol attığı pozisyona baktım.Ofsayttı.

Trabzonspor
14.Nisan.2007, 16:42
Benim Trabzonspor'lu olduğumu bilmeyen var mıdır bilemiyorum ancak bilmeyenler için bir kez daha tekrarlayayım;Trabzonsporluyum.Maçı seyretmedim.İnternetten Umut'un gol attığı pozisyona baktım.Ofsayttı.

abicm bende koyu bır trabzonsporluyum.tamam kabul kotu oynadık onlar daha ıyıydı.hadi ofsayt olsun oda kabul mıllet televızyondan 2 saat urasarak goruyo deyıp deymedını opunda sorarım o yardımcı hakeme ta o mesafeden nasıl gormus topun adnanın kafasına deydını ?

YusufT
14.Nisan.2007, 17:21
Simdi Trabzonlu arkadaslarima bi lafim var..

Adnan kendisi diyor deydi diye, top yönünü degistiriyor Adnanin kafasindan..

Tamam sizin "1" golünüz verilmedi ama ya bizim 2 penaltimizi, ha?

Cagdas Hakan Sükür'e asker arkadasi gibi sarilmis boydundan tutuyor, hey masallah.. kesin penalti..

Sonra bilmiyorum kimdi ama Arda topla gitmek isterken galiba yine Cagdasdi topu elle kesti resmen.. oldu 2..

Sonra Yattara'nin kirmizi kartlik posizyonu var, ama vermedi Yunus Yildirim.. Adam Ayhan'a resmen daldi, topu Yattaradan aldi diye.. Arada top filanda yoktu..

Bakiniz mac simdi kac kac oldu

1-0+2-1=3-1 ve Trabzon 10 kisi, fark artttikca artardi..

Yunus Yildirim vasat bir mac yönetti..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/4/7_207517_lincoln280.jpg

Foto süper ötesi

Trabzonspor
14.Nisan.2007, 17:52
hakanın pozısyonunda penaltıyla yakında uzaktan alaksı yok orda ıkısıde bırbirine sarıldı hakan kendını attı az iyi zleyıp ıyı yorumlayalım lutfen