PDA

View Full Version : Yazın Görüşmek Üzere

Estranged
11.Nisan.2007, 01:05
yaklaşık 6 aylık tembelliğe karşın iyi notların sonrasında,daha da iyi olmak için bilgisayarı yaza kadar kaldırıyoruz.

Umarım o zamana kadar iyi vakit geçirirsiniz.Zaten 1 haftadır pek fazla siteye giremedim,şimdi laptoptan giriyorum.hatırladığım kadarıyla bu sitede turnuvam yoktu.

2,5 ay sonra görüşmek üzere.

Aydin
11.Nisan.2007, 01:17
daha mutlu bir haber alamazdım.

DisCo
11.Nisan.2007, 02:13
Bu süreçte buradan ayrı kalsanda elde edeceğin başarıyla ilerde girecek bol bol zamanın olacak. Kolay gelsin. Görüşmek dileğiyle.

goosfraba
11.Nisan.2007, 02:24
Biz hep buradayız Yağız, yazın görüşmek üzere :)

ToRoSKaPLaNı
11.Nisan.2007, 02:46
ah keşke bende bırakabilsem bağımlı oldum knight, MU online,sitelerde modluk derken öss ikinci planda kaldı ne yapacağımı bilmiyorum uğurlar olsun darısı başıma :)

Estranged
16.Nisan.2007, 06:04
daha mutlu bir haber alamazdım.
bende bundan iyi cevap alamazdım :)

Bu süreçte buradan ayrı kalsanda elde edeceğin başarıyla ilerde girecek bol bol zamanın olacak. Kolay gelsin. Görüşmek dileğiyle.
İnşallah olacak :)Teşekkür ederim.

Biz hep buradayız Yağız, yazın görüşmek üzere :)
ben sadece yazın burdayım ama sorun olmuyoru:)görüşürüz.

Nedvedmania
16.Nisan.2007, 06:08
yaza şurda ne kaldıki zaten :D

Estranged
17.Nisan.2007, 01:23
sahiden be cihan :) 2 ay da bilgisayarsız kalayım,kendimi daha çok sosyal aktiviteye veriyorum,mesela şu an topa çıkıyorum.

Ayrıca her gün 15-20 dakika buradayım.Yani herşey bir arada.yaşamım düzene oturdu.Mutluyum ve gelecekten umutluyum.

hayfandoğan,sana da nasip olur inşallah,başta kötü gelse de alışınca hayatın bilgisayara bağlı olmadığını anlıyosun :)

Nedvedmania
18.Nisan.2008, 23:24
ben 1 aydır bilgisayarsızım bilgisayar bozuldu tamire gitti formatlandı hala bilgisayarcıda :D şuandada işte haftada bir felan babamın bilgisayarından girip bakıyorum mesajlara :) yani bilgisayar bağımlılık yapmamış sanırım bende :) ve bilgisayarımı getirin diyede tutturmuyorum :D sende zamanla alışırsın :)

Bekq
19.Nisan.2008, 13:51
Görüşürüz Yağız bu konuyu yeni gördüm.Derslerinde başarılı ol yazın zaten sabahtan akşama kadar bilgisayara girersin.Bende yazılı olduğu zaman nete girmiyorum.