PDA

View Full Version : [ULEB 3.lük Maçı]Galatasaray C.C-D.Moskova

fenerbahce_1907
13.Nisan.2007, 07:14
Bu maçı kazanan seneye uleb cup'a gitmeyi garantiliycek,o açıdan çok önemli bir maç.Maçın favorisi D.Moskova ama Galatasaray'da bugün oynadıgı oyunla ne kadar iyi bir takım oldugunu gösterdi.Maç yarın 16:30 da başlıycak ve kanal 24 den naklen yayınlanıcak.

Emurafu
13.Nisan.2007, 17:57
3.olursak ligdeki duruma bakılmaksızın Ulebe gitmeye hak kazanacagız..

Javtokas
Fotsis
Monya
Samoylenko
Domercant

İşimiz zor ama bugünkü mücadeleden sonra Galip gelebileceğimize inanıyorum. Dinamo moskova baskette çok para harcayan bir takımHakemler maçlarda etkili olmasaydı..İki favori takım elenebilirdi..

Badalona maçında sert savunma yapamadık..Bu maçları kazanmak istiyorsan sert savunma sart..Cirona-Moskova maçı basa bas gitti cirona kazandı..

Bizim grubtan cirona ve biz cıkmısdık ikimizde finallerdeyiz:D

uAsamet91
13.Nisan.2007, 20:59
Dün çok iyi mücadele ettik ama kazanamadık..Top kayıpları ve hakem hatalari yüzünden...Bugün top kaybımızı azaltıp hakemlerde iyi olursa neden olmasın

Emurafu
14.Nisan.2007, 01:44
67-84 Bitti

Takımımız 2 sene önce küme düsüyordu..Yenildigimiz takımlar ise kaç yıldır avrupa arenasında bizden kat ve kat olarak bütceleri iyi..Kadroları ve tecrübesi bellli

Bizim takım daha yeni yeni yükselişe gecti.Nerden nereye geldik Uleb cupta ilk yarı final oynayan Türk takımı olmakta sevindirici..

Cüneyt ve dee bana göre final eightin hayal kırıklığı yaratan iki oyuncusuydu..Hite tam torino'nun yıldızı olacakken sakatlandı onun olmaması bizi çok etkiledi..Badolana maçında bile çok alkıs almışdı..

Bayanlarda yarı finalde elendigimiz takım kupayı aldı..Erkeklerde yarı finalde elendigimiz takım kupayı almak üzere..

Tebrikler Aslanlar !!!

El Comandante
14.Nisan.2007, 01:47
Disi Aslanlar da Ulebte yari final oynadilar bu sene,onu unutmayalim. (:

PesimiSTyLa
14.Nisan.2007, 02:01
Grubumuzdaki Cirona da finalde . Cok zorlu yollardan gecip buralara gelip, bize bu gururu yasattığınız için Tesekkürler Aslanlar !

Bi ara 20 sayı geriye düştük daha sonra beraberliği yakaladık; ama olmadı. Hersey için sagolun Aslanlar !

El Comandante
14.Nisan.2007, 02:05
Cüneyt ve Dee final eightte hayal kirikligi yaratan oyuncular oldular.
Dee aldigi paranin hakkini vermiyo,ücretinde ciddi bi düsüse gidilmeli,kabul etmezse yollar ayrilmalidir.

Seneye hedef Uleb sampiyonlugu olacaksa eger Owens,Britton,Cemal gibi isimlerle yollarimizi ayirip kaliteli,bize uzun vaadede yararli olacak isimler alinmalidir.

El Barto
14.Nisan.2007, 02:09
Buralara kadar gelme başarısı gösteren Galatasraay'ı tebrik ediyoruz.

Alicanfmfan
14.Nisan.2007, 02:13
Buraya kadar gelmekte bir başarı tebrikler ASLANLAR

GeNç KaRTaL
14.Nisan.2007, 03:53
Galatasaray'ı 4.lüğünden ötürü tebrik ediyorum.

Cüneyt final eight'te durdu durdu bizi vurdu.:icon_biggrin:

LaigLeNoiR
14.Nisan.2007, 05:19
Galatasaray'ı 4.lüğünden ötürü tebrik ediyorum.