PDA

View Full Version : balık hafızalı

cemir05
14.Nisan.2007, 02:15
arkadaşlar ilginç bir şey oldu ben agüero'ya yeni yerler çalıştıryordum. adamın mevkii'si en başta AM/FC. bende adama sol açık çalıştırarak AM/LC FC yaptım . sonrada sağ açığı çalıştırıyo-ımda adam tam süper olsun hesabıyla seviniyordum. adam normalde orayı da bitirdikten sonra da mevkiisi AM/RLC FC olması lazımken AM/RC FC oldu ve sol tarafı unuttu. nasıl oldu anlamadım ya
:icon_frown::icon_frown::icon_frown:

askoyunusu
14.Nisan.2007, 02:28
Adamı birden sol kanattan kesersen ve sürekli sağ tarafa yoğunlaşırsan olur sanrıım kısa bir süre içinde sol kanat eklendi biraz daha beklemeliydin

yunusgs
14.Nisan.2007, 02:52
Gerçekten çok şey istemişsin bence biraz daha sabit bir noktada tutmalıydın adamı.

MaTRaKaN
14.Nisan.2007, 03:07
O kadar mevkiyi banada versen bende unuturum :p

yunusgs
14.Nisan.2007, 03:25
Yani,gerçekten çok zor şey istemişsin 1 tane mevki normal ama 2 tane fazla oyuncuda suç yok yani.Zaten zannedersem Agüero sağ ayaklı 2 kanattada oynaması zor.

C h A o S
14.Nisan.2007, 03:37
Öyle mevki nasıl veriliyor?:D

jay-jay
14.Nisan.2007, 03:43
Öyle mevki nasıl veriliyor?:D

pozisyon antrenmanıyla verebilirsin arkadasım ;)

noescape85
14.Nisan.2007, 18:03
Balık hafızalı deyince bende birşey sandım.

Zaten oyun ipuçlarında, öğrettiğiniz yeni mevkiyi bazı oyuncular çok çabuk unutur, bazıları ise daha geç unutur diyordu sanırım.

Hele birde o mevkiyi kesip, başka bir mevkide çalıştırıyorsan; unutması çok doğal.

a.arıcı-11
14.Nisan.2007, 20:06
yahu sen adamı insanlıktan çıkarmışsın resmen:D
O kadar özelliği G.O.R.A 'da Arif'e bile yüklememişlerdi:zuhaha

wolfson
14.Nisan.2007, 20:26
Aguero'ya acıdım yazık bir orda bir burda adam maç esnasında sağdan sola gidecem diye kondiyosu biter :D .

Mr.CordiaL
15.Nisan.2007, 00:28
Sağını solunu karıştırmış adam :D

deniz.91
15.Nisan.2007, 00:31
Bi kalede pynmamışın adamı yazık etme agueroya:D

cemir05
15.Nisan.2007, 01:06
yahu sen adamı insanlıktan çıkarmışsın resmen:D
O kadar özelliği G.O.R.A 'da Arif'e bile yüklememişlerdi:zuhaha
nerden hatırladım be gora'yı

Aguero'ya acıdım yazık bir orda bir burda adam maç esnasında sağdan sola gidecem diye kondiyosu biter .

Sağını solunu karıştırmış adam

Bi kalede pynmamışın adamı yazık etme agueroya

abi sizde iyice abarttınız olayı ha. duyanda kötü bişe yaptım sanacak:D

bide döveydiniz :uzgun::icon_cry:

cemir05
17.Nisan.2007, 19:31
ya daha ilginç'i de oldu adam sağ tarafıda unuttu ya. bu adam iyice malaştı be.:uzgun:

noescape85
18.Nisan.2007, 01:34
ya daha ilginç'i de oldu adam sağ tarafıda unuttu ya. bu adam iyice malaştı be.:uzgun:

Mesajların içinde bir tanesini okumadın sanırım.

Zaten oyun ipuçlarında, öğrettiğiniz yeni mevkiyi bazı oyuncular çok çabuk unutur, bazıları ise daha geç unutur diyordu sanırım.

Hele birde o mevkiyi kesip, başka bir mevkide çalıştırıyorsan; unutması çok doğal.

Ortada bir mallık veya sorun yok sanırsam :)

cemir05
18.Nisan.2007, 02:00
Ortada bir mallık veya sorun yok sanırsam :)

(sanki burada bana bir laf sokma var gibi ama neyse:D)
ayrıca ben o mesajıda okudum ama kamouyunu bilgilendirmek amacıylsa yazdım o mesejı'da

ama kardeş adam çok çabuk unutuyor ya. uzun süre içinde unutsa dediğin doğru

Lucas Neill
18.Nisan.2007, 02:34
Oyuncunun Çok yönlülük özelliği düşükse yeni öğrendiği pozisyonunu kolayca unutabilir

noescape85
18.Nisan.2007, 04:51
(sanki burada bana bir laf sokma var gibi ama neyse:D)

Estağfurullah ne haddime :)

omurcek
18.Nisan.2007, 06:07
adam bakmış bu hoca bana yarın defansta çalıştırır demiş hemen unutim bi önceki mevkiyi demiş. haklıda :mrgreen:

C h A o S
20.Nisan.2008, 14:58
Downing'e mr çalıştırıyorum ama o mevkide yetersiz diyor.Yetersiz sonradan berecerikliye felan dönüşürmü?

muzoadux
20.Nisan.2008, 17:10
Sürekli çalışırsa dönüşür

Universal
21.Nisan.2008, 20:47
Oyuncu o özelliğini kaybetmemiştir. Sadece o özelliğini kullanma azalmıştır. Bu bisiklete binmek gibidir. Bir yıl binmessen ilk bindiğinde bir iki sürüşte hatırlarsın. Bu nedenle oyuncu tam anlamıyla sol kanat yeteneği gelişmeden sağ kanat için çalıştırmaman gerekir.