PDA

View Full Version : TSL 31. Hafta | Sivasspor - Ankaraspor

goosfraba
17.Nisan.2007, 20:59
http://img509.imageshack.us/img509/5858/sivasja8.jpg

Fernando Gago
17.Nisan.2007, 23:20
Sivas evinde bu maçı kesinlikle kazanacaktır.Bu maçta Avrupa kapısı biraz daha aralancak

jarosik_61
18.Nisan.2007, 02:46
ankara bu maçı sıkmaz sivas rahat alır.anadolu takımları sivasa zorluk çıkarmıyorlar geçen hafta kayseride gördük

deniz.91
18.Nisan.2007, 02:51
Sivas maçı bırakmaz ankaraya

LaigLeNoiR
18.Nisan.2007, 09:06
Ankaraspor sanıyorum son 6 haftadır yenilmiyor.

Oyuncuların açıklamaları da Sivas'I yenecekleri yönde.Ben bu maçtan sürpriz bir sonuç bekliyorum.Berabere bitebilir.

yunusgs
19.Nisan.2007, 03:13
Murat abime katılıyorum Ankaraspor kümede kalmak istiyor ve bu maçtan 1 puan çıkartacaklardır.

Varonil
20.Nisan.2007, 00:46
Sivas yine kazandı,şampiyonluk iddasını sürdürdü.Attıkları 2 golde çok şık gollerdi.

3 hafta kaldı onlar için,bakalım neler yapacaklar.

Ankaraspor'da Neca'yı çok beğendim.Tam bir joker gibiydi takımda ortasahanın bütün yükünü o çekti.

El Barto
20.Nisan.2007, 00:47
Yine kazandılar helal olsun valla önümüzdeki hafta ve diğer hafta için pusuda olacaklar sonuna kadar götürüler umarım. :)

DisCo
20.Nisan.2007, 00:55
Tebrikler Sivas'a, kalan maçlarda puan kaybedecek olurlarsa bu maç Galatasaray maçı olur. Gelecek hafta çok heyecanlı olacak (::)

Fıratcan Alçınkaya
20.Nisan.2007, 01:06
şampiyonluğa koşuyorlar :p

Alicanfmfan
20.Nisan.2007, 01:20
Gerçekten de Sivas kazandı bence şampiyonluk maçını galatasaray-fenerbahçe maçından çok galatasaray -sivasspor maçıda önem kazandı.Sivas bu maçı kazandıgı için sivas'lıları tebrik ederim...

Varonil
19.Nisan.2008, 10:36
Sivas takım halinde kenetlenmiş durumda.Kadro istikrarı,teknik ekip istikrarı,yönetim istikrarı Sivas'ı buralara kadar getirdi.Bu kalan 4 hafta dişlerini sıkıp ligi hakettikleri yerde bitireceklerini,bu 4 haftalık periyodun ilk ayağında da Ankaraspor'u mağlup edeceklerini düşünüyorum ....

nerazzuri
19.Nisan.2008, 10:40
Sivas çok önemli bi' yarışta. Kaybedipte o avantajı kaybetmez.

Sivas'ın maçı çok rahat alacağını düşünüyorum.

a.arıcı-11
19.Nisan.2008, 11:09
Sivas maçı alır diyorum biraz zorlanacaklar ama alacaklar

Professeur
19.Nisan.2008, 11:38
Sivasspor'un şampiyonluk şansı devam ediyor.Ankaraspor'u yeneceklerini düşünüyorum.Ankaraspor 2. yarıda aldığı puanlarla toparlandı.Düşme hattıyla arasında 5 puan var.Onlarda savaşıcak bu maç için ama Sivasspor bu maçı kazanacaktır şampiyonğu istiyorsa.
O.M/Puan
12Ankaraspor 30 34
13Bursaspor 30 34
14Konyaspor 30 32
15G.Birligi 30 31
16Ç.Rizespor 30 29
17V.Manisa 30 26
18Kasımpaşa 30 22

NisRoc
19.Nisan.2008, 12:57
Berabere bitebilir diye düşünüyorum :)

KaF KeF
19.Nisan.2008, 13:17
Sivasspor Kazanır...Süpriz beklemiyorum..2-0 veya 2-1..:)

DisCo
19.Nisan.2008, 16:16
Sivas seyircisi tribünleri doldurmuş, güzel futbol adına ortamda uygun. Maçın 15. dakikası geride kaldı. Ankaraspor süpriz yapabilir.

BlackEagle19o3
19.Nisan.2008, 17:18
2.yarı oynanıyor hala 0-0.Bence de başladığı gibi bitecek maç:)

GeNç KaRTaL
19.Nisan.2008, 17:45
Sivas 2-0 önde.Puff yine kazandılar..

BeeTLeJuiCe
19.Nisan.2008, 17:49
Sivasspor'un Anadolu kluplerine karşı kaybedeceğini düşünmüyordum bu maçtada öyle oldu.

Fernando Gago
19.Nisan.2008, 17:49
Sivas gollerini geç bulsada seriye devam ediyor

Sekopej
19.Nisan.2008, 18:15
Güzel maç oldu ama şampiyonluğa oynayan bir takımın taraftarı böyle olmamalı. Maç 0-0 giderken hiç destek vermiyorlardı, gol olduktan sonra bağırmaya başladılar. 2 gol de güzeldi, Ankaraspor da iyi mücadele etti ama Sivas kazanmayı daha çok istediği için kazandı maçı.

Gollerde aşırı heyecanlandım yahu, sanki Fenerbahçe atıyordu golleri. Daha çok anadolu takımı bu yarışta olursa daha keyifli maçlar olur. Sivas bu istikrarını korursa seneye Kayseri ve Trabzonspor'un da katılımıyla çok daha keyifli, heyecanlı bir lig izleyebiliriz.

KaF KeF
19.Nisan.2008, 18:19
Sivasspor Kazanır...Süpriz beklemiyorum..2-0 veya 2-1..:)
Bilmişim..:)

Tebrikler Sivasspor..

fmsmyrna
19.Nisan.2008, 18:26
Sivas yine alıştığımız galibiyetlerinden birini aldı.Maçın kontrolünü ellerinde tutuyorlardı sonunda 2 gol buldular.Ankaraspor gol atmasaydı bari alt oynamıştık :icon_sad: Bu arada 2. yarı Hamilton'un yerine giren Neca ya yeni özellikler kazanıyor(gerçi genç değil ama) yada başka yeteneklerini de sergiliyor.Adem ile yanyana oynadılar Neca baktım önlibero gibi kademelere falan girdi genelde attığı şık paslarla göze çarpıyordu.

onurphaned
19.Nisan.2008, 20:03
Her iki takım da çok istekliydi ama Sivas daha üstün olan taraftı. Ankara çok müsait kontrataklar yakaladı ama Petkovic çok başarılıydı yine hele maç başında ilk pozisyonda Mehmet Yılmaz'ın kafa vuruşundaki kurtartışı TRT'deki Stadyum programında maçın pozisyonu olur :) Sivas inanılmaz goller kaçırdı ilk yarının son on dakikasındaki pozisyonlar saç baş yoldurttu. Bir sürü eksiğe rağmen, özellikle savunmadaki eksikler, Bülent Uygun elinden geldiğince bir kadro kurmaya çalıştı ve bu kadro zor da olsa Sivas hakkıyla maçı aldı.

Sivas seyircisi ile ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Balili bir röportajında "Seyricimiz çok sakin, gelip çekirdeklerini yiyip maçı seyrediyorlar" diye bir yorumda bulunmuştu. Doğru bir tespit, çünkü Sivas maçına gelen seyirci genelde orta yaş grubundan insanlardan oluşuyor. Amigolar her maç bir taraflarını yırtıyor seyirciyi coşturmak için ama seyirci pek coşacak, hoplayacak, zıplayacak yapıda değil :) Şampiyonluk iddiası süren bir takımın seyircisi böyle mi olmalı, tabi ki hayır. 70'lerdeki 1. lige çıkma mücadelesindeki takımını hiç yalnız bırakmayan kemik taraftar grubu hala maçlara geliyor. 90'lı yıllarda 3. ligde sıradan bir takımken bile Sivasspor en kötü 5000 seyirciye oynuyordu. O yıllarda insanların en genç 15-20'lerinde olduğunu düşünürsek daha açıklayıcı olur sanırım.

bursa_mc
19.Nisan.2008, 20:37
Sivasspor şampiyonluğu gerçekten hakediyor..

eXcitinG
19.Nisan.2008, 23:14
AnadoLu takımLarının hiç bir varLık göstermeden mücadeLe edip, Sivasspor u ŞampiyonLuk iddaasında tutma amaçLarına rağmen ben oLacakLarını düşünmüyorum. Bu zamana kadar çoktan yarıştan kopacakLardı ama AnadoLu takımLarınında kayırması iLe buraLara kadar geLdiLer, Renk kattıLar. Bundan sonra geLdikLeri gibi giderLer misaLi :)

a.arıcı-11
20.Nisan.2008, 14:32
AnadoLu takımLarının hiç bir varLık göstermeden mücadeLe edip, Sivasspor u ŞampiyonLuk iddaasında tutma amaçLarına rağmen ben oLacakLarını düşünmüyorum. Bu zamana kadar çoktan yarıştan kopacakLardı ama AnadoLu takımLarınında kayırması iLe buraLara kadar geLdiLer, Renk kattıLar. Bundan sonra geLdikLeri gibi giderLer misaLi :)
Zaten böyle birşey olmasa bu ülkede 3 büyükler dışında şampiyon çıkmazdı.Trabzonlu arkadaşlar alınmasın ama bu iş böyle Trabzon şampiyon olduğunda 5 yada 6 tane Karadeniz takımı vardı ve Trabzon hepsini yener büyük takımlarda puan kaybederdi.(Ben bu dönemi görmedim bunları Babamın bana aktardıklarıdır.)