PDA

View Full Version : Hollanda Milli Takımda Sorun Var

DisCo
17.Mayıs.2007, 20:27
Linkten gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. Konuyu kilitliyorum.

Murderer26
19.Nisan.2008, 20:58
beyler hollanda milli takımdan resim'i olan futbolcuya tıklıyorum resim yok fakat takımda iken tıklıyorum resim var diger milli takımlarda bu sorunu göremedim.

DisCo
19.Nisan.2008, 21:20
Sanırım bu oyunun genel bir problemi. Diğer milli takımlarda bahsettiğin problem bulunmuyor. Tabi tüm milli takımları kontrol etmedim ancak Hollanda'da bu sorunun olması bir problem olduğunu kanıtlıyor.

Şuan baktığımda aklıma gelen tek şey acaba kodlamalarda mı bir problem var. Kodlamalarda problem var derken şunu kastediyorum. Milli takımda görünmesini engelleyecek birşey mi yapıldı. Neyse buna bakabilmek içinde fms dosyalarını açmak gerekiyor. Ben en kısa sürede sebebini bulmaya çalışacağım. Zaten o sürede başka bilen arkadaşımız varsa yardımcı olacaktır.

Exellence1905
19.Nisan.2008, 23:20
evet bnde dikkat ettim ve ne tesadüf bnmde hollanda milli takımında başıma gldi jonathon guzman adlı oyuncunun bazen resmi görünüyor bazen gözrünmüyor

Alicanfmfan
20.Nisan.2008, 01:36
Böyle bir sorum Almanya Milli Takım'ında da mevcut...Futbolcuların hiç birini tanıyamıyoruz.

DisCo
20.Nisan.2008, 01:54
Aklıma ilk gelen yolu denedim. fms dosyalarını açtım ama orada herşey normal görünüyor. Zaten yapılan bir yüz paketi o oyuncunun profilinde çıkması gerekir. Ortaya koyabileceğim herhangi bir fikir yok.

noescape85
20.Nisan.2008, 19:07
Bende hiçbir sorun yok bu konuda, herşey normal.

ozzymanborn
20.Nisan.2008, 20:28
8.0.0 için: C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\db\800\lnc\all
8.0.1 için: C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\updates\update-801\db\801\lnc\all
8.0.2 için: C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\updates\update-802\db\802\lnc\all
altındaki dosyaların silinmesi hollandalılarda resimleri de düzeltiyor. Onlarında lisanslarında ufak bir ek olduğu için,Tıpkı üstteki bir arkadaşımızın belirttiği almanya lisanslama sorununu da aynı yöntem giderir.
noescape arkadşımız büyük ihtimalle siz bu düzeltmeleri yapmışsınız.
Bu arada düzeltmeler yeni oyun açıldığında işlemeye başlar.

noescape85
20.Nisan.2008, 22:22
Evet fake dosyasını düzenlemiştim, rehberler bölümünde bu konu için açıklama ve düzeltme şekli mevcut.
O fake düzenleme yöntemi; oyunda Hollanda, Almanya gibi ülkelerin oyuncularını aktif etmek için zaten, mantıklı bir şekilde düşününce; sizde onları aktif etmediyseniz, tıklayınca resimlerde gözükmüyor galiba..

halil85
20.Nisan.2008, 23:37
Arkadaşlar bu linkte sorunun çözümü var

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=52534