PDA

View Full Version : Bobo'ya 10 milyon euro!

Knightmare
23.Nisan.2008, 14:41
CSKA, Bobo için gözünü kararttı. Rus ekibi, 10 milyon euroluk bonservis bedelini ödemeye hazır.

http://img246.imageshack.us/img246/929/asdfhz4.png
Fransızlar’dan sonra...
Sezon başında St.Etienne ve Marsilya gibi kulüplerin transfer listesine giren Bobo’ya son talip Rusya’nın CSKA Moskova takımı oldu... Kadrosundaki Vagner Love ile Jo’yu sezon bitiminde Chelsea, Real Madrid, Arsenal gibi kulüplere satmayı düşünen Rus ekibi, forvetteki boşluğu Bobo’yla doldurmayı planlıyor. Şimdiden Beşiktaş ile temasa geçen CSKA Moskova, yıldız oyuncu için 10 milyon Euro’luk teklif yaptı.

Beşiktaş sıcak bakmıyor
Ancak daha önce St.Etienne’in 8 milyon Euro’luk teklifini kabul etmeyen Beşiktaş, Bobo’nun bonservisi için bu öneriye de sıcak bakmıyor. Siyah-Beyazlılar’ın, 15 milyon Euro’luk bir fiyat belirledikleri öğrenildi. Bu gelişmelerden haberdar olan Bobo’nun da yakın çevresine, “Beşiktaş’tan ayrılacaksam, daha büyük bir kulübe gitmeliyim. Şu anda Türkiye’de mutluyum ve gitmek gibi bir düşüncem yok” dediği öğrenildi.

Fenerbahçe iddiası
Çin'deki Olimpiyat Oyunları’na katılacak olan Brezilya Milli Takımı’na seçilmesi beklenen Bobo’nun değerinin yükselmesinden çekinen CSKA ise bu transferi bir an önce bitirmek için bastırıyor. Bu arada Bobo’nun transferi hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Fenerbahçe’nin bir kulüp aracılığıyla Sambacı’yı istediği öne sürüldü. Yönetim, bu durumun önüne geçmek için özel önlem alacak.

Bobo’nun Beşiktaş kariyeri

Süper Lig
Sezon.........Maç.. Dakika.. Gol.. Asist
2005-2006... 14... 1027..... 5...... 3
2006-2007... 27... 1924..... 11.... 4
2007-2008... 20... 1469..... 9...... 1
Toplam........ 61... 4420..... 25.... 8

Türkiye Kupası
Maç.. Gol
19.... 12

Süper Kupa
Maç.. Gol
2...... 1

Avrupa Kupası
Maç.. Gol
16 .....6

Kara Kartal'da yaprak dökümü
Bir yandan Şampiyonlar Ligi hesaplarını yapan Beşiktaş, diğer taraftan yeni sezon kadrosunu oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Şu anki duruma göre, gelecek yılın kadrosunda Baki Mercimek, Mehmet Yozgatlı, İbrahim Kaş, Ricardinho ve Gökhan Zan olmayacak. Birçok kulübün renklerine bağlamak istediği Bobo ise cazip bir teklif gelmesi halinde gönderilecek. Yönetim ve teknik heyetin değerlendirmesi sonrasında iki savunma, bir orta saha, bir de forvet olmak üzere dört yabancı futbolcu alınacak.

Fanatik

kaynak: www.haberturk.com

TürkuAz
23.Nisan.2008, 14:42
Bobo bu parayı şimdilik haketmiyor ancak gününde olduğunda nasıl bir forvet olduğunu biliyoruz. Kesinlikle satılmalı, çok iyi para..

eXcitinG
23.Nisan.2008, 14:45
Bobo bu yıLda takımda kaLıcak. Çıkan bu haberLerin hepsi saLLama.

Bobo anca 8 üzeri ve iyi bir kLübün taLip oLması durumunda satıLacak. Şu an ki şartLarda böyLe bir durum yok ve bu yıLki sezonun ikinci yarı da ki performansı iLe de bunu yapması çok zor. Bir yıL daha kaLıp kendine geLip öyLe ayrıLır Bobo. Şimdi giderse kendine yazık eder. Hem ona daha ihtiyacımız var.

BlackEagle19o3
23.Nisan.2008, 14:53
Bobo kesinlikle satılmamalı.İsterse 15 versinler...

Gününde olan bir Bobo'nun neler yapabileceğini biliyoruz.Biz seneye forvet hattını koruyup,defansa ve orta sahaya yapacağımız takviyelerle başarılı olabiliriz;)

RoNNiE91
23.Nisan.2008, 14:56
Bobo şampiyonluk görmeden takımdan ayrılmamalı bence.

LaigLeNoiR
23.Nisan.2008, 14:57
Satın satın gitsin...

King_91
23.Nisan.2008, 14:59
Eğer 10M$ lık teklif varsa satılsın..

ardafb
23.Nisan.2008, 14:59
10.000.000 € iyi para hemen satılmalı

Fıratcan Alçınkaya
23.Nisan.2008, 15:00
ŞL de attığı goller kalitesini gösteriyor bence Jo'dan felan daha yeteneksiz değil ßoßo çok iyi oyuncu...

eXcitinG
23.Nisan.2008, 15:03
Bobo yu satacaksak o zaman herkesi sataLım bari Murat :D

Sende ne biçim bir taraftarsın kıL oLuyorum sana bak son zamanLarda :n:

El Barto
23.Nisan.2008, 15:04
Bu parayı veren varsa cidden hemen satılmalı yanınada Baki ve Gordon eşantiyon olarak verilebilir. :)

GeNç KaRTaL
23.Nisan.2008, 15:04
Bence Bobo takımda kalmalı.Gelecek sezon ona ihtiyacımız olacak.Daha yaşı genç.Onda bu yetenek olduğu sürece iyi paralara 2 sezon sonrada satabiliriz.

DisCo
23.Nisan.2008, 15:16
Beşiktaş'ta da herkesin değeri 10 Milyon Euro valla. :icon_razz:

El Barto
23.Nisan.2008, 15:17
Fix menü gülüm. :)

LaigLeNoiR
23.Nisan.2008, 15:23
Bobo yu satacaksak o zaman herkesi sataLım bari Murat :D

Sende ne biçim bir taraftarsın kıL oLuyorum sana bak son zamanLarda :n:

Abicim Bobo istemiyor artık Beşiktaşta oynamak.Gitmek için gün sayıyor.Kalsa da zaten verimli olacağını zannetmiyorum.

10 Milyon euro veriliyorsa satsınlar yerine daha kalitelisini alalım.

Son zamanlarda yıldızımız barışmıyor abi senle :D:D

El Comandante
23.Nisan.2008, 15:25
Bobo devre arasinda satilmadi,simdi ne halde oldugunu görüyoruz.Ligin en formsuz futbolcusu durumunda.10 m € veriliyorsa Bobo satilmali bence,yerine iyi futbolcular alinabilir.

Fernando Gago
23.Nisan.2008, 15:34
10 milyon euro çok iyi para ama Bobo Rusya'ya gitmez bence.Kendini daha önde liglerde göstermek isteyecektir

BlackEagle19o3
23.Nisan.2008, 16:52
Hadi diyelim sattık Bobo'yu yerine sanki daha iyisini alabilecek bizim beceriksiz yönetim.Higuain gibi bi adamı getirip bize golcü diye sunarlar.Carew'i sattık da ne oldu Ailton geldi :mad:!

TürkuAz
23.Nisan.2008, 17:00
Hadi diyelim sattık Bobo'yu yerine sanki daha iyisini alabilecek bizim beceriksiz yönetim.Higuain gibi bi adamı getirip bize golcü diye sunarlar.Carew'i sattık da ne oldu Ailton geldi :mad:!
Carew gibi golcüyü nasıl kullanamadı Beşiktaş halen aklım almıyor zaten.. :)

Alicanfmfan
23.Nisan.2008, 17:08
Böyle bir teklif olduguna inanmıyorum ki eger varsa gözümü kırpmadan satarım :) bencede satılmalı.Bobo Holosko gelmeden önce iyiydi.Bobo son zamanlarda çok kötü holosko bobo'yu bozdu ;;)

anilton
23.Nisan.2008, 17:30
Kaynak Fanatik...

O yüzden yorum yapmaya değmez...

PesimiSTyLa
23.Nisan.2008, 17:40
Suanki degeri 10 etmez varsa böyle bir durum satsın gitsin bjk

eXcitinG
23.Nisan.2008, 17:46
Sadece bir varsayım oLduğundan ve gerçekçiLik payı düşük oLduğu için konuyu kiLitLiyorum ve gönderiyorum.