PDA

View Full Version : mavi ekran hatası

jay-jay
02.Mayıs.2007, 23:12
cpu sıcaklıgına bak belki oda cok ısınıyordur onda problem yoksada ekran kartını ver garantiye değişsin cünkü onu takana kadar sistemde bi problem yokmus anladıgım kadarıyla

Vieri
10.Mayıs.2007, 19:10
ekran kartında sorun var belliki sen en iyisi ekran kartını aldığın yere git ve durumu anlat

DisCo
17.Mayıs.2007, 20:25
Problem Football Manager oyunu ile ilgili olmayıp ekran kartı problemi olduğu için konuyu kilitliyorum.

lanetli
27.Nisan.2008, 18:39
arkadaşlar yakın bir zamana kadar fm 2008 sorunsuz oynurdum fakat erkran kartı almamla birlikte oyun kendiliğinden kapanmaya başladı pc kendiliğinden mavi ekran çıkarııp reset atmaya başladı yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

Aydin
28.Nisan.2008, 00:09
aldığın hatanın fm ile bir alakası yok. bilgisayarınla alakalı bir durum. mavi ekrandan format atarak kurtulursun büyük bir ihtimalle.

ama ekran kartın yeniyse güncelle.

koldakoc
01.Mayıs.2008, 12:36
Ekran kartının resmi sitesinden son güncel sürücüsünü yüklemeni tavsiye ederim.onun dısında ekran kartının asırı ısınma sorunu da olabilir.Ekran kartın ATI ise,bu tür kartlarda bu tür arızalar sık görülüyor.Sürücü güncellemesinden sonra da ayn sorun devam ederse teknik servise danısmanı tavsiye ederim...

jay-jay
01.Mayıs.2008, 13:27
bu sorun ya işletim sistemiyle ilgili bir problemden kaynaklanabilir yada donanımsal donanımında ekran kartını takmadan once bir problem yoksa eger büyük ihtimalle formattan sonra düzelir eğer yine düzelmezse ram ve ekran kartına bir bak derim ;)

lanetli
02.Mayıs.2008, 00:59
ilginiz için teşeküür ederim servis bile çözemedi herşeyi yaptım format ram deişikliği ama olmadı fakat ekran kartım çok ısınıyo bundan olabilir

lanetli
04.Mayıs.2008, 03:16
teşekkür ederim galiba sonunda öyle olucak