PDA

View Full Version : TSL 33. Hafta | Fenerbahçe - Gençlerbirliği

Aykan19o3
03.Mayıs.2007, 01:58
Gençlerbirliği Beraberlik için çıkarsa kaybeder..

Fakat Galibiyet için çıkar iyi Kontra yaparsa Fenerbahçe'nin zorlanacağı bir maç olur

deniz.91
03.Mayıs.2007, 03:20
Bu maç FByi tutuyorum fb alsınki gençler kupaya asılmasın

goosfraba
30.Nisan.2008, 16:56
http://img209.imageshack.us/img209/4392/fenermx2.jpg

Varonil
30.Nisan.2008, 17:00
Zor bir maç olmaz.Camia Galatasaray maçı sonrası Samandıra'da yaşanan çirkin olaylar yüzünden kenetlenmiş durumda.Pazar günü çıkıp Gençlerbirliğini yenerek birlik olduğumuzu dosta düşmana gösteririz... ;;)

Bu maçı kazanır,yaralarımızı sararız.

Onurap
30.Nisan.2008, 17:02
G.birliğinin şiddetle puana ihtiyacı var bence berabere bitebilecek bir maç

aykut_gencfb
30.Nisan.2008, 17:09
artık tek gerçek hedef şampiyonlarligine katılabilme mücadelesidir onun için mutlak galip gelinmesi gerek şüphem de yoq

KaPaLı
30.Nisan.2008, 17:12
Fenerbahçe kesin kazanacaktır Volkan - Lugano - R.C.3 - Appiah- Deniz eksik futbolcular Volkan yerine Serdar Lugano yerine Yasin oynayacaktır Maldanado bu maçta ilk 11 beklemiyorum ama Zico ona güvenip oynatabilirde belli olmaz.

PesimiSTyLa
30.Nisan.2008, 17:15
Fb galibiyete yakın ; ama GB de kolay teslim olmayacaktır. Öyle yada böyle fb kazanır bu macı..

anilton
30.Nisan.2008, 17:42
G.Birliği 1 puan aldığı taktirde ligde kalacak.Ancak o puanı bu maçta değil önümüzdeki hafta Sivas maçında alırlar...

Fernando Gago
30.Nisan.2008, 18:13
Zevksiz bir maç olacak bence kimsenin tadı tuzu kalmadı oyuncular çok moralsiz yinede bu maçı kazanıp yapabileceğimiz en iyisini yaparız ...

Universal
30.Nisan.2008, 18:20
Fenerbahçe şampiyon olmasa bile Şampiyonlar Ligi için kazanamak zorunda, bu maçı kazandığı taktirde Şampiyonlar Ligi için büyük adım atacaktır. Fenerbahçe üç puana yakın taraftarır.

Bu hafta yaşaşanlardan sonra Fenerbahçe'li oyuncukların hırslı ve agresif bir oyunu olacaktır, kartlı ve gollü bir mücadele bekliyorum.

yunusgs
30.Nisan.2008, 19:12
Bence kolay bir maç değil.Gençlerbirliğinin küme düşme korkusu var ve beraberlik onlara yetecek.Bence berabere biter maç.

anil luque
30.Nisan.2008, 19:23
ben sahsen bu macta fenerbahcenın kazanmasını ıstıyorum cunku gencler puan alırsa lıgde kalmayı garantıleyecek ve son hafta sıvas macına fazla asılmayacak o yuzden fener kazansın :)

GeNç KaRTaL
30.Nisan.2008, 23:30
G.Birliği'nin 1 puana ihtiyacı var ama daha güçlü kadrosuyla Fenerbahçe kendi sahasında 3 puana yakın olan taraf bence.Yinede Gb'den bir süpriz beklemiyor değilim..

King_91
01.Mayıs.2008, 18:33
Bu maç hiç kolay olmayacak hatta ben g.birliği'nden beraberlik bekliyorum. moralsiz fenerbahçe karşısında ihtiyaçları olan 1 puanı da alıp kümede kalmak için kora kor bir mücadele olacak ve yaralı fenerbahçe'nin bu maçta da puan bırakacağına inanıyorum..

Onurap
01.Mayıs.2008, 22:41
...................

Defuser
01.Mayıs.2008, 23:18
Bence kolay bir maç değil.Gençlerbirliğinin küme düşme korkusu var ve beraberlik onlara yetecek.Bence berabere biter maç.

Bu tip maçlarda "beraberlik yeter" düşüncesiyle çıkan takımlar genelde mağlup olur. Gençlerbirliği bu maçtan puan çıkartacaksa galibiyet parolasıyla çıkmalıdır. Aksi takdirde maç Fenerbahçe'nindir.

Varonil
02.Mayıs.2008, 20:01
İdo'dan F.Bahçe maçı için ek sefer

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş (İDO), 4 Mayıs Pazar günü Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe ile Gençlerbirliği arasında yapılacak maça taraftarların geliş ve gidişlerini rahatlatmak amacıyla Bakırköy-Kadıköy hattında deniz otobüsü ek seferleri koydu. İDO'dan yapılan açıklamada, Bakırköy-Kadıköy hattında saat 17.15 ve 17.50, Kadıköy-Bakırköy hattında da 21.35 saatlerine ek sefer konulduğu bildirildi.
02.05.2008

Kaynak : AA

Burak Duran
03.Mayıs.2008, 12:00
bence bu mac cok ama cok zorlu gecicek... fenerde moral bozuklugu var ama sonucta bu mac kazanmak zorundalar... gencler ise 1 puan alamazsa ligden dusme ihtimali cok yuksek o yuzden 1 puan icin asilacaklar.. supriz olabilir ama fener 4-5 atabilir oyle karisik bir mac

El Comandante
03.Mayıs.2008, 18:37
Fenerbahce 3-5-2 sisteminde de oynayabilir bu macta.

------Önder Turaci------Edu-------Yasin------

Gökhan-----Mehmet Aurelio---Selcuk-----Ugur Boral----

-----------------ALex De Souza----------

----------Deivid(Ilhan P.)------Kezman-----

Bu sistemle Fenerin basarili olabilecegini düsünüyorum,Deivid oynarsa serbest oynar her zamanki gibi.Ayrica Gökhan ve Ugur daha etkili bindirmeler yaparlar.Aurelio-Selcuk ikilisi göbegi iyi kapatirlar,bilmiyorum bu taktikle etkili olabilir Fenerbahce.

Varonil
03.Mayıs.2008, 22:05
Vederson'un sakatlığı kötü oldu. Solda büyük ihtimalle Uğur-Deivid ikilisi oynayacaktır diye düşünüyorum.

Fernando Gago
03.Mayıs.2008, 22:12
Zico yine fantezi yapacak yani

Universal
03.Mayıs.2008, 22:18
Kazanalımda ne kadar fantezi olursa olsun. Artık iyi oynamaktan çok kazanmak önemli, kazanan puan veriyorlar.

Varonil
03.Mayıs.2008, 22:27
F.Bahçe'nin muhtemel 11'i
Turkcell Süper Lig'de yarın sahasında Gençlerbirliği'ni konuk edecek Fenerbahçe'de tek hedef 3 puan. Ligde geçen hafta Galatasaray'a yenilerek şampiyonluk yarışında avantajı rakibine bırakan sarı-lacivertliler, ezeli rakibinin Sivasspor deplasmanında yenilebileceği olasılığıyla yeniden avantajlı olabilmek ve üst sıralardaki yerini korumak için Gençlerbirliği karşısında mutlak galibiyet arayacak.

Sarı-lacivertliler kendi seyircisi önünde oynamasına rağmen, ligden düşecek son takımı belirleyecek muhtemel 3 ekip arasında yer alan ve puana ihtiyacı olan Gençlerbirliği karşısında zorlu bir sınav verecek.

Bu sezon ligde son kez seyircisi önüne çıkacak Fenerbahçe'de, sakatlığı bulunan Vederson'un yarınki maçta forma giymemesi bekleniyor. Dün akşamki antrenmanın son bölümünde sol dizinden sakatlanan Brezilya asıllı oyuncunun durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

Önceki gün dizindeki ağrı nedeniyle antrenmanı yarıda bırakan Gökhan ve dünkü çalışmada yer almayan Semih'in durumlarının ise iyi olduğu öğrenilirken, Galatasaray maçında sakatlanan kaleci Volkan Demirel ve Lugano yarınki maçta forma giyemeyecek.

Teknik direktör Zico'nun, Vederson'un yokluğunda iki gün önceki antrenmanda denediği ilk 11 kurgusundan vazgeçerek, Kazım'ı kadroya dahil etmesi bekleniyor. Savunmada Lugano'nun yokluğunu Yasin ile doldurmayı planlayan Brezilyalı çalıştırıcının, Gençlerbirliği maçında sahaya sürmesi beklenen 11 şöyle:

Serdar, Gökhan, Yasin, Edu, Uğur, Kazım, Maldonado (Selçuk), Aurelio, Deivid, Alex, Kezman.

Fenerbahçe'de 3'er sarı kartlarıyla ceza sınırında bulunan Alex, Kezman, Yasin ve Kazım, yarın forma giyip birer sarı kart daha görürlerse ligin son haftasındaki Trabzonspor maçında cezalı duruma düşecekler.
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak ve Digitürk 78. kanaldan naklen yayınlanacak karşılaşmayı hakem Mustafa Kamil Abitoğlu yönetecek.
03.05.2008

Kaynak : AA

Fernando Gago
03.Mayıs.2008, 23:09
Zico kendi 11inin dışına çıktığında genelde iyi sonuçlar alamadı

Rize Chelsea Ankaraspor Galatasaray Bursa Ankaragücü vs. Beşiktaş maçı dışında pek iyiliğini göremedik ...

Universal
03.Mayıs.2008, 23:23
Fenerbahçe'den bul yıl beklediğimi veremedi. Bu takım bu ligde çok daha önce şampiyon olabilirdi. Umarım seneye iyi bir kadro kurarlar ve yenildiğimiz taktirde bile rakibe ders verebilecek bir oyun oynarlar. Umarım yarın kazanır ve şampiyonluk iddiamızı sürdürürüz.

Fernando Gago
04.Mayıs.2008, 01:14
Ligtv Sivas-Gs maçını canlı veriyor.Fenerbahçe maçını nereden izleyebilirim ?

anilton
04.Mayıs.2008, 01:22

19.00SİVASSPOR-GALATASARAY / TSL 33. Hafta (C) - LİG TV

19.00FENERBAHÇE-G.BİRLİGİ / TSL 33. Hafta (C) - KANAL 78

19.00ANKARAGÜCÜ-BEŞİKTAŞ / TSL 33. Hafta (C) - KANAL 90

Universal
04.Mayıs.2008, 01:23

Kanal 78'de gösterecek.

Lig TV: Sivasspor - Galatasaray
Kanal 90: Ankaragücü - Beşiktaş

Maçlarını gösterecek.

GeNç KaRTaL
04.Mayıs.2008, 10:09
Rüyamda Fenerbahçe ilk yarıyı 5-1 önde bitiriyordu.

a.arıcı-11
04.Mayıs.2008, 10:12
valla benim rüyamda da bizim maçta Sivas maçıda 2-2 gidiyordu

Ayrıca ben Zico nun taktik değiştireceğini pek düşünmüyorum.

Fernando Gago
04.Mayıs.2008, 11:35
19.00SİVASSPOR-GALATASARAY / TSL 33. Hafta (C) - LİG TV

19.00FENERBAHÇE-G.BİRLİGİ / TSL 33. Hafta (C) - KANAL 78

19.00ANKARAGÜCÜ-BEŞİKTAŞ / TSL 33. Hafta (C) - KANAL 90

Kanal 78'de gösterecek.

Lig TV: Sivasspor - Galatasaray
Kanal 90: Ankaragücü - Beşiktaş

Maçlarını gösterecek.

Bizde Digiturk yok Uydu var onun için frekans lazım Dünden beridir arıyorum hiçbiryerde bulamadım yav :o

Sekopej
04.Mayıs.2008, 11:38
Bizde Digiturk yok Uydu var onun için frekans lazım Dünden beridir arıyorum hiçbiryerde bulamadım yav :o

Lig TV'nin olduğu frekansı tekrar arat, orada başka kanallarda çıkıyor. Biri İZ TV sanırım, diğerini hatırlamıyorum şu an. Sen aramayı yap, maç saatinde diğer kanallara da bakarsın. Sonuçta haftada 4 maç izlemek için parayı ödedik, izletmek zorundalar merak etme.

anilton
04.Mayıs.2008, 14:01

Kanal 78: 11533 MHZ Dikey 30000Ksps, 3/4

Böyle bir şey buldum ama..

Fernando Gago
04.Mayıs.2008, 14:04
LigTv'den mesaj geldi Serkan Abi'nin dediği gibi LigTv frekansından arama yaptığınızda IZ TV çıkıyor maçıda bu kanal verecek zaten.Yardım eden herkese teşekkür ederim

Wesley Sneijder
04.Mayıs.2008, 20:31
Tüm Fenerliler Sivas maçını takip ediyor ama biz yenemedikten sonra ancak Sivas'a yarar Sivas'ı galibiyeti....
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Off, FB 0-1 Gençlerbirliği... Bastırın çocuklar, yenmemiz şart.

fenerbahce_1907
04.Mayıs.2008, 20:35
Yazıklar olsun böyle takıma,böyle ruhsuz oyunculura Fenerbahce'de yer yok!

PesimiSTyLa
04.Mayıs.2008, 20:36
Bu gol biizim takımı da ateşleyebilir. Kahe nin gol atacagı içime doğmuştu...

Wesley Sneijder
04.Mayıs.2008, 20:36
Atacağız, eminim. Kendilerine gelecekler bu golle FB'liler.

KaF KeF
04.Mayıs.2008, 20:44
Yazıklar Olsun...
Galatasaray Sonuna Kadar Hakediyor Şampiyonluğu..

IcedEarth
04.Mayıs.2008, 20:44
Bence biraz saçma değişiklikler olmuş, Feldkamp'ın sık sık yaptığı hatalara Zico da düşmüş.

Wesley Sneijder
04.Mayıs.2008, 20:46
Semih ve Colin Kazım gol silahları. Biraz geç kaldık ateşlemek için ama...
Bu arada Sivas 1-2 GS. Yenmemiz şart. Şampiyonluk mucizelere kaldı...

El Comandante
04.Mayıs.2008, 20:53
Manisaspor yeniliyo 2-0,Genclerbirligi artik asilmaz maca fazla.Neyse haftaya ASYde sampiyonlugu kutlariz.

Universal
04.Mayıs.2008, 20:57
Şampiyon olamasakda şu maçı kazanalım. G.Saray'ı bugün şampiyon yapmayalım. Belli mi olur son hafta...

Fernando Gago
04.Mayıs.2008, 20:57
Zico kendini aştı ve iyi hamle yaptı... İlk yarıyı berabere kapamak önemliydi ikinci yarıda golü buluruz en azından ŞL

SaRPeR1903
04.Mayıs.2008, 21:04
Maçı izleyen arkadaş var mı ? Edu'nun 2-3 saniye topu elle sürdüğü söyleniyor ?

KaF KeF
04.Mayıs.2008, 21:05

Bi 10 Metre sürdü yahu...

BeeTLeJuiCe
04.Mayıs.2008, 21:07

Elle mi sürdü Basket mi bu :D

Dirsek üstüne geldi top tam olarak. Forma'nın altı dirseğin üstü. El verilebilir bir pozisyondu ama aşırı kalabalıktı kale sahası o yüzden TV dışında herhangi bi yerde o pozisyonun görülmesi imkansız gibi.

IcedEarth
04.Mayıs.2008, 21:19
İlhan Cavcav bir Fenerbahçe maçını daha rahat geçiriyor yahu, olacak iş değil. Bir Fenerbahçe maçında da kazanmak zorunda olsalar ne vardı sanki? Kazanmak zorunda olmayınca hep yeniliyolar :mad:

KaPaLı
04.Mayıs.2008, 21:34
Kezman - Selçuk değişikliği

Normal Taktiğe Döndü ZİCO Şimdi Araya toplarla gol bulabiliriz diyecektim Golude attık 3-1 oldu

SaRPeR1903
04.Mayıs.2008, 21:34
Galatasarayın maçı berabere olduğuna göre Fenerbahçeye gün doğdu.Stadda sevinç gösterileri vardır muhtemelen :) .

3-1 oldu Deivid.

IcedEarth
04.Mayıs.2008, 21:46
Hadi be Gençler 3-2 yaptın at bi tane daha rahatlat beni :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Hadi be bir gol daha Gençler. Bugün şampiyonluğu ilan edelim.

MeMo
04.Mayıs.2008, 22:10
Ne olursa olsun helal olsun size!Hayatımın en güzel günün yine siz yaşattınız bize.(sevilla maçı)Artık seneye bize Ş.L. de yeter .

GeNç KaRTaL
04.Mayıs.2008, 22:28
G.Birliği öne geçti ama Fenerbahçe ilk yarı biterken skoru eşitledi.Manisa'nında yenildiğini duyunca G.Birliği oyuncuları rahatlamışlardır sanırım 2.yarıya başlarken.Semih Fenerbahçe'yi öne geçirince zaten orada bitti gibi oldu.Deivid'in golüde üstüne tuz biber oldu.G.Birliği skoru 1 e indirdi ama Fenerbahçe kazanarak şansını son haftaya kadar sürdürmesini bildi..

Fenerbahçe sanırım bu galibiyetler Şampiyonlar Ligine katılmayı garantiledi.Tebrik ediyorum galibiyetlerinden ötürü..

ardafb
04.Mayıs.2008, 22:28
Artık Gs malesef şampiyon çok moralim bozuk ama ne olursa olsun sonuna kadar ZiCo

KaF KeF
04.Mayıs.2008, 22:31
AŞKINLA OLDUK DERBEDER

BU SEVGİ BİR ÖMRE BEDEL

FENERBAHÇELİ OLMANIN

GURURU BİZLERE YETER.

Tebrikler Fenerbahçe'm...!

Fıratcan Alçınkaya
04.Mayıs.2008, 22:37
Zico bazen çok ilginçleşiyor yani GB rahattı yinede zorladı skora bakılırsa tebrikler Fenerbahçe...

Varonil
04.Mayıs.2008, 22:56
Aşkınla olduk derbeder,bu sevgi bir ömre bedel.Fenerbahçe'li olmanın gururu bizlere yeter.

Bugün ilk kez bu kadar uzun konuşmak istiyorum.Söylemek istediğim çok şey var çünkü.Teşekkürler Fenerbahçe'm.Bizlere bu sene Avrupa maçlarında çok büyük gurur yaşattınız,Fenerbahçe'nin ismini Avrupa'ya duyurdunuz.Ligde de şampiyon olsaydık güzel olurdu ama olsun.Biz Fenerbahçe'liyiz.Biz Fenerbahçe'nin iyi gününde de kötü gününde de yanındayız.

Bugün maç öncesinde ve maç sonrasında yaşananlarla Fenerbahçe'li olduğumu hissettim.Maçtaki Fenerbahçe taraftarının maç öncesinde ve maç sonrasında takıma olan sevgisi,televizyon başında olan benim duygularımı temsil ediyordu.Ve açıkca söyleyeyim çok duygulandım bu iki anda da.

Şampiyonlar Liginde yaşadığımız başarılar da çok büyük.Bu takım Avrupa'nın en prestijli turnuvasında Fenerbahçe ve Türkiye'nin adını duyurdu.

Maça gelirsek,söylenecek pek birşey yok aslında maçın büyük bir kısmı Gençlerbirliği yarı sahasında geçti,kazandık.Haftaya Trabzon'da da kazanacağımızı düşünüyorum ..

IcedEarth
04.Mayıs.2008, 22:56
Bu pozisyonu izlemeden yatmayacağım. Gerçekten çok merak ediyorum.

BeeTLeJuiCe
04.Mayıs.2008, 23:02
http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/

Burdan izleyebilirsin. Dirsek ve formanın o aradaki yer ile vurdu Edu. El verilebilirdi ama o karambolde görmek zor onu.

EreN
04.Mayıs.2008, 23:04
http://img240.imageshack.us/img240/7220/offinaye4.jpg

Varonil
04.Mayıs.2008, 23:06
Altta da ingilizce ve portekizce yazılmış sanırsam :)

Herşeye rağmen sizi çok seviyoruz çocuklar :) Bu taraftar daima sizin yanınızda.;;)

LaigLeNoiR
04.Mayıs.2008, 23:08
Edu koluyla güzel bir gol atmış.

Ayrıca bir posizyonda Erkan'galiba Gençlerbirliğinden topu koluyla kesiyor o da penaltı olmalıydı.

YusufT
04.Mayıs.2008, 23:09
Edunun attigi gole elle atti diyorlar? dogrumu?

DisCo
04.Mayıs.2008, 23:09
Maçı izleyemediğim için yorum yapamayacağım. Ancak Fenerbahçe'nin matematiksel şansı sürsede oluşan ortamda Galatasaray şampiyon olmuş ve bunu herkes kabullenmiş görünüyor.

Tabi başlığa baktığımda Fenerbahçe'li arkadaşların takımlarını desteklemeside güzel bir durum.

LaigLeNoiR
04.Mayıs.2008, 23:12
Bence elle.Yani el değil de kol ile.

Fernando Gago
04.Mayıs.2008, 23:13
Şampiyonlar Ligine katılmak teselli oldu artık atılacak adımlar seneye etki edecek Bu sene Süper Kupa+Avrupada başarı ile geldi geçti
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Pozisyon tartışılır elde olabilir omuzda Edu omuz diyor kişisel yoruma kalmış.Bu arada penaltımız verilmedi :D :p

scar face
04.Mayıs.2008, 23:27
Hep destek tam destek sloganıyla devam ediyoruz seneye sampiyonlar ligindeyiz ve seribasıyız.Nisan-Mayıs ayı bizim için cok kötü geçti ama ayaktayız bu takımı nasıl iyi gününde delice desteklediysek bu günlerde de desteğimizi eksiltmememiz gerekiyor.Unutmayalım bu takım bu sene bize bir rüya yasattı....Yasadığım en güzel rüyaydı...

EreN
04.Mayıs.2008, 23:36
Yalnız ilgiçtir bariz penaltımız verilmedi hiç kimse konuşmuyor:p
şş fenerliler :D

BeeTLeJuiCe
04.Mayıs.2008, 23:41
Konuşsak ne yazcak Eren :)

Maçlardan sonra pozisyon tartısmayı cok sevmiyorum. Ama Deivid'in ortada bariz el vardı o pozisyonda.

Ayrıca Semih'in golden önce Kazım'ın eline çarpan top var bide :)

Futbolmu oynandı Veleybolmu oynandı anlamadım. İki takımda el ile oynadı :D

yunusgs
05.Mayıs.2008, 00:03
Fenerbahçe'nin bu maçtan kazandığı tek şey Devler Ligini garantilemesi oldu tebrikler Fenerbahçe.

Jesus_FB
05.Mayıs.2008, 00:49
Neyse maçtaydım gs maçı falan umrumda değildi zaten gitme amacım çocuklara teşekkür etmekti. Hiç yaşamadığım heyecanları ve güzellikleri yaşattılar en önemliside tekrar yaşatacaklarına dair umut verdiler bu sezon bitmiştir artık şimdi Milli takımla yaşayacağız o heyecanları

Her zaman böyle oluyor zaten :)

TürkuAz
05.Mayıs.2008, 00:57
Neyse maçtaydım gs maçı falan umrumda değildi zaten gitme amacım çocuklara teşekkür etmekti. Hiç yaşamadığım heyecanları ve güzellikleri yaşattılar en önemliside tekrar yaşatacaklarına dair umut verdiler bu sezon bitmiştir artık şimdi Milli takımla yaşayacağız o heyecanları

Her zaman böyle oluyor zaten :)
Ne zaman bariz penaltınız verilmedi abicim ? :)

YusufT
05.Mayıs.2008, 15:49
Edu'nun elle attığı golü, Kolin Kazım'ın elle düzeltip attırdığı golü görmeyerekten…

Fernando Gago
05.Mayıs.2008, 15:57

Ben yazdım :zuhaha

NisRoc
05.Mayıs.2008, 15:57
Elle golü duyunca gsliler dolmuş topiğe :D :D :D Neyse bu maçla Şampiyonar Ligini garantiLedik. Artık seneye son haftalara bırakmamak lazım bu işleri..

Burak Duran
05.Mayıs.2008, 16:12
ortami kizistiracak ilk mesajda cezayi vericem haberiniz olsun...yok fenerin penaltisi verilmemis yok edu elle atmis yok kazim eliyle duzeltmis.. bunlari burda kavgaya donusturmenin hic manasi yok..

El Comandante
05.Mayıs.2008, 16:47
Genclerbirligi maci alabilirdi aslinda,özetlerde baktigim kadariyla iyi mücadele etmisler ama iste defans hatalari yüzünden kaybetmisler.
Bir pozisyon var,Mehmet Cakir ile Ugur Boral arasinda,eger Ugur o hamleyi yapmasaydi kesinlikle cok sey degisirdi,Mehmet golle sonuclandirabilirdi ya da Ugur kirmizi görebilirdi,cok yerinde bir müdahele ile takimi ipten aldi orada.

scar face
05.Mayıs.2008, 16:50
Yahu sanki biz avantajlıyız gibi yorumlar yapılıyor.Şampiyonluk sansımız yok neyi tartısıyorsunuz illa ki birileri ortamı kızıstıracak.İlla ki ortam gerilecek...

Fernando Gago
05.Mayıs.2008, 16:55
Dün ve Bugün tüm medyada Ali Bilgin'in gönderileceği konuşuluyor. Yönetim inş. böyle bir şey yapmaz Ali Bilgin bu sene hiçbir maçta asıl mevkisinde oynayamadı.Zico onu ya solda ya Alex'in yerinde oynattı Ali Bilgin orada ne zaman oynamış ki ? Zico onu Antalspor-Fenerbahçe maçında sağ kanatta oynarken beğendi aldı şuan oynattığı yere bakın

Sekopej
05.Mayıs.2008, 20:56
Deivid'i oynatrmak için sağda Ali Bilgin'i denemedi. Neyse...

Edu eliyle attı bana göre, bir penaltımız verilmedi. Hatalar oldu ama art niyetli olmayınca zaten olay çıkmıyor. Bunları da geçelim...

Zico Maldonodo ile başlayarak çok büyük yanlış yaptı. Neyse ki erken farketti ve değiştirdi. Sene sonu derhal yollanmalı.

Avrupadan elendikten sonra bu takım ligi de bıraktı. Vurdumduymaz bir hava içersine girdiler. Belki avrupada yaşanan başarı onları doygunluğa ulaştırdı ve lige tekrar konsantre olamadılar. Dün oynanan hatta oynayamadıkları oyunu görünce kızasım geliyor onlara ama 1 ay öncesini hatırlıyorum ve yüzümde bir tebessüm oluyor.

Bu takım, bu oyuncular, bu Zico değil miydi Fenerbahçe'ye avrupada en başarılı dönemini yaşatan. Dönüp geçmişe bakalım, çeyrek finale çıkalım ligi 2. bitirsek de önemli değil mesajlarını görebiliriz. Volkan Babacan'dan İlhan Parlak'a kadar tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz. Sezonu kupasız kapatmıyoruz ayrıca, Süper Kupa'yı aldık ya.:p

Maçtan önce pankartta ne yazıyordu;

Her Zaman, Her Yerde

Hep Destek Tam Destek

Yaşattığınız herşey için teşekkür ederiz.

Bu 2.lik daha iyi olabilir. Takımda aksayan yönler görülür, Zico özeleştiri yapar ve seneye daha rahat hazırlanabiliriz.

Dün Sivas-Galatasaray maçı daha heyecanlı olmasına rağmen ben yine de daha çok Fenerbahçe'nin sıkıcı maçını izledim. İşte tarif edilemez bağlılık bu takımıma. Yenilince, şampiyonluğu kaybedince kopacak bir bağ değil bu. En sert eleştirileri de yaparım oyunculara hocaya yönetime yeri geldiğinde ama kalbimdeki sevgi hiç azalmaz.

Son olarak yine bu sezon yaşattıkları için teşekkür ederim hepsine.

Onurap
05.Mayıs.2008, 21:19
maçta el serbesti galiba edu nun attığı gol ve kazımı attırdığı goldede bariz el vardı..Fakat fb el pozisyonundada penaltı verilebilirdi..