PDA

View Full Version : TSL 33. Hafta | Sivasspor - Galatasaray

Addolorato
02.Mayıs.2007, 18:18
Çok rahat kazanırız bence bu maçı çünkü Sivassporun büyük maçlarda koyduğu performans ortada

KaPaLı
02.Mayıs.2007, 20:15
BULUŞMANIN NEDENİ BELLİ OLDU!..

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/43780_1_080501144516.jpg

Dün gece Aziz Yıldırım’la görüştüğü İddia edilen Sivasspor’un Başkanı Mecnun Otyakmaz konuyla ilgili şunları söyledi “Fenerbahçe kulübüne gittim bu doğrudur ama orda Aziz Yıldırım’la görüşmedim ben zaten Fenerbahçe’liyim ve sık sık da kulübe giderim benim nasıl bir adam olduğumu da herkes bilir dün gecede kulübe gittiğimde de Yıldırım’la değil kulüp müdürü Serkan Acar’la görüştüm ben Fenerbahçe’yi düşünecek durumda değilim biz bu hafta almak zorunda olduğumuz üç puan’ın peşindeyiz Sivasspor’un menfaatleri her şeyden önemlidir kimse komplo teorileri üretmesin”

MARATON.COM.TR ÖZEL

Felaket Senaryoları başlamş yine. Bu haberi yapan gazeteci veya herneyse Mecnun Odyakmaz'ın Fenerbahçe Kulubu'nun üyesi olduğunu bilmiyo sanırım

Aykan19o3
03.Mayıs.2007, 01:44
Gerilimi yüksek olan bir maç.. Sivasspor iyi hazırlanırsa Galatasaray'ı yener fakat Galatasaray bu maça şampiyonluk için çıkıcak bence maçın sonucunu son dakika golleri belirliycek

Onurap
03.Mayıs.2007, 02:47
''BIRAKMAYACAĞIZ''

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/43859_1_080502171956.jpg

Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Hakan Şükür, şampiyonluk yolunda büyük önem taşıyan Sivasspor karşılaşmasının, son derece önemli hale geldiğini söyledi.

Sarı-kırmızılı kulübün resmi kanalı GS TV'ye açıklamalarda bulunan Hakan Şükür, takımın havasının Fenerbahçe galibiyetinin de moraliyle çok iyi durumda olduğunu belirterek, ''Sivasspor maçı, tabii ki Fenerbahçe maçından sonraki süreç değerlendirilirse, çok önemli bir hal aldı. Herkes oradan alacağımız 1 puanın bize yeteceğini düşünüyor, ama Galatasaray büyük takım ve amacı her zaman kazanmak'' dedi.

Sivasspor deplasmanına kazanmak için gideceklerini ve karşılaşmaya bu psikoloji ile çıkacaklarını kaydeden Hakan, şöyle konuştu:

''Sivasspor'un başarısını tabii ki kimse göz ardı edemez. Çok değerli arkadaşım Bülent Uygun'un çok büyük katkısıyla, müthiş bir başarı grafiği yakaladı. İyi bir kadrosu var. Bugüne kadar çok ofansif oynayan bir takım görüntüsünde değil, daha çok kontrataklarla gol atan bir takım görüntüsü verdiler. Buna rağmen çok mücadele ediyorlar. Bugüne kadar getirdikleri iddiayı devam ettirmek için onlar da kazanmak zorunda. Ben oradan iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum. Moralimiz iyi. Son hafta Galatasaray seyircisinin önüne belki şampiyon, belki de o maçtan alacağımız beraberlikle şampiyonluğu alacak bir takım görüntüsünde çıkmak istiyoruz, kazanmak istiyoruz. Biz, buraya kadar getirdiğimiz şeyi bırakmayacağız.''

Fenerbahçe karşısında alınan galibiyetin önemine değinen, ancak bunu geride bıraktıklarını dile getiren milli futbolcu, ''Fenerbahçe maçındaki o ruhu, bilhassa ilk yarıda sergilediğimiz o mücadeleyi Sivasspor karşısında da gösterirsek, yenemeyeceğimiz takım yok'' ifadesini kullandı.

Hakan Şükür, cezalı Ümit Karan'ın yokluğunda kendi durumunun sorulması üzerine de ''Bugün antrenmana takımla çıktım ve kendimi iyi hissettim. Sadece, ayakkabı giyince yaranın vermiş olduğu bir acı var, o da maça kadar geçer. Oynamak için hazır olurum'' dedi.

Maraton

deniz.91
03.Mayıs.2007, 03:19
GS bu maçtan beraberlik çıkarsa şampiyondur kanımca

Universal
03.Mayıs.2007, 03:40
Felaket Senaryoları başlamş yine. Bu haberi yapan gazeteci veya herneyse Mecnun Odyakmaz'ın Fenerbahçe Kulubu'nun üyesi olduğunu bilmiyo sanırım

Onuda geçtim, Sivasspor zaten Fenerbahçe'nin pilot kulübü gibidir. Resmi olmasa bile ölyedir. Çok fazla Fenerbahçe'li genç Sivasspor'da oynuyor. Onun yanı sıra Bülent Uygun'da Fenerbahçelidir. Bu yüzden bunların yazılması normaldir. Zaten Aziz Başkan çıkıpta Mecnun Odyakmaz'a G.Saray'ı yenin dese ne olacak ki. Ne fark edecek ki.

puskas
05.Mayıs.2007, 07:23
sabriden beklenmedik hareketler.aştı kendini bence artık.gerci butun gsli oyuncular aynı şekilde tek yurek olup şampiyonluğa koşuyoruz.bakalım son haftada 1 puan almamız bile şampiyon olmamıza yetecek.inşallah biz gene kazanmak istiyoruz umarım kazanıpta şampiyon oluruz.ayhana diyecek kelime bulamıyorum dehşet gol attı.arda ise tamamen coştu

Burak Duran
06.Mayıs.2007, 00:37
valla bir tek aykutu begenmedim gerisi sahane... Sariyla Kirmiziyla Anlimizin Akiyla!!!

Lionel Andres Messi
06.Mayıs.2007, 00:45
arda bu sezon mükemmeldi.goller asistler fazla diyecek bir şey yok...

ayhan dün mükemmeldi.hem defansa hemde forvete acayip katkısı oldu. asistlerinin yanı sıra golü muhteşemdi.süzüle süzüle girdi kaleye top:icon_wink:

goosfraba
30.Nisan.2008, 17:01
http://img209.imageshack.us/img209/2764/sivasro6.jpg

Varonil
30.Nisan.2008, 17:03
"Favori Galatasaray"
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, hafta sonu oynayacakları zorlu maçın favorisinin Galatasaray olduğunu, ancak kendilerinin de maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Bülent Uygun, Galatasaray maçı hazırlıklarını sürdürdükleri antrenman sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Takımının bu sezon çok başarılı bir grafik çizdiğini belirten Uygun, ''Sivasspor kulübü olarak Anadolu'daki takımlar içerisinde en fazla galibiyet alma sayısına eriştik. O yüzden ben bütün futbolcu kardeşlerimi şu ana kadar gösterdikleri performanstan dolayı kutluyorum'' dedi.

Kalan 2 maçın çok zor olacağını bildiklerini, ancak bu maçları da kazanmak istediklerini belirten Uygun, ''Anadolu'dan bir takımın şampiyon olabileceğini gösterdiğimiz bu ortamda hem futbol devrimi adına, hem de hedeflerimiz doğrultusunda bu 2 maçtan galip gelmek istiyoruz. Bunların en zoru Galatasaray maçı'' dedi.

-FAVORİ GALATASARAY-

Galatasaray'a karşı özel önlem alıp almayacağının sorulması üzerine Uygun, şunları söyledi: ''Galatasaray'ın zaten favori olduğu kesin. Yani herkes tarafından favori gösteriliyor. Herkes Galatasaray'ın pazar günü oynadığı futboldan dolayı kesin galibiyet alacağı gözüyle bakıyor. Doğrudur, çünkü Galatasaray camiası büyük bir camia, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor gibi. Onlar da büyüktür. Biz tabi kısıtlı bütçe, kısıtlı imkanlarla güzel şeyler yapıyoruz, ama bizim de 40 milyon sevenimiz ve dua edenimiz var. Onlardan aldığımız güçle birlikte yüreğimiz var. O yürekle sahada mücadele edeceğiz, futbol adına kazanmak için her şeyi yapacağız.''

Uygun, Galatasaray ile ikili averajları konusunda ise ''Demişler ki haddini bilmezsen haddini bildirirler. Öncelikle biz Sivasspor olarak haddimizi bilmek zorundayız. Futbol adına olması gerekenleri sahaya yansıtacağız, kazanmak için ne gerekiyorsa onu yapacağız ve kazandıktan sonra bekleyeceğiz'' diye konuştu.

-''BİZİM HERHANGİ BİR KORKUMUZ YOK''-

Futbolda alt yapı eğitiminin önemine değinen Uygun, böyle maçlarda futbolcuların yaşadığı stresin de bu eğitimin yeterli olmamasından kaynaklandığını savundu. Takımda öyle bir stres, sıkıntının olmadığını, maça kendisini çok iyi motive eden, hazırlayan futbolcuların çok başarılı olduğunu, ancak bazı maçlarda verilen görevi tam olarak yerine getiremeyen bazı oyuncuların sıkıntı yaşadığını ifade eden Uygun, ''Dolayısıyla bizim herhangi bir stresimiz yok, bizim herhangi bir korkumuz da yok'' dedi.

Sezon başında önemli 3 oyuncusunun sakatlandığını, daha sonraki dönemlerde de 3-4 futbolcusunun sakatlandığını belirten Uygun, bu dönemlerde kadro sıkıntısı yaşamalarına rağmen zirve yarışından kopmadıklarını kaydetti. Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında bireysel hatalardan ve takım halinde yaptıkları hatalardan dolayı mağlup olduklarını ifade eden Uygun, ''Böyle hatalar bu sonuçların alınmasına ön ayak olabiliyor. Siz 10 trilyonluk bir takımla 200 trilyonluk dünya devlerinden kurulu takımlarla mücadele ediyorsunuz ve insanlar (onu da yeneceksin) diyor. Önce herkes şuna bir bakmak zorunda. Gerçekleri, realiteyi masaya yatırmak zorunda. Biz elimizdeki kadroyla en güzel şekilde futbol adına güzellikleri sunuyoruz. Futbolda yenmek de var yenilmek de. Onlar da birbirlerini yeniyor, yeniliyor. Beni futbolcu kardeşlerimin gerçek performanslarını sahaya yansıtamamaları üzüyor'' diye konuştu.

Kendisini ve takımını eleştirenlere saygı duyduğunu, ancak eleştirilerin dozunun iyi ayarlanması gerektiğini belirten Uygun, bazı yazarların (Sivasspor dördüncü olamaz) diye yorumlarda bulunduğunu, ancak gelinen noktaya bakıldığında Sivasspor'un ne kadar büyük bir başarıya imza attığının görüleceğini söyledi. Hak ettikleri övgüleri alamadıklarından yakınan Uygun, eleştirilere kulak tıkadıklarını ve yollarına emin adımlarla devam ettiklerini kaydetti.

-KAYSERİ MAÇI İLE İLGİLİ İDDİALAR-

Deplasmanda 1-0 kazandıkları Kayserispor maçı ile ilgili yapılan iddialara da değinen Uygun, şu görüşlerde bulundu: ''Kayseri'de biz gittik alnımızın teriyle söke söke maçı aldık, ama biri yazıyor ki (Kayseri'de maç Sivasspor'a hediye edilmiştir). Denizlispor maçında bizim aleyhimize olan penaltı verilmemiş. Yapmayın, Türkiye ligini izliyoruz işte. Bizim gözlerimiz mi görmüyor? Sabahtan akşama kadar başka takımlar kollanırken, sen o takımın kendi amigosu gibi yazı yazarken biz size bir şey demeyeceğiz, siz her şeyi eleştirebileceksiniz. Sonra Bülent bunu söylediği zaman (Ya Bülent'e bak niye konuşuyor). Ben diyorum ki Türk sporu için bir şeyler yapalım, sevgi, kardeşlik, barış ortamında olsun diyorum.''

Kentte şampiyonluk havasının olmadığı yönündeki görüşe ise Uygun, ''Herhalde gönüllerine bayrak astılar. O yüzden asılan bayrak çok önemli bir konu değil. İnşallah sezon sonunda bu destanın son sözünü yazarız, herkesi mutlu ederiz'' dedi. Bir maçta sakatlanan Adanasporlu Murat'ın Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt tarafından GATA'da tedavi ettirildiğini ifade eden Uygun, bu şekilde Türk sporuna hizmet edenlere karşı büyük saygı duyduğunu belirterek, futbolculara sahip çıkılması, ileri ki yaşamlarında sağlık ve sosyal güvenceleri ile ilgili çalışmaların yapılması, sporcu otelleri ve huzur evlerinin inşa edilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

29.04.2008

Kaynak : AA

PesimiSTyLa
30.Nisan.2008, 17:04
Zor mac. Formdayız ve bu macı da alıp şampiyonluga yürüyecegiz inşAllah..

Cyzio
30.Nisan.2008, 17:05
GS bu maçta beraberlik çıkarabilirse büyük ihtimalle şampiyon olacak.Sivasspor bu sene oynadığı önemli maçları hep yitirdi.Gerilimli maçları oynayamıyorlar.GS'nin bu saatten sonra Sivas'a yenileceğini düşünmüyorum..

Varonil
30.Nisan.2008, 17:07
Sivas buralara kadar çok iyi bir takım oyunu,birlik beraberlik içinde geldi.Ancak sezon içinde 3 büyüklerle oynadıkları maçlarda kötü sonuçlar aldılar.

Galatasaray kazanır ve şampiyonluğa büyük bir adım daha atar ;)

Onurap
30.Nisan.2008, 17:09
Konumlar itibariyle zor gibi gözüküyor fakat ben maçın bizim açımızdan çok rahat geçeceğini düşünüyorum sivasın defansif zaafları var fark olursa kimse şaşırmasın..

El Comandante
30.Nisan.2008, 17:10
Kazaniriz bence de.Futbolcular rehavette falan degil,Sivasspor macinin önemini biliyorlar.

BlackEagle19o3
30.Nisan.2008, 17:54
Galatasaray bu maçı farklı kazanır.Sivas'ın Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarındaki iç saha performansı ortada;)...

Universal
30.Nisan.2008, 18:18
Dobra konuşacağım, G.Saray'ın bu maçı kazanacağı ortada, iyi mücadele ediyorlar takımda Kalli gidişinden sonra inanılmaz bir ruh geldi ve o ruh ilede büyük takımlar karşısında galibiyette zar zor ulaşan Sivasspor'u yenecektir.

Ankette Sivasspor kazanacak dedim, nedenide bir Fenerbahçe'li olarak Sivasspor'un kazanmasını istediğim içinidir. Bu isteğim sadece bir hayal olacaktır.

El Comandante
30.Nisan.2008, 18:26
http://img404.imageshack.us/img404/9712/konsantrasyoncc0.jpg

a.arıcı-11
30.Nisan.2008, 18:57
Sivas büyük maçlarda deplasmadıki BJK maçı hariç büyün maçlarını kaybetti ve baskıyı kaldıramadıklarını gösterdiler.Umarım Sivas kazanır ama zor...

yunusgs
30.Nisan.2008, 19:11
Sivasspor büyüklere karşı fazla motive oluyor.Bizde buraya kadar geldikten sonra şampiyonluğu bırakmak istemeyiz.Sivasspor'un defansı zayıf forveti kuvvetli.Forveti Servet ve Emre rahat durdurur.Defans zaaflarından yararlanıp gol ve goller de buluruz.Maçı 2-0 kazanacağız gibime geliyor.Goller: Nonda ve Sabri.

RaSenGan
30.Nisan.2008, 19:13
Müthiş formumuz,konsantrasyonumuz,azmimiz,hırsımız var.Bu maçı kazanıp şampiyonluğuk yolunda yolun sonuna geliriz inş.

Fıratcan Alçınkaya
30.Nisan.2008, 19:41
GS bırakmaz bu maçı BJK-FB maçlarına gördümüz gibi fazla oksijene alışık değil Sivas...

Memedov
30.Nisan.2008, 21:33
Gönül isterki Sivasspor kazansın, Anadoludan Trabzonspor dışında bir takım şampiyon olsun.

Şöyle bir gerçekte var ki, Galatasaray takımında Kalli'nin gidişinden sonra takımın gidişatı bir hayli toparlandı. Futbolcular maça yüregini ortaya koyacak terlerinin son damlasına kadar mücadele edecek şekilde çıkıyorlar. Benim düşüncem Galatasarayın kazanacagı, ama gönlüm Sivasspor'un Galatasaray'ı yenip hatta şampiyon olması gerektigini söylüyor.

İki takımada başarılar.

Alicanfmfan
01.Mayıs.2008, 00:06
Allah'ın izniyle Bu maçı alacağız İnşallah.Sivasspor arkasına fener taraftarı desteginide aldı işimiz zor gibi ama sivas'ı yenip şampiyonluguda Ali SamiYen'de ilan edicegiz İnşallah

DisCo
01.Mayıs.2008, 00:34
Galatasaray için rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum. Galibiyet için sebebler sıralanmış onlara katılmakla beraber, tek handikap olarak deplasmanda olduğumuzu sayabilirdim ama Anadolu kulüplerinin seyirci baskısı her zaman gol olduğu esnadadır. O açıdan Galatasaray'ı avantajlı konumda görüyorum.

extensor
01.Mayıs.2008, 09:00
beşiktaş ve fenerbahçe maçları ölçü alınamaz 3 ihtimalli bir maç bekliyorum beraberliğe ikiside razı olabileceği için sanki maç berabere biter diyorum

bildiğim birşey daha var bu maç şampiyonu belirleyecek gerçek düğüm noktası bu maç ama fazla hafife alınıyor

Aydin
01.Mayıs.2008, 14:02
- İki-üç kelimelik dandik yorumlara yer yok. "Sivas kazanır" gibi. Yorum yapacaksanız teknik bilgilere dayandırmak zorundasınız. Teknik bilginiz yoksa da yazmayın forumda gereksiz yere mesajınız yer kaplamasın. Forum temiz olsun misler gibi koksun. Bu kurala Avrupa maçlarında dikkat etmeyen arkadaşlarımızın canı çok yanar.

Futbol kurallarında şöyle bir kural var. yorumları bu kurala uygun olmayan kişilerin mesajları silindi.

PesimiSTyLa
01.Mayıs.2008, 15:36
Turkcell Süper Lig'de 33. hafta maçlarının hakemleri belli oldu

Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamada, 33. haftanın en önemli maçı olan Sivasspor-Galatasaray karşılaşmasını genç hakemlerden Halis Özkahya'nın yöneteceği belirtildi.

King_91
01.Mayıs.2008, 18:31
Nedense bu maçtan çok korkuyorum..Sivas'ın bu sene başaracak başka şeyleri kaldıysa bu maça sonuna kadar asılacaklardır.Biz ise rehavete kapılmadan oyunumuzu oynamalıyız..İnşallah hislerimde yanılırım ve bu maçı kazanarak şampiyonluğa bir adım daha yaklaşırız.

Onurap
01.Mayıs.2008, 20:51
http://www.galatasaray.org/images/haberler/61/B_1004_ardab4866.jpg

Arda Turan ve Barış Özbek, GSTV’ye Konuştu

Galatasaray’ın genç futbolcuları Barış Özbek ve Arda Turan, Sivasspor maçıyla ilgili olarak GSTV’ye önemli açıklamalarda bulundular… İki oyuncumuz, GSTV mikrofonlarına şunları söylediler:

BARIŞ ÖZBEK

“Sivas’ı tanıyoruz. Sivas’a iyi bir moralle gidiyoruz. Oradan üç puanı alıp gelmek istiyoruz. Biz Fenerbahçe maçının sonunda arkadaşlarımla ve ağabeylerimle hemen konuştuk. Sevinç vardı ama Sivas maçı da bizim için çok önemli. O maçı düşünerek idman öncesi ve idman sonrası olsun motivasyonu hep yukarıda tuttuk. Bu maç bizim için çok önemli. Üç puanı almamız lazım. Sivas güçlü bir takım, yoksa yukarı sıralarda olmazlardı. Oradan üç puanı alacağımızı düşünüyoruz. Çünkü biz onlardan daha güçlüyüz. Biz kendi evimizde oynadığımız maçta onları rahat yenmiştik. Sivas’ta daha zor bir karşılaşma olacağını düşünüyorum. Ama orada da iyi bir futbolla üç puanı alacağız.

21 yaşındayım ve şampiyon olursak çok güzel bir şey olacak. Günleri sayıyorum. İnşallah birkaç gün sonra şampiyon oluruz ve her şey güzel olur.”

ARDA TURAN

“Takımın havası gayet iyi. Her şey şimdilik yolunda gidiyor. Fenerbahçe maçını da kazandık. Çok iyi bir mücadele oldu. Buradan bütün takım arkadaşlarımı kutluyorum. Ama taraftarımız da gerçekten bize çok güzel bir destek verdi, inanılmaz bir atmosfer yaratmışlar. Onlara da buradan bir defa daha teşekkür etmek istiyorum.

Önümüzde Sivas maçı var ondan sonra da Oftaş maçı var. İki tane final maçımız kaldı. Bunlara elimizden geldiğince bütün gücümüzle konsantre olmaya çalışıyoruz çünkü bu kadar zorlukları aşıp, okyanusu geçip derede boğulmak istemiyoruz.

Sivas maçı gerçekten bizim için çok zor geçecek, sıkıntılı geçecek. Çünkü Sivas bu sene Bülent Hoca’yla birlikte çok iyi futbol oynayıp iyi mücadele etti. Buraya kadar büyük başarı elde ettiler. Hala da yollarına devam ediyorlar. İyi bir mücadele olacak. Umarım biz oradan galibiyetle ayrılırız. Rakibimizin de puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Belki bir hafta önceden şampiyonluğu ilan ederiz.

Artık derbi bizim için bitti, geçmişte kaldı. Çarşamba günü sabah toplandığımızda, iznimiz bittiğinde derbinin de keyfini yaşadık, bitti. Şimdi önümüzde bir Sivas maçı var, çünkü Sivas maçını kazanamazsak derbinin anlamı kalmıyor. O yüzden iki maçınızı kaybettiğiniz anda Allah korusun Uefa kupasına bile zor gidiyorsunuz. İki maçı da kazanmak zorundayız. İyi konsantre olmak zorundayız. Buraya kadar bunu çok iyi yaptık, yapabilecek güçteyiz. İnşallah iki maçımızı da kazanıp şampiyon olacağız.

Sivassporlu oyuncular iyi mücadele ediyorlar, iyi futbol oynuyorlar. Gerçekten başlarında da hoş, insanların sempatisini kazanmış iyi karakterli bir insan var. İyi de gidiyorlar, iyi futbol oynuyorlar, kaliteli futbolcuları var. İyi bir rakipler ve ev sahibiler. Ama bu maç çok farklı bir havada olacak. Onlarda da buraya kadar getirmenin heyecanı var. İyi mücadele edeceklerdir, hızlı kontratağa çıkıyorlar. Ama bizim takımımızın durumu, yapacakları belli. Onları sahaya uyguladığımız anda ki bunu daha önce de söylemiştim, Fenerbahçe maçı öncesinde Galatasaray takımı hangi maça çıkarsa çıksın maçın favorisidir. Bunu yapmak, başarmak için elimizden gelen her şeyi vereceğiz sahaya. Çünkü bizim için bu şampiyonluk her şeyden önemli.

Çok sıkıntı çektiğimiz zamanlarda da demiştim ki “Ben kahraman olmak istemiyorum, şampiyon olmak istiyorum”. Takım için oynuyoruz. Takımda bazen ben öne çıkarım, bazen başkası öne çıkar bu hiç önemli değil. Bu olguya bu profesyonelliğe erdiğimi düşünüyorum. Ben takım için oynuyorum. Takım başarılıysa ben de çok başarılıyımdır.”
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
BULUŞMANIN NEDENİ BELLİ OLDU!..

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/43780_1_080501144516.jpg

Dün gece Aziz Yıldırım’la görüştüğü İddia edilen Sivasspor’un Başkanı Mecnun Otyakmaz konuyla ilgili şunları söyledi “Fenerbahçe kulübüne gittim bu doğrudur ama orda Aziz Yıldırım’la görüşmedim ben zaten Fenerbahçe’liyim ve sık sık da kulübe giderim benim nasıl bir adam olduğumu da herkes bilir dün gecede kulübe gittiğimde de Yıldırım’la değil kulüp müdürü Serkan Acar’la görüştüm ben Fenerbahçe’yi düşünecek durumda değilim biz bu hafta almak zorunda olduğumuz üç puan’ın peşindeyiz Sivasspor’un menfaatleri her şeyden önemlidir kimse komplo teorileri üretmesin”

MARATON.COM.TR ÖZEL

puskas
02.Mayıs.2008, 19:54
sivasın buyuklere karsı nasil oynadığı ortada.en buyuk kozları kendi sahasında olmaları ama buyuklere karsı hep kotu skorlar aldılar.gs bu iyi oyununu oynarsa rahat bir galibiyetle dönecektir görüşüm.

PesimiSTyLa
03.Mayıs.2008, 02:15
http://www.ultraslan.com//images/Haberler/07-08/sampiyonlukicinGELIYORUZ.gif

Burak Duran
03.Mayıs.2008, 11:57
bence mac cok zorlu gecicek 1-1 yada 1-2 gibi bir skorla biter diye dusunuyorum bu saatten sonra Galatasarayimizin yenilecegini tahmin etmiyorum

RaSenGan
03.Mayıs.2008, 12:54
Aykut ligte kaç maçtır gol yemiyor :) Bu maçtada gol yiyeceğini zannetmiyorum.

El Comandante
03.Mayıs.2008, 12:56
Acikcasi macin berabere bitme olasiligi yüksek,zaten 1 puan bile alsak sampiyon oluruz.Ama yine de kazanirsak süper olur.

bursa_mc
03.Mayıs.2008, 13:18
Yılın maçı olarak nitelendirilen karşılaşma için bilet bulmak imkansız hale gelirken, özellikle stadın havuz tarafı kale arkası tribününün arkasında bulunan ve sahayı tam olarak gören 5 apartmanın üst katlarındaki dairelerin balkonlarında şimdiden yerler ayrıldı.

Ev sahipleri, Sivasspor maçlarında evlerine yakın akrabaları ile komşularının ve arkadaşlarının maç izlemeye misafirliğe geldiğini belirtiyor. Özellikle Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında evlerinin stadı gören balkonlarının dolduğunu ifade eden ev sahipleri, Galatasaray maçı için de şimdiden akraba ve arkadaşları için balkonda yer ayırdıklarını belirtiyorlar.

ajansspor

tosunpasa
03.Mayıs.2008, 13:58
Her ne kadar Sivasspor'un kazanmasını istesemde, Galatasaray'ın bu maçı vermeyeceği ortada.. Kalli'nin gidişinin ardından takım çok iyi toparlandı. Cevat Güler geldiğinden beride yenilmiyor zaten.. Bu maçtada bu düzen bozulmaz ve GS kazanarak şampiyonluğu garantiye alır diye düşünüyorum.. Fark bile olabilir..

TR.CaPTaiN
03.Mayıs.2008, 17:26
http://img520.imageshack.us/img520/6412/45150176ka5.jpg (http://imageshack.us) http://img520.imageshack.us/img520/7439/41418895dj4.jpg (http://imageshack.us)

Onurap
03.Mayıs.2008, 17:47
Servet ve Lincoln düzeldi

Fenerbahçe galibiyeti ile şampiyonluk yolunda avantajlı konuma gelen Galatasaray, zorlu Sivasspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Bugün öğleden sonra özel uçakla Sivas'a gidecek olan sarı kırmızılı kafilede toplam 25 futbolcu bulunuyor. Sivasspor maçının kazanılması halinde şampiyonluğa çok yaklaşacaklarının bilincinde olan sarı kırmızılılar Sivas'ta kamp yapılacak otelde, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne benzer bir ortam hazırlamayı planlıyorlar. Bu yüzden kadroda bulunan 25 futbolcu birden Sivas'a götürülecek ve 18 kişilik maç kadrosu yarın maçtan önce futbolculara açıklanacak. G.Saray tam kadro Sivas'a giderken pazartesi günü ameliyat olan Hasan Şaş'ta arkadaşlarını motive etmek amacıyla Sivas'a giden kafilede yeraldı.

LİNCOLN VE SERVET DÜZELDİ

Bir haftadır yüksek moralle ancak büyük bir disiplin içinde Sivasspor maçı hazırlıklarını sürdüren sarı kırmızılı takımda sakat olan Lincoln tamamen düzeldi. Son iki antrenmanda takımla birlikte çift kale taktik çalışmalarına da katılan Lincoln, Sivasspor'a karşı mutlaka forma giymek istiyor. Ancak fizik güç açısından istenilen seviyede olmayan Lincoln'ü, antrenör Cevat Güler'in ilk onbirde oynatıp oynatmayacağı henüz kesinlik kazanmadı. Lincoln'ün iyileşmesinin yanısıra Fenerbahçe maçında sakatlanan Servet'in de durumunun tamamen düzeldiği ve forma giymesinin kesinleştiği açıklandı.

HAKAN ŞÜKÜR MORALSİZ

Sarı kırmızılı takımda bütün futbolcular hafta boyu neşe içinde Sivasspor maçı hazırlıklarını sürdürürken, Fenerbahçe maçında ikinci yarıda oyuna giren Hakan Şükür'ün moralsiz olduğu gözlendi. Futbolu bırakıp, bırakmayacağı tartışma konusu olan Hakan Şükür'ün takımın şampiyonluk maçını oynadığı son günlerde kesinlikle forma giymek istiyor. Fenerbahçe maçında yedek soyundurulan ve Sivasspor maçında da yine kulübede olma olasığı ağır basan Hakan Şükür'ün, bu yüzden hafta boyunca antrenmanlarda eski neşesinden uzak olduğu gözlendi.

KAFİLEYE GAZETECİ VE TARAFTAR ALINMIYOR

Sezon boyunca deplasmanlara medya mensupları ve taraftarları ile Galatasaray kafilesine bu kez ne gazeteci ne de tek bir taraftar alınmadı. Sarı kırmızılılar Sivaspor maçı öncesinde en ufak motivasyon kaybı yaşamamak için bu yolu denerken, maçın kazanılması halinde de Sivas'tan dönerken, sarı kırmızılı ekibin kafilesinde futbolcu ve yöneticilerden başka hiç kimse bulunmayacak. Bu arada başkan Adnan Polat kafileyle Sivas'a giderken sarı kırmızılı yöneticilerin neredeyse tamamının takımla birlikte Sivas'a gidiyorlar.

Kaynak: DHA
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
"Hiç bir endişemiz yok"

Galatasaray Futbol Takımı, Turkcell Süper Ligi'nde yarın Sivasspor ile yapacağı ve şampiyonluk açısından büyük önem taşıyan maç için bu kente gitti. Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, takım olarak Sivasspor karşılaşmasına hazır olduklarını belirterek, ''Bizim için çok önemli bir maç. Artık söylenecek bir şey kalmadı. Artık futbolcuların sahaya çıkıp oynayacakları futbolla onların konuşması lazım. Her şeyimizle hazırız, inşallah şans bizden yana olur'' dedi.

Polat, ''Hafta içinde Futbol Federasyonu Başkanı'yla konuşmanız olmuştu, bu konu çok speküle edildi, karşılaşmayla ilgili duyduğunuz bir endişe var mı?'' şeklindeki soru üzerine de şunları söyledi:

''Ben federasyon başkanımızla haftada veya iki haftada bir kez görüşüyorum. Görüşme yaparken medyaya haber mi vermem lazım? Herkes bir şeyler yazıyor. Bu karşılaşma ile ilgili de bin tane spekülasyon yapılıyor. Birçok duyumlar alınıyor. Ama benim bir endişem yok. Neticede Sivasspor ile Galatasaray çıkacak, herkes elinden geleni yapacak. İyi olan kazanacak. Artık bundan sonrasını sahada göreceğiz.''

''Maçın hakemi ile ilgili bir endişeniz var mı? Çok tecrübeli bir hakem olmadığı söyleniyor'' sorusu üzerine de Polat, ''Hayır, hiçbir endişem yok. Hakemin son 1,5-2 yılda yükselen bir yıldızı var. İyi bir hakem olduğunu düşünüyorum. Türk hakemliği için de gelecekte önemli bir hakem olacağını düşünüyorum. Benim hakemlerden beklentim, orada yönetecekleri maçlarla Türkiye'ye güzel bir mesaj vermeleri. Hepimizin gurur duyduğu bir hakem üçlüsü seyretmek istiyoruz, sonra da onları UEFA'da görmek istiyoruz'' şeklinde konuştu.

Polat, şampiyon olacaklarını düşünüp düşünmedikleri yolundaki bir soru üzerine, ''Ben şampiyonluk inancımı hiç kaybetmedim'' dedi.

Adnan Polat ayrıca, şampiyonlukla ilgili bir sloganı olup olmadığının sorulması üzerine de ''Türkiye çıldıracak herhalde...'' diye konuştu.

-SEZGİN: ''HİÇBİR ENDİŞEMİZ YOK''-

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin de Sivas'a çok önemli bir müsabakaya gittiklerini belirterek, ''Bizler sahada olacağız. Statta takımı destekleyecek taraftarlarımız olacak. Aynı zamanda tüm Türkiye'deki taraftarlarımızın bize vereceği manevi destekle oraya gidiyoruz. Mutlu bir şekilde Sivas'tan dönmek istiyoruz'' dedi.

Sezgin, Sivas maçıyla ilgili bir endişelerinin olup olmadığının sorulması üzerine de ''Hayır, hiçbir endişemiz yok'' dedi.

Lincoln'ün takımda oynayıp oynamayacağının sorulması üzerine de Sezgin, hep birlikte Sivas'a gittiklerini, Lincoln'ün de kadroda olduğunu söyledi.

Atatürk Havalimanı'nda yolcuların büyük ilgi gösterdiği Galatasaray kafilesi, daha sonra uçakla Sivas'a hareket etti.

-''CİM BOM'' TEK YÜREK-

Turkcell Süper Lig lideri Galatasaray, yarınki kritik Sivasspor deplasmanı öncesi adeta tek yürek oldu.

Sarı-kırmızılı ekipte, sakatlıkları süren ve kart cezalısı oyuncular dahil takımda yer alan 25 futbolcu da Sivas kafilesine dahil edildi.

-ŞAMPİYONLUĞU İLAN ETME OLASILIĞI VAR-

Ezeli rakibi Fenerbahçe'yi geçen hafta 1-0 yenerek sezonun bitimine 2 hafta kala 3 puan farkla liderlik koltuğuna oturan Galatasaray'ın, yarınki maçların sonuçlarına göre 2007-2008 sezonunun bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etme olasılığı bulunuyor.

Galatasaray'ın yarınki maçını kazanması, Fenerbahçe'nin de İstanbul'da Gençlerbirliği'ne puan kaybetmesi durumunda, sarı-kırmızılı ekip Sivas'ta şampiyonluk ipini göğüsleyecek.

-ÜMİT KARAN OYNAYAMAYACAK-

Galatasaray'da, sarı kart cezalısı Ümit Karan, yarınki kritik maçta forma giyemeyecek.

Sarı-kırmızılı takımda ayrıca sakatlıkları nedeniyle Linderoth, Uğur, Serkan ve Hasan da oynayamayacak. ''Cim Bom''da Lincoln, Servet ve Barusso'nun da sakatlıkları bulunuyor.

Kaynak: AA

Alicanfmfan
04.Mayıs.2008, 01:09
Hadi Galatasaray'ım İnşallah Sivas'tan puanla dönersin :) .Bence Galatasaray tek forvet oynamalı orta sahayı kalabalık tutmalı Fener maçındaki gibi Pres yapıp ciddiye alırsak yeneriz İnşallah :)

Fernando Gago
04.Mayıs.2008, 11:14
Sivas takımı ve halkının bu maça iyi hazırlandığını düşünüyorum Sivas için Final bu maçtır.Galatasaray bu maçta yenileceini sanmıyorum çünkü birşekilde golü bulabilen bir takım 88 89 90 dk vs. fark etmiyor.Her iki takım açısından da çok zor maç olacak ama Sivas en fazla beraberlik alabilir ...

tombul taho
04.Mayıs.2008, 17:59
Galatasaray'ın işi hakkaten çok zor. Karşısında Fenerbahçe'nin desteğini de arkasına alan bir Sivasspor olacak. Ama yapması gereken sadece kontrollü futbol. Benceberabere kalması yeter Galatasaray'a. Çünkü eğer Sivas maçı berabere biterse kısacası Galatasaray'ın Sivas'taki her türlü puan kazanması (1 yada 3 puan) Ali sami Yen'deki Gençlerbirliği Oftaş maçının karnaval havasında geçeceğini ve şampiyonluğunu ilan edeceğini gösterir.

O yüzden en az 1 puan parolasıyla çıkıp kontrollü futbol oynamalı. Olabildiğince topu ayağında tutup kısa paslarla ayağa toplar oynamalı diye düşünüyorum. Zaten Ümit Karan ve Lincoln oynamayacak ve Servet iğneyle oynayacak. Bazı şeyleri riske atmaya gerek yok kısacası.

Tüm taraftarlar, yönetim, teknik kadro ve futbolcular şu anda gerçekten inanmış durumdalar umarım geçen sene bıraktığımız şampiyonluğu bu sene yeniden kazanırız.

DisCo
04.Mayıs.2008, 18:09
Beraberliğin Galatasaray'a yarıyor olması madalyonun diğer yüzüdür. Sivas yenmek zorunda ve bu baskıyı kaldıramayacaklarını düşünüyorum. Maça az bir süre kaldı. İnşallah bu hafta şampiyonluğumuzu kutlayacağız.

TürkuAz
04.Mayıs.2008, 18:41
Heyecan bastı, zaman geçmiyor..

nerazzuri
04.Mayıs.2008, 18:45
Son 1 saat 15 dakika dakika maçı izlemeye gidicem.

Fıratcan Alçınkaya
04.Mayıs.2008, 19:23
SİVASSPOR
Petkoviç
Abdurrahman
Diallo
Saidi
Hayrettin
Musa
Sezer
Sylla
Devran
Mohammed Ali
Mehmet Yıldız

GALATASARAY
Aykut
Song
Emre
Servet
Hakan Balta
Sabri
Barış
Mehmet Topal
Ayhan
Arda
Nonda

TürkuAz
04.Mayıs.2008, 19:25
Tek forvet oynuyoruz, orta saha kalabalık tutulacak ve Song sağbekte..

Bence kadromuz iyi, artık kaybetmek için bahanemiz yok..

tombul taho
04.Mayıs.2008, 19:28
işte Cevat Güler'in bu huyunu seviyorum. herkesi oynayabileceği yerlerde oynatıyor. Bunun en basit örneği de Song'un bu maçta sağ bekte görev yapacak olmasıdır.

Burak Duran
04.Mayıs.2008, 19:30
sabri oynamasa olmayacak dimi of ya orta yapiyor adam sag kanatta oynuyor songun sagbek oynamasi bencede super bir tercih

DisCo
04.Mayıs.2008, 19:31
Dizilişimiz iyi, oyuncular herşeyin bilincinde bakalım neler olacak.

tombul taho
04.Mayıs.2008, 19:37
1-1 bitecekmiş gibi geliyor. hatta Sivas 1-0 öne geçecek daha sonra 75-80 gibi biz gol atıp hem Sivas'ın hem de Fenerbahçe'nin hevesini kursağında bırakacakmışız gibigeliyor bana hadi bakalım.. :)

TürkuAz
04.Mayıs.2008, 19:38
Bence kaybederiz. Bugün umutsuzum.. :p

YusufT
04.Mayıs.2008, 20:05
YEY! Carrusca ilk 18'de :)

SaRPeR1903
04.Mayıs.2008, 20:22
Denizlispor'un Fenerbahçeye yaptığı tekrarlanıyor sanki.Bir yandan da Beşiktaş'ın Uefa şansı nedeniyle Galatasarayı destekliyorken bu gol çok garip oldu.

El Comandante
04.Mayıs.2008, 20:22
Yürü git Song ya,böyle ciddiyetsizlik mi olur ?!

Neyse,takima güveniyorum,bu maci kaybetmeyecegiz ! Lincoln´ün oyuna girmesi gerekiyor !

Bordo61Mavi
04.Mayıs.2008, 20:30
Sansiz bi gol yedi CimBom heralde ? ?

El Comandante
04.Mayıs.2008, 20:30
Cok süper bastiriyoruz,gol gelecek ilk yari bitmeden !
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Yav yemin ediyom Lincoln girse fark atariz bu macta.Sivasspor golü atti,yatiyo skorun üzerine,tek kale oynuyoruz.

KaPaLı
04.Mayıs.2008, 20:33
Galatasaray bastırırken Mehmet Yıldız gibi araya sarkan oyuncuları unutursa çok zor anlar yaşar çapraz koşularda Musa'da çok hızlı

Wesley Sneijder
04.Mayıs.2008, 20:34
Sivasspor golü atti,yatiyo skorun üzerine,tek kale oynuyoruz.
Sivas yatamaz, 3-0 gerek onlara.

PesimiSTyLa
04.Mayıs.2008, 20:35
Olmaz böyle bi şans Sabrinin harika sutu nasıl döndü cataldan :(

RaSenGan
04.Mayıs.2008, 20:41
Hadi aslanlarım bastırın bu maçı kaybetmemeliyiz.İlk yarı bitmeden bir gol atsak harika olur.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Gol be Aslanımsın Arda koçum benim hadi aslanlar.

Wesley Sneijder
04.Mayıs.2008, 20:44
Yapma bunu, Fener'e gol gerek...

Del Piero_10
04.Mayıs.2008, 20:45
Galatasaray şampiyon.

KaF KeF
04.Mayıs.2008, 20:46
Tebrikler Galatasaray...

tombul taho
04.Mayıs.2008, 20:46
arda'nın gecesiiii..!!!!! 2-1... bu skorlara bakılırsa Galatasaray şampiyon olur..

Lionel Andres Messi
04.Mayıs.2008, 20:49
şampiyon olacağız be kupayı getirmediler dimi sivasa:)

haftaya ali sami yen 'deyiz inşallah muhteşem olacak.:icon_smile:

El Comandante
04.Mayıs.2008, 20:51
Helal be Arda, hadi aslanlar Sampiyonluga merhaba diyceniz insAllah

Sonunda sende inandin galiba sampiyon olacagimiza :D

1 ton ter attim,Arda 2yi attiginda agladim,haydi Aslanlarim alin su maci.

TürkuAz
Arda senin Allah'ına kurban..

Şükürler Allah'ıma, adım adım ilerliyoruz..

Addolorato
Arda Süper Futbolcu yine maçı kurtardı inşallah...bu gece tur atarız ama fenerde skoru eşitledi

EreN
04.Mayıs.2008, 20:54
İnanılmaz. Sivas güçlü bir oyun sergiliyor fakat aynı noktadan 2 tane golü hemde 1 dakika arayla yemek büyük başarı.

RaSenGan
04.Mayıs.2008, 20:55
Biz Ali Sami Yen'de atalım turumuzu :) Fenerbahçe maçını boşverin.Biz kendi maçımıza bakalım.Bu maçı aldık mı tamamdır.

Bordo61Mavi
04.Mayıs.2008, 20:56
Sonunda sende inandin galiba sampiyon olacagimiza :D

1 ton ter attim,Arda 2yi attiginda agladim,haydi Aslanlarim alin su maci.

Ahmet Cakari izleye izleye bende onun gibi yorum yapmaya basladim :D

Ama Fenerbahce macini alacak, yani Gencler Manisa maci skorunu gorunce. .fazla bi anlami kalmaz macin

IcedEarth
04.Mayıs.2008, 20:58
İnanılmaz. Sivas güçlü bir oyun sergiliyor fakat aynı noktadan 2 tane golü hemde 1 dakika arayla yemek büyük başarı.
Abi nasıl Sivas güçlü bir oyun sergiliyor? Gol dışında pozisyonu yok neredeyse Sivas'ın. Sahadaki 3 golü de Galatasaray attı, ama maç 2-1.

Universal
04.Mayıs.2008, 20:59
Yok ya, FB tribünleri goool diye bağırdığında Sivas önde dedim, sonra hiç ses gelmedi tribünden. Sivas umarım bu maçı çevirir. Sivas'a güveniyorum. Sivas büyük takım olup, Şampiyonlar Ligi veya Şampiyonluk istiyorsa bu maçı çevirmesi gerekir.

EreN
04.Mayıs.2008, 21:01
Abi nasıl Sivas güçlü bir oyun sergiliyor? Gol dışında pozisyonu yok neredeyse Sivas'ın. Sahadaki 3 golü de Galatasaray attı, ama maç 2-1.

Evet gayet güçlü bir oyun sergiliyor. İyi oynuyor dedim mi?

Bordo61Mavi
Bu saaten sonra cok gecccc

Fenerbahce sampiyon dedim, hemde bas bas bagirdim ama bugun oynadiklari futbol gosteriyorki hak etmiyolar

PesimiSTyLa
Sivas 1-0 dan sonra sanki 1-0 onlara yetiyormuşcasına yatışlara gecti. Oynayan biz , yazan biz ve golleri bulan biz. Bu arada sivasspor soyunma odasında da mehter calsın :D

IcedEarth
04.Mayıs.2008, 21:04
Evet gayet güçlü bir oyun sergiliyor. İyi oynuyor dedim mi?
Güçlüden kastın ne o zaman, bana biraz açıklayabilir misin? Zira güçlü deyince benim aklıma topa hakimiyet, istek ve mükemmel baskı geliyor. Ama Sivas'ta bunların hiçbiri yok gibi.

El Comandante
04.Mayıs.2008, 21:18
Sivas balina buluyor golleri,ama öyle böyle degil,böyle bal yok.

Neyse Ayhan asti da bizi rahatlatti,haydi 4-2 gelsiiin !

YusufT
04.Mayıs.2008, 21:19
Aykut neden sari kart gördü?

tombul taho
04.Mayıs.2008, 21:20
2 fark oluncaya kadar rahat olmayacak
direkten döndü bu arada..

goosfraba
04.Mayıs.2008, 21:22
İki-üç kelimelik dandik yorumlara yer yok. "Sivas kazanır" gibi. YORUM YAPACAKSANIZ TEKNİK BİLGİLERE DAYANDIRMAK ZORUNDASINIZ. Teknik bilginiz yoksa da yazmayın forumda gereksiz yere mesajınız yer kaplamasın. Forum temiz olsun misler gibi koksun. Bu kurala Avrupa maçlarında dikkat etmeyen arkadaşlarımızın canı çok yanar.

O halde maçı anlatmaktan, skor ve debil dübül mesaj yazmaktan vazgeçer misiniz?

Oghuse
04.Mayıs.2008, 21:23
Ayhanın golü süperdi gerçekten...Mehmet Yıldızın golü ne kadar ilginçti.. :D
Düşen oyuncular kaçan toplar gerçekten çok ilginçti.. :D

Aykan19o3
04.Mayıs.2008, 21:31
Gerçekten inanılmaz bir maç oluyor..

Sivasspor en azından Şampiyonlar Ligi için büyük bir gayret gösteriyor ve 3-3 yapıyor durumu.

Galatasara 2 farklı öne geçemezse hiçbir zaman rahatlayamaz bu kadar önemi büyük olan maçta.

tombul taho
04.Mayıs.2008, 21:34
sölemiştim 2 fark olana kadar rahatlanmaz diye. ama beraberlik de gs'ye yarıyor. çok panik yapıyor gs. hiç gerek yok bunlara halbuki. en başında yaptığım tüm yorumlar çıktı işte. daha gol olur mu orasını kestiremiyorum ama :)

YusufT
04.Mayıs.2008, 21:35
Artik Lincoln yada Carrusca yada H.Sükür oyuna girsin :D

SaRPeR1903
04.Mayıs.2008, 21:35
İlginç bir anektod :
Ligin en az gol yiyen iki takımı bu maçta üçer tane yedi :)

tombul taho
04.Mayıs.2008, 21:37
en azından hakan şükür'ü tek santrafor oynatıp lincoln'ü de alıp orta sahada top çevirip ileri çıkışlar ve bindirmeler yapabilir. ve hava toplarında hakan şükür'den de yararlanabilir. hakan şükür'ü oyuna alıp arkasına da arda ve lincoln'ü koysa büyük olasılıkla golü bulur galatasaray diye düşünüyorum.

tombul taho
04.Mayıs.2008, 21:39
arda turan ve 4-3.. işte galatasaray bu. mecbur gol lazım. daha goller olacaktır maçta.. mübarek hentbol maçı oldu. :D

IcedEarth
04.Mayıs.2008, 21:40
Arda hat-trick yaptı ve bana göre Galatasaray artık maçı kopardı. Bu arada, PES'e giriyorum gol yiyoruz, PES'ten çıkıyorum gol atıyoruz yahu :zuhaha

Addolorato
04.Mayıs.2008, 21:41
yahu bari 4-4 olmasın aykutta durdu durdu durdu bu maçta patladı ardada aynı şekilde

tombul taho
04.Mayıs.2008, 21:42
Sivas 19 Mayıs Stadyumu Hentbol Karşılaşmasına hoşgeldiniz.
4 Eylül olmasın orası sakın?? :D :D

El Comandante
04.Mayıs.2008, 21:46
Arda Turan hayatinin macini oynuyor resmen.

KaPaLı
04.Mayıs.2008, 21:47
4 Eylül olmasın orası sakın?? :D :D

Tamam yahu bende insanm :D

SOn 10 Dk ayağında daha çok top tutacak oyuncuların mutlaka oyuna girmesi lazım ileri doldurularak son dklar tehlikeli geçer GS açısından

Fıratcan Alçınkaya
04.Mayıs.2008, 21:52
Sivas evinde 3büyüklerede kaybetti büyük iş başardılar yinede...

GS de şampiyon oldu denebilir artık...

tombul taho
04.Mayıs.2008, 21:53
dediğim yine çıktı. hakan'ı oyuna aldıktan sonra galatasaray toparlandı ve top tutmaya başladı. farkındaysanız 2 golü de bulduk zaten. ;) ben teknik direktörlük kursuna yazılmaya gidiyorum :p :D :D

Oghuse
04.Mayıs.2008, 21:53
Kral sahnede!!
Ayhanın güzel pasıyla topla buluşan Hakan kaleciyle karşı karşıya kaldı ve topu ağlara yolladı..

El Comandante
04.Mayıs.2008, 21:54
Kral Hakan Süküüüüüüür !

iste bu ya,sampiyonlukta kalecisinden(gerci bu macta kötü olsa da:D) yedek forvetine kadar büyük katkisi var herkesin.Takim ruhu,dayanisma buna denir ! Galatasaray ruhu budur iste !

PesimiSTyLa
04.Mayıs.2008, 21:58
Bu iş bu kadar ! Sivas umutları yıktı, daha doğrusu Cimbomum yıktı ! Kral golden sonra secdeye yattı o an bittigim , yüregimin cız ettigi an oldu. Bizim medya buna da kulp bulur ..

hepinizden Allah razı olsun Aslanlar! Başımızı öne egmediniz .. Şampiyon GALATASARAY !!!!!!

El Comandante
04.Mayıs.2008, 21:59
Sampiyonluk nagmeleri inletecek haftaya Ali Samiyeni :)

tombul taho
04.Mayıs.2008, 21:59
Galatasaray'ın en büyük taraftar grubu ultrAslan'ın internet sitesinde çok güzel bir resim var.

http://www.ultraslan.com/

RaSenGan
04.Mayıs.2008, 22:00
5-3 kazandık mutluyuz.Haftaya bir puan bile yeter bize.Kaldırırız kupayı :)

PesimiSTyLa
04.Mayıs.2008, 22:01
Çagrı resmi ekliyim herkes görsün...

http://www.ultraslan.com/images/Haberler/sampiyonluk_kanimizda_var.gif

TürkuAz
04.Mayıs.2008, 22:02
Hepinizle gurur duyuyorum..

TEBRİKLER ASLANLAR !

MeMo
04.Mayıs.2008, 22:03
Tebrikler Galatasaray.Şampiyon oldular artık.

Defuser
04.Mayıs.2008, 22:04
Hani FM 2008'de, kupa finalinin devre arasında takıma "bir eliniz kupanın üstünde" diye. İşte aynen öyle, bir elimiz şampiyonluğu kavradı.

Helal olsun be, Sivas'a da, Aslanlar'ıma da... :)

LaigLeNoiR
04.Mayıs.2008, 22:04
Sivasın kazanmasını isterdim ki son haftaya 3 takımda eşit puanda girsin diye ama hayırlı olsun Galatasaray'a bu galibiyet.

%99 şampiyon olacaktır artık Galatasaray.Biraz daha fark atsa iyi olurdu averaj bakımından:D:D

UlquioRRa
04.Mayıs.2008, 22:05
Haftaya Ali Sami Yen'de şölen var.

EreN
04.Mayıs.2008, 22:05
Alkışlarım sivasspora, en azından terlerinin son damlasına kadar mücadele ettiler. Helal olsun yiğidolar.. Ardanın 1 dakkadaki 2 golü yıktı adamları. Yoksa bugün gsyi yenerlerdi adım gibi eminim.
Tebrikler Galatasaray'a ve Ayhanla ardaya. Ayhanın golü jeneriklere şampiyonluk golü diye yazılacaktır.

Burak Duran
04.Mayıs.2008, 22:07
ulserim azdi kalbim agridi ama degdi artik 1 puana ihtiyacimiz var

deniz.91
04.Mayıs.2008, 22:09
Sivasspor büyüklere karşı oynadığı etkisiz oyunu yine oynadı.GS ileride iyiydi ama defansta hatalar yaptılar ama kazanmasınıda bildiler yinede arda maçın adamı oldu gerçekten sabride çok çalıştı bugün gs artık %90 şampiyon sevindim açıkçası:)

El Comandante
04.Mayıs.2008, 22:09
Çıldırın çıldırın çıldırın çıldırın çıldırın çıldırın CiMBOM için çıldırınnnnnnnnn. :)

Haftaya ASY de sampiyonluk kupasini aliriz.Helal olsun size Aslan Yürekliler !

Arda Turan hayatinin futbolunu oynadi,Metin Oktay gibi oynadi,zaten son haftalarda geminin kaptaninin kendisi oldugunu göstermisti herkese,o nereye isterse oraya gidiyoruz,helal olsun sana Arda,Barcelona,Real Madrid,Chelsea köpegin olsun :D

Bordo61Mavi
04.Mayıs.2008, 22:10
Sivas bu sene hakketi burda olmayi, seneye yaprak dokumu yasayip bu siralardan inmezler insAllah

Burak Duran
04.Mayıs.2008, 22:11
Sampiyonluk nagmeleri inletiyor SAMIYENI!!!!

TürkuAz
04.Mayıs.2008, 22:13
Sen Şampiyon Olacaksın
Seni Sevmeyen Ölsün !

Nedvedmania
04.Mayıs.2008, 22:13
oley oley oley oley şampiyon cimbombooooooooooom !!!

Helal olsun size takım ruhu budur !!!!!!!!1

PesimiSTyLa
04.Mayıs.2008, 22:14
ŞşşştTTtt Dont Disturb. Champion is here :icon_cool:

EreN
04.Mayıs.2008, 22:16
Çıldırın çıldırın çıldırın çıldırın çıldırın çıldırın CiMBOM için çıldırınnnnnnnnn. :)

Arda Turan hayatinin futbolunu oynadi,Metin Oktay gibi oynadi,zaten son haftalarda geminin kaptaninin kendisi oldugunu göstermisti herkese,o nereye isterse oraya gidiyoruz,helal olsun sana Arda,Barcelona,Real Madrid,Chelsea köpegin olsun :D

sen evinde çıldır millet stadda çıldıracak.

Universal
04.Mayıs.2008, 22:17
Gol düellosu oldu, G.Saray'ı tebrik ediyorum.

Kupayı kurallar gereği haftaya değil, yeni sezonun ilk maçında alabilirsiniz. Kurallar, şampiyon oldunduktan bir hafta sonraki maçta kupayı teslim etmeye yarıyor. O yüzden diğer sezona kalıyor. Aynı durum 2006'da da yaşanmıştı.

EreN
04.Mayıs.2008, 22:18
Yaklaşık saat 11 'e kadar boş mesajlar atabilirsiniz yönetim izinlisiniz gsliler :D

Nedvedmania
04.Mayıs.2008, 22:19
keşke sivasa gidebilseydim :)

İnşallah diğer maça bilet kalır :D

El Comandante
04.Mayıs.2008, 22:20
sen evinde çıldır millet stadda çıldıracak.

Yüregimiz yeter Erenim ;;)

Gol düellosu oldu, G.Saray'ı tebrik ediyorum.

Kupayı kurallar gereği haftaya değil, yeni sezonun ilk maçında alabilirsiniz. Kurallar, şampiyon oldunduktan bir hafta sonraki maçta kupayı teslim etmeye yarıyor. O yüzden diğer sezona kalıyor. Aynı durum 2006'da da yaşanmıştı.

Sampiyon oldugumuz %95 garantilendi,böyle durumlarda kupa da getirilebilir ASYne.Yönetim bunun hakkinda bir ricada bulunacaktir,sonucta sampiyonluk maci.

Burak Duran
04.Mayıs.2008, 22:20
valla kupayi istedikleri zaman versinler :D haftaya fener macinda oldugu gibi yine ALI SAMI YENDEYIM!!!

EreN
04.Mayıs.2008, 22:27

Sampiyon oldugumuz %95 garantilendi,böyle durumlarda kupa da getirilebilir ASYne.Yönetim bunun hakkinda bir ricada bulunacaktir,sonucta sampiyonluk maci.

tabi eminim yeter, millet orda bağırıp oyuncularla üçlü çekerken sen tv başında oalcaksın.. :uzgun:

:icon_biggrin:

Universal
04.Mayıs.2008, 22:27

%95 diyorsun, sorun işte burada %100 demeden o kupa gelmiyor. Ama bu takım kupayı kaldırması gerekir. Çünkü bu takım şampiyon olacak. Tabii ben hala kendi kulübümden ümitliyim. :)

ardafb
04.Mayıs.2008, 22:33
Galatasaray şampiyon oldu te brik ederim

Fıratcan Alçınkaya
04.Mayıs.2008, 22:35
Tebrikler Galatasaray...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Baran kupa değilde belki taraftarda gelemez maça :p

ceza gelebilir...

RoNNiE91
04.Mayıs.2008, 22:36
Tebrikler Galatasaray.Artık %99 şampiyonlar bana göre.Oftaş'ı bu havayla evire çevire yenerler heralde.

Universal
04.Mayıs.2008, 22:37
Bu arada, PSV geçen yıl Hollanda'da 33. hafta sonunda dördüncüydü. 34. Haftada şampiyon oldu. :)

IcedEarth
04.Mayıs.2008, 22:39
Ulan hayatımda Aykut'a gösterilen sarı kart kadar saçma sarı kart görmedim. Bir de, Ayhan'a oha demek istiyorum. Rezalet kullandığı sol ayağıyla hayatımda gördüğüm en güzel gollerden birini attı.

ardafb
04.Mayıs.2008, 22:41
Ulan hayatımda Aykut'a gösterilen sarı kart kadar saçma sarı kart görmedim. Bir de, Ayhan'a oha demek istiyorum. Rezalet kullandığı sol ayağıyla hayatımda gördüğüm en güzel gollerden birini attı.

Hakemi dövse miydi ?

Bordo61Mavi
04.Mayıs.2008, 22:45
Ayhan ne gol atti oyle. Haftanin golu

anilton
04.Mayıs.2008, 22:46
Tebrikler G.Saray...

Şampiyon G.Saray bence...

Ayhan'ın golü Diyarbakır'a attığı bir gol vardı,onu hatırlattı bana...:)

Burak Duran
04.Mayıs.2008, 22:50
valla hakemler istedigine istedigi karti gostersinler bosveriiiiinnnnn :D

Del Piero_10
04.Mayıs.2008, 22:51

Şampiyonluk %100 garantilenmeden kupa gelmez.Genellikle törende kupanın bir kopyasını kullanırlar.

IcedEarth
04.Mayıs.2008, 22:53
Hakemi dövse miydi ?
Hakeme fiili bir müdahelesi yok, dokunmuyor bile. Sadece topu çıkardığını belirtiyor 2-3 sefer. Tam arkasını dönüp giderken sarıyı yiyor. Neyse, şampiyon olmamız engellenemeyecek zaten.

Alicanfmfan
04.Mayıs.2008, 22:55
Galatasaray kazandı.Ama; Sivas'ın oyun anlayısı çok kötüydü.Sivas'tan yedigimiz 2 golde kendi kendimize attık adeta zaten birini song attı sagolsun.2.Golde resmen güldüm böyle hata olmamalı.Galatasaray kazandı evet .Bİzimkiler süperdi Helal olsun Ayhan Lincoln'ün görevini fazlası ile yaptıgını düşünüyorum.Şimdi tv'den izliyorum Sivas'ın başkanı var mecnun odyakmaz galiba yanlıs olabilirim.Bizim gollere bahaneler üretiyor tebrik ederim.Şampiyonlugu A.S.Y'de ilan ederiz.İnşAllah....Bir de maçın başından beri konuşan Bülent uygun 'a bence kart verilip tribüne gönderilmeiliydi...

DisCo
04.Mayıs.2008, 23:04
Maçın havası artsın diye gidip kahvede izledim maçı. Gollerde bağırmaktan şuan boğazım ağrıyor. Maçı kazandığımız için öylesine mutluyum ki. Maç başladığında Galatasaray'da gereksiz bir heyecan vardı. Nitekim golüde kendi kalemize attık. Sonra çullanmaya başladık. Yani golü yiyince bastırıyor atınca geri çekiliyorduk. Bu senaryo 5-3 olana kadar devam etti. Öyle müthiş bir mücadele olduğunu söyleyemem ancak maçın tansiyonu oluşan her pozisyonun gol olmasına neden oldu. Hakan Şükür'ün golünde ofsayt vardı sanırım. Bu geriye kalan (uzatmalarla beraber) 6 dakikanın rahat geçmesine neden oldu.

Artık 1 maç kaldı. Çıkıp çatır çatır oynamalı ve bu kadar olumsuzluğa rağmen ortaya koyulan emeğin karşılığı alınmalıdır. Bugün kaybetse veya son hafta kaybetsede Galatasaray benim için şampiyon olmuştur. Haftaya karnaval var beklemede kalın.

Defuser
04.Mayıs.2008, 23:10
Hakan'ın golünde ofsayt vardı, evet.

YusufT
04.Mayıs.2008, 23:11
Mehmet Yıldız: "Servet bu ligin en iyi stoperi ona karşı mücadele etmeye çalıştık" http://www.gscimbom.com/forum/images/smilies/smile.gif

GeNç KaRTaL
04.Mayıs.2008, 23:14
Galatasaray buraya kadar getirdi,Sivas buna dur diyemedi.Çünkü Galatasaray'ın kadrosu daha kaliteli oyunculardan oluşuyor.Tebrik ediyorum Gs'yi..

Son hafta ASY'de Oftaş'a karşı kaybedeceklerini sanmıyorum.Futbol bu belli olmaz ama şartlarda Gs'nin şampiyonluğu için inanılmaz derecede uygun..

Keşke 3 golü yemeselerdide bizde azcık sevinseydik..

yunusgs
05.Mayıs.2008, 00:01
Tebrikler Aslanlarımıza.Bu haftayı da kayıpsız geçerek şampiyonluk yolunda %99luk bir avantaj sağladık.O %1 ise işin mucize tarafı.Buraya kadar gel 2 rakibini yen ve son hafta yenil şampiyonluğu kaybet.İşte bu olursa mucize olur.Ama son hafta en kötü ihtimalle bir puan alırız ve Şampiyon oluruz.

İnşallah kupa son hafta Sami Yen'de olur da kupayla birlikte şampiyonluk sevinci yaşarız.

extensor
05.Mayıs.2008, 00:02
Mehmet Yıldız: "Servet bu ligin en iyi stoperi ona karşı mücadele etmeye çalıştık" http://www.gscimbom.com/forum/images/smilies/smile.gif

işte olay budur :D
bu arada saha falan kapatamazlar sıkar biraz o iş

tombul taho
05.Mayıs.2008, 00:03
maçın değerlendirmesini yapayım ben de.. maç boyunca konuştuk maç sonunda değerlendirme yapmayı unuttuk.

Kral'ın attıı son gol buz gibi ofsayt. yaklaşık yarım metre 1 metre civarı ofsayt var orda. daha sonradan izleyenler görecektir.

Ayhan ve Arda gerçekten harika oynadılar. Arda'dan beklerdim ama Ayhan'dan öyle gol atmasını açıkça beklemiyordum. hele ki sol ayağıyla.. çünkü sağ ayağını kullanan bir futbolcu Ayhan ve sol ayağını neredeyse hiç kullanamıyor. fakat dikkat ettiniz mi bilmem Arda'ya yaptığı assistte de sıfırdan içeri çıkartırken topu sol ayağını kullandı. kısacası Ayhan bu hafta sol ayağına çok şey borçlu.

Aykut'un gördüğü sarı kartta doğru bir karar. çünkü hakeme 2 defa itiraz ettikten sonra hakem hareket halindeyken hakeme dokunuyor ve sonra dönüp gidiyor. hakem herhangi bir dokunma vs. gibi fiili hareket futbol kuralları içinde olmadığından ve itiraz ettiğinden hakemin gösterdiği sarı kartı doğru bir karar olarak düşünüyorum.

ayrıca şampiyonluk matematiksel olarak belli olmadığı için Türkiye Ligleri'nde takımlar anca garantiledikleri haftadan bir sonraki kupalarını alabilirler. yani üyelerimiz doğru söylüyorlar. ama ben Galatasaray'ın yerinde olsam Ali Sami Yen'e haftaya müzedeki kupalardan birini getirir onu kaldırırım. ne de olsa o da lig kupası. her ne kadar kopya da olsa sonuçta kupa töreni haftaya yapılabilir. çünkü öbür türlü baktığınız zaman 2008-2009 sezon başlangıcında kupa töreni yapılsa takımdan ayrılan oyuncular falan olacak ve bu zevki keyfi yaşayamayacaklar. dolayısıyla kupanın kopyasıyla tören düzenlenebilir. hatta şöyle olabilir:

federasyon kupanın iki kopyasını yaptırır. (çakma kupa) :) birini trabzon'a birini Ali Sami Yen'e gönderir. sonuçta matematiksel olarak fenerbahçe'nin hala şansı var. böylece her iki takımdan biri şampiyon olması halinde hemen kupa törenini yapmış olurlar.

gelelim maç sonufutbolcuların ve yönetimin açıklamalarına:
ben hepsinin açıklamalarına gerçekten hayran kaldım. çünkü hiçbiri rehavete kapılmamış açıklamalar yaptı. hepsi matematiksel olarak hala garantilemedik zaten burdan sonra da şimdi oftaş maçı için kampa geri dönüyoruz dediler. işte bu olay bu işi ne kadar ciddiye aldıklarını gösterir bence. o yüzden Galatasaraylı futbolcuları ve yönetimi tebrik ediyorum. gerçekten şampiyonluğa çok inanmışlar. taraftar rehavete kapılmışken takımın rehavete kapılmaması gerçekten Galatasaray için büyük bir avantajdır. Bunun da en büyük örneğini sivas maçında gösterdiler zaten. zor bir deplasmandan 3 gol de yeseler 5 gol atıp 3 puan aldılar.

umarım takımım Ali Sami Yen'de oftaş'a karşı galibiyet alır ve o maçı bir şova dönüştürür. böylece 17 şampiyonluğu kazanır. tek yürek dedikleri böle bişi olsa gerek. ;)

PesimiSTyLa
05.Mayıs.2008, 00:04
Şampiyonluk yolunda omuz omuza
Güç verir sizlere bu kutsal forma
Geriye düşsende sakıl yıkılma
And iiçtik bu sene sampiyonluga !

Addolorato
05.Mayıs.2008, 00:10
Kazandık sonunda mutluyum 5-3 te olsa gerçekten izleyenler için süper maç oldu artık şampi değil şampiyo... sayılırız inş oftaş maçında kaybetmeyizde sewiniriz.

Onurap
05.Mayıs.2008, 00:15
Çok süper maç oldu öldük öldük dirildik..Maçın özeti sivas ardayla başa çıkamadı :D tebrikler tüm aslanlara..

Buda enteresan bi fotosu :D

http://www.ekrandaki.com/upload/resim/yildiz/arda_efor/arda3.jpg

EreN
05.Mayıs.2008, 00:18
Tamam kurallar şu saatten sonra aynen geçerlidir. Önümüzdeki hafta Gs kazandığı taktirde 2 günlük kuralsızlık baş gösterecektir şampiyonluk topiğinde haberiniz olsun:) tabi hakaret yasak olmak kaydıyla.

TürkuAz
05.Mayıs.2008, 00:21
Bekliyoruz..

Şafak "6" .. :D

PesimiSTyLa
05.Mayıs.2008, 00:32
Yanlız Sabrinin direkte hatta catalda patlayan sutu da mükemmeldi. O da gol olsaydı; Ayhanınki ile mükemmel olurdu (:

Selman Ozturk
05.Mayıs.2008, 00:35
Bekliyoruz..

Şafak "6" .. :D

Aman şu 6 rakamini pek kullanmayalim. Zaten millet patlamaya hazir bomba polemik falan çıkar neme lazım :n:

Bu arada Galatasaray'ı can-ı gönülden kutluyorum. Umarım son hafta bir şanssızlık olmaz ve emeklerin karşılığı kupa ile süslenir.

Alicanfmfan
05.Mayıs.2008, 00:57
Sabri bir depar attı ki agzım açık kaldı valla sutuda harikaydı...

tombul taho
05.Mayıs.2008, 01:47
Aman şu 6 rakamini pek kullanmayalim. Zaten millet patlamaya hazir bomba polemik falan çıkar neme lazım :n:

6 :icon_eek:

bombanın biri çoktan patlamış bile Selman'ım.. :D :D

Selman Ozturk
05.Mayıs.2008, 02:03
bombanın biri çoktan patlamış bile Selman'ım.. :D :D

İlgili mesaj hakkında gereken işlem yapılmıştır Çağrıcım :D

Elbette bir taraf sevinirken diğer taraf üzülecek. Bu her yerde böyledir. Yaşamın bir kuralıdır. Lütfen sevinen sevinmesini, üzülen de üzülmesini doğru şekilde gerçekleştirsin arkadaşlar. Bu uyarıya aslında gerek bile yok. Turksportal'ın tüm üyeleri, tüm yazarları zaten aklı başında arkadaşlar. Eminim yazacakları düzgün mesajlarla futbolu holiganizme çevirenlere örnek olacaklardır.

EreN
05.Mayıs.2008, 02:19
İlgili mesaj hakkında gereken işlem yapılmıştır Çağrıcım :D

Elbette bir taraf sevinirken diğer taraf üzülecek. Bu her yerde böyledir. Yaşamın bir kuralıdır. Lütfen sevinen sevinmesini, üzülen de üzülmesini doğru şekilde gerçekleştirsin arkadaşlar. Bu uyarıya aslında gerek bile yok. Turksportal'ın tüm üyeleri, tüm yazarları zaten aklı başında arkadaşlar. Eminim yazacakları düzgün mesajlarla futbolu holiganizme çevirenlere örnek olacaklardır.

nayııır siz sevinemezsiiiniz :D:uzgun:

Selman Ozturk
05.Mayıs.2008, 02:41
nayııır siz sevinemezsiiiniz :D:uzgun:

Yok yahu ne sevinmesi daha 1 hafta var. Konsantremizi kaybetmememiz gerek.

Şu sıralar Adnan Polat modundayım :n:

BeeTLeJuiCe
05.Mayıs.2008, 09:56
Belirtmekte fayda var. Galatasaray'ın 5. golünde top Ayhan'ın ayağından çıkarken Hakan Şükür ofsayttaydı.

Burak Duran
05.Mayıs.2008, 09:58
evet ofsaytti ama sonucta 4-3 yine ondeydik :) sivas baskanina gore 2 golumuz haksizmis hadi bu ofsayt tamamda baska ne var anlamadim ayhanin sutu cok guzel gitti acaba o mu sorun :P saka bir yana gercekten 2. haksizligi cozemedim...

BeeTLeJuiCe
05.Mayıs.2008, 10:01
Arda'nın ilk golünde stadda bulunduğu konuma göre dışardan çevrildi top diye görmüş olabilir ama top baya içerden çevriliyor orda.

5. olmasa 4-3 biterdi diyorsunuzda o gol olmasaydı Sivas'ın direnci kırılmayacaktı. Berabere bitme olasılığı hala yüksekti.

Burak Duran
05.Mayıs.2008, 10:06
selerle salarla is olmaz... 88.dakikaya kadar 76dan beri gol atamamislar atsalarmis kardesim.. fenerde edu elle atti ilk yari 1-1 bitti ilk yari 0-1 bitse belki gencler 0-2 yapicak mac biticek fenerin direnci artti 1-1 olunca

BeeTLeJuiCe
05.Mayıs.2008, 10:31
Edu'nun pozisyonu ile Hakan'ın pozisyonu bir değil.
Birinde karambol var. O karambolde Edu'nun kolu ile vurduğunu sadece TV başındakiler tekrarlarda görebilir. Yan hakeminde orta hakeminde görebilmesi imkansız!. Hakan'ın pozisyonda ise aradan bir kişi geçecek kadar ilerde, açık ve net ofsayt.

tombul taho
05.Mayıs.2008, 10:34
selerle salarla is olmaz... 88.dakikaya kadar 76dan beri gol atamamislar atsalarmis kardesim.. fenerde edu elle atti ilk yari 1-1 bitti ilk yari 0-1 bitse belki gencler 0-2 yapicak mac biticek fenerin direnci artti 1-1 olunca
doğru! ..selerle ..salarla bu iş olsaydı gençlerbirliği bu hafta fener yenerdi Galatasaray sivası 4-3 yenerdi hatta fenerbahçe chelsea'yi bile eleyebilirdi. o yüzden bence ortalığı daha fazla kızıştırmaya gerek yok diye düşünüyorum.

bu arada bizim okulun ultrAslan grubundan aldığım habere göre bu hafta içerisinde stadı süsleme, organizasyon ve tezahuratlar için uA'lar toplanacakmış. kısacası oftaş maçında Ali Sami Yen gelin gibi olacak. biz de şampiyonluğu kutlayacağız inşallah.

spider3784
05.Mayıs.2008, 10:54
Arda'nın ilk golünde stadda bulunduğu konuma göre dışardan çevrildi top diye görmüş olabilir ama top baya içerden çevriliyor orda.

5. olmasa 4-3 biterdi diyorsunuzda o gol olmasaydı Sivas'ın direnci kırılmayacaktı. Berabere bitme olasılığı hala yüksekti.

Bizim "GS"nin sezon başından beri çok kırıldı direncimiz(Gaziantep maçı vs.) Ayrıca 5. gol olmasaydı onların gol atma şansının daha üyksek olabileceği gibi bizim de gol atma şansımızın olabileceği ihtimalini unutmamak gerek... Uzatmıyorum.

Bütün GS li kardeşlerime "Hayırlı olsun" , umarım haftaya bu saatlerde şampiyonluğu konuşuyor oluruz.:)

BlackEagle19o3
05.Mayıs.2008, 11:02
Tebrikler Galatasaray bu maçla birlikte büyük ölçüde şampiyonluğu garantilediler..

shamur1
05.Mayıs.2008, 11:09
Hakan Şükür gelmiş 37 yaşına bu adamın ofsayta düşmesini yadırgamamak lazım ne olcak ki göz yumsan .. şaka bir yana maç içi ve maç sonrasında Bülent Uygun çok sinirliydi , sağa sola her yere bağırıp çağırıyordu bence şampiyonluk hayallerinden çok asıl görevlerini yerine getirememenin üzüntüsü içerisindeydi ..

batuhanry
05.Mayıs.2008, 13:45
ne maçtı ama ya . yüreğimiz ağzımıza geldi resmen , tam yemeği yicem gol sesi bi anda üzüldüm sonra bi daha attık falan inanılmaz bi duyguydu:zuhaha.fazla yazamıcam ,maçıda şampiyonluğuda hakettik! bende haftaya samiyende olmak için çalışmalara başladım :icon_lol:

YusufT
05.Mayıs.2008, 13:48
http://www.fotomac.com.tr/2008/05/05/im/E37CE844169E1C4D906B1302a.jpg

Resim herseyi anlatiyor!

Bouzid'e bakin!

extensor
05.Mayıs.2008, 13:54
Hakan Şükür gelmiş 37 yaşına bu adamın ofsayta düşmesini yadırgamamak lazım ne olcak ki göz yumsan..

37 yaşında hala lig te 10 gol atan bir futbolcumuz var milanlılar gibi italyanlar gibi profesyonal bir futbolcumuz var sonradan oyuna sokup yararlanabileceğimiz eski bir süper starımız var bununla övüneceğimize karaktersizce dalga geçmek ancak türk insanına mahsustur

hami ogün abdullah hakan ünsal ergün bülent sergen rıdvan tanju aykut suat kaçı hakan şükür gibi 37 yaşındaykende dinç kalıp takımına fayda olabilmiş bununlamı dalga geçilmesi gerekiyor

yoksa 37 yaşında hala oynayan hala oyuna girince şampiyonluk golünü atan bir ihtiyar starımız var bununlamı övünmemiz gerkiyor

ayıp bu yaptığınız ayıp futbol düşmenlığıdır bu anlamıyorsanız boşyere konuşmayın

TürkuAz
05.Mayıs.2008, 14:02
Bu haksızlığı yapmayın Hakan Şükür'e, gerçekten yakışmıyor sizlere..

DisCo
05.Mayıs.2008, 14:06
Sivasspor'un centilmenliğinide tebrik etmek lazım. Herşeyi söylüyoruz bunuda es geçmemek gerekiyor.

Ayrıca olup bitmiş şeyleri konuşabiliriz ama art niyet aramamak lazım. Zaten art niyet olsaydı bomba patlar olaylar çıkardı. Hakem bir hata yaptı ve gol oldu. Bunun Hakan Şükür'le, Galatasaray'la, Sivas'la, galibiyeti alıp birinden ötekine verme gibi durumlarla alakası yoktur. Tamamen hakemin şansızlığıydı. Belki abartı gelebilir sizlere ama Galatasaray 4. golü yeseydi ve 4-4 olsadı. 5. golü atardı.

El Comandante
05.Mayıs.2008, 16:45
Hakan Şükür gibi istikrarli futbolcu görmüs mü Türk futbolu ?
Onun gibi fedakar,genclerle inanilmaz iyi anlasan,gerektiginde takimi sahiplenecek,futbolculara kendi cebinden prim verebilecek,takimi motive edecek bir futbolcu gelmismidir buraya ? Herseyi cok kolay silmeyin,yukarda Allah var,biraz elinizi vicdaniniza koyun ne olur.
Biliyorum ki Hakan´i sevmeyen cogu kisi siyasi düsüncesi yüzünden sevmiyor,birakin siyasi düsüncesini,adamligina futbolculuguna bakin. ;)

Neyse ;

Galatasaray inanilmaz kenetlendi Feldkamp gittikten sonra.Adnan Polat kirgin olan camiayi baristirdi,herkesi topladi,kenetlendi takimimiz.Basta Hasan Sas,Hakan Sükür,Ümit Karan olmak üzere bütün ekip futbolcularla ilgilendi,onlari motive etti,müthis bir dayanisma,birlik beraberlik icine girdik.Ve Feldkamp gittikten sonra neden sevindigimizi herkes anlamistir sanirsam. :) Feldkamp takima iyi,genc yetenekleri katmis olabilir ama takimin tecrübeli futbolcularini yedi bitirdi,iste sampiyonlugu getiren isimlerin bunlar oldugunu unuttu.Neyse ona da tesekkür ederiz,bize olan katkilari icin,sevabina da günahina da...

Ligde inanilmaz bir cikis icerisindeyiz,hedefimiz 6x3=18 puandi,hep dile getiriyorduk bunu forumda ve iste dilegimiz gerceklesti,Oftas macini da kazanip inanilmaz bir sampiyonlugu doyasiya kutlayacagiz insAllah.

Ayrica Arda Turan icin de ayri bir parantez acmak gerekiyor,inanilmaz oynuyor son haftalarda,gercekten zirvede su anda.Takimi inanilmaz yönetiyor,kendi oynuyor,oynatiyor.Türkiyenin en kaliteli Türk futbolcusu oldugunu,hatta ligin en iyilerinden oldugunu gösteriyor cümle aleme.(:

King_91
05.Mayıs.2008, 18:11
Kendimizi yakıp yakmamakta tereddüt ettiğimiz bir maçtan alnımızın akıyla çıktık..maç çok daha rahat olabilirdi..neyse kazandık..artık sami yen'de 1 puan yetiyor..o maçı da kazanıp şampiyonluk kupasını kaldırırız inşallah..bu arada arda ve ayhan inanılmaz oynadı dün..ayhan sakatlanmasa bu sezon çok daha farklı olabilirdi..neyse sağlık olsun :D

El Comandante
05.Mayıs.2008, 18:13
Evet Ayhan muhtesemdi dün,zaten son maclarda bulmustu kendisini Ayhan,dün de yilin en iyi futbolunu oynadi kendisi acisindan.1 gol + 2 asist + ortaya koydugu güzel futbol ve mücadele.

Eger Ayhan o sanssiz sakatligi gecirmeseydi inaniyorum ki bu sezona damgasini vuran isimlerin baslarinda gelirdi.

YusufT
05.Mayıs.2008, 18:35
Kimse Sabriyi konusmuyor?

Biraz daha akillanirsa Avrupada oynar.

Aydin
05.Mayıs.2008, 18:47
shamur1 ileri geri saçma sapan konuşuyorsun, eğleniyorsun sanırım kendi çapında..

başkalarının fikirlerine saygı duymayı ne zaman öğreneceksiniz ?

söyledikleri çok mu saçma. tamam saçma dersin. sonra da neye dayanarak saçma dediğini söylersin.

üslubunuza dikkat edin. her fikre saygı duymak zorundasınız bu forumda.

anil luque
05.Mayıs.2008, 20:36
galatasarayı tebrık etmek lazım gercekten müthiş bir mücadele örneği azim ve sonunda artık gelmıs dıyebılecegımız sampıyonluk.. evde macı ızlerken galatasaraylı abım hop oturup hop kalkıyordu gs 2. golu yedıgınde abi bu macı 5-3 alacaksınız dedım abımde yok artık bı tane atan ustune yatar dedı ama bılmıyorkı karsısında tecrube var :D

Sekopej
05.Mayıs.2008, 20:43
Dün 2 maçı da aynı anda takip etmeye çalıştım. Galatasaray golü yedi, Fenerbahçe taraftarı bunu sahadakki oyunculara belli etti ama sahadaki Fenerbahçelilerde bir hareketlenme yok.

Galatasaray beraberlik için nasıl bastırıyor gördük, bize bakıyoruz golü yedikten sonra aynı vurdumduymaz oyun devam. Hiç ayrıntılara girmeye bile gerek yok. 2 taraftaki isteğe bakmak yeterlidir kimin şampiyonluğu daha çok istediğini anlamak için. O nedenle Galatasaraylı futbolcuları canı gönülden tebrik ederim, şampiyonluğu hakediyorlar.

Bir söz de Cevat Güler'e. Kimse Galatasaray teknik direktörsüz şampiyon oldu deyip Cevat Hoca'nın hakkını yemesin. Gerçekten takıma verebileceğinin en iyisini verdi, taşları doğru yerine koydu ve tarihe geçmek üzere. O'nu da ayrıca tebrik etmek gerekiyor.

Bir de bu kısıtlamaya karşıyım, Galatasaray artık şampiyondur, gönlünde eğlenebilir, mesaj yazabilir.(Ama tahrik etmeden:)) Tekrar tüm Galatasaray camiasını tebrik ederim.

Defuser
05.Mayıs.2008, 21:06
başkalarının fikirlerine saygı duymayı ne zaman öğreneceksiniz ?

söyledikleri çok mu saçma. tamam saçma dersin. sonra da neye dayanarak saçma dediğini söylersin.

üslubunuza dikkat edin. her fikre saygı duymak zorundasınız bu forumda.

Karışmak istemem ama shamur1'in mesajına bir bakın isterseniz. (Hakan Şükür kısmı) Gerçi şaka yapmış orada ama yine de tahammül edilemez bir şaka bence.

selcuksalman44
05.Mayıs.2008, 23:21
beyler bir laf vardır haticeye değil neticeye bakın 5-3 ama galiba siz haticeye bakıyorsunuz :)

Aydin
05.Mayıs.2008, 23:30
Karışmak istemem ama shamur1'in mesajına bir bakın isterseniz. (Hakan Şükür kısmı) Gerçi şaka yapmış orada ama yine de tahammül edilemez bir şaka bence.

hayır canım niye karışmayacakmışsın. mantıklı konuştuktan sonra herkes herkese cevap verebilir bu forumda.

"Hakan Şükür gelmiş 37 yaşına bu adamın ofsayta düşmesini yadırgamamak lazım ne olcak ki göz yumsan.."

eğer dediğin kısım buysa, espiri olarak gayet usturuplu yazılmış birşeye Tarık gibi sert mi çıkışmak gerekiyor? extensor ve empreror ne güzel açıklamışlar düşündüklerini.