PDA

View Full Version : Editör

cemir05
02.Mayıs.2007, 14:33
ben 2005'de amasyaspor'un 12 haziran stadını üstü açılır-kapanır, alttan ısıtmalı ve 1.000.000 kişilik yaptım. hemde ekonomisinide 2.000.000 paound yaptım.

süper oluyor ya.:D oyuncular ve kulüplerle alakalı her şeyi yapabilirsin

Addolorato
02.Mayıs.2007, 18:08
Editör Fm'nin Tanrısıdır. Aklına gelebilecek herşeyi yapabilirsin editörle

ardafb
03.Mayıs.2007, 02:30
MEsela kendimi oyuncu olarak yaratabilir miyim ? Birde bu Türkçe mi acaba . Cevap verenlere (crespo009,a.arici-11,cemir05,galatasaray12)çoook teşekkür ediyorum

KaPaLı
03.Mayıs.2007, 03:15
Editör İngilizcedir Kayıtlı oyun editörü (Modifier) ile bunu becerenemezsin oyun dışı editörle oyuncu yaratabilirsis

ardafb
01.Mayıs.2008, 20:01
Editör nedir ben hakkında bilgi edinmek istiyorum forumlarda aradım fakat aradığım bilgiyi bulamadım. Editörde futbolcu yaratabiliyormuyuz yada bir futbolcuyu editleyebiliyor muyuz yada tam olarak ne yapıyoruz ? Bana editör hakkında yardımcı olursanız sevinirim .

KaPaLı
01.Mayıs.2008, 20:07
Kayıtlı oyun editörü Oynadığınız oyun içinde Oyuncu özellikleri - takım özellikleri vs değiştirmeni sağlar.

Oyun dışı editör ise Oyuncu yaratmak - oyuncu özellikleri değiştirmek - takım özellikleri değiştirmeye yarar ama kayıtlı oyun editörü sadece kayıtlı oyun için geçerlidir. Oyun dışı editör ise ne kadar oyuna başlarsan başla oyuncu özellikleri hep senin ayarladığın gibi kalır.

a.arıcı-11
01.Mayıs.2008, 20:19
Kısaca editörde sanki oyunu sen yapıyormuşçasına istediğin herşeyi yapabiliyosun.
Mesela, ben FM 2005'te Kadıköyü 100.000 kişilik yapmıştım

SAİT71
03.Mayıs.2008, 04:45
Kardeş Fm'in orjinal Editöründe Sadece Lig kurmadan önce değişiklik yapabiliyorsun. İstediğin her türlü değişiklikleri yapabilir kendini bile oyuna aktarabilirsin. Hatta kendine özel takımlar kurup özel ligler oluşturabilirsin ama zahmetli bir iş :D
Arkadaşlarında belirttiği gibi ligini kurduktan sonra bu editörle yaptığın değişiklikler oyuna yansımaz. Yeni bir oyun kurarsan ancak görebilirsin son değişiklikleri..Haa bu editörde bir lige fazla takım katarsan oyunu kurarken o lig görünmez. Onada dikkat et derim...

İkinci bir editör ise FM Modifier, bununlada oyun esnasında oyuncuların değerleri, kulüp bütçesi vs. gibi ufak çaptaki değişiklikleri gerçekleştirebilirsin.Bu editörde yaptığın değişiklikler anında oyuna yansır. Yeni bir lig kurmana gerek kalmaz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir...

ardafb
04.Mayıs.2008, 16:12
Cevap verelere çok teşekkür ediyorum kendi takımımı kuracam ben bu editör sayesınde :icon_cool: