PDA

View Full Version : Manchester Yolunda 1 Türk | QaaN -07 |

QaaN-07
02.Mayıs.2007, 14:39
http://www.robinhoweb.com/fotos/fenerbahce-logo.png

Uzun bir süre sonra tekrar kariyer açmaya karar verdim.Takımım Fenerbahçe ve amacım Fenerbahçe ile Avrupa'da kupa kazanmak.Bu amacımı gerçekleştirecek taktiğim,forumda da paylaşmış olduğum Head Hunter taktiğidir.Umarım uzun soluklu ve güzel bir kariyer olur.

Bütçe mükemmel,futbolcular en ala.Bir menajer daha ne isteyebilirdi ki?Taraftarlara verilen yıldız sözü yerine getirilmeliydi.Bunun için de gerçekten iyi bir futbolcu ile temasa geçtik.Kim mi bu futbolcu ?...

R.Van der Vaart Fenerbahçe'de

http://img216.imageshack.us/img216/6598/vandervaart1ts4.jpg
http://img87.imageshack.us/img87/34/vandervaart2hn4.jpg

http://img87.imageshack.us/img87/2669/vdvaartub2.jpg

HSV kulübü futbolcularından,Hollanda Milli Takımının da formasını giyen Rafael Van der Vaart Fenerbahçemiz ile 4 yıllık sözleşmeye imza atmıştır.Futbolcumuza başarılar diliyoruz.

Maldonado Kadro Dışı

http://www.ntvspor.net/Images/25382.jpg

Kulübümüz futbolcularından Claudio Maldonado Rivéra süresiz kadro dışı kalmıştır.Gelecek olan herhangi bir teklif muhakkak değerlendirilecektir.Öte yandan bu sezon kadroda düşünülmeyen Kemal ve Selçuk'da Maldonado ile birlikte kadro dışı kalmışlardır.Bu 3 futbolcumuz kendilerine gelcek olan teklife kadar PAF Takımı ile antrenmanlara çıkacaklardır.

SEZONUN İLK KUPASI FENERBAHÇE'NİN : 3-0

http://img87.imageshack.us/img87/5306/65249434yx9.jpg

Sezonun ilk kupasında gerçekten de beklediğimden daha iyi oynadık.Güçlü rakibimiz karşısında her istatistikde biz öndeydik.Kupayı hakkımızla aldık,mutluyuz..

DEVAMI AKŞAMA !

Addolorato
02.Mayıs.2007, 17:59
Anlatımına çok güzel başlamışsın özellikle van der vaart bölümü hoşuma gitti kariyerinde başarılar

pascal88
02.Mayıs.2007, 18:06
abi süper bi başlangıc tebrik ediyorm transfer haberine de bittim harikasın tek kırıldığım yer beşiktaş maçı oldu :( bi beşiktaşlı olarak başarılarının devamını dilerim de abi o parayı nerden buldun benim bildiğim fb de o kadar para olmuyo başlayınca sattığın bi topçu da yok ??

asatilla
02.Mayıs.2007, 20:16
Transfer güzel.Çok iyi başlamışsın.Bşarılar.Umarım uzun soluklu olur.

Alicanfmfan
02.Mayıs.2007, 21:02
Çok güzel bir kariyer olacaga benziyor tebrik ederim.Van der vaart'ın kafası muhteşem :zuhaha

SiR ToMaSRoSiCkY1
02.Mayıs.2007, 23:22
Başarılar Kaan.Van Der Vaart transferiyle de iyi bir bomba patlatmışsın.

Wesley Sneijder
03.Mayıs.2007, 00:51
FB'de o kadar para oluyor da Maldonado oyunda iyi adam, keşke kadro dışı bırakmasaydın.

CeSC FaBReGaS
03.Mayıs.2007, 00:57
Başarılar Kaan.Umarım uzun soluklu bir kariyer olur.Van der Vaart transferi güzel.

QaaN-07
03.Mayıs.2007, 02:27
Anlatımına çok güzel başlamışsın özellikle van der vaart bölümü hoşuma gitti kariyerinde başarılar
Teşekkür ederim :)

abi süper bi başlangıc tebrik ediyorm transfer haberine de bittim harikasın tek kırıldığım yer beşiktaş maçı oldu :( bi beşiktaşlı olarak başarılarının devamını dilerim de abi o parayı nerden buldun benim bildiğim fb de o kadar para olmuyo başlayınca sattığın bi topçu da yok ??

Şöyle bi durum;
Yönetime Ligi kazanacağıma dair söz verdim yani sezon hedefini "winner" yaptım.20 Mn YTL oldu,daha sonra ek bütçe istedim 35 Mn YTL verdiler.

Transfer güzel.Çok iyi başlamışsın.Bşarılar.Umarım uzun soluklu olur.

Çok güzel bir kariyer olacaga benziyor tebrik ederim.Van der vaart'ın kafası muhteşem :zuhaha

Ben teşekkür ederim Alicancım :) 5 dakkalık photoshop çalışmasıyla anca bu kadar oluyor :)

Başarılar Kaan.Van Der Vaart transferiyle de iyi bir bomba patlatmışsın.

Evet gerçekten iyi bir transfer oldu zaten ilk maçındada golünü attı :)

FB'de o kadar para oluyor da Maldonado oyunda iyi adam, keşke kadro dışı bırakmasaydın.

1 kaç kariyerimde denemiştim.Aslında fena değil yani gerçekteki haliyle kıyaslanırsa süper denilebilir.Ama biraz sinirimden dolayı,biraz da yabancı kontenjanı sorunundan dolayı kadro dışı bıraktım,hem Appiah dururken ona laf düşmez :)

Başarılar Kaan.Umarım uzun soluklu bir kariyer olur.Van der Vaart transferi güzel.

anil luque
03.Mayıs.2007, 02:34
hayret kaan msnden yorumlarınızı beklerız ;) diye birşey yazmadın :D basarılar diliyorum kardeş vaart super transfer olmus kadro dısı bıraktıgın oyuncularda tamamen haklısın inşallah güzel ve uzun soluklu bir kariyer olur..

GeNç KaRTaL
20.Mayıs.2007, 05:05
Kariyerin devamını bekliyoruz Kaan.

Raten
20.Mayıs.2007, 05:25
Kariyerini merakla takip ediyorum
Umarım Fenerbahçemizi layık olduğu yerlere getirirsin

badimadi
20.Mayıs.2007, 07:50
En beğendim kariyerlerden biri oldu artık,takipte olucam kariyerin..Tebrikler,emeğine sağlık
Bayağı uğraşıyosun galiba; röpörtajlar,gazeteler falan :D

Alicanfmfan
20.Mayıs.2007, 07:54
Yeni ss'leri heyecanla bekliyoruz...

QaaN-07
20.Mayıs.2007, 19:42
Üzgünüm arkadaşlar,
format sonucunda Fenerbahçe kariyerimi kaybettim,
Onun yerine Manchester United ile kariyer açtım
Bu başlık altında devam edeceğim.
Anlayışınızdan ötürü teşekkür ederim.

A.KAAN SELÇUK MANCHESTER UNITED İLE SÖZLEŞME İMZALADI !

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/f/ff/ManchesteUnited-logo.jpg

ŞOK!ŞOK!ŞOK!...TÜRKİYE'NİN GELECEK VAADEDEN MENAJERLERİNDEN A.KAAN SELÇUK İNGİLİZ DEVİ MANCHESTER UNITED İLE 2 YILLIK SÖZLEŞME İMZALADI.BAŞKANLAR JOE & AVRAM GLAZER KARDEŞLER İLE KAMERALARA POZ VEREN SELÇUK'UN ÇOK MUTLU OLDUĞU GÖZLENDİ.

KULÜP TARİHİ

İlk olarak Newton Heath (L & Y.R.) F.C. adıyla 1878 yılında kurulan takım işçilerin bir kulübü olarak kurulmuştur. Finansal sorunlar üzerine 1902 yılında bir işadamı tarafından satın alındı ve adı Manchester United olarak değiştirildi.
İkinci dünya savaşı sonrası takımın başına Sir Matt Busby'ı getiren takım çok iyi bir kadro kurmuş ve 1956 ve 1957'de üstüste iki şampiyonluk kazanmıştır. Ancak şok edici bir gelişme olmuş ve Münih'de takımın uçağı düşmüştür. Takımın 8 oyuncusu bu kazada ölmüş ve birçok oyuncusu sakatlanmıştır (6 Şubat 1958). Herkes takımın çökeceğini düşünürken Busby sakat oyuncularından ve gençlerden yeniden bir rüya takım kurmuş ve 1965 ve 1967 iki kez İngiltere Şampiyonu olmuş ve 1968 'de Avrupa Kupası'nı kazanan ilk İngiliz takımı olmuştur.
Bu tarihten sonra uzun süren bir duraklamaya giren takım 30 seneye yakın İngiltere Şampiyonluğu görmememiştir. Bu başarısız dönem takımın başına Sir unvanı alacak başka bir menejer gelen kadar sürecektir.
Futbol kulüpleri içinde en başarılı halka arzlardan birini geçmiş dönemlerde gerçekleştiren Manchester United hisslerini 2005 yılı içine Amerikalı işadamı Malcolm Glazer sahip olmuş, taraftarlarca yoğun bir şekilde protesto edilmiştir.

STADIMIZ OLD TRAFFORD

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/43/Old_Trafford_inside_20060726_1.jpg/800px-Old_Trafford_inside_20060726_1.jpg

Takımla simgeleşen ve adeta taraftarın 'mabedi' olarak bilinen Old Trafford stadyumunu kullanmaktadırlar.Old Trafford'un kapasitesi 76,212 kişidir.Stadın yapımı 1909 yılında başlayıp kısa sürede bitmiştir.19 Şubat1910 yılında açılmıştır.Büyük Britanya'da en çok seyirci toplayan stadyumdur.2.sırada İskoç takımı Celtic vardır.Ayrıca UEFA tarafından 5 yıldız verilen ilk İngiliz stadyumudur

badimadi
20.Mayıs.2007, 20:14
aaaaa :D Neyse bunu da takip ederiz

RIDVAN TLM
20.Mayıs.2007, 20:41
cok kotu olmus fener karıyerının gıtmesı ...başarılar

Raten
20.Mayıs.2007, 21:14
Fenerbahçe ile devam etseydin daha güzel olurdu ama sağlık olsun bunu da büyük bir zevkle takip edeceğim

cengavs
20.Mayıs.2007, 22:10
olsun manchesterın kadrosu güzel kupaları toplarsın

anil luque
20.Mayıs.2007, 22:57
hadı bakalım kaan neler yapacaksın :)

cengavs
02.Mayıs.2008, 21:54
van der vaart güzel olmuş bombayı patlatmışsın gerçekten başarılar

deniz.91
02.Mayıs.2008, 22:17
Maldonado oyunun iyi dmlerinden keşke kadro dışı bırakmasaydın

QaaN-07
02.Mayıs.2008, 22:54
http://img291.imageshack.us/img291/3213/15978932jj4.jpg

Ligin ilk maçında çok iyi bir performans çıkardık.Yeni transferimiz Rafa'da ilk maçında şov yaparak 2 gol 1 asist yaptı.

http://img517.imageshack.us/img517/2104/62430921ii7.jpg

Şampiyonlar Ligi 3.Eleme ilk maçında deplasmanda Rus Shaktar Donetsk'i eleyen Slovak ekibi Zilina ile eşleştik.Maçtan önce tüm spor yazarları bu maçın Fenerbahçe adına kolay olacaklarını söylemelerine rağmen,kimse bu skoru beklemiyordu.

http://www.ntvmsnbc.com/news/246361.jpg

Maçtan Sonra Rıdvan Dilmen FB TV'de Maçı Yorumluyor.

Spiker:Sayın Rıdvan Hocam öncelikle programımıza hoşgeldiniz.

Rıdvan Dilmen:Hoşbulduk.

Spiker:Evet öncelikle Fenerbahçemizin deplasmanda aldığı galibiyeti soracağız size,bu maç hakkında görüşleriniz nelerdir?

Rıdvan Dilmen:Öncelikle Fenerbahçe takımını tebrik ediyorum.90 dakika boyunca oyun disiplininden kopmayıp,sürekli kaleyi yokladılar.4-0 müthiş bir skor.Hele ki deplasmanda alınan bu galibiyet Fenerbahçe adına çok öenmliydi ve artık Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde diyebiliriz.

Spiker:Hocam iki oyuncuyu soracağım size biri R.Van der Vaart bir diğeri Carlos.Van der Vaart sezona çok iyi başladı bu sezon 3 maçta 3 gol 3 asisti var.Carlos ise şu ana kadar bekleneni veremedi.

Rıdvan Dilmen:Tabiiki bu iki futbolcu içinde konuşmak daha çok çok erken.Ama hani şuan için konuşmak gerekirse Vaart iyi bir futbolcu olduğunu gösterdi.Carlos ise biraz daha vasat gözüküyor.Özellikle Zilina maçında takımın en kötüsüydü.Tabii Diego Selçuk hocamızı da anlıyoruz.Bir anda Carlos'u 11'den kesip Vederson'u koyamıyor.Çünkü çok büyük bir kumar.Böyle bir hadise olursa hocamız hem taraftarı hem de yönetimi karşısına alacak.Bu sebepten dolayı şuan 11'de sol arka kanatta Carlos yer alır.

Spiker:Hocam Kezman ve Semih'in bu sene iyi bir ikili olduğunu görüyoruz.Sizce bu sezon sonuna kadar devam eder mi?

Rıdvan Dilmen:Şimdi orasını tam bilemeyeceğim ama gerçekten iyi anlaşıyorlar.Hele ki arkalarında sağlam bir Vaart her maç skoru 4'e 5'e katlamalarına neden olabiliyor.Temennimiz bu anlaşmalarını sürdürmeleri.

Spiker:Hocam son olarak Diego Selçuk'un şu ana kadar oynadığı 3 maçtada oyuncu değişikliği yaptığını göremedik.Özellikle bu çok büyük eleştiriler aldı.Sadece taktik üzerinde oynamalar yapan bir teknik adam.Siz neler düşünüyorsunuz?

Rıdvan Dilmen:Vallahi açıkçası biraz ilginç gerçekten de Süper Lig'de ilk kez karşılaştığımız bir durum.Ama dikkatle incelediğimiz de futbolcuların hepsi maçın başından sonuna kadar aynı tempo ile devam ediyor.Selçuk sanırım bir formül bulmuş olabilir .

Spiker:Peki hocam çok teşekkür ederiz.

Rıdvan Dilmen:Ben teşekkür ederim iyi yayınlar.

http://img134.imageshack.us/img134/6282/fotoma2gb8.jpg

Addolorato
02.Mayıs.2008, 23:18
Keşke daha güncel bi gazete seçseydin:D:D:n:

QaaN-07
02.Mayıs.2008, 23:20
Napalım Bunu Bulabildik :D

Alicanfmfan
02.Mayıs.2008, 23:24
Müthiş maçlar grafiklerde muhtesem kesinlikle takip edicegim kariyeri :)

Suicider
03.Mayıs.2008, 00:53
çok güzel gidiyorsun anlatımını beğendim başarılar :)

Varonil
03.Mayıs.2008, 09:04
Van der Vaart ve Süper Kupa zaferi süper olmuş kaan,bu arada gazete de güzel olmuş,güzel gidiyor başarılarının devamını dilerim..

howarda3
03.Mayıs.2008, 14:14
Van der Vaart'tan sonra Alex'i naptın? Başarılar bu arada

pascal88
03.Mayıs.2008, 14:24
abi harikasın süper grafikler mütiş olmuş kezman dimi o?? devamını bekliyorum süpersin

cengavs
03.Mayıs.2008, 14:29
van der vaart ı bi defa bjk ye almıştım bir seonda 27 gol 28 asist yapmıştı düşünebiliyormusunuz amc de hem de başarılar harika gidiyorsun

dberksu
04.Mayıs.2008, 20:58
Senin takipçinim ayrıca bu benim ilk mesajım herkeze merhaba

Nocna Mora
04.Mayıs.2008, 21:05
Süper grafikler, resimler falan bundan sonra takipçinim başka transfer yapmadın mı?

QaaN-07
05.Mayıs.2008, 00:23
Müthiş maçlar grafiklerde muhtesem kesinlikle takip edicegim kariyeri :)

çok güzel gidiyorsun anlatımını beğendim başarılar :)

Aslında anlatımdan çok grafik koyuyorum hem sizinde gözünüze hoş geliyor :)

Van der Vaart ve Süper Kupa zaferi süper olmuş kaan,bu arada gazete de güzel olmuş,güzel gidiyor başarılarının devamını dilerim..
Teşekkür ederim Mert:)

Van der Vaart'tan sonra Alex'i naptın? Başarılar bu arada

Taktiğimi forumda görüyorsundur.
Dizilişimde 2 MC 1 de AMC var.
Ancak göreceksinki MC'ler DM mevkiine dönük oynuyor.
Bu özelliği kaldırdım.
Alex ile Appiah'ı yanyana MC,Vaart'ı da AMC oynatıyorum.
Tabi dış saha maçlarında yine forumda gördüğün taktik daha çok işe yarıyor.

abi harikasın süper grafikler mütiş olmuş kezman dimi o?? devamını bekliyorum süpersin

Evet Kezman :)

van der vaart ı bi defa bjk ye almıştım bir seonda 27 gol 28 asist yapmıştı düşünebiliyormusunuz amc de hem de başarılar harika gidiyorsun

Doğrudur.Bende şuan 4 golü var :)

Senin takipçinim ayrıca bu benim ilk mesajım herkeze merhaba

Sanada Merhaba :)

Süper grafikler, resimler falan bundan sonra takipçinim başka transfer yapmadın mı?

Hayır Yapmadım.

Evet arkadaşlar devamını biraz beklettim sanırım.
Devamını ya yarın yada salı günü ekleyebilirim.
Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim