PDA

View Full Version : personel sorunu..

pengassus
02.Mayıs.2007, 19:23
Arkadaşlar...
Fenerbahçe ile sezona başladım.
Öncelikle elimdeki antrenörlerin çoğunu kovdum, yönetim de onayladı.
Onların yerine daha iyilerini almak istiyorum. Teklif yapıyorum, anlaşıyorum. Fakat bu transferi yönetim engelliyor.
Gerekçe de şu:
" Fenerbahçe yönetimi, klübün başka bir antrenöre ihtiyacı olmadığını düşündüğü için xxxxxx adlı kişinin (antrenörün) transferini engelledi."
oysa şu anda klüpte sadece 2 antrenörüm var. Bunu nasıl halledebilirim.
Teşekkürler şimdiden...

Melekovic
02.Mayıs.2007, 19:28
Transfer bütçen ne kadar kaldı peki?

pengassus
02.Mayıs.2007, 20:41
Daha hiç transfer yapmadım.
Oyunculara teklif bile yapmadım. Oyuna başlar başlamaz ilk iş antrenör işine girdim. Bütçeden olduğunu sanmıyorum...

Defuser
02.Mayıs.2007, 20:58
Genç takımın koçlarının sayısı kaç ?

pengassus
02.Mayıs.2007, 21:19
10 civarı var sanırım...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Genç antrenörlerinden 3-4 tanesini kovdum.
Yönetim yine yeni antrenör kabul etmiyor.
Takımda kaleci antrenörü 10 özellikte. Nasıl olacak bu iş anlamadım.

Defuser
02.Mayıs.2007, 22:12
işte genç koçlarını da kovmak zorundasın o halde. kulübün 10'dan fazla koç istemiyor. Genç ve as takım koçları toplam 10 koç olacak.

20_kral_20
03.Mayıs.2007, 00:08
bende açmıştım bi konu bununla ilgili demek hepsini mi kovamak zorundayız birde yabancı koçlarla nasıl çalışabiliriz

cemir05
03.Mayıs.2007, 00:21
Arkadaşlar...
Fenerbahçe ile sezona başladım.
Öncelikle elimdeki antrenörlerin çoğunu kovdum, yönetim de onayladı.
Onların yerine daha iyilerini almak istiyorum. Teklif yapıyorum, anlaşıyorum. Fakat bu transferi yönetim engelliyor.
Gerekçe de şu:
" Fenerbahçe yönetimi, klübün başka bir antrenöre ihtiyacı olmadığını düşündüğü için xxxxxx adlı kişinin (antrenörün) transferini engelledi."
oysa şu anda klüpte sadece 2 antrenörüm var. Bunu nasıl halledebilirim.
Teşekkürler şimdiden...

kardeş genç antrenörlerinden kötüleri kov. kötüleri seçmek içinse mesela 3 tane tekniği iyi olan adam barındırma. tekniği en iyi olandan bir tane, taktiği en iyi olandan bir tane, savunması ofansif alnayışı felan işte hepsinden bir tane barındırsan yeterli.

birde yaz geldiği zaman transfer dönemi açılıyorya.
(- evet dediğini duyar gibiyim)
işte o zaman istediğin kadar transfer ediyorsun. ben arsenal'e bir dolu antrenör aldım. hepside seçme ki ne süper adamlar.
(-ama anladım dediğini pek duyamadım:D)

pengassus
03.Mayıs.2007, 01:47
Teşekkürler arkadaşlar...