PDA

View Full Version : Skorları gösteren ekranı kapatabilir miyiz?

20_kral_20
03.Mayıs.2007, 00:04
arkadaşlar eğer mümkünse skorları gösteren ekranın daha hızlı akmasını yada sadece sonuları yazmasını istiyorum örnegin türkiye ligini seçtiğimde o haftaki tüm maçları oynuyor yani kaç kaç bittiği golü kimin attığı falan bunları yazınca çok vakit alıyor yani benim kendi maçım daha kısa sürüyor yani eğer mümkü oluyosa diğer maçlrın 1 çırpıda geçmesini istiyorum ayarlardan en hızlı durrurlmazı seçtim ama pek fala fark etmedi sizçe bu dediğim mümkünmü çoklu lig açınca insanı öldürüyor her ligden maç falan oynuyo

cemir05
03.Mayıs.2007, 00:39
niyeki. gece rüyanamı mı giriyor skor tabelası:D. şaka şaka benim bildiğim kapatılmıyor. onu en hızlısına alsan bile belli başlı şeyleri gösteriyor. dsaha sonra hızlanıyor.

Universal
03.Mayıs.2007, 01:13
Kullandığın bilgisayarın özelliklerine bağlı. Bilgisayarın özellikleri kötü ise çok lig açmaman gerekir. Buda fikstür hızına etki eder. Fikstür hızı tamamen bilgisayarın özellikleri ile ilgilidir.

King_91
02.Mayıs.2008, 20:06
Oynadığın ligin maçları mutlaka gözükür..Hızlı geçsin istiyorsan az lig açmalısın..

muzoadux
02.Mayıs.2008, 23:30
Gri ekranı kastediyorsan browse ye basıp oyunlailgilenebilirsin.Hiç istemiyorsan az lig açman gerekir.Ama dersenki arkadaş ben brezilya ligini açmak istiyorum gençoyuncular çıkıyor.O zaman oyunu kurarken oynanabilir(playable) değil görülebilir(viewable) ı tıklarsan bir nebzede olsa hızlanacaktır.

SAİT71
03.Mayıs.2008, 04:51
Bence görmek yada beklemek istemiyorsan Browse'ye bas dolaş oyunda. zaten bi dalınca o maçları bitirmiş oluyo sen unutuyosun maçları :D zaman su gibi akıp geçiyo:D