PDA

View Full Version : TSL 34.Hafta | Trabzonspor - Fenerbahçe

Memedov
07.Mayıs.2007, 20:45
http://img262.imageshack.us/img262/7866/1879jb0.png (http://imageshack.us)http://img206.imageshack.us/img206/7772/1870kt0.png (http://imageshack.us)

El Comandante
07.Mayıs.2007, 20:47
Trabzonspor baskani her seferinde Fenerbahce karsisinda kazanacaklarini iddia etmisti,bakalim dedigi cikacak mi...
Bence mac berabere bitecek.

yunusgs
07.Mayıs.2007, 21:23
Trabzonspor bu sene şampiyonluğa oynayan hiçbir takım karşısında kazanamadı bu sefer kazanmak istiyorlar ama bencede maç berabere biter.

shamur1
07.Mayıs.2007, 21:33
Koskoca bir sezonu rezil bir derecede bitiriyoruz. Şu koskoca sezonun tesellisi Avni Aker'de Fenerbahçe'yi yenmekten geçiyor. Umarım oyuncular bunun bilincindedir .. Bari bu sefer yüzümüzü güldürürler ..

Varonil
07.Mayıs.2007, 23:33
Kazanacağımızı düşünüyorum.Çok çetin bir maç olacak.Trabzon'lu futbolcular kendini göstermek,önümüzdeki sezonda takımda kalmak için oynayacaklar.Keza kötü bir futbol oynamaları halinde takımdan giderler.

Fenerbahçe'li futbolcular,son Gençlerbirliği maçında forma giydikleri kulübün nasıl bir kulüp olduğunu anladılar,maç öncesi ve maç sonrası verilen destek ile.Bu maçı kazanıp,taraftarına bir nebze de olsa teselli verecektir..

Fernando Gago
08.Mayıs.2007, 00:28
Galatasaray maçından sonra Trabsonzpor Başka'nının artık Fenerbahçe maçın düşünüyoruz onu için oynayacağız deyip kafaarı karıştırmıştı . Bu maçta önemli eksiklerimiz var Trabzon daha istekli oynayacaktır ben bu maçı kazanacağmızı düşünüyorum azda olsa umut var çünkü ...

shamur1
08.Mayıs.2007, 00:44
Umut var .. Hüseyin var .. Çağdaş var .. Adnan var .. Korkun bizden :D

KaPaLı
08.Mayıs.2007, 00:46
Volkan - Lugano - Deniz - Roberto Carlos - Vederson - Appiah eksik futbolcularımız. Zorlanırız ama kazanacağımı düşünüyorum.

Bordo61Mavi
08.Mayıs.2007, 01:00
Ben Trabzonsporluyum ama bizim su sansimiz Fenerbahceye tutmuyo, bu sefer baska olur insAllah diyorum ama cokta umitlenmiyelim.

Macta elbet Trabzon daha baskili olacaktir ama kalite farki var, bi kac sezondan beride bunu goruyoruz.

TürkuAz
08.Mayıs.2007, 01:20
Bence maç berabere biter, en azından Trabzonspor iddiasında ısrarcıysa..

Cyzio
08.Mayıs.2007, 01:35
Bu maçtan alınacak bir galibiyet bana tüm sezonu unutturur..

scar face
08.Mayıs.2007, 01:42
Sakatlar listesine Uğur Boralda katıldı...Avni Akerden 3 puanla ayrılmamız cok zor

Onurap
08.Mayıs.2007, 02:02
Trabzon istekli oynayacaktır bence..Galatasaray golü erken bulursa fenerbahçe morali bozulup yenilebilir..Trabzonun kazanması için defansta hata yapmaması gerekiyor buda mümkün gözükmüyor..Yattara fenerbahçenin eksik sol kanadını çok zorlayhacağını düşünüyorum...

Universal
08.Mayıs.2007, 03:51
Fenerbahçe için çok rahat bir maç, Trabzonspor şuanki durumu ile Fenerbahçe'ye rakip olabilecek bir takım değildir. Son hafta rahat bir oyun ile kazanarız. Galatasaray maç skorunu bekleriz.

Tek korktuğum isim Yattara, sol kanadımızda oyuncu yok. Fenerbahçe sağ kanadı kullacanktır.

PesimiSTyLa
08.Mayıs.2007, 04:09
Trabzon bu macta yenilmeyecek. En az bi beraberlik cıkaracaktır. Yattara dan şov bekliyorum; ne yazikki macı izleyemeyecegim özette izlerim.

TS nin yeri garanti birsey kaybedecekleri yok bu sezon cok kötüydü en azından bu macı alıp taraftarına hediye etmek isteyecektir; ki bence de en az beraberlik alacaklar...

Alicanfmfan
08.Mayıs.2007, 04:16
Trabzonspor maçı alcaktır 2-0 diyorum.Fenerbahçe'de moral yok...

a.arıcı-11
08.Mayıs.2007, 04:18
Uğur ne zaman sakatlandı yahu??

Seyir zevki yüksek bir maç olur ve zorda olsa kazanırız.Sol kanat yokluğunda Zico 3-5-2 oynayabilir.Semih-İlhan ikilisini görmek istedim sahada.

KaF KeF
08.Mayıs.2007, 04:43

Moral mi yok? Gülüyorum sana...

Zorlansakta yenileceğimizi düşünmüyorum..Ya beraberlik yada Kazanırız..

Bordo61Mavi
08.Mayıs.2007, 04:49

Agzindan bal damliyoda :D cok zoorrr

Yattara ve Umut, bu ikisi ustun bi oyun sergilerse bu mactan puan veya puanlarla ayrilabiliriz. Bu ikisininde ayni gunde formda olmasi cok az olasiligi olan bisey. Fenerbahce baya eksik cikacak maca ama sakat futbolcularin yerine oynicak futbolcular daha istekli olacaktir. Bi bakima Fener bu macta galibiyete yakin taraf

scar face
08.Mayıs.2007, 06:37
Uğur Boral bugünkü idmana katılmadı...

Trabzonspor
08.Mayıs.2007, 22:07
bu maç alsak da artık bütün sezonun rezilliğin üzerimizden atsak.ayrıca feneri en son 2001 de avniakerde ynedı.uzun aradan sonra yıne galıp gelmek istiyoruz.ama berabere bter gibi geliyor.trabzon fenere rakip olamaz diyen arkadaslarada gülüyorum çünkü ilk yarıdaki maç cok ıyı oynamamıs ama yınede mucadele etmıs sahasında az gol yıen takıma 2 gol atmış ve bayağıda kacırmıstık.futboldan anlamayan hüseyinde size ik gol hedye etmşti

Süper Lig'in son haftasında Fenerbahçe'yi ağırlayacak olan Trabzonspor, oynanan son 12 lig maçında rakibine üstünlük kuramadı.
8.5.2008

Turkcell Süper Lig’de 10 Mayıs Cumartesi günü, sahasında, şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Trabzonspor, sarı-lacivertli takım karşısında uzun bir süredir galip gelemiyor. En son 2001-2002 sezonunun 15. haftasında sahasında Fenerbahçe’yi 2-1 yenen bordo-mavililer, daha sonra rakibiyle yaptığı 12 lig maçında galibiyet alma başarısı gösteremedi. 8 Aralık 2001’den bu yana yaptığı 12 lig maçında 9 yenilgi ve 3 beraberlik alan Karadeniz ekibi, 5 sezondur iç ve dış sahada rakibi karşısında 3 puan alamıyor. Bordo-mavililer, son 12 maçta 13 gol atarken, kalesinde 24 gol gördü. Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında yapılan son 13 lig maçında alınan sonuçlar şöyle:
2001-2002:
Trabzonspor - Fenerbahçe: 2 - 1
Fenerbahçe - Trabzonspor: 3 - 0
2002-2003:Fenerbahçe - Trabzonspor: 3 - 2
Trabzonspor-Fenerbahçe: 0 - 0
2003-2004:
Fenerbahçe - Trabzonspor: 3 - 1
Trabzonspor - Fenerbahçe: 0 - 1
2004-2005:
Fenerbahçe - Trabzonspor: 2 - 1
Trabzonspor - Fenerbahçe: 0 - 2
2005-2006:
Fenerbahçe - Trabzonspor: 2 - 2
Trabzonspor - Fenerbahçe: 2 - 3
2006-2007:
Fenerbahçe - Trabzonspor: 2 - 2 (İzmir’de)
Trabzonspor - Fenerbahçe: 1 - 2
2007-2008:
Fenerbahçe - Trabzonspor: 3 - 2

Fıratcan Alçınkaya
08.Mayıs.2007, 22:23
TS tüm derbilerini kaybetti kadrosunda bordo-mavi formaya yakışmayacak çok oyuncu var TS kazanamaz gibime geliyor...

shamur1
08.Mayıs.2007, 22:56
Umut'suz yaşanmaz .. Umut'un olsun yeter .. Umut'umuz var.. Hadi Umut görelim seni :D

anil luque
09.Mayıs.2007, 01:31
bana gore formalıte macı ıkı takım ıcınde galatasarayın bu saatten sonra evınde yenılmeyecegını goz onunde bulundurursak tabi.. bence gollü beraberlik olacak

nekop
09.Mayıs.2007, 01:48
Fenerbahçe bu futbolumuzla bizi rahat yener ve Trabzonsporlular olarak bence şans faktörü dışında hiçbir şey bu maçı bize kazandıramaz.

Sirius Black
09.Mayıs.2007, 02:24
son 13 maçın istatistiklerine baktığımızda, 9 fenerbahçe galibiyeti, 1 trabzonspor galibiyeti, 3 beraberlik var.
gollerde, fenerbahçe: 29 gol atmış
trabzon: 12 gol atmış.

son 5 maç ise 3 fenerbahçe galibiyeti, 2 beraberlik var.

fenerbahçe'nin sakatlarını -1 puan desek, bu maç;

fenerbahçe 3:1 trabzonspor şeklinde biter...

Onurap
09.Mayıs.2007, 03:34
Ts nin defansı s.o.s veriyor fenerbahçeye direnebileceklerini sanmıyorum..

Fıratcan Alçınkaya
09.Mayıs.2007, 04:12
az önce okudum FB kaybederse BJK UEFA gidiyor:)

TS liyim bu maç :p

Fernando Gago
09.Mayıs.2007, 04:14
az önce okudum FB kaybederse BJK UEFA gidiyor:)

TS liyim bu maç :p

Nasıl yani :icon_confused:

shamur1
09.Mayıs.2007, 04:47
Fenerbahçe kaybetse 73 , Beşiktaş kazanırsa 73 oluyor ama genel averaj ve ikili averajda Fenerbahçe üstün. Nasıl Uefa'ya gidiyormuş Beşiktaş ?

fenerbahce_1907
09.Mayıs.2007, 04:51
Dogru yazms Fıratcan abi.FB 73,BJK 73,SİVAS 73 oluyor 3 lü averaja bakılıyor 3 lü averajda Bjk 2.sırada oluyor Sivas'ın önünde.

DisCo
09.Mayıs.2007, 09:55
Yanlış biliyor olabilirim ama. Beşiktaş'ın Uefa'ya gitmesi için Sivasspor'un kaybetmesi gerekiyor veya ikiside kazanırsa Beşitaş, Sivas'ın attığından 4 fazla atması gerekiyor.

Fıratcan Alçınkaya
09.Mayıs.2007, 20:39
Abi FB kaybederse / Sivas-BJK Kazanırsa..

73-73-73 olcak

Aradaki maçların genel averajı alınacak.

FB - 4-1 sivası yendi diğer maçı hatırlamıyom.

Sivas FB den 3-4 -averaj yedi BJLK ise -2 genel averajda böylece önüne geçiyoruz 3takıma göre hesaplanıyor...

DisCo
09.Mayıs.2007, 20:47
Trabzonspor ile Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de yarın yapacakları 2007-2008 sezonu son hafta maçında 97. kez karşı karşıya gelecek. 13 Şubat 1974 tarihinde, Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapılan ve 0-0 berabere sonuçlanan Türkiye Kupası çeyrek final maçıyla başlayan 34 yıllık rekabette, galibiyet sayısında Fenerbahçe'nin üstünlüğü bulunuyor. Fenerbahçe, geride kalan maçlardan 36'sını kazanırken, Trabzonspor, 34 kez galip geldi. Taraflar 26 maçta ise eşitliği bozamazken, sarı-lacivertlilerin toplam 117 golüne, bordo-mavililer 114 golle yanıt verdi.

-LİGDE DE FENERBAHÇE ÜSTÜN-

Fenerbahçe ile Trabzonspor, lig tarihinde şimdiye dek 67 kez karşı karşıya geldi. İki ekip arasında bugüne kadar ligde yapılan maçlarda, sarı-lacivertlilerin, bordo-mavili takıma karşı galibiyetlerde 26-20'lik üstünlüğü bulunuyor. İki ekip arasında bugüne dek yapılan 21 lig karşılaşmasında ise eşitlik bozulmadı. Fenerbahçe'nin ligde attığı toplam 88 gole, Trabzonspor 76 golle yanıt verdi. İki takım arasında sezonun ilk yarısında İstanbul'da yapılan maçı Fenerbahçe 3-2 kazanmıştı.

-TRABZON'DAKİ MAÇLAR-

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında Trabzon'da yapılan maçlarda bordo-mavili takımın üstünlüğü bulunuyor. İki takım arasında şimdiye kadar Trabzon'da yapılan 38 resmi ve özel maçta Trabzonspor'un 18, Fenerbahçe'nin ise 10 galibiyeti bulunuyor. Taraflar Trabzon'daki 10 maçta ise eşitliği bozamadı. Hüseyin Avni Aker Stadı'nda Trabzonspor 47, Fenerbahçe ise 31 gol attı.

-FENERBAHÇE, LİGDE 12 MAÇTIR YENİLMİYOR-

Fenerbahçe, Trabzonspor'a son 12 lig maçında da yenilmedi. Bordo-mavili takım karşısında ligdeki son mağlubiyetini 8 Aralık 2001 tarihinde Trabzon'da yapılan maçta 2-1'lik skorla alan sarı-lacivertliler, daha sonra oynadıkları 12 lig maçında da yenilgi yüzü görmezken, bu süre içinde 9 galibiyet, 3 beraberlik aldı.

-EN FARKLI SKORLU GALİBİYETLER-

Fenerbahçe, Trabzonspor'u 5 Mart 1989'da Kadıköy'de 5-1 gibi açık farklı skorla yendi. Bu sonuç, iki takım arasında bugüne kadar yapılan maçlardaki en farklı skorlu galibiyet olarak da tarihe geçti. Sarı-lacivertliler ayrıca, 26 Ekim 1991'de Kadıköy'deki lig maçını 4-1, 2000-2001 sezonunda İstanbul'daki lig maçını 5-2, 2001-2002 sezonunda ise yine İstanbul'daki maçı 3-0 kazandı. Trabzonspor ise Fenerbahçe karşısındaki tarihindeki en farklı skorlu galibiyetlerini, 11 Ağustos 1992'de Kadıköy'de Şenol Çorlu'nun jübile maçında 4-1, 26 Aralık 1976 ve 9 Mart 1991 tarihlerinde de Trabzon'daki lig maçlarında 3-0'lık sonuçlarla aldı.

-EN GOLLÜ MAÇLAR-

İki takım arasındaki en gollü maç, 6 Ekim 1990'da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapıldı. Toplam 8 gol atılan lig maçında Trabzonspor, Fenerbahçe'yi 5-3 yendi. Bordo-mavililer ayrıca 21 Mayıs 1994'de Ankara 19 Mayıs Stadı'nda yapılan Başbakanlık Kupası maçında ve 6 Nisan 1997'de yine Trabzon'daki lig maçında rakibini 4-3'lük skorlarla yendi. Fenerbahçe ise 17 Ekim 1992'de Hüseyin Avni Aker Stadı'ndaki gol düellosundan 4-3 galip ayrılırken, 2000-2001 sezonunda İstanbul'daki lig maçını 5-2 kazandı.

Kaynak: AA

Trabzonspor
09.Mayıs.2007, 21:11
Trabzonspor ile Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de yarın yapacakları 2007-2008 sezonu son hafta maçında 97. kez karşı karşıya gelecek. 13 Şubat 1974 tarihinde, Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapılan ve 0-0 berabere sonuçlanan Türkiye Kupası çeyrek final maçıyla başlayan 34 yıllık rekabette, galibiyet sayısında Fenerbahçe'nin üstünlüğü bulunuyor. Fenerbahçe, geride kalan maçlardan 36'sını kazanırken, Trabzonspor, 34 kez galip geldi. Taraflar 26 maçta ise eşitliği bozamazken, sarı-lacivertlilerin toplam 117 golüne, bordo-mavililer 114 golle yanıt verdi

arada o kadar kayda deger bı fark yok zaten son yıllarda aldıgı galıbıyetlerle üstünlük sağladı

shamur1
09.Mayıs.2007, 22:22
Fenerbahçe ve Trabzonspor arasındaki 34 yıllık rekabette, galibiyet sayısında Fenerbahçe'nin üstünlüğü bulunuyor. Fenerbahçe, geride kalan maçlardan 36'sını kazanırken, Trabzonspor, 34 kez galip geldi. Taraflar 26 maçta ise eşitliği bozamazken, sarı-lacivertlilerin toplam 117 golüne, bordo-mavililer 114 golle yanıt verdi.

Fenerbahçe galibiyet sayısında 36-34 önde şuan. Ve Trabzonspor'un son 7 senedir yani 2001'den beri Fenerbahçe'yi yenemediğini de düşünürsek aradaki rekabetin ne kadar ciddi bir boyutta olduğu anlaşılıyor. Son 12 Lig maçında Fenerbahçe 9 galibiyet 3 beraberlik almış. Yani Trabzonspor'un üstünlüğü söz konusuydu 2001 sezonuna kadar..

Bunu yazmamın amacı da Trabzonspor'un büyüklüğüne laf eden takımların bu tablodan ibret almalarıdır. Sen de büyük takımsan sen de yen kardeşim 3 büyükleri ..Sözüm Anadolu takımlarını yenipte sıra 3 büyüklere gelince fark yiyen takımlara.. Bilmem anlatabildim mi .. Umarım yarın akşam güzel bir derbi izleriz. 7 senelik bu hasrete son veririz inş.. çok zor gibi gözükse de..

Bordo61Mavi
09.Mayıs.2007, 23:01
Yarinki macla beraber sezon sona erecek, iyi bi kapanis yapalim isterim ama gercekten zor. En azindan goze hos futbol oynasin iki takimda bol gol izliyelim

Fernando Gago
09.Mayıs.2007, 23:06
Kezman kadroda yokmuş Bizim açımızdan çok iyi bir haber

shamur1
09.Mayıs.2007, 23:07
Semih bizi boş geçmiyor zaten .. Maçın adamı Hüseyin olur .. Ya ilk yarıdaki yaptığı rezillikleri temizler yada yenilerini ekler..

DisCo
10.Mayıs.2007, 00:01
Perde Kezman'sız kapanıyor !..

Ligin son haftasında Trabzonspor ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe'de Kezman şoku yaşanıyor !.. Mide enfeksiyonu geçiren geçiren golcü futbolcunun Trabzon'a götürülmediği öğrenildi.

Lig TV'nin haberine göre; Fenerbahçe'de Trabzonspor maçı öncesi adeta umuda yolculuk havası yaşanıyor. Teknik Direktör Zico oyuncularının motivasyonunu üst seviyelere çekmek için yoğun çaba harcarken, takım kurgusunda ise zorlanıyor.

Zico'nun özellikle kaptanlar Alex ve Semih ile özel görüşmeler yaptığı ve iki futbolcudan takım arkadaşlarını Trabzonspor karşısına mental olarak hazır bir şekilde hazırlamalarını istediği bildirildi.

Zico'nun ısrarla kendi kariyerinden ve geçtiğimiz yıllarda Avrupa liglerinde son haftalarda yaşanan değişikliklerden örnekler verdiği ve "Size düşen görev maçı kazanmak. Son düdük çalana kadar umudunuzu kesmemelisiniz" dediği öğrenildi.

Brezilyalı Teknik Adam mental anlamda bu çalışmaları gerçekleştirirken, takım kurgusu konusunda zorlanıyor. Solbekte sezonu kapatan Roberto Carlos ve Vederson'dan sonra Uğur Boral'ın da yarın ki karşılaşmada forma giyemeyeceği kesinlik kazandı.

aysem
10.Mayıs.2007, 00:30
fenerin sol kanadı çöktü yattara çok etkili olacaktır fener yenilirse sivas-bjk kazanırsa fener CL bjk uefa sivas intertoto'ya gidecek

nekop
10.Mayıs.2007, 00:45
Tühh yaa keşke Kezman oynasaydı tüm umutlarım söndü diyebilirim. :D

Bordo61Mavi
10.Mayıs.2007, 01:00
Fener bukadar eksik ama benim halen umudum yok.......

Huseyin'in belkide kaptan olarak son maci, seneye gidebilir veya Yattara alabilir kaptanligi, ligin 17 ci haftasinda yaptigi rezilik te var tabi, onun icin cok hirsli olacaktir.

Onurap
10.Mayıs.2007, 01:10
Tühh yaa keşke Kezman oynasaydı tüm umutlarım söndü diyebilirim. :D

Semih 11 de başlayınca etkili olamıyor :icon_biggrin: Ama ts defansı bu belli olmaz..:smismileyiw2:

Cyzio
10.Mayıs.2007, 01:34
Semih bizi boş geçmiyor zaten .. Maçın adamı Hüseyin olur .. Ya ilk yarıdaki yaptığı rezillikleri temizler yada yenilerini ekler..

Bu adamda gurur diye bişey olsaydı o kadar hakaretten sonra çekip giderdi.Adam sanki çok takıyor oynadığı futbolu.Takımda en az para verilmesi gereken oyuncu ama ne hikmetse en fazla miktarı kendisi alıyor.Takımda ağabeylik yapıyor diye bişeyde var.Dışarda ağabeyliğini iyi yapabilir ama sahada asla bir kaptan olamaz.Yazıklar olsun bu adamı Trabzonspor'da barındıranlara ve savunanlara..

Sekopej
10.Mayıs.2007, 01:36
Galatasaray'ın maçı kaybetmesini elbette bekleyeceğiz ama ondan önce takımımız sahaya çıkıp bu kadar eksiğe rağmen iyi oyun ve galibiyetle sezonu kapatırsa tüm Fenerbahçeliler mutlu olacaktır.

O nedenle kazanalım, 2. olsak da pek önemli değil.

Kadroya gelirsek, Uğur da olmadığına göre Önder'i sol bekte deneyebilir. Sistem değişikliği olacağını sanmıyorum, belki göbekte Can ya da Uğur'u oynatıp Yasin'i sol beke çekebilir. Vederson'un cezalı olduğu hafta antremanlarda denemişti Yasin'i sol bekte.

Güzel maç olsun, keyifli maç olsun, izleyenler zevk alsın, Fenerbahçe kazansın.:p

shamur1
10.Mayıs.2007, 01:57
2002'deki FB galibiyetinde staddaydım ..Bizim 2 golü Zafer Demiray atmıştı yanılmıyorsam .. 2-1 bitmişti maç . Fenerbahçe'nin golünü de Johnson atmıştı..

Trabzonspor
10.Mayıs.2007, 03:32
Semih 11 de başlayınca etkili olamıyor :icon_biggrin: Ama ts defansı bu belli olmaz..:smismileyiw2:

semik 11 de basladımı kotu oynuyor ama rakip bizizya adam coşar iki gol atar yıne

Sekopej
10.Mayıs.2007, 03:34
Sol tarafta Yasin'i oynatıp göbekte Can'ı oynatacakmış. Bekliyoruz bakalım nasıl olacak? 2 takım da ofansı düşünsün bol gollü olsun.:D

shamur1
10.Mayıs.2007, 03:46
Anlıyamıyorum bu teknik adamları . Sol tarafta Yasin oynayacakmış .. Yokmu paf takımda sol ayaklı bir bek oyuncu al koy onu oraya Yasin'den daha iyi oynar , en azından o bölgeyi tanıyan bir oyuncu seçersin . Yasin'in solda oynaması Yattara'yı maçın adamı yapabilir tabi ciddi bir şekilde işini yaparsa..

Serkan ya bizim takımın ofansı düşünecek halimi var allah aşkına.. Şurda bir Umut bir de Yattara var ofansif olarak.. Liseli Ergin'i oynatacakmı bakalım Ersun Hoca :)

Sekopej
10.Mayıs.2007, 04:27
Can ve solda Yasin'in olduğu defansa gol atarlar herhalde yahu.:p

anilton
10.Mayıs.2007, 04:57
Turkcell Süper Lig'in son haftasında yarın deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak Fenerbahçe, sezonu galibiyetle tamamlama hedefiyle Trabzon'a geldi.

Sarı lacivertli takımda, bağırsak enfeksiyonu geçiren Kezman'ın kadrodan çıkarılmasıyla bozulan moraller, sakat olan Uğur Boral'dan gelen haberle biraz olsun düzeldi!..

Az da olsa şampiyonluk şansı olan Fenerbahçe'de, Vederson, Roberto Carlos ve Uğur Boral'ın sakatlanmasıyla sol kanat adeta çökmüştü!.. Ancak takımla birlikte Trabzon'a gelen Uğur, MARATON.COM.TR'ye yaptığı açıklamada, "Bu maçta sakat olsam da oynamak zorundayım. Az da olsa şampiyonluk şansımız var. Eğer ben de oynamazsam sol kanatta oynayacak kimse yok" dedi.

Uğur'un Trabzonspor karşılaşmasında oynamak istemesi Teknik Direktör Arthur Zico'yu çok memnun ederken, Brezilyalı teknik adamın yarınki maçta başarılı oyuncuya forma vereceği öğrenildi.

Bu arada Trabzon'a gelen Fenerbahçe takımını çok az kişinin karşılaması dikkat çekti.

MARATON.COM.TR ÖZEL

scar face
10.Mayıs.2007, 05:36
Uğurun oynaması gerekiyor bence oynamasa bile Gökhanı sola cekerdım ben Yattara'ya karsı koyabilecek tek o kaldı takımda cunku...

DisCo
10.Mayıs.2007, 20:20
Fener mucize bekliyor

Turkcell Süper Lig'de son haftaya 2. sırada giren Fenerbahçe, mutlu sona ulaşabilmek için Trabzonspor karşısında kazanıp, İstanbul'dan gelecek G.Saray'ın mağlubiyet haberini bekleyecek.

İki hafta önce Galatasaray'a yenilerek avantajı rakibine kaptıran Fenerbahçe, son maça rakibinden 3 puan geride giriyor. Bu dezavantajla şampiyonluktan çok umutlu olmayan Sarı lacivertliler, zorlu Trabzonspor deplasmanında kazanıp, İstanbul'dan haber bekleyecek. Ancak dev maç öncesi Fenerbahçe'de eksikler can sıkıyor. Özellikle sol kanattaki tüm oyuncuların sakat olması Zico'yu zor durumda bırakıyor. Brezilyalı teknik adam son idmana çıkan Uğur'u oynatıp oynatmayacağına maç saatinde karar verecek. Fenerbahçe'de diğer bir eksik de dün midesi bozulan Kezman oldu. Trabzonspor'da ise cezalı Tayfun forma giyemeyecek.

Fietra 10
10.Mayıs.2007, 20:29
Biletler bitti gişe önünde karaborsa satıyor..Trabzon maça kilitlendi diyebiliriz..Şehir şuanda çok renkli..İnşallah kazanırız..

Varonil
10.Mayıs.2007, 20:41
Önce kazan sonra bekle

Turkcell Süper Lig'in son haftasında Trabzonspor ile Fenerbahçe karşı karşıya geliyor. Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanacak olan mücadele saat 19:00'da başlayacak ve Digiturk Kanal 78'den naklen yayınlanacak. Karşılaşmanın hakemi Bünyamin Gezer.

GÖZLER ALİ SAMİ YEN'DE

Turkcell Süper Lig'de son haftaya lider Galatasaray'ın 1 puan gerisinde giren Fenerbahçe'de amaç Trabzonspor deplasmanında 3 puan almak. Buradan alacağı bir galibiyetle, Galatasaray'ın G.Birliği OFTAŞ'a karşı alacağı olası bir yenilgi durumunda şampiyon olacak olan Fenerbahçe'de umutlar sürüyor. Sarı lacivertli ekipte kaleci Volkan Demirel, Vederson, Kezman, Lugano, Önder, Deniz, Roberto Carlos ve son anda bağırsak enfeksiyonu geçiren Mateja Kezman Trabzonspor deplasmanında görev alamayacak.

TRABZONSPOR'UN TARİHİ SINAVI!

Turkcell Süper Lig'de bu sezon hedeflerinden uzak kalan Trabzonspor, ligin son haftasında kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Fenerbahçe maçında tarihi sınav verecek. Karadeniz temsilcisi Trabzonspor 1974-75 sezonunda çıktığı 1. Lig'de İstanbul'un 3 büyük takımı olan Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye karşı galibiyet elde edemeden kapattığı sezon bulunmuyor. Bordo-mavili takım bu sezon ise söz konusu takımlara karşı galibiyeti ve beraberliği bulunmuyor. Galatasaray, Beşiktaş 2 ve Fenerbahçe'ye karşı ise 1 mağlubiyeti bulunan Trabzonspor, kendi saha ve seyircisi önünde şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe karşısında galibiyet veya beraberlik elde edememesi halinde 34 yıllık tarihinde Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye karşı bir sezonda galibiyet veya beraberlik elde edemeden kapatmış olacak.

MUHTEMEL 11'LER

TRABZONSPOR
Onur
Musa
Hüseyin
Çağdaş
Mustafa
Ayman
Adnan
Serkan
Barış
Yattara
Umut

FENERBAHÇE
Serdar
Uğur
Yasin
Edu
Gökhan Gönül
Deivid
Aurelio
Maldonado
Ali Bilgin
Alex
Semih

STAT: Hüseyin Avni Aker
SAAT: 19:00
HAKEM: Bünyamin Gezer
YAYIN: Digitürk Kanal 78

İKİ TAKIM 97. RANDEVUDA

Trabzonspor ile Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de yapacakları 2007-2008 sezonu son hafta maçında 97. kez karşı karşıya gelecek. 13 Şubat 1974 tarihinde, Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapılan ve 0-0 berabere sonuçlanan Türkiye Kupası çeyrek final maçıyla başlayan 34 yıllık rekabette, galibiyet sayısında Fenerbahçe'nin üstünlüğü bulunuyor. Fenerbahçe, geride kalan maçlardan 36'sını kazanırken, Trabzonspor, 34 kez galip geldi. Taraflar 26 maçta ise eşitliği bozamazken, sarı-lacivertlilerin toplam 117 golüne, bordo-mavililer 114 golle yanıt verdi.

FENERBAHÇE, LİGDE 12 MAÇTIR YENİLMİYOR

Fenerbahçe, Trabzonspor'a son 12 lig maçında da yenilmedi. Bordo-mavili takım karşısında ligdeki son mağlubiyetini 8 Aralık 2001 tarihinde Trabzon'da yapılan maçta 2-1'lik skorla alan sarı-lacivertliler, daha sonra oynadıkları 12 lig maçında da yenilgi yüzü görmezken, bu süre içinde 9 galibiyet, 3 beraberlik aldı.

10.05.2008

Kaynak : Sporx.com ve Ajanslar

shamur1
10.Mayıs.2007, 21:24
Bu galibiyet bize kötü geçen bir sezonu unutturur .. Her ne kadar oyuncularımızın kapasiteleri belliysede bunun bilincinde mücadele ederler umarım.

nekop
10.Mayıs.2007, 22:11
Her ne kadarda kazanamayacagımızı düşünsemde iddaada yine dayanamadım Trabzonspor'a 1/0 verdim umarım kazanırız. :D

Universal
10.Mayıs.2007, 23:53
Yattara'nın maçı olacak bu yüzden bol gollü bir müsabaka bekliyorum. Fenerbahçe'de Semih gol krallığını perçinleştirmek için hırslı oynayacaktır maçı 5-2 kazanırız.

Fıratcan Alçınkaya
11.Mayıs.2007, 00:07
Güveniyoruz Traßzonspora :)

Umarım kazanırlar...

GeNç KaRTaL
11.Mayıs.2007, 00:15
2 takımda bu maçı kazanmak isteyecektir,asılacaktır,sonuna kadar mücadele edecektir.Trabzon'da amaç kötü geçen sezonu iyi bir şekilde tamamlamak,Fenerbahçe'de ise olası Oftaş galibiyetine karşı mutlak kazanmak.

Normal şartlarda Fenerbahçe Trabzon'dan daha iyi bir kadroya sahip ama savunma alanındaki eksiklikleri Trabzon'un şansını artırıyor.Aynı şekilde eksik olmamasına rağmen Ts savunmasınında kötü olması bu maçın gollü geçebileceğine dair bir işaret.Bu maç Yattara-Umut,Alex-Semih kapışmasına dönebilir.

Birde maç oynanırken diğer maçta Gs nin önde olduğu haberi Fenerbahçelileri etkileyebilir.Bu da trabzonun işine gelir.

Kim kazanır tahminde bulunmak zor ama Fenerbahçe'yi yinede galibiyete yakın taraf olarak görüyorum..

Cyzio
11.Mayıs.2007, 01:21
Maçın başlamasına 1 saatten az bir süre kaldı..

Universal
11.Mayıs.2007, 01:28
Fıratcan Fenerbahçe ikincliği garantiledi. O yüzden Fenerbahçe her türlü ikinci veya şampiyon çünkü üçlü averajda hem Sivas'tan hemde Beşiktaş'dan üstün hatırlatırım bu iki takımıda bu sezon oynadığı bütün maçlarda da yendi. Fenerbahçe bu gün 50-0'da yenilse ikinci.

Aykan19o3
11.Mayıs.2007, 01:29
Maç kesin gollü geçecek.. Fenerbahçe kesinlikle kazanmak için çıkacak ve Trabzonspor'un defansının durumu malum..

Defuser
11.Mayıs.2007, 01:31
Kezman "motoru bozmuş" ha :D kötü bir şey bağırsak enfeksiyonu. her neyse fenerbahçe'nin hanesine bir avantaj olarak yansıyacak.

fenerbahçe bırakmaz maçı. mucizenin bir kısmını kendilerinin gerçekleştirmesi gerektiği için kazanacaklardır maçı.

Fernando Gago
11.Mayıs.2007, 01:38
Uğur Boral sakat sakat oynuyor Yattara'ya gün doğdu ...

GeNç KaRTaL
11.Mayıs.2007, 01:43
Fıratcan Fenerbahçe ikincliği garantiledi. O yüzden Fenerbahçe her türlü ikinci veya şampiyon çünkü üçlü averajda hem Sivas'tan hemde Beşiktaş'dan üstün hatırlatırım bu iki takımıda bu sezon oynadığı bütün maçlarda da yendi. Fenerbahçe bu gün 50-0'da yenilse ikinci.

Fenerbahçe yenilirse Sivas ile biz kazanırsak 3 lü averajdan dolayı biz 3. oluyoruz.O yüzden destekliyor Trabzon'u..

anil luque
11.Mayıs.2007, 01:55
ben gollü beraberlik bekliyorum

GeNç KaRTaL
11.Mayıs.2007, 02:05
TRABZONSPOR

Onur
Musa
Çağdaş
Hüseyin
Mustafa Keçeli
Ferhat
Ayman
Yattara
Serkan Balcı
Ergin Keleş
Umut Bulut

YEDEKLER

Tolga Zengin
Hasan Üçüncü
Kadir Keleş
Adnan
Barış
Cem
Jabi

FENERBAHÇE

Serdar
Gökhan Gönül
Yasin
Edu
Uğur Boral
Deivid
Aurelio
Selçuk
Colin Kazım
Alex
Semih

YEDEKLER

Volkan Babacan
Kemal
Can
İlhan Parlak
Ali Bilgin
Gürhan
Maldonado

Cyzio
11.Mayıs.2007, 02:31
Maça müthiş başladık.3 net gol pozisyonumuz var.HAYDİ TRABZONUM!!

anil luque
11.Mayıs.2007, 02:46
bence de haydı trabzonn :D

PesimiSTyLa
11.Mayıs.2007, 02:48
TS Ergin ile boş kale kacırmış .

Cyzio
Ergin dolu kale boş kale dinlemiyor.Umut'un gol kaçırma rekorunu kırmaya pek hevesli..

batuhanry
Trabzon neler kaçırıyor ya :s

PesimiSTyLa
11.Mayıs.2007, 02:49
Yattara attı. 1-0 TS

anil luque
yattaraaaa :D

batuhanry
Trabzon attı :) Yattara...

El Comandante
11.Mayıs.2007, 02:50
Yattara be ! Helal olsun sana :)

Cyzio
11.Mayıs.2007, 02:50
GOOOOOOOOOOLLLL!!! Yattaraaaaaaaa!!!

Aykan19o3
11.Mayıs.2007, 02:52
Helal Olsun Yattara'ya.. Trabzonspor iyi oynuyor gerçektende, Fenerbahçe'yi zor dakikalar bekliyor

Trabzonspor
11.Mayıs.2007, 02:53
yattara attı oley be
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
şu macı alalım super olacak

GeNç KaRTaL
11.Mayıs.2007, 02:55
Trabzon maçın başından beri üstün olan taraftı ve golü attılar.Galatasaray'da golü buldu.Fenerbahçeli oyuncular dahada demoralize olabilirler..

Cyzio
11.Mayıs.2007, 02:59
Ya Ergin sen nasıl futbolcusun ya!Adam içipte çıkmış maça.5'e gidecek maç 1-0..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
GOOOOOOLL!! UMUUUT BULUUUTT!! 2-0 oldu.Muhteşemsiniz..

GeNç KaRTaL
11.Mayıs.2007, 03:07
Trabzon 2-0 yaptı.İnşallah böyle devam eder.Artık şampiyonluk şansları kalmadı bari bize yararları dokunsun..

Aykan19o3
Umut Bulut attı 2-0 oldu. Fenerbahçe dağıldı diyebiliriz..

NisRoc
Trabzon'a bile yeniliyoruz, yazıklar olsun!..

El Comandante
Trabzon da attiii !

batuhanry
11.Mayıs.2007, 03:10
Bence şöyle olmalı ; Trabzon farkı kaçırıyor , yazıklar olsun ! :) (spikerin anlattığına göre)

a.arıcı-11
11.Mayıs.2007, 03:10
Artık herşey tamamiyle bitti.Takım berbat dercede kötü oynuyor Galatasaraylı arkadaşları burada tebrik ediyorum.

anil luque
11.Mayıs.2007, 03:11
super yahu bu ne guzel bı son hafta :D

Onurap
11.Mayıs.2007, 03:13
Çok zevkli geçiyor maç bi ara bu maça dalmışım.Yattara world class olduğunu kanıtladı...Attığı gol müthişti gerçekten hem tsliler hem biz sevinelim böyle daha iyi..

EreN
11.Mayıs.2007, 03:16
Ben Gs-Ts iki maçında da izlediğim trabzonla bu trabzon arasında dağlar kadar fark görüyorum. Gerçekten geliştirmişler futbollarını. Bu futbolla 6.lığı haketmiyorlar.

batuhanry
super yahu bu ne guzel bı son hafta :D

Mutlu son diye harbiden buna denir :icon_biggrin:

Universal
Trabzon taraftar: .?* Fenerbahçe olmadı şampiyon diyor. Sanki Trabzonspor olduda böyle bağırıyorlar. :)

Kötü oynadık kontralarla götürdü Trabzon. Sadece iddaa kuponum devam etmesi için Fenerbahçe'nin kazanmasını istiyorum.

Addolorato
11.Mayıs.2007, 03:17
arkadaşlar beşiktaşın hiç şl şansı varmı?

Universal
11.Mayıs.2007, 03:19
Hayır yok, ikili averajda Fenerbahçe önde. Aynı durum Sivasspor içinde geçerli hiç bu kadar umutlanma Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi garanti.

anil luque
11.Mayıs.2007, 03:19
yok maalesef fener ıkılı averajda daha ıyı bızden ıkı macı da aldılar ya

Fernando Gago
11.Mayıs.2007, 03:22
Trabzon bizle dalga geçiyor resmen

EreN
11.Mayıs.2007, 03:24
Bugün saat 1'e kadar hiç bir mesaj silinmeyecek ve ceza verilmeyecektir. Sevinirken, üzülürken ve yorum yaparken dikkatli olmayı tercih edin. Ağır tahrik, hakaret, ikili tartışma ve normal kurallarda foruma aykırı ne kadar mesaj varsa ceza alacaktır. Aksi durumları RAPOR ediniz. "GOOOL, gibi boş mesajlara ceza verilmeyecektir fakat içerisinde tahrik öğesi veya karşı tarafı incitecek birşey varsa saat 1'den sonra mesajlar incelenecektir. Duyarlılığınıza teşekkürler.

Fıratcan Alçınkaya
11.Mayıs.2007, 03:24
Helal Traßzon aynen devam 2.yarıda...

CeNTeR_TR
11.Mayıs.2007, 03:35
Pehhh şuraya bak 3,4 hafta önce Trabzon şimdiki Trabzon..

Lanet olsunki yeniliyoruz...Umarım 4,5 olurda akıllanırlar belki :)

Ama kazanalm yahu Batu senin kupon yatmasın :p

RaSenGan
11.Mayıs.2007, 04:06
Tebrikler Trabzonspor'a.Kötü bir sezon yaşadılar.Bu son galibiyet taraftarları bir nebze olsun sevindirmiştir.

Sekopej
11.Mayıs.2007, 04:34
Güzel maç oldu, ben izlerken keyif aldım. İlk yarı Trabzonspor 2. yarı Fenerbahçe oynadı. Semih'in kaçırdığı 2 tane gol var ki evlere şenlik.:D 3 tane de ofsayttan gol attık.:D Trabzon'un kaçırdıklarıyla beraber bu goller olsaydı da şöyle 6-5 gibi acayip bir skor olsaydı maçta keşke.:n:

Artık herşey bittikten sonra oynamaya başlayan takımımı da ayrıca tebrik ediyorum! Koca sezon geçti son yarım saatte akılları başlarına geldi.:D

Bu maçta Uğur'u beğendim. Bir de sakat deniliyordu. Son haftalardaki en iyi performansını sergiledi. Bir de kaleci Recep. Muhteşem bir kaleci. Karşıyaka onu ucuza satarak çok şey kaybetti. Eğer seneye kale ona verilirse Milli takımda Volkan'dan bile formayı alabilir. Bugün neredeyse hatasız oynadı.

2 takım oyuncularına da teşekkür ediyorum bizlere keyifli br mücadele izlettirdikleri için. Kaybettik ama pek de önemi yoktu Galatasaray kazandıktan sonra. Artık yeni sezonun planları yapılması gerekiyor. Tranzonspor'u da aldığı galibiyetten dolayı kutluyorum.

GeNç KaRTaL
11.Mayıs.2007, 04:37
Tebrikler,teşekkürler Trabzon..:)

Universal
11.Mayıs.2007, 04:38
Trabzonspor'u tebrik ediyorum. Sezon boyunca izlediğim en zevkli maç oldu. Kıran kırana geçti. İki takımda çok güzel şutlar çekti. Trabzon topu üç direk arasına attı ve kazandı. Keşke her maç böyle geçseydi. İlk Fenerbahçe bu kadar istekliydi. Gürhan ve İlhan'ı çok daha fazla maçta kullanmamız gerekirdi.

Alicanfmfan
11.Mayıs.2007, 04:39
Moral mi yok? Gülüyorum sana...

Zorlansakta yenileceğimizi düşünmüyorum..Ya beraberlik yada Kazanırız..

Aykut ben boşa konusmam ;;)

Aykan19o3
11.Mayıs.2007, 04:42
Trabzonspor'a Teşekkürler sayelerinde Uefa'ya katıldık:icon_wink:

KaF KeF
11.Mayıs.2007, 04:53
Tebrikler Fenerbahçe...!

Fernando Gago
11.Mayıs.2007, 04:56
Chelsea'ye elenmemizden sonra Fenerbahçe için sezon bitti (!) zaten bugün oynadığımız futbol (!) da ortada Fenerbahçe'ye yakışmıyor

Sekopej
11.Mayıs.2007, 05:01
Evet Chelse maçlarından sonra takımda bir durgunluk oldu. Kafa olarak sezonu da bitirdikleri için bence bu kadar çok sakatlık da meydana geldi, vücut da bu zihinsel yorgunluğu kaldıramadı bence.

Neyse sezonun değerlendirmesini konu açılırsa geniş geniş yaparız. Sezonu 2. de bitirsek Fenerbahçe tarihinin en başarılı sezonlarından birini geride bıraktık. Hataların görülüp düzeltilmesini bekleyeceğiz artık.

scolari12111
11.Mayıs.2007, 05:08
sadece birşey söylemek istiyorum..bu kadar başarısız denen beşiktaş ile,sene başında büyük sükse yaparak r.carlos u getiren,çok paralar harcayan fb aynı puanda ligi bitirdi.demek para da yetmiyormuş bazı şeyler için...

Fernando Gago
11.Mayıs.2007, 05:09
sadece birşey söylemek istiyorum..bu kadar başarısız denen beşiktaş ile,sene başında büyük sükse yaparak r.carlos u getiren,çok paralar harcayan fb aynı puanda ligi bitirdi.demek para da yetmiyormuş bazı şeyler için...

Başarı sadece TSL ile sınırlandırmak sana göre ne kadar doğru ?

Sekopej
11.Mayıs.2007, 05:13
Geçen sezon 70 puan toplamıştı Fenerbahçe bu sezon 73. Yani kendi standartını tutturmuş. Böyle tartışmaları sevmem ama Beşiktaş gruptan çıkamadı, o paralı Fenerbahçe Çeyrek Final oynadı. Ligde evet aynı puandalar ama Fenerbahçe daha başarılı bir sezon geçirdi bana göre, hatta yukarıda da tarihinin en başarılı sezonlarından birini geçirdiğini de yazmıştım.:)

scolari12111
11.Mayıs.2007, 05:15
Başarı sadece TSL ile sınırlandırmak sana göre ne kadar doğru ?

ben tsl de aynı puanda bitirdiler dedim..eğer bjk 1 puan daha almış olsa örneğin şmpl ne bjk gidecek.bu paralar niye harcanıyor o zaman???şmpl de başarılı olmuş olabilir,ama az kalsın seneye gidemeyecekti.demek istediğim bu.bu kadar para harcanıyorsa bütün kulvarlarda başarı gerek...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Geçen sezon 70 puan toplamıştı Fenerbahçe bu sezon 73. Yani kendi standartını tutturmuş. Böyle tartışmaları sevmem ama Beşiktaş gruptan çıkamadı, o paralı Fenerbahçe Çeyrek Final oynadı. Ligde evet aynı puandalar ama Fenerbahçe daha başarılı bir sezon geçirdi bana göre, hatta yukarıda da tarihinin en başarılı sezonlarından birini geçirdiğini de yazmıştım.:)

kesinlikle katılıyorum.çok büyük bir başarı,hatta chelsea yi bile eleyebilirdi bana göre..ama demek istediğim bu kadar para harcanıyorsa bütün kulvarlarda başarılı olmalı.yoksa başarısız filan demiyorum:)

Sekopej
11.Mayıs.2007, 05:20
İşte başarısızlığın nedenlerinin sorgulanması için büyük fırsat. Geçen sezon 70 puanla şampiyon olununca sorunlar hiç gündeme gelmemişti ama bu sezon alınan 2.lik hataları gün yüzüne çıkaracaktır.(İnşallah:))

Fernando Gago
11.Mayıs.2007, 05:21
ben tsl de aynı puanda bitirdiler dedim..eğer bjk 1 puan daha almış olsa örneğin şmpl ne bjk gidecek.bu paralar niye harcanıyor o zaman???şmpl de başarılı olmuş olabilir,ama az kalsın seneye gidemeyecekti.demek istediğim bu.bu kadar para harcanıyorsa bütün kulvarlarda başarı gerek...

Fenerbahçe'nin hali ortada yani son maçta bir iddiası yok bir an önce gidelim evimize havasındalar ha Beşiktaş'tan 3 puan önde olsak ne 3 puan geride olsak ne söz konusu 105 yıllık bir camiadır küçümsememek lazım değil mi ?

Ha Carlos'tan bahsetmişin Carlos'un parasını biz 10 kere çıkardık sen hiç merak etme (::)

scolari12111
11.Mayıs.2007, 05:21
İşte başarısızlığın nedenlerinin sorgulanması için büyük fırsat. Geçen sezon 70 puanla şampiyon olununca sorunlar hiç gündeme gelmemişti ama bu sezon alınan 2.lik hataları gün yüzüne çıkaracaktır.(İnşallah:))

kesinlikle katılıyorum.çünkü tartışmasız fb tsl nin en iyi kadrosuna sahip...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Fenerbahçe'nin hali ortada yani son maçta bir iddiası yok bir an önce gidelim evimize havasındalar ha Beşiktaş'tan 3 puan önde olsak ne 3 puan geride olsak ne söz konusu 105 yıllık bir camiadır küçümsememek lazım değil mi ?

Ha Carlos'tan bahsetmişin Carlos'un parasını biz 10 kere çıkardık sen hiç merak etme (::)

arkadaşım,sorun puan değil.normal şartlarda bu kadronun rahat şampiyon olması lazım.3 puan 5 puan neyse...ben küçümsemiyorum aksini iddaa etttim aslında...

Fernando Gago
11.Mayıs.2007, 05:25
arkadaşım,sorun puan değil.normal şartlarda bu kadronun rahat şampiyon olması lazım.3 puan 5 puan neyse...ben küçümsemiyorum aksini iddaa etttim aslında...

Bu konuda senle hemfikirim İşte yönetimin ve Bay Zico'nun çook düşünmesi gereken bir konu . Son 3 seneye baktığımızda kaçan 2 şampiyonluk bu ağır bir fatura Bakalım bnu faturayı kim ödeyecek

scolari12111
11.Mayıs.2007, 05:26
Bu konuda senle hemfikirim İşte yönetimin ve Bay Zico'nun çook düşünmesi gereken bir konu . Son 3 seneye baktığımızda kaçan 2 şampiyonluk bu ağır bir fatura Bakalım bnu faturayı kim ödeyecek

bence bu kadar parası olan bir takım alex e bel bağlamak yerine,o nun kat ve kat iyisini getirebilir...

Lionel Andres Messi
11.Mayıs.2007, 05:31
gsli oyuncular türk gönülden savaşıyorlar şampiyonluk için.
fenerbahçede oyuncular brezilyalı bir türk gibi kendilerini takıma veremiyorlar.

Aşk-ı Şehir
11.Mayıs.2007, 05:42
bence bu kadar parası olan bir takım alex e bel bağlamak yerine,o nun kat ve kat iyisini getirebilir...

Arkadaşım son mesajlarına dikkat ediyorum ki takmışsın paraya. Para vereyimde sus bari.:icon_wink:

PesimiSTyLa
11.Mayıs.2007, 05:46

Kâhin misin sen yahu :zuhaha Nostradamus Alican :D

TürkuAz
11.Mayıs.2007, 05:54
Fark bekliyordum açıkçası ikinci yarıda, ancak olmadı. Yine de tebrikler Trabzon..

puskas
11.Mayıs.2007, 05:56
fenerbahce zaten son haftalarda cok duşuşe gecti gs macından sonra.tebrikler trabzon

Nedvedmania
11.Mayıs.2007, 06:01
Tebrikler fenerbahçe :)

TR.CaPTaiN
11.Mayıs.2007, 06:39
Ayıp oldu Bülent Hoca'ya.

KaF KeF
11.Mayıs.2007, 06:42
Ayıp oldu Bülent Hoca'ya.

o da bize Geçen Hafta Ayıp Etti Ama..:zuhaha:D

TR.CaPTaiN
11.Mayıs.2007, 06:46
o da bize Geçen Hafta Ayıp Etti Ama..:zuhaha:D

Olur mu öyle şey ? 3 atacağız dedi 3 attılar :p

shamur1
11.Mayıs.2007, 07:01
Fazla söze gerek yok çok güzel oynadık ve maçı hakettik tribünlerde mükemmeldi gerçekten.. Koskoca bir sezonu kötü geçirsekte 6,7 yıldır yenemediğimiz Fenerbahçe'yi böylesine güzel oynayarak yenmemiz çok iyi oldu. Musa Büyük , Yattara ve Onur mükemmel oynadılar. Hele ki 6 ay sakatlık yaşamış Musa Büyük'ün bu takımda kalması ve sağ kanadın değişmez ismi olması gerekiyor artık..

Yattara için birşey demeye gerek yok.. Çoğu arkadaş yerden yere vuruyordu yok canım abartıyorsunuz bu adamı falan filan .. Umarım onlar da bu maçı ve Yattara'yı izlemişlerdir.. Ayrıca Yattara'dan kaptan olmaz diyenlerde maç içindeki çalışkanlığı ve aldığı sorumluluğu görmüşlerdir heralde.Hala da iddaa ediyorum şu Yattara İstanbul'da olsun sabah akşam konuşuluyordu.. Hüseyin'in defansta oynadığı ya da 11'de başlamadığı maçları çok iyi oynuyoruz. Ortasahayı patır patır geçtik .. Ya bu adamı satsınlar yada defansa koysunlar ama ortasahaya asla..

Bu galibiyetle Beşiktaş'ın Uefa'ya Sivas'ında İnter-toto ya gitmesini sağladık .. En çok da buna sevindim .

anilton
11.Mayıs.2007, 07:05
Teşekkürler Trabzonspor...:)

King_91
11.Mayıs.2007, 08:07
Trabzon deplasmanında fenerden puan bekliyordum ama bu kadarını beklemiyordum..güzel de oynamışlar tebrikler..

LaigLeNoiR
11.Mayıs.2007, 08:08
Sağol Trabzon bize çalıştı bu maçta :D

shamur1
11.Mayıs.2007, 09:43
Ne Şota ne Fatih Tekke ne de Gökdeniz Karadeniz .. Varsa yoksa İbrahima Yattara !

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac13.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac27.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac7.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac10.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac11.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac14.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac15.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac19.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac20.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac21.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac22.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac25.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100508mac26.jpg

Bordo61Mavi
11.Mayıs.2007, 12:42
Ben maci FBtv den dinledim, gercekten o spiker arkadaslarin degismesi lazim. Yok bilmem

"Trabzonun ataklarinda faul var"
" Bu Trabzon Gs macinda niye boyle oynamadi "
"bugun Trabzona bi haller oldu"
" Yattara daha once boyle oynamadi "

dahada sayarimda hepsi birbirinden komik :D:D

Herneyse, bu kadar sene sonra Fenerbahceyi yenmemiz cok guzel oldu. Derbi galibiyeti almicaktik nerdeyse ama son mac cok guzel oynadik. Daha ozet lere bakmadim ama radyodan dinledigim kadar ile Onur, Musa ve Yattara devlesmis. Fenerbahcede ise tek caba gosteren Ugur Boral'di, Alexin ismini bile duymadim.

Artilarimizi gorduk simdi, Ersun hoca istedigi transferleri yapip seneye cok daha iyi bi takim olcaz ve lig yine renkli bitecek ins.

Bi sezon daha bitti ve goruyorumki TURKIYE super ligi her sene mutis bi mesafe katediyo, kalite anlaminda kendimizi cok gelistirdik.

Trabzonspor
11.Mayıs.2007, 17:00
3 puanı ladık bıde feneri yenip aldık cok daha mutluyum.daha fazla gol beklıyordum ama becerıpte 1-2 gol daha atamdılar.kalede olan genc onur çok müthiş oynadı bizim açımızdan maçın yıldızı seçilebilecek birirsi bence.seneye bomba gibi bir trabzonspor izleriz inş da bu sezonu unuturuz.ben ersun hocaya çok güveniyorum manisada bi zaman yaptğını bzde neden yapmasın orası baskıya gelmeyecek bir takımda 7 puan fark atmıstı ama yinede geri düşmüştü bzde ölyle olmaz düye düşünğyorum

VahdeTrabzon
12.Mayıs.2007, 18:24
Helal Olsun TRABZON'uma hakettik maçı çok iyi oynadılar
Musa çok çalıştı ve tabii en önemlisi yattara
bi an yattarayı sakatlıycaklar dedim kesin de sakatlayamadılar hele ugur boral tutamayınca resmen çirkeflik yaptı arkadan tekme falan atıyo sırtına,itiyo çok gıcık oldum ugur borala
inşallah seneye hep böyle oynarlar...

El Comandante
12.Mayıs.2007, 18:33
ilk gol Gökhan Gönül´ün ve Ugur Boral´in defansif bakimindan ne kadar zayif olduklarini gösteren bi goldü.Gökhan resmen kacti Yattara´dan,adam üzerine üzerine geldi,Gökhan geri cekildi,önünü acti,Yattara bu firsati degerlendirmez mi..
Mac boyunca Yattara bekledigim gibi sol tarafi otoban gibi kullandi,sol bekte de oynar denilen(ki bence imkansiz)Ugur Boral´i mahvetti.

MeMo
12.Mayıs.2007, 18:45
ilk gol Gökhan Gönül´ün ve Ugur Boral´in defansif bakimindan ne kadar zayif olduklarini gösteren bi goldü.Gökhan resmen kacti Yattara´dan,adam üzerine üzerine geldi,Gökhan geri cekildi,önünü acti,Yattara bu firsati degerlendirmez mi..
Mac boyunca Yattara bekledigim gibi sol tarafi otoban gibi kullandi,sol bekte de oynar denilen(ki bence imkansiz)Ugur Boral´i mahvetti.

Gökhan bu maçda büyük bir iddamız kalmadığı için böyle oynadı.Fakat Gökhan'ın defansif yönüyle ilgili bilgi edinmek istersen.2. Sevilla mçını izle ;;)

El Comandante
12.Mayıs.2007, 18:50
Ben tüm maclari izliyorum,ama senin gibi üzerimde formali degil.
Gökhan Gönül ligin en iyi sag bekidir,katiliyorum buna.Ama defansif yönden kendisini gelistirmesi gerekiyor,defansif yönü zayif birisidir.Hiziyla bu acigini kapatmaya calisiyor,alin iste Trabzonspor macinda Yattara elini kolunu sallaya sallaya geldi atti golünü,Gökhanin topa müdahalesi yoktu.
Galatasaray macinda Arda tarafindan nasil zor duruma düsürüldügü de ortada,burada Gökhani elestiriyorum cünkü EURO 2008 de böyle hatalar yapmamasi gerekiyor,ona ihtiyacimiz var,kendisini gelistirirse adindan cok söz ettirir.

Aşk-ı Şehir
12.Mayıs.2007, 18:51
Baran haklı gibi duruyor Mehmet. Ne olursa olsun orada o kadar açmamalıydı Yattara'nın önünü. Yattara'nın önünü açarsan o şov yapar karşısında kim olursa olsun.

MeMo
12.Mayıs.2007, 18:53
Baran haklı gibi duruyor Mehmet. Ne olursa olsun orada o kadar açmamalıydı Yattara'nın önünü. Yattara'nın önünü açarsan o şov yapar karşısında kim olursa olsun.

Yok o maça diyeceğim yok.Gökhan kötüydü fakat.Gökhan'ın defansif yönü o kadar da kötü değildi diyorum.Neyse EURO 2008'de görürüz :)

Aşk-ı Şehir
12.Mayıs.2007, 18:55
Gökhan Gönül bu ligin en iyi sağ bek'idir. Buna kimsenin itirazı yok. Ama birde şöyle düşün Yattara'nın karşısında bu kadar pasif kalan bir isim kafası başka bir yerde olursa C.Ronaldo-Nani-Quaresma gibi isimler karşısında nasıl durur?

MeMo
12.Mayıs.2007, 18:57
Gökhan Gönül bu ligin en iyi sağ bek'idir. Buna kimsenin itirazı yok. Ama birde şöyle düşün Yattara'nın karşısında bu kadar pasif kalan bir isim kafası başka bir yerde olursa C.Ronaldo-Nani-Quaresma gibi isimler karşısında nasıl durur?

kafası başka yerde olmayacak bence :)

Euro 2008 gelsin bir bakarız artık.

Aşk-ı Şehir
12.Mayıs.2007, 18:59
kafası başka yerde olmayacak bence :)

Euro 2008 gelsin bir bakarız artık.

Tek temennimiz o MeMo'cum.:)Ondan çok şey bekliyoruz EURO 2008'de.

shamur1
12.Mayıs.2007, 19:14
Gökhan bu maçda büyük bir iddamız kalmadığı için böyle oynadı.Fakat Gökhan'ın defansif yönüyle ilgili bilgi edinmek istersen.2. Sevilla mçını izle ;;)

Ne kadar profesyonel bir oyuncuymuş bu Gökhan Gönül demek iddaanız kalmadı diye böyle oynamış he.. Süper :)

Ha bu arada nerdeyse Tüm Fenerliler aynı şeyi diyor iddaamız yoktu falan. Yattara o golü attığında Galatasaray-Oftaş maçı 0-0 dı. Yani Trabzonspor öne geçtiğinde Galatasaray Oftaş'ı yenmiyordu. Bazı arkadaşlardan da aynı şeyi duydum Galatasaray öne geçince işimiz bitti falan o yüzden asılmadık maça gibilerinden :)

Universal
12.Mayıs.2007, 19:36

Gökhan ve Semih en istekli oyuncularımzıdı. Zaten lig bitmiş hata yapsalar ne olur? Yapmsalar ne olur? Sıradan bir maçtı. Sadece kazanana yıl sonu hediyesi üç puan vereceklerdi.

El Comandante
12.Mayıs.2007, 19:41
Gökhan ve Semih en istekli oyuncularımzıdı. Zaten lig bitmiş hata yapsalar ne olur? Yapmsalar ne olur? Sıradan bir maçtı. Sadece kazanana yıl sonu hediyesi üç puan vereceklerdi.

Bu ne yahu,böyle düsünce mi olur ? Futbolcularinizi korumak isterken daha da batiriyorsunuz yorumlarinizla haberiniz yok vallahi.

shamur1
12.Mayıs.2007, 19:49
Galatasaray bu yüzden şampiyon oldu o zaman adamlar 6 hafta seyircisiz - 6 hafta teknik adamsız falan yılmadan mücadele etmeseydiler. Fenerli oyuncular madem bu düşünceyle yani artık iş işten geçti Trabzon maçı sıradan bir maç düşüncesiyle maça çıkmışlarsa sizin dediğiniz gibi , Galatasaraylı oyuncular'da bu kadar olumsuzluk içinde çokdan bu yarıştan umutlarını kesmeleri lazımdı. Ama yok yok bahaneninde bir sınırı var .

Euro 2008'de Allah korusun ilk 2 maçı yenildik 3.maçta Gökhan Gönül vurdumduymaz mı oynayacak yani ? Nasılsa iş işten geçti.. Böyle bir saçmalık olabilir mi pehh :)

MeMo
12.Mayıs.2007, 19:55
Galatasaray bu yüzden şampiyon oldu o zaman adamlar 6 hafta seyircisiz - 6 hafta teknik adamsız falan yılmadan mücadele etmeseydiler. Fenerli oyuncular madem bu düşünceyle yani artık iş işten geçti Trabzon maçı sıradan bir maç düşüncesiyle maça çıkmışlarsa sizin dediğiniz gibi , Galatasaraylı oyuncular'da bu kadar olumsuzluk içinde çokdan bu yarıştan umutlarını kesmeleri lazımdı. Ama yok yok bahaneninde bir sınırı var .

Euro 2008'de Allah korusun ilk 2 maçı yenildik 3.maçta Gökhan Gönül vurdumduymaz mı oynayacak yani ? Nasılsa iş işten geçti.. Böyle bir saçmalık olabilir mi pehh :)

Olaya yanlış açıdan bakıyoruz.Lig 34 hafta 34 maç oynanmış ve son maçta şampiyonluk şansı çok çok azken.O moralle ne bekliyordunuz.Zaten bizim en büyük sorunumuz ligde iyi konsantre olamamız.Gökhan'ı avrupada gördük.Euro 2008 de ilk 2 maçı kaybetsek bile 3.maç büyük maç oalcağı için.Böyle bişey olmaz yani :)

Trabzonspor
12.Mayıs.2007, 19:55
yenlg alınınca neyn arkasına sığınılcak şaşırımayalım lütfen

scolari12111
12.Mayıs.2007, 22:55
Arkadaşım son mesajlarına dikkat ediyorum ki takmışsın paraya. Para vereyimde sus bari.:icon_wink:

kardeş napolyon ne demiş para para para:)

Universal
12.Mayıs.2007, 23:18
Bu ne yahu,böyle düsünce mi olur ? Futbolcularinizi korumak isterken daha da batiriyorsunuz yorumlarinizla haberiniz yok vallahi.

Ben pek batmıyorum. 50 maçtan fazla maç oynamışlar. Yorgunluk ve gitmiş şampiyonluğun üstüne böyle olaylar doğaldır.

OMANA
12.Mayıs.2007, 23:25
Fenerbahçe son maçta isteksiz değildi tranzonun iki katıda gol kaçırdı 3 tane golu ofayt sayıldı ama öyle yorumlar varki sanki trabzon feneri ezmiş önder kesin haklsıın

hatta işin garip tarafı bu kadar moralsiz bu umutsuz bir fenerbahçenin trabzondan bu kadar gol pozisyonuna girmesidir.

trabzonsporlular bayram yapıyor fenerahçeyi 2-0 yyendik diye...evet haklarıdır ama bir yandan da düşünsünler acaba bu fenerin ölüsüne bu kadar pozisyon veridiysek maçın kahramanı kalecimiz oluyorsa bu defansın hali ne böyle diye..

Bordo61Mavi
12.Mayıs.2007, 23:33
Fenerbahçe için çok rahat bir maç, Trabzonspor şuanki durumu ile Fenerbahçe'ye rakip olabilecek bir takım değildir. Son hafta rahat bir oyun ile kazanarız. Galatasaray maç skorunu bekleriz.

Tek korktuğum isim Yattara, sol kanadımızda oyuncu yok. Fenerbahçe sağ kanadı kullacanktır.

Valla mactan once hic oyle konusmuyodunuz.

Biz ilk yari cok guzel oynadik, Fb yi ezdik hatta. Bunu ben demiyorum FBTV deki arkadaslarda dedi ( yinede baska yorumcu bulun, bunlar bazen sacmaliyo)

Ikinci yariya Fener toparlandi, biz zaten 2-0 ondeyiz, dusene vurulmaz. Gollerin ofsayt degil diyenlere, Umut Bulutun ilk yaridaki pozisyonunu hatirlatirim. Ofsayta alakasi yokk.

Artik seneye Fenerbahce gercek gucunu gosterir :D

.
.
.

Yattara'nın maçı olacak bu yüzden bol gollü bir müsabaka bekliyorum. Fenerbahçe'de Semih gol krallığını perçinleştirmek için hırslı oynayacaktır maçı 5-2 kazanırız.

Buda guzeldi simdi gozume carpti

shamur1
12.Mayıs.2007, 23:44
Fenerbahçe son maçta isteksiz değildi tranzonun iki katıda gol kaçırdı 3 tane golu ofayt sayıldı ama öyle yorumlar varki sanki trabzon feneri ezmiş önder kesin haklsıın

hatta işin garip tarafı bu kadar moralsiz bu umutsuz bir fenerbahçenin trabzondan bu kadar gol pozisyonuna girmesidir.

trabzonsporlular bayram yapıyor fenerahçeyi 2-0 yyendik diye...evet haklarıdır ama bir yandan da düşünsünler acaba bu fenerin ölüsüne bu kadar pozisyon veridiysek maçın kahramanı kalecimiz oluyorsa bu defansın hali ne böyle diye..

Bunu yazdığın iyi oldu sonra demeki fanatiklik ruhu var sende yada sizlerde..

3 Tane golü ofsayt sayıldı yani ? hani hepsi goldüde hakem vermedi ofsayt sayıldılar dimi ? Sadece Edu'nun 90+3 de attığı gol tartışılır. Hele Semih'in ki 2-3 metre öndeydi neyse aynı maçı izlemedik heralde. Bunu da ilk dile getiren sensin 3 golümüz ofsayt sayıldı diyen :)

Tarafsız bir mesaja bakarmısın . Fenerbahçe Trabzon'dan 2 kat fazla gol kaçırmış öylemi ..

Yahu neden ölü olan Fener oluyor Ligde 2.sin ve Gs Oftaş'a takılırsa şampiyon oluyorsun. Bu mu moralsizlik ve umutsuzluk..

Asıl ölü olan Trabzon yahu 6.sırada ligi bitirmiş ve sahaya Hüseyin defansta, forvette 86 doğumlu benim lise arkadaşım Ergin Keleş .. takımda sadece Yattara birazda Umut var ama ölü olan nedense Fenerbahçe oluyor. Abi senin tarafsız yorumların böyleyse taraflı yorumlarını hiç düşünemiyorum :)

Bay Önder´isimli üyeden Alıntı

İşte maç öncesi 5-2 alırız demiş arkadaş büyük bir özgüvenle ama 2-0 yenilince futbolcular isteksiz , umutsuz yok efendim iş işten geçmiş havası yaratıyorsun.. Ha sonrada bizler oluyoruz kışkırtırıcı , saldırgan dimi hay allahım alemsiniz :)

Şu yazdığım mesajı iyi okuyun eğer biri yok kardeşim sen haksızsın desin tasımı tarağımı toplayacam gidecem bu forumdan .. :)

puskas
13.Mayıs.2007, 00:04
emrahcım trabzon hakkıyla aldı macı.zaten fener en kotu durumundaydı yenilmeside cok normal zaten.kışkırtıcı yazılar yazmayalım arkadaşlar

Onurap
13.Mayıs.2007, 03:11
Yattara şov yaptı resmen hatta biara daldılar adama tekmeyle :) Attığı gol için söylenecek söz yok mükemmel yaptığı feyk güzeldi :) Trabzon bir nebzede gönlünü almış oldu taraftarının..

Sekopej
13.Mayıs.2007, 07:14
O kadar da yapmayın yahu. Trabzonspor haftalardır bu maça bileniyor, hatta tüm sezon yaşanan olumsuzluklar bile unutuldu bu galibiyetle. Fenerbahçe zaten şampiyonluğu kaybetmiş, ben yine de takımımın oynadığı oyunu beğendim. 2-0 geriye düşmesine rağmen oyundan kopmadılar.

Semih'in karşı karşıya kaçırdığı ve direği nişanladığı 2 şutu var, diğer pozisyonlara girmiyorum bile. Trabzonspor ilk yarı çok iyiydi bunu biz de kabul ediyoruz ama Fenerbahçe'yi de bu kadar ezmeye gerek yok.

Yattara sağ kanadı iyi kullandı evet ama Uğur da Fenerbahçe'nin en iyi oyuncusydu bence. Bunu da gözardı etmeyelim. Bu kadar eksiğe ve moralsizk de eklenince kopnsantrasyon sorunu yaşanmış olabilir. Umursamamazlık denemez.

Maçta Trabzonspor'un skor olarak üstünlüğü vardı, yoksa oyun olarak 90 dakika sonunda ezen taraf yoktu, hatta Fenerbahçe son maçlara bakılırsa 2. yarı en istekli, bol pozisyonlu oyununu oynadı.:)

PesimiSTyLa
13.Mayıs.2007, 07:25
Benim acımdan bir sürpriz olmadı benim nazarımda favori olan ts kazandı. Zaten fb isteksizdi. isteseydi ligi 10 puan farkla alırdı . ligde kaybettikleri puanlarda da isteksizdi. hep isteksizliktenn kaybetti macları; yoksa rakip iyi oynadığından onu oynatmadığından degil, fb istemediginden ;;)

Bordo61Mavi
13.Mayıs.2007, 07:40
Benim acımdan bir sürpriz olmadı benim nazarımda favori olan ts kazandı. Zaten fb isteksizdi. isteseydi ligi 10 puan farkla alırdı . ligde kaybettikleri puanlarda da isteksizdi. hep isteksizliktenn kaybetti macları; yoksa rakip iyi oynadığından onu oynatmadığından degil, fb istemediginden ;;)

Bak ben bunu demek istedim :D arkadasa katiliyorum

shamur1
13.Mayıs.2007, 16:09
O kadar da yapmayın yahu. Trabzonspor haftalardır bu maça bileniyor, hatta tüm sezon yaşanan olumsuzluklar bile unutuldu bu galibiyetle. Fenerbahçe zaten şampiyonluğu kaybetmiş, ben yine de takımımın oynadığı oyunu beğendim. 2-0 geriye düşmesine rağmen oyundan kopmadılar.

Semih'in karşı karşıya kaçırdığı ve direği nişanladığı 2 şutu var, diğer pozisyonlara girmiyorum bile. Trabzonspor ilk yarı çok iyiydi bunu biz de kabul ediyoruz ama Fenerbahçe'yi de bu kadar ezmeye gerek yok.

Yattara sağ kanadı iyi kullandı evet ama Uğur da Fenerbahçe'nin en iyi oyuncusydu bence. Bunu da gözardı etmeyelim. Bu kadar eksiğe ve moralsizk de eklenince kopnsantrasyon sorunu yaşanmış olabilir. Umursamamazlık denemez.

Maçta Trabzonspor'un skor olarak üstünlüğü vardı, yoksa oyun olarak 90 dakika sonunda ezen taraf yoktu, hatta Fenerbahçe son maçlara bakılırsa 2. yarı en istekli, bol pozisyonlu oyununu oynadı.:)

Serkancığım ben dahil burda bütün Trabzonlular biz Fenerbahçe'yi ezdik falan demedik zaten .. Sadece bazı arkadaşların maç öncesinde 5-2 alırız gibi laflarından sonra 2-0 yenilince de , Trabzon bu halde olmasına rağmen ligin son haftasında çok istekli oynadılar ve hakettiler demeleri gereken yerde hemen sonucu oyuncuların umutsuzluğuna,isteksizliğine veya şanslarının olmadığına bağladılar. Benim sözüm bunaydı..

Ha bir de bir abimizin Sivasspor'dan olayı , Trabzonspor - Fenerbahçe maçına, 3 tane ofsayt sayılan gollerine , ordan Fm 2008 Fenerbahçe ve Trabzonspor araştırmasına kadar olayı götürüp konuyu uzatması da günün en ilginciydi ..

Ayrıca Alex,Deivid,Semih,Aurelio,Edu,Kazım,Gökhan,Uğur Boral-Selçuk-Yasin-Serdar lı bir kadroya eksik demek de pek doğru olmaz.Volkan ve Lugano yoktu sadece..Fenerbahçe'nin şampiyonluğu kaybettiği de yoktu ki bazı arkadaşlar da aynı şeyi diyor yok efendim Galatasaray öne geçince zaten daha bıraktık maçı.. Oysa ki Gs-Oftaş maçı 0-0 iken Trabzon Yattara ile ilk öne geçen taraftı.. Neyse bence çok güzel bir maç oldu 2 tarafta elinden geleni yaptı. İzleyenlerde keyif almışlardır bu maçtan umarım..

DisCo
13.Mayıs.2007, 21:02
Konuları fazla uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Yenilenin her zaman bir bahanesi vardır. Bunu unutmayalım. Nitekim Fenerbahçe'ye galibiyet yetiyor olsaydı Trabzon bu kadar rahat oynayamazdı. Bunuda unutmayalım.