PDA

View Full Version : İşinize yarayabilecek oyuncular

Achilleus15
19.Şubat.2006, 14:49
Bazı önerebileceğim oyuncular (bizzat hepsini denedim ve çok iyi sonuçlar aldım özellikle Kitambala inanılmaz performans gösteriyo) Devamı gelecek

Kitambala
Tadeu
Rivaldo (Genç)
Marcus Vinicius
Gerson
Diogo
Geninho
Diego (Cruzerio)
Elan (Flamengo)
Eder Ceccon
Kevin Roelandts
Anderson (Cruzerio)
Jonatas (Flamengo)
Renato Augusta (17 yaşında)
Romeu (Fluminense)
Vaz Te
Liedson (Sporting Cp)
Benjamin Lauth
Gonzalo Rodriguez
Rodrigo Tiui

(vv)

eXcitinG
19.Şubat.2006, 17:13
ya bunLarın zaten coğunu biLioruz forumLarda doLasıor. biLmediğimiz bisiLer yaz.

Kerim Kerimov
19.Şubat.2006, 17:15
Ya ben bilmiyorum bu oyuncuları çünkü forumlarda dolaşan oyuncuları pek denemiyorum AMA:

Burada bu oyuncuların Screen'leri koyulsa, ne kadara transfer edebileceğimiz falan yazılsa denenebilir. Bir de tabi bu oyuncular arasında denenlerin güçlü/zayıf özellikleri yazılsa ben o zaman alıp deneyebilirim bu tip oyuncuları.

jee_han_86
19.Şubat.2006, 20:41
Hocam eline saglık liste dediğin boyle denenerek hazırlanır. emegine saglık

Bu arada listeye edersonu da ekleyebiliriz :)

Achilleus15
19.Şubat.2006, 22:57
arkadaşlar denedikçe yeni oyuncular ekleyeceğim ama denediklerim şu an bu kadar. iyi ya da kötü yorumlarınız için teşekkürler. Dediğim gibi örneğin Kitambala'yı Yeovil'de denedim ve takım çıkışa geçti. Ben oyuncuların özelliklerine bakıp oyuncu önermiyorum sizlere ben bizzat deniyorum. Bildiğiniz gibi bu oyun gerçekçi bir oyun kendimden biliyorum özelliği çok iyi bir oyuncu tam bir fiyasko olabiliyor ama bununla birlikte özelliği çok düşük olan bir oyuncu sahada döktürebiliyor. Bunun için deneyerek önerdiğim futbolculardı. Aslında bu bir çalışma falan değildi yazmıştım bir kenara yeni bir lig açtığımda kullanabilirm diye ve sizlede paylaştım önceden yazan arkadaşlar varsa onlardan özür dilerim emek saygısızlığı yapmadım ama öyle algılandığı için.

RoCCo_42
20.Şubat.2006, 18:06
Kitambala Gelecegin ANELKA'sı yada HENRY'si olarak değerlendirilebilinir.Bence o listedekilerin arasında Gelecegi en parlak olanda o.Bide CRUZEİRO'daki ANDERSON da fena degil.U-17 turnuvasında yarı finalde bizi tek balşına yıkmıştı.Gercekde PORTO'ya gidmesi lazım

eran
20.Şubat.2006, 18:55
Oyunda Brezilyalılar konuşturuyor kendilerinden.ANDERSON'U ben de takibimin altına aldım.Zaten wonderkid...

blueinlove
26.Şubat.2006, 03:22
benim ilk işim güney amerikaya scout göndermek. deneyin bence çok daha kaliteli adamlar bulabiliyorsunuz

crazy_engin88
11.Ağustos.2006, 12:23
sağol.............

Signor Joga
11.Ağustos.2006, 12:29
Kitambala Gelecegin ANELKA'sı yada HENRY'si olarak değerlendirilebilinir.Bence o listedekilerin arasında Gelecegi en parlak olanda o.Bide CRUZEİRO'daki ANDERSON da fena degil.U-17 turnuvasında yarı finalde bizi tek balşına yıkmıştı.Gercekde PORTO'ya gidmesi lazım

ewt haklısın Anderson harika bi isim o Türkiye maçını bende hatırlıorum gerçekten çok yetenekli ztn Porto'nun yetenek avcıları hemn keşfetmş transfer etmşler ;) geçen gün Amsterdam Cup ta Man Utd'ye karşı oynadı ilk 11de Porto'da bi sağ kanatta oynayan Alan bide Anderson iidi diğerleri bence pek ii değildi nese konu dağılmasın ;)

Atakan38
11.Ağustos.2006, 12:59
saoL payLasım ıcın bıLmedgm adamLar war arasında akşama onLarı dener buraya yorumumu yazarım

Emurafu
11.Ağustos.2006, 13:34
böyle konular cok varr

ForCimbom
11.Ağustos.2006, 13:50
kitambala yı gerçekten çok uzun uğraşlar sonunda bulmuştum böyle bi sürü topçu buldum yakında yazacağım foruma kitambala gerçekten HARİKA bi oyuncu;)

solimetasyon
11.Ağustos.2006, 15:22
lucas biglia unutulmuş

niceray
11.Ağustos.2006, 15:38
abi bunlar forumlarda dolaşıyoo zaten bir sürü adam unutmussun bunlar orta düzey takımlarda oynayabilecek adamlar büyük takımlarda sans bulamazlar

hp-fm-gs
11.Ağustos.2006, 15:40
Kardeş emeğin için sağol.Birde benim bir önerim var.Venezuela'lı Micu.Abi harika zaten p.a.180 adamın.Almanızı öneririrm.ST oynuyor...

ALİ_can
11.Ağustos.2006, 15:43
abi bunlar forumlarda dolaşıyoo zaten bir sürü adam unutmussun bunlar orta düzey takımlarda oynayabilecek adamlar büyük takımlarda sans bulamazlar

adam bi liste hazırlamamış kismeyi de unutmamış.sadece bu zaman kadar kullandığı adamları söledi ve çok iyi oldu kardeş saol şu an takımıma bunlardan 1-2 sini alcam ilgilendiklerimin alternatifi onlar olmazsa bunları olcak.beğenmeyen de yorum yazmaz sitede çok olan gereksiz bi konu olsa modlar kaldırırdı;)

kaltuntas
11.Ağustos.2006, 17:19
işe yarayabilir emeğine sağlık

SYLaR
11.Ağustos.2006, 17:27
arkadaşlar adam konuyu 5 ay önce açmış