PDA

View Full Version : kasımpaşa

OnuldinhoHizmet
10.Mayıs.2007, 07:00
arkadaşlar ben kasımpasa yı yönetiyorum ilk sezon bitti 1 ağustosda stad değişti recep tayyip erdoğan oldu ancak maçlarda Atatürk olimpiyat stadı görünüyor hala bunun sebebi ne olabilir bide nasıl düzelecek?

fmhastasi
10.Mayıs.2007, 07:04
evet.oyunda öyle gözüküyor.editörden değiştirebilirsin.

OnuldinhoHizmet
10.Mayıs.2007, 07:07
editörden değiştirdiğim zaman yeni kariyer açmak gerekiyor ve stad değişince taraftar sayısıda artdı 18000 taraftar geliyor ama stad kabisitesi de 15000 görünüyor maçlarda bir Atatürk olimpiyat stadında görünüyor ama bilgilerde Recep olarak

ve birde yönetimden stad geliştirilmesi istiyorum bana diyorlar tam kapasite dolsun değiştirelim böyle hatalardan dolayı oyundan soğuyorum nalet olsun böyle hatalara fikstürden bakıyorum sezon son maçı bile Atatürk olimpiyatta görünüyor...

fmhastasi
10.Mayıs.2007, 07:10
editörden değiştirdiğim zaman yeni kariyer açmak gerekiyor ve stad değişince taraftar sayısıda artdı 18000 taraftar geliyor ama stad kabisitesi de 15000 görünüyor maçlarda bir Atatürk olimpiyat stadında görünüyor ama bilgilerde Recep olarak

ve birde yönetimden stad geliştirilmesi istiyorum bana diyorlar tam kapasite dolsun değiştirelim böyle hatalardan dolayı oyundan soğuyorum nalet olsun böyle hatalara fikstürden bakıyorum sezon son maçı bile Atatürk olimpiyatta görünüyor...
tuhaf bi sorun.konuyu yardım bölümüne açarsan daha iyi olur.

DisCo
10.Mayıs.2007, 07:48
Neden kaynaklandığını bulup yardımcı olacağım.

OnuldinhoHizmet
10.Mayıs.2007, 08:28
şimdi birşey daha türkiye kupası maçında recep tayyip erdoğan stadında lig maçlarında da Atatürk olimpiyatta oluyor ve Atatürk olimpiyat maçlarında maç günü gideri 1 maç için 650.000 $ anlamadığım taraftar sayısı fb maçında 56.000 kişi geldi...

DisCo
10.Mayıs.2007, 08:38
Oyununun boyutu kaç acaba upload edip bırakabilirmisin.

OnuldinhoHizmet
10.Mayıs.2007, 18:23
yav canımı sıktı zaten külub bütçesi sınıflı nokta transferler yaptım çok ucuza alıp sattım 8-9 milyon$ bütçem oldu bir baktım 5 milyon$ düşmüş çok gıcığıma gitti yaw bir maç gideri 650.000 $ olurmu yaw stad geliştirilmesi istiyorum diyor tam kapasite dolursa Atatürk Olimpiyatı nasıl dolacak ben çok saçma bir hata

DisCo
10.Mayıs.2007, 20:31
Takımın borçları varsa elde ettiğiniz gelirlerin oraya aktarılması normaldir. 4 MN'luk bir borç varmış ve bu ödenmiş. Ayrıca Olimpiyat stadını nasıl doldurayım diyorsunuz. Buna paralel olarakta stadı geliştirmeyi istiyorsunuz. Yönetimde daha şimdi dolmuyor neden genişletelim diyor ki bence çok mantıklı bir hamledir. Yani hata ile yukarda bahsettiklerimin bir alakası yoktur. Seçtiğiniz Kasımpaşa takımı her türlü zorlukla mücadele eden bir ekip olduğu için işleriniz kolay gitmeyecektir. Bu takımda bir Manchester Unidet bir Chelsea rahatlığını bulamazsınız.

Stad konusuna gelince o konu hakkında bakıyorum. Eğer neden kaynakladığını çözersem açıklayacağım.

Han12
10.Mayıs.2008, 11:16
şimdi birşey daha türkiye kupası maçında recep tayyip erdoğan stadında lig maçlarında da Atatürk olimpiyatta oluyor ve Atatürk olimpiyat maçlarında maç günü gideri 1 maç için 650.000 $ anlamadığım taraftar sayısı fb maçında 56.000 kişi geldi...

Heralde OFTAş gibi bir kodlama var bu takımda da...
Süper ligdeyken ya da büyük takımlarla oynarken Olimpiatta, 1. ligdeyken de tayyip stadında oynuosun