PDA

View Full Version : Barça, Topuz'la ilgileniyor!

deniz.91
12.Mayıs.2007, 22:17
Barça, Topuz'la ilgileniyor!

Kayserispor'un yıldız golcüsü Mehmet Topuz için Barcelona nabız yokluyor. Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına bağlanan sarı-kırmızılı kulübün menajeri Süleyman Hurma, İspanya'nın dev kulübü Barcelona'nın Mehmet Topuz ile çok ciddi ilgilendiğini söyledi. Hurma ayrıca La Liga'dan bir kaç kulübün daha Mehmet'i transfer etmek için girişimleri bulunduğunu açıkladı.

12.05.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif

Kaynak : Sporx.com

Bu haberi bnde izledim tvde Oğuz Tongsir sordu Hurmaya Barcelona Mehmet Topuzla ilgileniyormu dedi.Bu soruya cevap vermeyedbilirsiniz isterseniz dedi.Hurmada doğruladı:icon_eek:

KaPaLı
12.Mayıs.2007, 22:22
La Liga tam Türk futbolcusuna göre bir lig. Barça bana biraz zor gibi geldi ama en azında Villareal tam Mehmet Topuza göre takım

nerazzuri
12.Mayıs.2007, 22:24
Kadroya tekrardan alınması için oynanan oyunlar bunlar.

deniz.91
Mehmet Topzua la liga çok iyi gider tam türk futbolcularına göre bir lig oyun anlayışı çok uyuyor.Bu haberi başka biryerden duysam hiç inanmazdıma am oğuz tongsir sordu soruyu hurma cevapladı.Barcada oynaması çok zor ama vilarreal gibi ekipler süper olur

El Comandante
Hurma bos durmuyor yav. (:
Fatih Hocaya bir mesaj bence bu,Mehmet´i Euro 2008e alsin,Avrupanin dev kulüpleri onun pesinde mesaji veriyor bence. :)

deniz.91
12.Mayıs.2007, 22:27
Kadroya tekrardan alınması için oynanan oyunlar bunlar.

kadro faslı geçti artık dostum

eXcitinG
12.Mayıs.2007, 22:27
Bu işte bir tersLik var Euro 2008 kadrosunda Topuz yok Adamı Barca istiyor, Ama bizim Euro 2008 kadrosunda Türkiye de oynayan oyuncuLarın 2-3 tanesi iLe iLgiLenen Avrupa takımı var onLarda sıradan kLüpLer :icon_confused: Ben işin içinden çıkamadım açıkcası.

nerazzuri
12.Mayıs.2007, 22:36
kadro faslı geçti artık dostum
Esas kadro 28 Haziranda sanırım. ve Liste daha Uefa'ya bildirilmedi her şey olabilir. ;;)

scolari12111
12.Mayıs.2007, 22:42
barca dediği o nun b veya c takımıdır...öyle komik bir iddaa da bulunmaz herhalde...veya onların minik takımına ağabeylik yapar...

deniz.91
12.Mayıs.2007, 22:44
barca dediği o nun b veya c takımıdır...öyle komik bir iddaa da bulunmaz herhalde...veya onların minik takımına ağabeylik yapar...
Ne kadar komiksin işte türk futbolcular bu yüzden başarıyı yakalayamıyor avrupada

Onurap
12.Mayıs.2007, 22:44
Sabriyi milan izlediğine göre her şey olabilir. :) Ama m.topuzun barcelonada oynayabilecek kapasitesi olduğunu düşünmüyorum..

Fıratcan Alçınkaya
12.Mayıs.2007, 22:47
sallama bir haber kanımca...

deniz.91
12.Mayıs.2007, 22:48
Sabriyi milan izlediğine göre her şey olabilir. :) Ama m.topuzun barcelonada oynayabilecek kapasitesi olduğunu düşünmüyorum..
Aynen katılıyorum.Daha futbol hayatında toplam 10 tane isabetli orta açamayan sabriyi milan isteyince olabiliyor.Topzuu barca isteyinc eolmuyor neden topuz anadolu takımında!...

El Comandante
12.Mayıs.2007, 22:49
Yav ne Sabri´si,ne Milan´i ? :) Sabri Milanin paf takiminda oynayamaz.O haber kolpa,inanmayin :) Bazi italyan takimlari tarafindan izlendigi dogrudur,ama Milan falan degil bunlar. (:

Xipe Totec
12.Mayıs.2007, 22:50
Mehmet Topuz barça ya gitsinde terim efendiye bi kapak olsun..
Topuz da her haliyle hakediyor avrupa takımlarında oynamayı..

KaPaLı
12.Mayıs.2007, 22:55
Sabri - Milan ? :roll: Burda Mehmet Topuz'u eleştirenler kendi takımlarında oynasa bu futbolcuyu layık görmezlermi ? Ben kayseri'li değilim ama Mehmet Topuz Barça'dada oynar Real'dede oynar. Ezquerro barça kadrosunda hala duruyosa Topuz gibi oyunun her alanını kullanan oyuncu haylii haylii oynar.

deniz.91
12.Mayıs.2007, 23:01
İzlandalı oyuncu gudjhonsenmidir nedir o bile barcada ama bizim bir oyuncumuz hakkında haber çıkınca gülüyoruz.Neresi eksikde gülünüyor acaba

nerazzuri
12.Mayıs.2007, 23:03
İşte bu kafayala giden insanlarımız yüzünden buralardayız !!!

scolari12111
12.Mayıs.2007, 23:04
Ne kadar komiksin işte türk futbolcular bu yüzden başarıyı yakalayamıyor avrupada

haklısın benim yüzümden..ne yapayım çıkayım mı siteden belki başarılı olurlar o zaman...ben kendi fikrimi söylüyorum.m.topuz gitsin barca da as oynasın her maç,bir daha futbolu izlemeyeceğim..buraya yazmayacağım...bana göre olabilecek birşey değil,bu beni bağlar.komik buluyorsan da gülebilirsin serbest...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

İşte bu kafayala giden insanlarımız yüzünden buralardayız !!!

biraz geniş düşün arkadaşım.şöyle düşün mesela zambrotta mı m.topuz mu???türk olması o nun hakkında düşüncelerimi değiştirmez,iyi veya kötü...başarılı olan türk yok mu avrupa da çok,ama bu mehmet topuz olamaz...

deniz.91
12.Mayıs.2007, 23:11
scolari topzu bir istanbul takımınd aolsa ne düşünecektin acaba bide san şunu soruyorum mehmet topuzu çıplak gözle kaç maç izledin acaba

scolari12111
12.Mayıs.2007, 23:21
scolari topzu bir istanbul takımınd aolsa ne düşünecektin acaba bide san şunu soruyorum mehmet topuzu çıplak gözle kaç maç izledin acaba

istanbul takımında oynasa başarılı olabilir tsl de...ama bu kıstas değil avrupa da oynaması için...bir de kelime oyunu yapıyorsun,kaç maç izledin diyerek.bu birşey değiştirmez.burada kaç kişi izledi sence???veya neye göre oynar diyorlar.bu benim fikrim beni bağlar,senin dediklerin doğru olacak diye birşey yok...ayrıca şu an 3 büyüklerde oynayan oyuncuların 2 3 ü dışında avrupa da oynayabilecek yok bana göre...dikkat et bana göre diyorum,aksi olur ben haksız çıkarım veya sen...

IcedEarth
12.Mayıs.2007, 23:23
Topuz Barcelona'da oynayacak kapasitede değil bence. Hadi bir Atletico Madrid deseler tamam. Bence Hurma her zamanki gibi kendi çalıp kendi oynuyor.

nerazzuri
12.Mayıs.2007, 23:25
haklısın benim yüzümden..ne yapayım çıkayım mı siteden belki başarılı olurlar o zaman...ben kendi fikrimi söylüyorum.m.topuz gitsin barca da as oynasın her maç,bir daha futbolu izlemeyeceğim..buraya yazmayacağım...bana göre olabilecek birşey değil,bu beni bağlar.komik buluyorsan da gülebilirsin serbest...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

biraz geniş düşün arkadaşım.şöyle düşün mesela zambrotta mı m.topuz mu???türk olması o nun hakkında düşüncelerimi değiştirmez,iyi veya kötü...başarılı olan türk yok mu avrupa da çok,ama bu mehmet topuz olamaz...
Türkiye'de o kadar futbolcu varki avrupaya gitse neler yapacak. Ama bunların farkına varılamıyor.

Mehmet Topuz neden olmasın. Keşke olsa. Belkide Topuz 2. 3. ihtimaldir. Hiç belli olmaz.

Fıratcan Alçınkaya
12.Mayıs.2007, 23:28
Zambrotta M.Topuz'un yaşındayken M.Topuz'dan 4gömlek üstündü ama...

M.Topuz'un Kayseride performansı ile Zambrotta'nın ßarcadaki performansına bakılarak değerlendirme yapılamaz...

Okan Buruk da süper adamdı gitti ama dikiş tutturamadı... Rüştü mesela M.Topuz Barcelona'yı kaldıramaz ...

Fernando Gago
12.Mayıs.2007, 23:32
Bu nasıl bir sallamadır Allah'ım :D

Emurafu
12.Mayıs.2007, 23:34
Fıratcan gibi bende sallama haber oldugunu düsünüyorum..Sülayman hurma oyuncunun degeri artsın diye dogrulamış olabiilir..Hurma hembazı yerlere mesaj gönderiyor.Hemde oyuncusunu çok iyi pazarlıyor..Keske dogru olsa;)...Yanlız topuz euro 2008'de olması lazımdı.

deniz.91
12.Mayıs.2007, 23:44
Normalde bende inanmazdım habere ama bu tv programını ben izliyordum sunucu Oğuz Tongsir sordu telefondas milli takım meselesini konuşurken Hurmaya

Size bir soru soracam cevap verip vermemekte serbestsiniz dedi sayın hurma mehmet topuzu barcelona istioyrmu dedi oda evet ilgileniyor dedi

YusufT
12.Mayıs.2007, 23:48
peki ne kadar verecekmis M.Topuz'a? en fazla 3-5M euro verirler.

M.Topuz bu sezon hicte iyi oynamadi.

BlackEagle19o3
13.Mayıs.2007, 00:01
Bu kadar saçma bir haber olamaz:DKolpa Basın! diye boşuna demiyoruz.Barça ne yapsın Mehmet'i:zuhaha

UlquioRRa
13.Mayıs.2007, 00:22
Aklı sıra Hurma Fatih Terim'e mesaj yolluyor, bu kadar kaliteli bir oyuncuyu niye EURO 08'e almadın diye. Külliyen yalan.:D

Bordo61Mavi
13.Mayıs.2007, 00:25
Ya Kayseride sussun artik bi, tamam satmiyolar Mehmetle Gokhani.

Adamlarin geleceklerini sonduruyolar

TürkuAz
13.Mayıs.2007, 00:26
Bu kadar saçma bir haber olamaz:DKolpa Basın! diye boşuna demiyoruz.Barça ne yapsın Mehmet'i:zuhaha
Kesinlikle..

scolari12111
13.Mayıs.2007, 00:28
Zambrotta M.Topuz'un yaşındayken M.Topuz'dan 4gömlek üstündü ama...

M.Topuz'un Kayseride performansı ile Zambrotta'nın ßarcadaki performansına bakılarak değerlendirme yapılamaz...

Okan Buruk da süper adamdı gitti ama dikiş tutturamadı... Rüştü mesela M.Topuz Barcelona'yı kaldıramaz ...

son söz aynen katılıyorum...

anilton
13.Mayıs.2007, 02:14
Arkadaşlar şunu anlamıyoruz bir türlü.Avrupa'nın üst düzey liglerindeki takımlar Türk futbolculara yüksek bonservis bedelleri vererek almazlar...(Ancak Rusya verir:))

Emre ve Okan kariyerlerinin en iyi performansını gösterdiklerinde bile bedava olmasalardı Avrupa'ya açılabileceklerini sanmıyorum-en azından İnter gibi büyük bir kulübe gidemezlerdi-...

Tuncay Şanlı;Türk futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en büyük yeteneklerden birisi.Ligde müthiş performans,Avrupa'da müthiş performans,Milli takımda müthiş performans.Milan,Arsenal 20 milyon euroyu gözden çıkardı haberleri.Sonuç bedava olmasına rağmen yüzüne bile bakmadılar, Middlesbrough aldı...

Fatih Tekke;oda kariyerinin zirvesinde ancak Rusya'ya transfer yapabildi...

O yüzden bu transferin,hemde Topuz'un bonservisi bedeli varken gerçekleşme olasılığı malesef %0...

a.arıcı-11
13.Mayıs.2007, 02:18
Bence Mehmet Barça da oynamayaz yani adam niye alsın ki Mehmeti Avrupadan 50 tane Mehmet çıkarırlar.Hem yanılmıyosam Türk oyuncular yabacı statüsünde oynuyo İspanya'da.Ama Mehmet Atletico,Villareal gibi kalburüstü takımlarda oynar hatta başarılıda olur.

RaSenGan
13.Mayıs.2007, 02:21
Barça o kadar dünya yıldızı ön libero varken ne yapsın ki Mehmet Topuz'u (:

Onurap
13.Mayıs.2007, 02:35
Ya görende sanır m.topuz amatör ligde oynuyor ilgilenebilirler ama kayseriyle anlaşacaklarını sanmıyorum..

peki ne kadar verecekmis M.Topuz'a? en fazla 3-5M euro verirler.

M.Topuz bu sezon hicte iyi oynamadi.

ne yapsın adam daha :) 9 gol 8 asist azımsanacak bir performans değil..
Elin afrikalısı gidiyo barçaya bizden niye biri gidemesin?Oynar veya oynamaz orası ayrı..

deniz.91
13.Mayıs.2007, 02:37
Mehmet Topzun bu sezoki performansını beğenmiyenler neye göre karar veriyor anlamadım:S

Lionel Andres Messi
13.Mayıs.2007, 02:39
mehmet topuz çok iyi isim barçaya alternatif için gidebilirdi eğer euro 2008 e gitseydi.

istatistikleri süper bence

nekop
13.Mayıs.2007, 02:54
Topuz'un Milli takıma çagrılmaması çok büyük bir hataydı ama yinede Barcalona'da oynayacak düzeyde bir isim degil.

deniz.91
13.Mayıs.2007, 03:00
Ftaih Terim adamın geleceğiyle oynuyor:S

BlackEagle19o3
13.Mayıs.2007, 03:02
Mehmet Topuz kötü oyuncu olmayabilir ama şu an Nihat dışında hiçbir oyuncumuzun Barca seviyesinde olduğunu düşünmüyorum;)

Universal
13.Mayıs.2007, 03:29
Mehmet Topuz & Gökhan Ünal için bu haberler çıkacaktır. Milli Takıma alınmayınca değer kaybettiler. Bu değeri toplaması için çıkartılıyor. Medya sektöründe transfer döneminde bu tarz haberleri bilerek yazdırtan Kulüp Yöneticilerinden utanıyorum. Her kulübümüzde ne yazıkki var.

deniz.91
13.Mayıs.2007, 03:33
Mehmet Topuz & Gökhan Ünal için bu haberler çıkacaktır. Milli Takıma alınmayınca değer kaybettiler. Bu değeri toplaması için çıkartılıyor. Medya sektöründe transfer döneminde bu tarz haberleri bilerek yazdırtan Kulüp Yöneticilerinden utanıyorum. Her kulübümüzde ne yazıkki var.

Bu haberi yönetim söylemedi durduk yere kayseriden muhabir sordu ks yöneticiside yanıtladı

Aykan19o3
13.Mayıs.2007, 04:03
Balon haber sanırım Barcelona seneye değişime girecek fakat bu değişimde Mehmet Topuz yer bulamaz..

Addolorato
13.Mayıs.2007, 04:41
Mehmet Topuzun iyi bi futbolcu olduğu doğru ama barcelona seviyesinde değil belki bi getafe en fazla valencia ya gidebilir ama world class bir takımda oynayamaz bence transfer edilse bile klübeye hapis olur kendisine yazık eder zaten baktığımızda türkiyenin en yetenekli oyuncularından biri olan Nihat barca da değil villarealde. Ama ispanyaya gidersede pek şaşılmaması lazım bence

fmhastasi
13.Mayıs.2007, 04:45
barca değilde daha orta seviyede bir takımla açılsa avrupaya iyi olur.çünkü barcada tutunması zor olabilir.geçmişte bir rüştü örneği var.önce kendini ispat edip sonra giderse daha faydalı olur

GeNç KaRTaL
13.Mayıs.2007, 04:56
Barcelona M.Topuz ile ilgilenmez.Neden?

Çünkü M.Topuz Barcelona'da yabancı kontenjanını kaplar.Çünkü Barca'da onun mevkisinde dünyanın en iyi isimleri oynuyor.Yedeğe almak için kontenjan harcamazlar.Sağ bek olarak düşünülse bile M.Topuz'un asıl mevkisi bek değildir.Ayrıca Kayseri yönetiminin istediği yüksel bedele iyi isimler alabilirler..

Kayseri satsın bize işte.3 taraf içinde en hayırlısı bu olacaktır..

Alicanfmfan
13.Mayıs.2007, 05:04
Hurma 'yı hiç sevmem.Ayrıca bu haberede inanmadım dogruyu söylemek gerekirse

Mr.CordiaL
13.Mayıs.2007, 05:10
Yok artık yani. Barça Avrupa'da Mehmet gibi o kadar futbolcu varken, yüksek bi bonservis bedeli verip yabancı kontenjanını dolduracak ? Yapmayın ya, balonunda bi sınırı var yani ... : /

Cangele
13.Mayıs.2007, 14:26
Haber yalan Hurma şaka yapmış:D

NisRoc
13.Mayıs.2007, 17:36
Yazık oluyor bu çocuğa Hurmanın elinde :) Show aleti oldu Kayserililerin..

King_Theoden
13.Mayıs.2007, 18:20
Bana da pek mantıklı gelmedi ama kaşke gitse bende isterim öyle bir takımda bir Türk futbolcusunu izlemeyi.

Cangele
13.Mayıs.2007, 20:57
Topuz'a teklif yağıyor!
Kayserispor'un yıldız oyuncusu Mehmet Topuz'a Barcelona'dan resmi teklif, Juventus ve Arsenal'dan da menajerler aracılığıyla transfer önerisinde bulunuldu.
13.5.2008

Genel Menajer Süleyman Hurma, takım kaptanı Mehmet Topuz'a dünyanın sayılı 2 kulübünden transfer teklifi yapıldığını doğrularken şunları söyledi: “İspanya'nın Barcelona Kulübü'nün yetkilileri, bizi telefonla arayarak doğrudan transfer teklifi yaptı. İtalya'nın Juventus ve İngiltere'nin Arsenal takımları ise menajerleri aracılığıyla transfer önerisini iletdi. Barcelona'nın önerisini kaptanımıza ilettik. Kararın kendisinde olduğunu, gitmek isterse, çok ihtiyacımız olmasına rağmen anlayış göstereceğimizi bildirdik. Ancak, kaptanımız bize sarı kırmızılı kulüpte kalacağını söyledi.“

AVUSTURYALI GURBETÇİ
Genel Menajer Hurma, sarı kırmızılı ekibin iç ve dış transferleri konusunda temaslar yapmak için İstanbul'a gitti. Süleyman Hurma'nın perşembe günü Avusturya'ya giderek bir gurbetçi oyuncuyla mukavele imzalatacağı öğrenildi. Adı açıklanmayan gurbetçi oluncuyu, daha önce teknik direktör Tolunay Kafkas'ın yakından tanıdığını ve istediği bildirildi.

“BOMBA ADNAN POLAT'IN ELİNDE PATLADI”
Kulüp 2'nci Başkanı Türker Horoz, golcü oyuncuları Gökhan Ünal'a bugüne kadar Fenerbahçe, Beşiktaş ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan teklif geldiğini, Galatasaray'ın yaptığı teklifi ise gündeme sile almayacaklarını açıklarken şöyle dedi:

“Galatasaray Başkanı Adnan Polat, lig devam ederken Gökhan'ın kafasını karıştırarak bizden koparmak istedi. Yani deyim yerindeyse, Adnan Polat Kayserispor'a bomba koydu ama bomba elinde patladı. Adnan Polat, ıyuncumuz Gökhan'ın kafasına girerek bir sezonunun yok olmasına, gol kralı olmasına ve Kayserispor'un sezonu daha fazla puan alarak kapatmasına engel oldu. Biz de Adnan Polat'ın bu davranışı yüzünden Gökhan'ı Galatasaray'a, teklifleri ne olursa olsun, vermeme kararı aldık. Gökhan'ı yurt dışından isteyenler kulüplerin yanı sıra Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta istiyor.“

TEKLİF YAĞIYOR
İkinci Başkan Horoz, sarı kırmızılı oyuncularından Aydın'ı Beşiktaş'ın, Mehmet Eren'i Ankaraspor'un, Fatih Ceylan'ı ise Gençlerbirliği kulüplerinin istediğini, kaleci İvankov'la yollarını astronomik ücret istemesi yüzünden ayırdıklarını söyledi. İvankov kalitesinde 3 kaleciyle görüşmelerini sürdürdüklerini açıklayan Türker Horoz, şöyle konuştu:
“Denizlispor kalecisi Süleymanou'da bize gelmek istiyor. Cangele'nin borservisini aldık. Cangele'yle 3 yıllık mukavele imzalandı.“

KALECİ ARAYIŞI
Sarı kırmızılı yöneticilerin İvankov'un 1 milyon dolarda ısrar etmesi üzarine Süleymanou'nun yanı sıra Almanya'nın Wolfsburg takımının kalecisi Diego Benaglio ve Hırvat liginden bir kaleciyle temas halinde olduğu ögrenildi.

www.fanatik.com.tr

remake
13.Mayıs.2007, 21:15
Telefonla nasil resmi teklif yapiliyormus acaba?

Topuz bence Barcelona'ya gidebilir. Su Traore midir? Nedir? Bir adamlari var DMC oynayan. Topuz ona basar kanimca. Hic olmadi yedek olur. Hem de iyi bir yedek.

deniz.91
13.Mayıs.2007, 21:18
Bu haberler çoğalmaya başladı ne derece doğru bilemiyorum.Ama bu denli dev kuluplerin topuzu istesimeide normal geliyor bana

Onurap
13.Mayıs.2007, 22:06
Telefonla nasil resmi teklif yapiliyormus acaba?

Topuz bence Barcelona'ya gidebilir. Su Traore midir? Nedir? Bir adamlari var DMC oynayan. Topuz ona basar kanimca. Hic olmadi yedek olur. Hem de iyi bir yedek.

Yaya toureden bahsediyorsun galiba dediklerinde haklısın bence :) Ama yabancı kontenjanı var zor barçanın alması..

batuhanry
13.Mayıs.2007, 22:32
Yok artık Mehmet Topuz Yaya Touré ' den iyi mi diyorsunuz ? Diyecek bir söz bulamıyorum..

Mehmet şu anda oynasa oynasa İspanya ' da Almeira gibi takımlarda oynar bence . Mehmet iyi oyuncu tamamda çok fena sallamış sn.Hurma :)

Not : Görüşüme saygı duyunuz , değiştirmeye çalışmayınız .

DisCo
14.Mayıs.2007, 03:42
Gördük ki kimimize göre Mehmet Topuz dünyanın en iyisi, kimisine göre en kötü takımda da oynayamaz. İnsanlar yazıyla birşeyleri değiştirmeye çalışmaz, ancak kendini ifade edebilir. Fikirlere saygı duymayı bilmiyoruz ve her başlıkta sürekli aynı şeyler dönüyor.

Barcelona kulubünden bir açıklama gelmeyene kadar konuyu tartışmak anlamsızdır. Her menajerin bir çok oyuncu için onlarca takımla görüşmesi vardır. Bizim işimiz varsayımları değil olanı konuşmaktır.

Ayrıca zaten transfer başlığı açılınca bu konular konuşulacak. Sizlerden istediğimiz başlık açılana kadar resmileşen transferlerin dışında transfer konuları açmamanız. Buna özen gösterin.

Konu şimdi gma gider.